Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Emily's Blog

Πήγαινε κάτω 
+44
daisyalicecullen
sisaki
pretty witch
dimitra_80
!!!twilight!!!
Stella Sunlight
Emy+Robert
T-NM-E-BD
marina
sandra21
pink
marian
robert\'s girl
Jane Volturi
$ofi@ + Edward
despina aek
ROBELINA
katia2110
evaki
Mrs.Christina
Bella07
mpellanti21
.Mαdωω*
LadyTaniaXd
LITSA0089
volturi girl
twilightFOREVER
kristeng7
anastacia9280
i love edward 2
izzy cullen
dmant89
peby
Niki Patt
twilightsagaddicted
Stellouko
evi
nora
Lizzy Cullen
Isabella_Cullen
ed<3
Zafrina
kristen4ever
Nemesis Of Bellin
48 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 27, 28, 29
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΣαβ 12 Μαρ 2011 - 19:35

Έμιλυ...εγώ κι αν έχω ξεμείνει από λόγια...Πραγματικά, δεν ξέρω τι να πω. Διάβαζα και ξαναδιάβαζα αυτό που έγραψες για να καταλάβω μερικά πράγματα.

Πρώτα απ'όλα, έχω να σου πω ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ για την κίνησή σου να κάνεις ένα βήμα παραπέρα. Καλώς ή κακώς, λίγοι είναι αυτοί που το τολμούν και θα έπρεπε να γίνουν παράδειγμα για όλους τους υπόλοιπους που το φοβούνται.
Βρίσκω αυτή σου την απόφαση συναρπαστική, αν και νομίζω πως είτε οι ήρωες είναι οι Εντουαρντ-Μπέλα είτε είναι κάποιοι άλλοι δικοί σου, το αποτέλεσμα θα είναι το ίδιο. Θέλω να πω δηλαδή, ότι ήδη μας έχεις αποδείξει τι μπορείς να κάνεις και πού μπορείς να φτάσεις. Μας έχεις δείξει καθαρά το ταλέντο που έχεις, κι έτσι δεν θα πρέπει να έχεις κανέναν ενδοιασμό σχετικά με το αν θα συνεχίσουμε να σε στηρίζουμε ή όχι.
Αυτό που ανέφερες με το "πείσμα", για μένα είναι πολύ κουτό. Θα πεισμώσω και θα σου θυμώσω επειδή επέλεξες να κάνεις ένα βήμα μπροστά? Θα σταματήσω να διαβάζω τη δουλειά σου επειδή αποφάσισες να κάνεις κάτι που θα ήταν το καλύτερο για σένα? Αυτό θα ήταν εντελώς εγωιστικό και ανόητο. ΦΥΣΙΚΑ και είμαι μαζί σου, ΦΥΣΙΚΑ και θα είμαι δίπλα σου!
Ένα πράγμα όμως, το οποίο θα πρέπει να έχεις πάντοτε κατά νου, είναι να έχεις αυτοπεποίθηση σε ό,τι κι αν κάνεις! Τις ανασφάλειες και τους δισταγμούς θα πρέπει να τα αφήσεις στην άκρη και να πιστέψεις σε σένα! Είμαι απολύτως σίγουρη ότι θα τα καταφέρεις! Για να πιστέψουν οι άλλοι σε σένα, πρέπει να πιστέψεις κι εσύ με τη σειρά σου στις ικανότητές σου! Μη μετανιώνεις για τίποτα. Από τη στιγμή που το αποφάσισες, τίποτε άλλο δεν θα σε κάνει να αλλάξεις γνώμη.
Θα σου πω την αλήθεια. Οφείλω να ομολογήσω ότι στεναχωρήθηκα που διέγραψες τα φάνφικ σου. Ήταν όλα ένα κι ένα. Τα αγαπήσαμε, τα λατρέψαμε, μας αιχμαλώτιζε κάθε φορά ένα νέο κεφάλαιο. ΟΜΩΣ αν πιστεύεις ότι ήταν το καλύτερο αυτό, τότε ναι! ήταν! Ανοίγεται κάτι καινούριο μπροστά σου το οποίο οφείλεις να εκμεταλλευτείς!!!
ΜΠΡΑΒΟ και πάλι Έμιλυ! Δε χρειάζεται να απολογείσαι για τίποτα!

Φιλάκια πολλά! Emily's Blog - Σελίδα 29 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΣαβ 12 Μαρ 2011 - 23:18

Σε ευχαριστω παρα πολυ, Ερμιονη μου Emily's Blog - Σελίδα 29 34442 Δεν ξερω απο που να αρχισω... Εχω συγκινηθει, πραγματικα. Σκεφτομαι πως στην αρχη του μηνα εκανα σχεδια για το πως θα συνεχισω το Saline Taste και τωρα εχει τελειωσει για μενα οριστικα. Ποιος ειπε πως η ζωη δεν ειναι ενα μπερδεμα; Τεσπα, στο θεμα μας. Καταρχας χαρηκα που και η Ελινα και εσυ υποστηριζετε την αποφαση μου. Ναι, μπορει να ειναι το ιδιο με η και χωρις του συγκεκριμενους ηρωες αλλα ειλικρινα... Το συναισθημα ειναι εντελως διαφορετικο. Νιωθω λες και καθομαι να γραψω για πρωτη φορα. Ειμαι εκστασιασμενη απο την πρωτη στιγμη που αρχισα να σκεφτομαι καθε λεπτομερεια της εξωτερικης εμφανισης και κυριως του χαρακτηρα καθε ηρωα μεσα στην καινουργια αυτη ιστορια. Θα ειναι εφηβικη. Ισως απλη σχετικα με τις προηγουμενες αλλα τα πρωτα βηματα ειναι παντα απλα και μικρα.

Ναι τωρα που το ξαναδιαβαζω και εγω βρισκω κουτο αυτο με το πεισμα. Αλλα ποτε δεν ξερεις πως θα αντιδρασει ενας ανθρωπος.

Οσο για τα φανφικ... -γιατι η καρδια μου πρεπει να σφιγγεται καθε φορα που μιαλω για αυτο το θεμα; Sad - Ηταν αναγκαιο. Αναγκαιο για να προχωρησω μπροστα. Θα ηταν δυσκολο ακομη και αν ειχα σβησει το blog να ξερω πως καπου εκει εξω υπαρχουν και με ενα απλο κλικ θα μπορουσα να τα ξαναφερω στην ζωη αναιρωντας την διαγραφη του blog. Ειναι πειρασμος τι να κανουμε Rolling Eyes Αλλα να σου πω ενα μυστικο; Η ζωη ειναι για να προσπερναμε πραγματα, για να περναμε στο επομενο σταδιο. Δεν θα πω ψεματα... Και εγω λυπηθηκα με τις ιστοριες, γιατι οσο και αν το αναιρω τωρα ηταν κομματι μου. Τωρα ομως που επιασα κατι καινουργιο, η μαλλον που ασχολουμαι με κατι καινουργιο Smile Νιωθω ΠΟΟΟΟΛΛΛΛΥΥΥΥ καλυτερα Razz Σορρυ αμα σε στεναχωρησα... Θα επανορθωσω συντομα Wink Emily's Blog - Σελίδα 29 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΣαβ 12 Μαρ 2011 - 23:29

Όπως το είπες γλυκιά μου!
Η ζωη ειναι για να προσπερναμε πραγματα, για να περναμε στο επομενο σταδιο.
Αυτό κρατάω και σου λέω ένα ακόμη μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ! Χαίρομαι που πήρες αυτήν την απόφαση και πιο πολύ ξέρεις γιατί χαίρομαι? Γι αυτό που είπες παραπάνω. Ότι τώρα νιώθεις ΠΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛΥΥΥΥΥΥ καλύτερα! Το σημαντικότερο είναι να παίρνουμε αποφάσεις και μετά να μην μετανιώνουμε. Να τις στηρίζουμε μέχρι τέλους!
Θα περιμένω με μεγάλη αγωνία την καινούρια σου δουλειά, καθώς φαίνεσαι πολύ ενθουσιασμένη! Να ξέρεις πως για ό,τι χρειαστείς εγώ θα είμαι εδώ! Μη διστάσεις! Emily's Blog - Σελίδα 29 34442
Φιλάκια πολλά! Emily's Blog - Σελίδα 29 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightFOREVER
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightFOREVER


¶ντρας Αριθμός μηνυμάτων : 4265
Registration date : 25/07/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΚυρ 13 Μαρ 2011 - 14:02

Εμιλυ δεν καταλαβαινω γιατι να πεισμωσουμε και να μην σε στηριξουμε σε ενα νεο βημα που αποφασισες να κανεις. Απο οτι καταλαβαινω δεν ειναι μια αυθορμητη αποφαση αλλα κατι που το θελεις και ηρθε ο καιρος να κανει την επομενη κινηση. Μια κινηση δυσκολη και σου λεω μπραβο που πηρες την αποφαση να την ακολουθησεις. Ειναι δυσκολο να φτιαξεις απο την αρχη κατι τελειως δικο σου και τωρα ειναι που θα σε στηριξουμε περισσοτερο.

Η κασσανδρα κλερ με φανφικ δεν ξεκινησε και που εχει φτασει τωρα; Εχεις απιστευτο ταλεντο χαρισμα ισως και πολυ φαντασια και μπορεις να τα κατεφερεις. Πως να μην σε στηριξουμε; Οταν λατρευουμε αυτο που κανεις και πραγματικα το αγαπαμε δεν γινεται να σε παρατησουμε ετσι. Και ειδικα οταν ερχεσε με ειλικρινια και μας λες οτι ηρθε η ωρα να προχωρησεις.

Οπως ειπες και εσυ και η ερμιονη πολυ σωστα σχολιασε, η ζωη ειναι για να προχωραμε και να φτανουμε στο νεο σταδιο. Ειναι λογικο να σφιγγεται η καρδια σου οταν μιλας για τα φανφικ τα οποια ηταν κομματι σου για πολυ καιρο και προαγγελος οτι θα κανεις κατι περισσοτερο απο αυτο.

Και με την νεα σου δουλεια κανεις ενα νεο βημα που πιστευω οτι ηταν καιρος να γινει αφου το ηθελες. Ανοιπομονω να δω τι ειναι γιατι φενεσε ενθουσιασμενη και για να οδηγησει σε μια τοσο σημαντικη αποφαση ειναι σημαντικο.

Εγω προσωπικα οπως και νομιζω ολοι οσοι λατρευουν εσενα σαν συγγραφεα και οχι μονο τα φανφικ σου θα σε στηριξουμε και σου ευχομαι πραγματικα να πραγματοποιησεις τα ονειρα σου και ποιος ξερει ισως καποια στιγμη να βρεθω σε ενα μεγαλο βιβλιοπωλειο να περιμενω στην σειρα για να υπογραψεις το αντιτυπο του βιβλιου σου. Emily's Blog - Σελίδα 29 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightforeverfanfic.blogspot.com/
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΤετ 16 Μαρ 2011 - 20:34

http://smellsliketeenspirit-lastrine.blogspot.com/

Λογο πιεσης απο το σχολειο αποφασισα πως θα στελνω καθημερινα μικρα κομματια της ιστοριας αυτης. Δεν σκοπευω να αρχισω καινουργια καθως θα την γραφω οποτε θα ειναι σαν μια ευχαριστη αποκλειστικη ασχολια. Δωστε σημασια στην playlist του kainoyrgioy μου blog. Οι στχιοι θα εχουν νοημα στην ιστορια Wink Ενα μικρο κομματι απο την καινουργια μου ιστορια σας περιμενει στο μπλογκ. Να μην ξεχνιομαστε Razz Καλη αναγνωση kiss Περιμενω σχολια, αποψεις, σκεψεις Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΤετ 16 Μαρ 2011 - 20:50

Έμιλυ! Επέστρεψες! Emily's Blog - Σελίδα 29 6512 Emily's Blog - Σελίδα 29 6512 Emily's Blog - Σελίδα 29 6512
Πόσο χαρούμενη με κάνεις! Emily's Blog - Σελίδα 29 6512 Emily's Blog - Σελίδα 29 6512 Emily's Blog - Σελίδα 29 6512 Η αρχή από την καινούρια σου ιστορία αναρτήθηκε! Emily's Blog - Σελίδα 29 6512 Emily's Blog - Σελίδα 29 6512 Emily's Blog - Σελίδα 29 6512

Λοιπόν....ο τίτλος μου άρεσε πάρα πολύ και βρήκα εκπληκτικό το γεγονός ότι τον συνέδεσες με το τραγούδι και το νόημά του, αλλά και με τη φωτογραφία. Wink
"i wish you were here", ένας τίτλος στον οποίο διακρίνω πολύ πόνο και παράλληλα χαμό ενός προσώπου. Είδαμε βέβαια πως ο Σεμπάστιαν "χάθηκε" και η Δανάη είναι αυτή που εύχεται να ήταν κοντά της. (εν τω μεταξύ υπέροχο όνομα!) Επίσης, κατηγορεί τον εαυτό της και μάλιστα εξηγεί και το περιστατικό του ατυχήματος. Νομίζω πως οι τύψεις ή μάλλον καλύτερα οι κατηγορίες ότι το φταίξιμο ήταν δικό της, τη βαραίνουν πολύ, όπως άλλωστε φαίνεται.
Ανυπομονώ για τη συνέχεια, ώστε να απαντηθούν διάφορα ερωτηματικά που γεννήθηκαν διαβάζοντας το κεφαλαιάκι αυτό!Emily's Blog - Σελίδα 29 34442

Μπράβο σου Έμιλυ! Επανήλθες με μια δυνατή ιστορία και με μία πολύ όμορφη εμφάνιση του blog σου! Η playlist είναι απίθανη! Σου αξίζουν συγχαρητήρια γλυκιά μου! Emily's Blog - Σελίδα 29 201917 Emily's Blog - Σελίδα 29 201917 Emily's Blog - Σελίδα 29 201917 Emily's Blog - Σελίδα 29 201917 Emily's Blog - Σελίδα 29 201917 Emily's Blog - Σελίδα 29 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΠεμ 17 Μαρ 2011 - 14:03

εμιλυ μου διαβασα τα δυο κομματια και ενθουσιαστικα !!!!!! πιστευω οτι θα ειναι μοτι καλυτερο εχεις κανεις , οχι φυσικα οτι τα προγουμενα δεν ηταν τελεια ,αλλά αυτά είναι ολοδικα σου!!!!!!!! οσο για την μουσικη εκπληκτικη!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stella Sunlight
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Stella Sunlight


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 837
Registration date : 04/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΠεμ 17 Μαρ 2011 - 20:01

Εμιλυ μου διαβασα αυτα που εγραψες και πραγματικα με εκανες να δακρυσω απο τα λογια σου.Πραγματηκα ηθελε μεγαλη δυναμη να διαγραψεις τα fanctions που ειχες γραψει αλλα αυτο που εκανες ηταν μια αλλαγη ενα βημα να γραψεις κατι δικο σου με δικους σου χαραχτηρες και υποθεση ενα θα σου πω.Μπραβο σου. Emily's Blog - Σελίδα 29 334688 Emily's Blog - Σελίδα 29 201917

Ηθελε δυναμη και πολυ σκεψη για να κανεις αυτο το βημα και εκανες σωστα θελω να ξερεις οτι εγω θα ειμαι εδω και θα διαβασω την καινουργια ιστορια σου.Το ξερεις οτι εχεις ταλεντο και μην το αφησεις αντηθετος κρατα το χαρισμα σου και δημιουργησε μεγαλες δημιουργιες. Wink

Διαβασα την καινουργια ιστορια ενα κομματι που εβαλες και απλος με αφησες αφωνη ευχομαι πραγματικα να το συνεχησεις.Και περημενω κεφαλαιο χωρις να θελω να σε αγχωσω. Emily's Blog - Σελίδα 29 876749

Να ξερεις οτι ειμαι μαζι σου και σε υποστηριζω Emily's Blog - Σελίδα 29 34442πολυ γλυκια μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stella-brokenheart-94.blogspot.com
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011 - 16:26

Εμιλυ τρεχει κατι με το blog σου;Προσπαθω να διαβασω της ιστοριες σου και δεν μπαινει... Sad Emily's Blog - Σελίδα 29 691775
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΠεμ 24 Μαρ 2011 - 17:19

Μαρινα μου, συγνωμη αμα θα σε απογοητευσω αλλα το blog το διεγραψα -για λογους που γραφω αναλυτικα στις προηγουμενες σελιδες- μαζι και τις ιστοριες Rolling Eyes Εχω φτιαξει ενα καινουργιο http://smellsliketeenspirit-lastrine.blogspot.com/ Μεχρι στιγμης δεν εχω δημοσιευσει καμια αναρτηση στο συγκεκριμμενο μα κατι τετοιο δεν θα αργησει να γινει Wink Οριστε το λινκ οπου μπορεις να βρεις την καινουργια μου ιστορια: https://bellandedward.forumgreek.com/t1346-topic#245530
Και το λινκ στο οποιο μπορεις να σχολιασεις: https://bellandedward.forumgreek.com/t1347-topic#245528
Θα περιμενω με αγωνια γνωμες -στο ^ τοπικ σχολιασμου- Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Emily's Blog - Σελίδα 29 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Emily's Blog   Emily's Blog - Σελίδα 29 I_icon_minitimeΤετ 20 Απρ 2011 - 9:04

Λογω καποιων προβληματων που αντιμετωπιζω αυτην την περιοδο ζητησα απο την διαχειρηση του φορουμ να με διαγραψει απο μελος του φορουμ. Θα ηθελα να σας πω οτι θα μου λειψετε ολοι. Το φορουμ ηταν μερος της ζωης μου τους τελευταιους μηνες και ολα τα μελη μεσα σε αυτο υπηρξαν και αυτα κατα καποιον τροπο φιλοι μου. Θαηθελα να σας αποχαιρετισω εναν εναν ξεχωριστα αλλα δυστυχως ο χρονος δεν ειναι με το μερος μου.

Αντιο, Εμιλυ

Υ.Γ Θα συνεχισω να βαζω τις συνεχεις των ιστοριων μου σε ενα φορουμ στο τοπικ stories of u- Οποιος θελει μπορει να τις διαβαζει και τις δυο τους εκει καθως και τις καινουργιες... Το οτι φευγω απο το φορουμ δεν σημαινει πως θα εγκαταλειψω και το γραψιμο.... Εξαλλου ειχα υποσχεθει στην Ερμιονη οτι ποτε δεν θα το εκανα αυτο Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Emily's Blog
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 29 από 29Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 27, 28, 29
 Παρόμοια θέματα
-
» Geo's Blog!
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Creep's blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: