Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: No Sound But The Wind

    Πήγαινε κάτω 
    +11
    sisaki
    robsten kiss
    ed<3
    vasia
    Mrs.Christina
    d@n@e twilight!
    ROBELINA
    LadyTaniaXd
    Rosemarie Cullen
    xrysanthi
    Emy+Robert
    15 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Ιουλ 2011 - 23:48

    ΤΕΛΕΙΑ!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 274215
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 5 Ιουλ 2011 - 11:36

    ερμιονη μου μολις διαβασα την συνεχεια !!!!! μπραβοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!! μονο αυτο εχω να πω ?? Περιττο να σου πω οτι απο το πρτο κεφαλαιο εχω αποριες !! οπως γιατι αυτοκτονησε ο εντουαρτ ? αυτοκτονησε ήταν σκηνοθετημένο για να να προστετεψει την μπελλα ( μην πεταξεις ντοματες για το τελευταιο , αλλα ξερεις η δικη μου φαντασια τρεχει το τελευαταιο καιρο με χιλια )τον ειδε οντως μπροστα της 'η ήταν παραισθηση λογω ότι της λειπει αφανταστα ??
    αυτες ειναι λι΄γες απο τις αποριες μου !!!και παλι συγχαρητηρια ερμιονακι μου για αλλη μια φορα εκανες εξαιρετικη δουλεια και με τις περιγραφες σου με κανεις να ζω εγω αυατ τα πραγματα!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 5 Ιουλ 2011 - 22:34

    Ερμιονακι μου μολις μπηκα και ηρθα να σχολιασω Razz Razz
    Μαλλον εμεινα τελευταια και καταιδρωμενη για να διαβασω αυτο το '' ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΑ ΤΕΛΕΙΟ''
    κεφαλαιο Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 413121
    Και μονο που διαβασα τις πρωτες γραμμες καταλαβα τι ΦΟΒΕΡΗ θα ειναι η συνεχεια Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 474941
    Σπόιλερ:
    Με εστειλε κυριολεκτικα αυτη η περιγραφη-και μου προκαλεσε μια ελαφρια μελαγχολια Sad Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Sad
    Η Μπελλα ηθελε να ζησει πολλα ονειρα ακομη με τον Εντουαρντ που εμειναν ανολοκληροτα!!
    και δεν την αδικο καθολου...οταν αγαπας θελεις να ζησεις τα παντα με τον ανθρωπο σου...οταν τον χανεις τοσο αδοξα χωρις να καταλαβεις το πως και το γιατι ειναι βαρη πληγμα Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 773164 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 773164 Αλλη μια περιγραφη που με ξετρελανε μου δημιουργησες ομορφες εικονες στο μυαλο και ειδα και μια αλλη οπτικη γωνια του ποσο αγαπιοντουσαν. Γιατι να γινουν ετσι τα πραγματα γιατι να ειναι ολα τοσο δυσκολα και με αφορητο πονο;
    Σπόιλερ:
    Δεν θα βαλλω αλλα ολο το κειμενο μου ερχεται να ξαναποσταρω Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 868134Η Αλις αδιορθωτη αλλα μου αρεσει τρελα ο χαρακτηρας της!!!

    ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ στο τελος ΤΟΝ ειδε;;;; Shocked Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 558691 Shocked παθαινω σοκ... Πεσε μου οτι στ'αληθεια τον ειδε Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 551700 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 551700 Αχ και εγω πιστευω σε ενα θαυμα αλλα που... μαλλον ειδε καποιον που του εμοιαζε!!!Αγαπη μου ''ξεπερασες τον εαυτο σου'' Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Περιμενω συντομα να μας προσφερεις την πολυποθητη συνεχεια αλλιως δεν θα αντεξω για πολυ Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 835489 Λυπησου με Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 686606 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 835489

    Φιλακια πολλα... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 5 Ιουλ 2011 - 22:53

    Κορίτσια μου, τώρα έρχομαι για σχόλια, γιατί δεν έχει πολλή ώρα που μπήκα.
    Σας ευχαριστώ...δεν μπορείται να φανταστείτε ΠΟΣΟ Ελινάκι μουΣχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 και Μαρινάκι μουΣχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 για τη στήριξή σας και τα καλά σας λόγια!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998

    Ελινάκι μου, πολύ σωστές οι απορίες σου...αλλά... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 80711 δεν μπορώ να πω κάτι, γιατί αλλιώς θα προδώσω την πλοκή. Neutral Η φαντασία σου ξέρω πως καλπάζει όχι μόνο τώρα, αλλά ανέκαθεν!! Ό,τι με ρωτάς έχει μια βάση, αλλά στα παρακάτω κεφάλαια θα αρχίζει σιγά-σιγά να καθαρίζει το τοπίο. Wink Αγάπη μου γλυκιά, σ' ευχαριστώ με όλη μου την ψυχή για τα υπέροχα λόγια σου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735

    Μαρινάκι μου, χαίρομαι πάρα πάρα (*1000000000) πολύ που μου λες ότι σας γεννιώνται συναισθήματα διαβάζοντας! Προσπαθώ όσο το δυνατόν να είμαι περισσότερο περιγραφική για να αποδίδω καλύτερα αυτό που σκέφτομαι.Smile
    Είναι φυσικά βαρύ πλήγμα το να χάνεις από τη μια στιγμή στην άλλη τον άνθρωπό σου και αυτόν που κάνετε όνειρα για μια ολόκληρη, κοινή ζωή. Sad Γι αυτό άλλωστε δεν μπορεί να το ξεπεράσει και η κατάστασή της όσο πάει επιδεινώνεται. Στη συνέχεια θα δείτε κι άλλες αναμνήσεις από το παρελθόν τους, αλλά και καταστάσεις της Μπέλα αφότου "έφυγε" εκείνος.
    Το αν τον είδε, δεν μπορώ επίσης να το πω... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 80711 , χωρίς όμως αυτό να μαρτυρά κάτι.
    Μαρινάκι μου όμορφο, σε χιλιοευχαριστώ για το εκπληκτικά post σου κ-ά-θ-ε φορά!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227

    Θα κάνω ό,τι περνάει από το χέρι μου, ώστε η συνέχεια (που δεν θα αργήσει!!!) να σας αρέσει εξίσου! kiss Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 kiss Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 10:35

    και μετά λες ότι εγώ σας βασανίζω αλύπητα
    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 403120
    θες να μας πεθάνεις??? Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 558691 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 558691 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 558691
    τι τέλειο κεφάλαιο ήταν αυτό????
    οι περιγραφές στην θάλασσα απίστευτη ένιωθα τα κύμματα της θάλασσας και άκουγα νοητά το κύμα να σκάει στα πόδια τους... τόσο πολύ μου το πέρασες
    αλλά η σκηνή στο λούναπαρκ με συγκλόνισε... ήταν τόσο ανέμελοι τόσο ερωτευμένη που το ΓΙΑΤΙ σε βασανίζει περισσότερο Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202
    απο την άλλη... το να βλέπεις παντού και πάρα πολύ συχνά κάποιον που σου λείπει στα πρόσωπα άλλον είναι κάτι που συμβαίνει σε όλους μας κατα καιρούς... αλλά ο σπαραγμός της ΜΠ με τρέλανε... πραγματικά η κοπέλα τα έχει παίξει με όλα αυτά και σίγουρα αυτό δεν θα της βγει σε καλό Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 ελπίζω να ξεφύγει απο όλα αυτά σύντομα Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 691689 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 691689 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 691689

    μπράβο καρδιά μου εκπληκτική συνέχεια Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 18:35

    Χρυσάνθη μου, σ' ευχαριστώ απίστευτα για το σχόλιό σου, τις συμβουλές και τις παρατηρήσεις σου!!! kiss kiss kiss

    Χαίρομαι που οι εικόνες και οι σκηνές σας γεμίζουν συναισθήματα. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Όπως έχω ξαναπεί, η Μπέλα δεν είναι καλά και της είναι όχι απλά δύσκολο, αλλά σχεδόν αδύνατο να τον ξεπεράσει. Έχει και θα έχει κι άλλα τέτοια ξεσπάσματα. Sad

    Και πάλι, σε ΥΠΕΡευχαριστώ για όλα Χρυσάνθη μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιουλ 2011 - 19:03

    καρδουλένια μου όμορφη εσύ huggie kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    sisaki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    sisaki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Fanficland
    Αριθμός μηνυμάτων : 2140
    Registration date : 14/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Ιουλ 2011 - 11:30

    Λατρεμενο μου ΕΡΜΙΟΝΑΚΙ!!!!!! kiss kiss kiss kiss
    Ποσο πολυ μου έλειψες!!!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202
    Μόλις διαβασα την νέα ιστορια!!!! Δεν εχω λογια είναι πραγματικα Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 πΡΑΓΜΑΤΙΚΆ η γραφή σου εχει εξελιχθει παρα πολυ! Ποσο χαιρομαι γαι το σου fanfic! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 150320 Ειναι πραγματικα πολυ ωραιο! Το story φοβερο, η πλοκη φανταστικη!!!! Για μια ακόμη φορα με αφηνεις με το στομα ανοιχτο στην κυριολεξια!Δεν εχω λογια ια να εκφράσω το ποσο πολυ μου αρεσε η νεα σου ιδεα!
    Αυτο το συνγραφικο σου ταλεντο με τρελαινει! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 4947
    Να συνεχισεις ετσι , να μας εκπλυσεις με τον ταλεντο σου και τις φοβερες σου ιστοριε Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Ιουλ 2011 - 17:07

    Σισσάκι μου Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 , αχ σ' ευχαριστώ πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια καρδούλα μου! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735
    Κι εμένα μου έλειψες πολύ Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 773164! Θα τα πούμε όμως!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442

    Χαίρομαι αφάνταστα που σου άρεσε αυτή η νέα ιστορία, καθώς έχω αρκετή έμπνευση γι αυτή! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 174341
    Και πάλι αγάπη μου, σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227

    Σε φιλώ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998 Τα λέμε σύντομα!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 18:21

    Με χαρά σας ανακοινώνω πως μόλις ανέρτησα το 3ο κεφάλαιο! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 174341
    Ελπίζω να το απολαύσετε! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998 Ανυπομονώ για τις εντυπώσεις σας! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 18:32

    καλα ερμιονη μου τρελαθηκα , συγκινηθηκα .. δεν μπορω να πω τιποτα αλλο μου εβγαλε τετοια συναισθηματα που με εκανε να δακρυσω .. τελειο ερμιονη μου για αλλη μια φορα εκανες καταπληκτικη δουλεια.....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 18:37

    Ελινάκι μου Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 αχ χαίρομαι απίστευτα που σου άρεσε και που σου πέρασε κάποια συναισθήματα!!!!!!! kiss kiss kiss
    Χίλια ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αγάπη μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 18:50

    Αχ Ερμιονη μου εκπληκτικο το κεφαλαιο!!!!!!Συγκινηθηκα,στεναχωρηθηκα και εκλαψα παλι... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202
    Χιλια ΜΠΡΑΒΟ!!!!!Ειναι απο τις λιγες ιστοριες που δεν μπορω να φανταστω με τιποτα τη συνεχεια και αυτο με τραβαει απιστευτα...! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 20:01

    Eρμιονη μου Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202
    Κατασπαραξα στο κλαμα!Σε αυτη την ιστορια εχεις δωσει μεγαλη βαση...
    Γραφεις εκλπηκτικα, και αποδιδεις τα συναισθηματα σαν να εχεις περασει
    και εσυ μια τοσο μεγαλη απωλια Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 ,τοσο καλα!

    Μου σηκωθηκε η τριχα:
    Σπόιλερ:

    Ολα αυτα τα αναπαντητα ερωτηματα, ολος αυτος ο πονος δεν ξερω που θα καταληξει Sad Sad .Η Μπελλα θα ηρεμισει μονο αν μαθει τι πραγματικα οδηγησε τον Εντουαρντ σε αυτη την κινηση... Ασε που φοβαμαι μην θεληση πανω στην αναστατωση της και στον πανικο να αυτοκτονησει Neutral Neutral ... Αγαπη μου δεν σου κρυβω οτι θελω να μαθω την συνεχεια τωρα Razz αλλα ξερω πως αυτο δεν γινεται!!Ελπιζω να δω συντομα κατι....

    Η στηριξη της Αλις ειναι το κατι αλλο, οι φιλοι στις δυσκολες στιγμες φαινονται και η Αλις ειναι πραγματικ φιλη! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Την Μπελλα την βασανιζουν ολο αρνητικες σκεψεις εκει που παει να το δει λιγο θετικα το θεμα ξανακυλαει... Αλλα να σου πω κατι; Την καταλαβαινω απολυτα, αν εχανε εναν ανθρωπο σαν τον Εντουαρντ δεν ξερω αν θα μπορουσα ποτε να βγω στην επιφανεια!!! Crying or Very sad Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 691775 ....

    Οσο οτι τελικα δεν βρηκε κανεναν στην εταιρια που να του μοιαζει ειναι σιγουρο; Μηπως επρεπε να ψαξει πιο εξονυχιστηκα;Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 526765 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 876749
    Μονο σε ενα θαυμα ελπιζω πλεον....Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 691689

    Η γραφη σου ΦΟΒΕΡΗ... Μου ξυπνας εντονα συναισθηματα!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 ''ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ'' στο σημερινο κεφαλαιο... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 :
    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 20:31

    Κορίτσια μου, δεν ξέρετε πόσο πολύ μου φτιάξατε τη διάθεση! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 577643 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 382268

    Κατερίνα μου, σ' ευχαριστώ τόσο μα τόσο μα τόσο πολύ!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Με κάνεις πολύ χαρούμενη που σου άρεσε αυτό το κεφάλαιο!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 616544 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Επίσης, γι αυτό το λόγο δεν έδωσα κάποια περίληψη. Θα πρόδιδα γεγονότα στη συνέχεια και θα ήταν αναμενόμενα μερικά πράγματα... Και πάλι σε ΥΠΕΡευχαριστώ γλυκιά μου!!!! kiss kiss kiss

    Μαρινάκι μου, ξέρεις πόσο με συγκίνησες;;; Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 206202 Έχεις κάθε φορά τον τρόπο που λες το κάθε τι, που κάνεις τον άλλον κομμάτια από τη συγκίνηση και τη χαρά του. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 773164 Να πω ότι σ' ευχαριστώ; Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 271609 Είναι ελάχιστο! Παρ' όλα αυτά να ξέρεις πως με ολη μου την καρδιά σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα μα πάααααααααααρα πολύ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735
    Η Μπέλα έχει βάλει σκοπό να μάθει τι συνέβη με το Έντουαρντ και αυτό θα την οδηγήσει πολλές φορές σε αδιέξοδο που θα έχει ως συνέπεια την ψυχική της ηρεμία. Sad Δεν μπορεί να το ξεπεράσει ακόμα και με την απεριόριστη βοήθεια της Άλις που της στέκεται πάντα. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Κι εγώ την καταλαβαίνω την Μπέλα. Όλα γκρεμίστηκαν από τη μια στιγμή στην άλλη χωρίς η ίδια να ξέρει τον λόγο.
    Όσο για τη συνέχεια...δεν θα αργήσω να την ποστάρω (καθώς είναι έτοιμη). Το υπόσχομαι! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227

    Και πάλι σας χιλιοευχαριστώ κορίτσια μου καλά, ειλικρινά!!!!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 150320 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 20:38

    Μην με ευχαριστεις κοπελα μου την αληθεια λεω!!! huggie Περιμενω πως και πως τη συνεχεια...!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 20:43

    robsten kiss έγραψε:
    Μην με ευχαριστεις κοπελα μου την αληθεια λεω!!! huggie Περιμενω πως και πως τη συνεχεια...!!! kiss

    Θα την έχετε σύντομα Κατερινάκι μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 616544 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 11 Ιουλ 2011 - 20:54

    ΤΕΛΕΙΑ!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 274215
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιουλ 2011 - 21:51

    Χριστέ μου πραγματικά δεν θα ήθελα με τίποτα να είμαι στην θέση αυτής της κοπέλα
    ο πόνος της περνάει μέσα στο πετσί μου και με κάνει κάθε φορά που διαβάζω την απελπισία της να ανατριχιάζω και να εύχομαι να ήμουν στην θέση της Άλις για να την κλείσω στην αγκαλιά μου και να την παρηγορήσω ελπίζοντας πως για εκείνην αυτό θα ήταν αρκετό για να την κάνει να επανέλθει στην πραγματικότητα.

    η κραυγές της φτάνουν στα αυτιά μου και τα λόγια της με κάνουν χίλια κομμάτια... γιατί να κοπεί στα δύο μια τέτοια αγάπη???... γιατί κανείς να μην μπορεί να της εξηγήσει το γιατί???... απορώ όμως δεν της άφησε κανένα σημείωμα που να εξηγεί κάτι ή έστω να λέει ένα αντίο???

    για την Άλις τι να πω Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 31995 απλά δεν υπάρχει αυτή η κοπέλα... μια τέτοια φίλη όλοι θα θέλαμε να έχουμε δίπλα μας Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 201917

    στο σημείο δε που έκανε τον μονόλογο της η ΜΠ ανατρίχιασα εκεί που στεκόταν μπροστά στην ανοιχτή μπαλκονόπορτα και κοίταγε τον ουρανό... όταν δε είπε ότι θα πάει να τον βρει ένα ρίγος πέρασε την σπονδυλική μου στήλη και φοβήθηκα πάρα πολύ για την ζωή της... ευτυχώς που δεν έκανε κάτι απερίσκεπτο... όσο η ανακούφιση της για το ότι δεν τον είδε δεν με πείθει και πολύ... σίγουρα κάτι θα κάνει πάλι για να γυρίσει και να ξαναψάξει.

    τι να πω Εμυ μου απλά κεντάς με αυτήν την ιστορία... αν και για να είμαι ειλικρινής με ρίχνει λίγο ψυχολογικά γιατί όπως είπα και στην αρχή δεν θα ήθελα με τίποτα να ήμουν στην θέση της... ωστόσο με τρώει η αγωνία για το πότε θα διαβάσω την συνέχεια του... ελπίζω να μην μου την αργήσεις Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 551700 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 551700 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 551700 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 15 Ιουλ 2011 - 18:58

    Χρυσάνθη μου, συγγνώμη που απαντώ τώρα, όμως σήμερα μπήκα στο φόρουμ. kiss

    Χαίρομαι απίστευτα που σου άρεσε η συνέχεια! huggie Η Μπέλα περνάει πολλά και δύσκολα και θα αργήσει να ξεπεράσει όλον αυτόν τον πόνο που προκλήθηκε με την απουσία του Έντουαρντ. Έχει το στήριγμά της κοντά της (την Άλις) που είναι ακίνητος φρουρός δίπλα της, όμως για πόσο ακόμη; Η Άλις θέλει να τη βοηθάει, η Μπέλα όμως αισθάνεται πως της είναι βάρος. Και επίσης, καλά κάνεις και δεν σε πείθει η ανακούφισή της. Όπως άλλωστε είπε και η ίδια: "Έφυγε ένα βάρος από πάνω μου., είπα ψέμματα και...προσπάθησα να χαμογελάσω." Θα δούμε παρακάτω τι συμβαίνει. Smile

    Σ' ευχαριστώ δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ για το σχόλιό σου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Χρυσάνθη μου, σε χιλιοευχαριστώ πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ!!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Και υπόσχομαι να μην αργήσω το επόμενο κεφάλαιο!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 15 Ιουλ 2011 - 19:11

    θα περιμένω με αγωνία Wink huggie kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 15 Ιουλ 2011 - 19:22

    xrysanthi έγραψε:
    θα περιμένω με αγωνία Wink huggie kiss huggie


    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 691711 πάρα πάρα πολύ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 23 Ιουλ 2011 - 15:52

    κοριτσακι μου συγνωμη που αργησα να διαβασω την ιστορια σου τωρα το ειδα...και δεν εχω λογια τι υπεροχη ιστορια ειναι αυτη με συγκινησε παρα πολυ αλλο λιγο και θα εβαζα τα κλαματα...παρα πολυ ωραιες περιγραφες απιστευτη συγκινηση τραγικες σκηνες και απιστευτη γλαφυροτητα...δεν εχω λογια ερμιονακι μου...πραγματικα εχεις κανει εξαιρετικη δουλεια. επισης θελω να τονισω οτι και οι μουσικες σου επιλογες ηταν πολυ καλες το πρωτο και το τριτο τραγουδι τα λατρεψα....μπραβο και παλι μπραβο εχεις απιστευτο ταλεντο και ανεξαντλητη εμπνευση περιμενουμε με αγωνια την συνεχεια... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442
    ΥΣ: Μου ελειψαν πολυ οι ιστοριες σου κοριτσακι μου μπραβο....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 24 Ιουλ 2011 - 21:44

    Μαράκι μου, σ' ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ για το σχόλιό σου!!! huggie huggie huggie
    Μου έλειψες πολύ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Όπως επίσης και οι ιστορίες σου και όπως βλέπω ξεκίνησες καινούρια!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 868134 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 868134 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 868134 Θα μας καταπλήξεις, είμαι σίγουρη!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 616544

    Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε το ξεκίνημα της ιστορίας μου, μιας και από δω και πέρα θα μπαίνουμε καλύτερα στο "ζουμί", όπως λέμε! Wink Επίσης, χάρηκα πολύ που σου άρεσαν τα τραγούδια που έβαλα... Αυτά που επισήμανες, μου αρέσουν τρελά και μάλιστα το "Memory" είναι το αγαπημένο μου! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 98735

    Και πάλι σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ αγάπη μου γλυκιά!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 620541 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 174341
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιουλ 2011 - 2:03

    τιποτα γλυκια μου την αληθεια λεω αλλωστε...ποτε θα εχουμε καινουργιο κεφαλαιακι?? geek αγωνιω.... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 737142 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: No Sound But The Wind
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: