Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Ένοχη Σιωπή

    Πήγαινε κάτω 
    +17
    Stella Sunlight
    robsten kiss
    niki
    justnina22
    i love edward 2
    kati
    vasia
    panagiota
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    xrysanthi
    LITSA0089
    ROBELINA
    Emy+Robert
    hlhtwilightmania
    despina aek
    ed<3
    21 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 18:04

    Ερμιονακι μου αν το δεις καλυτερα το πραγμα η Ελιζαμπεθ
    φταιει περισσοτερο απο την Μπελλα!Για να μπεις σε ενα
    δωματιο ακομη και αν ειναι του γιου σου ειδικα σε τετοια ηλικια που ειναι
    ο Εντουαρντ και αφου ξερεις πως θα ερθει με την κοπελα του χτυπας πορτα...
    Δεν μπαινεις φουριοζα... Evil or Very Mad Αν προσεξεις καλυτερα στο κειμενο θα δεις
    που λεω οτι κατευθυνοταν προς το μπανιο που ηταν ο Εντουαρντ αλλα
    δεν καταφερε να μπει...Οποτε την επιασε μεσα στο δωματιο Rolling Eyes

    Αγαπη μου γλυκια σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παρα πολυ για τα υπεροχα σχολια σου...
    Καταλαβαινω απολυτα τον εκνευρισμο σου για την Ελιζαμπεθ οπως και
    να το κανουμε ηταν σπαστικια Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 730856 ....

    Και παλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....Φιλακια πολλα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 14:58

    ed<3 δε θέλω να με θεωρήσεις κακιά.... αλλά εμένα μου θυμίζει πολύ μια ταινία. Διαβάζοντας το 1ο κεφάλαιο ήταν σαν να έβλεπα το ξεκίνημα της ταινίας (παρόμοιο..) και διαβάζοντας και την άφιξη στο σπίτι ήξερα πως θα τη βρει η μητέρα του Edward γυμνή και ήλπιζα διαβάζοντας το να κάνω λάθος....Περιμένω τη συνέχεια για να σου πω αν θα συνεχίζει να μου θυμίζει την ταινία ή όχι... Sorry αν σε πληγώνει αλλά αυτό σκέφτηκα και ήθελα να το μοιραστώ μαζί σου... Embarassed
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 15:36

    Δεν σε θεωρω κακια!!! Τα περισσοτερα κομματια ειναι
    παρμενα απο ταινια αλλα οι περιγραφες που λες και οπως αρχιζει ειναι δικα μου ολα και οι διαλογοι απλα βασιζομαι σε αυτο το σχεδιο... Βασικα δεν ηθελα να το αποκαλυψω ακομα γιατι
    αν καποιος την εχει δει θα μπορουσε να καταλαβει πολλα. Rolling Eyes Οποτε
    τζαμπα θα την εγραφα και δεν θα την διαβαζε κανεις αν ηξερε το τελος ηθελα πρωτα να την ολοκληρωσω... Τελος παντων υπαρχουν παντα και καποιοι που θα την εχουν δει Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kati
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    kati


    Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
    Αριθμός μηνυμάτων : 11602
    Registration date : 23/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 16:38

    Α οκ... Με συγχωρείς τότε και σίγουρα δε θα αποκαλύψω τίποτα γιατί όπως προείπες οι διάλογοι είναι δικοί σου και όλα μπορεί να αλλάξουν ανά πάσα στιγμή μπορεί και όχι Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 2:56

    μαρινακι τωρα διαβασα και τα δυο κεφαλαιακια και ηταν τελεια....και μενα μου θυμιζε μια ταινια αλλα εγω ειχα δει μονο το τελοσ οποτε περιμενω με αγωνια να δω πως και αν θα καταληξεισ εκει....ο εντι ειναι πολυ γλυκος και η σχεση τους φαινεται πως παει παρα πολυ καλα ελπιζω η κακια πεθερα να μην μπει αναμεσα τους και τα καταστρεψει ολα...οσο για την συναντηση τι να πω δεν υπαρχουν λογια τι ατυχης συναντηση βεβαια ετσι οπως την ειδα και κατω απο τις καλυτερες συνθηκες να γνωριζοντουσαν ολο και κατι αρνητικο θα εβρισκε εκεινη...μπραβο κοριτσακι μου συνεχισε ετσι η πλοκη φαινεται πολυ καλη και το λεξιλογιο σου και ο τροπος γραφης σου σε συνεπαιρνουν μπραβο....περιμενουμε με αγωνια την συνεχεια..... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 274215 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 18:36

    Μαρίνα μου η Νίκη μου πρότεινε την ιστορία σου και την ευχαριστώ πολύ.. είναι πραγματικά υπέροχη... το σπόιλερ συγκλινοστικό... ο τρόπος γραφης σου καταπληκτικός... όσο για την κακια πεθερά κάτι μου λέει πωσ στο τέλοσ η Μπέλλα θα την κατατροπώσει... συνέχισε έτσι... ανυπομονώ για την συνέχεια....!!! Razz kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 9 Ιουλ 2011 - 18:55

    Μαρινάκι μου επιτέλους βρήκα χρόνο να διαβάσω την ιστορία σου... μου άρεσε πάρα πάρα πολύ φυσικά. Γράφεις εξαιρετικά και οι περιγραφές σου είναι πλήρεις και λογεχνικές...

    Η λεμονάδα φυσικά όλα τα λευτά. Μου άρεσει πολύ η σχέση Εντ.-Μπέλλα και το πάθος που υπάρχει μεταξύ τους.

    Η κακιά πεθερά σίγουρα έχει ελληνικές ρίζες... Πέθανα στο γέλιο με τις σκέψεις της Μπέλλα...!!!!! Πραγματικά ελπίζω να πάνε όλα καλά με αυτές τις δύο. Επίσης η αντίδραση του Έντουαρντ που γέλαγε ήταν μοναδική....

    Γενικότερα η πλοκή τις ιστορίας σου μου αρέσει πάρα πολύ και βρίσκω τους χαρακτήρες σου ξεχωριστούς και ενδοιαφέροντες καθώς η Μπέλλα είναι πολύ δυναμική και ο Έντουαρντ πολύ χαλαρός και ανάλαφρος. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735

    Ανυπομονώ να δω την εξέλιξη της ιστορίας καθώς εγώ δεν έχω δει καμία παρόμοια ταινία αλλά και να είχα δει δεν θα με πείραζε γιατί ξέρω πως ότι δημιουργείς εσύ γίνεται μοναδικό και διαφορετικό από όλα τα άλλα. Wink

    Υ.Γ. έστω και λίγο αργά ΚΑΛΉ ΑΡΧΉ!!!!!!

    πολλλά πολλλά φιλιά.

    Ν. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 kiss Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 16:54

    Μαρακι μου σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παρα πολυ για τα καλα σου λογια...
    Περιμενα να δω τι θα μου πεις και εσυ Wink γιατι γραφεις εξισου καλα!Και θελω να συνεχισεις
    τις ιστοριες σου!!! Crying or Very sad

    justnina22 μου (ονοματακι;αν θες για να σε φωναζω με αυτο Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 ) σε ευχαριστω που μπηκες στο κοπο να την διαβασεις και ευχαριστω και την Νικη την γλυκια μου που σε προωθησε σε αυτο... kiss Το σποιλερ εκανε εντυπωση!!Θα εχει και στο επομενο που δεν αργει σημερα θα το βαλλω!! huggie

    Νικη μου κοριτσακι μου περιμενα πως και πως σχολια σου giggle ξερεις ποσο σε εμπιστευομαι και βασιζομαι στα λογια σου! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735 με συγκινεις πολυ με τα λογια σου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 206202 σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για αλλη μια φορα που πιστευεις σε εμενα!!!

    Γενικα ευχαριστω ολους που με στηριζουν Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 16:59

    ωραία ανυπομονώ να διαβάσω την συνέχεια...!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 274215

    Και Νίνα ονομάζομαι... Wink

    kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 17:01

    Χαρηκα πολυ ΝιναΣχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 !!!

    Θα την ποσταρω σε κανενα δεκαλεπτο θα περιμενω σχολιακια!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 17:17

    Μωρό μου kiss kiss kiss

    Υπέροχο κεφάλαιο.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 737142 ...Μπράβο σου!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 474941

    Η λεμονάδα σου φαντατική... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 442819 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 40135

    Όσο για την Ελίζαμπεθ ------->τι έχουμε πει; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 671170 μου φαίνεται πολύ υποπτη η μετάλλαξη της... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 616544

    Δεν νομίζω που η Μπέλλα έκανε καλά που της έδωσε το μενταγιον της... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 686606 και το πάρτι αυτό με φοβίζει.... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 835489

    Και η σκηνή με τον Έντουαρντ "Τσίμπα με" ήταν πολύ ωραία...και πολύ αστεία... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 403120

    Περιμένουμε συνέχεια!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 200305 χιχι!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 17:20

    Μωρο μου ομορφο σε ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για ολα οσα κανεις για μενα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735

    Το ηξερα οτι θα σου αρεσε η λεμοναδα Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 185649 πεταει η σκουφια μας για κατι τετοια!! giggle

    Εχεις πεσει σε πολλα μεσα αγαπη μου αλλα μην φοβασαι τοσο Wink με ξερεις εμενα για σατανικο μυαλο; Neutral Να θελω να σας φοβισω; Οχι ποτε Evil or Very Mad Evil or Very Mad Μπουμπουκα μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 18:00

    τη μεταλλαξη ηταν αυτη....δεν μπορω να το πιστεψω αυτη η γυναικα σιγουρα κατι σκαρωνει ολη αυτη η αλλαγη ειναι πολυ υποπτη....παρα πολυ υποπτη...οσο για το μενταγιον δεν νομιζω ποτε η μπελλα να το ξανα βρει τουλαχιστον σωο και αβλαβη πιθανον θα της το φερει πισω σε μικρα μικρα κομματακια...η μπορει και να το πουλησει και να καρπωθει τα λεφτα για ολα την εχω ικανη αυτη την γυναικα.....τωρα τι θα γινει στο παρτυ πολυ φοβαμαι οτι θα την κανει με καποιο τροπο ρεζιλι ελπιζω ομως η μπελλα να παραμεινει στο υψος της οτι και να γινει....και φυσικα η λεμοναδα ηταν ολα τα λεφτα μπραβο κοριτσακι μου ηταν πολυ πολυ καλη με τετοιες ζεστες τι μας κανεις... geek Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 442819 μπραβο και παλι μπραβο περιμενουμε την συνεχεια με αγωνια....... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 18:12

    Φοβήθηκα... Rolling Eyes Δε μου άρεσε καθόλου η συμπεριφορά της Ελίζαμπεθ. Neutral Ήταν γλυκιά, καλοσυνάτη και πρόθυμη...δηλαδή μια άλλη γυναίκα. Cool

    Πότε πρόλαβε και ξέχασε αυτό που έγινε με την Μπέλα; Εκείνη δεν την είχε ρωτήσει αν κυκλοφορεί "έτσι" στα ξένα σπίτια; (το έτσι το καταλαβαίνετε giggle ) Μεγάλη αλλαγή και δε μ' αρέσει καθόλου. Rolling Eyes Γιατί για να την παρεξήγησα δε νομίζω. Evil or Very Mad

    Λατρεύω τη χημεία του Έντουαρντ και της Μπέλα ( Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 200305 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 923478 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 40135 )!!! Είναι πολύ πολύ ερωτευμένοι και μάλιστα ο Έντουαρντ έχει στο μυαλό του και τον γάμο! Wink Αγαπιούνται πολύ και το πάθος είναι ολοφάνερο ανάμεσά τους! Βλέπε...την καυτή Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 442819 μεταξύ τους! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 185649

    Αγαπημένη σκηνή:
    Σπόιλερ:
    Αχ Έντουαρντ!!! Αχχχχχχ!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 616544


    Μαρινάκι μου, φυσικά ΜΠΡΑΒΟ σου γι αυτό το υπέροχο κεφάλαιο! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 474941 Πολύ πολύ μυστήριο, αγωνία για τη συνέχεια (με το πάρτυ Smile ) και επιφυλάξεις για την κα Ελίζαμπεθ Wink !
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ γλυκιά μου!!! Συνέχισε έτσι να μας εκπλήσσεις!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 18:47

    Πολύ ανατρεπτικό κεφάλαιο...!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 558691

    Περίμενα πως η Ελίζαμπεθ θα την κατσάδιαζε κι άλλο...
    αλλά δεν το έκανε τησ το φυλάει...

    Καημένη Μπέλα.... έχω την εντύπωση πως θα της πιεί το αίμα... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 291223

    Η λεμονάδα για άλλη μια φορα ήταν πολύ χυμώδης.... Wink Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 442819

    Η μεριά του Έντουαρντ ήταν πολύ γλυκιά και την Απόλαυσα ιδιαίτερα...!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 616544
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 18:57

    Πολυ ωραιο κεφαλαιο!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 474941
    Η Ελιζαμπεθ πολυ παραξενη και υποπτη...κατι ετοιμαζει σιγουρα...θα δουμε...Και ο Edward με τη Bella,πολυ ερωτευμενοι...! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 150320
    Συγχαρητηρια συνεχισε ετσι...!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 20:13

    Μαρακι μου θα δουμε παρακατω αν αληθευουν ολα αυτα που γραφεις Wink

    Ερμιονακι μου σε τρομαξα μωρε; Sad Δεν το ηθελα! Razz Μην την καρφωνεται την γυναικα στον
    τοιχο ακομα θα δουμε στην συνεχεια τι θα γινει Twisted Evil

    Νινα μου το ηξερα οτι δεν θα περιμενατε αυτη την αλλαγη συμπεριφορας απο την
    Ελιζαμπεθ αλλα που ξερεις μπορει καμια φορα ο ανθρωπος να αλλαζειevil_laugh Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 921765

    Κατερινακι μου ειναι αυτο που λεμε ''υποπτο το αισθημα σου υποπτο'' giggle

    Κοριτσακια μου ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ παρα παρα πολυ , δεν θα κουραστω να το λεω
    γιατι χωρις εσας δεν θα ειχα την δυναμη να προχωρισω παρακατω! kiss kiss kiss kiss
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 20:33

    τωρα η συμπεριφορα της μανας του ειναι φυσιολογικη???????εμενα κατι δε μου παει καλα,μαλλον κατι ετοιμαζει αυτη.....

    κατι σκεφτηκα μαρινακι μου......μου εχει μπει ιδεα....

    ο εντουαρτ οπως παντα θεος...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 21:19

    Φυσικα και δεν ειναι απολυτα φυσιολογικη...
    Για να δουμε αν η ιδεα σου θα ειναι ιδια με την δικη μου Wink
    Δεσποινακι μου ο Εντουαρντ ειναι παντα θεος!!! lol! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 616544
    Σε ευχαριστω πολυ καρδια μου για το σχολιο σου...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 12 Ιουλ 2011 - 11:12

    να μαι και εγω καθυστερημενη.. μαρινακι μου εκανες εξαιρετικη δουλεια οπως παντα .. καλα το λεμονι εξαιρετο .. φουντωσα η κοπελα οσο για την μητερα ειμαι σιγουρη οτι υπορινεται .. ανυπομονω για την συνεχεια!!!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 12 Ιουλ 2011 - 23:37

    Ευχαριστω πολυ Ελινακι μου συντομα θα δειτε και την συνεχεια.... Wink
    kiss Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 12 Ιουλ 2011 - 23:58

    έχω πολύ περιέργεια για την συνέχεια και για το περοβόητο πάρτυ...!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 526765
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 9:35

    Ποποποποπο στροφή 180 μοιρών η πεθερούλα... Όσο σκέφτομαι ότι έχει στα χέρια της
    το μενταγιόν της Μπέλλα σχεδόν ανατριχιάζω...! Ασε που αυτά τα πάρτυ γεμάτα
    συγγενείς κοράκια και αδίστακτες παιδικές φίλες δεν μου αρέσουν καθόλου μα καθόλου...! Wink

    Έχω μεγάλη περιέργεια να δω τι θα γίνει....

    Λοιπόν!
    Ξεκινάω από την λεμονάδα: χορταστικότατη!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 442819

    Γενικότερα το καινούριο σου κεφάλαιο είναι εξαιρετικό!!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 201917
    Ααααπίστευτη η γραφή σου όσοαναφορά στην περιγραφή συναισθημάτων και καταστάσεων...! Χωρίς περιτολογίες αλλά γεμάτες ένταση και ρομαντισμό η σκηνές σου. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735

    Ναι πιστεύω σε εσένα. Ξέρεις ότι θα σε στηρίξω και θα σε βοηθίσω σε ότι χρειαστείς. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442

    Πολλά πολλά φιλιά.

    Ν. kiss


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την niki στις Πεμ 14 Ιουλ 2011 - 2:12, 2 φορές συνολικά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Mrs.Christina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Mrs.Christina


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1682
    Registration date : 02/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 12:45

    Μαρινάκι μου, βρήκα κι εγώ χρόνο να διαβάσω τα 2 καινούρια σου κεφάλαια! Smile

    Λοιπόν...

    Καταρχήν, έχεις κάνει εξαιρετική δουλειά με τις περιγραφές. Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 616544 Γράφεις πάρα πολύ ωραία και οι λεμονάδες είναι πολύ χορταστικές! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 923478

    Ο χαρακτήρας της Ελίζαμπεθ τα σπάει! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 932365 Μου φαίνεται πως θα τους βάλει σε μπελάδες! Wink Στο τέλος που λέει στον Έντουαρντ πως συμπαθεί την Μπέλλα, λέει την αλήθεια ή απλά το είπε για να τους τη φέρει αργότερα; Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 500229

    Η αντίδραση του Έντουαρντ είχε πλάκα! Smile Δεν την περίμενα. Τον καλό μου!!
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 879660 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 737142

    Μπράβο σου, καρδουλίνι μου! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 201917 Περιμένω με αγωνία την συνέχεια! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 382268

    Φιλάκια Πολλά! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.christianemarie.blogspot.com/
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Ένοχη Σιωπή   Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 21:10

    Νινα μου ελπιζω να μην αργησει... kiss

    Νικη μου υπαρχουν πολλες προοπτικες που εχω σκεφει για το τι θα συμβει στο παρτι
    θα βαλλω την καλυτερη και αυτη που θα μου ταιριαζει περισσοτερο! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735
    Η λεμο Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 442819 ειχε επιτυχια ευτυχως ειχα ανησυχισει λιγο γι' αυτο...στη συνεχεια θα δειτε και αλλη μια αν τα εχω υπολογισει καλα! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 432315 επιασες απολυτως το νοημα των περιγραφων
    δεν μου αρεσει να περιαυτολογω και να κουραζω εσας με περιγραφες που δεν χρειαζονται Wink
    Σε ευχαριστω που για αλλη μια φορα εισαι διπλα μου αγαπη μου... Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 98735

    Χριστινακι μου ποσο χαιρομαι που ακουω οτι σου αρεσουν οι περιγραφες μου δεν λεγεται
    εχω πολυ αγχος γι' αυτες καθε φορα και το να ακουω απο εσενα αυτα τα λογια
    ειναι τιμη μου Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 34442
    Στο τέλος που λέει στον Έντουαρντ πως συμπαθεί την Μπέλλα, λέει την αλήθεια ή απλά το είπε για να τους τη φέρει αργότερα;

    Το ερωτημα σου καρδια μου θα απαντηθει στα επομενα κεφαλαια τωρα μου ειναι αδυνατο
    να αποκαλυψω κατι Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 921765 ...Σε ευχαριστω και εσενα πολυ, δεν ξερω τι θα εκανα χωρις εσας!!! Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Ένοχη Σιωπή - Σελίδα 2 577643
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Ένοχη Σιωπή
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: