Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 And so the lambs fell in love with...Twilight

Πήγαινε κάτω 
+249
Mental Shield
nana mplak
Teodan
i love edward 2
ROBELINA
Bella Marie Swan
bReakDowN-Mark
kati
Nantia Hale_Biers
Emy+Robert
niki
breathless
*evdokia*
marina forever
Rosemarie Cullen
Anactaciaa_Rosetta Cullen
marina
Bellsten
Marzaki Cullen
Vivaki Cullen
ElpidoulaPattinson
!!!twilight!!!
LITSA0089
jennypara
Mrs.Christina
mpellanti21
esme
aLmOsT_nOrMaL
di1996
Evaline
despina aek
Izabella Swan
ed<3
anastasia_1992
gwgwka
twilightsagaddicted
<3<3Ms.Kolina<3
Wonder
MyrtoCullen
AliceK
Lizzy Cullen
AnaroseCullen
Afelop
evi
swan
athina
Drama Queen
vikaki21
gossamer
pink
αντα
Bella Cullen12
Rob+MJ4ever!!
kristen(a)
Deppy
lykofotaki
princesskitty
d@n@e twilight!
renaki
roberta
Bella_Cullen22
Arianna
Mary Alice Brandon
mimigk
ntinaki
NukeFan
DEMONA CULLEN PATTINSON
Vampi
mR.Geo
John Cullen
stupid lumb
liaki
twilight girl
AST
Siaki_J
sof
Μαργαριτα
Ashley Greene
RafaelaVolturi
patrick
tina cullen
RafaelaCullen
T-NM-E-BD
~!Cristi!~
Lunna Cullen
konstantia
crazy
evaki
riana_vampoula
Strider
Jasper Hale
Renesmi
Εστελλα Καλεν
XENIA BLACK
Eclipse_alex
Cullen
pretty witch
Bella-Edward-Renesmee
freakyannie
BellaNessieSwan
Morena
Nemesis Of Bellin
Edbel
fafoula1234
OnirodamastHs
lena
robert 4ever
NICKY
vampiroula
mariap
kollhmenh
Natali Cullen
sofaki 95 edward 4ever
..::Rikku::..
christi_twilight
bluesea
litsaki_kourkoubinaki
VLaSia =)
volturi girl
linaki
demi
jenaki
Mrs.Cullen
Sloorp
team edward
twiligter
dreamofedward
LaDy_SoVeReigN
silenceprincess
Odelle
Fotis333
Flyingdutchman
breeze of wolf
twilightFOREVER
Connie Cullen
SpunK RansoM
thomi
alicecullen27
ren4itoy
Georgia P. C
elli
Renesmee C.
michelle
twilightaholic#1
bloody swan
lena_123
BigFanOfTwilight
Edward_ Breaking_ Dawn
Efst@thi@
sweetie
birdwatcher
ko0tso0
Fay1765
JuStleNe
twilightergirl
dolores!!
Fotini
nantiaki_twilight 4 ever
ice#fire
vampyra
maritca
mpourbi
hiddenfantasy
Melia
twilightaholic#
ChristinaCulen
ViolettaCullen18
kanty
edward_20
an8i
Melodie
Moonlight
bella_edward
butterfly
TZENIPAN
!~Twilighter~!
M@rIa
lila-->twi!ight<3
angepsi
Rosalie Hale
Ms Cullen
bedward__
mikulia
ΕΡΗ
smaragda
MIKAELLA
xrisa_twilight
anthian9
sunrise
emma cullen pattinson
edward's victim
ioannaki-twilightaddicted
sofakimpiskotaki
kikina
Isabella16
Isabella21
maraki-twilightholic
MiSs-->NtOuF*
BELLA22
maraki13_10
BELLA MARIE
Lion's_Lamb
Kikitsa_twilight
Marilou
chris-cullen
Vasiliki_Luvs_Vampires
Dorian_Grey
magic princess
.::Ελευθερία::.
April
Lancelot
natalia
Stella
kalkat
EternalQueen
Raven
Edward_Andreas
annabell
DEVille
LizCullen
Alexadruby the vampire
Christy
akaliakoukou
lionandlamp
RedRose13
SilverMusk
scarlet rose
emerald eyes
Ειrιnι
twilightmaniac
Rozali87
vantela
hobo
Gωgω-Twilighter
Neri
Crimson Beauty...
k_katerina
Princess
olympia-Mikel-Robert
Nancuko
tatufun
Vampire
spunkransom
Dimitra_Ony_Edward
nasiatheslayer
Darkbella
nessie
DanaeCullen
WhiteQueen
253 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 28 Δεκ 2008 - 18:59

τωρα το κανωωωωωωωωωωωωω xD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spunkransom
New Moon Victim
New Moon Victim
spunkransom


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Isle Σκιάθος
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Registration date : 28/11/2008

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 29 Δεκ 2008 - 15:53

tatufun έγραψε:
Vampire έγραψε:
εγω την Κριστεν την ειχα δει και στο Zathoura αλλα και πριν καποιους μηνες στο Οι Αγγελιοφοροι ή αλλιως Messengares και κολλησα...ε οχι αγρια..

ΑΓΡΙΟΤΑΤΑ

haha ETSI ETSI!!!!!
KSTEW ...RESPECT!!!

φοβερη η υπογραφη σου!!!!γελαω κανα μισαωρο!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχχαχ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 29 Δεκ 2008 - 15:58

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olympia-Mikel-Robert
Twilight Human
Twilight Human
olympia-Mikel-Robert


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Cyprus,Larnaca
Αριθμός μηνυμάτων : 91
Registration date : 27/12/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 30 Δεκ 2008 - 1:02

egw ematha g t twilight apo t dimitra i opoia me eixe enimerwsei g t poso wraia einai alla i alitheia einai oti oute egw polidiavazw vivlia epistimonikis fantasias g auto k dn ediaferthika na mathw perissotera! meta omws p ida t trailer k ida pioi ithopoioi pezoun...emina!!xD tn kristen tn eixa ksanadei se ena ergo t "speak" an t exete akousta, k m arese poli san ithopoios k o robert fisika apo tn HP, eimoun g xronia fan t!
etsi agorasa t vivlio-dn diskoleutika k poli na t vrw! (pali kala)- k afou teleiwsa t 1 se 3 meres t epomena vivlia oute p katalava pote t teleiwsa..mesa se 3 evdomades nmz..adicted k dn les tpt!! xD
tr tha ksanarxisw na t diavazw fisika afou teleiwsw t midnight sun! :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimitra_Ony_Edward
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 58
Registration date : 22/12/2008

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 30 Δεκ 2008 - 22:08

Καλά το τι διάλεξη είχαμε κάνει εκείνη τη μέρα περί βιβλίων δεν λέγετε lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
olympia-Mikel-Robert
Twilight Human
Twilight Human
olympia-Mikel-Robert


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Cyprus,Larnaca
Αριθμός μηνυμάτων : 91
Registration date : 27/12/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 30 Δεκ 2008 - 23:50

:lol: pali kala p tn kaname gt dn tha mathena pote g t twilight saga!..
kala ekino t trailer t ekane ola! oles porwthikan st forum (tn D'nash)!! :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Dimitra_Ony_Edward
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 58
Registration date : 22/12/2008

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 31 Δεκ 2008 - 0:19

xaxa nai, moiazei pio poly me forum Twilight pleon para me forum twn D'Nash!!! :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
tatufun
Twilight Human
Twilight Human
tatufun


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 31
Τόπος : thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 20
Registration date : 27/12/2008

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability:

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 31 Δεκ 2008 - 1:28

spunkransom έγραψε:


φοβερη η υπογραφη σου!!!!γελαω κανα μισαωρο!!!! χαχαχαχαχαχχαχαχχαχ

boogie huggie :flower:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://the-veronicas-fan.hi5.com
Princess
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Princess


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Registration date : 02/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Future Telling

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 3 Ιαν 2009 - 21:57

Η δικη μου ιστορια δεν ειναι καθολου ωραια και καθολου εντυπωσιακη αλλα θα σας την πω!

Μια μερα (τελη Οκτωβριου-αρχες Νοεμβριου πρεπει να ηταν) βαριομουνα, σερφαρα στο νετ και σκεφτομουν οτι θελω να διαβασω ενα καλο βιβλιο και να κολλησω με κατι οπως εχω κολλησει με το One Tree Hill. Μπηκα λοιπον σε ενα φορουμ για Harry Potter που ειμαι μελος και πηγα στην ενοτητα για τα βιβλια. Ε, να μην τα πολυλογω, ειδα ενα τοπικ που ελεγε "Twilight" μ' αρεσε ο τιτλος ( Razz ) και διαβασα το πρωτο ποστ. Μια κοπελια ειχε γραψει οτι το βιβλιο ειναι παρα πολυ ωραιο και μια μικρη περιληψη και μ' αρεσε. Μετα ειδα οτι βγαινει σε ταινια, κοιταξα το καστ, ειδα τον Πατινσον και ειπα αυτο ειναι. Παω να παρω το βιβλιο. Εψαξα, εψαξα, εψαξα μεχρι που επιτελους το βρηκα. Ε απο 'κει και περα καταλαβαινεται. Το διαβασα, ξετρελαθηκα, διαβασα και ολα τα υπολοιπα και να 'μαι τωρα! Δεν μπορω να ξεκολλησω!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
k_katerina
Twilight Human
Twilight Human
k_katerina


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 30
Τόπος : athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3
Registration date : 02/01/2009

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 4 Ιαν 2009 - 17:29

λοιπον....μια ημερα που σηζητουσα με μια φιλη μου(nessie) μου ελεγε πωσ διαβαζει το λυκοφωσ και ηταν πολυ ενθουσιασμενη και μου ελεγε πωσ τησ αρεσε πολυ... οταν την ρωτησα την ιστορια και μου ειπε πωσ μια εφυβη ερωτευεται εναν βρικολακα αυτο μου κηνισε το ενδιαφερον και ειπα να παρω και εγω να το διαβασω... τελικα ειχε δικιο το βιβλιο ηταν εκπληκτικο... πρωτη φορα εκλαψα διαβαζοντασ βιβλιο...!!!! ειναι πραγματικα υπεροχο...!! ειναι το πιο ωραιο βιβλιο που εχω διαβασει ποτε...!!! :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 4 Ιαν 2009 - 18:06

μιας και μιλαμε για το πως ηρθε το twilight σε εμας σας φερνω κοσμοοο..κι αλλες πορομενες ερχονται... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 4 Ιαν 2009 - 22:39

k_katerina έγραψε:
λοιπον....μια ημερα που σηζητουσα με μια φιλη μου(nessie) μου ελεγε πωσ διαβαζει το λυκοφωσ και ηταν πολυ ενθουσιασμενη και μου ελεγε πωσ τησ αρεσε πολυ... οταν την ρωτησα την ιστορια και μου ειπε πωσ μια εφυβη ερωτευεται εναν βρικολακα αυτο μου κηνισε το ενδιαφερον και ειπα να παρω και εγω να το διαβασω... τελικα ειχε δικιο το βιβλιο ηταν εκπληκτικο... πρωτη φορα εκλαψα διαβαζοντασ βιβλιο...!!!! ειναι πραγματικα υπεροχο...!! ειναι το πιο ωραιο βιβλιο που εχω διαβασει ποτε...!!! :D


Αχ νοιώθω συγκινημένη! Sad

Χάρη σε μένα γεννήθηκε μία ακόμη Twihard!

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crimson Beauty...
Twilight Human
Twilight Human
Crimson Beauty...


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 05/01/2009

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 5 Ιαν 2009 - 20:24

Εμενα η ιστορια μου ειναι κλασσσικη....

Τρια πραγματα οφειλετε να ξερετε για μενα...
1)Λατρευω την μαγεια,το μυστηριο και καθε τι την περιτρυγιριζει....Ισως γι αυτο πεταω συνεχεια στα ουρανια και δεν παταω ποτε στην πραγματικοτητα....Μ'αρεσει η φαντασια και οι ''μυστικες ικανοτητες''
2)Εχω ψυχωση με τα βιβλια...αλλα οχι καθε ειδους βιβλια...Βιβλια με περιεχομενο οπου περιγραφεται στο ερωτημα 1.Εχω διαβασει απειρα και συνεχιζω ακαθεχτη...
3)Δεν μπορω να διαβασω ενα βιβλιο η να δω μια ταινια αμα οι πρωταγωνιστες δεν εχουν ενα ποτυπωδες ειδος ομορφιας...δεν ξερω...ξενερωνω αγρια....


Τωρα μπορειτε να καταλαβετε τι τραβηξε το βλεμμα μου,στο βιβλιοπωλειο εκεινη την καυτη Δευτερα του Ιουλιου....
Με το που σταμπαρα το Λυκοφως αρχισα να διαβαζω τα πρωτα κεφαλαια,ξετρελαθηκα και το αγορασα...

Και δεν το μετανοιωνω.... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 5 Ιαν 2009 - 20:31

Crimson Beauty... έγραψε:
Εμενα η ιστορια μου ειναι κλασσσικη....

Τρια πραγματα οφειλετε να ξερετε για μενα...
1)Λατρευω την μαγεια,το μυστηριο και καθε τι την περιτρυγιριζει....Ισως γι αυτο πεταω συνεχεια στα ουρανια και δεν παταω ποτε στην πραγματικοτητα....Μ'αρεσει η φαντασια και οι ''μυστικες ικανοτητες''
2)Εχω ψυχωση με τα βιβλια...αλλα οχι καθε ειδους βιβλια...Βιβλια με περιεχομενο οπου περιγραφεται στο ερωτημα 1.Εχω διαβασει απειρα και συνεχιζω ακαθεχτη...
3)Δεν μπορω να διαβασω ενα βιβλιο η να δω μια ταινια αμα οι πρωταγωνιστες δεν εχουν ενα ποτυπωδες ειδος ομορφιας...δεν ξερω...ξενερωνω αγρια....


Τωρα μπορειτε να καταλαβετε τι τραβηξε το βλεμμα μου,στο βιβλιοπωλειο εκεινη την καυτη Δευτερα του Ιουλιου....
Με το που σταμπαρα το Λυκοφως αρχισα να διαβαζω τα πρωτα κεφαλαια,ξετρελαθηκα και το αγορασα...

Και δεν το μετανοιωνω.... Cool

Είσαι στο σωστό μέρος! Welcome my dear. :star:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 5 Ιαν 2009 - 20:35

Crimson Beauty... έγραψε:
Εμενα η ιστορια μου ειναι κλασσσικη....

Τρια πραγματα οφειλετε να ξερετε για μενα...
1)Λατρευω την μαγεια,το μυστηριο και καθε τι την περιτρυγιριζει....Ισως γι αυτο πεταω συνεχεια στα ουρανια και δεν παταω ποτε στην πραγματικοτητα....Μ'αρεσει η φαντασια και οι ''μυστικες ικανοτητες''
2)Εχω ψυχωση με τα βιβλια...αλλα οχι καθε ειδους βιβλια...Βιβλια με περιεχομενο οπου περιγραφεται στο ερωτημα 1.Εχω διαβασει απειρα και συνεχιζω ακαθεχτη...
3)Δεν μπορω να διαβασω ενα βιβλιο η να δω μια ταινια αμα οι πρωταγωνιστες δεν εχουν ενα ποτυπωδες ειδος ομορφιας...δεν ξερω...ξενερωνω αγρια....


Σαν να ακουω τον εαυτο μου! Οτιδηποτε μεταφυσικο κλπ με τραβαει!! :drunken:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Crimson Beauty...
Twilight Human
Twilight Human
Crimson Beauty...


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 32
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 05/01/2009

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 6 Ιαν 2009 - 11:08

Τελεια...

Θα καναμε ωραια βαμπιροαγγελη εμεις οι 3.... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 6 Ιαν 2009 - 15:06

Crimson Beauty... έγραψε:
Τελεια...

Θα καναμε ωραια βαμπιροαγγελη εμεις οι 3.... Cool

lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 9:57

Λοιπόν εγώ ξεκίνησα λίγο (η πολύ) πιο αργά και προσφατα δλδ να διαβάζω τα βιβλία για το λόγω οτι μια είναι η δουλειά στη μέση και μια τα τρεξίματα του γάμου μου Smileήξερα οτι υπήρχαν σε βιβλία γιατι μου αρέσουν πολυ τα βιβλιοπωλεία και περνάω ώρες εκεί αλλα ξεκίνησα αφού είδα την ταινία...
Η ταινία με εντυπωσίασε τρομερά και έτσι την επομενη των γενεθλίων μου έτρεχα σε βιβλιοπωλεία για να τα βρώ... δεν υπήρχαν σε ελευθερουδάκη και παπασωτηρίου και επρεπε να περιμενω 10 μέρες , έτσι τουσ παρατησα και έτρεξα σε ενα μικρο στην γειτονιά μου που το είδα εντελως τυχαια την ίδια ημέρα.
Τα είχε στην βιτρίνα του και δεν είχε αλλα σαν απόθεμα όπως έμαθα μετα.. μπαίνω μεσα και λέω στον υπάλληλο "εγώ είμαι αυτη που θα σου χαλάσει την βιτρίνα" με κοιταξε περίεργα και του εξήγησα.. τα πλήρωσα και την έκανα για το σπίτι για να τα διαβάσω.. ξεκίνησα με τη "νεα σελήνη" για να δω τι γινεται στη συνέχεια της ιστορίας το διάβασα μέσα σε 8 ώρες , και την επομένη μετά τη δουλειά ξεκίνησα και το πρώτο για να ξέρω τι γίνεται πραγματικά... ΕΧΩ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΣΤΕΙ KAI σκέφτομαι μονο αυτό ολη τη μέρα...

Ηξερα οτι θα μου άρεσε γιατι οτι έχει σχέση με βαμπιρ ,νεράιδες, μαγεία εγώ είμαι μέσα..

Μια ερώτηση : αξίζει να τα διαβάσω στα αγγλικά, έχω αρκετά κενά γμτ ???

ααααα Εντουαρτ δαγκωτο!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
spunkransom
New Moon Victim
New Moon Victim
spunkransom


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Isle Σκιάθος
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Registration date : 28/11/2008

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 15:29

γαμο!!???πρωτα απο ολα συγχαρητιρια!!!! και δευτερον αξιζει πολυ περισσοτερο κατα την γνωμη μου να διαβασεις τα βιβλια στα αγγλικα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 20:20

Neri, καλωσήρθες στο φόρουμ μας! Καταλαβαίνω, έπεσες κατευθείαν στα βαθιά αφού είδες πρώτα την ταινία! Πάντα αναρωτιόμουν πως θα ήταν αν δεν είχα διαβάσει τα βιβλία και πήγαινα στο σινεμά πρώτα...

Είναι περίεργος συνδυασμός αυτά τα δύο. :flower:

Μου κάνει εντύπωση που ξεκίνησες από τη Νέα Σελήνη. Δεν κρατιόσουν μου φαίνεται! geek

Τώρα αν μπορείς να κάνεις υπομονή γύρω στον ενάμιση μήνα για την Έκλειψη οκ. Διαφορετικά έχεις δύο επιλογές. Ή να αγοράσεις τα αγγλικά βιβλία και να προσπαθήσεις να τα διαβάσεις (όπως έκανα κι εγώ και δεν το μετάνοιωσα παρ' όλο που το επίπεδο μου στα αγγλικά είναι μέτριο) ή να τα κατεβάσεις από κάπου και να τα διαβάσεις στον υπολογιστή σου ή να τα εκτυπώσεις. Εναλλακτικά μπορείς να κάνεις αυτό. Δηλαδή να κατεβάσεις την Έκλειψη στον υπολογιστή σου και να δεις πόσο τα καταφέρνεις με τα Αγγλικά. Αν δεις ότι πηγαίνει καλά τότε παίρνεις το αγγλικό βιβλίο αν σε κουράζει ο υπολογιστής π.χ., κάτι που πάθαινα εγώ. Αν δεις ότι δεν τα καταφέρνεις καθόλου και χάνεις πολύ από την ουσία τότε θα κάνεις υπομονή και θα περιμένεις τις Ελληνικές εκδόσεις.

Το ότι το σκέφτεσαι όλη μέρα, χμμ... Είσαι στο σωστό μέρος! Από την ημέρα που μπήκα στον κόσμο του Twilight, πριν έξι μήνες περίπου, δεν έχει υπάρξει ούτε μία μέρα που να μη το σκεφτώ! Είναι εθισμός!

Να μη ξεχάσω να σου ευχηθώ και εγώ για τον γάμο σου. Εύχομαι ότι καλύτερο και να είσαι πάντα ευτυχισμένη. kiss

Περιμένουμε κι άλλα ποστ σου για να δούμε τις εντυπώσεις σου και για την ταινία αλλά και για τα υπόλοιπα βιβλία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 21:39

tnx pedes gia ola..

EDW EIMAI DEN THA PAW POUTHENA TWRA POU SAS BRIKA :p
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 22:43

Ααα...συγχαρητηρία για τον γάμο σου! :D

Εμένα η δική μου συμβουλή είναι να τα αγοράσεις στα αγγλικά! Μου φαίνεται ότι η Μέγερ χρησιμοποιεί πολύ εύκολη γλώσσα και δεν πιστεύω ότι θα μπορέσεις να κρατηθεί μέχρι να βγουν η Έκληψη και η Χαραυγη στα ελληνικά! :lol:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Princess


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Registration date : 02/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Future Telling

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 22:54

Συγχαρητηρια!!

Και εγω πιστευω οτι δεν θα σου ειναι δυσκολο να τα διαβασεις στα Αγγλικα...


Και κατι ακυρο το "Χαραυγη" για καποιο λογο δεν μου ακουγεται καλα.. Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 22:56

ήδη ψάχνομαι για τα βιβλία και όντως δεν μπορώ να περιμένω.Μα τι κόλλημα έχω φάει επιτέλους μέχρι και στη δουλειά μου μιλούν και εγώ σκέφτομαι τι γίνεται στα βιβλία
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Princess


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Registration date : 02/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Future Telling

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 12 Ιαν 2009 - 23:02

Μην ανησυχεις, ολες τα χουμε περασει αυτα :D :D
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
And so the lambs fell in love with...Twilight
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 19 ... 37  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Favorite Quotes
» I love the way you lie..
» I'm not a bad person, I'm just one in love

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Volterra's Court :: Biology Lab-
Μετάβαση σε: