Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: No Sound But The Wind

    Πήγαινε κάτω 
    +11
    sisaki
    robsten kiss
    ed<3
    vasia
    Mrs.Christina
    d@n@e twilight!
    ROBELINA
    LadyTaniaXd
    Rosemarie Cullen
    xrysanthi
    Emy+Robert
    15 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 1 Σεπ 2011 - 22:10

    Κορίτσια μου, δεν ξέρω τι να πω με τα απίθανα σχόλιά σας!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 577643 Σας ευχαριστώ αφάνταστα για τη στήριξη και την ενθάρρυνση που λαμβάνω από σας κάθε φορά!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227

    Κατερινάκι μου, είμαι τρομερά χαρούμενη για το σχόλιό σου και που σου άρεσε το κεφάλαιο! kiss Θεωρήσα πως θα ήταν καλό να μπει μια «χαρούμενη» ανάμνηση της Μπέλα, ώστε να δούμε τις καλές στιγμές μεταξύ τους και τις στιγμές που αναπολεί εκείνη αλλά δε λυπάται πλέον. Smile Θέλω να δείξω πως όσο πάει γίνεται κάπως καλύτερα. Περισσότερες πληροφορίες για τη ζωή του Έντουαρντ θα δούμε από το 9ο κεφάλαιο και μετά, σχετικά με την οικογένειά του κλπ. Wink Το όνομα του ψυχολόγου τώρα, θα μας απασχολήσει αρκετά έως πολύ στο μέλλον και καταλάβατε πως πρόκειται για τον Τζέικομπ. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 490517 Θα δούμε καλύτερα τον χαρακτήρα του στο 9ο κεφάλαιο.
    ΣΆ ευχαριστώ πολύ πολύ πολύυυυυυ για τα υπέροχα λόγια σου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341

    Ελένη μου huggie , η Μπέλα ζήλεψε τον Έντουαρντ αλλά κι εκείνος δεν έκανε κάτι για να το αλλάξει αυτό. Φυσικά και είχε δει την κοπέλα που τον κοιτούσε και άρχισε να νιώθει αμήχανα, κάτι που παρατήρησε η Μπέλα και την πείραξε. Ήταν τόσο ερωτευμένη, που ένιωθε πως απειλούνταν από κάθε γυναίκα και εννοείται πως η ανασφάλειά της έφτασε στο αποκορύφωμα όταν είδε εκείνη που ήταν πανέμορφη, σε συνδυασμό με την αμηχανία του Έντουαρντ. Neutral Η ζωή της ¶λις και του Τζάσπερ θα αλλάξει και φυσικά θα συμφωνήσω πως είναι μια καταπληκτική φίλη, που νοιάζεται πάντα. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735
    ΣΆ ευχαριστώ πάρα πάρα πάρα πολύ για το σχόλιό σου γλυκιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 620541 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 620541

    Ελινάκι μου Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 34442 , ο Έντουαρντ -όπως κάθε άντρας νομίζω- ένιωσε μια ευφορία όταν παρατήρησε πως μια γυναίκα και μάλιστα κούκλα τον κοίταζε, όμως φοβήθηκε πως θα μπορούσε η Μπέλα να καταλάβει τι συνέβαινε κι έτσι άρχισε να μην αισθάνεται καλά. Φυσικά και δεν υπήρχε περίπτωση να έκανε κάτι με την άλλη, όμως φοβόταν μήπως η Μπέλα παρεξηγούσε την κατάσταση και έριχνε σΆ αυτόν το φταίξιμο. Wink Θα είχε διάφορα ξεσπάσματα ζήλιας η Μπέλα λόγω της ανασφάλειας που θα ένιωθε. Όσον αφορά τον Τζέικομπ, έχεις δίκιο μΆ αυτό που είπες, θα έπρεπε να συνεχίσει τη ζωή της, όμως δεν μπορώ να αποκαλύψω παραπάνω... Η ¶λις όπως πάντα, δίπλα της. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 737142
    ΣΆ ευχαριστώ τόσο μα τόσο μα τόοοοοοσο πολύ για τα καλά σου λόγια!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735

    Κουμπαρούλα μου, δε χορταίνω να διαβάζω ξανά και ξανά το σχόλιό σου! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 Σε ευχαριστώ πάααααρα πάααααρα πάαααααρα πολύ! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 906998
    Αυτή τη συνέχεια λοιπόν την περίμενα κι εγώ καιρό! giggle Μέσα σε όλη αυτή τη λύπη και τον πόνο, πιστεύω πως η ηρωίδα χρειάζεται κάποιες στιγμές ήρεμες και όμορφες. Επίσης, έπιασες αυτό ακριβώς που είπα νωρίτερα και το είπες σωστά. Wink Νιώθει μεινοκετικά δίπλα του και γι αυτό ζηλεύει πολύ, παρΆ όλα αυτά ο Έντουαρντ σπεύδει να βγάζει αυτές τις σκέψεις από το μυαλό της ακόμα κι αν είναι λιγάκι αργά... Το γιατί ο Έντουαρντ έμενε αμίλητος, το εξήγησα παραπάνω. Smile Το θέμα της ζήλιας ήταν συχνό φαινόμενο ανάμεσά τους. Και συμφωνώ πως τέτοιου είδους γυναίκες (αναφέρομαι στην μελαχρινή πέτρα του σκανδάλου Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 592681 ) είναι σπαστικές, εκνευριστικές (για να μην πω κάτι χειρότερο!). Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 951556 Η μετάθεση του Τζάσπερ σε βάζει σε υποψίες; Rolling Eyes Η αλήθεια είναι πως κάτι κρύβεται πίσω από αυτό Cool , αλλά στην επιφάνεια θα έρθουν όλα αργότερα. Συγχωρέστε με, αλλά δεν μπορώ να πω τίποτα άλλο... Rolling Eyes
    Μαρινάκι μου, και πάλι σε ΧΙΛΙΟευχαριστώ για το μοναδικό σχόλιό σου αγάπη μου γλυκιά!!! Μετράω πάρα πάρα πολύ τη γνώμη σου!!!Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 382268 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011 - 14:54

    ερμιονακι μου τωρα διαβασα το κεφαλαιο το ξερω αργησα πολυ αλλα τωρα με το πανεπιστημιο και την μετακομιση δεν μπαινω καθολου....αλλα θα αφησω ενα πολυ χαορταστικο σχολιο...καταρχην οι αναμνησεις της μπελλα ηταν πολυ ομορφες και αστειες μαζι....το ταξιδι αυτο οντως πρεπει να ηταν ονειρικο αυτη και ο εντι μαζι στην σαντορινη ζηλευω... lol! οσο για την σκηνη στο μπαρ οι αντιδρασεις της μπελλα ηταν σε καποια φαση πολυ αστειες ενω επρεπε να μεινει νηφαλια και ηρεμη ηπιε τον βοσπορο και τα εκανε μανταρα...αλλα η αντιδραση του εντι αχ.. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 432569 ηταν τοσο γλυκος τοσο τρυφερος τον αγαπαω...ειναι ο τελειος αντρας τον εχεις εξιδανικευσει οχι μονο στα ματια της μπελλα αλλα και στα δικα μας...ερμιονακι μου...ειναι σκετη γλυκα....οσο για την αλις τον τζασπερ και την μπελλα τωρα γιατι πρεπει να μεταφερθει εκει ο τζασπερ κατι μου μυριζεται απο πισω....αλλα και η αλις θα το πω για αλλη μια φορα ειναι υποδειγμα φιλης τετοια φιλια ειναι σπανιο να βρεις....ελπιζω παντως με την βοηθεια του ειδικου περιττο να πω το οτι θα ειναι ο τζεικ δεν μου αρεσε αλλα δεν βιαζομαι να τον κατηγορησω θα δουμε στην πορεια....μπραβο ερμιονακι μου τι να πω για αλλη μια φορα μας εξεπληξες ηταν υπεροχο κεφαλαιο περιμενουμε με αγωνια το επομενο... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 474941
    ΥΣ: το τραγουδι ηταν πολυ ωραιο δεν το ειχα ξανακουσει αλλα μου αρεσε πολυ...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011 - 20:40

    Μαράκι μου Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 34442 , δεν πειράζει καθόλου, μην το συζητάς καν! Και που βρίσκεις χρόνο και διαβάζεις την ιστορία είναι φοβερό. Σ' ευχαριστώ πάρα πολύ! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735

    Λοιπόν, ομολογώ πως κι εγώ ζήλεψα τις διακοπές τους στην Σαντορίνη! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 616544 lol! Βέβαια αν είσαι με τον Έντουαρντ δεν έχει σημασία το μέρος... giggle giggle Το περιστατικό που τους συνέβη ήταν πράγματι αστείο, καθώς η Μπέλα τον ζήλευε πολύ και ένιωθε πολύ άσχημα κάποιες φορές, θεωρούσε τον εαυτό της κατώτερο και γι αυτό είχε τέτοιου είδους αντιδράσεις. Μετά της περνούσε όλο αυτό, όμως δεν έπαυε να το αισθάνεται... Όσον αφορά το τραγούδι χαίρομαι πολύ πολύ που σου άρεσε! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 737142

    Μαράκι μου, και πάλι σε χιλιοευχαριστώ για το χορταστικότατο σχόλιό σου και για τη στήριξή σου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341 Δεν ξέρω τι λέμε ακριβώς σε τέτοιες περιπτώσεις, όμως εγώ θα σου ευχηθώ καλή φοιτητική ζωή και καλό νέο ξεκίνημα!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 906998 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 11 Σεπ 2011 - 2:03

    καλα φυσικα εννοειται οπου και να πας με τον εντι θα ειναι υπεροχο ακομα και στο πιο τρομακτικο μερος(παντα ελπιζοντας να σε σωσει lol! ) ναι μπορω να καταλαβω αυτο το συναισθημα το ενιωθε και η μπελλα στην νεα σεληνη γι αυτο και τον πιστεψε τοσο ευκολα...αστα ειμαι στο τρεξιμο και προσπαθω να συνεχισω και τις δυο ιστοριες μου και τρεχω και δεν φτανω..βλεπεις η εμπνευση σου ερχεται ξαφνικα....αχ σε ευχαριστω παρα πολυ ερμιονακι μου για τις ευχες να σαι καλα και σου ευχομαι στο μελλον και εσυ με το καλο φοιτητρια εκει που θελεις.... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 4947
    ΥΣ ποτε θα εχουμε νεο κεφαλαιακι αδυμονουμε... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 16 Σεπ 2011 - 20:18

    Μαράκι μου, χίλια συγγνώμη που απαντώ τώρα. huggie

    Χαχαχα! Η αλήθεια είναι αυτή! Όπου και να πας, αν έχεις τον Έντουαρντ είσαι σίγουρη πως θα έρθει να σε σώσει οπότε δεν φοβάσαι τίποτα! lol!

    Φαντάζομαι πως είναι δύσκολα και πως έχεις τρεξίματα, αλλά θα ανταπεξέλθεις μια χαρά. huggie kiss Μόνο το άγχος να μην υπάρχει σε υπερβολικά ποσοστά και όλα θα είναι μια χαρά! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341 Οι ιστορίες πράγματι θέλουν έμπνευση και μάλιστα αφοσίωση ως ένα βαθμό ώστε να γράψεις κάτι καλό κι όχι πρόχειρο. Σε καταλαβαίνω απόλυτα, όμως μην αγχώνεσαι, σιγά-σιγά! kiss Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341
    Επίσης σ' ευχαριστώ πάρα πολύ κι εγώ για τις ευχές σου, μακάρι να πάνε όλα καλά και για μένα. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 691689

    Υ.Γ. Για νέο κεφαλαιάκι δεν ξέρω ακόμη. Επειδή κάθε φορά θέλω να έχω ήδη έτοιμα τουλάχιστον ακόμη δύο, να είμαι δηλαδή δύο κεφάλαια μπροστά, πρέπει να τελειώσω πρώτα το 10ο και μετά. Αλλά επειδή αυτές τις μέρες το βλέπω χλωμό να καταπιάνομαι με την ιστορία, μπορεί να βάλω το 8ο κεφάλαιο. Σ' ευχαριστώ πολύ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Rosemarie Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Rosemarie Cullen


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Ηράκλειο
    Αριθμός μηνυμάτων : 1164
    Registration date : 27/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 14 Νοε 2011 - 6:12

    Εμυ μου, μετα απο πολυ καιρο συνεχισα το διαβασμα της ιστοριας σου Embarassed Embarassed (διαβασα ολα τα υπολοιπα κεφαλαια μαζεμενα.. lol! )

    Οτι και να πω ειναι λιγο...Και φυσικά ξερεις ποσο υπεροχη, πρωτοτυπη ειναι αυτη η ιστορια.. Wink
    Σε γεμίζει συναισθηματα... Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735 Περιττό να πω πως σε ένα κεφάλαιο έκλαψα...Επίσης ο τρόπος γραφής φανταστικός!!! 'Ενα μεγάλο μπράβο!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 868134

    Για πότε να υπολογιζουμε το επομενο κεφαλαιο? Με εχει φαει η αγωνια... Razz

    Σορρυ αν γινομαι πιεστικη Embarassed αλλα βλεπεις η ιστορια ειναι τοσο υπεροχη που δεν εχουμε πολλη υπομονη... lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 30 Νοε 2011 - 21:15

    Τίνα μου σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!! huggie kiss huggie kiss Και συγγνώμη που άργησα να απαντήσω νωρίτερα!

    Δε με πιέζεις καθόλου και ίσα-ίσα χαίρομαι που η ιστορία μου λαμβάνει ανταπόκριση αλλά αυτόν τον καιρό ομολογώ πως δεν έχω τον απαιτούμενο ελεύθερο χρόνο ώστε να καταφέρω να γράψω κάτι και επειδή η περίοδος που πέρασε ήταν για διάφορους λόγους δύσκολη για μένα, δεν μπόρεσα να ασχοληθώ.

    Το επόμενο κεφάλαιο το έχω έτοιμο από πολύ καιρό πριν όμως υπάρχει ένα πρόβλημα το Office και δε μου διαβάζει τα αρχεία. Μόλις λυθεί υπόσχομαι να το αναρτήσω όσο πιο γρήγορα μπορώ! huggie

    Και πάλι σ' ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ για το όμορφο σχόλιό σου!!!!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Rosemarie Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Rosemarie Cullen


    Θηλυκό Ταύρος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Ηράκλειο
    Αριθμός μηνυμάτων : 1164
    Registration date : 27/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 1 Δεκ 2011 - 18:36

    Δεν κάνει τίποτα, καλή μου!! huggie
    Όσο για την έλλειψη χρόνου μην το συζητάς!
    Εμείς εδώ θα είμαστε και θα περιμένουμε... lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 25 Μαρ 2012 - 13:35

    γεια σου ...διάβασα το fanfic σου και ομολογώ πως μου άρεσε πολύ ..κρίμα πάντως για την Μπέλλα που περνάει τόσα ...περιμένω με αγωνία την συνέχεια ....αν και μου έχεις αφήσει πολλά ερωτηματικά ...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 29 Μαρ 2012 - 21:33

    TinaXxX έγραψε:
    Δεν κάνει τίποτα, καλή μου!! huggie
    Όσο για την έλλειψη χρόνου μην το συζητάς!
    Εμείς εδώ θα είμαστε και θα περιμένουμε... lol!

    Τίνα μου, σ' ευχαριστώ πάρα πολύ! kiss kiss


    mariettoula1996 έγραψε:

    γεια σου ...διάβασα το fanfic σου και ομολογώ πως μου άρεσε πολύ ..κρίμα πάντως για την Μπέλλα που περνάει τόσα ...περιμένω με αγωνία την συνέχεια ....αν και μου έχεις αφήσει πολλά ερωτηματικά ...

    Μαριέττα χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε η ιστορία! huggie Σ' ευχαριστώ πολύ! Τα ερωτηματικά θα απαντηθούν παρακάτω. Wink Ζητώ συγγνώμη που έχω αργήσει τη συνέχεια, αλλά δυστυχώς δεν προλαβαίνω να γράψω λόγω έλλειψης χρόνου. Υπόσχομαι πως θα προσπαθήσω. kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 8 Απρ 2012 - 12:34

    Emy+Robert έγραψε:

    mariettoula1996 έγραψε:

    γεια σου ...διάβασα το fanfic σου και ομολογώ πως μου άρεσε πολύ ..κρίμα πάντως για την Μπέλλα που περνάει τόσα ...περιμένω με αγωνία την συνέχεια ....αν και μου έχεις αφήσει πολλά ερωτηματικά ...

    Μαριέττα χαίρομαι πάρα πολύ που σου άρεσε η ιστορία! huggie Σ' ευχαριστώ πολύ! Τα ερωτηματικά θα απαντηθούν παρακάτω. Wink Ζητώ συγγνώμη που έχω αργήσει τη συνέχεια, αλλά δυστυχώς δεν προλαβαίνω να γράψω λόγω έλλειψης χρόνου. Υπόσχομαι πως θα προσπαθήσω. kiss

    ναι καλή μου !!δεν χρειάζεται να ζητάς συγνώμη το ξέρω ότι έχετε και εσείς πολλές υποχρεώσεις !!!περιμένω πάντως με αγωνία την συνέχεια !!! Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Μάης 2012 - 20:46

    Λύθηκε το πρόβλημα με τον υπολογιστή και μπορώ πλέον να ανεβάζω και τα κεφάλαια που είναι έτοιμα εδώ και πολλούς μήνες. Σειρά έχει το 8ο.
    Για ακόμη μία φορά σας ευχαριστώ όλους για την υποστήριξη και την ενθάρρυνση που δέχομαι. Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227
    Ελπίζω η ιστορία αυτή να είναι αντάξια των προσδοκιών σας! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Μάης 2012 - 20:57

    καλός την κοριτσάρα μου huggie huggie huggie
    μας έλειψες καρδούλα μου είσαι καλά;;;

    τρέχω να το διαβάσω boogie boogie boogie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Μάης 2012 - 21:01

    Καλά είμαι Χρυσάνθη μου!!! huggie kiss Εσύ;;; Κι εσείς μου λείψατε πολύ πολυυυυυ!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 616544
    Περιμένω με αγωνία!!! Θα ανεβάσω αυτές τις μέρες και τα υπόλοιπα κεφάλαια! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Μάης 2012 - 21:05

    μια χαρούλα
    εδώ γράφω πυρετωδώς geek
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Μάης 2012 - 21:11

    Καθόλου περίεργο αυτό όταν μιλάμε για σένα! Ο οίστρος καλά κρατεί! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Μάης 2012 - 21:26

    δόξα τον θεό Wink

    πάμε για τα σχόλια

    περιττό να πω ότι για άλλη μια φορά έκανες καταπληκτική δουλειά
    η αναμνήσεις της πάντα μου φέρνουν μια θλίψη όταν τις διαβάζω αλλά το κομμάτι αυτό ήταν τόσο τονωτικό μας έδωσες όλη την έκταση της αγάπης και τους πάθους που μοιράζονταν και το γιατί της ΜΠ μέσα μου έγινε πιο ισχυρό (άσχετα που εγώ ξέρω την συνέχεια) αυτό το κάνει ακόμα πιο έντονο για μένα Wink
    για το κομμάτι που παρασύρθηκαν τι να πω Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 923478
    απλά εκρηκτικό... νόμιζα ότι ήμουν εκεί... ότι ήμουν εγώ αυτή που άγγιζε... τόσο αισθησιακό που ανατρίχιασα... και χωρίς τίποτα παραπάνω ένιωσε ακριβός τι ακολούθησε μετά το τέλος του πάρτι Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 331121 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 40135 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 185649 κόλασηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

    όσο για τον γιατρό τι να πω, εύχομαι μόνο να καταφέρει να την κάνει να βρει τις ισορροπίες της έστω και για λίγο γιατί πραγματικά δεν νομίζω ότι θα καταφέρει να αντέξει για πολύ ακόμα και είναι πραγματικά κρίμα Sad Sad Sad
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 14 Μάης 2012 - 23:36

    κουκλίτσα μου διάβασα το καινούργιο σου κεφάλαιο και πραγματικά μου άρεσε πάρα πολύ !!!συνέχισε έτσι!!ελπίζω να βάλεις σύντομα το νέο κεφάλαιο .. Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 16 Μάης 2012 - 20:04

    Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ!!! kiss

    Χρυσάνθη μου χαίρομαι τρομερά που σου άρεσε! boogie Έχω μήνες να ανεβάσω κεφάλαιο και είχα μια αγωνία για τα σχόλιά σας. Σ' αυτά τα κεφάλαια όπως άλλωστε ξέρεις βλέπουμε τα πράγματα από τη σκοπιά της Μπέλα, το πώς ένιωθε εκείνη δηλαδή. Γι αυτό και μέχρι εδώ εστιάζω στα συναισθήματα, στο συναισθηματικό κομμάτι. Σιγά-σιγά θα δούμε πως θα ξετυλίγεται η πλοκή και θα παίρνουμε απαντήσεις. Wink
    Σ' ευχαριστώ τόσο πολύ Χρυσάνθη μου τόσο για τη στήριξή σου όσο και για την εμψύχωση και τη βοήθειά σου! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 98735 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 616544 kiss Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 630836

    Μαριέττα μου είμαι πολύ χαρούμενη όχι μόνο γιατί σου άρεσε η συνέχεια, αλλά και γιατί ασχολήθηκες με τη ιστορία διαβάζοντας όλα τα προηγούμενα κεφάλαια. Σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια γλυκιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 huggie Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 16 Μάης 2012 - 20:17

    καρδούλα μου γλυκιά ξέρεις ότι θα είμαι πάντα εδώ
    πραγματικά μου έλειψες huggie εύχομαι να είσαι καλά και να περνάς ακόμα καλύτερα Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 16 Μάης 2012 - 20:22

    Σ' ευχαριστώ για όλα Χρυσάνθη μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 34442 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 34442 Κι εσύ το ίδιο!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 382268 Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 616544
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    mariettoula1996
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    mariettoula1996


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 27
    Τόπος : Ρόδος
    Αριθμός μηνυμάτων : 5149
    Registration date : 04/01/2012

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: No Sound But The Wind   Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 16 Μάης 2012 - 21:27

    Emy+Robert έγραψε:


    Μαριέττα μου είμαι πολύ χαρούμενη όχι μόνο γιατί σου άρεσε η συνέχεια, αλλά και γιατί ασχολήθηκες με τη ιστορία διαβάζοντας όλα τα προηγούμενα κεφάλαια. Σ' ευχαριστώ πάρα μα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια γλυκιά μου!!! Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 465227 huggie Σχόλια: No Sound But The Wind - Σελίδα 5 174341

    καλή μου χαίρομαι πάρα πολύ γιατί έχεις κάνει εκπληκτική δουλειά με όλη την ιστορία και θα ήταν κρίμα αν δεν την συνέχιζες !!!χαίρομαι πολύ που την διάβασα γιατί πραγματικά άξιζε πολλά Smile !!! huggie kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: No Sound But The Wind
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: