Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Emily's Blog

Πήγαινε κάτω 
+44
daisyalicecullen
sisaki
pretty witch
dimitra_80
!!!twilight!!!
Stella Sunlight
Emy+Robert
T-NM-E-BD
marina
sandra21
pink
marian
robert\'s girl
Jane Volturi
$ofi@ + Edward
despina aek
ROBELINA
katia2110
evaki
Mrs.Christina
Bella07
mpellanti21
.Mαdωω*
LadyTaniaXd
LITSA0089
volturi girl
twilightFOREVER
kristeng7
anastacia9280
i love edward 2
izzy cullen
dmant89
peby
Niki Patt
twilightsagaddicted
Stellouko
evi
nora
Lizzy Cullen
Isabella_Cullen
ed<3
Zafrina
kristen4ever
Nemesis Of Bellin
48 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΣαβ 19 Φεβ 2011 - 18:54

συνφωνω Razz Αχχχ... Η Μπελλα ειναι πολυ τυχερη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΣαβ 19 Φεβ 2011 - 19:00

Κορίτσια κορίτσια! Πονηρούλες τι λέτε??? giggle giggle giggle ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ!!! Emily's Blog - Σελίδα 28 868134 Emily's Blog - Σελίδα 28 868134 Emily's Blog - Σελίδα 28 868134
Emily's Blog - Σελίδα 28 480860 κλειδωμένος στην ντουλάπα και τρελά ερωτευμένος!!! Emily's Blog - Σελίδα 28 318209

Έμιλυ, πόσο χάρηκα για το νέο κεφάλαιο! Emily's Blog - Σελίδα 28 6512 Ήταν -όπως κάθε φορά άλλωστε- ΥΠΕΡΟΧΟ! Κάθε σκηνή ήταν τόσο τέλεια δοσμένη! Τα συναισθήματα που κυριρχούσαν, το χιούμρο, οι περιγραφές! Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917
Δεν καταλαβαίνω! Γιατι ο Έντουαρντ δεν παρατάει τη συμμορία επιτέλους? Αφού...την αγαπάει!Emily's Blog - Σελίδα 28 150320 Είναι τρελά ερωτευμένοι και οι δυο τους, κάτι που με κάνει πολύ πολύ χαρούμενη! Να τους αφήσει και να αφοσιωθεί σ' εκείνη! Όταν το μάθει η Μπέλα...θα είναι πράγματι πολύ δύσκολα όλα. Και τότε θα χτυπάει το κεφάλι του στον τοίχο που δεν της το είπε νωρίτερα. Neutral
Μπράβο Έμιλυ! Emily's Blog - Σελίδα 28 474941 Emily's Blog - Σελίδα 28 474941 Emily's Blog - Σελίδα 28 474941 Μας αιχμαλώτισε η γραφή σου για μία ακόμη φορά! Ανυπομονώ για τη συνέχεια! Emily's Blog - Σελίδα 28 34442 Emily's Blog - Σελίδα 28 34442 Emily's Blog - Σελίδα 28 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 12:47

Σε ευχαριστω, Ερμιονη μου για το σχολιο σου kiss Πιστεψε με στο τελος μετα απο αυτο που θα του κανουν ο Μαικ και οι υπολοιποι θα τους παρατησει... και οχι μονο... Τι λετε για μια αρκετα περιποιημενη γροθια του Εντουαρντ στο ομορφο προσωπακι του Μαικ; Twisted Evil

Ααααα... Και να μην ξεχασω! Το πρωτο κεφαλαιο απο την καινουργια μου ιστορια buried memories σας περιμενει στο blog μου!!! Ειμαι πολυ ενθουσιασμενη με αυτην την ιστορια!!! Μπορει να μην εχει αυτο το στοιχειο που εχει το November Rain, το Saline Taste και γενικα ολες μου οι ιστοριες αλλα το λατρευω!!! Θα παρατηρησετε για μικρη αλλαγη στην γραφη σε αυτην την ιστορια...

http://emilythestrange1994-emily.blogspot.com/2011/02/buried-memories-1_20.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 13:00

εμιλυ μου τοσο διαφορετικη ιστορια ! βγαζει αλλα συναισθηματα και μπορω να πω οτι ειναι τοσο δυνατα!συγχαρητηρια για αλλη μια φορα η ιστορια κρυβει πολλα και ειμαι σιγουρη οτι θα μας αφησουν με το στομα ανοιχτο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 13:05

Ελινα μου, χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε Emily's Blog - Σελίδα 28 34442 Ναι, η ιστορια ειναι διαφορετικη... Δεν ειναι ρομαντικη και σας το λεω απο τωρα... Περισσοτερο δραμα ειναι για την ακριβεια... Ενα δραμα που οδηγησε τον Εντουαρντ εκει που ειναι τωρα... Sad
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 13:40

ειμαι που ειμαι ευσυγκινητη , με βλεπω με εκατο πακετα χαρτομαντηλα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
annia
New Moon Victim
New Moon Victim



Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 234
Registration date : 24/10/2010

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Project Thoughts

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 14:42

ποπο τι κεφαλαιο ηταν αυτο??? faint faint

πραγματικα εκλαψα παααααρα πολυ με τον εντουαρντ .... Crying or Very sad

εκανες ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ δουλεια Emily's Blog - Σελίδα 28 474941 Emily's Blog - Σελίδα 28 474941 Emily's Blog - Σελίδα 28 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 17:12

Σε ευχαριστω annia μου -ονοματακι;;;- Emily's Blog - Σελίδα 28 34442 Χαιρομαι παρα πολυ που σου αρεσε Smile Στο επομενο κεφαλαιο ισως θα πρεπει να αγορασω για ολους σας πακετα με χαρτομαντηλα... Και αμα οχι στο επομενο... Στα επομενα lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
annia
New Moon Victim
New Moon Victim



Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 234
Registration date : 24/10/2010

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Project Thoughts

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 17:53

αννια με λενε κ κανονικα... Embarassed
εγω θελω χαρτομαντηλα με μεντα Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stella Sunlight
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Stella Sunlight


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 837
Registration date : 04/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 18:14

Εμιλυ για μια ακομα φορα με αποθεωσες για τα καλα το κεφαλαιο σου απο την καυνουργια ιστορια σου ηταν εκπληκτικο,εμεινα πραγματηκα Emily's Blog - Σελίδα 28 835489 Emily's Blog - Σελίδα 28 835489 Emily's Blog - Σελίδα 28 835489 λυπηθηκα πραγματηκα τον Εντουαρντ Emily's Blog - Σελίδα 28 16320 που ηταν σε αυτη την κατασταση με εκανες να δακρυσω αλλα και να χαρω που στο τελος ηθελε να θυμηθει τις παλιες αναμνησεις του.

Πραγματηκα εχω να σου πως το ταλεντο σου ειναι μαγευτηκο δεν εχω λογια να το περηγραψω....Μπραβο σου αγαπη μου. Emily's Blog - Σελίδα 28 334688

Να ξερεις οτι σε υποστηριζω με τα χιλια..... Emily's Blog - Σελίδα 28 334688 Μπραβο σου για μια ακομη φορα Emily's Blog - Σελίδα 28 906998

Υ.Γ.Χωρις να σε πιεσω ποτε θα εχουμε συνεχεια.... Emily's Blog - Σελίδα 28 876749
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stella-brokenheart-94.blogspot.com
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 20 Φεβ 2011 - 18:30

Σε ευχαριστω παρα, μα παρα πολυ, Στελλα μου huggie Πραγματικα μετα απο αυτο το σχολιο δεν εχω λογια... Emily's Blog - Σελίδα 28 876749 Συνεχεια ετοιμαζω τωρα μιας και τις τελευταιες μερες εχω παρα πολυ ελευθερο χρονο. Εχω γραψει μερικες σελιδες αλλα εχω ακομη δρομο μπροστα μου για να τελειωσω το κεφαλαιο. Για αλλη μια φορα ευχαριστω Emily's Blog - Σελίδα 28 382268

Αννια μου, καταρχας χαρηκα για την γνωριμια Emily's Blog - Σελίδα 28 34442 Χαρτομαντηλα με μεντα, σωστα; Θα φροντισω να μην το ξεχασω lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robert\'s girl
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
robert\'s girl


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 400
Registration date : 24/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΔευ 21 Φεβ 2011 - 0:05

Εμιλή μου ένα έχω να πω τα καινούργια κεφάλαια ( και από την καινούργια σου ιστορία και από το November rain) ήταν καταπληκτικά!!!!Πραγματικά δεν έχω λόγια!!!!!!!!
Ανυπομονώ για τη συνέχεια και των 2 ιστοριών ...
Emily's Blog - Σελίδα 28 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΣαβ 26 Φεβ 2011 - 21:37

αυτες τις μερες διαβασα και τις δυο σου ιστοριες november rain και με γευση αλμυρας ειναι παρα πολυ ωραιες...ειδικα το november rain με αφησε αφωνη καταπληκτικες περιγραφες και παρα πολυ ωραια γραφη με πολυ καλη αποδοση εικονων....πραγματικα παρα πολυ γλυκια ιστορια συγχαρητηρια πολυ καλη δουλεια....εχω καποιες αποριες ομως....στο πρωτο κεφαλαιο η μπελλα μαθαινει για το στοιχημα οποτε ολα αυτα που βλεπουμε απο τον εντι ειναι αναμνησεις ετσι δεν ειναι?οποτε μεχρι το τελος δεν παραταει την ομαδα καταλαβα σωστα?? και στο με γευση αλμυρας και αυτες ειναι αναμνησεις της μπελλα σωστα?αυτη η ιστορια εχει συνεχεια ετσι??ελπιζω να εχει γιατι ειναι παρα πολυ ενδιαφερουσα....παντως μπραβο ολες ηταν παρα πολυ προσεγμενες μου εχουν κινησει απιστευτα το ενδιαφερον για την συνεχεια.... Emily's Blog - Σελίδα 28 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΚυρ 27 Φεβ 2011 - 13:29

Σε ευχαριστω παρα πολυ, Κατερινα μου και i love edward 2 Emily's Blog - Σελίδα 28 34442
Ναι, και στις δυο ιστοριες αυτα που βλεπουμε αυτη τη στιγμη ειναι αναμνησεις Smile Ο Εντουαρντ στο November Rain... Εχουν συμβει καποια... πραγματα με την ομαδα που δεν τα εχω παρουσιασει στο πρωτο κεφαλαιο Razz
Ολες οι ιστοριες εχουν συνεχεια... Απλα τωρα τελευταια εχω χρονο αλλα εμπνευση... Rolling Eyes Θα προσπαθησω να βαλω συνεχεια οσο πιο γρηγορα μπορω Emily's Blog - Σελίδα 28 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 1 Μαρ 2011 - 23:34

Λοιπον, αρχικα να ζητησω συγγνωμη που ακομη να σχολιασω την τεταρτη συνεχεια του november rain και το πρωτο κεφαλαιο του buried memories. Οχι δεν σε ξεχασα απλα μολις βρηκα χρονο.

Διαβασα σημερα το τεταρτο μερος του november rain και θα επιστρεψω αυριο να διαβασω το πρωτο κεφαλαιο στην νεα ιστορια που απο οτι εριξα μια ματια φαινεται ιδιαιτερη..

Οι πρωτες εντυπωσεις μολις διαβασα το κεφαλαιο ηταν ποσο δροσερο και αναλαφρο ηταν. Πολυ ευχαριστο στην αναγνωση κρατωντας το ενδιαφερον μεχρι το τελος.

Απο που να αρχισω...Λοιπον το καλυτερο νομιζω που μπορω να κανω ειναι να αναλυσω μια μια σκηνη...Η πρωτη σκηνη του κεφαλαιου ειναι μια μικρη συνεχεια στο εκπληκτικο λεμονι του προηγουμενου. Μας εντασει ξανα στα γεγονοτα και μας βαζει στο ιδιο κλιμα.
Μου αρεσει που πλεον εκφραζουν ευθεως την αγαπη τους και δεν υπαρχουν δισταγμοι απο καμια πλευρα. Τουλαχιστον οχι τοσοι οσοι υπηρχαν εξ αρχης.

Το ζουμερο και ρομαντικο φιναλε του λεμονιου τελειωνει με τις σειρηνες του περιπολικου του τσαρλι. Ακολουθει μια ευχαριστη και αστεια σκηνη με τον εναν εντουαρντ γυμνο κλεισμενο μεσα στην ντουλαπα της μπελλας και τον τσαρλι να ανεβενει ενα ενα τα σκαλοπατια για το δωματιο της. Νομιζω η σκηνη μιλαει απο μονη της.

Απο τις πιο αναλαφρες που εχεις γραψει που ενω αρχικα φενεται απλα να προσθετει εναν πανεμορφο και δροσερο τονο στο κεφαλαιο τελικα οδηγει σε μια μεγαλη ανατροπη της υποθεσης που δεν περιμενα.

Εκει που εχουμε την εικονα του εντουαρντ μισογυμνου στον στενο χωρο της ντουλαπας με τα συναισθηματα και των δυο να ειναι μπερδεμενα διαβαζω τις λεξεις τετραδιο και ημερολογιο. Ειλικρινα παγωσα. Λιγες φορες οταν διαβαζω κατι μου κοβετε ανασα και αυτο συμβαινει οταν μια σκηνη δεν την περιμενω καθολου.

Και πραγματικα μεσα σε ολη αυτην την σκηνη δεν περιμενα η υποθεση να προχωρησει τοσο. Πιστευα οτι η σκηνη ηταν μεταβατικη αναμεσα στο λεμονι και κατι που θα ακολουθουσε αλλα αντιθετα το ημερολογιο εκανε την εμφανιση του.

Τελικα φενεται οτι το ημερολογιο πηγε στον εντουαρντ και οχι ο εντουαρντ σε αυτο. Φοβερη σκηνη απο τις πιο ανατρεπτικες στην ιστορια - με αφησε με κομμενη την ανασα κυριολεκτικα- και θελω να δω που θα καταλειξει ολο αυτο.

Αυτο το στοιχημα καλυτερα θα ηταν να μην υπηρχε. Και εχουμε ακομη και το αναπαντητο ερωτημα της σκηνης στο πρωτο κεφαλαιο. Περιμενω ξανα την επιστροφη στο παρρον οπου μαλλον εκει θα ξεκαθαριστουν ολα. Μετα απο ολα αυτα θα την πληγωσει; Δεν εξηγητε αλλιως η πρωτη σκηνη του φανφικ...

Το κεφαλαιο κλεινει με μια ακομη φοβερη σκηνη μεταξυ του εντουαρντ και της αλις. Οπως μαλλον εχω ξαναπει λατρευω την αλις σε αυτη την ιστορια που αντι να ειναι το αγαπημενο αδερφακι με τον εντουαρντ τσακωνονται... Η τελευταια φραση μας αφηνει παλι γεματους αγωνια. Ανεκπληρωτη αναγκη; Χμμ...

Φοβερο κεφαλαιο ανυπομονω για την συνεχεια και χαιρομαι που εχω και για αυριο να διαβασω κατι δικο σου...

Απο οτι ειδα υπαρχει μια αναδρομη στο παρελθον και η Νεα Υορκη μαζι; Emily's Blog - Σελίδα 28 835489

Τελος παντων φοβερο κεφαλαιο απλα συχαρητηρια... Emily's Blog - Σελίδα 28 34442 Emily's Blog - Σελίδα 28 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠεμ 3 Μαρ 2011 - 19:15

Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!! Έμιλύ μου χίλια συγγνώμη που τόσο καιρό δεν είχα διαβάσει τη συνέχεια. Emily's Blog - Σελίδα 28 80711 Emily's Blog - Σελίδα 28 80711 Emily's Blog - Σελίδα 28 80711 Emily's Blog - Σελίδα 28 80711 Emily's Blog - Σελίδα 28 80711 Emily's Blog - Σελίδα 28 80711 Emily's Blog - Σελίδα 28 80711 Emily's Blog - Σελίδα 28 80711
Όμως μόλις τώρα τη διάβασα! Οι εντυπώσεις μου? Emily's Blog - Σελίδα 28 480860 Τι ιστορία κι αυτή γλυκιά μου??? Emily's Blog - Σελίδα 28 480860 Πες μου!!! Πες μου!!! Από πού τα σκέφτεσαι όλα αυτά??? Emily's Blog - Σελίδα 28 480860 Ήταν απλά ΥΠΕΡΟΧΗ! Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 868134 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 868134 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 868134 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 868134

Πάντοτε είμαι καταενθουσιασμένη με κάθε τι που γράφεις Έμιλύ μου! Αυτο το φάνφικ, το "Buried Memories" φαίνεται πως θα μας καθηλώσει στο έπακρον και δεν θα μπορούμε να περιμένουμε ως το επόμενο κεφάλαιο! Emily's Blog - Σελίδα 28 388681
Είναι μια ιστορία, θα έλεγα διαφορετική, σχετική με τις υπόλοιπες, άλλωστε το είπες κι εσύ. Smile

Αυτό ειναι ολοκάθαρο στα συναισθήματα των ηρώων, συγκεριμένα του ήρωα του Έντουαρντ, που είναι τόσο δυνατά όσο κάθε άλλη φορά. Δεν είναι όμως μόνο τα συναισθήματα, αλλά και οι αντιδράσεις του, τα λόγια του και βιώματά του. Δεν έχω καταλάβει ακόμη για ποιο λόγο φέρεται έτσι ή καλύτερα τι τον οδήγησε στο να φέρεται κατά αυτόν τρόπο. Επίσης, τι τρέχει με την Μπέλα. Τι συνέβη μεταξύ τους? Γιατί θέλει να της ζητήσει συγγνώμη? Η κοπέλα στη μνήμη του είναι η ίδια? Ανυπομονώ να το μάθω στη συνέχεια! Emily's Blog - Σελίδα 28 34442
Πολλές σκηνές με συγκλόνισαν και με ανατρίχιασαν από την παραστατικότητα της γραφής σου, όπως τη στιγμή που έκαναν ηρεμιστική ένεση στον Έντουαρντ αλλά και όταν ο ίδιος μιλούσε. Ο τρόπος που έλεγε κάθε τι και το συναίσθημα που είχε, μου έφερναν ένα κόμπο στο στομάχι. Φαίνεται πως είναι αρκετά πληγωμένος από τη ζωή. Ίσως και απογοητευμένος. Θα είναι πολύ δραματικό πράγματι, το "Buried Memories"...Emily's Blog - Σελίδα 28 773164

Συγχαρητήρια Έμιλυ! Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Συνέχισε έτσι ακάθεκτη!!! Emily's Blog - Σελίδα 28 474941 Emily's Blog - Σελίδα 28 474941 Emily's Blog - Σελίδα 28 474941 Αναμένω τη συνέχεια με αγωνία!!! Emily's Blog - Σελίδα 28 465227 Emily's Blog - Σελίδα 28 465227 Emily's Blog - Σελίδα 28 465227
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠεμ 3 Μαρ 2011 - 20:51

ουαουυυυ πολύ δυνατό κομμάτι Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917 Emily's Blog - Σελίδα 28 201917
περιττό να σου πω ότι πιάστηκε η ψυχή μου αλλά σίγουρα με έκανε να θέλω να διαβάσω συνέχεια
μπράβο Έμιλι πολύ καλή έμπνευση είχες huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 4 Μαρ 2011 - 22:52

Ουαου...Λοιπον μολις διαβασα το πρωτο κεφαλαιο του buried memories. Αυτην την εβδομαδα με εχεις αποτελειωσει. Μετα το καταπληκτικο μερος του november rain ερχετε το πρωτο κεφαλαιο απο αυτην την νεα ιστορια.

Το μονο που μπορω να κανω ειναι να αρχισω να το σχολιαζω απο την πρωτη κιολας φραση. Με την πρωτη μολις προταση βλεπω κατι καινουργιο. Χρησιμοποιεις τριτοπροσωπη αφηγηση. Ειναι κατα την γνωμη μου ο πιο δυσκολος τροπος γραφης και ο πιο επισημος. Για αυτο εξαλλου οι περισσοτεροι εκδοτικοι οικοι προτιμουν βιβλια σε τριτο προσωπο. Λατρευω που δοκιμαζεις τις δυνατοτητες σου και μας απεδιξες περιτρανα πλεον πως δεν γραφεις απλως καλα, αλλα εχεις χαρισμα.

Μαλιστα το καλλιεργεις και μπορει να γραψεις σε χιλιαδες ειδη. Γιατι δεν ηταν μονο η τριτοπροσωπη αφηγηση το διαφορετικο. Ηταν ολο το mood του κεφαλαιου, το λεξιλογιο μεχρι και ο τροπος εκφρασης. Ειχα διαβασει στο παρελθον ενα φανφικ απο ενα συγγραφεα που ηταν σε πρωτο προσωπο. Και διαβασα πριν λιγο καιρο μια νεα ιστορια του ιδιου συγγραφεα αυτην την φορα σε τριτο προσωπο. Το αποτελεσμα ηταν μετριο.

Πιστευω οτι εσυ τα καταφερνεις και στα δυο ειδη εξισου καλα και το αποτελεσμα οχι μονο δεν ηταν μετριο αλλα ηταν φοβερο. Μπραβο που πηρες το ρισκο και δοκιμασες κατι νεο που τελικα και το αποτελεσμα ειναι καλο και καταφερες να δουλεψεις με μια γραφη που εχει παγιδες και δυσκολιες.

Και μετα απο ολον αυτον τον προλογο να μπω στην υποθεση της ιστοριας. Η ιστορια ειναι τελειως διαφορετικη απο τα αλλα σου φανφικ. Καθε φανφικ σου εχει το δικο του χαρακτηρα και διαφερει απο τα αλλα αλλα αυτο ηταν κατι τελειως νεο.

Με ενθουσιασε που πολλα γεγονοτα εχουν προηγηθει και ξεκινας να διηγησε απο ενα μερος τη ιστοριας και πας προς τα πισω με ενα φοβερο ευρημα-την γραφομηχανη. Χρησιμοποιεις συχνα την τεχνικη in media res -το ειπα καλα;- αλλα αυτην την φορα σε ενα νεο επιπεδο.

Ας τα παρω απο την αρχη καλυτερα γιατι ηδη το σχολιο μου δεν βγαζει νοημα. Rolling Eyes Δεν ξερουμε πως ο εντουαρντ εχει καταλειξει εκει, τα γεγονοτα που εχουν προηγηθει και φυσικα δεν γνωριζουμε τιποτε σχεδον για την μπελλα.

Ηταν φοβερο που καθως διηγουσαν τα γεγονοτα μεσα στο μικρο δωματιο - την κριση του εντουαρντ, τις νοσοκομες το γιατρο τον οποιο λατρευω γιατι νοιαζεται πραγματικα για τον εντουαρντ- ξεφευγεις απο τα ορια του μικρου χωρου και μας διηγησε διασπαρτα γεγονοτα που προηγηθηκαν και καταλειξαμε εδω. Την μπελλα να βαφει τα μαλλια της ξανθα, το πως θα επρεπε να υποκρινεται στους επισκεπτες να βαφεται και να μην ειναι ο εαυτος της, αποσπασματα απο συζητησεις τους και γενικοτερα διαγραφεις τον χαρακτηρα της μπελλας χωρις να εμφανιζεται σχεδον καθολου.

Η ιδεα του εντουαρντ να γραφει το παρελθον του με ενθουσιαζει. Η σκηνη στην νεα υορκη απλα φανταστικη. Εχουμε τον εντουαρντ να καπνιζει μετα απο κατι που ειχε προηγηθει με την τανυα και την ξαφνικη εμφανιση της μπελλας να μπαινει στο κτηριο. Και εκει πανω στο καλυτερο μας αφηνεις με την αγωνια για το επομενο... Emily's Blog - Σελίδα 28 835489

***

Γενικα η ιστορια με ενθουσιασε. Δοκιμασες κατι νεο που οχι μονο πετυχε αλλα εγινε μια απο τις καλυτερες σου ιστοριες. Τωρα ειμαι κολλημενος και με ενα ακομη δικο σου φανφικ. Emily's Blog - Σελίδα 28 616544

Το οτι ανοιπομονω για την συνεχεια ενοειται. Και αληθεια με το θα συνεχισεις; Θα ηθελα να δω saline taste που μας εχει λειψει αλλα δεν θα ελεγα οχι και στο Yours Emily's Blog - Σελίδα 28 98735

Τελος παντων για αλλη μια φορα συχαρητηρια Emily's Blog - Σελίδα 28 906998 Emily's Blog - Σελίδα 28 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΤρι 8 Μαρ 2011 - 16:40

Σας ευχαριστω τοσο πολυ!!!
Γερασιμε Emily's Blog - Σελίδα 28 34442
Ερμιονη μου Emily's Blog - Σελίδα 28 382268
Χρυσανθη μου Emily's Blog - Σελίδα 28 906998
Δεν εχω λογια!!! Πραγματικα μου φτιαξατε την ημερα Emily's Blog - Σελίδα 28 465227
Συνεχεια -ετσι για ενημερωση- θα εχει λογικα η απο Saline Taste η απο Buried Memories...
Δεν νομιζω πως σας το εχω ανακοινωσει Emily's Blog - Σελίδα 28 876749 αλλα ενα teaser απο Saline Taste σας περιμενει στο blog μου! Καλη Αναγνωση εστω για αυτο το μικρο κομματακι. Σας υποσχομαι πως το επομενο κεφαλαιο θα σας αφησει με μια αρκετη δοση απο γευση αλμυρας Wink Μαντεψτε γιατι; Σας εχει λειψει ο Εντουαρντ ΤΟΥ ΠΑΡΟΝΤΟΣ;;; Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΠαρ 11 Μαρ 2011 - 22:39

Χμμ ενδιαφερον teaser...Σπασμενο κολιε με κοχυλια;Emily's Blog - Σελίδα 28 616544

Εντουαρντ του παροντος; Shocked Α, και υπεροχη εμφανιση λατρευω τα χρωματα και το αχνο φοντο που σου επιτρεπει να διαβαζεις ανετα...Ανοιπομονουμε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΣαβ 12 Μαρ 2011 - 12:10

αχ εμιλυ μου , περιμενω με αγωνια το κεφαλαιο σιγουρα θα ειναι συναρπαστικο!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΣαβ 12 Μαρ 2011 - 14:13

Λοιπον... Δεν ξερω απο που να ξεκινησω το σχολιο μου αυτη τη φορα Neutral Ισως με ενα ευχαριστω για ολους οσους με υποστηριξαν και με υποστηριζουν ολο αυτο το καιρο διαβαζοντας πειστα τις ιστοριες μου. Οκ αμα αρχισω ετσι στο τελος δεν θα καταληξω να πω αυτο που πραγματικα θελω να πω Neutral Σας καταλαβαινω αμα μεχρι εδω δεν βγαζετε νοημα... Αλλα... Πηρα μια αποφαση... Δεν ξερω κατα ποσο θα επηρεασει τους αναγνωστες μου εκει εξω, ομως ξερω πως επηρεαζει δραματικα την ζωη που εκανα εως τωρα. Δεν λεω μου αρεσει το γραψιμο, μου αρεσει να μοιραζομαι τις ιστοριες μου με ανθρωπους εκει εξω... Μα... Θελω να φτιαξω ΔΙΚΟΥΣ μου, ΟΛΟΚΛΗΡΩΤΙΚΑ δικους μου χαρακτηρες. Εχω βαρεθει να το αποφευγω συνεχεια, να φοβαμαι. Παντα καταληγω να γραφω ιστοριες για τον Εντουαρντ και την Μπελλα γιατι εκεινοι συμαδεψαν κατα καποιον τροπο την δικη μου ζωη και ελπιζω αυτο να συμβει σε αλλους με τις δικες μου ιστοριες. Που θελω να καταληξω; Με "ανακαλυψε" μια καθηγητρια μου στο σχολειο Rolling Eyes Της εδειξα ενα μερος της δουλειας μου και εκεινη φανηκε να απογοητευεται που δεν εχω δημιουργησει μεχρι τωρα κατι δικο μου. Αυτο με οδηγησε στην ανασφαλεια, εδω και καιρο αναρωτιομουν αμα αυτο που κανω οντως αξιζει. Μπορει να ειμαι ακομη μια επιδοξη συγγραφεας -μεγαλα λογια για μενα-. Μπορει να ειμαι μια απο τους πολλους εκει εξω που κυνηγανε ενα ονειρο που δεν θα βγει τελικα αληθινο. Δεν ειμαι ικανοποιημενη με την δουλεια μου, και αυτο δεν ειναι επειδη ηρθε μια καθηγητρια για να μου το πει. Το ηξερα. Ηξερα πως ηθελα παραπανω πραγματα. Δεν θα παρατησω τελειως το γραψιμο, μη φοβαστε. Απλα θα προχωρησω στο επομενο σταδιο και αυτο δυστυχως περιλαμβανει διαγραφη των παλιων μου ιστοριων και κατασκευη ενος καινουργιου ιστολογιου. Θελω μια καινουργια αρχη, κατι που να με ικανοποιει. Εδω και λιγες μερες δουλευω κατι και πραγματικα ειμαι πολυ ικανοποιημενη με αυτο. Ειναι δικο μου. Οι χαρακτηρες, η εξωτερικη τους εμφανιση... Ολα. Δεν ξερω αμα θα την δημοσιευσω η οχι. Σκεφτομαι να την δημοσιευσω για εσας. Ειστε σημαντικοι για εμενα,μπορει να μην το καταλαβαινετε αλλα ειστε. Η αποφαση μου αυτη δεν σημαινει πως θα παρατησω το φορουμ, το γραψιμο κλπ. Σημαινει πως θα δοκιμασω αλλα πραγματα. Τωρα θα με ρωτησετε γιατι σας τα λεω ολα αυτα; Θα μπορουσα απλα να πατησω μια αποσυνδεση απο το φορουμ, να σβησω το ιστολογιο μου και να εξαφανιστω απο προσωπου γης. Ε λοιπον δεν βρισκω σωστη μια τετοια σταση. Προτιμω να σας εξηγησω τι ειναι αυτο που θελω ελπιζοντας πως θα με καταλαβαιτε και δεν θα με μισησετε παρα να σας αφησω να περιμενετε για μια συνεχεια μιας ιστοριας, η μαλλον ιστοριων, που δεν εχουν μελλον. Αααα... Και να τονισω πως η καθηγητρια μου ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ. Η αποφαση ηταν και ειναι ολοκληρωτικα δικη μου. Μπορει να σας φανει χαζο, ανωριμο και χιλια αλλα πραγματα. Μπορει να σταματησετε να διαβαζετε καθε αλλη ιστορια που θα δημοσιευω μονο και μονο απο πεισμα. Θα λυπηθω αυτο ειναι το μονο σιγουρο... Αλλα... Δεν ξερω... Πειτε μου αμα θελετε να δειτε κατι δικο μου απο εδω και περα. Ειναι περιττο να προσθεσω πως ειμαι περηφανη που ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ λεω δικο μου, ετσι απλα χωρις να σκεφτομαι "Οχι, δεν ειναι δικο σου. Η πλοκη; Η πλοκη επηρεαζεται απο τους χαρακτηρες και οι χαρακτηρες δεν ειναι δικοι σου οποτε... Η ιστορια δεν ειναι δικια σου, ισως η ιδεα" Σας παρακαλω απαντηστε Emily's Blog - Σελίδα 28 551700 Συγνωμη, χιλια συγνωμη Sad



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Emily The Strange στις Σαβ 12 Μαρ 2011 - 14:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΣαβ 12 Μαρ 2011 - 14:20

εμιλυ μου εισαι ενα τεραστιο ταλεντο με μεγαλες προδιαγραφες !!! Χαιρομαι που πηρες μια τετοια αποφαση και να δημιουργησεις κατι νεο , κατι ολοδικο σου , ειναι ενα μεγαλο βημα και χρειαζεται μεγαλο πεισμα και θαρρος για να το κανεις . Ότι και να κανεις εγω τουλαχιστον θα ειμαι διπλα σου και θα περιμενω το πρωτο σου εργο με αγωνια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΣαβ 12 Μαρ 2011 - 14:25

Σε ευχαριστω, Ελινα μου Sad Πραγματικα εχω ξεμεινει απο λογια Sad Πιστεψε με δεν ηταν καθολου ευκολο, σφιγγοταν η καρδια μου με καθε ιστορια που διαγραφοταν αλλα... ηταν αναγκαιο Crying or Very sad Συνεχιζω να το πιστευω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 28 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 28 I_icon_minitimeΣαβ 12 Μαρ 2011 - 14:27

να συνεχισεις γλυκια μου κα ειμαι σιγουρη οτι θα τα καταφερεις εκλπηκτικα!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Emily's Blog
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 28 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Geo's Blog!
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Creep's blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: