Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Heart's Revenge

    Πήγαινε κάτω 
    +15
    eleni 2
    robsten kiss
    Bella07
    Marzaki Cullen
    sisaki
    xrysanthi
    twilightsagaddicted
    despina aek
    demi cullen
    LITSA0089
    ed<3
    Nemesis Of Bellin
    Emy+Robert
    annia
    ROBELINA
    19 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 20:53

    Αχ Μαρινάκι, φυσικά και σ' ευχαριστούμε!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227
    Αν δεν υπήρχαν άτομα να διαβάζουν ό,τι γράφουμε, πώς θα συνεχίζαμε? Και αυτό ισχύει για όλους είτε γράφουν ατομικά μια ιστορία είτε με κάποιον ακόμη!!! huggie
    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 691711 τόσο τόσο τόσο πολύ για την ενθάρρυνση και για όλα!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 20:54

    πολύ καλή και γεμάτη ένταση η συνέχεια... αλλά γιατί κάτι μου λέει ότι ο Τζέικ τελικά δεν είχε σχέση με αυτό... αλλά της το χτύπησε για να την κάνει να πονέσει?
    δεν ξέρω κάτι δεν μου κάθετε καλά... και πιο πολύ με τον ΕΝτ δεν τον έχω και για τόσο καλό παιδί σε αυτήν την ιστορία ίσως και να κάνω λάθος... αλλά γιατί νιώθω ότι εκείνος τα δημιουργεί όλα αυτά ???
    μπράβο Ερμιονάκι μου έκανες πολύ καλή δουλειά... ελπίζω να έχουμε και σύντομα συνέχεια απο την άλλη αγαπημένη μου ιστορία σου που περιμένω πως και πως Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 21:00

    Emy+Robert έγραψε:
    Για την ακρίβεια, στα πλευρά του τον χτύπησαν περισσότερο, όμως δεν θα είναι κάτι σοβαρό. Wink Όσον αφορά σπασίματα κλπ, απλά στραμπουλήγματα. Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 906998

    ¶ρα δεν είναι κάτι το τόσο πολύ σοβαρό...Πάλι καλά...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 21:05

    κοριτσακαι αν μαι και εγω!!! χιλια ευχραιστουμε για τα καλα σας λογια !! για αλλη μια φορα η ερμιονη εδειξε το ταλεντο της!!! η συνχεια θα ειναι απο εμενα , θα την εχετε αρκετα συντομα!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 21:09

    Χρυσάνθη μου, σ' ευχαριστούμε πάρα μα πάρα μα πάρα πολύ για τα καλά σου λόγια!!! kiss kiss
    Πολύ χαιρόμαστε που σου άρεσε το καινούριο μας κεφάλαιο!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227

    Χμ...νιώθεις ότι ο Έντουαρντ τα δημιουργεί όλα? Η αλήθεια είναι ότι μέχρι τώρα δεν έχει δείξει τέτοιο προφίλ, αλλά δεν μπορώ να αποκαλύψω κάτι. Αυτό δε σημαίνει βέβαια ότι ισχύει κάτι τέτοιο, αλλά ούτε και ότι δεν ισχύει. Θα δείτε παρακάτω πράγματα που δεν θα πιστεύετε! Είμαι σίγουρη γι αυτό!!! Wink Έτσι Ελινάκι???

    Και πάλι σ' ευχαριστούμε πολύ Χρυσάνθη μου!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 174341 Τα σχόλιά σου μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε και μας κάνουν καλύτερες!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 906998

    Σπόιλερ:

    Φιλάκια πολλά!!!!! kiss kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 21:28

    Emy+Robert έγραψε:


    Σπόιλερ:

    ανυπομονώ όχι μόνο για "Broken Tango" αλλά και για νέες περιπέτειες
    και εγώ έχω κάτι καινούργιο στα σκαριά αλλά φοβάμαι να κάνω την συγγραφή γιατί έχω τόσες ανεκπλήρωτες υποχρεώσεις που θα με δείρετε στο τέλος Razz Razz Razz Razz
    ας τελειώσουμε με το καλό αυτό που διαβάζετε μπας και συνεχίσει και ο διαγωνισμός
    ένα είναι σίγουρο το καλοκαιράκι μπήκε για τα καλά και η φαντασία οργιάζει οπότε μάλλον ο διαγωνισμός θα μπει στις προτεραιότητες μου για να διασκεδάσουμε και λιγάκι Razz Razz Razz
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 21:36

    Κι άλλο σενάριο σκέφτηκες??? Shocked Χρυσάνθη μου, είσαι κορυφή! Τελείωσε!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 31995 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 31995 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 31995 Χαχαχαχα!!! Να σε δείρουμε??? Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 403120 Εκφράσου ελεύθερα!!! Wink Γράψε εσύ για ό,τι νομίζεις ότι είναι καλύτερο, αν και αυτόν τον καιρό -όπως το είπες-, επειδή είναι καλοκαίρι και όσο να' ναι η φαντασία καλπάζει... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 185649 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 200305 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 923478 , ο διαγωνισμός με τις ιστορίες θα ήταν ό,τι πρέπει! Α! Και τα "μαθήματα πάθους" θα έλεγα πως θα ήταν ιδανικό! giggle Wink
    Ό,τι νομίζεις εσύ!!! kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 22:36

    όχι τα μαθήματα πάθους γιατί αλλάζουν γραμμή πλεύσης και θέλω να το σκεφτώ πάρα πολύ καλά πως θα το συνεχίσω... οπότε τώρα που δεν μπορώ να γράψω φτιάχνω στο μυαλό μου το καινούργιο σενάριο... για να δω που θα με οδηγήσει... όπως καταλαβαίνεις είναι αρκετά καυτό... αλλά όταν αρχίσω να γράφω θα δω με τι θα συνεχίσω... βέβαια εννοείτε ότι θα έχει προτεραιότητα το "η αγάπη σου με σκοτώνει" αλλά έχει το αβαντάζ ότι το έχω γράψει ήδη και απλά πρέπει να το περάσω στο πιτσι για να το ανεβάσω... μόνο ένα μικρό κομμάτι λείπει για να γράψω απο την αρχή και μετά το άλλο είναι έτοιμο μέχρι το τέλος του δευτέρου μέρους... το τρίτο δεν το έχω σκεφτεί ακόμα πως θα εξελιχθεί οπότε μπορεί να το καθυστερήσω λίγο
    αλλά ενδιάμεσα μπορώ να προχωρήσω λίγο και με αυτά που έχω ήδη ανεβάσει... και επειδή όπως είπα καλοκαιράκι είναι... θα προτιμήσω να συνεχίσω τον διαγωνισμό Razz
    ευχαριστώ για την υποστήριξη huggie Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΚυρ 12 Ιουν 2011 - 22:40

    Χρυσάνθη μου, μπράβο σου που τα σκέφτεσαι όλα και τα βάζεις σε μια σειρά!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 616544
    Ο Διαγώνισμος έχει σειρά λοιπόν!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 388681 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 388681 Ανυπομονούμε, ανυπομονούμε! kiss kiss kiss
    Σ' ευχαριστούμε πάρα πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια κι εμείς!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 18:55

    να μαι και εγω με την συνχεια της ιστοριας πιστευω να την απολαυσετε και περιμενω με αγωνια τα σχολια!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 19:34

    μου αρέσει που θες και σχόλια Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 480860 faint faint faint Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 480860
    τι μας έκανες απογευματιάτικα κοπέλα μου Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 835489 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 6626 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 835489
    απλά τέλειο Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 συνεχίστε έτσι Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 19:40

    τι εκαναν μωρε η καημενη !!! χαιρομαι που σου αρεσε!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 20:50

    μου αρεσει που ρωτας κιολας ελινακι μου..κανει που κανει ζεστη,μας αποτελειωσες...παντως ειναι πολυ ωραια η συνεχεια.....με την ποδια με το γουρουνακι... Twisted Evil
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 20:55

    χαιρομαι που σου αρεσε !!! Η συνεχεια θα ειναι απο την ερμιονη μας !! και ειμαι σιγουρη θα σας εκπληξει
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 20:58

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 835489 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 835489 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 835489 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 835489
    Οι λιποθυμιες ηταν ενας καλος τροπος να αρχισω... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 480860
    Μας ξεκανες τις κακομοιρες...να δω τωρα που να βρω μυαλο για να διαβασω....
    Το λεμονι πολυ καυτο!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 507795 Και ολες οι σκηνες που ξετυλιγονται...
    Η νοτα η χιουμοριστικη με τον Εντουαρντ να φοραει ποδια ''ολα τα λεφτα'' Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 403120 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 174341

    ''ΑΠΟΛΑΥΣΤΙΚΗ συνεχεια''...Ελινακι μου!!!

    ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ κοριτσακια μου αν και προσπαθειτε να μας ξεκανετε Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 945889 εμεις σας αγαπαμε και σας στηριζουμε giggle !

    kiss Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 kiss Και δυο φιλακια απο μενα για σας...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 21:02

    μαρινακι μου χαιρομαι που σου αρεσε , θα μπορυσα να πω οτι δυσκολευτηκα σε αυτη λεμοναδα , ήθελα να την κανω αρκετα αισθησιακη αλλα και λιγακι αστεια !!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LITSA0089
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire



    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 1402
    Registration date : 14/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 21:14

    Τι ωραίο λέμονι Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 442819 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 442819

    Μπράβο κορίτσια μου!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 474941 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 474941 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 474941 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917

    Όσο για το τέλος lol! lol! τι πλάκα Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 403120 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 403120 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 403120 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 403120 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 403120

    το έκαψε το φαγητό....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 14 Ιουν 2011 - 22:11

    Κορίτσια μου Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 577643 σας ευχαριστούμε πολύ πολύ όλες σας!!! kiss kiss kiss
    Χαχα! Βλέπω η λεμονάδα έπιασε τόπο!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 6626 Να περιμένετε κάτι τέτοια άξαφνα από το Ελινάκι μας, που είναι ειδική! Wink Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 185649
    Και πάλι σας ευχαριστούμε πολύ πολύ Χρυσάνθη μου, Δέσποινά μου, Μαρινάκι μου και Λιτσάκι μου!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 577643 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 577643
    Φιλάκια πολλά!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 2 Αυγ 2011 - 15:17

    Λοιπόν...το 10ο κεφάλαιο είναι έτοιμο κορίτσια μου!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 616544
    Μόλις αναρτήθηκε και περιμένουμε με ανυπομονησία τα σχόλιά σας!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 577643 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 2 Αυγ 2011 - 17:27

    Πω πω Ερμιονη μου χαμος σε αυτο το κεφαλαιο!!! Shocked
    Ο καβγας του Εντουαρντ με τη Μπελλα ηταν πολυ εντονος...Της θυμωσα στην αρχη ηταν πολυ αδικη μαζι...αλλα ειχε και τα νευρα της αρα δικαιολογηται λιγο...
    Μου φανηκε πολυ παραξενο που ο Τζεικομπ θελει διαζυγιο...Μου φαινεται πως κατι σκαρωνει... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 686606
    Την Τανια αν δεν τη σκοτωσει η Μπελλα θα το κανω εγω... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 626465 Τι ηταν παλι αυτο στο γραφειο της?Στην αρχη μου φανηκε παραξενο που ηταν τοσο ηρεμη αλλα τελια εδειξε τον πραγματικο της εαυτο... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 872396 Μα καλα να τη χαστουκισει!!!Πρεπει να το μαθει ο Εντουαρντ...
    Και δεν της εφταναν της καημενης της Μπελλα ολα αυτα,καταστραφηκε και το αρχειο για την παρουσιαση εξ αιτιας τη αλλης της σκυλας... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 291223
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ γλυκια μου και εσυ και η Ελινα εχετε κανει ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ δουλεια και σε αυτη την ιστορια!!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    despina aek
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    despina aek


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 36
    Τόπος : ρεθυμνο
    Αριθμός μηνυμάτων : 2200
    Registration date : 25/04/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Future Telling

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 2 Αυγ 2011 - 20:03

    καλα αυτη την τανια θελω να την πατησω κατω....εχε χαρη....η μπελλα τι αλλο θα παθει πια..

    π τσακωμος με τον εντουαρτ νομιζω οτι ηταν δικαιολογημενος,ηταν πιεσμενη και ξεσπασε ετσι...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 2 Αυγ 2011 - 20:25

    κοριτσακια μου χαιρομαι που σας αρεσε η συνεχεια , η ερμιονη μας για αλλη μια φορα εδωσε τα ρεστα της ..ειναι απολυτα δικαιολογημενη η μπελλα λογω του αγχους της αλλα δεν μπορει συνεχιεα να ξεπσαιε , εχει και ο αλλος νευρα .. οσο για την τανια ακουω πως την σκοτωνουμε , ακουω προσφορες..
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 2 Αυγ 2011 - 21:51

    Ερμιονακι μου και ημουν ετοιμη να ρωτησω ποτε θα μπει
    συνεχεια απο την ιστορια! Razz Περιττο να σου πω οτι για αλλη μια
    φορα ''ΕΣΚΙΣΕΣ'' κουμπαρουλα μου Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 .......

    Εριξα το γελιο με αυτο:
    Το έσωσες την τελευταία στιγμή Εντουαρντάκο!, κορόιδεψα. giggle giggle giggle

    Ατσα η Μπελλα μας μας βγηκε με χιουμορακι...αλλα ο Εντουαρντ οοοουυυυυ Shocked ετσουξε
    το πηρε ασχημα Sad πολυ ασχημα Neutral Neutral ....Αφου φοβηθηκα προς το παρον οτι θα την χαστουκησει... Αλλα για τον Εντουαρντ μιλαμε ο ΘΕΟΣ δεν απλωνει τα χερια του σε γυναικες με τετοιο τροπο Razz Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 616544

    Α ρε Μπελλα α ρε Μπελλα!Γιατι το πληγωνει ετσι το καμαρι μας cry cry cry .Θα της θυμωσε Ερμιονακι μου...Πως μπορεσε να πει ολα αυτα τα πραγματα;Καταλαβαινω οτι πιεζεται αλλα ειναι τροπος αυτος; Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 872396 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 872396 Τετοιον αντρα να εχεις και να του συμπεριφερθεις ασχημα;Με τιποτα Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 691775

    Την σκυλα την Τανια, πραγματικα τι καθεται και σκαλιζει; Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 626465 Γιατι δεν μενει με τον Αλεκ να τελειωνουμε;Γιατι δεν μου αρεσει ολο αυτο εμενα τωρα; Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 876749

    Κοριτσακια μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ η συνεργασια σας ειναι ΑΠΑΙΧΤΗ!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ.... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 2 Αυγ 2011 - 22:29

    ο Χριστός και η Παναγία... πως της ήρθε της Τάνια να εμφανιστεί σήμερα... όχι ότι δεν πιστεύω ότι το έκανε επίτηδες... πραγματικά την λυπήθηκα την ΜΠ μας
    αν είναι δυνατόν.. έφαγε την ζωή της να τα ετοιμάσει όλα αυτά και ήρθε αυτή και της τα κατέστρεψε;;; Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

    όσο για όσα συνέβησαν με τον ΕΝΤ ήταν λογικά... όταν τραβάς τέτοια πίεση δεν μπορείς να βρεις την ψυχραιμία να τα αντιμετωπίσεις.

    μπράβο καρδουλένια μου έκανες πάρα πολύ καλή δουλειά Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 201917

    περιμένω με αγωνία την συνέχεια Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 I_icon_minitimeΤρι 2 Αυγ 2011 - 23:37

    Κορίτσια μου, χαιρόμαστε απίστευτα που σας άρεσε το κεφαλαιάκι αυτό!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 174341 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 382268

    Κατερινάκι μου, πράγματι χαμός. Η αλήθεια είναι πως ήθελα να το τραβήξω λίγο ακόμη, αλλά μετά σκέφτηκα πως ήδη ήταν αρκετά αυτά. giggle Η Τάνια...άλλου παπά ευαγγέλιο αυτή η γυναίκα! Ήρεμη στην αρχή, αλλά έπειτα με ένα άγριο, γερό ξέσπασμα! Κι εγώ όχι μόνο να τη χαστουκίσω ήθελα, να τη χώσω μέσα στη γη!!!! evil_laugh να δούμε μετά ποιος θα πει την τελευταία κουβέντα! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 872396 giggle
    Σ' ευχαριστούμε πολύ πολύ πολύ γλυκιά μου για τα καλά σου λόγια!!!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 98735


    Δέσποινά μου, θα συμφωνήσω πως ήταν δικαιολογημένη η συμεπριφορά της ως ένα σημείο, καθώς ένιωθε τεράστια πίεση. Δούλεψε πάρα πολύ και τελικά όλα πήγαν χαμένα!!!
    Σ' ευχαριστούμε ππάρα μα πάρα πολύ που μας στηρίζεις!!!! huggie kiss huggie kiss


    Κουμπαράααααακιιιιιιιι μου, χαχαχα σε πρόλαβα!!! giggle Το ότι άργησε η συνέχεια είναι φυσικά φταίξιμο δικό μου, όμως σημερα επιτέλους την ανέρτησα! Smile
    Αχ ο Έντουαρντ! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 616544 Αχ! Ήταν ένα βήμα πριν κάνει το "λάθος", αλλά όχι...δεν θα έφτανε με τίποτα σε σημείο να τη χτυπήσει. Είπε σκληρά λόγια η Μπέλα, χωρίς όμως να το θέλει, κι εκείνος θύμωσε πολύ άσχημα. Πήγε κι αυτή η κακομοίρα να γίνει λιγάκι "χιουμοράκι" (έγραψες!!!!) Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 403120 και την πάτησε πρωτύτερα!!! Τι να πεις;;; Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 691775 giggle
    Μαρινάκι μου καλό, σε χιλιοευχαριστούμε για το υπέροχα σχόλιά σου πάντα!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 630836 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 630836


    Χρυσάνθη μου, η Τάνια εμφανίστηκε τη χειρότερη στιγμή. Evil or Very Mad Την Μπέλα κι εγώ τη λυπάμαι πάρα πολύ. Neutral Έκανε ό,τι ήταν καλύτερο για την παρουσίαση που ετοίμαζε και όλα διαλύθηκαν εξαιτίας της άλλης. Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 291223 Και συμφωνώ επίσης, πως λογικά ήταν ό,τι έγιναν με τον Έντουαρντ. Πολύ άγχος και πίεση, με αποτέλεσμα πολλά νεύρα.
    Σε υπερευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια Χρυσάνθη μου κάθε φορά!!!!!!!!!!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 906998 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 7 906998


    Αγάπες μου, η συνέχεια αναμένεται από το ένα και μοναδικό Ελινάκι μας!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Heart's Revenge
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 7 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: