Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση

    Πήγαινε κάτω 
    +15
    robsten kiss
    vasia
    izzy cullen
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    kati
    maraki27
    nana mplak
    Bella07
    xrysanthi
    ed<3
    ROBELINA
    despina aek
    Emy+Robert
    LITSA0089
    19 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 30 Απρ 2011 - 21:07

    ROBELINA έγραψε:
    λιτσακι μου μολις διαβασα την συνεχεια !!!!!!!!!! δν ειχα φανταστει ποτε εντουαρτ αλις ζευγαρι .. παραξενο αλλα οχι ασχημο!!! αντε μπαινει και η μπελλα στο παιχνιδι !!!!! τελεια η συνεχεια

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ η συνέχεια. kiss kiss huggie huggie Η Άλις με τον Έντουαρντ δεν είναι ζευγάρι (αυτό είναι κάτι που μπορώ να αποκαλύψω) είναι κολλητοί! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μάης 2011 - 0:12

    Λιτσακι μου καταπληκτικες και οι δυο συνεχειες!!!
    Συμφωνω με το Ερμιονακι σαν πολλες γυναικες δεν μαζευτηκανε γυρο απο
    το κουκλι μας; Rolling Eyes

    Αυτη η συναντηση θα ταραξει λιγο τα νερα πιστευω! Cool Ισως να του αρεσει με τον τροπο του και αυτη του κυριου καλεν!

    Επισης με την Αλις ;οταν το διαβασα και εγω δεν το πιστευα ποτε οτι μπορει να εχουν σχεση αυτοι οι δυο!Ηταν το μονο που δεν περνουσε απο το μυαλο μου!Συγχαρητηρια αγαπακι μου παλι εκανες την ανατροπη! Wink kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μάης 2011 - 11:20

    κολλητοι ?? ειναι ετσι οι κολλητοι ?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μάης 2011 - 12:16

    Μπουμπού μου kiss σε ευχαριστώ πάρα πολύ.

    Παράθεση :
    Συμφωνω με το Ερμιονακι σαν πολλες γυναικες δεν μαζευτηκανε γυρο απο
    το κουκλι μας;

    Λες? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606 2 είναι καλέ! Smile Ναι ναι ξέρω θέλουμε μόνο μία! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 465227

    Παράθεση :
    Αυτη η συναντηση θα ταραξει λιγο τα νερα πιστευω! Ισως να του αρεσει με τον τροπο του και αυτη του κυριου καλεν!


    Κολλητούλα μου , σου έχω πει να μην ανοίγεις το στοματάκι σου...Τεσπα το μονο που αποκαλυπτω είναι ότι η Μπέλλα θα μείνει κάπως έτσι faint faint

    Σπόιλερ:

    Παράθεση :
    κολλητοι ?? ειναι ετσι οι κολλητοι ?

    Ελινάκι μου αυτοί έτσι λένε και έτσι πιστεύουν.Θα δεις όμως που κανουν πράγματα και σαν κολλητοί... Wink

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Bella07
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Bella07


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Κρητη
    Αριθμός μηνυμάτων : 435
    Registration date : 13/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μάης 2011 - 14:45

    Καλο μηνα να πω πρωτα μου αρεσε πολυ η συνεχεια, αλλα αυτο το κολλητοι και να κανουν αυτα ταπραγματα δεν μπορω να το καταλαβω,εχω και εγω εναν κολλοιτο φιλο μηπως να αρχησω να το σκεφτομαι? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μάης 2011 - 21:49

    Bella07 έγραψε:
    Καλο μηνα να πω πρωτα μου αρεσε πολυ η συνεχεια, αλλα αυτο το κολλητοι και να κανουν αυτα ταπραγματα δεν μπορω να το καταλαβω,εχω και εγω εναν κολλοιτο φιλο μηπως να αρχησω να το σκεφτομαι? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606

    Σε ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου kiss .Καλό μήνα και σε εσένα.Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 465227
    Αυτό το "κολλητοί" είναι δικό τους "τέχνασμα" ουσιαστικά.Άλλωστε η Ρόζαλι δεν ρωτησε τον Έντουαρντ γιατί δεν παραδέχεται ότι τα έχουν;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Μάης 2011 - 18:44

    Εντάξει, αυτό κι αν ήταν βόμβα! Μπουρλότο!!!


    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120

    "Είναι" κολλητοί φίλοι? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 271609 Γιατί...έτσι...όπως κάνουν...και έτσι όπως φωνάζει ο ένας στον άλλο...αλλού πάει το μυαλό! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 691775 Οφείλω να πω πως θα συμφωνήσω με τη Ρόζαλι, όταν είχε ρωτήσει τον Έντουαρντ-όπως είπες-, γιατί δε λένε ότι είναι μαζί. giggle Είναι λιγάκι περίεργο αυτό, αλλά πιστεύω θα δούμε παρακάτω περισσότερα πράγματα! Wink Άλλωστε, θα κάνει και την εμφάνισή της η Ιζαμπέλα Μαρί Σουάν! boogie

    Λιτσάκι μου, μπράβο σου!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 474941 Τέλεια συνέχεια!!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 388681 Ανυπομονώ για καινούριο κεφάλαιο!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Bella07
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Bella07


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Κρητη
    Αριθμός μηνυμάτων : 435
    Registration date : 13/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Μάης 2011 - 20:49

    Για ποτε λες να βαλεις καινουριο κεφαλαιο?Εχω πολυ αγωνια για το τι θα γινει στη συνεχεια εγω θελω Εντουαρντ και Μπελλα μαζι,με την Αλις δεν μπορω να τω φανταστω με τιποτα.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Μάης 2011 - 21:59

    Ερμιονάκι μου kiss σε ευχαριστώ πολύ.Κολλητοί...ίσως μπορεί να ξεκίνησαν από αυτό...θα δείτε Wink
    Το βιντεάκι τα σπάει Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120

    Μπέλλα07(ονοματάκιWink θα προσπαθήσω να γράψω όσο πιο σύντομα γίνεται. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 465227 Σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Bella07
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Bella07


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Κρητη
    Αριθμός μηνυμάτων : 435
    Registration date : 13/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Μάης 2011 - 22:08

    Το ονομα μου ειναι Ειρηνη.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Μάης 2011 - 22:18

    Bella07 έγραψε:
    Το ονομα μου ειναι Ειρηνη.

    Χάρηκα Ειρηνάκι μου.Εγώ Λίτσα φαίνεται κιόλας Wink ( Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 80711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 41616 )
    Σου υποσχομαι πως θα προσπαθησω να γραψω συντομα συνεχεια Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 616544 Αμα θελεις κατι να με ρωτησεις για την ιστορία στείλε μου πμ. kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 2 Μάης 2011 - 23:05

    καλά Λιτσάκι μου τι πλοκή είναι αυτή??? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 31995 το πιο τρομερό σχήμα έχεις δημιουργήσει... περιμένω με αγωνία να δω τι θα πάθει τώρα με την ΜΠ... ο Εντ όλα τα λεφτά πολύ πλεημποη βρε παιδί μου αλλά την Ροουζ τι την θέλει αφού έχει την Άλις αυτό δεν το κατάλαβα και μάλιστα να την ζηλεύει Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606 είναι πολύ κτητικός τύπος και τα θέλει όλα δικά του
    γιατί κάτι μου λέει ότι θα βρει τον δάσκαλο του???? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 500229 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 500229 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 500229
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 3 Μάης 2011 - 22:02

    xrysanthi έγραψε:
    καλά Λιτσάκι μου τι πλοκή είναι αυτή??? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 31995 το πιο τρομερό σχήμα έχεις δημιουργήσει... περιμένω με αγωνία να δω τι θα πάθει τώρα με την ΜΠ... ο Εντ όλα τα λεφτά πολύ πλεημποη βρε παιδί μου αλλά την Ροουζ τι την θέλει αφού έχει την Άλις αυτό δεν το κατάλαβα και μάλιστα να την ζηλεύει Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 686606 είναι πολύ κτητικός τύπος και τα θέλει όλα δικά του
    γιατί κάτι μου λέει ότι θα βρει τον δάσκαλο του???? Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 500229 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 500229 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 500229

    Χρυσάνθη μου kiss kiss σε ευχαριστώ πάρα πολύ. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 620541 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 620541 ....
    Κορίτσια μου , μιας και το ανέφερε και η Χρυσάνθη μας, ο Έντουαρντ δεν είναι καθόλο μλέιμποι μπαμπάκιας είναι και θα γίνει και Μπελάκιας ;-) !Θα δείτε τι εννοώ παρακάτω lol! .Θα δείτε παρακάτω γιατί δεν εμφανίζει την Άλις study θυμηθείτε τι σας είπα για τον Έντουαρντ πριν Razz .Η Μπέλλα πάλι Χρυσάνθη μου θα πάθει λίγο την πλάκα της μαζί του faint faint εκείνος... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 835489 θα δείτε...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 3 Μάης 2011 - 23:51

    περιμένουμε με αγωνία boogie boogie boogie Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 150320
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 10 Μάης 2011 - 11:15

    εμφανιστηκε η μπελλα και ο εντουαρτ κατω στα πατωματα !!!!!!!!!!!!! και αυτη η μπελλα πολυ αγχος!!!!!!!!!!! περιμενουμε με αγωνια την συνεχεια~!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 10 Μάης 2011 - 12:23

    χαχααχα ο εντι τα ειδε ολα με τη μπελλα...τον χτυπησε κατακουτελα....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 10 Μάης 2011 - 13:16

    Ελινάκι μου kiss και Δεσποινάκι μου kiss σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 630836

    Ναι την δαγκώσαν και οι δύο την λαμαρίνα, έχετε δίκαιο δεν μπορώ να το κρύψω. lol!

    Η Μπέλλα ,Ελινάκι μου, εκτός από το άγχος της νομίζω πως περισσότερο ήταν αυτό που ένιωθε για τον Έντουαρντ. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 835489

    Σας το είχα πει θα μείνουν κάπως έτσι faint faint faint όταν δει ένας τον άλλο. Wink

    Άλλωστε ήταν η πρώτη συνάντηση με το άλλο τους μισό. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 23:06

    Αγαπακι μου,ηρθα για σχολιακια boogie !!
    Ειναι η ιδεα μου ή του βγηκαν τα ματακια του Εντουαρντ με την Μπελλα; Shocked Μεχρι και στο σπιτι προσφερθηκε να την παει.... Cool Τι ιπποτης θεε μου....

    Ισως κατι ενιωσε εκεινη την στιγμη,αλλα η Αλις τι θα απογινει;Περιπλεκονται τα πραγματα...και να σου πω την αληθεια καρδια μου νομιζω οτι και η Μπελλα κατι ενιωσε.Εμενε αμιλητη οταν της μιλουσε η Αλις ή μιλουσε λιγο!Σαν να ζηλεψε;Ή απλα ηταν αμηχανια της στιγμης; Rolling Eyes

    Παντως εμενα με εχει φαει η αγωνια!Να δω τι θα βαλεις στην συνεχεια.Ολα σου τα κεφαλαια εχουν μια ανατροπη και μια πανουργα ιδεα...Τι αλλο θα ειχαν να μου πεις αφου τα σκεφτηκε το εξυπνο μυαλουδακι σου Wink

    Σ-Υ-Γ-Χ-Α-Ρ-Η-Τ-Η-Ρ-Ι-Α μπουμπου μου....''ΕΣΚΙΣΕΣ''!!! kiss Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Μάης 2011 - 9:08

    ed<3 έγραψε:
    Αγαπακι μου,ηρθα για σχολιακια boogie !!
    Ειναι η ιδεα μου ή του βγηκαν τα ματακια του Εντουαρντ με την Μπελλα; Shocked Μεχρι και στο σπιτι προσφερθηκε να την παει.... Cool Τι ιπποτης θεε μου....

    Ισως κατι ενιωσε εκεινη την στιγμη,αλλα η Αλις τι θα απογινει;Περιπλεκονται τα πραγματα...και να σου πω την αληθεια καρδια μου νομιζω οτι και η Μπελλα κατι ενιωσε.Εμενε αμιλητη οταν της μιλουσε η Αλις ή μιλουσε λιγο!Σαν να ζηλεψε;Ή απλα ηταν αμηχανια της στιγμης; Rolling Eyes

    Παντως εμενα με εχει φαει η αγωνια!Να δω τι θα βαλεις στην συνεχεια.Ολα σου τα κεφαλαια εχουν μια ανατροπη και μια πανουργα ιδεα...Τι αλλο θα ειχαν να μου πεις αφου τα σκεφτηκε το εξυπνο μυαλουδακι σου Wink

    Σ-Υ-Γ-Χ-Α-Ρ-Η-Τ-Η-Ρ-Ι-Α μπουμπου μου....''ΕΣΚΙΣΕΣ''!!! kiss Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 382268

    Μπουμπού μου huggie huggie huggie huggie Μπουμπού μου huggie huggie huggie huggie Μπουμπού μου huggie huggie huggie huggie !!!!

    Σε ευχαριστώ πάρα πολύ kiss kiss kiss kiss kiss για όλα. Wink

    Το βγήκαν Μαρινάκι μου...του βγήκαν... faint faint faint Ιππότης..Λογικό αφού είναι Έντουαρντ lol!

    Χμ,και εκείνη τα ίδια έπαθε boogie boogie boogie boogie .Και ζήλεψε.. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 835489 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 835489

    Μπουμπού δεν κάνει να σε τρώει η αγωνία εσένα αγάπη μου.Αφού τα μαθαίνεις πρώτη από όλους. Cool

    Σε ευχαριστώ πολύ και για το τελευταίο. kiss kiss kiss kiss

    (ναι ειμαι ψωναρα... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 603117 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 603117 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 403120 )
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nana mplak
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    nana mplak


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Hrakleio, Kritis
    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Registration date : 04/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Μάης 2011 - 11:29

    Πάρα πολύ ωραίο! Smile Ανυπομονώ για την συνέχεια! Γράφεις πολύ ωραία.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 12 Μάης 2011 - 14:56

    nana mplak έγραψε:
    Πάρα πολύ ωραίο! Smile Ανυπομονώ για την συνέχεια! Γράφεις πολύ ωραία.

    Σε ευχαριστώ πολύ. Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 691711 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μάης 2011 - 15:57

    Λιτσάκι μου, διάβασα τη συνέχεια!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 6512 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 480860
    Ήρθε η Μπέλααααααααα! Ή καλύτερα...το Μπελάκι! giggle Καλά πια, κι αυτός από την πρώτη γνωριμία τόσες πολλές οικειότητες? Φυσικό ήταν που την κόμπλαρε λιγάκι την καημένη. Πρώτα το "Μπελάκι", ύστερα να την πάει σπίτι, έπειτα η αμηχανία του όταν είδε την Άλις.
    Θα αρχίσει να ξετυλίγεται ένας έρωτας μεγάααααλος... Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 620541 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 150320 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 603117
    Η Άλις συνεχίζει να με προβληματίζει πρέπει να πω. Rolling Eyes Τι σχέση έχουν δυο τους? Rolling Eyes Είναι κολλητοί φίλοι, συστήνονται έτσι, αλλά άλλα...συμβαίνουν. Rolling Eyes Έχω πολλή αγωνία για τη συνέχεια!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 868134 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 868134 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 868134
    Για μία ακόμη φορά, ΜΠΡΑΒΟ σου Λιτσάκι μου!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 201917
    Ανυπομονώ για καινούριο κεφάλαιο!!!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 34442 huggie kiss Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 34442 huggie kiss Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 34442 huggie kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μάης 2011 - 23:18

    Χμμμμχμ giggle Εχω να κάνω μια ανακοινωση!!! Rolling Eyes
    Εκ μερους της Λιτσας ηθελα να σας πω πως δεν μπορει να σας απαντησει
    γιατι το καημενο το κοριτσακι μας χτυπησε το χερακι του και ο γιατρος συστησε ξεκουραση
    και ξερετε ποσο σπαστικο ειναι να γραφεις στον υπολογιστη με το ενα χερι! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 835489
    Οποτε σας ευχαριστει θερμα για τα σχολια σας και οταν μπορεσει η ιδια θα σας απαντησει αμεσως!! Smile

    Λιτσακι μου περαστικα σου....Ευχομαι να γινεις συντομα καλα! kiss Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 98735
    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 13 Μάης 2011 - 23:28

    Ευχαριστούμε Μαρινάκι για την ανακοίνωση! kiss kiss

    Αχ περαστικά σου Λίτσα μου!!! huggie huggie huggie Ελπίζω να γίνει γρήγορα καλά το χέρι σου! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 465227 Φιλάκια πολλά!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 906998 Τα λέμε και καλή ανάρρωση!!! Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 174341
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση   Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 20 Μάης 2011 - 16:03

    Ένα μεγάλο συγνώμη που εν έχω δώσει κεφάλαιο καινούριο μέχρι στιγμής.Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση - Σελίδα 2 80711

    Όπως σας ανακοίνωσε το Μαρινάκι μου (μπουμπού σε ευχαριστώ ακόμη μία φορά που μου στέκεσαι ;-) ) έχω ένα πρόβλημα με το χέρι μου και γι αυτό δεν απαντούσα.Όμως άμα γράφεις κάθε μέρα λίγο με το αριστερό βγαίνει.

    Κατ'αρχάς να σας πω πως μόλις βγάλω τη γάζα θα ξεκινήσω το επόμενο κεφάλαιο/

    Τώρα,Ερμιονάκι μου γλυκό σε χιλιοευχαριστώ και για τα δύο σου σχόλια και φυσικά για τα περαστικά.

    Παράθεση :
    Λιτσάκι μου, διάβασα τη συνέχεια!!!
    Ήρθε η Μπέλααααααααα! Ή καλύτερα...το Μπελάκι! Καλά πια, κι αυτός από την πρώτη γνωριμία τόσες πολλές οικειότητες? Φυσικό ήταν που την κόμπλαρε λιγάκι την καημένη.

    Εμ τι να κάνουμε συνάντησε τον έρωτα της ζωής του ο άνθρωπος...Την κόμπλαρε Ερμιονάκι μου αλλά της άρεσε και εκείνης.

    Παράθεση :
    Πρώτα το "Μπελάκι", ύστερα να την πάει σπίτι, έπειτα η αμηχανία του όταν είδε την Άλις.
    Θα αρχίσει να ξετυλίγεται ένας έρωτας μεγάααααλος...

    Σσσς, μην αποκαλύπτεις την συνέχεια της ιστορίας.

    Παράθεση :
    Η Άλις συνεχίζει να με προβληματίζει πρέπει να πω. Τι σχέση έχουν δυο τους? Είναι κολλητοί φίλοι, συστήνονται έτσι, αλλά άλλα...συμβαίνουν.

    Το ξέρω καρδιά μου.Θα δεις στην συνέχεια.

    Παράθεση :
    Έχω πολλή αγωνία για τη συνέχεια!!!
    Για μία ακόμη φορά, ΜΠΡΑΒΟ σου Λιτσάκι μου!!!
    Ανυπομονώ για καινούριο κεφάλαιο!!!!!


    Ερμιονάκι μου σε ευχαριστώ πολύ και πάλι!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Έρωτας Χωρίς Ανταπόκριση
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: