Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 WhiteQueen's Blog

Πήγαινε κάτω 
+46
AspaKorth
ScarletVenus
e+b
mimikoulaki
EliRose
ευη
Penny Cullen
April
nantia01
kati
Teodan
bloody swan
vasia
Bella Marie Swan
pink
Lizzy Cullen
robsten kiss
ed<3
maraki27
Bella Cullen12
Emmi
Fallen Angel
evangelina
Mrs.Christina
marina
peby
nora
Vera
panagiota
Deppy
vikaki21
ROBELINA
T-NM-E-BD
Emy+Robert
izzy cullen
LITSA0089
evi
ΕΡΗ
xrysanthi
annia
BELLA MARIE
i love edward 2
despina aek
WhiteQueen
Fay1765
niki
50 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 15 Μάης 2011 - 22:12

έγινε Μαίρη όποτε θες εσυ! Wink περαστικάαααααα!!!!!!!!!!! kiss WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 194931
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 19:55

Καλησπέρα σας.

Με υπερηφάνια σας παρουσιάζω το εξώφυλλο του βιβλίου μου καθώς και την περίληψη του - το οπισθόφυλλο.

Ελπίζω να σας αρέσει, ελπίζω να ικανοποιήσει τις προσδοκίες σας, ελπίζω να άξιζε η αναμονή. Σύντομα τα αντίτυπα θα είναι στα χέρια μου και θα σας ενημερώσω για το πως μπορείτε να αποκτήσετε το δικό σας βιβλίο!

Επίσης όπως σας έχω υποσχεθεί σας περιμένουν πολλές εκπλήξεις και θα σας ενημερώνω ανά διαστήματα για events που σχεδιάζουμε με την κυκλοφορία του βιβλίου. WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 906998

www.silencethedark.blogspot.com
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Fay1765
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Fay1765


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1516
Registration date : 04/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 20:19

Αχ,πολύ ωραίο! geek Και το κίτρινο μ'αρέσει και η περίληψη είναι αρκετά αποκαλυπτική. WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 6626
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 20:20

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 6512 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 4947 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 274215 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 318209 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 923478 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 620541 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 150320 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 868134 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 868134 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 4947 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 6512
ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!
Ειλικρινά, πόσο μα πόσο χαίρομαι δεν περιγράφεται!!!!! WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 174341 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 174341 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 174341 Το εξώφυλλο είναι υπέροχο, με πολύ όμορφο χρώμα και σχέδιο! Η περίληψη χωρίς αμφιβολία προτρέπει τον αναγνώστη να το διαβάσει, κάτι που θεωρώ πως είναι πολύ σημαντικό. Νομίζω πως πράγματι, είναι ένα ανατρεπτικό μυθιστόρημα, από μια πολλά υποσχόμενη συγγραφέα, προσθέτω εγώ. WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917
Τα συγχαρητήριά μου για όλο αυτό που κατάφερες και έφερες σε πέρας! huggie Τώρα ανυπομονώ ακόμα πιο πολύυυυ να το αποκτήσω! huggie
Σιωπή στο σκοτάδι!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 20:31

εξαιρετικοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!! εκπληκτικο το εξωφυλλο και η περιληψη αρκετα θελκτικη!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 20:33

είναι καταπληκτικό WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917
μου άρεσε πάρα πολύ και τα χρώματα και η εικόνα... πολύ εμπνευσμένη
καλή επιτυχία καρδιά μου... περιμένουνε πως και πως να το πάρω στα χέρια μου
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 388681 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 388681 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 388681 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 388681 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 388681 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 388681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 20:46

ειναι υπεροχο...και η εικονα και η περιληψη..ειμαι σιγουρη οτι θα σκισει...

καλη επιτυχια μαρακι μου.... WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 98735 WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 21:09

Τέλειο είναιWhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 6512 ποτέ θα το έχω στην βιβλιοθήκη μου θα είναι τέλειο εκεί Smile
στην καλύτερη θέση θα πάρει διπλά στην Stephenie Meyer WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 620541
ανυπομονώ να το ξαναδιαβάσω study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 21:40

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ! WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 34442

Αν θέλετε κάνετε παρακολούθηση στο ιστολόγιο για να ενημερώνεστε για όλα τα νέα σε σχέση με το βιβλίο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Deppy
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Deppy


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 433
Registration date : 13/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 21:43

πραγματικα ειναι υπεροχο και το εξωφιλο και η περιληψη!! και φυσικα ειναι το επομενο βιβλιο στη συλλογη μου!! καλη επιτυχια!! (αν και η επιτυχια για εμενα νομιζω πως ειναι δεδομενη!! Wink )
WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 21:52

Mαιρη μου συγχαρητηρια!!!

Ειναι απλα η μεγαλυτερη καταξιωση να βλεπεις τον κοπο σου, δεμενο, να στολιζει τις βιβλιοθηκες πολλων ατομων!!!

Και πιστευω πως η σιωπη ειναι μονο η αρχη για σενα!!!!

Αληθεια μου ειχε περιγραψει η ελιζα το εξωφυλλο αλλα δεν το περιμενα τοσο...ΦΑΝΤΑΣΜΑΓΟΡΙΚΟ!!

Πραγματικα συγχαρητηρια!!!

Ειμαι τοσο χαρουμενη που ενα ονειρο σου γινεται επιτελους πραγματικοτητα!! boogie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panagiota
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
panagiota


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
Registration date : 19/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 23:17

Eγώ δεν πρόλαβα να διαβάσω το Σιωπή στο Σκοτάδι, το εξώφυλλο ενδιαφέρον, η περίληψη ιδιαίτερα διευκρινιστική (θα προτιμούσα να δίνει λιγότερες πληροφορίες για την πλοκή του βιβλίου) αλλά ζουμερή, το περιμένω με ανυπομονησία....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 17 Μάης 2011 - 23:41

Ήμουν 'υποχρεωμένη' να γράψω μία περίληψη του περιεχομένου σε τρεις παραγράφους! Και αναγκαστικά πρέπει να δίνεις κάποιες πληροφορίες για το τι ακριβώς γίνεται. Έτσι κι αλλιώς οι πληροφορίες αυτές δίνονται 'νωρίς' στο βιβλίο και στη συνέχεια νομίζω ότι άλλα θέματα είναι αυτά που αρχίζουν να απασχολούν τους αναγνώστες. Νομίζω ότι όσες το έχετε διαβάσει θα συμφωνείτε μαζί μου.

Δεν με πειράζει να 'προδίδεται' κατά κάποιο τρόπο το βασικό στόρι ειδικότερα αν αυτό είναι η αιτία να προσελκύσω περισσότερους αναγνώστες. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 18 Μάης 2011 - 0:32

ΥΠεροχο Μαιρη μου...και το εξωφυλλο και η περιληψη και γενικα οτι προερχεται απο σενα....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 18 Μάης 2011 - 22:59

To εξώφυλλο είναι πραγματικά πανέμορφο και πολύ εμπνευσμένο Μαίρη μου!
Μπράβο πραγματικά. Επίσης η περίληψη ήταν ιδιαίτερα ελκυστική και μυστηριώδης
παρά τα στοιχεία που αποκάλυπτε.
Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου καλή συνέχεια και καλή επιτυχία!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 0:33

Χαίρομαι πάρα πολύ που σας αρέσει το εξώφυλλο! Για να είμαι ειλικρινής φανταζόμουν με το μυαλό μου κάτι πολύ σκοτεινό - χωρίς χρώμα. Όταν όμως μου έστειλαν το συγκεκριμένο ενθουσιάστηκα. Κατ' αρχάς μου αρέσει πάρα πολύ που δεν φαίνονται τα μάτια, το θεωρώ το σήμα κατατεθέν της ιστορίας μου. Το δάχτυλο που κάνει το σήμα της σιωπής δίνει περισσότερη έμφαση στον τίτλο και στη συνέχεια στο περιεχόμενο.

Το χρυσοκίτρινο σπάει τη μονοτονία του ασπρόμαυρου και τελικά κατέληξα στο συμπέρασμα ότι ήθελα και λίγο χρώμα ακριβώς επειδή υπάρχει ναι μεν το σκοτάδι αλλά αντίστοιχα υπάρχει και το φως το οποίο αναφέρεται πάρα μα πάρα πολλές φορές. Και φυσικά το βιβλίο έχει καλό - αισιόδοξο τέλος άρα τελικά δεν μπορούσε να είναι μία μαυρίλα! lol!

Κατά τα άλλα γενικότερα είμαι πολύ ευχαριστημένη από τη δουλειά που έχει γίνει από την εκδοτική εταιρία. Νομίζω ότι μπόρεσαν να διακρίνουν τι ήταν αυτά που ήθελα για το βιβλίο μου και αντίστοιχα μου προσέφεραν. Wink

Ευτυχώς πάντως, κατάφερα χωρίς πολύ κόπο να βρω ένα template για το blog που να ταιριάζει με το εξώφυλλο και είμαι απόλυτα ευχαριστημένη με το αποτέλεσμα της νέας μου αυτής ιστοσελίδας. Σκέφτηκα ότι για το ΣΣΣ τώρα πια που γίνεται βιβλίο και καθώς ελπίζω να υπάρξουν και άλλα βιβλία στο μέλλον ότι το καλύτερο θα ήταν να υπάρχει ξεχωριστή σελίδα.

Σε αυτό το σημείο θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι συνεχίζουμε να δεχόμαστε ερωτήσεις για τη συνέντευξη που θα γίνει. Μη διστάζετε να ρωτήσετε ότι τρελό περάσει από το μυαλό σας. Θέλω να απαντήσω στις ερωτήσεις σας, θέλω να σας λύσω όλες τις απορίες, θέλω να μοιραστώ μαζί σας τα πάντα γιατί χάρη σε εσάς αυτή τη στιγμή φτάσαμε εδώ! Wink

Ήδη οι πρώτες ερωτήσεις έχουν καταγραφεί και έχει ξεκινήσει η επεξεργασία ώστε να καταλήξουμε για το τελικό πλάνο της συνέντευξης οπότε ότι άλλο σκεφτείτε ή θέλετε να μάθετε μη διστάσετε να το ρωτήσετε. Εντελώς ενημερωτικά έχω σκεφτεί κι εγώ κάποιες ερωτήσεις τις οποίες δεν μου της έχει κάνει κανείς μέχρι τώρα και σκοπεύω να τις προσθέσω! lol!

Επίσης να σας ενημερώσω ότι το βιβλίο δεν είναι έτοιμο ακόμα. Οι εικόνες που βλέπετε στο blog είναι από τις μακέτες που μου έστειλε η εκδοτική εταιρία για να δώσω το τελικό ΟΚ και να μπούμε στο τυπογραφείο. Σύντομα μόλις θα έχω τα αντίτυπα στα χέρια μου θα σας ενημερώσω.

Και φυσικά πολλές ακόμα εκπλήξεις και ποστ που θα έχουν να κάνουν αναλυτικότερα με τους χαρακτήρες, με τη μουσική που με ενέπνευσε για να γράψω αυτή την ιστορία (υπάρχει ήδη η playlist), με τα βιβλία τα οποία αναφέρονται και πρέπει να γίνει σε αυτά ένα αφιέρωμα, εικόνες που έδωσαν έμπνευση και άλλα πολλά που θα τα μάθετε στη συνέχεια! WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
panagiota
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
panagiota


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
Registration date : 19/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 0:38

Δεν θα κυκλοφορήσει σε βιβλιοπωλεία, έτσι δεν είναι;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 0:41

Προς το παρόν όχι. Όπως έχω πει πρόκειται για μία προσωπική - περιορισμένη αυτοέκδοση. Τα βιβλία θα τα έχω εγώ η ίδια οπότε όποια ενδιαφέρεται θα πρέπει να επικοινωνήσει μαζί μου. Wink

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
panagiota
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
panagiota


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
Registration date : 19/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 0:44

Ελπίζω η Κοζάνη να μην είναι πολύ μακριά για να φτάσει το βιβλίο σου ως εδώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 0:46

Μην ανησυχείς, θα βρεθεί τρόπος να φτάσει και εκεί και όχι μόνο! WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
panagiota
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
panagiota


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
Registration date : 19/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 0:50

Το περιμένω με αγωνία! Δεν το έχω διαβάσει οπότε η ανυπομονησία είναι μεγαλύτερη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 0:53

Χαίρομαι που υπάρχουν κάποιοι που δεν το έχουν διαβάσει να πω την αλήθεια μου. Αυτό με κάνει να ανυπομονώ να δω τις απόψεις κι άλλων ανθρώπων και ακόμα περισσότερο τώρα που δεν βασίζεται πια σε άλλα πρόσωπα και ονόματα αλλά είναι απόλυτα ανεξάρτητο σαν ιστορία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
panagiota
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
panagiota


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
Registration date : 19/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 0:57

ΚΙ εγώ χαίρομαι που θα είμαι από τους πρώτους - ελπίζω - που θα διαβάσουν 'επίσημη' δουλειά σου. Δε λέω λόγια απλά για να τα πω, έχω διαβάσει όλα τα άλλα που έχεις γράψει με ιδιαίτερη αδυναμία στο 1920. Αχ κι αυτός ο Έντουαρντ! Αχώνευτος μου φάνηκε στην αρχή (δεδομένης της εποχής που ζει), γλύκας μας βγήκε στην πορεία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vera
New Moon Victim
New Moon Victim
Vera


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Registration date : 10/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 1:02

Μαρακι τωρα καταφερα να μπω!Συνχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog   WhiteQueen's Blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μάης 2011 - 1:04

Το ΣΣΣ ειναι απλα μαγευτικο...Οχι μονο τα συναισθηματα που προβαλει αλλα ολη η ατμοσφαιρα που δημιουργει σε μαγνητιζει και απλα δεν σε αφηνει....Ειναι και θα ειναι παντα ενα απο τα αγαπημενα μου βιβλια....Το μονο προβλημα μου ειναι πως για μενα οι πρωταγωνιστες θα ειναι παντοτε ο Εντουαρντ και η Μπελλα...δεν ξερω ισως αυτο αλλαξει την δευτερη φορα που θα το διαβασω με τα νεα ονοματα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
 
WhiteQueen's Blog
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 38Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 20 ... 38  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» WhiteQueens Fanfic
» zoe's blog
» hhlhfanfictionland blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
Μετάβαση σε: