Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Ένοχη Σιωπή

    Πήγαινε κάτω 
    +17
    Stella Sunlight
    robsten kiss
    niki
    justnina22
    i love edward 2
    kati
    vasia
    panagiota
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    xrysanthi
    LITSA0089
    ROBELINA
    Emy+Robert
    hlhtwilightmania
    despina aek
    ed<3
    21 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 28 Ιουλ 2011 - 11:32

    Κοριτσακι μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 80711 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 80711 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 80711 που αργησα να σας απαντησω!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735

    Ερμιονακι μου;;; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 Γιατι κουμπαρουλα μου το κανεις αυτο;Τι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ-ΧΟΡΤΑΣΤΙΚΑ σχολια...Με συγκινησαν τοσο μα τοσο πολυ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 206202
    Εισαι τοσο γλυκια ζουζουνα μου....Εχεις πιασει ολο το νοημα και χαιρομαι που σου αρεσε
    τοσο πολυ!Η αποψη σου ειναι σημαντικη για μενα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 630836
    Σε καταλαβαινω ενα μικροκολληματακι με τον Εντουαρντ-Ρομπ το εχουμε Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 868134 δεν σε αδικο!!!
    Κουμπαρουλα μου giggle οσα ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και να σου πω ειναι λιγα μου εχεις σταθει τοσο πολυ σε ολες τις ιστοριες μου!!! kiss

    Βασια μου σε ευχαριστω και εσενα kiss μου εχει μεινει και εμενα ενα κεφαλαιο να διαβασω απο την ιστορια σου!!

    Ελινακι μου, γλυκια μου εισαι υπεροχη και εσενα σε ευχαριστω πολυ!! kiss

    Δεσποινακι μου πες τα ποιος θελει τετοια πεθερα;;; giggle Οσο για το αν ειναι εγκυος θα σας λυθει η απορια στο επομενο κεφαλαιο!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 80711

    Νικη μου ο Εντουαρντ δεν παιζεται πουθενα!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 616544 Ειναι ΤΕΛΕΙΟΣ για μενα μου ειναι δυσκολο να τον βλεπω αλλιως αλλα ολοι κανουμε και λαθη και ισως κανει και αυτος!!Σε ευχαριστω τοσο πολυ για τα καλα σου λογια Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 Το να βλεπεις σχολια απο καποια που γραφει τοσο καλα ειναι πολυ ομορφο συναισθημα! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 906998

    Μαρακι μου ετσι ειναι αυτος ο αντρας να τον πιεις στο ποτηρι Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 161462 η κακοιμορα η Μπελλα τραβηξε πολλα σε αυτο το ταξιδι λογικο να πεσει η ψυχολογια της και να ξεσπασει Wink Σε ευχαριστω πολυ καρδια μου...

    Κατερινακι μου της την εφτιαξε δεν μπορουσε να κανει αλλιως αν το καλοσκεφτεις ειναι και ο Εντουαρντ στη μεση!Τωρα για το εγκυος θα δειξει Rolling Eyes

    Νινα μου σε ευχαριστω και εσενα παρα πολυ!!

    Μπουμπουκα μου τελευταια και καταιδρωμενη σε ευχαριστω πολυ για ολα... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442

    Κοριτσακια μου σας ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ!!Καταντησα γραφικη αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη για τα σχολια σας!!! kiss

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 22:13

    ναι boogie ναι boogie ναι boogie θα σε παντρευτώωωωωωω
    ουπς μάλλον δεν το έλεγε σε μένα giggle giggle giggle giggle

    Μαρινάκι τι να λέμε τώρα... το απόλαυσα στο έπακρο.
    η αγωνία της... η σύγχυση της... η θολούρα ιδίως εκεί στο πάρκο με αποτελείωσες... ήθελα να τρέξω να την πάρω στην αγκαλιά μου να την παρηγωρίσω... ήταν απίστευτο το πως πέρασες όλα αυτά τα συναισθήματα αλλά το τέλος faint faint faint faint ο ΕΝΤ μας faint faint faint faint όλα τα λεφτά... ήταν αχχχχχ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 206202 τόσο μα τόσο συγκινητικό

    μπράβο καρδιά μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 έκανε εκπληκτική δουλειά

    ΥΓ σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την αφιέρωση Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 22:19

    Χρυσανθη μου σε ευχαριστω πολυ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442
    Με εχεις βοηθησει απιστευτα πολυ και σου αξιζει μια αφιερωσουλα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735
    δηλαδη σου αξιζουν πολλα περισσοτερα Wink

    Το οτι καταφερα να περασω τοσο καλα τα συναισθηματα της και καταλαβατε
    και το συναισθηματα του Εντουαρντ μεσα απο τα ματια της ειναι παγματικα κατορθωμα! Razz Δεν το περιμενα!!!

    Σε ευχαριστω για αλλη μια φορα για την στηριξη και την συμπαρασταση Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    vasia
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    vasia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Χαλκιδική
    Αριθμός μηνυμάτων : 266
    Registration date : 27/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 22:23

    Μαρινάκι μου.... καταρχάς ευχαριστώ και εγώ για την αφιέρωση Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 691711
    Και σόρρυ που δε σχολίασα και το προηγούμενο κεφάλαιο τώρα το είδα.... αααχχχ τι καλά μωράκι!!! Μακάρι να το κρατήσει και να τον παντρευτεί... (βασικά καλύτερα αν δε το παντρευτεί... μη μείνουμε και εμείς στο ράφι!!!)
    Από τώρα φαντάζομαι το πρόσωπο της σκύλας (συγγνώμη για την έκφραση αλλά δεν έβρισκα κάτι πιο ταιριαστό) της μάνας του μόλις μάθει τα νέα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 500229
    Μπράβο σου μαρίνα μου!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 274215 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 274215
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 22:32

    Βασια μου σε ευχαριστω παρα πολυ και εσενα για τα καλα σου λογια huggie

    Χιχιχιχ giggle giggle giggle Ολες τον θελουμε τελικα αυτον τον αντρα; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 876749
    Δικος μου ειναι κατω τα χερια σας Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 403120 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 403120 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 403120 Αν θελετε ομως μπορω
    να τον μοιραστω μαζι σας Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 526765 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 526765 τοσα κανετε για μενα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 30231 ας ειμαι μεγαλοψυχη!

    Θα δειτε στα επομενα περετερο με την μανα του Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227

    Φιλακια πολλα kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 22:35

    ειναι εγκυος τελικα ε?δεν περιμενα να αντιδρασει ετσι η μπελλα αλλα για ολα υπαρχει μια λυση...
    και θα συμφωνησω και εγω οτι θελω να δω πως θα κανει η μανα του οταν το μαθει..ελπιζω να μην δημιουργησει προβληματα...

    σευχαριστω και εγω πολυ πολυ μαρινακι μου για την αφιερωση.. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 691711 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 22:55

    τώρα που αναφέρθηκε η μάνα του ένα τεράστιο ΩΧ σχηματίστηκε στο μυαλό μου
    η ΜΠ έχασε την δουλειά της ή τουλάχιστον έτσι δείχνει αν ισχύει αυτό κάλψτα Χαράλαμπε... τώρα είναι που θα τους γίνει κολλιτσίδα να πάνε να μείνουν μαζί της
    Χριστέ μου ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω... κακόμοιρο κοριτσάκι τι έχεις να τραβήξεις Sad Sad Sad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 23:41

    Δεσποινακι μου σε ευχαριστω πολυ Wink ναι τελικα ηταν εγκυος!!!
    Οσο για την μανα του θα δειτε Χρυσανθη μου εχεις πεσει μεσα Sad Sad Sad αλλα
    δεν λεω παραπανω
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 23:43

    έπαθα φλασιά με την δουλειά ελπίζω τελικά να την σώσει και να μην την απολύσουν αλλιώς δεν υπάρχει περίπτωση να την βγάλει καθαρή... μην απαντήσεις είναι απλά σκέψεις μου Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 7 Αυγ 2011 - 23:59

    ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ κεφαλαιο!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Πω πω Μαρινακι μου επιτελους ηρθε το μωρακι!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 274215 Το περιμενα πως και πως!!! giggle Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 6512
    Ευτυχως που ειπε η Αλις στη Μπελλα οτι μπορει να ειναι εγκυος αλλιως πιστευω δεν θα το ειχε σκεφτει... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 413121
    Γιατι δεν ηθελε στην αρχη να ειναι εγκυος??? Sad Επρεπε να σκεφτει και τα θετικα!!!
    Ομως μου φανηκε πως μετα που ακουσε το χτυπο της καρδιας του μωρου αλλαξε γνωμη...! boogie
    Η καημενη τα ειχε παιξει,δεν ηξερε τι να κανει...Βεβαια το οτι σκεφτοταν οτι ο Εντουαρντ θα την παρατουσε επειδη ειναι εγκυος μου φανηκε γελοιο...εφοσον ξερει ποσο την αγαπαει!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 620541
    Οταν πηγε στο σπιτι ο Εντ και του ειπε ετσι απλα οτι ειναι εγκυος,εμεινε ο κακομοιρης...Αλλα η αντιδραση του μετα που τον ρωτησε τι θα κανουν ηταν κορυφη!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 Της ειπε αμεσως για τον γαμο!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 174341 Ειναι υπεροχος!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 150320
    Για να δουμε τωρα τι θα του απντησει,αν και νομιζω πως ξερω μετα τη αγκαλια που του εκανε!!! Wink
    Γλυκια μου σε ευχαριστω πολυ πολυ για την αφιερωση!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 691711 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227 Αξιζεις ολη την υποστηριξη μας!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 630836 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 0:13

    Κατερινακι μου σε ευχαριστω πολυ για το μεγαλο σχολιο σου! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442

    Οσα λες ειναι πολυ ευστοχα Wink τους διαβαζεις καλα και τους δυο!Αλλα η Μπελλα
    τρομαξε δεν ειχε υπολογισει κατι τετοιο!Μπορει να την αγαπαει ο Εντουαρντ
    αλλα πολλοι αντρες τα χασουν μπροστα σε μια εγκυμοσυνη και ειδικα
    οταν δεν εχουν κανει τα σωστα βηματα οπως να αρραβωνιαστουν ή να παντρευτουν! Wink

    Βεβαια ο Εντουαρντ μας ειναι εξαιρεση τον κανονα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 616544

    Φιλακια πολλα καρδια μου kiss kiss kiss Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 0:42

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 480860 Έντουαρντ σε παντρεύομαι εγώ! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 Αν δεν δέχεται η Μπέλα, λέω εγώ: Yes, I do! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 616544

    Αχ κουμπαράκι μου, τι μπορώ να σχολιάσω γι αυτό το κεφάλαιο; Τα είχε όλα! Ήταν πέρα ως πέρα συγκινητικό, βαθιά συναισθηματικό και απλά υπέροχο. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 Το τραγούδι...αχ το τραγούδι... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 773164 Πριν πατήσω "αναπαραγωγή" δεν είχα καταλάβει ποιο ήταν, όμως στις πρώτες νότες...ανατρίχιασα πραγματικά. Ήθελα να κλάψω μόνο από τη μουσική. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 773164

    Στην αρχή, λυπήθηκα πολύ την Μπέλα και στενοχωρήθηκα που έφυγε από τη δουλειά της. Είχε δύναμη μέσα της όμως, κι έτσι πήρε την απόφαση να αποχωρίσει με τη δική της πρωτοβουλία. Τα νεύρα που είχε ήταν άκρως δικαιολογημένα, καθώς αυτό που προηγήθηκε δεν ήταν λίγο. Αισθάνθηκε πως έγινε ρεζίλι και ντράπηκε πολύ.

    Η ¶λις θα έλεγα πως ήταν ολόσωστη στην σκέψη της. Η Μπέλα...έγκυος; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 868134 Χάρηκα τόσο μα τόσο πολύ γι αυτό! Όταν έμαθε λοιπόν για το γεγονός, δικαιολογημένα νομίζω, τα έχασε! Τα συναισθήματά της ήταν τόσο δυνατά και ένιωθα πως άκουγα την καρδιά της να χτυπά από τη σύγχυση και την αγωνία πριν πάει στο γιατρό και αφού πήγε. Η γιατρός ήταν φιλική και αυτό ήταν καλό, γιατί την έκανε να αισθανθεί καλύτερα την Μπέλα. Η σκηνή στο πάρκο, έδωσε έναν εύθυμο τόνο, καθώς ο άγνωστος άντρας έβγαλε λάθος συμπέρασμα.

    Ο τρόπος που ανακοίνωσε στον Έντουαρντ το..."συμβάν" ήταν...πολύ απότομος!!! Σοκαριστικός!!! Λάτρεψα που εκείνος ήταν τόοοοσο γλυκός και τρυφερός... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 616544 Χωρίς να χάσει ευκαιρία, της ζήτησε να τον παντρευτεί! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 773164 Μετά από την αντίδρασή της μπορώ να μαντέψω την απάντησή της νομίζω. Το καλό που της θέλω! giggle

    Τόσο όμορφα και συνάμα έντονα συναίσθηματα, που μας τα πέρασες ολότελα Μαρινάκι μου!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735

    Τι άλλο μένει να πω;;; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 868134 Χίλια ΜΠΡΑΒΟ, τα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ μου!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Κάθε φορά καταφέρνεις να μας παρασέρνεις σε κάθε γραμμή με όποιο συναίσθημα εσύ επιθυμείς. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 616544 Κέντησες για συνεχή φορά!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 174341
    Προσμονώ τη συνέχεια με τεράστια αγωνία!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227

    Υ.Γ.: Κι επίσης, χίλια ευχαριστώ για την αφιέρωση! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 0:51

    Μαρίνα μου πρώτα από όλα σε ευχαριστώ για την αφιέρωση σου είσαι πολύ καλή και γλυκιά.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268

    Τώρα για το κεφάλαιο... Τι κεφάλαιο ήταν αυτό....;;; Πραγματικά υπέροχο!!! Συγκινήθηκα πάρα πολύ... Τι ωραία που είναι η Μέλλα μας έγκυος, πολύ χάρηκα... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 274215

    Την δικαιολογώ για τον τρόπο σκέψης της και εγώ στην θέση της θα φοβόμουν την αντίδραση του συντρόφου μου αλλά και είναι κάτι που θα την ακολουθεί στην υπόλοιπη ζωή της... Ελπίζω να αποφασήσει να το κρατήσει το μωράκι τους... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 31995 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 691689

    Πάντως ο Έντουαρντ κύριος όπως πάντα... Τι τέλειος που είναι... Καλά όταν της ζήτησε να τον παντρευτεί πέθανα.... Τον λατρεύω...!! Τι άντρας είναι αυτός... αχχχ... αχχχ.... Τουλάχιστον το πήρε πολύ ψύχραιμα και καλά σε αντίθεση με κάποιον άλλον... Razz Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 432569 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 868134

    Εκεί που πέθανα στα γέλια ήταν στο σημείο που του είπε πως είναι έγκυος... Κατευθείαν στο θέμα... Ούτε να καθήσει δεν τον άφησε τον άνθρωπο... Βουρ στο ψητό... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 558691 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 252380

    Γενικά ήταν ένα πάρα πολύ ωραίο, ρομαντικό και απίστευτο κεφάλαιο.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 737142 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 150320

    Περιττό είανι νομίζω να πω ότι ο τρόπος γραφής σου είναι εξαίσιος και φανταστικός... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 879660

    Περιμένω με ανυπομονισία για την συνέχεια... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227

    Φιλάκια....!!!!!! kiss kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 0:59

    Παιδια μια μια Razz Ας μας απαντησει πρωτα η Μπελλα και αν δεν το θελει
    τον παντρευομαστε εμεις giggle giggle giggle Ολες των θελουμε σαν λυσασμενες-κολασμενες...Και φοβαμαι ποια πλευρα μας θα επικρατησει η καλη; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 30231 ή η κακη- διαβολικη; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 173153 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 403120 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 403120 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 403120 Ποια θα τρεξει να της τον παρει πρωτη; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 876749

    Ερμιονακι μου γλυκο εχουμε μεγαλο κολλημα με τον κουκλο μας ετσι; Rolling Eyes Αχ ρε τι μας κανει το ανατριχιαστηκα ομορφο μωρο Wink Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 835489
    Καρδια μου με συγκινεις παντα με τον τροπο που σχολιαζεις, γραφεις τοσο ομορφα και με το
    σωστο τροπο οτι θες να πεις Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 Σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ τοσο μα τοσο μα τοσο πολυ κουμπαρουλα μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268

    Χαιρομαι που σου περασαν ολα αυτα τα συναισθηματα ομορφια μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 868134
    Ειναι να μην την λυπασαι; Εχει βρεθει σε αδιεξοδο,η Αλις φυσικα και θα ηταν πανεξυπνη!!!Ο Εντουρντ ειναι σωστος αντρας, οχι παιζουμε Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 432569 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 432569 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 432569

    Ερμιονακι μου δεν υπαρχουν λογια εισαι ΥΠΕΡΟΧΗ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 465227

    Νινα μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735 ευστοχο σχολιο ευτυχως που καταλαβες την Μπελλα ετσι εχουν τα πραγματα ειναι δυσκολο οπως και να το κανουμε!Τι δεν θα ηταν κυριος ο Εντουαρντ δεν μου παει τον εχω συνδιασει με το τελειο Wink Επισης ια το ξαφνικο πιστευω οτι ηταν η καλυτερη εκδοχη απο ολες παρα να του το φερνει γυρω γυρω μια και εξω και ξεμπλεξε Razz Δεν σκεφτηκα βεβαια την καρδιακη προσβολη που μπορει να παθαινε αλλα ευτυχως το αγορι μας εχει γερη κραση Cool

    Σε ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τα καλα σου λογια kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 3:29

    ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ ΔΕΧΟΜΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΩ αχ μακαρι να το ελεγε σε μενα....δεν το συζηταω καν φυσικα και πρεπει να δεχτει πως να αρνηθεις σε εναν τετοιο αντρα με τιποτα...εγω παντως δεν θα το σκεφτομουν λεπτο....τι υπεροχο κεφαλαιακι κοριτσακι μου ηταν αυτο αρχικα την μπελλα την λυπηθηκα της ηρθε κεραμιδα κεραυνος εν αιθρια αλλα θα επρεπε να ειναι πιο ευδιαθετη εχει το παιδι του εντι τι αλλο θελει...βεβαια φταινε και οι ορμονες τι να πεις...πλακα κανω πιστευω οτι ολα θα πανε καλα και θα αφησει στην ακρη τις φοβιες της...οσο για τον εντουαρντ αχ τι γλυκος τι τρυφερος που ειναι τον λατρευω σε αυτον τον ρολο με ελκυει απιστευτα..μπραβο και παλι μπραβο περιμενουμε με αγωνια το επομενο Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 274215
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 9:43

    Μώρο μου εσκισες γι ακόμη μια φορά ...

    Ήταν εξαιρετικομπουμπουκα μου.

    Η Μπελλα έγκυος από τον Εντουαρντ....τι ρομαντικό....

    Και δεν θα το ρίξουν είμαι σίγουρη

    Όσο για το γάμο τον παντρευομαι εγώ πρώτη άμα δεν θέλει εκείνη αν καιπαλι θα τον κερδίσει
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 12:28

    εξαιρετικη συνεχεια .. αχ η μπελλα εγκυος .. δεν αντεχε ουτε στην ιδεα .. πιστευε οτι ο εντ δεν το θελει .. λογικο ειναι ειχε ανασφαλειες .. οσο για τον εντ , τι γλυκος , τι τρυφερος .. ανυπομονω για το επομενο κεφαλαιο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 14:13

    Μαρακι μου σε ευχαριστω πολυ για ολη την υποστηριξη Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735

    Λιτσακι μου, μπουμπουκα μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 388681 ποια θα τον πρωτοπαντρευτει δεν ξερω Rolling Eyes θα δειξει τωρα θα σας βαλλω σε κληρωση giggle Ευχαριστω για ολα καρδια μου!

    Ελινακι μου σε ευχαριστω παρα πολυ και για την δικη σου στηριξη Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442
    ο Εντουαρντ δεν θα μπορουσε να ειναι διαφορετικος! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 98735

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 691711 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 577643
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 15:57

    Mαρινάκι μου!!!!! Βeta μου αγαπημένη!!!! Πόσο καιρό έχουμε να τα πούμε!!!! Ήμουν 20 μέρες διακοπούλες και τώρα επέστρεψα για αυτό και η καθυστέρηση των σχολίων....!!!!

    Λοιπόν από που να αρχίσω και που να τελειώσω!!!! Τι υπέροχα κεφάλαια που ήταν αυτά!!!!
    Η Μπέλλα έχει μωράκι!!!!!!!!!!! Τι τέλεια!!!!!! Και ο Έντουαρντ της έκανε πρόταση γάμου!!!! Ακόμα πιο τέλεια!!!! Αχ μωρέ πολύ συγκηνήθηκα!!!!!!! Οι περιγραφές σου μου μετέδιδαν άπειρα όμορφα συναισθήματα....με τον πόθο τη λατρεία και τη στοργή να κυριαρχούν.... Περιμένω πως και πως και άλλα από την Μπέλλα όσο αναφορά την μητρότητα αλλά και από τον Έντουαρντ φυσικά....!!!! Θέλω να δω πως θα αντιμετωπίσουν τηκατάσταση της εγκυμοσύνης και φυσικά δεν βλέπω την ώρα για τον γάμο!!!!

    Πολλά πολλά μπράβο σου μωράκι μου!!!!! Είσαι όπως πάντα καταπληκτική....!!!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 23 Αυγ 2011 - 19:36

    μολις διαβασα την συνεχεια .. την αγαπα τρελα την μπελλα , ειναι αυτη που του χαρισε το χαμογελο στα χειλη .. μου αρεσε τρελα η τελευταια σκηνη . για αλλη μια φορα εχεις κανει εξαιρετικη δουλεια .. συγκινηθηκα , δακρυσα .. ανυπομονω για την συνεχεια ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 23 Αυγ 2011 - 19:41

    Νίκη μου εχεις δικιο καρδια μου εχουμε καιρο να τα πουμε Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442
    καιρος να επανορθωσουμε!Ειμαι σιγουρη οτι θα περασες πολυ ωραια στις
    διακοπες σου... Ειναι τοσο συγκινητικα και ομορφα τα σχολια σου αγαπη μου γλυκια
    σε ευχαριστω τοσο πολυ Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268

    Ελινακι μου παντα πρωτη στα σχολια σου kiss
    σε ευχαριστω και εσενα ψυχη μου... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 23 Αυγ 2011 - 20:06

    Μπράβο Μαρινάκι μου πάρα πολύ ωραία και συγκινητική συνέχεια.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 201917

    Από τις περιγραφές σου αισθανόμουν λες και ήμουν μπροστά στη σκηνή, μέσα στο δωμάτιο που βρισκόταν η Μπέλλα και ο Έντουαντ.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941

    Επιτέλους του είπε το πολυπόθητο ΝΑΙ...!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 31995

    Τον καημένο τον έκανε να πιστεύει πως δεν τον θέλει και αυτός την έχει πραγματικά στην κυριολεξία μες την καδιά του... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 603117

    Τώρα που το μωρό θα έρθει στη ζωή τους όλα θα αλλάξουν τελείως... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 737142

    Ελπίζω προς το καλύτερο πάντα...!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 274215

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 23 Αυγ 2011 - 20:21

    επιτελους και πηγε η καρδια του στην κουλουρη.νομιζε ο καημενος οτι δεν τον θελει.ευτυχως ειναι συνετο κοριτσι και σκεφτεται σωστα. Razz
    πολυ συγκινητικο μαρινακι μου μπραβο σου.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 23 Αυγ 2011 - 20:30

    Νινακι μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 , Δεσποινακι μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 σας ευχαριστω παρα πολυ! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 382268

    Φυσικα και θα ελεγε το πολυποθυτο ναι Wink υπαρχει περιπτωση να αντισταθεις σε αυτο τον αντρα;Οχι βεβαια giggle giggle
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 23 Αυγ 2011 - 20:52

    Μαρινα μου ΤΕΛΕΙΟ κεφαλαιο...!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 4947 Επιτελους η Μπελλα δεχτηκε να παντρευτει τον Εντουαρντ!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 200305
    Δεν καταλαβα τι ενοουσε ο Τζασπερ στην εταιρια... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 271609 Λογικα ξερει για την εγκυμοσυνη της Μπελλα...! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 686606
    Και ανησυχησε ο καημενος ο Εντουαρντ...Πραγματικα,το πως την αγαπαει ειναι απιστυτο...! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 616544
    Η Μπελλα ηταν ακομα καπως χαλια αλλα αφου μιλησε με τον Εντ ευτυχως ηρεμησε και πηρε τη σωστη αποφαση...! boogie
    Ο Εντ εγινε ειδη χαζομπαμπας και ειναι ολα τα λευτα...! giggle Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 6512
    Μπραβο Μαρινακι μου!!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 34442 Εκανες υπεροχη δουλεια για μια ακομη φορα!!!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 4 474941 Ανυπομονω για το επομενο!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: