Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: No Sound But The Wind

    Πήγαινε κάτω 
    +11
    sisaki
    robsten kiss
    ed<3
    vasia
    Mrs.Christina
    d@n@e twilight!
    ROBELINA
    LadyTaniaXd
    Rosemarie Cullen
    xrysanthi
    Emy+Robert
    15 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 21:28

    Καλησπέρα!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 322595 Σχόλια: No Sound But The Wind 322595 Σχόλια: No Sound But The Wind 322595
    Εδώ μπορείτε να αφήνετε τα σχόλιά σας για την ιστορία μου: "No sound but the wind".

    Ελπίζω να σας αγγίξει και ανυπομονώ για τα σχόλιά σας! Σχόλια: No Sound But The Wind 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 22:10

    νομίζω ότι ο τίτλος τα λέει όλα Σχόλια: No Sound But The Wind 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind 206202
    ένα εκπληκτικό κεφάλαιο απο τα χεράκια σου που μίλησε κατευθείαν μέσα στην καρδιά μου
    τα δάκρυα μου τα σκούπισα πολλές φορές διαβάζοντας το και με παρέσυρε τόσο πολύ που ένιωσα σαν να ήμουν στην θέση της και ούρλιαζα εγώ αντί για εκείνην εκείνον το γιατί που καρφώθηκε στην καρδιά μου.
    ένα ευτυχισμένο ζευγάρι που όλη τους η αγάπη και η ευτυχία τελίωσε τόσο απότομα αφήνοντας πολλά ερωτηματικά για την κακομοίρα την μπ μας Σχόλια: No Sound But The Wind 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind 206202
    ελπίζω να επιβιώσει και να κάνει ένα νέο ξεκίνημα στην ζωή της μακριά απο της παλιές της αναμνήσεις... δύσκολο άλλα όχι ακατόρθωτο Σχόλια: No Sound But The Wind 194931
    η ¶λις Σχόλια: No Sound But The Wind 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind 31995 νομίζω ότι καλύτερη φίλη και τόσο πρόθυμη να παρατήσει τα πάντα για να συμπαρασταθεί στην δύσκολη στιγμή της καλύτερη της φίλη δεν νομίζω ότι θα μπορούσε να υπάρξει

    μπράβο καρδιά μου για άλλη μια φορά κέντησες Σχόλια: No Sound But The Wind 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind 201917
    περιμένω με αγωνία το δεύτερο κεφάλαιο Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 22:18

    Χρυσάνθη μου, πιστεύω πως το ευχαριστώ που θα σου πω είναι πολύ λίγο. Σχόλια: No Sound But The Wind 773164 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 773164 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 773164
    Παρ' όλα αυτά, θέλω να ξέρεις πως σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ μέσα από την καρδιά μου για όλα! Οι συμβουλές σου και η γνώμη σου με βοήθησαν και με βοηθούν πολύ! Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 616544

    Είμαι πολύ χαρούμενη που σου άρεσε το ξεκίνημα και υπόσχομαι πως στη συνέχεια θα δούμε πολλά, που θα απαντήσουν στα ερωτηματικά που βασάνισαν την Μπέλα, αλλά και που προβλημάτισαν εμάς. Ήθελα να βγει ένα συναισθηματικά φορτισμένο κεφάλαιο από την πλευρά της ηρωίδας και ελπίζω έστω και λίγο να το πέτυχα αυτό και να σας πέρασα τα συναισθήματά της.

    Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ και πάλι! Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Rosemarie Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Rosemarie Cullen


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Ηράκλειο
    Αριθμός μηνυμάτων : 1164
    Registration date : 27/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 22:38

    Οαου!! Σχόλια: No Sound But The Wind 480860 Τι υπέροχο κεφάλαιο! Μπορέι να είναι λυπητερό αλλα εμένα με γέμισε συναισθήτατα! Πολύ συγκινιτικό! Μπράβο! Πολύ καλή δουλείά! Και πολύ ωραίες οι αναμνήσεις της Μπέλλα! Ελπίζω να τη δούμε σύντομα χαρούμενη! Ανυπομονώ για το επόμενο! Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 22:41

    Παράθεση :
    Ήθελα να βγει ένα συναισθηματικά φορτισμένο κεφάλαιο από την πλευρά της ηρωίδας και ελπίζω έστω και λίγο να το πέτυχα αυτό και να σας πέρασα τα συναισθήματά της.
    φυσικά και το πέτυχες καρδιά μου μην αμφιβάλεις καθόλου Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 22:47

    Τίνα σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!! huggie huggie huggie
    Χαίρομαι τόσο πολύ που σου άρεσε και όπως είπες, που σου γέμισε συναισθήματα! Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442
    Η συνέχεια δεν θα αργήσει! Και πάλι σ' ευχαριστώ πολύ! Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227



    Παράθεση :
    φυσικά και το πέτυχες καρδιά μου μην αμφιβάλεις καθόλου
    Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Χρυσάνθη μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 382268 Σχόλια: No Sound But The Wind 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 0:11

    Θα σου αφήσω σχόλιο αύριο! Σχόλια: No Sound But The Wind 6512

    Δεν πρόκειται να χάσω την ιστορία σου! Σχόλια: No Sound But The Wind 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 0:17

    Σ' ευχαριστώ πολύ soulitsa! Smile Smile Smile

    Ανυπομονώ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 6512 Σχόλια: No Sound But The Wind 274215 Σχόλια: No Sound But The Wind 6512 Σχόλια: No Sound But The Wind 274215
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 14:32

    να μαι κι εγω !! μολις τωρα διαβσα την ιστορια και εσω να πω ενα μεγαλο μπραβο !!!!!!! η ιστορια σου ερμιονακι μου ειναι εξαιρετικη με συνεπηρε απο τις πρωτες κιολας γραμμες !! αλλα και ο τιτλος ειναι φοβερος !!!!! συγκινηθηκα πραγματικα και ειμαι σιγουρη οτι θα χρειαστω πολλα χαρτομαντηλα για τα επομενα κεφαλαια!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    d@n@e twilight!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    d@n@e twilight!


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
    Αριθμός μηνυμάτων : 1570
    Registration date : 01/11/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 15:36

    συγκινηθνκα τοσο μα τοσο πολυ!!!!πειτε με μαζοχα αλλα θελω να συγκινηθω κιαλλο!πολλα υποσχομενη η ιστορια σου Ερμιονη μου και ανυπομωνω για την συνεχεια!υπεροχη μπραβο σου!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Mrs.Christina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Mrs.Christina


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
    Αριθμός μηνυμάτων : 1682
    Registration date : 02/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 15:42

    Ερμιονάκι μου, ήρθα κι εγώ!! Σχόλια: No Sound But The Wind 34442

    Συγχαρητήρια για την καινούρια σου ιστορία η οποία μου άρεσε πάρα πάρα πολύ! Σχόλια: No Sound But The Wind 474941 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Θα κάνω παρακάτω τα σχόλιά μου... Wink


    Καταρχήν, η ιδέα σου είναι πολύ πρωτότυπη. Θέλω να δω με την αυτοκτονία του Έντουαρντ τι θα γίνει και τι έχεις στο μυαλό σου για το όλο story. Wink

    Οι περιγραφές σου και ο τρόπος που γράφεις έχει εξελιχθεί πάρα πολύ και μ'αρέσει άπειρα! Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Συνέχισε έτσι!! Σχόλια: No Sound But The Wind 31995

    Είναι μια πολύ συγκινητική ιστορία! Σχόλια: No Sound But The Wind 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind 879660 Περιμένω με αγωνία την συνέχεια, καρδούλα μου!! kiss Πότε με το καλό;; Smile

    Φιλάκια Πολλά! Σχόλια: No Sound But The Wind 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://www.christianemarie.blogspot.com/
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 18:17

    Κορίτσια μου, σας ευχαριστώ τόσο πολύ που διαβάσατε το 1ο κεφάλαιο και σας άρεσε! Σχόλια: No Sound But The Wind 577643 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 577643 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735

    Ελινάκι μου, χαίρομαι πολύ που σου άρεσε ο τίτλοςΣχόλια: No Sound But The Wind 616544 , γιατί η αλήθεια είναι πως παιδεύτηκα να τον βρω. Neutral Σχόλια: No Sound But The Wind 876749 Όσον αφορά τα χαρτομάντηλα, τα επόμενα κεφάλαια θα είναι λιγάκι λυπηρά Sad... Σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ αγάπη μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227

    Δανάη μου (αν δεν κάνω λάθος Embarassed ) σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για το σχόλιό σου! huggie kiss huggie kiss Όπως είπα και πιο πάνω, είναι συγκινητική η συνέχεια κι ελπίζω να σε αγγίξει όπως και με το 1ο κεφάλαιο.Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Και πάλι ευχαριστώ πολύ πολύ γλυκιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind 174341

    Χριστινάκι μου, είμαι πολύ χαρούμενη που βρήκες πρωτότυπη την ιδέα μου κι ελπίζω να μην αλλάξεις και να μην αλλάξετε γνώμη παρακάτω. Σχόλια: No Sound But The Wind 876749 giggle Τα γεγονότα που θα ακολουθήσουν τα έχω στο μυαλό μου, ξέρω πως θα εξελιχθεί η ιστορία (από τις λίγες φορές που το κάνω αυτό giggle ) και ελπίζω το αποτέλεσμα να βγει καλό και όχι κουραστικό ή αναμενόμενο. Σχόλια: No Sound But The Wind 737142Σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για τα θετικά σχόλιά σου! Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 906998

    Το καινούριο κεφάλαιο θα το αναρτήσω αυτές τις μέρες! Σχόλια: No Sound But The Wind 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    vasia
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    vasia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Χαλκιδική
    Αριθμός μηνυμάτων : 266
    Registration date : 27/06/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 18:24

    ¶λλη μία απίστευτη ιστορία από τα χεράκια σου... φανταστικό κεφάλαιο ανυπομωνώ για το επόμενο!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 18:26

    Βάσια μου, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια! Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 737142
    Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 20:54



    Well..Well..Well.. Cool

    Μόλις το διάβασα και έχω να πω το εξής:

    Η γραφή σου είναι ατελείωτα υπέροχη.Σχόλια: No Sound But The Wind 388681
    Και το λέω ειλικρινά. Smile
    Μπορεί να είναι και η καλύτερη όσων φάνφικ έχω διαβάσει.. Σχόλια: No Sound But The Wind 6512
    Για μένα τουλάχιστον..
    ¶κρως κατανοητό, οι διάλογοι πολύ σωστά τοποθετημένοι Σχόλια: No Sound But The Wind 474941,
    απεικονίζει την πραγματική ζωή με τα καλά και τα στραβά της..Σχόλια: No Sound But The Wind 34442

    Ανυπομονώ για την συνέχεια και ελπίζω να την έχουμε σύντομα! Σχόλια: No Sound But The Wind 174341
    !
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 23:33

    Soulitsa μου, σε ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τα υπέροχα λόγια σου! Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227
    Είμαι πολύ πολύ χαρούμενη που σου τράβηξε το ενδιαφέρον η ιστορία μου! Σχόλια: No Sound But The Wind 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind 174341
    Χίλια ευχαριστώ και πάλι γλυκιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Θα βάζω τα δυνατά μου κάθε φορά!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΠαρ 1 Ιουλ 2011 - 23:10

    Ερμιονη μου μολις ειδα οτι εβαλες κεφαλαιο απο την καινουρια σου ιστορια Shocked
    Και εγω μεινει με ανοιχτο το στομα Σχόλια: No Sound But The Wind 558691 Σχόλια: No Sound But The Wind 558691 Σχόλια: No Sound But The Wind 558691
    Παγωσα ολοκληρη, η ψυχη μου εγινε σμπαραλια μολις καταλαβα
    τι πραγματικα ειχε συμβει με τον Εντουαρντ Σχόλια: No Sound But The Wind 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind 206202 πονος
    κυριευσε το κορμι μου και ενιωσα κατι να σπαει μεσα μου!!! Sad Crying or Very sad
    Τα συναισθηματα που μου περασες δεν λεγονται... Λυπαμαι τοσο για την Μπελλα
    ειναι οδυνηρο ολο αυτο που περναει. Αλλα πρεπει να προσπαθησει για μια νεα αρχη Neutral
    Οσο και αν αυτο ποναει. Μερικες φορες ειναι δυσκολο να αφησεις
    το παρελθον πισω ειδικα οταν ειναι τοσο ομορφο! Σχόλια: No Sound But The Wind 773164 Σχόλια: No Sound But The Wind 773164

    Αγαπη μου ενα εχω να πω απο τις πιο απιστευτες ιστοριες που εχω διαβασει Σχόλια: No Sound But The Wind 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind 31995 Με συνεπηρε και μιλησε κατευθειαν στην καρδια μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Οσο για την γραφη σου απλα ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΗ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 201917

    Ελπιζω συντομα σε ενα νεο κεφαλαιο!!!Φιλακια πολλα Σχόλια: No Sound But The Wind 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΣαβ 2 Ιουλ 2011 - 17:32

    Μαρινάκι μου, πόσο πολύ σ' ευχαριστώ για τα λόγια σου;!;!;!;!;!;!;! Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442
    Χάρηκα πάρα πάρα μα πάρα πολύ που σου άρεσε!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind 174341
    Κάθε φορά με συγκινείς απίστευτα με τα σχόλιά σου και με την εμψύχωση που μου δίνεις.Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735

    Είναι πράγματι πολύ οδυνηρό αυτό που περνάει και παρακάτω θα δούμε περισσότερα πράγματα για το πώς αντιμετώπισε το γεγονός αυτό με περισσότερες λεπτομέρειες. Είναι πολύ δύσκολο να συνεχίσει τη ζωή της χωρίς εκείνον, όταν μάλιστα αγνοεί το γιατί συνέβη αυτό που του στοίχησε τη ζωή, ακόμα κι αν ήταν επιλογή του. Sad

    Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Σχόλια: No Sound But The Wind 691711
    Σε χιλιοευχαριστώ και πάλι μέσα από την ψυχή μου γλυκιά μου!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 kiss Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 kiss Σχόλια: No Sound But The Wind 465227

    Δεν θα αργήσει το επόμενο κεφάλαιο!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 18:32

    Καλησπέρα!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 322595 Σχόλια: No Sound But The Wind 322595 Σχόλια: No Sound But The Wind 322595
    Το 2ο κεφάλαιο είναι έτοιμο! Σχόλια: No Sound But The Wind 174341
    Περιμένω με αγωνία τα σχόλια και τις εντυπώσεις σας!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 19:09

    Ερμιονη μου ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!Εχεις γραψει μολις δυο καφαλαια και ειναι τοσο υπεροχα!!!Ειναι τοσο καλογραμενη αυτη η ιστορια και πραγματικα ειναι απο τις λιγες που νιωθω σαν να το ζω η ιδια!!!
    Γιατι κατι μου λεει οτι ο Ed μας θα εμφανιστει?Θα ηταν υπεροχα να γινοταν κατι και να τον βλεπαμε...!
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου ηταν ΤΕΛΕΙΟ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 23:08

    Κατερίνα μου, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τα υπέροχα λόγια σου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442

    Η αλήθεια είναι πως δεν μπορώ να πω κάτι για τη συνέχεια, χωρίς να σημαίνει όμως τίποτα αυτό. Wink ¶λλωστε γι αυτό το λόγο και δεν έγραψα κάποια περίληψη, για να έχει περισσότερη αγωνία. Wink

    Σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ και πάλι γλυκιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 23:33

    Περιμενω πως και πως τη συνεχεια!!!Ειμαι σιγουρη οτι θα κανεις τελεια δουλεια...ξανα!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 23:38

    Και πάλι, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ μέσα από την καρδιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind 34442
    Θα κάνω ό,τι καλύτερο μπορώ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 23:42

    Μην με ευχαριστεις την αληθεια λεω!!! Smile Οπως σου ειπα και πριν ειμαι σιγουρη πως θα μας εκπληξεις...ευχαριστα παντα!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 23:45

    Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Σχόλια: No Sound But The Wind 691711 Η συνέχεια δεν θ' αργήσει!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: No Sound But The Wind
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: