Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)

    Πήγαινε κάτω 
    +9
    eleni 2
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    marina
    ed<3
    xrysanthi
    robsten kiss
    niki
    justnina22
    13 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 1:35

    οπως το ειπες ...χιχιχιχι δυο χρονακια ειναι θα περασουν !!!
    δεν ξερω αν πρεπει να σου πω υπομονη γιατι δεν ειμαι και πολυ της υπομονης ... lol!
    εγω οταν ημουν στην θεση σου και ηθελα να μπω πανεπιστημιο κι ολοι μου λεγαν υπομονη κοντευα να εκραγω δεν αντεχα !!! αλλα καποια στιγμη επιτελους και ευτυχως μπηκα !
    συνφωνω καλυτερα φοιτητρια παρα μαθητρια !!!
    λοιπον θα σου στειλω καποιες πληροφοριουλες οσον αφορα το στορυ γιατι θελω μια διαφορετικη γνωμη !!!
    σε ευχαριστω παρα πολυ νινα μου !!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 691711
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 1:45

    Εντάξει έχω λίγο υπομονή, νομίζω θα αντέξω.. geek . Ευτυχώς όπως είπα και πιο πριν έχω τέσσερεις κολλητές που κάνουν το σχολείο να αντέχεται... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 252380

    Αν και νομίζω ότι όταν με το καλό γίνω φοιτήτρια θα μου λείπει λίγο το σχολείο, όχι οι καθηγητές και το διάβασμα αλλά οι πλάκες, τα διαλείμματα και τα κενά σίγουρα... Κάθετι έχει και τα καλά του εκτός από τα κακά..!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 730856

    Και όσο για την ιστορία σου, δεν κάνει τίποτα... Χαρά μου...!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 2:59

    Λοιπόν μωρό μου μάντεψε! Δεν ξέρω πως έγινε! Μάλλον καμία κρίση θα με χτύπησε πάλι δεν εξηγήται αλλιώς και ξαναδιάβασα την ιστορία από την αρχή...!
    Και μιάς και τώρα έχω χρόνο και μάλιστα πολύ θα σου αφήσω και σχόλια! Λοιπόν άκου!
    Ο Ντειμον μου είναι μία χαρά και δεν καταλαβαίνω γιατί τον κατακρίνεται όλες σας!!! Αφού είναι τέλειος.... χαχαχαχαχα πλάκα κανω φυσικά! το ίου της Αμίνα ήταν τόσο τέλειο! έλειωσα στα γέλια! Σοβαρά!
    (θα τα λέω ότι να ναι τώρα γιατί μου έρχονται ανακατεμένα!)
    Το πόσο χάρηκα με το κατσάδιασμα της Ντεζιρέ στην μάνα της δεν περιγράφεται! ¶λλο πράμα!
    Σαν να το έδινα εγώ! Και μου άρεσε πολύ και η ανατροπή που δεν έφυγε τελικά!
    κάπου εδώ θα ήθελα να σημειώσω ότι θέλω φώτο του μαύρου φορέματος που χάρισε στην Νάντια εδώ και τώρα! (δεν φταίω εγώ εσύ έμπλεξες την δαντέλα στο πράγμα!) <3 όταν σου είπα ότι να ναι το εννοούσα. αν σκοπεύεις να το χρησιμοποιήσεις κάπου παρακάτω πάω πάσο.
    Α!!! και φώτο των παιδαράδων μας έχουμε βάλει? και αν όχι πότε θα βάλουμε; Να αρχήσω μήπως το ψάξιμο? Ξανά?
    ¶λλη λατρεμένη σκηνή είναι το Ζήτω τα παντελόνια!!!! χαχαχαχα ξετρελάθηκα! Αλλά γενικότερα βρε παιδάκι μου εμείς στην παρέα μας είμαστε... πως να το πω... το συνόνυμο της διακριτικότητας; μπα... μάλλον η διακριτικότητα προσωποποιημένη!
    και κάπου εδώ θα αναγκαστώ να τελειώσω αυτό το ποστ γιατί.... Ήρθε η Ρούλα!!!!! καταλαβαίνεις.
    Σε αγαπάω πολύ αδερφή.... περιμένω με αγωνία το επόμενο κεφάλαιο για να.... κλείσουν τα φώτα!!!!!!
    Μέχρι τότε την λατρεία μου!!!!!
    Σε φιλώ!!!
    Ν.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 16:53

    Χαχαχαχα τρελή αδερφή την ξαναδιάβασες από την αρχή...??? lol! lol! lol!

    Σε ζηλεύω εγώ δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου να κάτσω να διαβάσω ένα φανφίκ από την αρχή... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 480860

    Καλά το "ίου" τα σπάει... Ίδια η Πέννυ...!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 274215

    Έλα μου ντε γιατί όλες κατακρίνουμε αυτό το υπέροχο παιδί τον Ντέιμον..??? Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 686606

    Ο λόγος θα εμφανιστεί πολύ, πολύ σύντομα.... Twisted Evil

    Καλά το κατσάδιασμα το ευχαριστήθηκα και εγώ, αυτό κι αν ήταν τελείως αληθινό... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 530763

    Εννοείται πως δεν θα έφευγε η Ντεζιρέ, που θα πήγαινε χωρίς τις κολλητές της...!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 577643

    Τώρα για το φόρεμα θα το βάλω σε άλλο κεφάλαιο που θα το φοράει η Νάντια... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 30231

    Τώρα που είπες για δαντέλα μου έδωσες ιδέα...!!!! Wink Rolling Eyes Wink Rolling Eyes

    Όσο για τις φωτογραφίες των καμαριών, θα αργήσουν λίγο γιατί αν θα τους βάλω όλους μαζί πρέπει να περάσουν μερικά κεφάλαια για να εμφανιστούν όλοι... faint

    Αν και σκεφτόμουν μήπως του βάλω μισούς, μισούς... Δεν ξέρω.. Εσείς τι λέτε βρε κορίτσια..??? Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 271609 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 691775 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 876749

    Η σκηνή με τα παντελόνια ήταν τελείως αυθόρμητη και της τελευταίας στιγμής.. Όταν την έγραφα είχα λιώσει στα γέλια... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 403120

    Έχεις απόλυτο δίκιο την παρέα μας την χαρακτηρίζει η διακριτικότητα... Τι άλλο..??!!! χαχαχαχα..!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 31995

    Πες στην Ρούλα να σε αφήνει να κάθεσαι περισσότερο στο φόρουμ και εγώ θα της δώσω το ποδήλατο μου.. Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 30231 Αν και δεν νομίζω να το χρειαστεί σήμερα που βρέχει... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 526765

    Α! Ζουζούνα μου είπε η Τζο ότι είσαι άρρωστη..!!! Χειροτέρεψες από τη μέρα που είχαμε βγει ε..??? Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 194931

    Περαστικούλια σου κοριτσάκι μου... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 34442

    Πολλά, πολλά φιλάκια..!!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 906998 kiss Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 906998 kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 16:58

    Έλα μου ντε γιατί όλες κατακρίνουμε αυτό το υπέροχο παιδί τον Ντέιμον..???
    Ο λόγος θα εμφανιστεί πολύ, πολύ σύντομα....
    μη μου πεις οτι θα πληγωσει το κοριτσακι μας την Αμελια ??? Θα τον σκοτωσω τον ατιμο !
    δεν μου γλυτωνει... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

    Όσο για τις φωτογραφίες των καμαριών, θα αργήσουν λίγο γιατί αν θα τους βάλω όλους μαζί πρέπει να περάσουν μερικά κεφάλαια για να εμφανιστούν όλοι...
    Αν και σκεφτόμουν μήπως του βάλω μισούς, μισούς... Δεν ξέρω.. Εσείς τι λέτε βρε κορίτσια..???
    Εγω θα ελεγα να τους βλαεις ολους μαζι,να μην κουραζεσαι κιολας καθε φορα να τους βαζεις ξεχωριστα ...καλυτερα κιολας να παθουμε ομαδικως το σοκ ! faint lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:04

    Eυχαριστώ πολύ μωρό μου! Θα ενημερώσω την Ρούλα! Θα εκτιμίσει την προσφορά σου!
    Ναι μωρέ είμαι λίγο άρρωστη και δεν θα γίνει αυτό που λέγαμε τελικά για αύριο! το επόμενο Σάββατο! πάντως σήμερα είμαι πολύ πολύ καλύτερα! Wink

    όσο αναφορά στα αγόρια μάλλον καλύτερα όλους μαζί! βεβαια εγώ έκανα το θεικό και έβαλα τις φώτο μερικών πριν καν εμφανιστούν.!!! τέλειο το ξέρω. δεν ξέρω... εσύ καλύτερα να τους χωρισεις σε παρτίδες.... ξέρεις... οι πριν! και οι μετα!!!!!
    ότι θες.... ρώτα και την Νάντια. Wink
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:12

    Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου.... Είστε τέλειες..!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 34442

    Ναι, το βρωμόπαιδο ο Ντέιμοντ θα την κάνει την λαδιά του... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 626465

    Νικάκι μου, δεν πειράζει το άλλο Σαββάτο καλά είναι...!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 6512

    Α! και το πιο πάνω Σάββατο ετοιμαστείτε για κινέζικο...!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 274215

    Λέω να πρωτοτυπήσω αυτή τη φορά..!!! χιχιχιχιχι... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 388681

    Τώρα για τις φωτογραφίες είμαι σε μεγάλο δείλλημα...!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 876749

    Θα περιμένω βέβαια και τι θα μου πει η Μαρίνα... lol!

    Θα δούμε...!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 620541
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:17

    Ναι, το βρωμόπαιδο ο Ντέιμοντ θα την κάνει την λαδιά του...
    Αυτο ηταν ...παω να φτιαξω το δηλητηριο μου , το κανω σπεσιαλ !
    Μεχρι να ανεβει το κεφαλαιο θα ναι ετοιμο ! Θα δει τι θα παθει χαχαχα Twisted Evil Twisted Evil
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:19

    χαχαχαχαχαχαχα...!!!! Αν σου περισέψει στείλε μου και λίγο σε εμένα...!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 173153 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 173153 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 173153
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:25

    έλα θες να σου βρω κάτι εγώ... κάτι θα βρω για εχθρούς δεν μπορεί!!!! Η καημένη όμως μεγάλη στενοχώρια θα παρω! και το καμάρι μου είναι ένας κούκλος...! που θα βρω τώρα άλλον σαν αυτόν!?
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:25

    justnina22 έγραψε:
    χαχαχαχαχαχαχα...!!!! Αν σου περισέψει στείλε μου και λίγο σε εμένα...!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 173153 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 173153 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 173153

    εννοειται !!! θα φτιαξω μπολικο !!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:27

    niki έγραψε:
    έλα θες να σου βρω κάτι εγώ... κάτι θα βρω για εχθρούς δεν μπορεί!!!! Η καημένη όμως μεγάλη στενοχώρια θα παρω! και το καμάρι μου είναι ένας κούκλος...! που θα βρω τώρα άλλον σαν αυτόν!?

    Σπόιλερ:
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:31

    Ωραία, ωραία..!!!! Θα μας χρειαστεί..!!!! Χααχαχαχααχαα..!!!!! lol! lol! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 17:46

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 21:24

    Ο Ντέιμοντ χρειάζεται γερή δόση από το φίλτρο σου Νάταλι μου... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 173153

    Και ναι, το κοριτσάκι μου η Νίκη είναι η Αμέλια... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 34442

    Το πιο γλυκό κορίτσι της παρέας....!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 21:43

    Το καζανι βραζει κοριτσια !
    Θα τον ξεπαστρεψουμε τον νεαρο ! Twisted Evil Twisted Evil
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΠαρ 6 Ιαν 2012 - 21:51

    Xαχαχαχαχα.... Ήρθε η ώρα του αλλά μην τον σκοτώσουμε, τον θέλουμε ζωντανό... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 480860

    Η Αμέλια δηλαδή... lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΣαβ 7 Ιαν 2012 - 0:40

    Ναι και ως γνωστόν το πιο γλυκό κοριτσάκι τα τραβάει όλα πάντα μωρό μου!!! αλλά έλα που εγώ έχω τις αδερφές μου που με αγαπάνε πολύ πολύ πολύ και θα βγάλουν αυτές το φίδι από την τρύπα!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΣαβ 7 Ιαν 2012 - 0:42

    Χαχαχαχαχαχα... Και δεν μπορείς να φανταστείς και πως.. Έχω τόσες πολλές ιδέες που δεν ξέρω ποια να πρωτοβάλω... Μουαχαχαχαχα....!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΣαβ 7 Ιαν 2012 - 4:05

    α να σου πω κάντε και καμία βουντου! ναι τσιμπάτε τίποτα και να πονάει αυτός... σκέψου την Ορνέλα τι χαρά θα έπερνε! δεν θα άφηνε την καρφίτσα να πάρετε και εσείς σειρά!!!! μουχαχαχαχα
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΣαβ 7 Ιαν 2012 - 4:24

    Χαχαχαχαχα.. όντως... Θυμάσαι που λέγαμε ότι κάποια μέρα θα μπερδευόμασταν με τα ονόματα..??? ήρθε επιτέλους αυτή η μέρα..!!! χαχαχαχαχ.... geek

    Ο χρήστης niki έγραψε:
    σκέψου την Ορνέλα τι χαρά θα έπερνε!

    lol! lol! lol! lol! lol!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΣαβ 7 Ιαν 2012 - 4:44

    χαχαχαχαχαχαχα είναι πολύ αργά και ο χρήστης Νίκη δεν βλέπει μπροστα του από την νύστα έχω να πω εγώ!!!! ναι λοιπόν Νάντια ήθελα να πω anyway.....!
    το ορθογραφικό στο παίρνω που το πας??? άντε γεια! είναι πολύ... αργά....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΣαβ 7 Ιαν 2012 - 4:48

    χαχαχαχαχα... εγώ με το ζόρι ξεχωρίζω τα γράμματα στο πληκτρολόγιο...!!!!! Το ξημερώσαμε και σήμερα...!!!! lol! kiss kiss Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 382268
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΣαβ 21 Ιαν 2012 - 11:12

    Νινα μου αυτο το κεφαλαιο ηταν πολυ ανατρεπτικο μπραβο σου Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 201917
    Στην αρχη η Ντεζιρε ηταν απομακρη στο φιλι του Καμερον χωρις καν και η ιδια να ξερει τον λογο. Και μετα μολις εσβησαν τα φωτα φιλησε καποιον αγνωστο για τον οποιο μαλιστα ενιωσε πρωτογνωρα συναισθηματα. Εγω πιστευω πως ειναι ο Γκαμπριελ.
    Η ιδια βεβαια νομιζε πως αυτος που φιλησε ηταν ο Καμερον, ο οποιος ομως δεν ειχε ιδεα καλα οταν το ειπε μαλιστα τι να πω εκεινη την στιγμη σοκ Shocked καλα που ο Καμερον δεν καταλαβε τιποτα.
    Και παλι μπραβο Νινα μου καθε φορα καταφερνεις να μας κρατας σε αγωνια. Ανυπομονω για την συνεχεια kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Dalia
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Dalia


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Avengers Tower
    Αριθμός μηνυμάτων : 8228
    Registration date : 01/11/2011

    Forks Student Profile
    Team: Denalis Denalis
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 I_icon_minitimeΤρι 24 Ιαν 2012 - 0:35

    καλε ???????!!!!!!!! Τι φιλι ήταν αυτο ???!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 150320
    Πες μου οτι ηταν ο Γκαμπριελ να ησυχασω , σε παρακαλω ?! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 6 616544
    Καλα ο Καμ ειναι με τα καλα του ?! Μην χασει, αμεσως πηγε με την αλλη ...μετα γυρισε αλλα η ζημια ειχε ηδη γινει χαχαχαχαχαχα!!!!!! lol!
    Ποποποπο...με κλειστα φωτα κιολας ! Το κατι αλλο !
    Η Ναντια επινε χυμο (μια χαρα πολυ την παω, κριμα στον αλλο που πηγε τουαλετα lol! )
    Δεν μπορω να διαβαζω την Σερινα στενχωρημενη ...Ποτε θα αγιασει κι αυτη ?
    Κριμα στον αλλον που φαγε και χαστουκι, πολυ κριμα...
    Εν κατακλειδη συγχαρητηρια , πολυ ωραιο κεφ. Νινα μου , πολυ ωραιο φιλι και ανυπομονω για την συνεχεια !!!!!!!!
    φιλακια !!!!!!!! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 6 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: