Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση

    Πήγαινε κάτω 
    +15
    robsten kiss
    vasia
    izzy cullen
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    kati
    maraki27
    nana mplak
    Bella07
    xrysanthi
    ed<3
    ROBELINA
    despina aek
    Emy+Robert
    LITSA0089
    19 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 19:02

    Γεια σας!! Wink Η νέα μου ιστορία βρίσκεται εδώ: http://www.bellandedward.org/t1357-topic#247903

    Περιμενω σχολια σας!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 20:02

    Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
    Είμαι η πρώωωωωτηηηηηηη που ήρθα για σχόλιο... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

    Λιτσάκι, καινούρια ιστορία? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 558691 Αχ τι καλά! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512
    "Έρωτας χωρίς ανταπόκριση", ένας τίτλος που λέει πολλά και θα προκαλέσει μάλλον πόνο. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 773164 Αυτός που δεν θα έχει ανταπόκριση θα είναι ο Έντουαρντ? Rolling Eyes Η Ρόζαλι? Rolling Eyes Ή μήπως...η κοπέλα στην οποία θα πάει ο Έντουαρντ? Rolling Eyes Και γιατί χρησιμοποιεί τη Ρόζαλι ως κοπέλα του? Γιατί δεν "εμφανίζει" την άλλη? Rolling Eyes
    Πολλές ερωτήσεις, οι οποίες πιστεύω θα απαντηθούν παρακάτω!!! Wink giggle

    Λιτσάκι μου, μπράβο που ξεκίνησες νέο fanfic!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Είμαι σίγουρη πως θα είναι εξίσου υπέροχο, όπως τα άλλα σου και θα το αγαπήσουμε ασυζητητί!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 603117
    Αγωνιώ για τη συνέχεια, για να δούμε και περισσότερες λεπτομέρειες!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681
    Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ αγάπη μου γλυκιά!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 906998 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 382268 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 20:22

    ακριβως τις ιδιες ερωτησεις εχω και εγω.....νομιζω θα απαντηθουν συντομα....
    μπραβο λιτσακι μου.... Smile Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 20:25

    Emy+Robert έγραψε:
    Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
    Είμαι η πρώωωωωτηηηηηηη που ήρθα για σχόλιο... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

    Λιτσάκι, καινούρια ιστορία? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 558691 Αχ τι καλά! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512
    "Έρωτας χωρίς ανταπόκριση", ένας τίτλος που λέει πολλά και θα προκαλέσει μάλλον πόνο. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 773164 Αυτός που δεν θα έχει ανταπόκριση θα είναι ο Έντουαρντ? Rolling Eyes Η Ρόζαλι? Rolling Eyes Ή μήπως...η κοπέλα στην οποία θα πάει ο Έντουαρντ? Rolling Eyes Και γιατί χρησιμοποιεί τη Ρόζαλι ως κοπέλα του? Γιατί δεν "εμφανίζει" την άλλη? Rolling Eyes
    Πολλές ερωτήσεις, οι οποίες πιστεύω θα απαντηθούν παρακάτω!!! Wink giggle

    Λιτσάκι μου, μπράβο που ξεκίνησες νέο fanfic!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Είμαι σίγουρη πως θα είναι εξίσου υπέροχο, όπως τα άλλα σου και θα το αγαπήσουμε ασυζητητί!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 603117
    Αγωνιώ για τη συνέχεια, για να δούμε και περισσότερες λεπτομέρειες!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681
    Και πάλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ αγάπη μου γλυκιά!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 906998 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 382268 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735

    Ερμιονάκι μου!! kiss kiss kiss

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 691711

    Ναι είσαι η πρώτη....Πρωτη και καλύτερη που λέγαμε στο δημοτικό Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 526765

    Καινούρια ιστορία με την οποία ταλαντευόμουν πολύ καιρό και αποφάσισα να την γράψω... Razz

    Ο τίτλος...Μμμμ.... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 686606 Μου αρέσει που τα πιάνεις! Wink

    Αυτή η ιστορία θα προκαλέσει πόνο cry cry αλλά και πολύ boogie huggie giggle τώρα σε ποιον από όλους δεν ξέρω αλλά όλοι θα έχουν μπλεξίματα. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 229597 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 592681 .

    Αλήθεια εχεις σκεφτει ποια είναι η άλλη κοπέλα? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 835489

    Όσο για την ερώτηση σου για την κοπέλα θα την βρεις μέσα στο κείμενο... lol! study

    Τέλος, σε ευχαριστώ για την στήριξη σου σε όλα τα φανφικ και προπαντώς για την εμπιστοσύνη που μου δείχνεις! huggie huggie Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836

    Σε ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836 huggie huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 20:29

    λιτσακι μου νεα ιστορια ??μμμ διαβασα την αρχη και μου φαινεται αρκετα ενδιαφέρουσα !!!!!!!!!! ανυπομονω για την συνεχεια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 20:31

    Χμ...μήπως είναι η Μπέλα??? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 480860 faint Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6626
    -αυτή ελπίζω να είναι... giggle -

    Είπες θα έχει... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 206202 , αλλά και... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 200305 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 923478 (αν κατάλαβα καλά... giggle ).
    Χαχα!!! Τι καλά!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512

    Λιτσάκι μου, και θα συνεχίζω να σε στηρίζω!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836
    Να συνεχίσεις έτσι!!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 382268 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 616544
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 20:49

    Δεσποινάκι μου kiss και Ελινάκι μου kiss !!

    Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 691711

    Ερμιονάκι και εσενα σε χιλιοευχαριστώ για άλλη μια φόρα.Ναι θα έχει από όλα αυτή η ιστορία. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 22:16

    Λιτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την νεα σου ιστορια!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917
    Ο ανανεωμενος Εντουαρντ μου φαινεται πολυ μυστηριος προς
    το παρον!!!Την Ροζαλι βλεπω την εχει κατι σαν καβατζουλα και την πληρωνει; Shocked
    Η κοπελιτσα στο τηλεφωνακι ηταν το αισθημα!!!Αλλο πιο αισθημα;
    Εδω ειναι το ερωτημα Rolling Eyes που μας καιει ολους!!!
    Σπόιλερ:


    Περιμενω με ΑΓΩΝΙΑ την συνεχεια!Ελπιζω να την εχουμε συντομα...
    Να δω τι σκεφτηκε παλι το πονηρο σου μυαλο!!! boogie kiss
    huggie Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 huggie Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 22:22

    ed<3 έγραψε:
    Λιτσακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την νεα σου ιστορια!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917
    Ο ανανεωμενος Εντουαρντ μου φαινεται πολυ μυστηριος προς
    το παρον!!!Την Ροζαλι βλεπω την εχει κατι σαν καβατζουλα και την πληρωνει; Shocked
    Η κοπελιτσα στο τηλεφωνακι ηταν το αισθημα!!!Αλλο πιο αισθημα;
    Εδω ειναι το ερωτημα Rolling Eyes που μας καιει ολους!!!
    Σπόιλερ:


    Περιμενω με ΑΓΩΝΙΑ την συνεχεια!Ελπιζω να την εχουμε συντομα...
    Να δω τι σκεφτηκε παλι το πονηρο σου μυαλο!!! boogie kiss
    huggie Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 huggie Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681

    Μπουμπου μου σε ευχαριστώ πολύ!! lol! lol! lol! huggie huggie για όλα... Wink

    Είναι λίγο-πολύ μυστήριος ο κ.Κάλλεν εδώ Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 686606 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 686606

    Βρε την Ρόζαλι δεν την πληρώνει το έγραφε μεσα Razz

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 22:26

    Μην με ευχαριστεις καρδια μου οτι κανω ,το κανω με ευχαριστηση για σενα!!!
    Αμαν αυτο το πορτατιφ!!!Ψυχικα σημαδια μου εχει αφησει giggle
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 22:30

    ed<3 έγραψε:
    Μην με ευχαριστεις καρδια μου οτι κανω ,το κανω με ευχαριστηση για σενα!!!
    Αμαν αυτο το πορτατιφ!!!Ψυχικα σημαδια μου εχει αφησει giggle
    Σπόιλερ:

    Ναι βρε θα του μείνουν ψυχολογικά τραύματα του παιδιου μου...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 23:17

    πολύ ενδιαφέρων ξεκίνημα... και πολύ καλογραμμένο Λιτσάκι μου Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917
    για τον Εντ τι να λέμε τώρα... σκληρό αντράκι με τα όλα του... και πολύ μυστήριο... τρελαίνομαι για μυστήριο
    περιμένω με αγωνία την συνέχεια
    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 12:39

    xrysanthi έγραψε:
    πολύ ενδιαφέρων ξεκίνημα... και πολύ καλογραμμένο Λιτσάκι μου Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917
    για τον Εντ τι να λέμε τώρα... σκληρό αντράκι με τα όλα του... και πολύ μυστήριο... τρελαίνομαι για μυστήριο
    περιμένω με αγωνία την συνέχεια
    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 201917

    Συγνώμη Χρυσάνθη μου , τώρα είδα το σχόλιο σου. kiss

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 620541

    Και η συνέχεια μόλις μπήκε!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 630836 study lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 12:43

    η κοπελα που τον περιμενε σπιτι ηταν η αλις ??? καταλαβα καλά η τα ματια μου κανουν πουλακια ? τελεια η συνεχεια λιτσακι μου!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 14:00

    ROBELINA έγραψε:
    η κοπελα που τον περιμενε σπιτι ηταν η αλις ??? καταλαβα καλά η τα ματια μου κανουν πουλακια ? τελεια η συνεχεια λιτσακι μου!!

    Σε ευχαριστώ πολύ Ελινάκι μου!!

    Δεν κάνουν τα μάτια σου πουλάκια αγάπη μου Wink άρα ήταν....

    Γιατί καρδιά μου ποιά περιμένατε? lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 14:00

    ελα μου ντε ποια περιμεναμε ??
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 14:02

    αν εχω καταλαβει καλα ο εντουαρτ τα εχει με την αλις..και τοτε γιατι παρουσιαζει τη ροζαλι στους αλλους??????
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 14:05

    Ποια περιμένατε Ελινάκι μου? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 686606 lol!

    Δεσποινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για το σχόλιο σου. Wink
    Η ΆΛις είναι η κοπέλα τεσπα που ο Έντουαρντ σκέφτεται και είναι στο σπίτι του.
    Αλλά τα έχει μαζί της?
    (Το έχει απαντήσει η Ρόζαλι αυτό όταν εμφανίζεται στο γραφείο Wink )
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 14:09

    την μπελλα περιμενα αλλα εκανα τραγικο λαθος απο οτι φαινεται , οσο για το αν τα εχουν , ναι ειναι εκει που λεει η ροζαλι Γιατί δεν παραδέχεσαι ότι τα έχετε;"κι εκείνος απανταέι
    Γιατί δεν ισχύει. Πάμε. Θα αργήσουμε"
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 15:57

    ROBELINA έγραψε:
    την μπελλα περιμενα αλλα εκανα τραγικο λαθος απο οτι φαινεται , οσο για το αν τα εχουν , ναι ειναι εκει που λεει η ροζαλι Γιατί δεν παραδέχεσαι ότι τα έχετε;"κι εκείνος απανταέι
    Γιατί δεν ισχύει. Πάμε. Θα αργήσουμε"

    Ελινάκι μου αν ήταν η Μπέλλα πως θα προχωρούσε η ιστορία? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 686606
    Ο ναι ακριβως εκεί! lol! Είσαι απίστευτή!!! lol! lol! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 16:26

    ειδες το ενα το πετυχα το αλλο οχι !!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤρι 19 Απρ 2011 - 16:38

    ROBELINA έγραψε:
    ειδες το ενα το πετυχα το αλλο οχι !!!!!!!

    Λογικό είναι Wink Άλλωστε ο Έντουαρντ πάει με την Μπέλλα και όχι με την Άλις έτσι κι αλλιώς Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 18:50

    Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι faint faint faint
    Μόλις διάβασα το...

    "Άλις αργείς;"
    έμεινα παγωτό! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 416168 Λέω αποκλείεται!!! Έκανα λάθος!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 558691
    Κι όμως η κοπέλα είναι η Άλις... Shocked Ναι, αλλά η Μπέλα τότε? Αν δεν τα έχει με την Άλις τότε τι δουλειά έχει εκεί...? Rolling Eyes Σαν πολλές γυναίκες δεν μαζεύτηκαν γύρω από τον κύριο Κάλεν? Για, να αραιώνουν... giggle
    Περιμένω τη συνέχεια για να λυθούν οι απορίες!!! Wink

    Λιτσάκι μου, μπράβο σου!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 474941 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 474941 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 474941 Τ-έ-λ-ε-ι-ο κεφάλαιο!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 19:17

    Emy+Robert έγραψε:
    Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι faint faint faint
    Μόλις διάβασα το...

    "Άλις αργείς;"
    έμεινα παγωτό! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 416168 Λέω αποκλείεται!!! Έκανα λάθος!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 558691
    Κι όμως η κοπέλα είναι η Άλις... Shocked Ναι, αλλά η Μπέλα τότε? Αν δεν τα έχει με την Άλις τότε τι δουλειά έχει εκεί...? Rolling Eyes Σαν πολλές γυναίκες δεν μαζεύτηκαν γύρω από τον κύριο Κάλεν? Για, να αραιώνουν... giggle
    Περιμένω τη συνέχεια για να λυθούν οι απορίες!!! Wink

    Λιτσάκι μου, μπράβο σου!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 474941 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 474941 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 474941 Τ-έ-λ-ε-ι-ο κεφάλαιο!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 465227

    Ερμιονάκι μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 691711

    ¨οχι αγάπη δεν έκανες λάθος! Wink Cool lol! Η Άλις ήταν! lol! boogie

    Η Μπέλλα... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 686606 Ποιος μίλησε για την Μπέλλα? geek

    Πλάκα κάνω!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6626 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6626 giggle giggle

    Η Μπέλλα θα εμφανιστεί και θα μείνει καπως έτσι faint faint

    Μαντεψτε το λόγο!!! Wink Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 876749 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 388681

    Ναι δίκαιο έχεις πολλές είναι. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 737142

    Μήπως να ις βγάλουμε και να πάμε εμείς στην θέση τους? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 150320 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 150320 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 403120

    Ερμιονάκι μου σε ευχαριστώ πολύ και για το ωραιότατο σχόλιο σου Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 474941 και για την εμπιστοσύνη σου!! kiss kiss kiss kiss

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση I_icon_minitimeΣαβ 30 Απρ 2011 - 21:00

    λιτσακι μου μολις διαβασα την συνεχεια !!!!!!!!!! δν ειχα φανταστει ποτε εντουαρτ αλις ζευγαρι .. παραξενο αλλα οχι ασχημο!!! αντε μπαινει και η μπελλα στο παιχνιδι !!!!! τελεια η συνεχεια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 7Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: