Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Heart's Revenge

    Πήγαινε κάτω 
    +15
    eleni 2
    robsten kiss
    Bella07
    Marzaki Cullen
    sisaki
    xrysanthi
    twilightsagaddicted
    despina aek
    demi cullen
    LITSA0089
    ed<3
    Nemesis Of Bellin
    Emy+Robert
    annia
    ROBELINA
    19 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Ιαν 2011 - 22:21

    Σου άρεσε Χρυσανθη μου? Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Ευχαριστούμε πάρα πάρα πάρα πολύ για τα υπέροχα λόγια σου! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227
    Ελπίζουμε κι η συνέχεια να είναι αντάξια των προσδοκιών σου!Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227
    Αχ... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 150320 κι εγώ αγκαλίτσα ήθελα να τον πάρω, να τον ηρεμήσω! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 150320
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Ιαν 2011 - 22:27

    Παράθεση :
    Ελπίζουμε κι η συνέχεια να είναι αντάξια των προσδοκιών σου!
    είμαι σίγουρη γι αυτό Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 25 Ιαν 2011 - 22:32

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 620541 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 620541 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 13:16

    Και ναι ήρθα να κάνω σχόλια τώρα που βρήκα ευκαιρία!!!
    Θα επικεντρώθω σε κάποια κομμάτια:

    --->Όταν συνειδητοποίησα την κατάσταση ένιωσα σα να χάθηκε όλο το οξυγόνο από το δωμάτιο και ασφυσκτιούσα.

    Ερμιονάκι μου τι μου έκανες;Ασφυκτιούσα και εγώ μαζί τουΣχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 206202

    ---->Αποκλείεται όλα αυτά να είναι αλήθεια. Είναι ένας εφιάλτης και από ώρα σε ώρα θα ξυπνήσω. Δε γίνεται να είναι αλήθεια!, στρίγκλιζα από μέσα μου.
    Μου σπάραξε την καρδία Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 392357 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 392357
    ---->Από την πρώτη στιγμή που αντίκρισα την Τάνια κάτι μέσα μου μου έλεγε πως αυτή ήταν η ιδανική γυναίκα όχι μόνο για μένα, αλλά για τον κάθε άντρα. Σαν άνθρωπος ήταν ο πιο γλυκός και ο πιο μεγαλόκαρδος που είχα συναντησει ποτέ μου, απέπνεεε σιγουριά, αυτοπεποίθηση και ερωτισμό που με έκανε να χάνω το μυαλό μου πολλές φορές. Ήμουν βέβαιος πως κι εκείνη ένιωθε το ίδιο για μένα, δυστυχώς όμως διαψεύστηκα.

    Ζούσε μέσα στις ψευδαισθήσεις και έχει φτίαξει ένα τέλειο κόσμο δικό του και η Τάνια του τον καταστρέφει... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 206202 cry

    ---->Με παρατούσε για κάποιον άλλο, η γυναίκα που ήταν ο έρωτας της ζωης μου. Το φως μου και η αναπνοή μου. Εκείνη για την οποία θυσίαζα κάθε τι στη ζωή μου προκειμένου να της προσφέρω ό,τι επιθυμούσε. Το μυαλό μου, ο νούς μου αρνιόταν να πιστέψει κάτι τέτοιο.

    Πιστεψέ το Έντουαρντ να πάμε παρακάτω γιατί χανόμαστε!!!Έχω πλανταξει στο κλάμα Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 206202 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 206202 Πως μπορεί και παρατάει το μανάρι μας ,το κουκλι μας που έκανε τα πάντα γι αυτήν για έναν άλλο;;Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 945889 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 945889
    ---->Η Μπέλα μου τον γνώρισε. faint
    Ε όχι αυτό παραπάει πολύ Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 480860 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 626465

    Η Μπέλλα;Δεν μπορώ να το πιστέψω!Α ρε Μπέλλα με τα προξενία σου Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 872396 , μας κατεστρεψές το αγόρι μας!!!

    ---->Αιτία όλων αυτών: η Μπέλα...
    Αυτό κρατάω και περιμένω συνέχεια!!!Έχω μείνει άφωνη με τις εξελίξεις Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 686606 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 558691 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 558691

    Υ.Γ Κοριτσάρες μου γραφετε υπερόχα...Συνεχίστε έτσι....

    Σπόιλερ:
    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 kiss


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ed<3 στις Τετ 26 Ιαν 2011 - 13:24, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 13:21

    σε ευχαριστουμε πολυ μαρνακι μου , μου αρεσε που σχολιασες την καθε ατακα !Την συνεχεια θα την εχετε απο εμενα και θα προσπαθησω να σας φανει η ιστορια ανταξια των προσδοκιων σας !οσο για την μπελλα οτι ειναι η αιτια ολων θα δειτε την συνεχεια και θα κρινετε
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 13:23

    Εννόειται πως θα είναι αντάξια των προσδοκιων μας Ελινακι μου!!!
    Γραφεται και οι δυο ξεχωριστα και μας δινεται κατι ΜΟΝΑΔΙΚΟ... kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 13:25

    σε ευχαριστουμε πολυ γλυκια μου!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 20:48

    Αχ Μαρινάκι μου, σ' ευχαριστούμε τόσο τόσο τόσο τόσο τόσο πολύ αγάπη μου! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 620541

    Πάντα με τα υπέροχα λόγια σου και τα ακριβή σχόλιά σου!
    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442

    Ευχαριστούμε πάρα μα πάρα πολύ γλυκό μου! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    sisaki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    sisaki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Fanficland
    Αριθμός μηνυμάτων : 2140
    Registration date : 14/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 21:05

    Ερμιονακι μου και Ελινακι μου νομιζω πως εδω περα εχουμε να κανουμε και δυο τεραστια ταλεντα!!!
    Σημερα διαβασα το fanfic και νομιζω πως ειναι απλα Α-Π-Ι-Θ-Α-Ν-Ο!!! Το λεξιλογιο οι περιγραφες σας η πλοκη... ολα εκπληκτικα!!!
    Οσο για την πλοκη.... τον λυπηθηκα τον Εντι. Ειδικα εκει στο τελος που σπαει το ποτηρι....αχ .Την Τανια πραγματικα μου ηρθε να την χαστουκισω! Αμαν και η Μπελλια πια! Αυτη καιντα προξενια της να τι προκαλουν!!! Νευριασα πολυ και με τις δυο!!!
    Σπόιλερ:
    Μπραβο σας κοριτσακια μου συνεχιστε ετσι!!!1 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 21:13

    Αγάπη μου όμορφη, σ' ευχαριστούμε πολύ πολύ πολύ πολύ!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 382268
    Είδες την Τάνια??? Κι εγώ να τη χαστουκίσω θέλω!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 592681 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 592681 Έχεις τετοιον άντρα και τον αφήνεις? Shocked Αίσχος! Shocked
    Χεχε! Σ' ευχαριτούμε και πάλι αγαπούλα μου!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 21:16

    Ερμιονακι μου δεν κανει τιποτα!
    αξιζεται το μεγαλυτερο σχολιο του κοσμου
    και δεν υπερβαλλω καθολου!οταν μου αρεσει κατι το λεω... lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 21:19

    Αχ γλυκιά μου... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 150320 Είσαι μοναδική! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 26 Ιαν 2011 - 21:29

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 465227 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 630836 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 630836
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 19:57

    μολις μπηκε καινουριο κεφαλαιο !περιμενουμε σχολια !!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    sisaki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    sisaki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 26
    Τόπος : Fanficland
    Αριθμός μηνυμάτων : 2140
    Registration date : 14/07/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:06

    Λοιπον πολυ ωραιο κεφαλαιο!!!
    Εχουμε γνωριμια αναμεσα σε Μπελλα και Εντουαρτ ε?? Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 500229 ερωτες μου μυριζονται!!
    Σπόιλερ:
    Περιμενουμε συνεχεια κουκλιτσες !!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:07

    σε ευχαριστω πολυ γλυκια μου !οσο για ερωτες θα δουμε και οσο για τον αρραβωνιαστικο ναι ο τζεικ ειναι
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    demi cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    demi cullen


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 33
    Τόπος : αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2219
    Registration date : 03/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:08

    μολισ διαβασα την συνεχεια....ο εντουαρτ προσωπικοσ γυμναστησ τησ μπελλασ????δεν το πιστευω!!!αλλα κατι μου λεει οτι δεν θα ειναι τοσο απλο αυτο.... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 500229 μπραβο σασ!!!ωραιο κεφαλαιο...ηθελα να διαβασω κι αλλο ομωσ.....περιμενω συνεχεια!!!!συγχαρητηρια!!!!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 868134 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 868134 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 868134 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 868134 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 868134
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:09

    σε αυτη την ζωη δεν ειναι ολα ευκολα , οσο για συνεχεια απο την ερμιονη μας , το ταλεντο μας
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    annia
    New Moon Victim
    New Moon Victim



    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Τόπος : αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 234
    Registration date : 24/10/2010

    Forks Student Profile
    Team: Switzerland
    Special ability Special ability: Project Thoughts

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:12

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 480860 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 480860 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 480860

    faint faint
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:15

    Έναν άντρα ψηλό , με καστανοχάλκινα μαλλιά , επιμελώς ατημέλητα, με ανοιχτόχρωμο δέρμα και με καταπράσινα μάτια! Φορούσε ένα στενό μπλουζάκι αμάνικο μες στο ιδρώτα, που διέγραφε όλο το σώμα του , το όποιο ήταν γεμάτο από κοιλιακούς και με σμιλευμένο στήθος που σου έκοβε τα πόδια ! Ειλικρινά αν δεν ήμουν αρραβωνιασμένη θα πήγαινα άνετα μαζί του! Όλα ήταν τόσο υπέροχα πάνω του λες και ένας γλύπτης έχει φτιάξει ένα από τα μεγαλύτερα αριστουργήματα!

    Mου τρεχουν τα σαλια ετσι που τον περιεργαψες Ελινακι μου Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 432569 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 432569 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 432569 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 432569 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 835489 Θελω και εγω να γυμναστω σε αυτο το γυμναστηριο!!! giggle

    -Πολύ ωραία, μην φοβάσαι θα σε αναλάβω εγώ , θα γίνω ο προσωπικός σου γυμναστής.

    faint faint Την τυχερη θα την γυμνασει καλα ο Εντουαρντ Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 6626 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 6626 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 6626 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 6626

    Πότε με το καλο το επομενο κεφαλαιο;Ελινακι μου κοντεψα να παθω συγκοπη , οι περιγραφες για τον Εντουαρντ ηταν ΘΕΙΚΕΣ οπως και αυτος!!Ειναι τοσο μα τοσο ευγενικος!Ελπιζω να μην θελει να εκδικηθει την Μπελλα που γνωρισε στην Τανια καποιον αλλο και γι αυτο την ανελαβε προσωπικα!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 500229

    Παντως για αλλη μια φορα με αφησατε καπως ετσι---> Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 558691 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 526765 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 558691 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 526765

    Μπραβο σας κοριτσακια μου... Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 906998


    Έχει επεξεργασθεί από τον/την ed<3 στις Παρ 28 Ιαν 2011 - 20:22, 1 φορά
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    demi cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    demi cullen


    Θηλυκό Σκορπιός
    Ηλικία : 33
    Τόπος : αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 2219
    Registration date : 03/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:16

    παντωσ μπραβο σασ κοριτσια τελεια συνεργασια!!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 4947 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 274215
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:17

    σας ευχαριστω πολυ γλυκες μου χαιρομαι πολυ που σας αρεσε , αχ ποσο θα ηθελα να ημουν και εγω στα χερια του εντουαρτ!. οσο για την συνεχεια απο το ταλεντο μας , θα σας ενημερωσει η ιδια
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Emy+Robert
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Emy+Robert


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Αριθμός μηνυμάτων : 4680
    Registration date : 22/08/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:33

    Κορίτσια, να'μαι κι εγώ! Smile

    Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια αγάπες μου! Σίσσυ μου, Δήμητρά μου, annia και Μαρινάκι μου! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 577643 Το Ελινάκι μας, "έγραψε" πάλι! kiss kiss
    Τη συνέχεια δεν θα την αργήσω, το υπόσχομαι!!! giggle

    Ευχαριστούμε και πάλι γλυκιές μου για τη στήριξη!!! Φιλάκια πολλά!!! Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    xrysanthi
    The Volturi
    xrysanthi


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Αθήνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 8719
    Registration date : 08/11/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 20:44

    ωχ ωχ ωχ τι είδαν τα ματάκια μου faint faint faint προσωπικός της γυμναστής Shocked Shocked Shocked ή θα της βγάλει την πίστη ή θα της την βγάλει μέση λύση δεν υπάρχει Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 403120 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 403120 περιμένω πως και πως να ξεκινήσουν τα μαθήματα Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 526765 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 526765 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 526765

    μπράβο κοριτσάρα μου πολύ εμπνευσμένο Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 388681 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 201917
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
    ROBELINA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ROBELINA


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 30
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5931
    Registration date : 30/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Heart's Revenge   Σχόλια: Heart's Revenge - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 28 Ιαν 2011 - 21:02

    σε ευχαριστω πολυ χρυσανθη μου , μας ενθαρυνουν τα καλα λογια απο μια πραγματικα θεικη συγγραφεα !Οσο για την συνεχεια θα καιει απο πολλες πλευρες!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Heart's Revenge
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 8Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: