Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως

    Πήγαινε κάτω 
    +12
    maria_likofos
    marina forever
    i love edward 2
    Bella Marie Swan
    justnina22
    ed<3
    LadyTaniaXd
    ROBELINA
    robsten kiss
    Emy+Robert
    nana mplak
    eleni 2
    16 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 21:44

    Γεια σας εδω μπορειτε να αφηνετε τα σχολια σας για την ιστορια μου ''Βηματα στο σεληνωφως'' Ειναι η πρωτη φορα που δημοσιευω μια ιστορια μου θα ειναι μεγαλη χαρα και τιμη για μενα αν το διαβασετε. Περιμενω με αγωνια τα σχολια σας. Συντομα θα εχετε το πρωτο κεφαλαιο kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nana mplak
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    nana mplak


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Hrakleio, Kritis
    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Registration date : 04/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 21:48

    Μου φαίνεται πολύ ωραία ιστορία... Περιμένω το πρώτο κεφάλαιο. Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 21:53

    Νανα μου χιλια ευχαριστω για τα καλα σου λογια. το πρωτο κεφαλαιο σημερα αυριο θα ειναι ετοιμο kiss Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 21:55

    Ελένη μου, πολύ ενδιαφέρον ο πρόλογος της ιστορίας σου!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917
    Όσον αφορά τον τίτλο, τον λάτρεψα!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 98735 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 98735 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 98735
    Μπραβο σου!!! Αναμένω σύντομα το πρώτο κεφάλαιο!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 465227
    Καλή αρχή!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 906998 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 22:01

    Ερμιονακι μου σε ευχαριστω παρα πολυ χαιρομαι για την στηριξη που μου δειχνεις Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442 το πρωτο κεφαλαιο συντομα. Και μενα ο τιτλος μου αρεσε πολυ δε μπορουσα να σκεφτω κατι καλυτερο.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 22:10

    Πολυ ωραιος ο προλογος!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Και σε συνδυασμο με τον τιτλο με κανει να σκεφτομαι τι εξελιξη μπορει να εχει...!
    Ανυπομονω για το πρωτο κεφαλαιο!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 23:03

    Κατερινα μου χιλια ευχαριστω. Μολις ανεβασα το πρώτο κεφάλαιο περιμενω με αγωνια τα σχολια σας!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 23:19

    Ελενη μου πολυ ωραιο το πρωτο κεφαλαιο!!!ΜΠΡΑΒΟ!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917
    Η Μπελλα μας δικηγορος ε? Μ'αρεσει...!Αλλα δεν βρισκει δουλεια η καημενη... Sad Ελπιζω να τα βρει συντομα δουλεια...!Ειμαι σιγουρη οτι θα ειναι υπεροχη στη δουλεια της...!
    Η Αλις οπως παντα θεοτρελη...! giggle Λατρευω Μπελλα και Αλις σαν αδερφες...! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 98735
    Ποιος να ειναι αραγε αυτος ο πανεμορφος αντρας που την φωναξε??? giggle Και τη θελει να της πει???
    Θα ηθελα να προσθεσω οτι η γραφη σου ειναι εξαιρετικη...!Πολυ καλογραμμενη ιστορια!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941
    Γλυκια μου εκανες πολυ καλη αρχη!!!Ανυπομονω για το επομενο!!! kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 23:22

    ...και;;; Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 480860 Ελένη μου, στο καλύτερο το κόβεις!!! cry Τι ήθελε να τη ρωτήσει ο άντρας με τα καταπράσινα μάτια; Τι ώρα είναι; Πώς μπορεί να πάει κάπου; Απ' ότι βλέπεις έχω ήδη αρχίσει να πλάθω σενάρια!!! giggle

    Η Μπέλα έχει τελειώσει τη σχολή της Νομικής με άριστα και αυτόν τον καιρό ψάχνει για δουλειά, που όμως δεν καταφέρνει να βρει. Η ¶λις είναι αδερφούλα της και φαίνεται πως έχουν καλή σχέση μεταξύ τους! Με γέμισε τεράστια αγωνία η εμφάνιση του Έντουαρντ!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 6512 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 6512 Και μάλιστα, έχοντας στο μυαλό κάτι από τον πρόλογο: ...τότε κάθε θεωρία που μπορούσα να σκεφτώ για τον έρωτα καταρρίφτηκε με τον πιο αναπάντεχο τρόπο.

    Ελένη μου, πραγματικά ΜΠΡΑΒΟ σου!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Πολύ όμορφο κεφάλαιο, καλογραμμένο και ευχάριστο!!!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941
    Περιμένω κι άλλα στη συνέχεια!!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 23:40

    Σας ευχαριστω παρα πολυ για τα ομορφα σχολια σας Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442 χαιρομαι αφανταστα που σας αρεσε. Για να πω την αληθεια στην αρχη ειχα πολύ αγχος για το αν θα αρεζε η ιστορια μου τα σχολια σας μου δινουν κουραγιο για να συνεχισω.

    Κατερινακι μου ναι δικηγορος η Μπελλα μας αλλα σε δυσκολη εποχη οσο για τον πανεμορφο αντρα θα μαθετε γι'αυτον στο επομενο κεφαλαιο. Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ για τα καλα σου λογια kiss

    Ερμιονακι μου η ερωτηση του Εντουαρντ θα σας απογοητευσει λιγο αλλα μην ξεχναμε αρχη ειναι ακομα. Πραγματικα δυσκολος καιρος για να βρει δουλεια μια νεα δικηγορος αλλα τιποτα δεν ειναι σιγουρο. Σε ευχαριστω παρα πολυ για το σχολιο σου kiss

    Συνεχεια συντομα Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΠαρ 5 Αυγ 2011 - 11:13

    ελενη μου μολις διαβασα την ιστορια σου και εχω να πω οτι ειμαι κατενθουσιασμεννη .. η μπελλα παρολο τις δυσκολιες τα κατεφερε , μπραβο της , ε λογικο στην ελλαδα βρισκομαστε που θα βρει δουλεια .. αχ αυτος ο αντρας που μολις ειδε εμεινε .. ανυπομονω για το δευτερο κεφαλαιο
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 15:41

    Ελινακι μου χιλια ευχαριστω χαιρομαι πολυ που σου αρεσε Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442 μολις ανεβασα το δευτερο κεφαλαιο περιμενω με αγωνια τα σχολια σας kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 15:48

    μολις το διαβασα .. καλα τι ευγενικος ο εντ και η μπελλα δεν μπορουσε να ξεκολήσει .. ε για να πω την αληθεια ουτε εγω θα μπορουσα .. αχ την καημενη την μπελλα , δεν μπορει να βρει δουλεια , νομιζω οτι μας αντιπροσωπευει αυτη η κοπελα .. αντε να δουλε τι θα κανει ..τέλεια η συνεχεια ελενακι μου
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 15:56

    Θα συμφωνήσω με το Ελινάκι! Τι ευγενικός που ήταν ο Έντουαρντ! Μέσα στη γλυκύτητα και στο χαμόγελο ήταν! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 150320 Υπέροχος... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 98735 Αχχχ πώς να μην μπορεί να πάρει τα μάτια της η κοπέλα από πάνω του; Νομίζω πως αντέδρασε φυσιολογικά. Δεν ήθελε να φύγει από εκεί!!! Ακόμα λίγο και θα του χάριζε το κινητό της! giggle Χαχα! Χαλάλι του όλα!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 616544 giggle
    Στενοχωρήθηκα λίγο που η συνέντευξη δεν πήγε καλά. Είναι πολύ λυπηρό αυτό, έπειτα από τόσο καιρό. Και το πιο σημαντικό είναι πως ψάχνει για δουλειά! Δεν περιμένει από άλλους! Ανυπομονώ να μάθω τι θα γίνει στη συνέχεια!!!

    Ελένη μου, ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ από μένα!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Εξαιρετικό κεφάλαιο!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Αγωνιώ για παρακάτω!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 906998 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 16:11

    Τι υπεροχος που ηταν ο Εντι μας...! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 150320 Αχ και να'ταν ολοι ετσι...!Ποιος στη χαρη μας...!
    Η καημενη η Μπελλα πως να μην αντιδρασει ετσι???Ερωτας με τη πρωτη ματια...! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 620541
    Παλι δεν καταφερε να βρει δουλεια η κοπελα μας αλλα ειμαι σιγουρη πως κατι θα γινει...!
    ΜΠΡΑΒΟ πολυ καλη η συνεχεια!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Ανυπομονω για το επομενο...!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 16:17

    Ελινακι μου και Ερμιονακι μου τεραστιο ευχαριστω Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 691711 για τα σχολια σας ειναι πολυ σημαντικο για μενα να διαβαζω τοσο καλα σχολια απο εσας που παντα κανετε καταπληκτικη δουλεια με τις ιστοριες σας. Και σενα σε ευχαριστω παρα πολυ κατερινακι μου.
    Βλεπω σας κερδισε ο Εντουαρντ giggle λογικο μου φαινεται. Οσο για την Μπελλα ειναι πολυ ασχημο αυτο που της συμβαινει μην στεναχωριεσται όμως θα δειτε τι θα συμβει στην συνεχεια.
    Κια παλι σας ευχαριστω για την στηριξη που μου δειχνετε Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442 η συνεχεια συντομα Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 98735 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nana mplak
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    nana mplak


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Hrakleio, Kritis
    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Registration date : 04/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 16:50

    Μπράβο!!!! Πολύ ωραία συνέχεια! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Μου αρέσει πάρα πολύ η ιστορία σου... Μου άρεσε πολύ η συνάντηση του Έντουαρτ με την Μπέλλα και περιμένω με αγωνία τη συνέχεια...
    Και πάλι μπράβο!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 17:00

    Νανα μου χιλια ευχαριστω Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 691711 χαιρομαι απιστευτα που τη διαβασες και σου αρεσε κιολας. Η συνεχεια συντομα Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 20:58


    Χμ.. πολύ ενδιαφέρον η αρχή, έχω ήδη φανταστεί την συνέχεια και την επόμενη συνάντηση τους(παίζει πάλι με τηλέφωνο..?) αλλά θα έχω μια καλύτερη άποψη όταν διαβάσω περισσότερα! Προς το παρών, συνέχισε έτσι!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΣαβ 6 Αυγ 2011 - 21:09

    Ευχαριστω παρα πολυ Σουλιτσα μου που το διαβασες Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442 (οχι η επόμενη συναντηση τους δε θα εχει σχεση με το τηλεφωνο). Η συνεχεια σε λιγες μερες.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΤρι 9 Αυγ 2011 - 20:57

    Μολις ανεβασα το τριτο κεφαλαιο θα περιμενω με μεγαλη αγωνια τα σχολια σας Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΤρι 9 Αυγ 2011 - 21:24

    Επιτελους η Μπελλα αποφασισε να φυγει!!! boogie Ειναι πολυ τυχερη που η Τσελσι ειναι τοσο καλη φιλη...!Και ευτυχως δεν πεδευτηκε και για το διαμερισμα!!!Το καλυτερο ειναι που ο Λορεντ βοηθησε για να βρει δουλεια!!!Περιμενα πως και πως να παει στην εταιρια να δω μηπως συναντησει κανενα γνωστο...! Wink
    Και συναντησε!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 174341 Ο Εντουαρντ προεδρος της εταιριας!!!!Ανυπομονω να δω τι θα γινει στη συνεχεια!!!Αλλα γιατι κατι μου λεει οτι μπορει και να μην τη θυμαται...?Θα δουμε...!
    Ελενη μου ΜΠΡΑΒΟ!!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 474941 Τελεια συνεχεια!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΤρι 9 Αυγ 2011 - 21:33

    Κατερινακι μου ευχαριστω παρα πολυ Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως 34442 ναι η Μπελλα εφυγε τελικα και οπως αποδειχτηκε πολυ καλα εκανε Smile οντως ειναι πολυ τυχερη που εχει την Τσελσι χωρις τη βοηθεια της ολα θα ηταν πιο δυσκολα. Οσο για τον Εντουαρντ θα δειτε στο επομενο τι θα γινει kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΤρι 9 Αυγ 2011 - 23:13


    Ενδιαφέρoν συνέχεια, διαβάζω ευχάριστα την ιστορία σου απλώς μην βάζεις τόσους πολλούς διαλόγους εφόσον απευθήνεσε στο παρελθόν... Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 11:28

    εκπληκτικη η συνεχεια .. επιτελους εκανε το βημα να φυγει απο τους γονεις της .. η τσελσι και ο λορεντ βοηθησαν πολυ .. αχ προεδρος ο εντουαρτ .. ανυπμονω να δειαβσω το επομενο κεφαλαιο ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: