Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως

    Πήγαινε κάτω 
    +12
    maria_likofos
    marina forever
    i love edward 2
    Bella Marie Swan
    justnina22
    ed<3
    LadyTaniaXd
    ROBELINA
    robsten kiss
    Emy+Robert
    nana mplak
    eleni 2
    16 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 15:01

    Ευχαριστω παρα πολυ για τα σχολια σας Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 691711
    Σουλιτσα μου σχετικα με το σχολιο σου μεχρι τωρα δεν εχω αναφερθει στο παρελθον μονο στο παρον Smile
    Ελινακι μου χιλια ευχαριστω χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε η συνεχεια Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442 επομενο κεφαλαιο συντομα kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 15:32

    Έντουαρντ;;; Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 480860 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 868134 faint Αυτό δε γίνεται να συμβαίνει! Τέτοιες συμπτώσεις είναι σαν δώρο θεού! boogie

    Χάρηκα πολύ που αποφάσισε η Μπέλα να φύγει από το σπίτι της και να κάνει μια καινούρια αρχή, μόνη της. Αυτό νομίζω πως χρειάζεται θάρρος και δύναμη, τα οποία η Μπέλα -όπως φαίνεται- τα διαθέτει. Η Τσέλσι σαν καλή της φίλη τη βοήθησε να κάνει ένα μεγάλο βήμα στη ζωή της. Ελπίζω όλο αυτό να βγει σε καλό! Θέλω να πιστεύω πως ο Έντουαρντ θα την προσλάβει giggle ! Βέβαια οφείλω να πω πως το ΣΟΚ ήταν μεγάλο!

    Ελένη μου, ΜΠΡΑΒΟ σου!!! Εξαιρετικό κεφάλαιο!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Περιμένω τη συνέχεια με πολλή πολλή αγωνία!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 15:44

    Ερμιονακι μου ευχαριστω παρα μα παρα πολυ για το σχολιο σου Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442 αν και ειναι ακομα νωρις, απο τη στιγμη που πηγε η Μπελλα στην Αθηνα μεχρι τωρα τα εχει παει παρα πολυ καλα οφειλει βεβαια και πολλα στην Τσελσι θα δειτε ομως στην συνεχεια πολλα θα συμβουν.
    Ερμιονακι μου και παλι σε ευχαριστω επομενο κεφαλαιο συντομα kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 16:03

    Ελενη μου διαβασα σημερα ολη σου την ιστορια και μου φανηκε
    ΥΠΕΡΟΧΗ και εχει ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!

    Την κακομοιρα την Μπελλα δεν βρισκει πουθενα δουλεια λες και
    επειδη ειναι νεα παει να πει οτι ειναι και χαζη Neutral απλα οι περισσοτεροι
    την θεωρουν απειρη! Rolling Eyes

    Στο καλυτερο σημειο μας το εκοψες θα αργησει η συνεχεια; Razz Razz

    ΜΠΡΑΒΟ και παλι kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 10 Αυγ 2011 - 16:14

    Μαρινακι μου ποσο χαιρομαι που διαβασες την ιστορια μου ευχαριστω παρα πολυ για το σχολιο Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 691711 οσο για την συνεχεια σε λιγες μερες θα ειναι ετοιμη Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 19:56

    Μολις ανεβασα το τεταρτο κεφαλαιο. Αυτο το κεφαλαιο το αφιερωνω σε οσους απο μας που εχουμε ειτε ενα μικρο ειτε ενα μεγαλο ονειρο που καποια μερα θα πραγματοποιηθει.
    Θα περιμενω με παρα πολυ μεγαλη αγωνια τα σχολια σας Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 20:12

    Ελενη μου πολυ ωραιο κεφαλαιο!
    Απο την μια χαρηκα με την Μπελλα που βρηκε δουλεια
    αλλα απο την αλλη στενοχωρηθηκα για τον πατερα της Crying or Very sad Crying or Very sad

    Επισης ο Εντουαρντ κρατησε το λογο του και την πηρε ο ιδιος
    αυτοπροσωπος τηλεφωνο Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 616544 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 616544 μου φαινεται τοσο γλυκος!!
    Αλλα με προβληματιζει που η Μπελλα τον εχει ερωτευτει γιατι δεν καταλαβαινω
    αν ο ιδιος ειναι ερωτευμενος μαζι της μεχρι στιγμης φαινεται πως ειναι μονοπλευρο ολο
    αυτο.θα ηθελα ομως να δω και τι σκεφτεται ο Εντουαρντ Wink

    Μπραβο ψυχη μου... kiss Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 20:12

    αχ τι γλυκος που ειναι ο εντουαρτ μου αρεσει που της εδωσε μια ευκαρια για δουλεια ..
    στενοχωρηθηκα για τον πατερα της μπελλας .. τωρα η κοπελα υθα πρεπει να συντηρει και την οικογενεια της .. διπλος κοπος αλλα ειναι δυνατη θα τα καταφερει ..
    τελεια δουλεια .. ανυπομονω για την συνεχεια!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 20:13

    Τι τελεια,ο Εντουαρντ πηρε τη Μπελλα στη δουλεια!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 174341 Και δεν αργει για να ξεκινησει...!
    Ο καλος μου,ηταν τοσο ευγενικος μαζι της...! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 150320 Φανηκε οτι θελει να τη βοηθησει...!Και ειμαι σιγουρη πως μολις ξεκινησει θα του αποδειξει ποσο καλη ειναι στη δουλεια!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 6512
    Τι κριμα που ο μπαμπας της Μπελλα εχασε τη δουλεια του... Sad Τωρα πρεπει να τους βοηθησει η Μπελλα...Αλλα ειναι και η Αλις,πως θα τα καταφερει με τοσο εξοδα??? Neutral Δυσκολεψαν τα πραγματα...
    Ελενη μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Υπεροχη συνεχεια!!!!!Περιμενω με αγωνια το επομενο!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 20:34

    Κοριτσακια μου σας ευχαριστω τοσο πολυ για τα καλα σας λογια Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442 χαιρομαι τοσο πολυ που σας αρεσε.
    Μαρινακι μου επιτελους η Μπελλα βρηκε δουλεια αλλα αυτο με τον πατερα της ηρθε να ταραξει τα νερα. Για τον Εντουαρντ θα μαθετε περισσοτερα σε ενα απο τα επομενα κεφαλαια που θα ειναι απο την πλευρα του. Να πω παντως οτι δυστυχως δεν ειναι μονος του Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 592681 αλλα αυτο θα το μαθετε στο επομενο. Μαρινακι μου χιλια ευχαριστω kiss

    Ελινακι μου ο Εντουαρντ φερθηκε αψογα στην Μπελλα σχετικα με την ευκαιρια που της εδωσε αλλα πιστεψε με την αξιζει. Ελινακι μου και παλι σε ευχαριστω πολυ kiss

    Κατερινακι μου η Μπελλα συντομα θα αποδειξει την αξια της σε ολους. Σιγουρα τα πραγματα δυσκολεψαν παρα πολυ για την Μπελλα θα δειτε ομως τα πραγματα θα δυσκολεψουν ακομα περισσοτερο. Κατερινακι μου και παλι χιλια ευχαριστω kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 20:47


    Αν είναι γραφτό να γίνει, θα γίνει..

    Και απ'ότι φαίνεται σε αυτή την περίπτωση ισχύει το παραπάνω.

    Πολύ ωραία συνέχεια, Ελένη! Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 20:51

    Σουλιτσα μου χιλια ευχαριστω Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442 χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 21:20

    Ελένη μου γεια σου... Razz

    Σήμερα είδα ότι γράφεις μια ιστόρια και από το τίτλο της και μόνο παρακινήθηκα για να την διαβάσω... lol!

    Είναι πάρα πολύ καλή... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 6512

    Ο τρόπος γραφής σου εξαιρετικός, μεταδίδεις έντονα τα συναισθήματα των προσώπων και οι διάλογοι σε μεταφέρουν μέσα στην ίδια την ιστορία... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 274215

    Καθώς την διάβαζα είχα την αίσθηση ότι η Μπέλλα ήμουν εγώ και ότι ένιωθε το αισθανόμουν και εγώ η ίδια... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 474941

    ¶λις - Μπέλλα αδερφές υπέροχη ιδέα, μου αρέσει πολύ.... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 616544

    Όταν είδε τον Έντουαρντ ήταν φυσικό να τον ερωτευτεί.. Ποια θα τον έβλεπε, θα τον κοίταζε μέσα στα γαλανά του μάτια και δεν θα τον ερωτευόταν αμέσως..?!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 150320 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 465227

    Χάρηκα πάρα πολύ που βρήκε δουλειά στην εταιρία του Εντ έτσι θα μπορεί να τον βλέπει συνέχεια... Αν και στεναχωρήθηκα που έχασε ο πατέρας της την δουλειά του.... Neutral

    Ανυπομονώ να διαβάσω το επόμενο κεφάλαιο... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 432569

    Φιλιά....!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 21:34

    Νινα μου ειλικρινα σου μιλαω χαιρομαι αφανταστα που διαβασες την ιστορια μου σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ και για το σχολιο και για τα καλα σου λογια Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442 χαιρομαι επισης που σου αρεσε. Η συνεχεια συντομα kiss
    Να σου πω επισης οτι ανεβασαμε τις ιστοριες μας την ιδια μερα. Μεχρι τωρα δε προλαβα να διαβασω τη δικη σου αλλα σημερα κιολας θα την ξεκινησω. Νινα μου και παλι χιλια ευχαριστω.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 22:20

    Αλήθεια..?? Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 480860

    Τις ανεβάσαμε παρέα..? Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 558691

    Ωραία γιατί και οι δύο είχαμε αναγνώσεις αρκετές μέχρι στιγμής... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 4947

    Χαίρομαι και το πέρνω σαν καλό σημάδι.... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 616544 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 6512

    Πραγματικά μου άρεσε η ιστορία σου, την βρήκα πάρα πολύ εμπνευσμένη...!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917

    Όσον αφορά την δική μου ιστορία, δεν πειράζει όποτε βρεις χρόνο... kiss Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 22:24

    Νινα μου την εχω ξεκινησει τελειωνω το δευτερο κεφαλαιο οταν την τελειωσω θα σου αφησω σχολιο.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 22:26

    Οκ σε ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων, ελπίζω να σου αρέσει...!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 603117
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 15:47

    Μολις ανεβασα το πεμπτο κεφαλαιο. Καλη αναγνωση περιμενω τα σχολια σας Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 15:57

    Το περίμεναααα! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 6512 Όχι μόνο ότι θα έπαιρνε τη δουλειά η Μπέλα, αλλά ότι θα της τηλεφωνούσε και ο ίδιος! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 6512 Το αγόρι μας όταν λέει κάτι, το εννοεί. Δεν είναι σαν τους άλλους. (χαχα! Το παράκανα! giggle )

    Χάρηκα πολύ που η Μπέλα πήρε τη θέση, ιδιαίτερα τώρα που απολύθηκε ο πατέρας της. Αυτό είναι πολύ θλιβερό, όμως είμαι σίγουρη πως όλα θα φτιάξουν με τη βοήθειά της.
    Ακόμη, είχαμε αποκαλύψεις! Τον αγαπάει! boogie Στο σημείο που είπε:
    -Λυπάμαι., ο Έντουαρντ φαινόταν πως λυπόταν πραγματικά. Εγώ όμως πλέον δε λυπόμουν καθόλου αντίθετα πετούσα στα σύννεφα. λύθηκα στα γέλια! Πετούσε στα σύννεφα γιατί θα ήταν μαζί του! giggle giggle giggle Ελπίζω όλο αυτό να βγει σε καλό. Δεν ξέρουμε πολλά για τον Έντουαρντ ακόμη κι έτσι κρατώ κάποιες επιφυλάξεις!

    Ελένη μου, ΜΠΡΑΒΟ σου!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 474941 Υπέροχο κεφάλαιο!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 174341

    Ωπ! Με πρόλαβες!!! Επανέρχομαι με σχόλια για το 5ο!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 16:08

    Ελενη μου τι συνεχεια ηταν αυτη??? faint faint faint Μας ηρθαν πολλα μαζεμενα...
    Αρχικα...Ο Εντουαρντ ειναι αρραβωνιασμενος??? Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 835489 Δεν το πιστευω,δεν μου ειχε περασει καν απο το μυαλο...Τι στριμενη που ειναι η Ροζαλη,πραγματικα τη μισω... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 626465
    Βεβαια μου φαινεται σαν να ηταν υποχρεωτικος ο αρραβωνας τους για καποιο λογο...Ειδικα ο Εντ μου δειψνει οτι δεν τη θελει...! evil_laugh
    Η Ροζαλη γιατι συμπεριφερθηκε ετσι στη Μπελλα???Επειδη η θεση δεν δωθηκε στον Εμμετ οπως ειπε???Κατι περιεργο συμβαινει και καπου πηγαινει το μυαλο μου...
    Η καημενη η Μπελλα ποσα πια πρεπει να αντιματωπισει? Sad Απεδειξε ομως σε ολους ποσο καλη ειναι στη δουλεια!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 6512 Αλλα κουραζεται πολυ...
    Αυτο παλι στο τελος τι ηταν???Ποιος τη χτυπησε και γιατι???Κατι μου λεει οτι η Ροχαλη εχει σχεση με αυτο που εγινε...Θα την σκοτωσω αν οντως το εκανε αυτη... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 291223 Ελπιζω να μην εχει παθει κατι η Μπελλα...! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 691689
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Ελενακι μου!!!!!Εξαιρετικο κεφαλαιο!!!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Περιμενω με αγωνια το επομενο!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 16:14


    5ο κεφάλαιο: Εμφανίστηκε η Ρόζαλι λοιπόν...ως αρραβωνιαστικιά του. Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 951556 Γιατί κάτι μου λέει πως η επιμονή της σχετικά με τον Έμετ σημαίνει κάτι; evil_laugh Και αυτή η εχθρικότητα και εμπάθεια προς την Μπέλα, γιατί; Επειδή πήρε τη δουλειά; Το ότι την αντιπάθησα νομίζω πως φαίνεται! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 291223 Συμπεριφέρθηκε σα να ήταν σκουπίδι η Μπέλα. Την οδήγησε με βαριά καρδιά στο γραφείο της κι έπειτα εξαφανίστηκε. Ύστερα το φιλί στον Έντουαρντ;! Αίσχος! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 917651

    Όσον αφορά την Μπέλα, στενοχωρηθηκα λιγάκι γι αυτήν στην αρχή. Νιώθω ότι παίρνει το βάρος της οικογένειας επάνω της. Είναι δύσκολο αυτό και ιδιαίτερα για μια κοπέλα της ηλικίας της. Θέλω να πιστεύω πως ο Έντουαρντ θα τη στηρίξει ξανά και δεν θα χάσει τη δουλειά, που έχει τόση μεγάλη ανάγκη.

    Ελένη μου, και πάλι ΜΠΡΑΒΟ!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 201917
    Περιμένω με πολλή αγωνία τη συνέχεια!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 174341 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 174341
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 16:33

    Κοριτσακια μου σας ευχαριστω παρα πολυ χαιρομαι που σας αρεσε το κεφαλαιο Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442

    Λοιπον Κατερινακι μου ενα εχω να πω ακομα δεν ειδατε τιποτα απο τη Ροζαλι ειμαι σιγουρη οτι θα την μισησεις ακομα περισσοτερο στην συνεχεια Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 872396 οσο για τον Εντουαρντ για τον αρραβωνα τα ηθελε και τα παθε. Τωρα σχετικα με ποιον χτυπησε την Μπελλα θα το μαθετε σε ενα απο τα επομενα κεφαλαια. Κατερινακι μου χιλια ευχαριστω kiss Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442

    Ερμιονακι μου σε ευχαριστω διπλα μιας και μου αφησες δυο σχολια giggle δε θα σας πω τι γινεται με τον Εμετ ακομα θα το μαθετε στην συνεχεια. Σιγουρα ομως η Ροζαλι κανει ετσι γιατι δεν πηρε ο Εμετ τη δουλεια. Να πω επισης οτι το επομενο κεφαλαιο θα ειναι απο την πλευρα του Εντουαρντ Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 6512 Ερμιονακι μου χιλια ευχαριστω kiss Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 19:06

    καλα τελεια η συνεχεια ελενακι μου .. καλα η ροζαλι την μισησα απο την πρωτη στιγμη και ειμαι σιγουρη οτι στην συνεχεια θα ειναι χειροτερα .. δεν μου βγαζεις απο το μυαλο οτι τα εχει εμ τον εμμετ , φυσικα μπορει να κανω και λαθος .. απλα εχω φαντασια .. ανυπομονω για το επομενο κεφαλαιο ...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 20:36

    Ελινακι μου χιλια ευχαριστω Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 34442 χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε η συνεχεια. Με τον Εμετ θα μαθετε μετα απο λιγα κεφαλαια τι συμβαινει. Η συνεχεια απο την πλευρα του Εντουαρντ Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 98735 συντομα kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nana mplak
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    nana mplak


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Hrakleio, Kritis
    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Registration date : 04/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 22:11

    Αχχ πάρα πολύ ωραία συνέχεια!! Μπράβο! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 474941 Η αλήθεια είναι ότι και εγώ έχω αρχίσει να μισώ τη Ρόζαλι. Μα να θέλει να διώξει τη Μπέλλα? Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 2 872396 Και πάλι μπράβο πάντως... Περιμένω τη συνέχεια με αγωνία!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: