Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως

    Πήγαινε κάτω 
    +12
    maria_likofos
    marina forever
    i love edward 2
    Bella Marie Swan
    justnina22
    ed<3
    LadyTaniaXd
    ROBELINA
    robsten kiss
    Emy+Robert
    nana mplak
    eleni 2
    16 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Bella Marie Swan
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Bella Marie Swan


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
    Αριθμός μηνυμάτων : 3826
    Registration date : 05/09/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 30 Αυγ 2011 - 14:49

    Χαίρομαι που το "ακούω" αυτό!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://instagram.com/eva_filippa
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 31 Αυγ 2011 - 16:53

    Ελένη μου, μήπως έχει αρχίσει να πονάει το δοντάκι του Έντουαρντ; giggle Όχι υπερβολές, αλλά ένα αμυδρό τσίμπημα στην καρδιά και ένα -παραπάνω του κανονικού- ενδιαφέρον το έχει. giggle

    Μου άρεσε πολύ που την κάλεσε στα γενέθλιά του αν και μυρίζομαι τσακωμούς, με ποια άλλη; Τη Ρόζαλι φυσικά! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 872396 Θα προτιμούσα να της έλεγε ο Έντουαρντ για την Μπέλα και να μη γίνουν όλα ξαφνικά, διότι όπως προείπα, μυρίζομαι εντάσεις και δε μ' αρέσει. Rolling Eyes Για την Μπέλα λυπάμαι πιο πολύ, για κανέναν άλλο. Neutral Η Ρόζαλι καταπιάνεται με το παραμικρό και είναι πολύ απότομη. Βλέπω το πάρτυ να μην είναι ευχάριστο για όλους...

    Επίσης, όσον αφορά την ηρωίδα μας είναι λιγάκι τραβάτε με κι ας κλαίω. giggle "Όλοι θα της είναι άγνωστοι", "δεν ήξερε", αλλά τελικά δέχτηκε την πρότασή του! Δεν θα μπορούσε να κάνει κι αλλιώς όμως... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 98735 Χαχα! Έντουαρντ είναι αυτός! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 616544

    Μπράβο σου Ελένη μου, συγχαρητήρια για το κεφάλαιο αυτό!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917
    Ανυπομονώ για τη συνέχεια γλυκιά μου!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 31 Αυγ 2011 - 17:04

    Ερμιονακι μου χιλια ευχαριστω για το σχολιο Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 ο Εντουαρντ εχει αρχισει να την ερωτευεται την Μπελλα, αλλα τα πραγματα δεν θα ειναι καθολου ευκολα Sad να πω επισης οτι αυτο το παρτι δε θα ειναι οπως τα αλλα, θα εχουμε ραγδαιες εξελιξεις. Ερμιονη μου και παλι σε ευχαριστω η συνεχεια συντομα kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 31 Αυγ 2011 - 20:12

    Ελένη μου ακόμα ένα υπέροχο κεφάλαιο από τα χεράκια σου.... lol!

    Όλο το βράδυ ο καημένος ο Έντουαρντ την έβγαλε στην πολυθρόνα προσέχοντας την Μπέλλα.... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 737142

    Είναι πραγματικός τζέντλεμαν..!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 616544

    Της έδωσε και μία εβδομάδα άδεια την οποία πέρασε χωρίς να την δει και η απουσία της ήταν αισθητή στην καρδιά του... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442

    Ο Τζάσπερ είναι αδερφός της Ρόζαλι?? WOW!!! Και τα έχει και με την ¶λις ην αδερφή της Μπέλλα... Αυτό κι αν είναι συμπτωση... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 558691 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 480860

    Ο Έντ αρχίζει επιτέλους να την βλέπει και με άλλο μάτι... Καιρός ήταν.... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 274215

    Ανυπομονώ να δω τι θα γίνει στο πάρτι και τι θα κάνει η Ρόζαλι με το που θα δει την Μπέλλα στο γενέθλιο πάρτι του αραβωνιαστικού της... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 500229

    Η φραφή όλο και καλύτερη γίνεται... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 630836

    Μπράβο...!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 31 Αυγ 2011 - 20:21

    Νινακι μου σε ευχαριστω παρα πολυ για το σχολιο Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 χαιρομαι που σου αρεσε το κεφαλαιο. Λοιπον ναι ο Τζασπερ ειναι αδερφος της Ροζαλι, να πω μονο οτι ειναι τελειως διαφορετικοι χαρακτηρες Smile
    Νινακι μου και παλι σε ευχαριστω η συνεχεια συντομα kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 9 Σεπ 2011 - 22:34

    Τι;;;;;;;;; faint Η Ρόζαλι έβαλε τον Έμετ να χτυπήσει την Μπέλα;;;;;;;;; Αυτό δεν το φανταζόμουν με τίποτα!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 480860 Φοβόντουσαν πως η Μπέλα θα έψαχνε γι αυτούς και θα ανακάλυπτε τη σχέση τους; Γι αυτό έστησαν όλο αυτό; Shocked Πραγματικά είναι αξιολύπητοι! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 291223

    Η Μπέλα είναι σε μεγάλο δίλλημα καθώς βρίσκεται στη μέση. Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 691775 Η οικογένειά της στην ουσία εξαρτάται από αυτήν οικονομικά, όμως από την άλλη τα δυνατά συναισθήματά της προς τον Έντουαρντ την εμποδίζουν να μην του μιλήσει. Βρίσκεται σε δύσκολη θέση και στενοχωριέμαι που βρίσκεται σε αδιέξοδο. Neutral Επίσης, λυπάμαι πολύ για τον Έντουαρντ. Sad Η "κοπέλα" του ή ακόμη χειρότερα η αρραβωνιαστικιά του έχει σχέση με τον κολλητό του φίλο και συν αυτά, οι δυο τους έχουν κάποιο συμφέρον από τον Έντουαρντ, καθώς η Ρόζαλι είχε πει πως θα σταματήσει όλο αυτό αφού πάρουν ό,τι τους αξίζει. Το "θύμα" της υπόθεσης είναι ο καλός μου Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 98735 και έχει πλήρη μεσάνυχτα, αγνοεί τα πάντα... Crying or Very sad Εύχομαι η Μπέλα να του μιλήσει...νομίζω πως θα την πιστέψει...εξάλλου είναι σοβαρό άτομο εκείνη, τι κακό θα ήθελε να προξενήσει; Neutral

    Ελένη μου, ΜΠΡΑΒΟ σου γλυκιά μου!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Υ-π-έ-ρ-ο-χ-ο κεφάλαιο, χίλια ΜΠΡΑΒΟ για ακόμη μία φορά!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 388681 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 388681
    Αναμένω με πολλή πολλή πολλή αγωνία τη συνέχεια!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 465227 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 9 Σεπ 2011 - 22:49

    Ερμιονακι μου ευχαριστω παρα πολυ για το υπεροχο σχολιο σου Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 και για την στηριξη που μου δειχνεις. Λοιπον ναι η Μπελλα ειναι σε μεγαλο διλλημα απο την μια η αγαπη της για τον Εντουαρντ, απο την αλλη η οικογενεια της, δυσκολη κατασταση. Αλλα και ο Εντουαρντ πισω απο την πλατη του η Ροζαλι και ο Εμετ τον κοροιδεουν. Η Ροζαλι πιο πολυ φοβοταν μην μαθει η Μπελλα οτι κλεβουν λεφτα απο την εταιρια.
    Ερμιονακι μου και παλι χιλια ευχαριστω kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011 - 11:26

    μολις διαβασα το κεφαλαιο .. καλα ελενη μου αν την επιανα στα χερια μου την ροζαλι θα την εκανα ισα με το πατωμα .. σα δεν ντρεπεται .. και η μπελλα τωρα βρισκεται σε διλημα η καημενη αο την μια η οικογενεια απο την αλλη ο εντουαρτ .. πω πω .. τελεια το κεφαλαιο για ακομα μια φορα , ανυπομονω για την συνεχεια ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 10 Σεπ 2011 - 14:15

    Ελινακι μου ευχαριστω παρα πολυ Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 χαιρομαι που σου αρεσε η συνεχεια. Η Μπελλα οντως βρισκεται σε διλημμα, να δουμε τελικα τι θα κανει. Το επομενο κεφαλαιο δεν ξερω ποτε θα μπει, θα προσπαθησω οσο πιο γρηγορα μπορω kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Σεπ 2011 - 20:24

    Ελένη μου έχω μείνει πραγματικά άναυδη... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 480860

    Πραγματικά είναι ένα πάρα πολύ ανατρεπτικό κεφάλαιο... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 937159

    Δεν ξέρω από που να ξεκινήσω... lol!

    Ας το πάρω από την αρχή... tongue

    Η Μπέλλα διάλεξε ένα ωραίο και χρήσιμο δώρο για τον Έντουαρντ, ντύθηκε στολίστικε έγινε μια κούκλα (να 'ναι καλά η ¶λις με τις στιλιστικές της επιογές Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442) και πήγε στο πάρτυ... boogie

    Το σπίτι δεν περίμενα να είναι κάτι λιγόρετο από την έπαυλη που περιέγραψες με την πολυτελή διακόσμηση... Πρέπει να είναι υπέροχο... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 432569 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 432569

    Όταν την υποδέχθηκε είναι η ιδέα μου ή ο Έντ ήταν λίγο ψηχρός;;; Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 686606

    Δηλαδή η οικειότητα που είχαν σαν να εξαφανίστηκε μέχρι που την πήγε στον πατέρα του για να την γνωρίσει...Πολύ ευγενικό εκ μέρος του..!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 6512

    Και τώρα στο κυρίως πιάτο.... geek

    Ο Έμμετ χτύπησε την Μπέλλα..;;;; Δεν το περίμενα καθόλου....!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 558691 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 558691 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 558691 faint

    Ότι η Ρόζαλι είχε κάποια σχέση το υποψιαζόμουν Evil or Very Mad , αλλά να βάλει τον Έμμετ με τίποτα...!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 921765

    Νόμιζε ότι η Μπέλλα θα έψαχνε για το τι κάνει πέρα από τον Έντ και για αυτό την σακάτεψαν;; Είναι πραγματικά αξιολύπητοι...!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 626465

    Από ότι κατάλαβα η Ρόζαλι δεν αντέχει να αφήσει την πολυτελή ζωή της και να ξαναγυρίσει στα απλά πράγματα και προσπαθεί να εποφεληθεί από τον Έντ και μόλις καταφέρει τον σκοπό της να τον παρατήσει στα κρύα του λουτρού... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 951556

    Τον καημένο, η αρραβωνιαστικιά του τον απατάει με τον καλύτερο του φίλο...
    Είναι περικυκλωμένος από ανθρώπους που θέλουν να τον εξαπατήσουν και αυτός τους εμπιστεύεται εν αγνοία του για όλα όσα συμβαίνουν... wtf

    Ελπίζω η Μπέλλα να κάτσει και να του εξηγήσει και να του πει την αλήθεια... Η κοπέλα φυσικά βρίσκεται σε τεράστιο δίλλημα αφού αν το κάνει θα καταστραφεί η καργιέρα της αλλά και η οικογένεια της... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 671170

    Νομίζω πάντως πως θα κάνει το σωστό... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 388681 Εξάλλου ήθελε πολλά κότσια και δύναμη να μπει μέσα στο δωμάτιο και να αντικρίσει και τους δύο μετά από όλα όσα άκουσε... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 31995

    Αγάπη μου, μπράβο σου και πάλι μπράβο... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917

    Έχεις κάνει εξαιρετική δουλειά όπως πάντα και καταφέρνεις να μας κρατάς σε αγωνία κάθε φορά.... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 474941 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 868134

    Συνέχισε έτσι.... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 98735 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 906998

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Σεπ 2011 - 20:41

    Νινακι μου το μονο που μπορω να πω για το σχολιο σου ειναι ενα τεραστιο ευχαριστω Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 χαιρομαι που σου αρεσε η συνεχεια και βρηκες το κεφαλαιο ανατρεπτικο. Λοιπον καταρχας οχι ο Εντουαρντ δεν ηταν ψυχρος απεναντι στην Μπελλα ισως λιγο σφιγμενος Smile
    Τωρα αυτο που εκαναν η Ροζαλι και ο Εμετ το εκαναν γιατι φοβηθηκαν μηπως η Μπελλα καταλαβαινε τις ''δουλειες'' τους στην εταιρια οι οποιες δεν ειναι καθολου νομιμες γι'αυτο ηθελαν με καποιο τροπο να την βγαλουν απο τη μεση ελπιζοντας οτι μετα απο αυτο θα εφευγε.
    Νινα μου και παλι σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Σεπ 2011 - 22:11

    καιρο ηθελα να διαβασω την ιστορια σου αλλα δεν εβρισκα χρονο ετσι την διαβασα σημερα ολη μονοκοπανια ειναι παρα πολυ ωραια και αρκετα πρωτοτυπη...η μπελλα στα πρωτα κεφαλαια ειναι απελπισμενη δεν βρισκει δουλεια και τετοια και ειναι πολυ ωραιο που την βλεπουμε να ειναι τοσο ανθρωπινη και απλη μου αρεσει....μετα βεβαια για λιγο τα πραγματα φτιαχνουν γνωριζει τον εντι αλλα και εκει ολο προβληματα αυτος ειναι αρραβωνιασμενος με μια ηλιθια και εκεινη τρεχει και δεν φτανει να φροντισει την οικογενεια της...μπραβο της ειναι πολυ δυναμικη και καλη..οσο για τον εντι και αυτος ειναι τοσο γλυκος ειδικα μετα την επιθεση της μπελλα νομιαω πως και αν δεν το παραδεχεται ειναι ερωτευμενος μαζι της...τωρα γι ατην ροζαλι και τον εμμετ τι να πω ειναι και οι δυο αχρειοι και ελπιζω η μπελλα να τους ξεσκεπασει και να πει ολη την αληθεια στον εντι...παρα πολυ ωραια ιστορια συνεχισε ετσι...... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Σεπ 2011 - 22:19

    Μαρια μου σε ευχαριστω παρα πολυ που διαβασες την ιστορια μου, χαιρομαι που σου αρεσε, ελπιζω η συνεχεια να σου αρεσει ακομα περισσοτερο και παλι σε ευχαριστω πολυ Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nana mplak
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    nana mplak


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Hrakleio, Kritis
    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Registration date : 04/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Σεπ 2011 - 22:40

    Ελένη πάρααα πολύ ωραία συνέχεια! Smile Δεν το περίμενα η Ρόζαλι να είναι μαζί με τον Έμμετ... Είχα μείνει λίγο όταν η Μπέλλα τους ανακάλυψε... Το έχω ξαναπεί, αλλά θέλω πάρα πολύ να σκοτώσω τη Ρόζαλι! Πώς μπόρεσε να βάλει τον Έμμετ να χτυπήσει την Μπέλλα? Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 872396 Τώρα όμως στη λίστα προστέθηκε και ο Έμμετ... Μα να χτυπήσει την Μπέλλα? Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 592681 Και από πάνω η Ρόζαλι απειλεί την Μπέλλα... Λοιπόν Ελένη για άλλη μια φορά μπράβο σου! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 474941 Ήταν φανταστικό! Περιμένω με αγωνία τη συνέχεια! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 12 Σεπ 2011 - 22:46

    Νανα μου ποσο σε ευχαριστω για το σχολιο σου Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 πραγματικα η Ροζαλι και ο Εμετ ειναι για σκοτωμα Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 626465 με αυτην τους την πραξη φερθηκαν απαισια στην Μπελλα.
    Νανα μου και παλι σε ευχαριστω παρα πολυ kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 13 Σεπ 2011 - 14:27

    Μου αρεσε παρα πολυ που ο Εντουαρντ συστηησε τη Μπελλα στον Καρλαιλ...!Φαινεται παρα πολυ καλος ανθρωπος και μου εδωσε την εντυπωση οτι το μονο που θελει ειναι να ειναι ο γιος του ευτυχισμενος...! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 98735
    Το σπιτι του Εντ οπως ηταν αναμενομενο ηταν μεσα στη χλιδη...!
    Το περιμενα οτι η Ροζαλη ειχε καποια σχεση με το "ατυχημα" της Μπελλα... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 872396 Ειναι τελειως τρελη η κοπελα,θελει σκοτωμα... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 28577
    Και τωρα που η Μπελλα ανακαλυψε εκεινη και τον Εμμετ,την απειλει... Evil or Very Mad Αλλα πιστευω οτι πρεπει να το πει στον Εντουαρντ...!Δεν θα αφησει τη Ροζαλη να καταστρεψει την καριερα της...!
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Ελενακι μου!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 ΤΕΛΕΙΑ συνεχεια!!!!Ανυπομονω για το εποιμενο!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 13 Σεπ 2011 - 18:39

    Κατερινακι μου σε ευχαριστω παρα μα παρα πολυ για το σχολιο σου, χαιρομαι που σου αρεσε το κεφαλαιο. Εχεις δικιο για τον Καρλαιλ ειναι παρα πολυ καλος και θελει περισσοτερο απο ολα την ευτυχια του Εντουαρντ Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 98735
    Καλα η Ροζαλι τι να πω ειναι οντως για σκοτωμα Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 872396
    Κατερινα μου και παλι σε ευχαριστω Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011 - 15:04

    ποχο θα ηθελα να χωσω μπουνια στην ροζαλι , ειλικρεινα το λεω .. ο εντουαρτ ποσο γλυκος , και ειναι ερωτευμενος με την μπελλα , της τα εξιμολογηθηκε ολα , φιληθηκαν , αλλα η αντιδραση της μπελλας σιγουρα θα δυσκολεψει τα πραγμτα ισως να νομιζε οτι εκεινη δεν τον ηθελε, αλλα την καταλαβαινω βρισκεται σε μεγαλο διλημα , να μιλησει στον εντ , να του πει ολη την αληθεια και μετα να χασει τα πάντα , ή να αφησε τον εντ να ζει στον ψευτικο κοσμο που του σποσφερουν οι αλλοι και η μπελλα να ειναι εξασφαλισμενη ..?δυσκολα τα πραγματα .. τελειο κεφαλαιο ... ανυπομονω για την συνεχεια ..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011 - 15:38

    Μισω τοσο πολυ τη Ροζαλη... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 872396 Ειναι αδιστακτη...Ειναι πολυ σιγουρη για τον εαυτο της...Και αυτο που ειπε για τον Εντουαρντ και τη Μπελλα μπροστα στον Καρλαιλ,της την ειπε μια χαρα η Μπελλα...!Και εκεινος ομως φυσικα την υπερασπιστηκε...! boogie
    Δεν το πιστευω...ειναι ερωτευμενος μαζι της!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 174341 Απο τα λογια του φανηκε ποσο πολυ την χρειαζεται...!Και τη φιλησε κιολλας...!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 388681 Ελπιζω η αντιδραση της να μην φημιουργησει προβλημα...
    Η Μπελλα δεν ξερει τι να κανει...Ελπιζω να πει στον Εντουαρντ τι γινεται...!Ομως σκεφτεται και την οικογενεια της...
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ Ελενακι μου!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 ΤΕΛΕΙΟ κεφαλαιο!!!Ανυπομονω να δω τι θα γινει στη συνεχεια και εειδικα μεταξυ του Εντουαργντ και της Μπελλα...! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 6512
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nana mplak
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    nana mplak


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Hrakleio, Kritis
    Αριθμός μηνυμάτων : 336
    Registration date : 04/05/2011

    Forks Student Profile
    Team: Wolves
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011 - 15:48

    Ελένηηηη μπράβο!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 201917 Μου άρεσε πολύ το νέο κεφάλαιο! ¶χου ο Έντουαρντ είπε στην Μπέλλα ότι είναι ερωτευμένος μαζί της... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 737142 Αλλά μου φαίνεται ότι η Μπέλλα αντέδρασε λίγο απότομα μετά το φιλί τους. Neutral Μπορεί ο Έντουαρντ να βγάλει λάθος συμπεράσματα και να απογοητευθεί... Περιμένω το επόμενο κεφάλαιο με αγωνία! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 4947
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011 - 16:36

    Ζουζούνα μου υπέροχο κεφάλαιο... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 274215

    Φαντάζομαι πως θα ένιωθε η καημένη η Μπέλλα μετά από αυτές τις ανακαλύψεις... faint

    Και αυτή η Ρόζαλι τσίπα δεν έχει επάνω της..;; Τόσο βλαμένη και διπρόσωπη..;;!!! Evil or Very Mad

    Ευτύχως η Μπέλλα δεν τα έχασε όταν παρίστανε την αθώα περιστέρα... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 480860

    Ο Έντουαρντ της εξομολογήθηκε ότι είναι ερωτευμένος μαζί της, την φίλησε και αυτή το έσκασε...;; Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 558691 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 558691

    Εκείνος περίμενε κάτω από το σπίτι της μήπως κατέβει αλλά αυτή τίποτα... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 921765

    Από τη μία την καταλαβαίνω γιατί θα περιπλεχτούν και θα γίνουν πολύ άσχημα τα πράγματα αν ενδώσει αλλά από την άλλη παρατας ολοκλήρο Έντουαρντ σίξυλλο;;; Δεν τον παρατάς...!!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 730856


    Ελένη μου, μου άρεσε πολύ αυτό το κεφάλαιο... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442

    Ο τρόπος γραφής σου έχει γίνει τέλειος... Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 150320 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 31995

    Λατρεύω τις παρομοιώσεις που χρησιμοποιείς... Ειδικά αυτή με τις τρέλες για την αγάπη και τις σταγόνες της θάλασσας ήταν απίθανη.. Είναι η αγαπημένη μου...!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 737142

    Ανυπομονώ για την συνέχεια σαν τρελή...!!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 4947

    Πολλά φιλάκια...!!! kiss kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΣαβ 24 Σεπ 2011 - 19:07

    Κοριτσια σας ευχαριστω ολες παρα πολυ για τα υπεροχα σχολια σας καθε φορα πραγματικα με συγκινειτε με ολη αυτην την στηριξη που μου δειχνετε, ειστε υπεροχες Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 ναι τελικα και ο Εντουαρντ ειναι πολυ ερωτευμενος με την Μπελλα, αλλα στην συνεχεια θα δημιουργηθουν καποιες παρεξηγησεις που θα μπερδεψουν τα πραγματα Neutral
    Το επομενο κεφαλαιο ισως να αργησει λιγο μια το σχολειο, μια τα αγγλικα καταλαβαινετε θα προσπαθησω παντως οσο πιο γρηγορα μπορω kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    i love edward 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    i love edward 2


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 31
    Τόπος : N.Λεσβου
    Αριθμός μηνυμάτων : 1266
    Registration date : 08/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 3 Οκτ 2011 - 1:38

    ελενη μου παρα πολυ ωραιο κεφαλαιο η καημενη η μπελλα εχει που εχει τραβηξει ολα αυτα απο τις αποκαλυψεις της πεταει και ο εντι μας την κεραμιδα οτι ειναι ερωτευμενος μαζι της και τα χανει η κοπελα και με το δικιο της αλλα αφου ειδες το αυτοκινητο γιατι δεν κατεβηκες γιατι εφυγες και τον παρατησες συξυλλο...απλα αγωνιω για το επομενο μπραβο ελενη μου...ηταν ενα ανατρεπτικοτατο κεφαλαιο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 6 Οκτ 2011 - 20:45

    Μαρια μου ευχαριστω παρα πολυ χαιρομαι που σου αρεσε το κεφαλαιο Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 34442 η θεση της Μπελλας ειναι πολυ δυσκολη Neutral και μετα απο αυτο που της ειπε ο Εντουαρντ καπως θολωσε γι'αυτο σηκωθηκε και εφυγε.
    Το επομενο κεφαλαιο θα αργησει λιγο kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως   Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 12 Οκτ 2011 - 13:17


    Μετά από καιρό, το διαβάζω μονορούφι και βλέπω ΤΙΣ εξελίξεις!! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 868134

    Ειδικά το τελευταίο κεφάλαιο, μου άρεσε η αντίδραση της Μπέλας σε όσα της εξομολογήθηκε ο Έντουαρτ και το φιλί boogie , κι εγώ το ίδιο θα έκανα και μου την έδωσε πάρα πολύ η Ρόζαλι Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 872396 που έχει μεγάλη ιδέα για τον εαυτό της. Έτσι, στο φτύσιμο να μείνει! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 229597
    Βλέπω, η γραφή σου έχει βελτιωθεί πολύ και
    χρησιμοποιείς πολύ ωραίες παρομοιώσεις! Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως - Σελίδα 4 274215

    Συνέχισε έτσι! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Βήματα στο σεληνόφως
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: