Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Ένοχη Σιωπή

    Πήγαινε κάτω 
    +17
    Stella Sunlight
    robsten kiss
    niki
    justnina22
    i love edward 2
    kati
    vasia
    panagiota
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    xrysanthi
    LITSA0089
    ROBELINA
    Emy+Robert
    hlhtwilightmania
    despina aek
    ed<3
    21 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 14:10

    Λοιπόν να με πάλι με καινούρια ιστορία. Razz...Την έβαλα λίγο νωρίτερα!!Έλπίζω να σας αρέσει και να με στηρίξετε και σε αυτή μου την προσπάθεια ,δεκτά όλα τα σχόλια σας...Με βοηθάνε να διορθωθώ και να γίνομαι καλύτερη!Wink Περιμένω σύντομα σχόλια σας...

    Σας φιλώ γλυκά...Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 14:20

    Μαρινακι μου απο το πρωτο κιολας κεφαλαιο καταλαβα οτι αυτη η ιστορια ειναι πολυ ενδιαφερουσα...
    ειναι παρα πολυ ωραια...και φυσικα θα σε στηριξουμε,οπως παντα... kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    hlhtwilightmania
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    hlhtwilightmania


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Κορυδαλλός
    Αριθμός μηνυμάτων : 193
    Registration date : 18/10/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 14:25

    Μ'αρέσει πολύ.....οι περιγραφές σου είναι τόσο όμορφες.....νομίζω ότι κόλλησα...συνέχισε έτσι,περιμένουμε με αγωνία το επόμενο κεφάλαιο.! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 15:34

    Kοριτσακια μου Δεσποινακι μου και Ηλιανακι αν δεν κανω λαθος Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 876749
    ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τοσο μα τοσο πολυ!Ειχα αγχος για το πως θα σας φανει.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 691711
    Τωρα για επομενο κεφαλαιο την αλλη εβδομαδα αν ολα εξελιχθουν καλα!!! Rolling Eyes

    Φιλακια kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 15:58

    Μαρινάκι μου, έβαλες κεφάλαιο! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 6512 Νόμιζα θα έβαζες μετά τις 30 του μηνός! Τόσο το καλύτερο που δημοσίευσες την ιστορία σου νωρίτερα! boogie

    Λοιπόν, θα ξεκινήσω από το τραγούδι. Είναι υπέροχο, τέλειο! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995 Εξαιρετική επιλογή! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735
    Το πρώτο κεφάλαιο μου άρεσε πάρα πολύ! Οι περιγραφές σου στην αρχή ήταν μαγικές. Τα δέντρα, τα λουλούδια, οι μυρωδιές...σε έστελναν αμέσως σε εκείνο το μέρος.
    Η σχέση ανάμεσα στον Έντουαρντ και την Μπέλα είναι, τουλάχιστον έως τώρα, ιδανική. Η φλόγα του έρωτά τους δε σβήνει στιγμή και όπως είδαμε από την Μπέλα, τον σκέφτεται κάθε λεπτό που περνά. Στο σπίτι ενώ μαγειρεύει, το πρωί όταν ξυπνά, όταν είναι για ψώνια. Έχουν απίστευτη χημεία μεταξύ τους και αγαπιούνται πάρα πολύ.

    Τα ανακατεμένα του μαλλιά με προκαλούσαν να τους χιμήξω, τον ήθελα κολασμένα, όπως ένας αλκοολικός αναζητά να βρει ποτό και ένας ναρκωμένης την δόση του, με τόση μανία! Δεν τον βαριόμουν ποτέ…
    Στο παραπάνω σημείο νόμισα πως τον είχα μπροστά μου. giggle Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 876749 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 185649 Πώς μπορεί κάποια να βαριέται έτσι εύκολα τον Έντουαρντ;;; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 921765

    Όσον αφορά τη λεμονάδα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 442819 ήταν εκπληκτική! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 868134 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 868134 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Μας μετέφερε κάθε συναίσθημα του έρωτά τους, του όμορφου έρωτά τους.
    Προς το τέλος, άρχισε να φαίνεται δειλά-δειλά το πρόσωπο της Ελίζαμπεθ. Όπως ανέφερε και ο Έντουαρντ, είναι πολύ αυστηρή και πολύ πιθανώς να τους βάλει σε ξεχωριστες κρεβατοκάμαρες, κάτι που στενοχώρησε την Μπέλα.
    ¶ρχισαν από τώρα...τα όργανα;;; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 558691 Να δούμε στη συνεχεια!!! Neutral Neutral Neutral

    Μαρινάκι μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Όπως προβλέπεται, θα έχουμε τεράστια αγωνία για την εξέλιξη των πραγμάτων, μεγάλο θυμό για την κυρία Ελίζαμπεθ, πολλές στενοχώριες από την πλευρά της Μπέλα κ.ο.κ. Το λατρεύω αυτό! boogie Όχι ότι είμαι κακιά! Embarassed
    Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ σου!!!Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 868134 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 868134 Να ξέρεις, θα είμαστε πάντα δίπλα σου και θα σε στηρίζουμε!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Μην αμφιβάλλεις στιγμή γι αυτό!Wink
    Ανυπομονώ για το 2ο κεφάλαιο!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 616544 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 174341 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 16:55

    τι να πρωτοπω εγω τωρα !! μαρινακι μου εκανες μια εξαιρετη δουλεια ! η ιστορια ειναι εκπληκτικη !!! οι περιγραφες κολαση ! η λεμοναδα καυτη !!! ανυπομονω για την συνεχεια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 17:34

    Μπουμπού μου!!!! kiss

    Καλή Αρχή ζουζουνίτσα μου!! huggie

    Λοιπόν εμείς τα έχουμε πει αλλά δεν πειράζει τα ξαναλέμε. Wink

    Ξέρεις πολύ καλά ότι μου αρέσει ο τρόπος γραφής σου study αλλά με το καινούριο φάνφικ με κάνεις να μου αρέσει ακόμα περισσότερο. Wink

    Λατρεύω Μπέλλα Έντουαρντ σε τόσο ρομαντικές σκηνές. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 150320

    Όσο για το λέμονι ήταν υπέροχο. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 40135 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 318209 .Και έχεις βελτιωθεί πάρα πολύ σε αυτό το είδος. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 442819

    Σου στέλνω τα φιλιά μου την αγάπη μου και την στήριξη μου μαζί με το Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 200305 .

    Σπόιλερ:


    ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 630836 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 879660
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 20:03

    Και ναι μετα απο μεγαλο κοπο καταφερα να γραψω τι ηθελα να σας πω!!Κοπηκε το ρευμα την ωρα που σας απαντουσα....
    Eρμιονακι μου γλυκο, το εβαλα νωριτερα γιατι λεω αφου το εχω
    ετοιμο ας μην τους παιδεψω!!Και εξαλλου τελειωνω την αλλη εβδομαδα οποτε λεω
    αλλες 5 μερες σιγα ας το παραθεσω τωρα...Rolling Eyes
    Το λογια σου καθε φορα μου δινουν τοσο μεγαλη χαρα ...Το να ξερω
    οτι σας αρεσε μου με βοηθαει να προχωραω την ιστορια μου...πιο γρηγορα!!!Mε συγκινεις απιστευτα καθε φορα με τα απολαυστικα σχολια σου!!!Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 206202
    Σου προξενησα μια αναστατωση και μ'αρεσει giggle !!!Για την λεμοναδα ειχε ενα
    θεμα ,μηπως βγηκε πολυ προκλητικη αλλα με αυτους τους δυο δεν μπορεις να βαλλεις κατι
    λιγοτερο.... Razz
    Για την Ελιζαμπεθ δεν ειδατε τιποτα αυτος ηταν ενας απλος υπαινιγμος!!! Rolling Eyes Υπαρχουν και αλλα ακομα!!! Evil or Very Mad evil_laugh
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΥ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ....ΑΖΑΠΗ ΜΟΥ!!!
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735
    Υ.Γ Το τραγουδι που εβαλα το ακουω συνεχεια δεν θα ηρεμουσα αν δεν το προσθετα στην ιστορια μου!!
    giggle Cool

    Ελινακι μου οπως λενε η πρωτη εντυπωση ειναι και η καλυτερη!!Χαιρομαι που εντυπωσιαστικατε και σας φανηκε πρωτοτυπη η ιστορια μου!!! huggie kiss
    Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και εσενα πολυ που εισαι παντα διπλα μου...

    Και τωρα παμε στην Μπουμπουκα μου... Razz Αγαπουλιτσα ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ...Μπετουλα μου εσυ!!! boogie Σου αρεσε το λεμονακι ε;;; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 507795 Οχι που θα σου ξευφευγε....Ευτυχως που δεν εβαλες πολλα ---. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 200305 πιστευω ολη εχουμε μαθει την μανια σου πλεον!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 403120

    Φιλακια πολλα σε ολες... kiss kiss kiss
    Θα επανελθω συντομα με 2ο κεφαλαιο.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 906998
    Ααααα με τι θελετε να συνεχισω με το ''Τα ονειρα οδηγουν στην αληθεια''; ή το ''Ενοχη σιωπη''; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 271609
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 20:34

    Μαρινάκι μου, συνέχισε εσύ όποια ιστορία θέλεις.Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 737142
    Εγώ, από τη μία πλευρά πεθύμησα πάρα πολύ το "Όνειρα οδηγούν στην αλήθεια"Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 150320, αλλά από την άλλη έχω μεγάλη αγωνία για το τι θα γίνει με την αδίστακτη ΕλίζαμπεθΣχόλια: Ένοχη Σιωπή 507795 . (χωρίς να έχω διαβάσει γι αυτήν ακόμα, τη βρίζω εγώ! Razz Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 876749 )
    Όποια σου είναι πιο εύκολη και έχεις τις περισσότερες ιδέες. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 616544 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 465227

    Και συμφωνώ! Όχι, με αυτούς τους δύο δεν μπορείς να βάλεις λιγότερα σε μια λεμονάδα! giggle Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 442819
    Δεν ήταν καθόλου προκλητική! kiss huggie kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 25 Ιουν 2011 - 22:21

    τι λες τώρα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 480860 faint faint faint Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 480860
    πραγματικά έχω μείνει άφωνη... δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω
    ας ξεκινήσω με τα κλασικά
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995
    να πω ότι κέντησες?... για μένα είναι λίγο
    να πω ότι είναι η πιο καλύτερη σου δουλειά?... επίσης
    να πω ότι έχω μείνει άφωνη με το τρόπο γραφής σου?... και πάλι λίγα θα πω

    Μαρινάκη μου νιώθω σαν να μεταλλάχτηκες... δεν υπάρχει αυτό που διάβασα
    έχεις κάνει φοβερή δουλειά και το εννοώ... η γραφή σου έχει εξελιχθεί τόσο ώστε να νιώθω ότι ότι προηγούμενο έχω διαβάσει απο σένα απλά ίσως το είχε γράψει κάποιος άλλος??? πλάκα κάνω απλά με αυτόν τον τρόπο θέλω να σου τονίσω πόσο έχεις εξελιχθεί.

    μέσα σε ένα κεφάλαιο ήταν τόσα πολλά
    υπέροχες περιγραφές που ένιωθα ότι της ζούσα εγώ η ίδια
    τέλειο πέρασμα συναισθημάτων που ένιωθες ακριβός όλην την αγάπη και το πάθος της ΜΠ
    οι διάλογοι μετρημένοι και με πάρα πολύ καλή επεξήγηση ώστε να σου περνάνε το πως οι ήρωες σου εκείνη την στιγμή λειτουργούν ώστε να σε κάνουν να τους βλέπεις μπροστά σου σαν ταινία.

    απλά τέλειο... περιμένω με αγωνία την συνέχεια
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 620541 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 620541 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 0:07

    Χρυσάνθακι μου… giggle Δεν ξέρεις ποσό μετράει το σχόλιο σου για έμενα και τα λόγια σου… Σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολυ!Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735 Θα σου απαντήσω στην απορία που εκφράζεις σχετικά με την γραφή μου… Rolling Eyes
    Το ξέρω ότι έχει εξελίχθει το καταλαβαίνω και εγώ η ιδία αλλά ξέρω που οφείλεται όλη αυτή η αλλαγή… Κοιτά πως έχουν τα πράγματα. Όταν ξεκίνησα τις πρώτες ιστορίες το έκανα απλά σαν χόμπι… Όμως μέσα από αυτές προσπαθούσα να βελτιώνομαι… Επίσης μην ξεχνάς όλο αυτό τον καιρό έχω διαβάσει του κόσμου τα βιβλία και τα φανφικ που υπάρχουν… Πέσε μου πως είναι δυνατόν να μην εξελίχθει το λεξιλόγιο μου; Razz Wink
    Αυτή την ιστορία την όποια σε εξεπληξα για τον τροπο γραφής μου την έχω πάρει πολύ σοβαρά… Εξάλλου παρατήρησες ότι την έχω προσέξει στο έπακρο! Αφού για να σας παραδώσω κεφάλαιο σβήνω και ξαναγράφω –σβήνω και ξαναγράφω…. Την ιδία διαδικασία πόσες φορές μέχρι να μου βγει το τελικό αποτέλεσμα. Επίσης ότι δεν μου πάει το γραφώ στο τετράδιο μέχρι να μου έρθει στο μυαλό η σωστή λέξη για να αποδώσω το νόημα!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 686606 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 921765 Eπαθα και εγώ αυτή την τρέλα την είχα που την είχα παράγινε τώρα... Cool
    Ελπίζω να σε κάλυψα….
    Είμαι τόσο χαρούμενη που κατάφερα να σου προκαλέσω έκπληξη και εντύπωση… Γιατί ξέρω ότι είσαι δύσκολη αναγνώστρια….boogie Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 174341
    Επίσης σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την συμβολή σου για την εικόνα μου στην υπογραφή χωρίς εσένα δεν θα κατάφερνα να κάνω μια σωστή αρχή όπως την θέλω…. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 0:57

    πίστεψε με φαίνεται πάρα πολύ ότι το έχεις δουλέψει πάρα πολύ
    και έχεις δίκιο όσο αφορά σε αυτό που αναφέρεσαι στην ανάγνωση των βιβλίων και τον φανφινκ... θυμάσαι ότι το είχαμε συζητήσει αυτό.
    όσο είχα τον χρόνο να διαβάζω και εγώ το ίδιο έκανα και με επηρέαζαν θετικά... τώρα που δεν έχω χρόνο να διαβάσω... βλέπω ότι αλλάζει πάλι η γραφή μου και μου την δίνει αυτό αλλά που θα πάει κάποια στιγμή θα βρω τον χρόνο να τα συνδυάσω Wink

    απο την άλλη αυτό που λες
    Αφού για να σας παραδώσω κεφάλαιο σβήνω και ξαναγράφω –σβήνω και ξαναγράφω…. Την ιδία διαδικασία πόσες φορές μέχρι να μου βγει το τελικό αποτέλεσμα. Επίσης ότι δεν μου πάει το γραφώ στο τετράδιο μέχρι να μου έρθει στο μυαλό η σωστή λέξη για να αποδώσω το νόημα!!! Έπαθα και εγώ αυτή την τρέλα την είχα που την είχα παράγινε τώρα... Cool
    βλέπω ότι σου κόλλησα την δική μου λόξα χιχχιιχιχ
    και εγώ το ίδιο έκανα θυμάσαι???... έγραφα ένα κομμάτι και μετά το ανάλυα σε άλλο σημείο στο τετράδιο για να το θυμάμαι και πάει λέγοντας... αφού να φανταστείς για ένα διάστημα συμπεριφερόμουν σαν την ΜΠ.. ο άντρας μου δε τα είχε χάσει... χιχιιχιχιιχι είχα ρίξει πολύ γέλιο... αλλά για να αποδώσεις έναν χαρακτήρα σωστά πιστεύω ότι πρέπει να μπεις πρώτα στο πετσί του Wink

    συνέχισε έτσι... έχεις πολύ μέλλον και πιστεύω πάρα πολύ σε σένα γιατί ξέρω ότι το έχεις Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Mrs.Christina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Mrs.Christina


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1682
    Registration date : 02/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 1:29

    Μαρινάκι μου!!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 480860 faint Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 4947 Με πέθανες βραδιάτικα βρε κοριτσάκι μου!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 252380

    Πριν πω τίποτε άλλο... ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 474941 Είναι μαγευτικό! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 616544 Μπράβο σου!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 382268

    Οι περιγραφές σου, κουκλίτσα μου, έχουν εξελιχθεί τόσο πολύ!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 150320 Είναι τέλειες! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 31995 Το στόρυ είναι μακράν καλύτερο απ'όσο είχα φανταστεί! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 879660 ¶ντε να δούμε και την κακιά πεθερά!! Wink Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 500229 Ελπίζω να την στρώσει η Μπέλλα μας! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 932365

    Μπράβο σου, καρδούλα μου, για μια ακόμα φορά!! Συνέχισε έτσι ακάθεκτη!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 737142 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 603117 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 382268

    Με πολλή αγάπη και πολλά φιλάκια,
    Χριστίνα. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.christianemarie.blogspot.com/
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουν 2011 - 20:51

    Xρυσάνθη μου και πάλι σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια…. huggie kiss

    Χριστινάκι μου, έχουν μεγάλη αξία τα λόγια σου… Γιατί στις περιγραφές δύσκολο να σε πιάσει κάποιος!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735

    Θα δείτε ,χαμός θα γίνει…. Αν θα την στρώσει αυτό θα το είναι κάτι που θα δούμε στην συνέχεια… evil_laugh

    Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ πολυ για την στηριξη σου... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 0:10

    Το έχω στην λίστα μου για τα Φάνφικ που θα διαβάσω
    μέσα στο επόμενο τριήμερο.. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 375642

    Είμαι σίγουρη ότι δεν θα με απογοητέψεις καθώς γνωρίζω πολύ καλό την ταλεντάρα που κρύβεις μέσα σου! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 0:22

    Σουλα μου θα περιμενω με αγωνια τα σχολια σου!!
    Ελπιζω να μην σε απογοητευσω... Smile Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 11:31


    Μόλις το διάβασα!! Cool

    Βρίσκω πολύ ενδιαφέρον τον τρόπο που γράφεις

    και το πως εξελίσσετεια η ιστορία.. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 868134

    Θα περιμένω με αγωνία την συνέχεια! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 388681

    Καλή δουλειά! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 11:38

    μαρινακι μου για αλλη μια φορα εκλπηκτικη η συνεχεια! ο εντουαρτ την αγαπαει πολυ και αυτό φαινεται οσο για την ελιζαμπεθ τι υπεροπτικη και ειμαστε ακομα στην αρχη !! συγχαρητητια αγαπη μου !!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 11:47

    Αν ημουν στη θεση της μπελλας θα της ειχα μιλησει καταλληλα....την ξιπασμενη....τουλαχιστον ειναι εκει ο εντουαρτ και κατι θα κανει αν το μαθει..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 11:58

    τι θράσος θεέ μου Evil or Very Mad
    και έχει και την απαίτηση να μην το μάθει ο ΕΝΤ μας.... μμμμμ ύποπτό... που σημαίνει ότι τον φοβάται Twisted Evil το μόνο καλό στην περίπτωση της Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 500229 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 500229 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 500229

    απο την άλλη η ΜΠ τρομερά ψύχραιμη κατάφερε να μην αντιδράσει και κάνει τα πράγματα χειρότερα... αλλά μήπως έτσι της δίνει το ελεύθερο να της την πει περισσότερο??? όπως είπε και η ίδια μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα... αν αντιδρούσε θα έβρισκε η άλλη πάτημα για να βάλει σπιουνιές στον ΕΝΤ... αλλά και που δεν αντέδρασε η άλλη πήρε το πράσινο φως να την πατήσει Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 951556 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 951556 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 951556

    για να δούμε πως θα εξελιχθεί όλο αυτό... ένα είναι το σίγουρο οι προθέσεις της είναι ξεκάθαρες... και η ΜΠ μας θα τα βρει πολύυυυυ σκούρα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 206202

    μπράβο καρδιά μου άλλο ένα εκπληκτικό κεφάλαιο που μας εξάπτει την περιέργεια και θέλουμε κι άλλο Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 12:25

    Μπουμπού μου μπράβο σου!! kiss

    Ακόμα ένα πολύ ωραίο κεφάλαιο!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 474941

    Λατρεύω τον τρόπο γραφής σου και το ξέρεις! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 388681

    Λοιπόν, να δεις πως έτσι όπως κάνω με την Σελην Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 671170 θα κάνω και με αυτήν στο τέλος ...

    Δεν μου την γλυτώνει η Ελίζαμπεθ. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 730856

    Εντάξι έχει κάνει έναν κούκλο έναν θεό Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 432569 αλλά αυτός είναι έτσι όχι εκείνη. Razz

    Η Μπέλλα σκαρφήστηκε πολύ ωραία η ιδέα. lol!

    Τώρα αν η Ελίζαμπεθ είναι αδιάκριτη τι να πω;Έπρεπε να της πει η Μπέλλα να χτυπάει την πόρτα.Γιατί;Μονό αυτή θα κάνει παρατηρήσεις;Και μάλιστα στη κοπέλα του γιου της ενώ στον ιδιο όχι.

    Και γιατί να μην το μάθει ο Έντουαρντ;Αλλά φυσικά θέλει να του δείχνει την καλή της πλευρά...

    Αρχίζω και αμφιβάλλω για το αν στα αλήθεια είναι μάνα του.. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 686606

    Περιμένουμε συνέχεια!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 868134
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    panagiota
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    panagiota


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
    Registration date : 19/05/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability:

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 12:27

    Πω πω πω η πεθερά.... Ελληνικές ρίζες έχει? lol!Είναι μήπως αδελφές με τη δική μου?
    Ψυχραιμότατη η Μπέλλα.... τι μας νοιάζει ηια την πεθερά?...πού είναι τα άλογα?
    Ο Έντουαρντ.... αχ, θέλω κι εγώ έναν τέτοιο...
    Όταν είδα το σπόιλερ φυσικά και το διάβασα αλλά το πρόβλημα είναι ότι νόμιζα ότι κάθε φορά θα έχει σπόιλερ....Πολλά θέλω, ε?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    vasia
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    vasia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Χαλκιδική
    Αριθμός μηνυμάτων : 266
    Registration date : 27/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 12:53

    Φανταστικό κεφάλαιο... Η απάντηση του Εντ. όταν του είπε η Μπ. πως η μητέρα του την είδε ήταν όλα τα λεφτά lol!
    Ανυπομωνούμε για τη συνέχεια.... μπράβο σου!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 14:19

    Σούλα μου τελικά χαίρομαι που η πρώτη εντύπωση σου ήταν καλή… Σε ευχαριστώ πάρα πολύ που μπήκες στο κόπο να το διαβάσεις!! kiss

    Ελινάκι μου πραγματικά η μάνα του Έντουαρντ είναι ένα εμπόδιο… Αλλά τι να κάνουμε υπάρχουν και αυτά μέσα στην ζωή… Rolling Eyes

    Δεσποινάκι μου πίστεψε με αν ήταν η μητέρα του άντρα που αγαπούσες πολύ δεν θα μπορούσες να της μιλήσεις άσχημα από την πρώτη κιόλας γνωριμία σας. Το σκέφτηκα πολύ για το πώς θα επραττα εγω στην θεση της Μπέλλας. Βρέθηκε που βρέθηκε σε χάλια κατάσταση θα παρά πήγαινε να της την πει… Θα διορθωνόντουσαν πολύ δύσκολα τα πράγματα! Wink Razz

    Χρυσάνθη μου έχεις απόλυτο δίκιο η Ελίζαμπεθ φοβάται τον Έντουαρντ… Γιατί δεν θέλει να μάθει ο γιός της ότι η μάνα του κακομεταχειρίζεται την κοπέλα του. Μπορεί να της δίνει το ελεύθερο που λες αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορούσε να δράση αλλιώς η κακομοίρα η Μπέλλα!!! Crying or Very sad Σκέψου τις συνέπειες όχι μόνο θα δημιουργούσε τις χειρότερες εντυπώσεις αλλά μπορεί να της έκανε και την ζωή πιο δύσκολη! Καλύτερα για αρχή να πάει λίγο με τα νερά της… Γιατί όπως είπες και εσύ η άλλη θα έβαζε σπιουνιές!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad

    Καραμελοσοκολατίτσα μου, Λιτσάκι μου… Νόμιζω η Ελίζαμπεθ δεν θα γλιτώσει από καμία στο τέλος!! Η ιδέα της Μπέλλα τρομερή χαχαχαχα!!! μακάρι και να την ολοκλήρωνε… Γιός είναι αυτός όπως και να το κάνουμε ξέρεις πως είναι η μητέρες απέναντι τους… Όπως το είπες μπουμπού μου θέλει να δείχνει την καλή της πλευρά… kiss

    Παναγιώτα μου γέλασα πολύ με το σχόλιο σου… Ελληνικότατες παρακαλώ! giggle Ακριβώς δεν την νοιάζει και τόσο για την πεθερά αλλά θέλει να έχει κάποιες έστω καλές σχέσεις μαζί της για χάρη του Έντουαρντ. Μην βρεθούν σε κανένα τραπέζι και μαλλιοτραβηχτούν… Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 686606 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 730856 Όσο για σπόιλερ θα δείτε και αλλά… μην ανησυχείς. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 432315 Αχ και συμφωνώ πια δεν θέλει έναν Έντουαρντ; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 616544

    Βάσια μου δεν ήταν κάτι τόσο τρομερό για να μην το πάρει χαλαρά. Χαίρομαι που σου άρεσε η απάντηση του. Η μάνα του το μεγαλοποίησε στα μάτια της Μπέλλας και αυτή είχε αμφιβολλίες… όμως βλέπεις δεν έχει μάθει να χτυπάει την πόρτα στο δωμάτιο του γιού της. Ο Έντουαρντ απλά προσπάθησε να ελαφρύνει την ατμόσφαιρα. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735

    Κοριτσάκια μου σας ΧΙΛΙΟΕΥΧΑΡΙΣΤΩ την κάθε μια ξεχωριστά… Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735 Το ότι σας αρέσει τόσο σημαίνει πως θα έχετε συνέχεια σύντομα. Τουλάχιστον θα προσπαθήσω να σας βάζω μια φορά την εβδομάδα. Τα σχόλια σας με συγκίνησαν βαθία…

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 906998 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 906998 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 17:24

    Χμ...δεν ξεκίνησε κ-α-θ-ό-λ-ο-υ καλά η γνωριμία τους. Όταν λέμε καθόλου, εννοούμε καθόλου! Δεν φτάνει που η κυρία Ελίζαμπεθ από τη φυσή της είναι μάγισσα, αυτό ήταν το κερασάκι στην τούρτα, η μεγάλη -πολύ μεγάλη- αφορμή για όλα αυτά που θα ακολουθήσουν! Αχ κι αυτή η Μπέλα...δεν πρόσεξε λίγο; Neutral Όχι ότι ήταν τραβηγμένο αυτό που έκανε, αλλά πρέπει να "μαλώσω" κι αυτή λίγο. Rolling Eyes

    Αν την πιάσω απ' το μαλλί την Ελίζαμπεθ, θα μετανιώσει την ώρα και τη στιγμή που γεννήθηκε! Twisted Evil Ατάραχη ζητούσε εξηγήσεις για το ατυχές συμβάν με την κοπέλα κάτω από τα σκεπασματα κατακόκκινη από την ντροπή της! Shocked Αν αργούσε κι άλλο ο Έντουαρντ, αυτη εκεί θα ήταν ακόμα!

    Το...
    «Έτσι κυκλοφορείς εσύ σε ξένα σπίτια; Γυμνή;»
    ήταν...πολύ ντροπιαστικό. Neutral Καημένη Μπέλα... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 194931

    Βέβαια... Rolling Eyes από τη μία, αυτό που έγινε ήταν "κάπως", καθώς σου λέει πρώτη φορά στο σπίτι μου και κυκλοφορεί έτσι;, αλλά από την άλλη θα μπορούσε να σκεφτεί ότι συμβαίνουν αυτά και όχι να το παίξει "κακιά" πεθερά. (που είναι!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 730856 )

    Μαρινάκι μου, πολύ μονότερμα σε πήρα giggle , αλλά συγχύστηκα με τις συμπεριφορές μερικών-μερικών (ονόματα δε λέμε Evil or Very Mad ).

    ΤΕΛΕΙΟ κεφάλαιο!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 ΜΥΣΤΗΡΙΩΔΕΣ με την εναλλαγή συμπεριφοράς της Ελίζαμπεθ!!!Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 ΜΕ ΠΟΛΛΗ ΑΓΩΝΙΑ για την εξέλιξη των πραγμάτων!!!Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 201917
    Χίλια μπράβο σου Μαρίνα μου! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 868134 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 868134 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 474941
    Περιμένω όσο τίποτε άλλο τη συνέχεια!!!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 616544 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 906998 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 174341 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735

    Υ.Γ.1:Δεν κατάλαβα κάτι Μαρινάκι μου. Πού ακριβώς ήταν έτσι η Μπέλα; Μέσα στο δωμάτιό τους ή στο μπάνιο του σπιτιού;
    Υ.Γ.2:Πολύ ωραίο τραγούδι!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: