Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Moonrise και άλλα

    Πήγαινε κάτω 
    +13
    ΕΡΗ
    maria-ria-le
    panagiota
    vasia
    sandra21
    xrysanthi
    marina
    Emy+Robert
    !!!twilight!!!
    ROBELINA
    nana mplak
    ed<3
    Teodan
    17 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 20:25

    Μ'αυτά και μ'αυτά παραλίγο να ξεχάσω να βάλω την εξήγηση του 1ου πίνακα.Το βάζω εδώ αλλά και στο ανάλογο κεφάλαιο
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2011 - 16:17

    Yeah baby όπως είπε και η Παναγιώτα.(Μην ψάξετε να βρείτε πού το έγραψε,τσάμπα κόπος).
    Το 11ο κεφάλαιο ανέβηκε! Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Bouncy-8
    Περιμένω you know what.
    Ελπίζω να σας αρέσει Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠεμ 22 Σεπ 2011 - 19:08

    Ακόμα ένα μεγάλο χορταστικό κεφάλαιο από τα χεράκια σου Dan μου... Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 31995

    Πραγματικά υπέροχο και γεμάτο μυστήριο... Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 558691

    Εκεί που λες ότι λύθηκαν όλα και εξήγησαν στον Έντουαρντ τι συμβαίνει καινούρια ερωτηματικα τον κατακλύζουν και τον γεμίζουν αποριές... Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 671170

    Μου αρέσει που κρατάς τον ενδιαφέρον και την αγωνία μας στα ύψη... Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 274215

    Ο Σιντιόν τι βλάκας.. Δεν τον πάω καθόλου.!!! Evil or Very Mad

    Άκου εκεί να σκέφτεται πως ξεσκίζει τον καημένο τον Έντουαρντ... Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 951556

    Εκείνος έπρεπε να του το πει και του βάλει τις φωνές..!! Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 4736

    Τέσπα, ευχαριστήθηκα ιδιαίτερα την ιστορία της Ρένεσμι και του Άλεκ ήταν πολύ γλυκιά και ωραία.. Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 150320 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 174341

    Η Τζαιν ζήλεψε λίγο σχετικά με την σιωπή της Κορίν αλλά πάλι καλά δεν έκανε σκηνή... Smile

    Νόμιζε πως τελείωσε με το σχολείο..; Που να 'ξερε τι τον περιμένει..!! Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 252380

    Θέλω πολύ να μάθω τι έχει γίνει με τον Ράσσιο και τον Λούσιφερ... wtf

    Κωνσταντίνε μου, μπράβο σου έχεις κάνει φοβερή δουλειά για άλλη μια φορά..!! Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 474941

    Τα θερμά μου συγχαριτήρια..!! Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 201917 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 201917 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 201917

    Ανυπομονώ για την συνέχεια... Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠαρ 23 Σεπ 2011 - 15:48

    Νίνα,μέλος της συντακτικής μου ομάδας( lol! ),σε ευχαριστώ πολύ.
    Το μυστήριο μέχρι και την τελευταία παράγραφο θα είναι στα ύψη.Ειδικά στην τελευταία παράγραφο της όλης ιστορίας... evil_laugh
    Ο Σιντιόν,θα παίξει ένα αρκετά μεγάλο μέρος σε όλη την ζωή του Έντουαρντ.Το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι κατέχει το ταλέντο του υποκριτή.Ίσως ο καλύτερος...
    Ας τραβήξει και λίγο αυτός,ό,τι τραβάμε και εμείς οι άμοιροι lol!
    Και πάλι σε ευχαριστώ!
    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Blow-a-heart
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    marina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    marina


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κόρινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 3084
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011 - 23:32

    Α ρε Νταν!!!! Πάλι το έκανες το θαύμα σου!!! Αγωνία στο φουλ! Πάντα στο τέλος μας αφήνεις να ψαχνόμαστε!!! lol! Τι γίνεται???? Όταν λες θύματα των ανθρώπων? Επιστημονικά πειράματα? Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 686606
    Σχολείο ε??? Γιατί παιδί μου τον βασανίζεις?? Κανένα έλεος για τον ήρωα της ιστορίας σου? (κοίτα ποια μιλάει! Rolling Eyes )
    Μου άρεσε και εμένα αυτό με την Ρένεσμι και τον Άλεκ...!
    Και συμπάθησα την Κορίν... Δεν ξέρω αν το επιδίωξες αλλά εγώ τη συμπάθησα... Αλλά δε σου λέω γιατί!
    Μάλλον για τον ίδιο λόγο που σου αρέσει εσένα ο Τόμας από την ιστορία μου! giggle Κατάλαβες!!!
    Κι αυτός ο Σίντιον τι ζόρι τραβάει τέλος πάντων?? μου έχει σπάει τα νεύρα!!! Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 626465
    έχω την εντύπωση ότι ζηλεύει φριχτά τον Έντουαρντ και τον φοβάται!!
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια γιατί, ως συνήθως, μας άφησες σε αναμενα καρβουνα!!!
    μπράβο! πολύ καλή δουλειά!!! Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nana mplak
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    nana mplak


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Hrakleio, Kritis
    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Registration date : 04/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ 2011 - 0:08

    Μπράβο Νταν! Υπέροχο! (και ναι επιτέλους κατάφερα να διαβάσω τη συνέχεια giggle ) Μα να το σταματάς εκεί που κορυφώνεται η αγωνία μας? Συμφωνώ ότι αυτός ο Σιντιον είναι λίγο εκνευριστικός Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 872396 Συγχαρητήρια και πάλι! Smile Περιμένω με αγωνία τη συνέχεια... kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ 2011 - 11:08

    Μαρίνα και Νανά ευχαριστώ πολύ!
    Μαρίνα δε μπορώ να αποκαλύψω τίποτα.Θα περιοριστώ στο ότι κάνεις από τις πιο εύστοχες παρατηρήσεις...
    Για την Κορίν,όχι δεν το επιδίωξα απλώς ήθελα να δείξω ότι ακόμα και οι πιο πιστοί στον Σιντιόν μπορούν να αλλάξουν στρατόπεδο.Έπειτα,δεν ξέρω αν το παρατηρήσετε,αλλά ο Σιντιόν ζητάει την ανάκριση του Άλεκ και όχι της Κορίν.Δε θέλει να της δείξει ότι δεν την εμπιστεύεται.
    Νανά ευχαριστώ πραγματικά που κατάφερες να διαβάσεις την συνέχεια.Και να μην αφήνεις σχόλια δεν πειράζει,μην ανησυχείς.
    Σας ευχαριστώ και πάλι
    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Blow-a-heart
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    marina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    marina


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κόρινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 3084
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ 2011 - 12:44

    Μμμ νομίζω ότι ο Σιντιόν δεν εμπιστεύεται ούτε τη σκιά του!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΚυρ 25 Σεπ 2011 - 13:29

    Και καλά νομίζεις!Τα χρόνια των έχουν κάνει περίεργο και τώρα νιώθει ότι απειλείται.Και σας θυμίζω κάτι:Ο Σιντιόν σκότωσε την ίδια του την αδερφή για να μην φύγει ο Ράσσιο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤετ 23 Νοε 2011 - 15:20

    Και ναι,τελικά κατάφερα να τελειώσω το νέο κεφάλαιο πριν τον ερχομό του νέου έτους!
    Μιας και δε ξέρω πότε θα καταφέρω να ολοκληρώσω το επόμενο, ελπίζω να σας αρέσει αυτό. https://bellandedward.forumgreek.com/t1383-topic#292395
    Να μη ξεχάσω να ευχαριστήσω την Μπέλα (Bella Marie P) για τον μεταφραστή!
    Περιμένω τα σχόλια σας!
    Και να θυμάστε.Τα πιο καλά κρυμμένα μυστικά τα βρίσκες εκεί που δε το περιμένεις Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Marinaki
    Twilight Human
    Twilight Human



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 39
    Registration date : 27/08/2011

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤετ 23 Νοε 2011 - 20:46

    Kαι ναι το βρήκα!!! Twisted Evil boogie
    Το διαβάζω και έρχομαι με σχόλια!
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠαρ 25 Νοε 2011 - 2:19

    Nα πω τη γνώμη μου;
    Δεν τη λέω! lol!
    Πρώτα θα αποκωδικοποιήσω τους αριθμούς και μετά θα σχολιάσω!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΠαρ 25 Νοε 2011 - 16:01

    Μαρίνα τέλοσπάντων!(ξέρεις εσύ!)
    giggle Παναγιώτα σού είπα δεν είναι δύσκολο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤρι 28 Αυγ 2012 - 13:50

    Τί θα γίνει κύριος (Νταν) ;; Θα τη συνεχίσεις ποτέ αυτή την ιστορία;;
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤρι 28 Αυγ 2012 - 15:58

    Κάποτε ναι! ΠΡος το παρόν, δε νομίζω....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤρι 28 Αυγ 2012 - 17:13

    Τί να σου πω και 'σενα... γιατί όχι προς το παρόν, δεν κατάλαβα.. Εντάξει, σε αφήσαμε να χαλαρώσεις αλλά φτάνει. Πρέπει να τη συνεχίσεις κι άμεσα μάλιστα!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤρι 28 Αυγ 2012 - 19:25

    kati έγραψε:
    Τί να σου πω και 'σενα... γιατί όχι προς το παρόν, δεν κατάλαβα.. Εντάξει, σε αφήσαμε να χαλαρώσεις αλλά φτάνει. Πρέπει να τη συνεχίσεις κι άμεσα μάλιστα!

    πες τα βρε Κάτι μου, πες τα γιατί μέρες τρώγομαι να κάνω την ίδια ερώτηση αλλά δεν ήθελα να τον πιέσω κιόλας όμως τώρα που έχω και υποστηρικτή δεν μπορώ να κρατηθώ

    γιατί βρε Ντάν μου μας το κάνεις αυτό;;; μας φτάνεις σε τόσο κρίσιμο σημείο και μας αφήνεις στα κρύα του λουτρού;;; γιατί;;; Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 κάνε κάτι να το συνεχίσεις ήταν τόσο καλό
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤρι 28 Αυγ 2012 - 22:38

    xrysanthi έγραψε:

    πες τα βρε Κάτι μου, πες τα γιατί μέρες τρώγομαι να κάνω την ίδια ερώτηση αλλά δεν ήθελα να τον πιέσω κιόλας όμως τώρα που έχω και υποστηρικτή δεν μπορώ να κρατηθώ

    γιατί βρε Ντάν μου μας το κάνεις αυτό;;; μας φτάνεις σε τόσο κρίσιμο σημείο και μας αφήνεις στα κρύα του λουτρού;;; γιατί;;; Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 551700 κάνε κάτι να το συνεχίσεις ήταν τόσο καλό

    Χρυσάνθη μου εκφράσου ελεύθερα! Εδώ είμαι εγώ να σε υποστηρίζω μέχρι να του έρθει η όρεξη πάλι να δημιουργήσει!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Teodan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Teodan


    Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 4153
    Registration date : 25/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Influencing emotions

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤρι 28 Αυγ 2012 - 22:48

    giggle Ο λόγος που δεν την συνεχίζω είναι γιατί άλλα πρόσωπα με έχουν καλέσει για να πω τη δική τους ιστορία, πρόσωπα που δεν ανήκουν σε κανέναν άλλο παρά σε εμένα. Ο Νούριελ, η Μπελίντα και ο Μπράντορ θέλουν να μου διηγηθούν όλα όσα συνέβησαν στη ζωή τους, και είναι πολλά. Ακόμη είναι πολύ νωρίς για να πω οτιδήποτε για αυτή την ιστορία αλλά μόλις χθες αποφάσισα ότι θα ονομάζεται "Η Προφητεία της Αγγελικής Κατάρας". Σε αντίθεση με την Ανατολή, αυτήν την ιστορία σκοπεύω πρώτα να την ολοκληρώσω και μετά να σκεφτώ το ενδεχόμενο να την ποστάρω.
    Αλλα και αφού την τελειώσω σκοπεύω να δώσω συνέχεια στον κόσμο του Αρτέμη και των δώδεκα θεών καθώς ούτε αυτοί έχουν ολοκληρώσει την αφήγηση τους. Ήδη έχω γράψει το πρώτο κεφάλαιο και αυτό που βγήκε μου άρεσε πολύ ώστε αποφάσισα να την συνεχίσω.
    Όταν με το καλό ολοκληρώσω αυτές τις δυο ιστορίες (και δεν προκύψει κάποια καινούργια ιδέα) τότε θα ασχοληθώ με την Ανατολή...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Moonrise και άλλα   Σχόλια: Moonrise και άλλα - Σελίδα 11 I_icon_minitimeΤρι 28 Αυγ 2012 - 23:01

    Dear Dan,

    Καταλαβαίνω την ανάγκη που σου έχει προκύψει λόγω έμπνευσης να ολοκληρώσεις πρωτίστως μια άλλη ιστορία, ονόματι "Η Προφητεία της Αγγελικής Κατάρας"που τη θεωρείς πιο ενθουσιαστική.

    Επιπροσθέτως, θα ήθελα να σημειώσω πως δεν υφίσταται πρόβλημα από πλευράς μου σχετικά με την ολοκλήρωση και της ιστορίας του Αρτέμη.

    Τέλος, θα ήθελα να σε ενημερώσω, φαντάζομαι ομιλώ εκ μέρους όλων όσων διαβάσαμε την "Ανατολή" από την πρώτη της ανάρτηση, πως σε στηρίζουμε στις άλλες δύο , εκτός της "Ανατολής" ιστορίες αλλά και οι δύο ιστορίες δε σε σταματούν από το να συμπληρώνεις κεφάλαια και στην "Ανατολή" αλλά άρτια γραμμένα κι όχι ως κάτι δευτερεύον.

    Προς ενημέρωσή σου βρισκόμαστε σε αναμονή νέου κεφαλαίου.

    Με εκτίμηση,
    kati
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Moonrise και άλλα
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 11 από 11Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: