Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: No Sound But The Wind

    Πήγαινε κάτω 
    +11
    sisaki
    robsten kiss
    ed<3
    vasia
    Mrs.Christina
    d@n@e twilight!
    ROBELINA
    LadyTaniaXd
    Rosemarie Cullen
    xrysanthi
    Emy+Robert
    15 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 23:14

    Οκ Ερμιονη μου περιμενω με αγωνια.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 23:23

    eleni 2 έγραψε:
    Οκ Ερμιονη μου περιμενω με αγωνια.

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Δεν θ΄αργήσει η συνέχεια!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 3:04

    ερμιονακι μου τωρα διαβασα το πεμπτο κεφαλαιο και ηταν οπως παντα πολυ συγκινητικο...η μπελλα ειναι κουρελι σαν αψυχο σωμα και αυτο με θλιβει παρα πολυ...ειναι γεματη θλιψη ενοχες νοσταλγια ειναι απαρηγορητη και ουτε πλεον η αλις δεν μπορει να την κανει καλα. η συναντηση με τον εμμετ νομιζω οτι της εκανε καλο παντως αν και ειμαι σχεδον σιγουρη οτι ο εμμετ κατι ξερει παραπανω και δεν το λεει στην μπελλα.....ερμιονακι μου η συνεχεια ηταν εκπληκτικη απλα υπεροχη οπως παντα αλλωστε και η μουσικη επιλογη για αλλη μια φορα ιδανικη....μπραβο και παλι μπραβο περιμενω με αγωνια την συνεχεια... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 4947
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 13:59

    Μαράκι μου, αχ πόσο μα πόσο σ' ευχαριστώ για τα υπέροχα λόγια σου!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 737142

    Η ¶λις θα τη βοηθήσει στη συνέχεια πάρα πολύ και τη συζήτηση με τον Έμετ -όπως έχω αναφέρει και σε προηγούμενο ποστ- θα τη δούμε στο επόμενο κεφάλαιο, το 6ο. Wink Θα περιμένω τα συμπεράσματά σας! Wink

    Και πάλι, ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ γλυκιά μου που με στηρίζεις!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    twilightsagaddicted
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    twilightsagaddicted


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Λάρισα
    Αριθμός μηνυμάτων : 3767
    Registration date : 07/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 14:00

    να μαι κι εγω...
    καταρχας Ερμιονακι μου να σου ζητησω μια τεραστια συγγνωμη που τοσο καιρο δεν σχολιαζα...φυσικα διαβαζα την ιστορια σου αλλα δεν προλαβαινα να σχολιασω..!!χιλια συγγνωμη..!
    λοιπον, να πω οτι καθε κεφαλαιο και δακρυ...πραγματικα καθε φορα κλαιω...μας περνας τοσα πολλα και εντονα συναισθηματα και αυτο ειναι πολυ δυσκολο αλλα και καταπληκτικο.!μπραβο σου..!!τη μπελλα τη θαυμαζω και τη λυπαμαι τοσο πολυ..πραγματικα τα εχει χασει ολα...παλι καλα που εχει την αλις που ειναι η καλυτερη φιλη που θα μπορουσε να εχει....ειναι πολυ τυχερη..!
    τωρα για τον Εντουαρντ τι να πω..οτι περιμενω καθε φορα σε καθε κεφαλαιο να εμφανιστει..?οτι θα εμφανιστει και θα πει οτι ολα ηταν μια φαρσα...ξερω εγω..οτι τον κυνηγουσε η μαφια και επρεπε να κανει οτι πεθανε.!! lol! ..αλλα τιποτα.. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 773164
    η ιστορια σου ειναι πραγματικα καταπληκικη Ερμιονη μου.!!συγχαρητηρια και ανυπομονω για τη συνεχεια.! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 14:11

    Φενιούλα μου, αγάπη μου μη ζητάς συγγνώμη!!! huggie huggie Καταλαβαίνω απολύτως! Πλέον με τις τόσες ιστορίες που διαβάζουμε όλοι μας, δεν υπάρχει χρόνος για σχόλια. Μην το ξαναπείς! huggie

    Χαίρομαι πάρα πάρα πολύ που σου αρέσει η ιστορία μου και που άφησες σχόλιο!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Η αλήθεια είναι πως μέχρι τώρα κάθε κεφάλαιο είναι αρκετά συναισθηματικό και έχει πολύ πόνο από την πλευρά της Μπέλα. Από εδώ και πέρα όμως, τα κεφάλαια (με εξαίρεση το επόμενο) θα αρχίσουν να γίνονται λίγο πιο ανάλαφρα και να μας γεμίζουν με άλλου είδους συναισθήματα, πιο θετικά. Smile
    Οι σκέψεις σου για τον Έντουαρντ είναι απίστευτες! giggle Δεν αποκαλύπτω, θα μάθουμε παρακάτω! giggle Wink

    Σ' ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ για τα καλά σου λόγια γλυκιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Ελπίζω η συνέχεια να είναι αντάξια των προσδοκιών σας!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 737142

    Σε φιλώ γλυκά! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 21:30

    Το 6ο κεφάλαιο είναι έτοιμο!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Υπόσχομαι πως από το επόμενο κι έπειτα, η ατμόσφαιρα δεν θα είναι τόσο αρνητική! Wink Δίνω το λόγο μου! kiss
    Περιμένω τα σχόλια και τις εντυπώσεις σας!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 22:03

    Ερμιονακι μου αλλο ενα τελειο, υπεροχο κεφαλαιο μπραβο σου Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 η Μπελλα οσο παει γινεται χειροτερα δεν ειναι και λιγα οσα περναει. Δυστυχως ουτε η συζητηση με τον Εμετ βοηθησε. Ειναι πολυ ενθαρρυντικο ομως που δεχτηκε τελικα να δει εναν ειδικο.
    Ερμιονακι μου και παλι μπραβο περιμενω την συνεχεια Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 22:11

    Αχ Ερμιονακι μου συγκινηθηκα παλι... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202 Το πως το καταφερνω καθε φορα δεν το καταλαβαινω...
    Ο Εμμετ ειναι τοσο καλος με τη Μπελλα!!!Ειναι προθυμος να τη βοηθησει και δειχνει πως οτι και αν χρειαζεται θα ειναι μαζι της...
    Οταν η Μπελλα του ειπε οτι βλεπει τον Εντουαρντ συνεχεια και εκεινος αρχισε τις ερωτησεις σχετικα με την εταιρια και τον Τζασπερ με παραξενεψε.... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 686606
    Δεν ξερω γιατι αλλα πιστευω οτι ξερει κατι παραππανω...Αλλα θα μας τα δειξεις στη συνεχεια!!! kiss
    Την Μπελλα την επιασε παλι κριση... Sad Καποια στιγμη τρομαξα με τη συμπεριφορα της αλλα ευτυχως επανηλθε...!
    Η Αλις,αχ αυτη η Αλις τι θα εκανε η Μπελλα αν δεν ειχε και εκεινη... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 194931
    Η Μπελλα αποφασησε τελικα να επισκεφθει ειδικο...! Smile Πιστευω πως θα τη βοηθησει αρκετα!!!
    Κοπελα μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ συνεχεια οπως παντα!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 Ανυπομονω για το επομενο!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 22:23

    Κορίτσια μου, πόσο χαίρομαι που σας άρεσε!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 577643 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 577643 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 577643

    Ελένη μου, η συζήτηση με τον Έμετ πράγματι, δεν τη βοήθησε αλλά αντιθέτως τη γέμισε με υποψίες. Η κατάστασή της χειροτέρεψε, αλλά όπως πολύ σωστά είπες είναι ενθαρρυντικό το ότι δέχτηκε να δει κάποιον ειδικό. Στο επόμενο κεφάλαιο θα μάθουμε το όνομα αυτού, ο οποίος οφείλω να πω πως θα τη βοηθήσει αρκετά. Μόνο που δεν ξέρω για πόσο θα τον συμπαθήσετε... Rolling Eyes
    Σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ γλυκιά μου για το σχόλιό σου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 737142 kiss

    Κατερίνα μου, αλήθεια συγκινήθηκες; Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 773164 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 194931 Είναι αρκετά "αρνητική" η ατμόσφαιρα μέχρι εδώ, ίσως γι αυτό... Παρακάτω αλλάζει! Wink Ο Έμετ...ξέρει... Κάνω αυτή την αποκάλυψη, όμως περισσότερα θα δούμε στα επόμενα κεφάλαια σχετικά μ' αυτόν. Η ¶λις...η ¶λις είναι υπόδειγμα. Θα σταθεί δίπλα της μέχρι την τελευταία στιγμή και δεν θα φύγει ποτέ. Την αγαπάει πολύ, όπως άλλωστε και είπε. Όσον αφορά τον "ειδικό" για τον οποίο σχολίασες, θα τη βοηθήσει αρκετά, όπως προείπα, όμως τα πράγματα θα μπλεχτούν πολύ παρακάτω. Δεν λέω τίποτα άλλο όμως, καθώς αυτά θα τα δούμε αργότερα.
    Σ' ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ αγάπη μου για τα καλά σου λόγια!!! kiss Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 22:44

    Ο Εμμετ ξερει???? faint faint faint Αλλα ολα στην ωρα τους....θα κανουμε υπομονη...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 22:50

    Ξέρει Κατερινάκι μου. Απλά δεν λέω τίποτα άλλο, μη σας μπερδέψω!!! giggle kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 22:53

    Ωχ ωχ ωχ τι θα μαθουμε.... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 835489
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 22:54

    robsten kiss έγραψε:
    Ωχ ωχ ωχ τι θα μαθουμε.... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 835489

    Θέλω να πιστεύω πως δεν θα σας απογοητεύσει η συνέχεια. Smile
    Θα δούμε παρακάτω!!! Wink Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 22:54

    Οχ Ερμιονη μου τι μας ειπες αποψε faint τι να κανουμε τωρα υπομονη.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 23:01

    Ερμιονακι μου Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 ----> Sad Sad Sad

    Η συζητηση με τον Εμετ βοηθησε την Μπελλα αρκετα!!!Ειπε τουλαχιστον
    οτι την επνιγε εβγαλε καποια πραγματα απο μεσα της Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 194931 ομως ο Εμετ
    δεν αποκαλυχε και κατι που να μην ξεραμε απλως προσπαθησε να της δωσει
    κουραγιο! Rolling Eyes

    Το τραγουδι ανατριχιαστικα υπεροχο Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 31995

    Οσο και αυτο το κομματι που με εκανε να δακρυσω:

    Σπόιλερ:
    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202

    Ο πονος της απωλειας δεν συγκρινεται με τιποτα και τον αποδιδεις τοσο καλα κουμπαρακι μου...καθε φορα ποναω και περισσοτερο λεω οτι θα το ξεπερασω μαζι με την Μπελλα αλλα με παρασερνει ο πονος της! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202 Αν δεν τρελαθει καλα θα ειναι, μιλαει μονη της και συμπεριφερεται συνεχεια παραξενα, σε σημειο να την λυπαμαι! cry cry

    Λεει ασυναρτησιες και τωρα εκει που αρνιοταν να δει ειδικο ξαφνικα ενιωσ οτι τον θελει...
    Δεν αντεχω αλλο να την βλεπω ετσι... Η Αλις εχει μεγαλη δυναμη ψυχης τελικα! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442

    Αγαπη μου οι περιγραφες ΥΠΕΡΟΧΕΣ δεν ξερω τι να πω!!!Ολα τα δινεις με την σωστη ποσοτητα και το κειμενο ρεει ομοιομορφα!!!Μπραβο αγαπη μου... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 382268 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 382268

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 23:22

    Απλά Ελένη μου, να πω πως περισσότερα θα δούμε μετά από τρία με τέσσερα κεφάλαια από τώρα σχετικά με τον Έμετ. Ευελπιστώ όμως, αυτά που θα μεσολαβήσουν να σας ικανοποιήσουν! Wink


    Κουμπαράκι μου, μου φαίνεται πως θα μας πάρουν τα ζουμιά. Εσένα εξαιτίας του κεφαλαίου αυτού κι εμένα λόγω όλων αυτών που είπες. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 773164 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 773164 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 773164
    Να πω "ευχαριστώ"; Νομίζω πως δεν αρκεί. Σε χιλιοευχαριστώ για το υπεροχότατο-χορταστικότατο σχόλιό σου! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 Με συγκινείς πάρα πολύ με αυτά που λες. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202

    Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε το τραγούδι, καθώς αρέσει και σε μένα πολύ. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735
    Η Μπέλα είναι σε κακό χάλι και θέλω να τη δω να αρχίσει να χαμογελάει και πάλι, γιατί νομίζω πως μέχρι τώρα σας ψυχοπλακώνω. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 876749 Θα ακολουθήσουν όμορφες στιγμές. Smile Δεν θα παύει όμως να τον θυμάται... Η ¶λις έχουμε ξαναπεί πως είναι ήρωας και έχει φυσικά τεράστια δύναμη ψυχής και κάνει τα πάντα για τη φίλη της. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 Όσο για τον Έμετ, θα δούμε παρακάτω. Wink

    Ελπίζω μόνο να μη με βρίσετε όταν θα μάθετε το όνομα του γιατρού... Rolling Eyes Για καλό και για κακό, αφού ποστάρω το κεφάλαιο, θα μπω μετά από καμιά δεκαριά μέρες, ώστε να κοπάσει ο θυμός... giggle

    Αγάπη μου, και πάλι ό,τι και να πω θα είναι λίγο!!! Σ' ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ Μαρινάκι μου καλό!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 382268 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 382268 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 11 Αυγ 2011 - 0:28

    αχ ερμιονακι μου καθε φορα που διαβαζω την ιστορια σου χρειαζομαι μετα και ενα πακετο χαρτομαντηλα για να συνελθω τι κεφαλαιο ηταν αυτο μας αποτελειωσες...ο εμμετ ηταν σφιγγα τιποτα δεν ειπε παρολο που εσυ ειπες οτι κατι ξερει....αχ γιατι δεν λεει δεν βλεπει ποσο ασχημα ειναι η μπελλα?και δυστυχως ειναι πολυ ασχημα η κατασταση της χειροτερευει με ταχεις ρυθμους....μιλαει μονη της κοιταει τον ουρανο σαν χαμενη νομιζει οτι μαλωσε με τον εντι αχ ποσο πολυ την λυπαμαι αλλα και θαυμαζω την αλις ειναι πραγματικα αξια φιλη με μεγαλη ψυχη και υπομονη μπραβο της....φυσικα ενα μπραβο ειναι πολυ λιγο γλυκια μου ηταν ενα καταπληκτικο υπεροχο κεφαλαιο για αλλη μια φορα συγχαρητηρια...οσο για την μουσικη επιλογη πετυχες ενα απο τα αγαπημενα μου τραγουδια το λατρευω η κοπελα ειναι φωναρα και ταιριαζε παρα πολυ περιμενουμε με αγωνια το επομενο.... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 11 Αυγ 2011 - 11:15

    ερμιονακι μου μολις διαβασα το κεφαλαιο και για αλλη μια φορα επεσα στα πατωματα ..αχ η καημενη η μπελλα ειναιρ ρακος λογικο .. ο ανθρψπος της εφυγε .. η αλις δυνατη , σωστη φιλη .. οσο για τον εμετ γλυκος και καλος φιλος φαινεται και οι πανωτες ερωτησεις του σχετικα με τον που ειδε τον εντουαρτ μου φανηκαν καπως παραξενες .. θα δει ειδικο ?? ευτο θελει μεγαλη δυναμη ψυχης .. ανυπομονω για τπο εμνο κεφαλαιο , εκανες εξαιρετικη δουλεια..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 13 Αυγ 2011 - 13:46

    Κοριτσάκια μου, σας ΥΠΕΡευχαριστώ για τα υπέροχα σχόλιά σας!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 620541 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 620541 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 620541

    Μαράκι μου, σφίγγα ο Έμετ παρ' όλο που ήξερε. Όμως δεν μπορούσε να πει τίποτα. Θα μάθουμε παρακάτω το "γιατί". Wink Η κατάσταση της Μπέλα θα βελτιωθεί με τη βοήθεια του ειδικού! Smile
    Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε και σχολίασες το τραγούδι!!! Μου αρέσει κι εμένα πάρα πολύ!!! kiss
    Σ' ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια γλυκιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227


    Ελινάκι μου, οι ερωτήσεις του ειναι πράγματι "παράξενες" γιατί όπως είπαμε, ξέρει. Δεν μπορώ να αποκαλύψω κάτι όμως. Είναι ακόμη λιγάκι νωρίς. Smile Θέλει δύναμη ψυχής η απόφαση της Μπέλα και θα δούμε στη συνέχεια πως θα έχει αντιστάσεις επάνω στο θέμα, παρ' όλο που θα βλέπει πως θα γίνεται καλύτερα!
    Ευχαριστώ πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ για το σχόλιό σου αγάπη μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 31 Αυγ 2011 - 23:06

    Καλησπέρα!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 4947

    Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω πως το 7ο κεφάλαιο μόλις αναρτήθηκε!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 174341
    Περιμένω με πολλή πολλή αγωνία τις εντυπώσεις σας και τα σχόλιά σας!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 906998
    Ελπίζω να το απολαύσετε!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 31 Αυγ 2011 - 23:40

    Ερμιονακι μου,ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ κεφαλαιο οπως παντα!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ κοπελα μου!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 474941
    Οι περιγραφες για αλλη μια φορα ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΕΣ!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 31995 Ειναι απιστευτο το πως σε καθε κεφαλαιο νιωθω οτι αυτα τα γεγονοτα τα ζω και εγω η ιδια...!
    Οι διακοπες του Εντουαρντ και της Μπελλα μεσα απο την αναμνηση της καταλαβα ποσο υπεροχα ειχαν περασει,με εξερεση βεβαια τη στιγμη που εκεινη ζηλεψε...! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735
    Θα ηταν τοσο καλος ανθρωπος ο Εντ...Φαινεται πως την αγαπουσε... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 620541 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202 (μακαρι να ειναι ζωντανος Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 691689 )
    Το ονομα του ψυχολογου της Μπελλα δεν μου αρεσε καθολου... Evil or Very Mad Ελπιζω να μην γινει τιποτα μεταξυ τους...
    Ο Τζασπερ τωρα εχει προταση για δουλεια σε αλλο μερος και φυσικα δισταζει αλλα οχι οσο η Αλις...Δειχνει ξανα ποσο υπεροχη φιλη ειναι,αφου σκεφτεται τη Μπελλα...!Αλλα τουλαχιστον θα ειναι πιο κοντα,οταν μετακομισουν...!
    ΜΠΡΑΒΟ αγαπη μου τελεια δουλεια!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 Περιμενω με αγωνια τη συνεχεια!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 0:28

    Ερμιονακι μου υπεροχο κεφαλαιο μπραβο Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 τι ωραια που η Μπελλα με τον Εντουαρντ ειχαν παει διακοπες, η Μπελλα ζηλεψε αδικα τον Εντουαρντ αλλα ευτυχως τα βρηκαν στο τελος. Ποσο τελειος μπορει να ειναι ο Εντουαρντ Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 συμφωνω με την Κατερινα μακαρι να ηταν ζωντανος Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 206202
    Οπως βλεπουμε και η ζωη της Αλις και του Τζασπερ αλλαζει απο εκει που δεν το περιμεναμε, ελπιζω ολα να πανε καλα. Η Αλις ειναι η καλυτερη φιλη που θα μπορουσε να εχει η Μπελλα παντα την σκεφτεται και την νοιαζετε.
    Ερμιονακι μου οπως παντα κανεις καταπληκτικη δουλεια, ανυπομονω για την συνεχεια Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 11:17

    για αλλη μια φορα ερμιονακι μου εκανες εκπληκτκη δουλεια .. οι περιγραφες απιστευτες .. ο εντουαρτ φαινοταν οτι την αγαπουσε τοσο πολυ αλλα κατι τον προβληματιζε αλλα τι ?
    το ονομα του ψυχολογου με προβληματισε , ισως γινει κατι μεταξυ τους , αλλα δεν μου φαινεται τοσο κακο , αφου αν εχει χασει πραγματικα τον εντουαρτ πρεπει να συνεχισει την ζωη της .. οσο για την βοστωνη , ηταν μεγαλο διλημμα και η αλις ειναι πολυ καλη φιλη για να αφησει την μπελλα πισω , την νοιαζεται πραγματικα , αλλα ειμαι σιγουρη οτι ολα θα πανε καλα ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 18:56

    Ερμιονακι μου ηρθα και εγω Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442

    Λοιπον κουμπαρακι μου για εσενα πλεον τα λογια ειναι περιττα Wink
    εχεις εξελιχθει απιστευτα με αυτη την ιστορια!!Η γραφη σου εχει ωριμασει
    πολυ ομορφα και μπορεις να δημιουργησεις εικονες ζωντανες και παραστατικες Wink
    εικονες που σε κανουν να νιωθεις οτι βρισκεσαι και εσυ εκει...

    Λοιπον ας τα παρω απο την αρχη, μια τετοια συνεχεια την περιμενα πολυ καιρο Rolling Eyes και
    ειπιτελους την βλεπω γιατι συνεχως το μονο που παρακολουθουσαμε ειναι μια δυστηχισμενη
    Μπελλα χωρις ομορφες μερες...και μας απαδειξες πως δεν ειναι ετσι!!!Οι Μπελλα ειχε ομορφες μερες ασχετα που εμειναν ξεχασμενες και κλειδωμενες μεσα στο μυαλο της για αρκετο καιρο επειδη πενθη Sad Sad Sad

    Τελικα με τον Εντουαρντ ηταν απαιχτο ζευγαρι... Η ζηλεια της ειναι υπεβολικη αλλα
    την καταλαβαινω απολυτα!Οταν εχεις διπλα σου εναν τετοιο ανθρωπο που η ομορφια του ξεπερναει τα ορια της πραγματικοτητας νιωθεις μειονεκτηκα αλλα και ο Εντουαρντ τι επαθε και εμενε αμιλητος μολις ειδε οτι τον κοιταει η αλλη...Εντωμεταξυ ποσο μου την δινουν αυτες οι γυναικες που κοιτανε απροκαλυπτα ενω βλεπουν οτι συνοδευονται οι αντρες απο κοπελα Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 592681 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 592681 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 592681

    Οσο για το οτι την συγχωρεσε τοσο ευκολα που εγινε ολο αυτο δεν υπαρχει
    τον αγαπησα με την μια, και τα λογια που τις λεει ειναι απιστευτα Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 616544

    Τωρα εμενα κατι μου μυριζεται πισω απο αυτη την μεταθεση του Τζασπερ μακαρι να βγω λαθος!!! Razz Razz


    Καρδουλα μου μας προσφερες αλλη μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ συνεχεια!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 382268 ....Συγγωμη για την φτωχολογια του λεξιλογιου μου αλλα αυτα μου βρισκονται μονο το εχω εξαντλησει το θεμα...ΥΠΕΡΟΧΗ, ΤΡΟΜΕΡΗ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ συνεχεια... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 4 201917 kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: No Sound But The Wind
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: