Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!

    Πήγαινε κάτω 
    +94
    pegulini
    ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΕΝ 1
    Deppy
    Rosemarie Cullen
    $ofi@ + Edward
    mpellanti21
    sisaki
    stavroulita
    dmant89
    lia
    Kristen Stewart
    pink
    esme
    robb.elen
    gloria
    ed<3
    mimigk
    AliceK
    evac
    anastasia_1992
    <3<3Ms.Kolina<3
    AnaroseCullen
    twilightsagaddicted
    hiddenfantasy
    MyrtoCullen
    vikaki21
    Lizzy Cullen
    alexandra cullen
    tinky
    redbutterfly
    Bella Cullen12
    Vampi
    mR.Geo
    breeze of wolf
    pipitsa25
    nonipas300
    dolores!!
    robert\'s girl
    Mαρία
    ntinaki
    evaki
    Ashley Greene
    evi
    RafaelaCullen
    nantiaki_twilight 4 ever
    d@n@e twilight!
    niki
    maro
    Mrs Alice
    dora
    patrick
    vampiroula
    marinita_dark_vampire
    Mrs.Cullen
    Nemesis Of Bellin
    LaDy_SoVeReigN
    lionandlamp
    ev@ki
    Jacob Black
    Alexadruby the vampire
    Edbel
    Renesmi
    demi
    M@rIa
    MARIA SWAN CULLEN
    lena
    team edward
    volturi girl
    mariap
    Kimberly
    !~Twilighter~!
    didi
    Isabella_Cullen
    ViolettaCullen18
    kanty
    Zafrina
    Black Rose
    annabell
    ΕΡΗ
    Ms Cullen
    BELLA MARIE
    SilverMusk
    katiafr
    April
    nasiatheslayer
    Vampire
    Rozali87
    DanaeCullen
    Velvet_Vamp
    spunkransom
    Darkbella
    nessie
    touli
    WhiteQueen
    98 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο

    Το πιο αγαπημένο μου βιβλίο από όλη τη σειρά είναι:
    1. Twilight - Λυκόφως
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_lcap22%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     22% [ 65 ]
    2. New Moon - Νέα Σελήνη
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_lcap10%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     10% [ 29 ]
    3. Eclipse - Έκλειψη
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_lcap14%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     14% [ 40 ]
    4. Breaking Dawn - Χαραυγή
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_lcap36%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     36% [ 105 ]
    5. Midnight Sun
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_lcap18%Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_vote_rcap
     18% [ 52 ]
    Σύνολο Ψήφων : 291
     

    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 16 Μαρ 2009 - 13:11

    paidia ola ta biblia htan apaixta!alla nomizw oti to breaking dawn kai to eclipse htan ta kalytera!apla teleia! Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    SilverMusk
    Golden Eyed Vampires
    SilverMusk


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Χαλκίδα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2205
    Registration date : 14/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Απρ 2009 - 21:52

    Για μένα πρώτη μπαίνει η Χαραυγή μετά έρχετε η Νέα Σελήνη και καταιδρωμένα φτάνουν το Λυκόφως και η Έκλειψη!!!
    Η χαραυγή και η νέα σελήνη πιστεύω ότι ήταν τα πιο δυνατά συναισθηματικά φορτισμένα βιβλία, με πολύ αγωνία κια θλίψη!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Απρ 2009 - 21:57

    SilverMusk έγραψε:
    Για μένα πρώτη μπαίνει η Χαραυγή μετά έρχετε η Νέα Σελήνη και καταιδρωμένα φτάνουν το Λυκόφως και η Έκλειψη!!!
    Η χαραυγή και η νέα σελήνη πιστεύω ότι ήταν τα πιο δυνατά συναισθηματικά φορτισμένα βιβλία, με πολύ αγωνία κια θλίψη!!!
    οντως ελενη εχεις απολυτο δικιο!!και εγω το ιδιο θα ελεγα!!πρωτη η χαραυγη δευτερη η νεα σεληνη τριτη η εκλειψη και τεταρτο το λυκοφως!! last but not least!!ολα τα βιβλια ηταν απολυτως εξαισια!!!δηλαδη ειναι τοσο πορωτικα(αν υπαρχει τετοια λεξη και δεν γινομαι μπαμπινιωτης..λολ) που τα διαβαζεις 100 φορες και δεν πληττεις!!αυτη τη συνηθεια του να εισαι σε εγρηγορση και το να συνδεεσαι ψυχολιγικα με τους ηρωες δηλαδη!δεν το εχω ξανανιωσει σε βιβλιο!!και εχω διαβασει αρκετα!!!λολ!!καθηλωτικη!!μονο αυτη η λεξη μπορει να περιγραψει τη νεα σεληνη για μενα!!
    :cheers:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    SilverMusk
    Golden Eyed Vampires
    SilverMusk


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 44
    Τόπος : Χαλκίδα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2205
    Registration date : 14/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Απρ 2009 - 22:02

    ''BELLA''MARIE P έγραψε:
    SilverMusk έγραψε:
    Για μένα πρώτη μπαίνει η Χαραυγή μετά έρχετε η Νέα Σελήνη και καταιδρωμένα φτάνουν το Λυκόφως και η Έκλειψη!!!
    Η χαραυγή και η νέα σελήνη πιστεύω ότι ήταν τα πιο δυνατά συναισθηματικά φορτισμένα βιβλία, με πολύ αγωνία κια θλίψη!!!
    οντως ελενη εχεις απολυτο δικιο!!και εγω το ιδιο θα ελεγα!!πρωτη η χαραυγη δευτερη η νεα σεληνη τριτη η εκλειψη και τεταρτο το λυκοφως!! last but not least!!ολα τα βιβλια ηταν απολυτως εξαισια!!!δηλαδη ειναι τοσο πορωτικα(αν υπαρχει τετοια λεξη και δεν γινομαι μπαμπινιωτης..λολ) που τα διαβαζεις 100 φορες και δεν πληττεις!!αυτη τη συνηθεια του να εισαι σε εγρηγορση και το να συνδεεσαι ψυχολιγικα με τους ηρωες δηλαδη!δεν το εχω ξανανιωσει σε βιβλιο!!και εχω διαβασει αρκετα!!!λολ!!καθηλωτικη!!μονο αυτη η λεξη μπορει να περιγραψει τη νεα σεληνη για μενα!!
    :cheers:

    Η αλήθεια είναι πως έχω διαβάσει την Νέα Σελήνη περισσότερες φορές από όλα τα βιβλία (αν είχε βγει και η χαραυγή στα ελληνικά αυτή θα έπερνε τα πρωτία) όχι βέβαια όλα τα κεφάλαια (νομίζω πως είναι κατανοητό πια έχω παραλείψει..καλά όχι όλα) αλλά τα περισσότερα. Από την στιγμή που ξαναεμφανίζετε η ¶λις και μετά σε καθηλώνει μέχρι το τέλος!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Ms Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Ms Cullen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Kefalonia
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 20/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 15:10

    Εγω τα βαζω σε αυτη τη σειρα=1.Νεα Σεληνη
    2.Λυκοφως
    3.Χαραυγη
    4.Εκλειψη
    Τι λετε???
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 15:11

    Ms Cullen έγραψε:
    Εγω τα βαζω σε αυτη τη σειρα=1.Νεα Σεληνη
    2.Λυκοφως
    3.Χαραυγη
    4.Εκλειψη
    Τι λετε???
    μπα..εγω λεω 1 χαραυγη
    2 νεα σεληνη
    3 εκλειψη
    4 λυκοφως!!!!!!!!!!!
    lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Ms Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Ms Cullen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Kefalonia
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 20/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 15:13

    Πολυ ταιριαζουν!!!Δεν μου αρεσε πολυ η Εκλειψη(εννοειται πως τα λατρευουμε μεχρι σημειο τρελας ολα,αλλα κατι δεν μου κολλαγε...)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 15:15

    Ms Cullen έγραψε:
    Πολυ ταιριαζουν!!!Δεν μου αρεσε πολυ η Εκλειψη(εννοειται πως τα λατρευουμε μεχρι σημειο τρελας ολα,αλλα κατι δεν μου κολλαγε...)
    μαλλον ο τζεικομπ..που φιληθηκαν!και μενα μ την εσπασε λιγο! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Ms Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Ms Cullen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Kefalonia
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 20/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 15:18

    Ξερεις η αυτοκολλητουλα μου μου ειπε κατι πολυ σωστο....λεει πως σε καθε βιβλιο ειναι σαν να αλλαζει χαρακτηρα.....(αυτη προτιμα την Εκλειψη και τσακωνομαστε......) lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 15:20

    Ms Cullen έγραψε:
    Ξερεις η αυτοκολλητουλα μου μου ειπε κατι πολυ σωστο....λεει πως σε καθε βιβλιο ειναι σαν να αλλαζει χαρακτηρα.....(αυτη προτιμα την Εκλειψη και τσακωνομαστε......) lol!
    α!!εχει διαβασει τη χαραυγη?????αν οχι..ε χανει!!να τη διαβασει και θα αλλαξει γνωμη!!!
    lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Ms Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Ms Cullen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Kefalonia
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 20/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Future Telling

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 15:23

    Οχι!Αλλα της την εχω διηγηθει τοσες φορες που ειλικρινα αμφιβαλλω τι διαφορα θα εχει αν το διαβασει...............
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    BELLA MARIE
    Charlie's Daughter
    BELLA MARIE


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Thessalonike
    Αριθμός μηνυμάτων : 17564
    Registration date : 26/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 15:52

    Ms Cullen έγραψε:
    Οχι!Αλλα της την εχω διηγηθει τοσες φορες που ειλικρινα αμφιβαλλω τι διαφορα θα εχει αν το διαβασει...............
    ε αλλο ειναι το λαιβ!! lol!

    edit by scarlet rose:τα παραπανω post μεταφερθηκαν εδω απο το topic ''η γνωμη σας για την Νεα Σεληνη''.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΕΡΗ
    The Volturi
    ΕΡΗ


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
    Registration date : 03/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 19:24

    εγω κοριτσια ψηφιζω σαν καλυτερο βιβλιο την χαραυγη!ειναι το αγαπημενο μου και δεν το αλλαζω με κανενα.αν επρεπε να τα βαλω σε μια σειρα αναλογα με το ποιο μου αρεσει θα εβαζα
    1 χαραυγη
    2 λυκοφως και midnight sun. αυτα τα βαζω μαζι γιατι ερχονται ισοπαλια
    3 εκλειψη και τελος
    4 νεα σεληνη(οχι οτι δεν μου αρεσει,αλλα λειπει μεγαλο διαστημα ο Εντουαρντ και αυτο με χαλαει πολυ.)
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    annabell
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    annabell


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ATHENS AIGALEW
    Αριθμός μηνυμάτων : 759
    Registration date : 29/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 21:12

    εγω παλι δεν μπορω να πω ακομη ποιο ψηφιζω γιατι δεν εχω διαβασει τη χαραυγη αν και ξερω πανω κατω τι γινεται....
    αλλα μεχρι στιγμης αναμεσα στα τρια που εχω διαβασει η σειρα που τα βαζω ειναι οπως ακριβως εχουν εκδοθει....
    1) Λυκοφως
    2) Νεα Σεληνη
    3) Εκλειψη
    οταν βγει η χαραυγη θα σας πω αν το βαζω πρωτο ή οχι
    αν και πιστευω πρωτο θα το βαλω....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Black Rose
    Twilight Human
    Twilight Human
    Black Rose


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : USA,New England
    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Registration date : 29/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Switzerland
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 30 Απρ 2009 - 23:25

    Εγώ για να πώ την αλήθεια δέν τα έχω διαβάσει όλα αλλά....έβαλα το Midnight sun & Breaking Down γιατί στο τέλος ξέρω οτι
    Σπόιλερ:
    γι 'αυτό με χαροπιεί κιόλας....Το Midnight sun μώλης το διάβασα....νιώθω κάπος άβολα όταν το διαβάζω....ομίζω γιατί εισβάλω στις σκέπσις και τα συναισθήματα ενός αγοριού....δεν ξέρω...πάντος αυτό που ξέρω είναι οτι είναι τέλεια και ευχατιστώ την Meyer μέσα απο την καρδιά μου!!!


    edit by scarlet rose: Συγνωμη για την παρεμβαση στο post σου απλα επρεπε να μπει σε spoiler η προταση που αποκαλυπτει το τελος της Xαραυγης!!!Υπαρχουν ατομα που δεν την εχουν διαβασει και ειναι κριμα να τους χαλασουμε την εκπληξη!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Zafrina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Zafrina


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 36
    Τόπος : Πατρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2311
    Registration date : 05/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Amazonians Amazonians
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 7 Μάης 2009 - 10:24

    Εγω ψηφισα το Breaking Dawn γιατι μου αρεσε πιο πολυ.....ειχε πιο πολυ μυστηριο στο τι 8α γινοταν με την Μπελλα....και γενικα μου αρεσε πιο πολυ.....Δεν εβαλα δευτερη επιλογη γιατι δεν το ειδα,αλλα θα εβαζα New Moon...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kanty
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kanty


    Θηλυκό Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
    Αριθμός μηνυμάτων : 992
    Registration date : 23/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 7 Μάης 2009 - 11:18

    ΕΡΗ έγραψε:
    εγω κοριτσια ψηφιζω σαν καλυτερο βιβλιο την χαραυγη!ειναι το αγαπημενο μου και δεν το αλλαζω με κανενα.αν επρεπε να τα βαλω σε μια σειρα αναλογα με το ποιο μου αρεσει θα εβαζα
    1 χαραυγη
    2 λυκοφως και midnight sun. αυτα τα βαζω μαζι γιατι ερχονται ισοπαλια
    3 εκλειψη και τελος
    4 νεα σεληνη(οχι οτι δεν μου αρεσει,αλλα λειπει μεγαλο διαστημα ο Εντουαρντ και αυτο με χαλαει πολυ.)

    θα συμφωνησω με τη δικη σου σειρα...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Black Rose
    Twilight Human
    Twilight Human
    Black Rose


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : USA,New England
    Αριθμός μηνυμάτων : 33
    Registration date : 29/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Switzerland
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 7 Μάης 2009 - 11:52

    Black Rose έγραψε:
    Εγώ για να πώ την αλήθεια δέν τα έχω διαβάσει όλα αλλά....έβαλα το Midnight sun & Breaking Down γιατί στο τέλος ξέρω οτι
    Σπόιλερ:
    γι 'αυτό με χαροπιεί κιόλας....Το Midnight sun μώλης το διάβασα....νιώθω κάπος άβολα όταν το διαβάζω....ομίζω γιατί εισβάλω στις σκέπσις και τα συναισθήματα ενός αγοριού....δεν ξέρω...πάντος αυτό που ξέρω είναι οτι είναι τέλεια και ευχατιστώ την Meyer μέσα απο την καρδιά μου!!!


    edit by scarlet rose: Συγνωμη για την παρεμβαση στο post σου απλα επρεπε να μπει σε spoiler η προταση που αποκαλυπτει το τελος της Xαραυγης!!!Υπαρχουν ατομα που δεν την εχουν διαβασει και ειναι κριμα να τους χαλασουμε την εκπληξη!


    oooopppsss.....Με συνχωρείς δεν το ήθελα....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ViolettaCullen18
    Twilight Human
    Twilight Human
    ViolettaCullen18


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Οπου γινεται φασαρια
    Αριθμός μηνυμάτων : 47
    Registration date : 09/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 5 Σεπ 2009 - 21:14

    Το Breaking Dawn το οποιο και ψηφισα,γιατι ειναι το τελευταιο βιβλιο της σειρας και μου αρεσουν παρα πολυ οι ερωτικες σκηνες Embarassed , και οι σκηνες της Μπελλα με την Ρενεσμε.
    Αν και το New Moon μου αρεσει επισεις παραπολυ γιατι συνεχεια εκλεγα (για καποιον ενεξηγητο λογο το κριτηριο μου για το αν ενα βιβλιο ειναι καλο ειναι το αν κλαιω οταν το διαβαζω) Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 686606
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Isabella_Cullen
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Isabella_Cullen


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 276
    Registration date : 09/09/2009

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 10 Σεπ 2009 - 12:03

    Εγω ψηφισα χαραυγη και λυκοφως. Αν επρεπε να τα βαλω ολα σε μια σειρα τοτε...

    1. χαραυγη(ηταν απλα τελειο)
    2.λυκοφως και midnight sun(οι σκεψεις και των δυο ηταν πολυ αστειες-για μενα)
    3.εκλειψη(αν και δεν μου αρεσε που φιλησε τον Τζεικομπ)
    4.νεα σεληνη(γιατι ο Edward επρεπε να λειπει τοσο πολύ?)

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 21313
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    didi
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    didi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ale3androupoli
    Αριθμός μηνυμάτων : 823
    Registration date : 06/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 10 Σεπ 2009 - 13:07

    Εγω ψηφισα Breaking Dawn και Midnight Sun Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 432569 Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 388681 Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 98735 Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 98735 Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 98735 Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 98735 Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 616544 Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 174341
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    !~Twilighter~!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    !~Twilighter~!


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 30
    Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 1162
    Registration date : 22/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Egyptians Egyptians
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 10 Σεπ 2009 - 13:44

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 737646 Isabella_Cullen..!! Εδώ θα περάσεις τέλεια.. Στο εγγυώμαι..
    Απλώς παιδιά (και αναφέρομαι περισσότερο στα νέα μέλη), θα παρακαλέσω όχι πολλά spamming..!! Oι ροζούλες μας κάνουν καταπληκτική δουλειά, αλλά να ξέρετε, είναι κουραστικό αυτό.. Μην τις επιβαρύνετε..!!

    Λοιπόν.. Στο θέμα μας τώρα..! Εγώ ψήφισα Χαραυγή, Λυκόφως και Νέα Σελήνη..
    Αλλά αν ήταν να ψηφίσω με τη σειρά, θα διάλεγα

    • Χαραυγή (αυτό το βιβλίο όντως.. μου έκοψε την ανάσα..!)
    • Λυκόφως (η αρχή της ιστορίας που με έκανε να ανατριχιάσω..)
    • Νέα Σελήνη (no words..! Αχχ.. Το κεφάλαιο ''Η αλήθεια'' Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 616544 )
    • Εκλειψη.. (μου τη σπάει που ενώ η Μπέλλα δέχτηκε την πρόταση γάμου του Εντουαρντ, μετά παέι και φιλάει τον Τζέικομπ..! Γκρρ.. Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 872396 )
    • Midnight Sun.. (Λυκόφως από τη μεριά του Εντουαρντ.. Τι άλλο να ζητήσουμε.. Κρίμα που το ''πάγωσε''.. Αλλά.. Νάσια, κάνεις πολύ καλή δουλειά..!! Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 932365 )
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Kimberly
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Kimberly


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4678
    Registration date : 24/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 0:48

    Breaking Dawn - Χαραυγή
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariap
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariap


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 43
    Τόπος : Μαρουσι
    Αριθμός μηνυμάτων : 736
    Registration date : 09/09/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 25 Σεπ 2009 - 9:41

    Isabella_Cullen έγραψε:
    Εγω ψηφισα χαραυγη και λυκοφως. Αν επρεπε να τα βαλω ολα σε μια σειρα τοτε...

    1. χαραυγη(ηταν απλα τελειο)
    2.λυκοφως και midnight sun(οι σκεψεις και των δυο ηταν πολυ αστειες-για μενα)
    3.εκλειψη(αν και δεν μου αρεσε που φιλησε τον Τζεικομπ)
    4.νεα σεληνη(γιατι ο Edward επρεπε να λειπει τοσο πολύ?)

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 21313

    Συμφωνω μαζι σου !!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    volturi girl
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    volturi girl


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 28
    Τόπος : London, UK
    Αριθμός μηνυμάτων : 3819
    Registration date : 26/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Volturi Volturi
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!   Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 2 Οκτ 2009 - 22:28

    ΟΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΠΟΤΕ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΑΝΑΜΕΣΑ ΤΟΥΣ !!!!!
    α. Το Λυκοφως ειναι αυτο που τα προαλεσε ολα
    β.Η Νεα Σεληνη επιτελους γινετε κατι αντιθετο απο την κανονικη ρουτινα δηλ. η Μπελλα σωζει τον Εντ
    γ. Η Εκλειψη ειναι ολα τα λεφτα εχει υπεροχους χαρακτιρισμους υβριστικες λεξεις απο την μερια του Εντ προς τον Τζεικ και οι αναλησεις σε καποια θεματα της Μπελλα ειναι απεχτες
    δ. Η Χαραυγη ειναι απλα .......ΑΠΕΡΙΓΡΑΟΠΤΗ
    ε. Το ΜS ειναι φανταστικο σου λυνει το ερωτημα για τον μηστιριωδεις Εντουαρντ που μου εχει κλεψει την καρδια
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://the-doctor-is-saved.tumblr.com/
     
    Ψηφίστε το πιο αγαπημένο σας βιβλίο απ' όλη τη σειρά!
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: The Twilight Saga - Τα Βιβλία-
    Μετάβαση σε: