Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)

    Πήγαινε κάτω 
    +9
    eleni 2
    LadyTaniaXd
    Mrs.Christina
    marina
    ed<3
    xrysanthi
    robsten kiss
    niki
    justnina22
    13 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 8 Αυγ 2011 - 21:28

    Κατερίνα μου σε ευχαριστώ... Razz

    Την σκηνή στο δωμάτιο της Ντεζιρέ τη έχω ζήσει πολλές φορές γιατί έτσι είμαι και εγώ... Οι περισσότερες σκηνές που θα διαβάζετε είναι παρμένες από την πραγματικότητα που ζω μαζί με τις φίλες μου..... Είναι εξάλλου και ο λόγος την έμπνευσης μου... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 40135

    Τα συναισθήματα της σχετικά με τον Γκαμπριέλ θα τα ανακαλύπτει σιγά σιγά καθώς όλα θα αρχίζουν να ανατρέπονται... Wink

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Αυγ 2011 - 0:36

    Νινα μου ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ κεφαλαιο το λατρεψα Wink
    Τα φορεματα ενα και ενα!Οι κοπελες θαυμασιες
    και τους εχεις πλασει υπεροχους χαρακτηρες....

    Ο Καμερον μου φανηκε γλυκας και εγω θα ζηλευα στη θεση του και θα επραττα
    με αυτο τον τροπο αλλα το λαθος διορθωθηκε Rolling Eyes

    Τωρα δεν καταλαβα την αντιδραση της οταν χορευε με τον Γκαμπριελ Shocked Shocked
    γιατι ενιωθε ετσι;;;Ελπιζω να μου λυθει γρηγορα η απορια...

    Μπραβο καρδια μου kiss Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    marina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    marina


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κόρινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 3084
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Αυγ 2011 - 19:22

    Μπράβο Κατερινάκι μου!!!! Το ξαναδιάβασα! Razz Μου άρεσε πάρα πολύ! Ανυπομονώ να διαβάσω τη συνέχεια!!! Σε φιλώ!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 9 Αυγ 2011 - 22:11

    Μαρίνα μου σε ευχαριστώ πολύ... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 98735 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 616544

    Ο Κάμερον όντως ζήλεψε πολύ πολύ και έδρασε αυθόρμητα χωρίς να το πολυσκεφτεί όπως θα έκαναν οι περισσότεροι και ανάμεσα τους και εγώ.... Wink Cool

    Τώρα τα συναισθήματα της Ντεζιρέ είναι πολύπλοκα για φιάφορους λόγους κάτι που θα ανακαλύψετε στο επόμενο κεφάλαιο κυρίως αλλά και στα υπόλοιπα που ακολουθούν... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 432569 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 671170

    Γλυκιά μου Ορνέλα χαίρομαι που σου άρεσε...
    Σπόιλερ:

    Το επόμενο κεφάλαιο θα μπει την Παρασκευή.... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 6512
    Φιλάκια πολλά... kiss kiss kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    marina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    marina


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κόρινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 3084
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 14:01

    Το ξαναδιάβασα!!! Είνα τέλειο! Επιτέλους! Η πρώτη μάγισσα!!! Πολύ ωραίο κεφάλαιο! Αχ αυτός ο Γκάμπριελ!!!! Θέλω να δω τι θα γίνει με αυτόν τον τύπο!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 14:08

    Χαχαχαχαχα.... Έχουν να γίνουν πολλά με αυτό το αγόρι.... Wink Wink Wink

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 14:24

    Ουαου η Ντεζιρε εγινε μαγισσα!!!!! Shocked Ανυπομονω να δω τι θα γινει στη συνεχεια με τις δυναμεις της...!Αντε να γινουν και οι αλλες τωρα...! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 868134
    Το θεμα με το Γκαμπριελ με μπερδευει αρκετα...! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 686606 Θελω να δω τι εξελιξη θα εχει αλλα ειναι στη μεση και ο Καμερον ομως τους συμπαθω και τους δυο...!Δεν ξερω ποιον θελω ακομα...! lol!
    ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 474941 Τα πας απιστευτα καλα και μου κινεις συνεχως το εμδιαφερον για τα επομενα κεφαλαια...! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 14:35

    Σε ευχαριστώ πολύ Κατερίνα μου, να 'σαι καλά.. Razz

    Μερικά από τα υπόλοιπα κορίτσια θα αργήσουν λίγο να γίνουν αλλά αυτό δεν θα τις εμποδίσει να κάνουν διάφορα... Wink Wink Rolling Eyes

    Ο Γκαμπριέλ είναι ένα σκέτο μυστήριο που θα ξεδιπλώνεται σιγά σιγά... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 173153

    Και εγώ τους λατρεύω και τους δύο χαρακτήρες αλλά ο ένας θα υπερισχύσει.... Cool

    Ελπίζω να συνεχίσω να σας κινώ το ενδιαφέρον και στα υπόλοιπα κεφάλαια γιατί μάλλον θα βγει λίγο μεγάλη ιστορία... tongue tongue
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    LadyTaniaXd
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    LadyTaniaXd


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 26
    Αριθμός μηνυμάτων : 262
    Registration date : 23/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 16:53



    Διάβασα και τα δύο κεφάλαια, ειδικά η υποδοχή της Ντεζιρέ και γενικά όσα συνεβησαν πατώντας τα 16 ήταν θαυμάσια..

    Γιατί έχω μια υποψία ότι η γάτα σχετίζεται με τον Γκάμπριελ??

    Το μόνο που θα σου ζητήσω είναι όχι τόσο έντονες περιγραφές ρούχων, υφασμάτων, διάβαζα για τα φορέματα και δεν κατάλαβα τίποτα μέχρι να δω τις εικόνες!

    Μου αρέσει πολύ η πλοκή της ιστορίας σου και περιμένω συνέχεια!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 18:14

    Σούλα μου σε ευχαριστώ πολύ....

    Όχι η γάτα δεν συσχετίζεται με τον Γκαμπριέλ... Κάτι άλλο παίζεται με αυτόν... Wink

    Την επόμενη φορά θα βάλω τις εικόνες των ρούχων μόνο...

    Ευχαριστώ που με ενημέρωσες...!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 18:50

    Nινακι μου Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 98735 μολις διαβασα την συνεχεια!

    Χαρηκα που η Ντεζιρε βρηκε επιτελους το στοιχειο της!!!Επισης ειχε
    φαση που εμπαιναν μια μια μεσα γεματες περιεργεια για το τι εγινε giggle
    Ειναι μεγαλη παρεα...

    Λοιπον επισης με παρεξενεψε αυτο με την γατα στο τελος!!!Κατι συμβαινει
    εδω δεν μπορει Neutral Neutral Neutral

    Οι περιγραφες σου μου αρεσουν πολυ,αλλα και οι διαλογου σου ειναι εξαιρετικοι!
    Περιμενω συνεχεια μεχρι τοτε φιλακια πολλα kiss Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 23:01

    Νινα μου πριν λιγο διαβασα και εγω την ιστορια σου. Ειναι τελεια μπραβο σου Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 οι περιγραφες σου ειναι υπεροχες. Η φιλια των κοριτσιων ειναι πολυ δυνατη ειναι παρα πολυ καλο που εχει η μια την αλλη. Οσο για τον Γκαμπριελ εμφανιστηκε παραξενα στην ιστορια. Περιμενω να δω τι θα γινει παρακατω. Νινα μου και παλι μπραβο ανυπομονω να διαβασω την συνεχεια Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 12 Αυγ 2011 - 23:11

    Μαρίνα μου σε ευχαριστώ... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442

    Το θέμα "γάτες" θα το ανακαλύψετε στο έκτο - έβδομο κεφάλαιο και γενικά θα έχουν κάποιο ρόλο μέσα στην ιστορία... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 526765

    Ελένη μου χαίρομαι που κατάφερες και την διάβασες και περισσότερο που σου άρεσε... huggie Razz

    Ο Γκαμπριέλ θα είναι ένας πολύ μυστύριος χαρακτήρας... Δεν μπορώ να πω πολλά αλλά σας υπόσχομαι θα είναι ανατρεπτική συνέχεια ιδίως με αυτόν.... Wink Wink Wink Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 173153


    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    niki
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    niki


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Κορινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 2465
    Registration date : 07/08/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 17 Αυγ 2011 - 20:59

    Aχ μωρέ τι ωραία που είναι αυτά τα πρώτα κεφάλαια Νινα μου.

    Οι περιγραφές αξεπέραστες και οι ατμόσφαιρα άκρως μαγευτική...

    Μου άρεσαν πολύ τα γενέθλια... και ποιο κορίτσι δεν θα ήθελε να έχει τέτοια;

    Μου άρεσε και ο κύριος Παλόμο.... Αφού λέει και η Αμίνα ότι είναι ωραίος πάει και τελείωσε!!!

    Χα χα χα!!! tongue Και το γράμμα με συγκήνησε πολύ και ο πρώτος της χορός.... ξέρεις τι κλαψιάρα που είμαι,...χιχιχιχι.....

    Επίσης μου άρεσε πάρα πολύ και η σκηνή που βρίσκει την γάτα της η Ντεζιρέ.... την οποία ξέρεις ότι λατρεύω....( εκεί που ημουν μάλιστα είχα βρει μία ίδια.... και ήταν καταπληκτική!!!!! )

    Τα φορέματα επίσης ξέρεις ότι τα λατρεύω... είναι ένα και ένα και αυτό εσύ και εγώ το ξέρουμε καλύτερα απ' τον καθένα...,. Wink

    Αχ... ελπίζω να μην ξέχασα κάτι..... Μόνο ένα μεγάλο μπράβο αυτά τα υπέροχα κεφάλαια που μας χαρίζεις και περιμένω με αγωνία για το επόμενο.... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917

    Μέχρι τότε πολλά πολλά φιλιά.....

    Με αγάπη... η beta σου....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 13:45

    Νίκη μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια....

    Όλα τα κορίτσια πιστεύω θα ήθελαν τέτοια γενέθλια...

    Τα φορέματα είναι ένα και ένα όντως, έιχαμε ρίξει πολύ ψάξιμο...

    Η συνέχεια δεν θα καθυστερήσει άλλο...

    Αύριο θα βάλω το επόμενο κεφάλαιο..!!!

    Φιλάκια... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 906998

    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 19 Αυγ 2011 - 15:20

    Νινα μου υπεροχο κεφαλαιο Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 στεναχωρηθηκα παρα πολυ για την Σερινα Sad αυτα που εχει περασει ειναι παρα πολυ δυσκολα. Ευτυχως τωρα το εχει ξεπερασει λιγο ολο αυτο. Τα τελευταια λογια που ειπε πριν βγει απο το δωματιο ηταν συγκλονιστικα. Μπραβο Νινα μου περιμενω την συνεχεια Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 474941
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robsten kiss
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    robsten kiss


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
    Αριθμός μηνυμάτων : 1204
    Registration date : 03/07/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 19 Αυγ 2011 - 16:08

    Νινακι μου τι ομορφη συνεχεια ηταν αυτη!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Εξαιρετικη δουλεια και η γραφη σου ολο και καλυτερη!!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 474941 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 474941
    Ο Γκαμπριελ απασχολει ακομη την Ντεζιρε ε?Λογικο... Smile Πραγματικα θελω να δω ποτε θα ξανακανει την εμφανιση του!!!
    Η καημενη η Σερινα εχει περασει τοσα πολλα... Crying or Very sad Ειναι πολυ τραγικη η ιστορια της...Φανταζομαι ποσο πολυ θα την αγαπουσε ο αδερφος της και απο της περιγραφες της Ντεζιρε θα ηταν υπεροχος ανθρωπος!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 773164
    Τα λογια της Σερινα ηταν οντως συγκλονιστικα,οπως ειπε και η Ελενη!!!!!
    ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου!!!!! kiss Συνεχισε ετσι!!!!!Ανυπομονω για το επομενο!!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 20 Αυγ 2011 - 14:25

    Ελένη μου σε ευχαριστώ πολύ.... Razz Razz

    Όντως αυτά που έχει συμβεί στην Σερίνα είναι τραγικό αλλά το παλεύει ακόμα... Sad

    Προσπαθεί τουλάχιστον με το δικό της τρόπο... Rolling Eyes

    Κατερινάκι μου, σε ευχαριστώ κι εσένα πάρα πολύ... Razz Razz

    Χαίρομαι που σας άρεσε αυτό το κεφάλαιο και που πιστευέις πως η γραφή μου όλο και καλυτερεύει... lol!

    Σημαίνει πολλά για εμένα... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 6512

    Ο Γκαμπριέλ θα απασχολήσει για πολύ ακόμα την Ντεζιρέ... boogie

    Η εμφάνιση του θα αργήσει λίγο αλλά όταν την κάνει όλοι θα μείνουν άναυδοι.... Wink Wink Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 480860

    Η αδερφική αγάπη μεταξύ της Σερίνας και του Τζοβάνι έιναι ανυπέρβλητη... Και οι δύο αγαπούσαν ο ένας τον άλλον πάρα πολύ.! huggie Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442

    Τα λόγια που είπε ήταν μια έμπνευση της στιγμής λίγο πριν το ανεβάσω.... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 616544

    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ed<3
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    ed<3


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 32
    Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
    Αριθμός μηνυμάτων : 3200
    Registration date : 27/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 20 Αυγ 2011 - 17:17

    Nινακι μου Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442 γραφεις παρα πολυ ωραια!

    Ο Γκαμπριελ βλεπω εχει μπει για τα καλα στο μυαλο της Ντεζιρε!
    Οπου σταθει και οπου βρεθει τον αναφερει! Rolling Eyes Ειναι μυστηριος τυπος
    δεν μπορω να πω μου αρεσει αλλα και ο Καμερον ειναι εξισου καλος Wink

    Οσο για την Σερινα λυπηθηκα πολυ Crying or Very sad Sad η κακομοιρα εχει περασει
    τοσοα πολλα!Ο αδερφος της οπως λεει και η ιδια θα πρεπει να ηταν ενας
    αγγελος που θα την προσεχει μου φανηκε ΥΠΕΡΟΧΑ τελειος απο τις περιγραφες!
    κριμα που εγιναν ετσι τα πραγματα!!!

    ΜΠΡΑΒΟ ψυχη μου, ανυπομονω για το επομενο! kiss huggie
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 20 Αυγ 2011 - 21:20

    Μαρινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442

    Ο Γκαμπριέλ είναι πλέον αναπόσπαστο κομμάτι από την Ντεζιρέ... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 671170

    Κι εμένα μου αρέσει ο Κάμερον αλλά... Wink Wink

    Τώρα η ιστορία με τον αδερφό της Σερίνας συγκίνησε και εμένα την ίδια που το έγραφα φαντάσου... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 480860 lol!

    Είναι πραγματικά ένας άγγελος που αγαπάει και λατρεύει την μικρή του αδερφή... Rolling Eyes Cool Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 30231

    Το επόμενο κεφάλαιο θα το βάλω αν προλάβω μέσα στην ευδομάδα που μας έρχεται... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 906998

    Φιλάκια πολλά...!!! kiss kiss

    J.N. Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 98735
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    marina
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    marina


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κόρινθος
    Αριθμός μηνυμάτων : 3084
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 24 Αυγ 2011 - 1:06

    Κατερίνα μου το 4ο κεφάλαιο είναι από τα αγαπημένα μου!!!

    Τώρα βρήκα λίγο χρόνο και το ξαναδιάβασα!!!! Μου αρέσει πάρα πολύ!

    η ιστορία που έπλασες για την Σερίνα είναι πάρα πολύ λυπητερή!

    Όταν το διάβασα πρώτη φορά είχα συγκινηθεί πάρα πολύ! Και έτσι όπως γράφεις με έβαλες πραγματικά μέσα στην ιστορία έτσι ώστε να το βιώσω!!!

    θα συμφωνήσω πως η έμπνευση της τελευταίας στιγμής ήταν πολύ καλή!!!

    Ανυπομονώ να αποκαλυφθεί επιτέλους όλη η αλήθεια για τον Γκαμπριέλ!!!!

    Περιμένω με αγωνία τη συνέχεια!!! Σε φιλώ!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Nantia Hale_Biers
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Nantia Hale_Biers


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Singapore
    Αριθμός μηνυμάτων : 1764
    Registration date : 08/03/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 24 Αυγ 2011 - 2:09

    περτο να σου πω οτι εχω μεινει με την ιστορια σου παγωτο Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 416168
    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 480860 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 480860 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 480860
    εχει παιστευτη φαντασια!! faint
    οσα συγχαρητηρια και αν σου δωσω δεν μπορουν να τα καλυψουν με την απιστευτη δουλεια που εκανες!
    και παλι μπραβο σου! kiss
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    http://antallaksetokiesu.forumgreek.com/forum.htm
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 24 Αυγ 2011 - 18:28

    Μαρίνα μου σε ευχαριστώ πολύ καδιά μου.... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442

    Το ότι ξαναδιαβάζεις τα κεφάλαια είναι πολύ σημαντικό για εμένα... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 737142

    Η αλήθεια για τον Γκαμπριέλ θα αργήσει ακόμα... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 876749

    Προηγούνται άλλα... Wink Rolling Eyes Wink Rolling Eyes

    Συγνώμη αλλά θας σας κρατήσω για λίγο ακόμα σε αγωνία για το τι τρέχει με αυτόν... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 80711

    Νάντια μου χαίρομαι που διάβασες την ιστορία μου και σου άρεσε... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 174341

    Σε ευχαριστώ πολύ και σου εύχομαι τα καλύτερα και για την δική σου ιστορία γιατί το αξίζεις κάνεις πραγματικά καταπληκτική δουλειά.... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 31995

    Midnight... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 98735

    Φιλιά..!!! Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 906998 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    eleni 2
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    eleni 2


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 29
    Τόπος : χαλκιδικη
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 04/03/2011

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Αυγ 2011 - 16:14

    Νινακι μου τελειο κεφαλαιο Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 201917 αυτο που με παραξενεψε περισσοτερο ειναι οτι το ονομα του Γκαμπριελ δεν ηταν στην λιστα των καλεσμενων. Πως εγινε αυτο; Και η Ντεζιρε δεν μπορει να τον ξεχασει.
    Νινακι μου μπραβο ανυπομονω για την συνεχεια Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442
    Σπόιλερ:
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    justnina22
    Breaking Dawn Newborn
    Breaking Dawn Newborn
    justnina22


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 29
    Τόπος : ΚΟΡΙΝΘΟΣ
    Αριθμός μηνυμάτων : 688
    Registration date : 03/06/2010

    Forks Student Profile
    Team: Jacob - Renesmee Jacob - Renesmee
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)   Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 26 Αυγ 2011 - 16:40

    Ελενάκι μου, σε ευχαριστώ πολύ... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 34442

    Βλέπεις ότι έχει να κάνει σχέση με τον Γκαμπριέλ είναι σκέτο μυστήριο...!!! Wink Rolling Eyes

    Και της Ντεζιρέ της αρέσει όλο και περισσότερο γιατί όλο αυτό την εξιτάρει και την ενθουσιάζει... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 737142

    Είναι κάτι πρωτόγνωρο για εκείνη και όπως είναι φυσικό θέλει να το δαμάσει... Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 526765

    Σπόιλερ:

    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 691711 Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 382268

    Νίνα Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες) - Σελίδα 2 906998
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Σχόλια: Sissies And Witches (Aδερφές Και Μάγισσες)
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: Σχόλια για Fanfictions-
    Μετάβαση σε: