Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Ένοχη Σιωπή

    Πήγαινε κάτω 
    +17
    Stella Sunlight
    robsten kiss
    niki
    justnina22
    i love edward 2
    kati
    vasia
    panagiota
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    xrysanthi
    LITSA0089
    ROBELINA
    Emy+Robert
    hlhtwilightmania
    despina aek
    ed<3
    21 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 23 Αυγ 2011 - 20:58

    Κατερινακι μου ο Τζασπερ ηθελε να του πει να παει να βρει την Μπελα
    για να του πει τι επαθε στο γραφειο (οτι εκανε εμετο, τιποτα αλλο)γιατι οπως ειπες
    τα ειχε μαθει απο την Αλις.... η Αλις ειπε μια ιδεα ακομη δεν ξερει οτι
    ειναι εγκυος η Μπελλα Wink αλλα δεν το ειπε γιατι τον ειδε που εφευγε και θα τα μαθαινε μια
    και καλη απο την Μπελα!

    Σε ευχαριστω πολυ καρδια μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 24 Αυγ 2011 - 17:59

    Ζουζουνιτσα μου ήρθα και εγω ...

    Ένα ακόμη τέλειο κεφάλαιο απο τα χεράκια σου....

    Μου άρεσαι παρα πολυ τον Εντ pov...να το έχουμε πιο συχνά...

    Και τώρα πάμε στο ότι η Μπελλα ειπε το "ΝΑΙ" ...Αν και όταν έχεις τέτοιο κουκλο δίπλα σου μπορείς να πεις κάτι άλλο;

    Βέβαια αυτο το "δολοφόνος" δεν μου αρέσει και πολυ αλλα τεσπα...θα δούμε

    Περιμένουμε συνέχεια καραμελοσοκολατιτσα μου...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 24 Αυγ 2011 - 22:05

    ΑΧΧΧΧ τι ΕΝΤ είναι αυτός Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 150320 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 150320 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 150320
    πραγματικά έλιωσα μαζί του... με έκανε να συγκηνηθώ τόσο πόλυ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 206202
    αν έλεγε όχι απο μένα θα το έβρισκε η ΜΠ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 526765 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 526765 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 526765
    πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ κεφάλαιο χωρίς υπερβολές
    δεν ξέρω τι να πω Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 206202
    στην κυριολεξία το ΛΑΤΡΕΨΑ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 620541
    συγχαρητήρια καρδιά μου... περιμένω πως και πως την συνέχεια που είμαι σίγουρη ότι για άλλη μια φορά θα μας καταπλήξει Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    vasia
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    vasia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Χαλκιδική
    Αριθμός μηνυμάτων : 266
    Registration date : 27/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 25 Αυγ 2011 - 16:10

    Μαρινάκι μου τέλεια η συνέχεια μπράβο σου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 ....
    άντε να της πάρει δαχτυλίδι να παντρευτούν τα παιδιά και να σκάσει η Ελίζαμπεθ!!! boogie
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 274215
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 kiss Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ 2011 - 14:12

    Μαρινάκι μου, συγγνώμη που άργησα. kiss Το κεφάλαιο το διάβασα προχθές, αλλά ήρθα σήμερα για σχολιάκι. huggie

    Χάρηκα πολύ πολύ που είδαμε την πλευρά του Έντουαρντ. Όπως άλλωστε φαινόταν, την αγαπάει πάρα πολύ και σημαίνει πάρα πολλά για εκείνον η Μπέλα. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 Δεν είναι μόνο το γεγονός ότι μόλις τη γνώρισε ένιωσε άλλος άνθρωπος, αλλά την υποστηρίζει και είναι δίπλα της πάντα. Αυτός ο άντρας που όλες θα θέλαμε να είχαμε. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 616544 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 21223

    Παρακάτω, ο Τζάσπερ ήταν πολύ μυστήριος. Μέχρι να καταλάβω πως εννοούσε την εγκυμοσύνη της Μπέλα, πέρασε ώρα! Πίστεψα πως αναφερόταν σε κάτι άλλο. Πραγματικά...πολύ μυστήριος! giggle
    Όταν η Μπέλα του ανακοίνωσε πως ήταν έγκυος κατάλαβα καλύτερα το πώς ένιωθε! Μόλις το άκουσε ήταν έτοιμος να λυιποθυμήσει, αλλά από τη χαρά του! boogie Ήθελε τόσο πολύ να δεσμευτεί μαζί της και πόσο μάλλον να αποκτήσει κι ένα παιδάκι με τη γυναίκα που του έκλεψε την καρδιά! Τα συναισθήματά του τόσο έντονα, δυνατά! Ήταν πανευτυχής και πανέτοιμος για τη νέα ζωούλα που θα ερχόταν στον κόσμο. Δε σκέφτηκε στιγμή αρνητικά, αλλά αντίθετα έσπευσε να της ζητήσει να παντρευτούν. Με συγκίνησε το πώς βλέπει τα παιδιά και αυτούς που σε κάτι τέτοιες καταστάσεις το βάζουν στα πόδια. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 773164 Είναι αληθινός άντρας και έτοιμος να αντιμετωπίσει το κάθε τι για χάρη της αγάπης του. Αχ Έντουαρντ! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735

    Επίσης, χάρηκα που η Μπέλα επιτέλους δέχτηκε! Μα αφήνεις τέτοιον άντρα;;; Shocked Σε καμία περίπτωση! Evil or Very Mad Ευτυχισμένοι και οι δυο τους αφέθηκαν στο πάθος που επιζητούσαν οι καρδιές τους. Αγαπιούνται και τρελά και αυτό είναι υπέροχο! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 737142

    Κλείνοντας, ένα σημείο που ήθελα να το αφήσω για το τέλος είναι αυτό:
    Όμως σύντομα θα μάθει όλη την αλήθεια ακόμη και αν θα είναι το τελευταίο που θα κάνω, ελπίζω να καταλάβει να μην απογοητευτεί, να μην με θεωρήσει δολοφόνο.
    Με προβληματίζει πολύ αυτό το κομμάτι, καθώς δεν ξέρω σε τι αναφέρεται. Neutral Τι έκανε ο Έντουαρντ; Υπήρξε δολοφόνος; Σε ποιον; Ελπίζω αυτό να μην αποτελέσει εμπόδιο στο μέλλον. Φτάνει η Ελίζαμπεθ! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 291223 Δεν ξέρω αν θα αντέξει κι άλλο η Μπέλα! Και ως ένα βαθμό και ο Έντουαρντ... Sad

    Κουμπαράκι μου, μοναδικό κεφάλαιο για συνεχή φορά! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Υπάρχουν άτομα που ξέρεις πως δεν πρόκειται να διαβάσεις ποτέ κάτι λιγότερο από αυτά και παρατηρείς πως ανεβάζουν ολένα και πιο ψηλά τον πήχυ. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 474941 Αδιαμφισβήτητα συμπεριλαμβάνεσαι ανάμεσά τους για μένα! Πολλά μπράβο σου γλυκό μου! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 174341 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 906998

    Αγωνιώ για τη συνέχεια!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 6512 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 6512 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 27 Αυγ 2011 - 15:39

    ναι ναι ναι ειπε το ναι.....θα παντρευτουνε και θα κανουνε και παιδακι...υπεροχα..τελειο κεφαλαιο γλυκια μου μπραβο μπραβο και παλι μπραβο....ο εντι ειναι σκετη γλυκα τοσο ρομαντικος τοσο υπεροχος....πολυ συγκινηθηκα αλλα δεν θελω να δω τα μουτρα της πεθερουλας οταν μαθει τον επικειμενο γαμο....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 30 Αυγ 2011 - 1:42

    Μαρινάκι μου τι υπέροχο κεφάλαιο το τελευταίο!!!! συγκινήθηκα πάλι!!!! Αχ.... τι άντρας αυτός ο Έντουαρντ πια... τι γλυκός... τι ρομαντικός.... τι τρυφερός....!!!!! Τι τυχερή η Μπέλλα...!!!!!
    Και παντρεύεται και έχει και μωράκι!!! Τι ευτυχία!!!! Το μόνο κακό είναι ότι έχασε την δουλειά της αλλά θα την σταματούσε και αυτή λόγο εγκυμοσύνης...!!!!

    Όλα καταπληκτικά!!!! Νομίζω επίσης πως η περιγραφή συναισθημάτων και οι διάλογοι μεταξύ του ζευγαριού είναι το δυνατό σου σημείο!!! Όπως και η μεταφορά των γεγονότων από την πλευρά του Έντ.!!!! Γράφεις υπέροχα μωράκι!!!! Συνέχισε έτσι!!!! Ανυπομονώ για το επόμενο κεφάλαιο!!!! Βάλε γρήγορα!!!! Μάκια!!!!!

    Ν. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 30 Αυγ 2011 - 13:41

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 80711 που αργησα να σας απαντησω...ας τα παρουμε με την σειρα!!

    Μπουμπουκα μου σε ευχαριστω παρα πολυ για ολη την βοηθεια σου και την στηριξη σου! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 θα σου ξεδιαλυθουν στο επομενο κεφαλαιο οι αποριες σου σχετικα με το ''δολοφονο''...κοιτα----> Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305


    Χρυσανθη μου τι να πω για σενα;Μου εχεις σταθει τοσο πολυ και υπολογιζω την γνωμη σου πολυ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 νομιζω οτι αυτο το κεφαλαιο θα αργησει πολυ απο Σεπτεμβρη και βλεπουμε....εχουμε και μια εξεταστικη αν γινει βεβαια με ολα αυτα που ακουμε Rolling Eyes
    Σε ευχαριστω πολυ για ολα.... kiss

    Βασια μου σε ευχαριστω και εσενα πολυ...οτι θα σκασει η Ελιζαμπεθ θα σκασει.το θεμα ειναι το μετα... evil_laugh evil_laugh evil_laugh

    Ερμιονακι μου γλυκο;;;Κουμπαρουλιτσα μου;Χαθηκαμε Sad Sad Για αλλη μια φορα δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω απο τα σχολια σου...ειναι ενα και ενα!!!Χαιρομαι που σου αρεσε τοσο πολυ και δεν σε απογοητευω Wink , ο Εντουαρντ εννοειται οτι ειναι ο ΤΕΛΕΙΟΣ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 616544 δεν θα μπορουσε να αντριδρασει αλλιως.Αχ Εντουαρντ ,ας ριξω και εγω εναν αναστεναγμο giggle giggle giggle Οσο για το ''δολοφονος'' οπως προειπα θα δειτε στο επομενο...Σε ευχαριστω πολυ αγαπη μου.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442

    Μαρακι μου σε ευχαριστω και εσενα πολυ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442

    Πολυαγαπημενη μου Νικη, σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια!!!Μπορω να πω πως με τα συναισθηματα του ζευγαριου τα παω καλα προς το παρον ελπιζω αυτο να μην αλλαξει παει αναλογα με την διαθεση που εχω να γραψω.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 Ειναι ωραιο να ακους κατι τετοιο απο εναν ανθρωπο που γραφει εξισου καλα! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735

    Ας κανω και μια κατακλειδα.... Razz
    Σας ευχαριστω ολες μεσα απο την καρδια μου kiss kiss kiss kiss kiss


    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 30 Αυγ 2011 - 23:46

    ed<3 έγραψε:


    Μπουμπουκα μου σε ευχαριστω παρα πολυ για ολη την βοηθεια σου και την στηριξη σου! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 θα σου ξεδιαλυθουν στο επομενο κεφαλαιο οι αποριες σου σχετικα με το ''δολοφονο''...κοιτα----> Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305



    Μπουμπού μου huggie huggie huggie και εγώ σε ευχαριστώ για όλα... boogie boogie

    Όσο για τις απορίες μου είμαι σίγουρη ότι θα ξεδιαλυθούν στο επόμενο.... Razz Razz Wink

    Χιχι!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 21:18

    Ποσο τελειος ειναι ο Εντουαρντ...! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 150320 Θα γινει υπεροχος πατερας...! Smile Μου αρεσε που με το που ξυπνησε ηθελε να παει να αγορασει το δαχτυλιδι και να ετοιμασει πρωινο στη Μπελλα πριν ξυπνησει...!
    Το δαχτυλιδι ειναι παρα πολυ ομορφο...!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 Και ειδικα αφου το διαλεξε γιατι θελει να θυμιζει στη Μπελλα τα ματια του...! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 616544
    Η βολτα τους στη λιμνη ηταν αρκετα συναισθηματικη...!Ειπε επιτελους στη Μπελλα για το παρελθον του...Περασε δυσκολα χρονια σαν παιδι...Ειναι λαθος του που πιστευει οτι εκεινος φταιει για το θανατο του πατερα του... Crying or Very sad Η Μπελλα ηταν τοσο καλη μαζι του,φυσικα και δεν πιστεψε οτι ευθυνεται εκεινος...! Smile Ο Εντ φοβοταν πως μετα που θα ελεγε ολα αυτα στη Μπελλα,εκεινη δεν θα ηθελε να ειναι μαζι του ετσι...?
    Ευτυχως η Μπελλα δεχτηκε το δαχτυλιδι και της αρεσε κιολλας...!
    Η Ελιζαμπεθ κατι σκαρωνει μαλλον... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 686606 Μου φανηκε παραξενη η συμπεριφορα της...Αλλα και αυτοι παντρευονται τοσο γρηγορα...?
    Μαρινακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 ΤΕΛΕΙΟ κεφαλαιο!!!!Περιμενω με αγωνια το επομενο!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 21:29

    αχουτο μωρε τι ρομαντικουλη που ειναι.....πεθαινω!!!!!!το δαχτυλιδι υπεροχο.πολυ ωραιο χρωμα αυτο το πρασινο.
    ευτυχως η μπελλα καταλαβε πως νοιωθει και δεν το κατηγορησε.
    η μανα του πολυ χαλαρα το πηρε και δε μαρεσει αυτο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 21:32

    Καινούυυυυριοοοο κεφάλαιοοοοο!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 6512 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 6512 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 6512

    Λατρεύω να διαβάζω από τη μεριά του Έντουαρντ, όπως επίσης και να γράφω γι αυτή. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 616544 Λατρεύω να μπαίνω στη δική του ψυχολογία και να μαθαίνω πώς βλέπει εκείνος τα πράγματα, μέσα από τα δικά του μάτια. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 616544 Λατρεύω να προσπαθώ να κατανοήσω τα συναισθήματά του και να σκιαγραφήσω το χαρακτήρα του. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 616544 Νομίζω πως το παράκανα με τις λατρείες μου κουμπαρουλάκι μου. giggle giggle Το συμπέρασμα είναι πως λατρεύω giggle να διαβάζω από τη δική του οπτική γωνία, την οποία απέδωσες φοβερά! boogie boogie boogie

    Πόσο πολύ την αγαπάει;! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 Δεν θα πάψω να το σκέφτομαι αυτό. Κάνει τα πάντα, ό,τι περνάει από το χέρι του ούτως ώστε να τη βλέπει να χαμογελάει. Το πρώτο του μέλημα μόλις ξύπνησε ήταν να σπεύσει να της αγοράσει δαχτυλίδι και να της ετοιμάσει ένα πλουσιοπάροχο πρωινό με ένα τριαντάφυλλο παρακαλώ! Η επιλογή του δαχτυλιδιού ήταν εξαιρετική, ήταν υπέροχη! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 737142 Ο συσχετισμός του πράσινου της πέτρας και του χρώματος των ματιών του Έντουαρντ ήταν εκπληκτικός και με συγκίνησε. Crying or Very sad Πόσο όμορφο είναι κοιτώντας το να έρχεται ευθύς στη μνήμη σου εκείνος!

    Η σκηνή στο πάρκο με τους ήχους των κελαηδισμάτων των πουλιών, με τον ζεστό ήλιο και τη λίμνη ήταν πέρα ως πέρα πανέμορφη. Μια πρόταση γάμου απλή, λιτή αλλά γεμάτη συναισθήματα είναι το σημαντικότερο πιστεύω. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 Θα ήθελα να μείνω όμως στην προηγούμενη αποκάλυψη. Ο Έντουαρντ θεωρεί τον εαυτό του δολοφόνο; Shocked Πιστεύει πως σκότωσε τον πατέρα του; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 691775 Και τόσα χρόνια ρίχνει το φταίξιμο στον εαυτό του έχοντάς το βάρος στη συνείδησή του; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 558691 Αυτό είναι θλιβερό... Crying or Very sad Ήθελα να τον κλείσω στην αγκαλιά μου όταν το εξομολογήθηκε στην Μπέλα κι ένα δάκρυ έτρεξε στο μάγουλό του. Δεν υπάρχει χειρότερο από το ένα παιδί να νομίζει πως σκότωσε το γονιό του. Η Ελίζαμπεθ τι θέση πήρε σΆ αυτό; Είπε απλά πως ήταν ένα ατύχημα; Έτσι το δικαιολόγησε; Λυπήθηκα πάρα πολύ γι αυτό. Sad Sad Τέτοιου είδους τραύματα δεν επουλώνονται εύκολα από τη ψυχή ενός ανθρώπου. Και μάλιστα τραύματα που κουβαλά από την παιδική του ηλικία. Η Μπέλα δεν περίμενα να του θυμώσει ή να αναθωρήσει τη γνώμη που είχε για τον Έντουαρντ. Φυσικά και τον στήριξε και τον διαβεβαίωσε πως δεν άλλαξε τίποτα. Του έδωσε κουράγιο το ότι άκουσε από τον άνθρωπό του κάτι τέτοιο.

    Όσον αφορά το τέλος και την Ελίζαμπεθ, περίμενα να έλεγε κάτι «κακό» για την Μπέλα, αλλά τελικά ξέρει να κρύβεται καλά η μέγαιρα! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 951556 Να ζήσουν στο αγρόκτημα, τι ήταν πάλι κι αυτό; Ωχ...δε μου αρέσει καθόλου. Neutral Μακάρι να μην πάνε, αν και οι προσευχές μου μάλλον δεν θα εισακουστούν... Rolling Eyes

    Μαρινάκι μου, εσύ λες πως έχεις στερέψει από λέξεις, εγώ τι κάνω;;; Shocked Μοναδικό κεφάλαιο, από αυτά που μόνο η κουμπαρίτσα ξέρει να γράφει και να δίνει τον καλύτερό της εαυτό! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 388681 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 388681 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 474941 Και για να κάνω μια αλλαγή, θα σου πω Félicitations και Congratulations για να μην επαναλαμβάνομαι!!! giggle giggle giggle Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Μπράβο σου αγάπη μου, δεν έχω τίποτα άλλο να πω!!! kiss Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 382268 kiss Συνέχισε έτσι!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 21:43

    Κατερινακι μου σε ευχαριστω παρα πολυ γλυκια μου για τα καλα σου λογια
    !!!! huggie huggie

    Ο Εντουαρντ ειναι ο τελειος αντρας Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 ,αλλα εχει και αυτος τις αδυναμιες του!!!
    Φυσικα και η Μπελλα δεν πιστευει οτι ευθυνεται αυτος ηταν μολις 7 χρονων δεν ηταν δολοφονος... Rolling Eyes

    Οσο για την Ελιζαμπεθ θα αρκεστω να μην πω ακομα κατι...θα δειτε
    φυσικα και θα πρεπει να παντρευτουν το μωρο δεν μπορει να περιμενει giggle giggle

    Δεσποινακι μου προς το παρον ειναι ρομαντικουλη αργοτερα θα δειξει Neutral Neutral
    χαιρομαι που αρεσε το δαχτυλιδι Wink
    Για την μανα του θα αποκρυψω στοιχεια οπως ειπα και παραπανω...Σε ευχαριστω πολυ καρδια μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442

    Κουμπαρακι ακι ακι μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 τι κανεις ψυχη μου χαθηκαμε λιγακι;
    Τα σχολια σου ειναι τοσο ευστοχα και τοσο μαγευτικα υπεροχα που παλι δεν εχω λογια Sad Sad Sad ....Νομιζω οτι η πρωτη παραγραφος του σχολιου σου τα λεει ολα!!!Ειναι το αγαπημενο μου να προσπαθω να δωσω τα αισθηματα του Εντουαρντ αλλα ειναι πιο δυσκολο να τα αποδωσω απο τα γυναικεια γιατι πρεπει να προσπαθω να μπαινω στην ψυχοσυνθεση ενος αντρα. Και εγω μονο το τελειο μπορω προς το παρον να αποδωσω στον Εντουαρντ δεν μου βγαινει κατι αλλο!!! Rolling Eyes Ξερεις του εχω αδυναμια Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 giggle

    Ναι το καμαρι μας πιστευει οτι ειναι δολοφονος και φυσικα η Μπελλα δεν θα μπορουσε να του φερθει διαφορετικα εχει δει ποιος ειναι και αυτο που της περιεγραψε δεν αρμοζει σε αυτον!Η Ελιζαμπεθ .... ειναι η Ελιζαμπεθ giggle giggle προς το παρον δεν θα αποκαλυχω αλλα, λες και ειπα πολλα giggle giggle
    Σε ευχαριστω τοσο για τα καλα σου λογια Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 οτι και να πω θα ειναι λιγο!!Σε λατρευω Ερμιονακι μου, κουμπαρουλακι μου ομορφο!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 21:56

    Μπουμπούκα μου ήρθα και εγώ... lol!

    Λοιπόν...από που να ξεκινήσω.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 686606

    Η Μπέλλα θέλει νανακια.... Sleep ο δε Έντουαρντ βολτίτσα...

    Μου άρεσε πάρα πολύ που της πήρε πρωινό στο κρεβάτι....και έτσι όπως την τάιζε... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 174341

    Μετά που πήγαν βόλτα στην λίμνη.. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 150320

    Λύθηκε και το μυστήριο για την δολοφονία... Wink

    Η Μπέλλα είναι ΘΕΑ!!!!Το πως τον ηρέμησε δεν περιγράφεται. Γλυκύτατη... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 620541

    Το "Σσσς...μωράκι μου..." με αποτέλειωσε.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 40135

    Τώρα τι να πω για το δαχτυλίδι;Κάτ'αρχας ο Εντουαρντ έχει τέλειο γούστο... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 200305

    -Συγχαρητήρια για την επιλογή το δαχτυλιδιού μπουμπού... Razz -

    Και μετά η σκηνή ήταν πολύ συγκινητική.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 206202

    Το τελευταίο κομμάτι λίγο με την μάνα του με επηρέασε κάπως αρνητικά αλλά θα δούμε... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 6512

    Περιμένουμε συνέχεια!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 4947

    Σπόιλερ:

    Καραμελοσοκολατίτσα μου ΜΠΡΑΒΟ σου για ακόμα μία φορά.... huggie Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 474941

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 2 Σεπ 2011 - 11:32

    να μαι και εγω .. για ακομα μια φορα εμεινα με το στομα ανοιχτο κια κολημενη στην οθονη .. η σκηνη με το πρωνο ολα τα λεφτα , μο αρεσε τρελα .. το δακτυλιδι το λάτρεψα πραγματικα .. πω πω ο καημενος ο εντ θεωρει τον εαυτο του δολοφονο , δεν ειναι ομως επτα χρονων ηταν αν και δεν ξερουμε ακριβως την αληθεια αφου αυτος κρυφτηκε , οτι ξέρουμε απο την μητερα του .. αγαπιουνται πολυ και αυτος φαινεται .. οσο για την μητερα του , αυτη η επιλογη της να πανε στ αγροκτημα με προβληματιζει τοσο μα τοσο πολυ .. μπραβο μαρινακι μου για ακομα μια φορα εκανες εξαιρετικη δουλεια ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 2 Σεπ 2011 - 15:12

    Μπουμπουκα μου εριξα το γελιο με το σχολιο σου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 403120 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 403120
    Ναι οπως και να το κανουμε ο Εντουαρντ το εχει το γουστο του giggle giggle
    Καρδια μου εσυ...χαιρομαι που ολες οι σκηνες σου αρεσαν εξισου!!! huggie
    Σε ευχαριστω πολυ για ολη την βοηθεια σου kiss

    Σπόιλερ:

    Ελινακι μου, σε ευχαριστω επισης πολυ ηταν ενα κεφαλαιο πραγματικα που ειχε αποκαλυψη και μαθατε πλεον τι βαραινει τον Εντουαρντ για να τον κατανοησετε καλυτερα... Wink kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 12 Σεπ 2011 - 14:46

    μαρινακι μου τωρα διαβασα το κεφαλαιο λιγο αργα μεν αλλα θα αφησω ενα χορταστικο σχολιο για να επανορθωσω... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442 ο εντι στην αρχη του κεφαλαιου ειχε παρα πολυ πλακα ειχε παρ απολυ αγχος ο καημενος και δεν ειχε υπνο....ηθελε τα παντα να ειναι τελεια ειναι τοσο γλυκουλης εφυγε στα κλεφτα για να της κανει εκπληξη...και μετα μπηκε στο κοσμηματοπολειο ο πανικος πανικος τι να διαλεξει και μετα βλεπει το τελειοτερο δαχτυλιδι και το διαλεγει....εναν τετοιο αντρα θελω και εγω που τους πουλανε?? lol! περα απο την πλακα η επιλογη του δαχτυλιδιου ηταν ιδανικη...λατρευω αυτο το χρωμα...τωρα οσο για το πρωινο στο κρεβατι το οποιο ηταν βασιλικο για να φαει ενας λοχος ηταν υπεροχη κινηση και πολυ ρομαντικη..ειναι σκετη γλυκα....μετα ομως ο καημενος ο εντι του ειπε αυτο που τον βαραινε τοσα χρονια και ειναι απιστευτο να πιστευει οτι εκεινος σκοτωσε τον πατερα του κανενα παιδακι δεν μπορει να το κανει και ειδικα ενα με την ψυχουλα του εντι η μπελλα ειχε απολυτο δικιο και μπραβο της που του μιλησε τοσο γλυκα και τον καθησυχασε...ειναι τοσο ερωτευμενοι χαιρομαι πολυ για αυτους...οπως και για την γλυκια μανουλα του εντι μην ξερασω που αν και δεν το εδειξε πρεπει να πηρε μεγαλη πικρα και για την εγκυμοσυνη αλλα και για τον γαμο χαχα σιγουρα θα ειχε μια εκφραση....βεβαια οτι θελει να πανε στο αγροκτημα με κανει να ανησυχω παρα πολυ γιατι θα τους βγαλει το λαδι και κυριως της μπελλα...ευχομαι να μην γινει και ολα να πανε καλα θα δουμεστην πορεια...τι να πω μαρινακι μου πολυ ωραιο κεφαλαιο εκανες για αλλη μια φορα υπεροχη και πολυ προσεγμενη δουλεια μπραβο σου περιμενουμε με αγωνια το επομενο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ev@ki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ev@ki


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Θεσσαλονίκη - Κοζάνη
    Αριθμός μηνυμάτων : 904
    Registration date : 22/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 10 Δεκ 2011 - 16:22

    Αν και καθυστερημένα διάβασα όλα τα κεφάλαια και έχω να πω ότι είναι υπέροχο...
    Γιατί όμως δεν το συνεχίζεις? Θέλω πάρα πολύ να μάθω την συνέχεια.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 616544
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://twitter.com/#!/__evaki___
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 10 Δεκ 2011 - 16:58

    Ev@ki σε ευχαριστω πολυ huggie
    Η αληθεια ειναι οτι εχω γραψει την συνεχεια του επομενου κεφαλαιου εδω
    και πολυ καιρο απλα θελει μια μικρη επεξεργασια...
    Σκεφτομαι να την ανεβασω μια απο αυτες τις μερες ισως, εχω σταματησει
    να γραφω γιατι ο χρονος μου ειναι λιγοστος πραγματικα, με το πανεπιστημιο
    δεν εχω χρονο.... ή και οταν βρισκω εστω και λιγο προτιμω να μην μενω
    μεσα στο σπιτι!!!Οποτε θα δειτε κεφαλαιο και ισως το συνεχισω λιγο ακομα
    μεσα στα χριστουγεννα kiss Αναλογα το χρονο μου... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ev@ki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ev@ki


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Θεσσαλονίκη - Κοζάνη
    Αριθμός μηνυμάτων : 904
    Registration date : 22/01/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 10 Δεκ 2011 - 17:05

    Σε καταλαβαίνω... Αλλά θα ήθελα πάρα πολύ να διαβάσω την συνέχεια του!!!
    Είναι πραγματικά πολύ ενδιαφέρον!
    Οπότε περιμένω με αγωνία την συνέχεια!
    Σου εύχομαι καλή έμπνευση και να συνεχίσεις να μας ταξιδεύεις μ'αυτόν τον τρόπο!!! huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    https://twitter.com/#!/__evaki___
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 10 Δεκ 2011 - 17:12

    Αν βρω χρονο για την επεξεργασια θα το ανεβασω μεσα στην εβδομαδα! Wink
    Σε ευχαριστω!!Ειναι κατι που με ευχαριστει το να γραφω, αλλα δεν μου αρεσει
    να ειναι κατω υπο πιεση γιατι δεν μου βγαινει ετσι οπως θελω Neutral και δεν εννοω
    σε καμια περιπτωση οτι με πιεζεις εννοω την πιεση χρονο θελω να μην εχω να
    κανω τιποτα για να γραψω μου βγαινει καλυτερα huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 1 Ιαν 2012 - 16:39

    Mωρό μου χίλια συγνώμη αλλά μόλις τώρα βρήκα χρόνο να διαβάσω το καινούριο σου κεφάλαιο! Μου είχε λείψει πάρα πολύ αυτή η ιστορία!

    Αχ... η πρόταση γάμου και η εξομολόγηση του Έντουαρντ με συγκήνησαν πάρα πολύ!

    Το δαχτυλίδι όλα τα λευτά! Πραγματικά πανέμορφο!

    Το πρωινό ξύπνημα τις Μπέλλα από τον Έντουαρντ ήταν υπερβολικά αστείο! απίστευτες ατάκες και αξεπέραστοι διάλογοι! Έχεις πολύ χιούμορ αγάπη μου αλλά αυτό το ξέρω ήδη φυσικά!

    και ποια δεν θέλει τον Εντ. να την ξυπνάει κάθε πρωί? + σπέσιαλ πρωινό! εγώ κόπηκα!

    Και που καταλήγουμε? δεν υπάρχουν άντρες σαν τον Έντουαρντ και πιο τυχερες γυναίκες από την Μπέλλα!

    Με λίγα λόγια τέλειο κεφάλαιο!!!! Μπράβο σου!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917

    Λατρεία μου, μου αρέσει πολύ αυτή η ιστορία! Μακάρι να βρεις χρόνο να την συνεχίσεις!

    πολλά πολλά μάκια!Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735

    Νίκη. kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nansypap
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    nansypap


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 33
    Τόπος : Πάτρα
    Αριθμός μηνυμάτων : 100
    Registration date : 29/09/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 4 Ιαν 2012 - 15:52

    Μολις διάβασα την ιστορία σου! !! Είναι τελειαρ! !! Περιμένω την συνεχεια! Μπράβο!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 4 Απρ 2012 - 21:17

    Μαρίνα μου μου άρεσε πάρα πολύ ιστορία σου !!ελπίζω να το συνεχίσεις !!περιμένω την συνέχεια με αγωνία !!


    φιλιά Μαριέττα !!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    sandy forever
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    sandy forever


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 27
    Τόπος : εκει που ειναι οι ανθρωποι που αγαπαω
    Αριθμός μηνυμάτων : 128
    Registration date : 18/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 19 Ιουν 2012 - 20:01

    Φανταστικο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    απλα τελειο
    ειμαι περιεργη τι θα κανει η μητερα του στη συνεχεια !!!!!!!!!!!!!!!
    ΜΠΡΑΒΟ !!!!!!!!!!! Εσυ εχεις ταλεντο καν'το επαγγελμα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 201917
    Του ηρθε ξαφνικο οτι η κοπελα του ειναι εγκυος Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 480860 αλλα δεχτηκε αμεσως με πολυ χαρα
    η Μπελλα του ειπε οτι θα τον παντρευτει κι αυτος τη σηκωσε κατευθειαν στην αγκαλια του
    ΤΙ ΓΛΥΚΟΣ !!!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 5 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: