Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση

    Πήγαινε κάτω 
    +15
    robsten kiss
    vasia
    izzy cullen
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    kati
    maraki27
    nana mplak
    Bella07
    xrysanthi
    ed<3
    ROBELINA
    despina aek
    Emy+Robert
    LITSA0089
    19 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουν 2011 - 21:19

    Το δικό σου είναι ένα από τα fanfic που ανυπομονώ για τη συνέχεια..
    Αν και δεν έχω καθήσει να διαβάσωι πολλά..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουν 2011 - 21:22

    kati έγραψε:
    Το δικό σου είναι ένα από τα fanfic που ανυπομονώ για τη συνέχεια..
    Αν και δεν έχω καθήσει να διαβάσωι πολλά..

    Σε ευχαριστώ πολύ!! kiss
    Αλλά δεν θα αργήσει πολύ συνήθως δύο με τρεις μέρες.. lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουν 2011 - 21:29

    Για να δούμε! Μετράω μέρες..Από αύριο ξεκινάει το μέτρημα; :Ρ ¶ντε να μη σε πιέζω αλλά να ξέρεις πως ανυπομονούμε!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουν 2011 - 21:38

    kati έγραψε:
    Για να δούμε! Μετράω μέρες..Από αύριο ξεκινάει το μέτρημα; :Ρ ¶ντε να μη σε πιέζω αλλά να ξέρεις πως ανυπομονούμε!

    Ξέρω γιατί το παθαίνω και εγώ με φανφικ αυτό.
    Πάντως δεν θα αργήσει πολύ ξεκίνα να μετράς μέρες από σήμερα. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουν 2011 - 21:57

    study Ξεκινάω το μέτρημα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤρι 28 Ιουν 2011 - 0:11

    άτσα της... οι κομμάρες κομμάρες αλλά το φιλί φιλί Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 274215 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 4947 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 274215

    χάρηκα πάρα πολύ που είδα τον Καρλάηλ τόσο προστατευτικό απέναντι τους .... και περισσότερο που έδειξε όλην την τρυφερότητα του στον ΕΝΤ γιατί νιώθω οτι πραγματικά το έχει ανάγκη Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 616544

    μπράβο καρδούλα μου πολύ καλή εξέλιξη περιμένω με αγωνία την συνέχεια Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤρι 28 Ιουν 2011 - 9:50

    xrysanthi έγραψε:
    άτσα της... οι κομμάρες κομμάρες αλλά το φιλί φιλί Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 274215 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 4947 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 274215

    χάρηκα πάρα πολύ που είδα τον Καρλάηλ τόσο προστατευτικό απέναντι τους .... και περισσότερο που έδειξε όλην την τρυφερότητα του στον ΕΝΤ γιατί νιώθω οτι πραγματικά το έχει ανάγκη Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 616544

    μπράβο καρδούλα μου πολύ καλή εξέλιξη περιμένω με αγωνία την συνέχεια Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ αγάπη μου. kiss kiss kiss kiss kiss kiss

    Και έγω χαίρομαι που σου άρεσε ο Κάρλαιλ.Αν και υπερβολικά υπερπροστατευτικός με το παιδί του , του έφερε και παιδιάτρο. Razz Razz Razz Razz Razz

    Νομίζω ότι είναι άτσα του....γιατί εκείνος της φίλησε Wink παρά τις κομμάρες. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 252380
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    vasia
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    vasia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Χαλκιδική
    Αριθμός μηνυμάτων : 266
    Registration date : 27/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 15:47

    Φανταστική συνέχεια μπράβο.... Ατσίδα η ρενεσμι όλα τα πιάνει!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 15:54

    Αχ...τι καλά!Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 150320 Εξομολογήθηκαν τον έρωτά τους! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 150320
    Όλα αυτά όμως...με τη συμβολή της Ρένεσμι! Wink Είναι απίστευτη η μικρή! boogie
    Η Μπέλα θέλει να φροντίσει τον αρρωστούλι Έντουαρντ κι εκείνος ντρέπεται... giggle Χαχα! Παρακάλια θέλει ο πονηρούλης! giggle

    Λιτσάκι μου, ΜΠΡΑΒΟ σου!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917
    Φανταστικό, γλυκό κεφάλαιο!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 474941 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 474941 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 474941
    Αναμένω τη συνέχεια!!!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 16:00

    Σε ευχαριστώ πολύ vasia.

    Ερμιονάκι μου kiss η Ρένεσμι πάντα θα βοηθάει τον αδελφό της που φέρεται ώρες ώρες σαν 3χρονο. Wink Σε ευχαριστώ πολύ καρδιά μου. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 16:47

    Μπουμπουκα μου Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 98735 η συνεχεια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!
    Επιτελους παραδεχτηκαν τα αισθηματα τους,ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 616544
    Το πιο γλυκο κεφαλαιο που εχω διαβασει!Γατονι το μικρο Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 174341
    Το ρενεσμακι μας τα εκανε ολα... Η Μπελλα φροντιζε
    τον Εντουαρντ και πηρε μετα την Ρενεσμι να πανε να φτιαξουν φαγητο
    να φανε ολοι μαζι.. ΥΠΕΡΟΧΗ εικονα. Νομιζω οτι εχουν αρχισει να γινονται
    μια ωραια οικογενεια προς το παρον! Θα δειξουν ομως οι εξελιξεις... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 465227

    Λιτσακι μου,λουλουδακι μου Razz τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 17:03

    ed<3 έγραψε:
    Μπουμπουκα μου Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 98735 η συνεχεια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ!!
    Επιτελους παραδεχτηκαν τα αισθηματα τους,ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 616544
    Το πιο γλυκο κεφαλαιο που εχω διαβασει!Γατονι το μικρο Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 174341
    Το ρενεσμακι μας τα εκανε ολα... Η Μπελλα φροντιζε
    τον Εντουαρντ και πηρε μετα την Ρενεσμι να πανε να φτιαξουν φαγητο
    να φανε ολοι μαζι.. ΥΠΕΡΟΧΗ εικονα. Νομιζω οτι εχουν αρχισει να γινονται
    μια ωραια οικογενεια προς το παρον! Θα δειξουν ομως οι εξελιξεις... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 465227

    Λιτσακι μου,λουλουδακι μου Razz τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 630836

    Λουλουδάκι μου εγώ σε ευχαριστώ.
    Σπόιλερ:
    Η μικρή σκίζει αγάπη μου Wink όχι σαν τον αδελφό της που κρύβεται κάτω από τα σεντόνια. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 835489
    Χαίρομαι που σου άρεσαι αυτη η εικόνα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 17:06

    Σπόιλερ:

    kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 17:10

    Λιτσάκι μου γλυκό Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 150320 άλλο ένα γλυκό, τρυφερό, υπέροχο κεφάλαιο απο τα χεράκια σου Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917 ήρθε να μας ζεστάνει τις καρδιές μας
    τι υπέροχο να έχεις ανθρώπους να σε φροντίζουν την στιγμή που τους έχεις ανάγκη Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 616544
    ο ΈΝΤ μας ασυγκράτητος έδειξε ότι έκρυβε βαθιά μέσα του και η ΜΠ μας του ανταποκρίθηκε τόσο ζεστά Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 616544 - η μύξα μύξα τα φιλιά φιλιά giggle giggle giggle - πολύ χάρηκα για αυτό... ελπίζω να έχουν μια ήρεμη σχέση χωρίς τσιριτζαντζουλες και να χαρούνε τον έρωτα τους παρέα με αυτό το απίστευτο ζουζουνι που ανακατεύεται εκεί που δεν το σπέρνουν για να φτιάξει όσα οι άλλοι δεν τολμούν giggle giggle giggle μπράβο της πάντως γατόνι απο τα πρώτα Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 18:34

    λιτσακι μου γλυκο διαβασα και τα δυο κεφαλαια μαζι !! τι γλυκο !! μου αρεσε τρελα ! ανυπομονω για την συνεχεια !
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 20:20

    λιτσακι μου τελεια η συνεχεια....η ρενεσμι ολα τα λεφτα οπως παντα...οσο για τον εντουαρτ,θελει να κρυφτει και η χαρα δε τον αφηνει...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 13:28

    Με έχουν καλύψει όλα τα παραπάνω αλλά μία ερώτηση... ΠΟΤΕ Θα γραφτεί η συνέχεια;;;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 11:48

    κολλητουλι μου ?? οπα να τα μας ... αυτο θα πει συναντηση μεγατονων .. πρωην και νυν μαζι .. πολυ γλυκο το κεφαλαιο ... ανυπομονω για την συνεχεια ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 12:17

    Κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ όλες πάρα πάρα πολύ για τα σχόλια σας από το προηγούμενο κεφάλαιο.. kiss

    Ελινάκι μου η ¶λις δεν ήταν πρώην...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 12:18

    ηταν η κολλητη του , αλλα ειχαν σχεση λαθος ?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 12:24

    ωχωχ η αλις πηγε στο σπιτι του εντουαρτ και ειναι εκει η μπελλα???????ελπιζω να μην της πει οτι τα ειχανε.....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 12:34

    despina aek έγραψε:
    ωχωχ η αλις πηγε στο σπιτι του εντουαρτ και ειναι εκει η μπελλα???????ελπιζω να μην της πει οτι τα ειχανε.....

    Δεσποινάκι μου σε ευχαριστω για το σχολιο kiss

    Αλλά θα το ξαναπω δεν τα είχανε βρε κορίτσια μου...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 14:14

    Πολυ ωραιο κεφαλαιο Μπραβο!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 474941 Πολυ μ'αρεσει που τα εφτιαξαν...!Περιμενω να δω τι θα γινει με την Alice...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    desi
    Twilight Human
    Twilight Human
    desi


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 33
    Τόπος : athens
    Αριθμός μηνυμάτων : 34
    Registration date : 12/12/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 16:30

    πολυ καλο σηνεχεισε ετσι
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 20:31

    Mπουμπου μου!
    Η Μπελλα ειναι τοσο γλυκια και περιπιητικη... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 98735
    ενδιαφερεται ακομα και για την αδερφη του Εντουαρντ....
    Τωρα εμενα γιατι δεν μου αρεσει αυτη η επισκεψη της Αλις; Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 558691
    Ντραβαλα μου μυριζονται Twisted Evil ....

    Μπραβο γατουλινι μου... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 6 34442 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: