Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!

    Πήγαινε κάτω 
    +94
    pegulini
    ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
    Deppy
    Rosemarie Cullen
    $ofi@ + Edward
    mpellanti21
    sisaki
    stavroulita
    dmant89
    lia
    Kristen Stewart
    pink
    esme
    robb.elen
    gloria
    ed<3
    mimigk
    AliceK
    evac
    anastasia_1992
    <3<3Ms.Kolina<3
    AnaroseCullen
    twilightsagaddicted
    hiddenfantasy
    MyrtoCullen
    vikaki21
    Lizzy Cullen
    alexandra cullen
    tinky
    redbutterfly
    Bella Cullen12
    Vampi
    mR.Geo
    breeze of wolf
    pipitsa25
    nonipas300
    dolores!!
    robert\'s girl
    Mαρία
    ntinaki
    evaki
    Ashley Greene
    evi
    RafaelaCullen
    nantiaki_twilight 4 ever
    d@n@e twilight!
    niki
    maro
    Mrs Alice
    dora
    patrick
    vampiroula
    marinita_dark_vampire
    Mrs.Cullen
    Nemesis Of Bellin
    LaDy_SoVeReigN
    lionandlamp
    ev@ki
    Jacob Black
    Alexadruby the vampire
    Edbel
    Renesmi
    demi
    M@rIa
    MARIA SWAN CULLEN
    lena
    team edward
    volturi girl
    mariap
    Kimberly
    !~Twilighter~!
    didi
    Isabella_Cullen
    ViolettaCullen18
    kanty
    Zafrina
    Black Rose
    annabell
    ΕΡΗ
    Ms Cullen
    BELLA MARIE
    SilverMusk
    katiafr
    April
    nasiatheslayer
    Vampire
    Rozali87
    DanaeCullen
    Velvet_Vamp
    spunkransom
    Darkbella
    nessie
    touli
    WhiteQueen
    98 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

    Το πιο αγαπημένο μου βιβλίο από όλη τη σειρά είναι:
    1. Twilight - Λυκόφως
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_lcap22%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_rcap
     22% [ 65 ]
    2. New Moon - Νέα Σελήνη
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_lcap10%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_rcap
     10% [ 29 ]
    3. Eclipse - Έκλειψη
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_lcap14%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_rcap
     14% [ 40 ]
    4. Breaking Dawn - Χαραυγή
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_lcap36%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_rcap
     36% [ 105 ]
    5. Midnight Sun
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_lcap18%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_vote_rcap
     18% [ 52 ]
    Σύνολο Ψήφων : 291
     

    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 29 Νοε 2008 - 16:42

    Ποιος είναι το πιο αγαπημένο βιβλίο απ' όλη τη σειρά; Βάζω ξανά αυτό το δημοψήφισμα και προσθέτω και το Midnight Sun και ας μην έχει ολοκληρωθεί. Γιαυτό το λόγο, έβαλα σαν δυνατότητα δύο ψήφους. Δηλαδή μπορείτε να ψηφίζετε για δύο τίτλους. Ίσως επειδή είναι δύσκολο να αφήσει κανείς απ' έξω το Midnight Sun!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    touli
    Twilight Human
    Twilight Human
    touli


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : kozani
    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Registration date : 28/11/2008

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 29 Νοε 2008 - 16:46

    οουυυυυυυυυ
    προλαβα και ψήφισα πρωτη!!!!!!
    εγω διαλεξα το twilight και το breaking dawn γιατι ειναι η αρχή και το τέλος μιας υπεροχης ιστοριας...στο πρωτο ξεκιναν όλα και στο τελευταιο τακτοποιούνται όλοι και έζησαν αυτοί καλα...
    δεν διάλεξα μεσα σε αυτά το midnight sun γιατί προτιμώ την ιστορία από την μεριά της bella...ειναι ακριβώς μέσα στο μυαλό μου, κάτι που δεν συμβαίνει στο midnight sun...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.myspace.com/touli_1
    nessie
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    nessie


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Athens
    Αριθμός μηνυμάτων : 780
    Registration date : 27/11/2008

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 29 Νοε 2008 - 17:34

    Ωχ δεν ψήφισα 2...μόνο 1!
    Το Twilight...
    Πάντως εμένα η επόμενη επιλογή μου θα ήταν το Breaking Dawn...

    Το Mdnight sun θα το ψήφιζα αν το είχα διαβάσει ολόκληρο! Η σκηνή στο λιβάδι πχ είναι μια πολύ σημαντική στιγμή και θα ήθελα να τη διαβάσω από την πλευρά του ΈΝτουαρτ και μετά να αποφασίσω.. boogie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Darkbella
    Golden Eyed Vampires
    Darkbella


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : ELFland
    Αριθμός μηνυμάτων : 1464
    Registration date : 27/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 29 Νοε 2008 - 17:45

    Εγω ηθελα να ψηφισω και Twilight και Breaking Dawn απο την στιγμη που ειχαμε δικαιωμα για δυο ψυφους! Αλλα τελικα για δευτερο δεν μου βαζει επιλογη οποτε ψηφισα Breaking Dawn εστω και αν λατρευω εξισου και το Twilight και το Midnight Sun και το Eclipse!!
    Για το New Moon ουτε λογος! Razz
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 29 Νοε 2008 - 18:01

    Ψήφισα κι εγώ Twilight και Breaking Dawn. Θα ήθελα να βάλω και το Midnight Sun μέσα αλλά όπως είπε και η nessie, δεν είναι ολοκληρωμένο άρα δεν μπορείς να έχεις συνολική άποψη. Αν και πρέπει να πω ότι σε όλη τη σειρά έκλαψα στο New moon και στο Midnight Sun!

    (Τώρα που το σκέφτομαι, θα ανοίξω ένα τόπικ για να γράψουμε αναλυτικά τις σκηνές που κλάψαμε! cry )

    P.S. Μπορείτε να κλικάρετε κατευθείαν τις δύο επιλογές. Αν ψηφίσετε όμως και επιλέξετε μόνο ένα βιβλίο μετά δεν μπορείτε να ξαναψηφίσετε πια.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    spunkransom
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    spunkransom


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Isle Σκιάθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 146
    Registration date : 28/11/2008

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 29 Νοε 2008 - 18:09

    εγω ψηφησα BD kai midnight sun,ΤΟ ΒD γιατι ειναι απλα κορυφαιο(οπως και ολα)..και το midnight sun γιατι λατρευω τις σκηνεσ που ζηλευει ο Εντουαρντ..οχι τα αλλα δεν μαρεσουν!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 29 Νοε 2008 - 20:06

    Δεν διαβασα πως μπορουμε να ψηφισουμε 2 βιβλια και ψηφισα το Midnight Sun!!:S
    Αλλα θα ψηφιζα και το Twilight!!Αυτα ειναι τα αγαπημενα μου!!Smile

    Δλδ το ιδιο βιβλιο αλλα απο δυο διαφορετικες πλευρες!! tongue
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DanaeCullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    DanaeCullen


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Αριθμός μηνυμάτων : 901
    Registration date : 28/11/2008

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 30 Νοε 2008 - 11:06

    Εμενα το αγαπημενο μου ειναι by far το Midnight Sun...! :D Ουτε εγω προσεξα οτι μπορουσαμε να ψηφισουμε 2... αλλα για να πω την αληθεια κανενα δεν μ'αρεσει τοσο πολυ οσο το midnight sun! το breaking dawn θα μου αρεσε εξισου αν δεν ειχα να φαω στη μαπα το κοπροσκυλο για δεν ξερω κ γω ποσες σελιδες...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 30 Νοε 2008 - 11:20

    danaecullen έγραψε:
    Εμενα το αγαπημενο μου ειναι by far το Midnight Sun...! :D Ουτε εγω προσεξα οτι μπορουσαμε να ψηφισουμε 2... αλλα για να πω την αληθεια κανενα δεν μ'αρεσει τοσο πολυ οσο το midnight sun! το breaking dawn θα μου αρεσε εξισου αν δεν ειχα να φαω στη μαπα το κοπροσκυλο για δεν ξερω κ γω ποσες σελιδες...

    Για να πω την αλήθεια μου, εκείνο το κομμάτι του Breaking Dawn που διηγείται ο Τζέηκομπ από την πλευρά του την ιστορία το διάβασα κάπως γρήγορα. Εστίαζα περισσότερο στα σημεία που περιέγραφε γεγονότα με Μπέλλα - Έντουαρντ κ.τ.λ. Θα προτιμούσα πάντως να συνεχίζεται η ιστορία από την πλευρά της Μπέλλα ή να είναι από την πλευρά του Έντουαρντ αυτό το κομμάτι.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    nessie
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    nessie


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Athens
    Αριθμός μηνυμάτων : 780
    Registration date : 27/11/2008

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 30 Νοε 2008 - 11:59

    Μάλλον το περιέγραφε από τη μεριά του Τζέικομπ γιατί η Μπέλλα ήταν όλη την ώρα μές στο σπίτι και εκτός από αυτό θα είμασταν αναγκασμένοι να βλέπουμε πόσο πολύ υποφέρει...! Και χαρή σε αυτό το κομμάτι καταφέραμε να μάθουμε περισσότερα για τον Τζέικομπ, το πως σκέφτεται και τη γνώμη του για τους άλλους! Smile

    Αλλά όπως και να το κάνουμε ήταν λίγο 'βαρετό'! Εγώ κάθε τόσο κοίταζα πόσες σελίδες έχω ακόμα για να πάω στο 3ο μέρος του βιβλίου... Twisted Evil
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 30 Νοε 2008 - 12:00

    nessie έγραψε:
    Αλλά όπως και να το κάνουμε ήταν λίγο 'βαρετό'! Εγώ κάθε τόσο κοίταζα πόσες σελίδες έχω ακόμα για να πάω στο 3ο μέρος του βιβλίου... Twisted Evil

    Κι εγώ το ίδιο! :sunny:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    Velvet_Vamp
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Velvet_Vamp


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 965
    Registration date : 29/11/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 1 Δεκ 2008 - 1:24

    danaecullen έγραψε:
    Εμενα το αγαπημενο μου ειναι by far το Midnight Sun...! :D Ουτε εγω προσεξα οτι μπορουσαμε να ψηφισουμε 2... αλλα για να πω την αληθεια κανενα δεν μ'αρεσει τοσο πολυ οσο το midnight sun! το breaking dawn θα μου αρεσε εξισου αν δεν ειχα να φαω στη μαπα το κοπροσκυλο για δεν ξερω κ γω ποσες σελιδες...

    lol! Ειναι η συμπαθεια σου ο Jacob ε??tongue


    WhiteQueen έγραψε:
    Για να πω την αλήθεια μου, εκείνο το κομμάτι του Breaking Dawn που διηγείται ο Τζέηκομπ από την πλευρά του την ιστορία το διάβασα κάπως γρήγορα. Εστίαζα περισσότερο στα σημεία που περιέγραφε γεγονότα με Μπέλλα - Έντουαρντ κ.τ.λ. Θα προτιμούσα πάντως να συνεχίζεται η ιστορία από την πλευρά της Μπέλλα ή να είναι από την πλευρά του Έντουαρντ αυτό το κομμάτι.



    Και εγω το ιδιο εκανα,ανυπομονουσα πολυ να τελειωσει αυτο το κεφαλαιο,θα προτιμουσα να ειναι απο την πλευρα του Εντουαρντ!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    DanaeCullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    DanaeCullen


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 28
    Αριθμός μηνυμάτων : 901
    Registration date : 28/11/2008

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 1 Δεκ 2008 - 15:20

    [quote="Velvet_Vamp"]
    danaecullen έγραψε:
    Εμενα το αγαπημενο μου ειναι by far το Midnight Sun...! :D Ουτε εγω προσεξα οτι μπορουσαμε να ψηφισουμε 2... αλλα για να πω την αληθεια κανενα δεν μ'αρεσει τοσο πολυ οσο το midnight sun! το breaking dawn θα μου αρεσε εξισου αν δεν ειχα να φαω στη μαπα το κοπροσκυλο για δεν ξερω κ γω ποσες σελιδες...

    lol! Ειναι η συμπαθεια σου ο Jacob ε??tongue


    ναι μεσ'τη καρδια μου το εχω.... tongue
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Rozali87
    Golden Eyed Vampires
    Rozali87


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2769
    Registration date : 12/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 21:29

    βασίκα έγω έχω διαβάσει μόνο τα 2 πρώτα γιατι ως γνωστόν είμαι σκράπας στα αγγλικά.... Sad Οπότε το αγαπημένο μου ειναι το TWILIGHT γιατί μαυτό ξεκίνησαν όλα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Vampire
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    Vampire


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
    Registration date : 26/12/2008

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 21:34

    εγω εχω διαβασει τα δυο πρωτα και μισο το τριτο[το συνεχιζω -.-]
    οποτε δεν προκειτε να ψηφισω απο τωρα και οταν θα τα κανω ολα να κανετε και αλλη ψηφοφοριαααααα giggle
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nasiatheslayer
    The Denali Princess
    nasiatheslayer


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4477
    Registration date : 03/12/2008

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Mental electrical current

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΚυρ 18 Ιαν 2009 - 23:54

    Midnight sun!!Ειδικά τωρα με την μεταφραση και το αναλυω εις βάθος! study
    Αλλιως θα έλεγα new moon!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
    Rozali87
    Golden Eyed Vampires
    Rozali87


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2769
    Registration date : 12/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 0:14

    Πότε θα τελειώσεις το δεύτερο...........? :heart:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nasiatheslayer
    The Denali Princess
    nasiatheslayer


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4477
    Registration date : 03/12/2008

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Mental electrical current

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 0:16

    Rozali87 έγραψε:
    Πότε θα τελειώσεις το δεύτερο...........? :heart:

    Λεω αυριο...εκτος απροοπτου μεθαύριο!! Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! 274215 Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! 274215
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
    Rozali87
    Golden Eyed Vampires
    Rozali87


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 2769
    Registration date : 12/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 19 Ιαν 2009 - 0:20

    YES............................................... Smile Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    April
    Jasper's Queen
    April


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Korea!
    Αριθμός μηνυμάτων : 3318
    Registration date : 16/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΠαρ 20 Φεβ 2009 - 23:35

    Ερώτηση : Ποιο από τα 4 είναι το αγαπημένο σου βιβλίο April???

    Απάντηση : Κοιτάξτε, το Breaking Dawn είναι κορυφαίο, αλλά όπως και να το κάνουμε το Twilight τα ξεκινησε όλα.........πρέπει ομως να διαβάσετε και το Midnight Sun όλα τα λεφτα!!!!! Και είναι και κατι σκηνες στο Eclipse φοβερες πραγματικα, αλλα το τελος του New Moon τα σπάει!!!!!!!

    Συμπέρασμα : Μα είναι δυνατον να ξεχωρίσεις τα αστερια του ουρανου????
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    WhiteQueen
    Edward's Queen
    WhiteQueen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 45
    Τόπος : Sagaland!
    Αριθμός μηνυμάτων : 8830
    Registration date : 14/09/2008

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΠαρ 20 Φεβ 2009 - 23:39

    April έγραψε:
    Ερώτηση : Ποιο από τα 4 είναι το αγαπημένο σου βιβλίο April???

    Απάντηση : Κοιτάξτε, το Breaking Dawn είναι κορυφαίο, αλλά όπως και να το κάνουμε το Twilight τα ξεκινησε όλα.........πρέπει ομως να διαβάσετε και το Midnight Sun όλα τα λεφτα!!!!! Και είναι και κατι σκηνες στο Eclipse φοβερες πραγματικα, αλλα το τελος του New Moon τα σπάει!!!!!!!

    Συμπέρασμα : Μα είναι δυνατον να ξεχωρίσεις τα αστερια του ουρανου????

    Έχεις απόλυτο δίκιο April!

    Νομίζω ότι το Twilight Saga είναι μία ιστορία ολόκληρη από το πρώτο μέχρι το τελευταίο βιβλίο και ίσως να είναι λίγο άδικο να προσπαθούμε να διαλέξουμε το αγαπημένο μας ανάμεσα στα βιβλία.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.jokastia.blogspot.com
    katiafr
    Twilight Human
    Twilight Human
    katiafr


    Κριός
    Ηλικία : 42
    Αριθμός μηνυμάτων : 29
    Registration date : 10/03/2009

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 14 Μαρ 2009 - 19:48

    Οσον αφορά εμενα... κ τα τέσσερα ήταν απλα αψογα... κ στα τέσσερα υπήρχαν σκηνές οι οποίες σε καθήλωναν... αλλα το Breaking Dawn νομίζω οτι με άγγιξε ενα τσακ παραπάνω...

    Σπόιλερ:

    Τελοσπάντων, νομιζω οτι ένα τσακ παραπάνω ευχαριστήθηκα το BD...

    Οσο για το Midnight Sun... τι να πω... ήταν χωρίς αμφιβολία εξαιρετικά ενδιαφέρον... να διαβάζεις τα ίδια γεγονότα απο την αλλη πλευρά... να απαντωνται ερωτήματα & να ερμηνεύονται συναισθήματα και αντιδράσεις... απλα εκπλητκική η σκέψη της Μeyer!

    Σπόιλερ:


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την katiafr στις Δευ 16 Μαρ 2009 - 1:27, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    SilverMusk
    Golden Eyed Vampires
    SilverMusk


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Χαλκίδα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2205
    Registration date : 14/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΣαβ 14 Μαρ 2009 - 19:54

    Κάτια γλυκιά μου καλύτερα να τα βάλεις σε spoiler όλα αυτά που είπες για το bd. Υπάρχουν πολά άτομα που δεν το έχουν διαβάσει το βιβλίο και δεν ξέρουν τι γίνετε και εμείς ότι θέλουμε να πούμε γι αυτό το λέμε σε spoiler Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    katiafr
    Twilight Human
    Twilight Human
    katiafr


    Κριός
    Ηλικία : 42
    Αριθμός μηνυμάτων : 29
    Registration date : 10/03/2009

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 16 Μαρ 2009 - 1:31

    SilverMusk έγραψε:
    Κάτια γλυκιά μου καλύτερα να τα βάλεις σε spoiler όλα αυτά που είπες για το bd. Υπάρχουν πολά άτομα που δεν το έχουν διαβάσει το βιβλίο και δεν ξέρουν τι γίνετε και εμείς ότι θέλουμε να πούμε γι αυτό το λέμε σε spoiler Smile

    χμμμ... εγω τωρα προσπαθησα να το βαλλω σε spoiler... αν τα καταφερα δεν ξερω... Razz

    "baby" ειμαι ακομα δειξτε κατανοηση Embarassed
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    SilverMusk
    Golden Eyed Vampires
    SilverMusk


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Χαλκίδα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2205
    Registration date : 14/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! I_icon_minitimeΔευ 16 Μαρ 2009 - 9:58

    Ναι μια χαρά τα κατάφερες!!! Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! 474941 Μόνο για το BD βάζουμε τα spoiler σε πράγματα που είναι σημαντικά για να μην μαρτυράμε σημαντικά σημεία του βιβλίου kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: The Twilight Saga - Τα Βιβλία-
    Μετάβαση σε: