Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Comic-Con: New Moon

Πήγαινε κάτω 
+36
Kristen Stewart
team edward
VLaSia =)
twiligter
kanty
edward_bella
SpunK RansoM
SilverMusk
thomi
MIKAELLA
twilightFOREVER
didi
annabell
Alexadruby the vampire
!~Twilighter~!
WhiteQueen
Moonlight
Mrs Alice
@Dark_Lord@
Ms Cullen
Rozmari
emma cullen pattinson
Velvet_Vamp
emerald eyes
M@rIa
~Rob-Patty~
Isabella21
nasiatheslayer
April
hobo
robsten
angepsi
I'm_not _dead
ev@ki92
Edward_ Breaking_ Dawn
sunrise
40 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
!~Twilighter~!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
!~Twilighter~!


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
Αριθμός μηνυμάτων : 1162
Registration date : 22/04/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: See Through Lies

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 26 Ιουλ 2009 - 18:56

Θα συμφωνήσω μαζί σου, White Queen.. Και, για να πω την αλήθεια, με βολεύει καλύτερα στις διακοπές των Χριστουγέννων, γτ το Νοέμβριο θα πέσουν τα διαγωνίσματα το ένα μετά το άλλο.. Οπότε καλύτερα 31 Δεκεμβρίου..

Και επειδή είμαστε Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 41616 ( Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 587595 Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 80711 που το άνοιξα το θέμα), καλύτερα να βάλουμε τέλος σ αυτό..
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουλ 2009 - 9:21

Μόλις αξιώθηκα και είδα τις δυο σκηνές από την ταινία . Είναι περιττό να πω ότι έβαλα τα κλάματα στην σκηνή της Ιταλίας. Παιδιά πραγματικά η ταινία αυτή είναι κλάσεις ανώτερη από το Λυκόφως, τι να λέμε τώρα.Έχει να πέσει πολύ κλάμα στο σινεμά το βλέπω εγώ. Όσο βγαίνουν καινούριες σκηνές η ανυπομονησία φτάνει στο κατακόρυφο, να δω πως θα περάσουν οι επόμενοι μήνες!!!!
Πάω να δω και τα υπόλοιπα βιντεάκια του comic con αλλά από μια ματιά που έριξα και εγώ στις φωτογραφίες θα συμφωνήσω με όλους τους παραπάνω για την εμφάνισει των παιδιών. Στο πρώτο ήταν πολύ καλύτεροι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sunrise
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sunrise


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 34
Τόπος : athina
Αριθμός μηνυμάτων : 2711
Registration date : 27/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 28 Ιουλ 2009 - 21:18

New Moon Comic Con Interview Kellan Lutz, Nikki Reed, and Rachelle Lefevre

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sunrise
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sunrise


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 34
Τόπος : athina
Αριθμός μηνυμάτων : 2711
Registration date : 27/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 28 Ιουλ 2009 - 22:56









Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@Dark_Lord@
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
@Dark_Lord@


¶ντρας Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Μενίδι
Αριθμός μηνυμάτων : 2025
Registration date : 04/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουλ 2009 - 0:16

Απίστευτα όλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrTwilightLegend
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουλ 2009 - 0:55

ειδα τα βιντεο!!!
χριστε μου!!!ανατριχιασα!!!1η φορα τοσο αγρια!!
παντως εγω το χω ξεκαθαρησει με τον εαυτο μου και με την παρεα μου!!θα τους τρεχω στο σινεμα στην θεσσαλονικη για να δω την ταινια σε συνθηκες τις προκοπης γιατι εδω ειναι...χαλια...αχχ!!!θα πεσει κλαμα!ουρλιακτο!!!το βλεπω!το νιωθω!!! Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 4947 Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 6512 cry giggle Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 150320 Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 174341 Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 31995 Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 526765
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@Dark_Lord@
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
@Dark_Lord@


¶ντρας Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Μενίδι
Αριθμός μηνυμάτων : 2025
Registration date : 04/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουλ 2009 - 8:52

εγω να δεις τι έχω να κάνω... τίποτα, δεν θα το αντέξω για άλλη μια φορά να γίνω ρεζίλι.... διότι την πρώτη φορά είχα τσακωθεί με έναν εκεί μέσα... προσέξτε φάση
αυτός: γκουχου γκουχου (ολη την ώρα)
εγώ: θα σκάσεις επιτέλους? αι στο διάολο απο εδώ βλάκα
αυτός: της μανας σου το πράμα το δει?
εγώ: εσύ πάντως το έχεις δει και έχεις κάνει πράγματα μαζί του...
αυτός: κλείστο...
εγώ: ήρεμος σχετικά του λέω, να σου πω επειδή μας κοιτάει μια ώρα άυτή εδ'ω και μου φαίνεται δεν σκάμε και οι δύο.... lol! ... και μέτα μόλις τέλειωσε η ταινία παραλίγο να πιαστούμε στα χέρια....
πάλι στο θέμα τώρα... παιδιά αφού τα comic-con γίνονται τέλοι Ιουλίου για την Έκλειψη δεν θα κάνουν?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrTwilightLegend
Alexadruby the vampire
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Alexadruby the vampire


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός μηνυμάτων : 839
Registration date : 31/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουλ 2009 - 14:26

Λοιπον στο igoogle εχω βαλει να μου λεει ολα τα νεα για το συνεμα και κοιταχτε τι βρηκα σημερα... :

'' Το Comic Con, όπως κάθε χρονιά έτσι και φέτος, μάς χαρίζει ξεχωριστές «ματιές» στα πιο πολυαναμενόμενα project της χρονιάς. Έτσι, το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε, όσοι τυχεροί βρίσκονταν στο Σαν Ντιέγκο, όπου λάμβανε χώρα η ετήσια συνάντηση των φανατικών των κόμικ, των sci fi ταινιών, αλλά και πολλών τηλεοπτικών σειρών, παρακολούθησαν πρώτοι πολλά και ενδιαφέροντα στιγμιότυπα από τις ταινίες που θα έρθουν στις αίθουσες, συρρέοντας κατά εκατοντάδες στις σινεαίθουσες ! To περίεργο είναι πως λίγες ταινίες απέσπασαν θερμή υποδοχή από το κοινό. Ανάμεσά τους ο "Jonah Hex," της Warner, το "Zombieland" της και το "Legion" της Screen Gems. Περιττό να σας πούμε πως το σίκουελ του Λυκόφωτος «New Moon» προκάλεσε υστερία και ουρλιαχτά στους νεαρούς που είχαν συρρεύσει και κατασκηνώσει έξω από τις εγκαταστάσεις του Comic Con, πριν καν αυτό ξεκινήσει (!) μόνο και μόνο για να ρίξουν κλεφτές ματιές στην ταινία και τους πρωταγωνιστές τους! ''
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
angepsi
Cullen Queens
angepsi


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 3091
Registration date : 09/02/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: See Through Lies

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουλ 2009 - 23:47

Chris Weitz's Collider interview at last week's Comic-Con film event in San Diego!!

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Cw6

Collider had a very interesting interview with The Twilight Saga: New Moon director Chris Weitz at last week's Comic-Con film event in San Diego.

When asked about the run-time for New Moon, Weitz stated,

I think it's gonna come in at around two hours. I mean, it's whatever kind of feels right in terms of the pace of the story. It's not gonna be one of your three and a half hour Return of the King kind of epics, but at the same time we're not going to rush in and rush out. I think it does have sort of an epic feel, and there are going to be these extraordinary locations and beautiful sets and special effects and stuff. It probably won't be terribly longer than the first film.

"To be honest, we really haven't cut very much," he said when asked if there would be deleted scenes on the DVD.

Το βίντεο μπορείτε να το δείτε εδώ: http://www.examiner.com/x-4908-Twilight-Examiner~y2009m7d28-Chris-Weitzs-Collider-interview-New-Moon-to-come-in-at-around-two-hours-video
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://erasmusnoporto.blogspot.com/
sunrise
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sunrise


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 34
Τόπος : athina
Αριθμός μηνυμάτων : 2711
Registration date : 27/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουλ 2009 - 0:32

Behind The Scenes Comic Con New Moon
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sunrise
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sunrise


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 34
Τόπος : athina
Αριθμός μηνυμάτων : 2711
Registration date : 27/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΣαβ 1 Αυγ 2009 - 15:15

New EW Outtake

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 New-EW-Outtake-twilight-series-7403903-600-400
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΣαβ 1 Αυγ 2009 - 16:20

@Dark_Lord@ έγραψε:
εγω να δεις τι έχω να κάνω... τίποτα, δεν θα το αντέξω για άλλη μια φορά να γίνω ρεζίλι.... διότι την πρώτη φορά είχα τσακωθεί με έναν εκεί μέσα... προσέξτε φάση
αυτός: γκουχου γκουχου (ολη την ώρα)
εγώ: θα σκάσεις επιτέλους? αι στο διάολο απο εδώ βλάκα
αυτός: της μανας σου το πράμα το δει?
εγώ: εσύ πάντως το έχεις δει και έχεις κάνει πράγματα μαζί του...
αυτός: κλείστο...
εγώ: ήρεμος σχετικά του λέω, να σου πω επειδή μας κοιτάει μια ώρα άυτή εδ'ω και μου φαίνεται δεν σκάμε και οι δύο.... lol! ... και μέτα μόλις τέλειωσε η ταινία παραλίγο να πιαστούμε στα χέρια....
πάλι στο θέμα τώρα... παιδιά αφού τα comic-con γίνονται τέλοι Ιουλίου για την Έκλειψη δεν θα κάνουν?


χαχα!!!εχεις καλες εμπειριες εσυ λοιπον!!!:p
πιστευω αυτος που σου μιλησε ετσι ειχε σχετικα πολυ ρομαντισμο μεσα του και πηγε να δει την ταινια! lol! lol!

τσπ...η πικ New EW Outtake , ειναι ολα τα λεφτα!
ο Τζεικ κοιταει την Μπελλα με στεναχωρια,η Αλις τον κοιταει βλεποντας την κατασταση του ενω ο Εντ με τν Μπελλα περνανε καλα!χαχα!φοβεροι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!~Twilighter~!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
!~Twilighter~!


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
Αριθμός μηνυμάτων : 1162
Registration date : 22/04/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: See Through Lies

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 4 Αυγ 2009 - 0:00

Sunrise, με πρόλαβες με το βίντεο..
Αλλά το βρήκα σε καλύτερη ανάλυση και το ποστάρω εδώ..
Σπόιλερ:

http://www.mtv.com/videos/movies/422116/backstage-at-the-new-moon-comic-con-panel.jhtml
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@Dark_Lord@
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
@Dark_Lord@


¶ντρας Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Μενίδι
Αριθμός μηνυμάτων : 2025
Registration date : 04/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠεμ 6 Αυγ 2009 - 11:08

didi έγραψε:
@Dark_Lord@ έγραψε:
εγω να δεις τι έχω να κάνω... τίποτα, δεν θα το αντέξω για άλλη μια φορά να γίνω ρεζίλι.... διότι την πρώτη φορά είχα τσακωθεί με έναν εκεί μέσα... προσέξτε φάση
αυτός: γκουχου γκουχου (ολη την ώρα)
εγώ: θα σκάσεις επιτέλους? αι στο διάολο απο εδώ βλάκα
αυτός: της μανας σου το πράμα το δει?
εγώ: εσύ πάντως το έχεις δει και έχεις κάνει πράγματα μαζί του...
αυτός: κλείστο...
εγώ: ήρεμος σχετικά του λέω, να σου πω επειδή μας κοιτάει μια ώρα άυτή εδ'ω και μου φαίνεται δεν σκάμε και οι δύο.... lol! ... και μέτα μόλις τέλειωσε η ταινία παραλίγο να πιαστούμε στα χέρια....
πάλι στο θέμα τώρα... παιδιά αφού τα comic-con γίνονται τέλοι Ιουλίου για την Έκλειψη δεν θα κάνουν?


χαχα!!!εχεις καλες εμπειριες εσυ λοιπον!!!:p
πιστευω αυτος που σου μιλησε ετσι ειχε σχετικα πολυ ρομαντισμο μεσα του και πηγε να δει την ταινια! lol! lol!

τσπ...η πικ New EW Outtake , ειναι ολα τα λεφτα!
ο Τζεικ κοιταει την Μπελλα με στεναχωρια,η Αλις τον κοιταει βλεποντας την κατασταση του ενω ο Εντ με τν Μπελλα περνανε καλα!χαχα!φοβεροι!!


καλά είσαι.... στο σχολείο είχα πλακώσει ένα πρωτάκι γιατί μου είχε πει ότι το λυκόφως είναι για τον π...ο και ότι αν τους είχε μπροστά του θα έσπαγε στο ξύλο... και του λέω φάε τ΄΄ωρα εσύ του λέω μία κλοτσιά και το ξανασυζητάμε το θέμα μας, και τον κλότσισα έπεσε κάτω... πολύ φάση... κόντεψα να πάρω αποβολή..... lol! να δω τι άλλο θα κάνω....
---------------------------------------------------------------------------
κορίτσια ευχαριστούμε για τα βίντεο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrTwilightLegend
SpunK RansoM
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
SpunK RansoM


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 693
Registration date : 23/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠεμ 6 Αυγ 2009 - 16:56

χε...χε...παιδια...οχι βια...! Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 626465
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000089747587
edward_bella
Twilight Human
Twilight Human
edward_bella


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 55
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 9 Αυγ 2009 - 0:42

Καλησπέρα σε όλους!! Είμαι μία καινούρια φίλη του φόρουμ, πολύ χάρηκα που το βρήκα!! Φανατική και εντελώς τρελή με το Twilight, σε 2 εβδομάδες διάβασα και τα 4 βιβλία και τώρα που τα τέλειωσα προσπαθώ να δω όσα περισσότερα βιντεάκια μπορώ από τους υπέροχους Rob και Kristen!!
Απλά ήθελα να παρατηρήσω με τη σειρά μου σχετικά με το Comic-con, είδα δύο βιντεάκια όπου η Κρίστεν έδωσε συνέντευξη και ήταν μόνη με τον Taylor όπου είπε δύο πραγματάκια για τον Ρομπ που έτσι λίγο με ξένισαν..δείτε τα κι εσείς και πείτε μου..

https://www.youtube.com/watch?v=6pQpfhykDoU

https://www.youtube.com/watch?v=b1TRlacUvuw

Δεν ξέρω δε μου άρεσε που ουσιαστικά είπε ότι είναι ομάδα Jacob ήταν πολύ προσβλητικό... και έτσι όπως έκανε τα μάτια της όταν ο δημοσιογράφος ρώτησε για τη χημεία της με τον Ρομπ..δεν καταλαβαίνω γιατί φέρεται έτσι..ενώ μετά στις φωτογραφίες που γελάνε οι δυο τους είναι τόσο γλυκιά..τι στο καλό συμβαίνει?!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
didi
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
didi


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : ale3androupoli
Αριθμός μηνυμάτων : 823
Registration date : 06/05/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 9 Αυγ 2009 - 0:53

Αρχικα Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 737646


Δεν νομιζω πως συμβαινει κατι το τραγικο!!!
Και δεν ειναι και τοοοσο κακο που υποστηριζει Τζεικ...ως Κριστεν , οχι ως Μπελλα!!
Και γι'αυτο που ειπες για τον Ρομπ...την καημενη την εχουν πριξει!!!ειτε περιοδικα ειτε στις συνεντευξεις την ρωτανε για τον Ρομπ...οπως ξερουμε ειναι και πιεσμενη οποτε λογικο να αντιδραει ετσι!!!Δεν νομιζω πως εχει κατι προσωπικο με τον Ρομπ...γι'αυτο και ειναι καλα στις πικς μεταξυ τους!

Τα λεμε και καλα ποστς!!!

εεμ...βρηκα αυτο...σορρυ αμα το εχετε ξαναβαλει! Rolling Eyes
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
edward_bella
Twilight Human
Twilight Human
edward_bella


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 39
Αριθμός μηνυμάτων : 55
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 9 Αυγ 2009 - 12:35

Σ'ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!
Ναι όντως έχεις δίκιο, απλά τους λατρεύω και τους δύο, πιστεύω ότι είναι εξαιρετικά ταλαντούχοι και εξαιρετικά όμορφοι, ακομα και εδώ η Κρίστεν είναι πανέμορφη, απλά η καημένη δουλεύει τόσο σκληρά για το ρόλο της στο Runaways που είναι εξαντλημένη..και γι'αυτό στενοχωριέμαι όταν βλέπω έστω και το παραμικρό που να σημαίνει ότι μπορεί να μην τα πηγαίνουν καλά..
αλλά μάλλον υπερβάλω γιατί όπως έδειξες κι απ'το κλιπ σου φαίνονται μια χαρά και συνέχεια χαμογελαστοί και παιχνιδιάριδες που πολύ χαίρομαι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sunrise
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
sunrise


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 34
Τόπος : athina
Αριθμός μηνυμάτων : 2711
Registration date : 27/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009 - 12:54

NEW Comic-Con Portraits

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 NEW-Comic-Con-Portraits-no-watermarks-twilight-series-7865834-400-600

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 NEW-Comic-Con-Portraits-no-watermarks-twilight-series-7865833-400-600

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 NEW-Comic-Con-Portraits-no-watermarks-twilight-series-7865832-400-600

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 NEW-Comic-Con-Portraits-no-watermarks-twilight-series-7865831-600-400

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 NEW-Comic-Con-Portraits-no-watermarks-twilight-series-7865830-400-600

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 NEW-Comic-Con-Portraits-no-watermarks-twilight-series-7865829-600-400

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 NEW-Comic-Con-Portraits-no-watermarks-twilight-series-7865827-600-400
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kanty
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kanty


Θηλυκό Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Αριθμός μηνυμάτων : 992
Registration date : 23/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009 - 13:02

τί ηταν αυτο παλι;;; Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 432569
φοβερες φωτο! sunrise μας εστειλες πάλι! (εκει που μα εστειλες βέβαια είναι πολυ ωραια) Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twiligter
New Moon Victim
New Moon Victim
twiligter


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : iwannina
Αριθμός μηνυμάτων : 268
Registration date : 11/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009 - 13:25

τελειες ειναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
καινουργιο υλικο.......γιουχου......... Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
VLaSia =)
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
VLaSia =)


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Registration date : 19/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009 - 13:29

συγνωμη που ειμαι λιγο Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 41616 .. απλα ειχε παρει το ματι μου οτι η Kristen κουρευτηκε και τωρα σιγουρευτηκα... εμ... τι θα γινει στις υπολοιπες ταινιες?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xat.com/Lost_Empeire
team edward
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
team edward


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1632
Registration date : 11/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009 - 13:42

τι θεικα ματια ειναι αυτα.... κ γενικα τι θεος που ειναι.... Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 603117 Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 603117 Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 603117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kristen Stewart
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Kristen Stewart


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : London
Αριθμός μηνυμάτων : 894
Registration date : 04/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009 - 14:47

vlasia έγραψε:
συγνωμη που ειμαι λιγο Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 41616 .. απλα ειχε παρει το ματι μου οτι η Kristen κουρευτηκε και τωρα σιγουρευτηκα... εμ... τι θα γινει στις υπολοιπες ταινιες?

θα βαλει περουκα μαλλον...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MsTwilight95
VLaSia =)
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
VLaSia =)


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Registration date : 19/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Comic-Con: New Moon   Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 26 Αυγ 2009 - 14:48

σωστα... τι πιο λογικο Comic-Con: New Moon - Σελίδα 7 587595
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xat.com/Lost_Empeire
 
Comic-Con: New Moon
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» New Moon DVD
» New Moon - Teasers, Trailer & TV Spots

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Twilight Movies-
Μετάβαση σε: