Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 elinakiwithlove blog

Πήγαινε κάτω 
+13
_gwgw_
nantia01
T-NM-E-BD
Stella Sunlight
ellen
xrysanthi
ed<3
i love edward 2
despina aek
marina forever
robsten kiss
eleni 2
ROBELINA
17 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 12:25

http://elinaki1993-elinakivonaparth.blogspot.com/2011/10/damned-love-1.html
κοριτσια μου μολις μπηκε το πρωτο κεφαλαιο απο το damned love , ελπιζω να σας αρεσει ... και ευχραιστω μια συγκεκριμενη κοπελα γα την βοηθεια , ξερει εκεινη !!!!!! περιμενω με αγωνια τα σχολια σας ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 12:57

ελινακι μου πολυ ωραιο το πρωτο κεφαλαιο.τη μπελλα σταληθεια την εκλεψαν η ειναι στημενο?????λεω εγω τωρα..... Razz
θα εχει πολυ ενδιαφερον αυτη η ιστορια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 13:50

ουάου τι κεφάλαιο ήταν αυτό
μπορώ να πω ότι απο την πρώτη στιγμή σιχάθηκα την ΜΠ είναι απο τις πιο μισητές γυναίκες για μένα... που το μόνο που τους νοιάζουν είναι τα πλούτη και τα καλούδια τους... μην ξεράσω τώρα... γλοιώδες με καλοστημένες παγίδες και ατάκες για να ρίχνουν πεινασμένους γέρους σαν τον κακομοίρη τον Καρλάιλ που αντίθετα απο την ΜΠ τον λάτρεψα
είναι τόσο μόνος και το μόνο που ζητάει είναι μια συντροφιά... αλλά εδώ που τα λέμε τα θέλει και ο κ...ς του geek θες συντροφιά κύριος ψάξε μια στην ηλικία σου ή λίγο μικρότερη... τι μπορεί να σου προσφέρει ένα μοντέλο σαν και αυτήν;;; Rolling Eyes

είμαι σκληρή το ξέρω αλλά δεν μπορώ να το αποφύγω... αναμένω όμως την στιγμή που θα μπει ο ΕΝΤ μας και θα της βάλει τα δύο πόδια σε ένα παπούτσι και θα την κάνει να τρέχει και να μην φτάνει γιατί είμαι σίγουρη ότι κάτι τέτοιο θα γίνει boogie boogie boogie

περιμένω πως και πως την συνέχεια με μεγάλη αγωνία elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 388681 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 388681 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 388681 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 34442 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 98735 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 34442

ατάκα που μου έμεινε
- Ίσως, ούτε που θυμάμαι, βλέπετε, δεν προσέχω τους ανθρώπους γύρω μου, κλείνομαι αρκετά στον εαυτό μου, ακόμα και όταν βγαίνω έξω.
και τώρα μας έπεισες elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 252380 τι γλοιώδες θεέ μου μην ξεράσω giggle giggle giggle
δώσε κι άλλα Ελλινάκι μου δώσε κι άλλα γουστάρουμε τρελά elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 388681 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 388681 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 388681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 14:38

Ελινακι μου ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την καινουρια σου ιστορια ειναι ολα τα λεφτα!!!
elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 Η Μπελλα φαινεται πολυ μοχθηρη, ασε που νομιζω
οτι σκηνοθετησε ολο αυτα για να την βρει ο Καρλαιλ δεν μπορει να ειχε τοση τυχη
και να επεσε επανω του...Ασε που εκανε οτι δεν τον ηξερε...πολυ σατανικη μου
φαινεται ξερει καλα να παιζει το παιχνιδι!!!

Περιμενω με αγωνια την συνεχεια! elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 34442 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robsten kiss
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
robsten kiss


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 03/07/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 15:35

Ελινα μου μην μου πεις οτι τα εστεισε ολα η Μπελλα... elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 558691 Δεν ειναι δυνατον να εβαλε καποιον να την πυροβολησει μονο και μονο για να πλησιασει τον Καρλαιλ...Βεβαια απο αυτα που μας ειπε για τον εαυτο της,το μονο που την νοιαζει ειναι τα λευτα...ολοκληρο σχεδιο εχει καταστρωσει Evil or Very Mad Καποιος πρεπει να την βαλει στη θεση της... Wink
Ο Καρλαιλ ειναι τοσο υπεροχος ανθρωπος!!!Δεν νοιαζεται για τον εαυτο του παρα μονο για τους αλλους...!Ειναι ομως πολυ καιρο μονος του και τωρα βρηκε την καταλληλη... Rolling Eyes Τι την θελει,ενταξει ειναι ομορφη,αλλα ας την αφησει εκει που καθεται...Φυσικα δεν θα την αφηνε μονη της μετα απο αυτα που του ειπε και αυτη εννοηται πως δεχτηκε να παει μαζι του...
ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου!!!! elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 Πολυ δυναμικη αρχη!!!!!Περιμενω με αγωνια τη συνεχεια!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marina forever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
marina forever


Θηλυκό Τόπος : Mystic Falls
Αριθμός μηνυμάτων : 5838
Registration date : 01/01/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 18:30

Καλα η μπελλα ειναι τρελη???? Shocked υποψιαζομαι πως αυτη σκηνοθετησε να πυροβοληθει..ο καρλαιλ φαινεται υπεροχος ανθρωπος!! Smile

Περιμενω το επομενο και ωραιο κεφαλαιο σου με αγωνιαα! elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eleni 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
eleni 2


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : χαλκιδικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 04/03/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 19:19

Ελινακι μου τελειο το πρωτο κεφαλαιο μπραβο elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 δε το πιστευω οτι η Μπελλα ειναι τοσο κακια Evil or Very Mad το μονο που την ενδιαφερει στην ζωη της ειναι τα λεφτα και τιποτα παραπανω.
Πολυ φοβαμαι και εγω οτι η ιδια σκηνοθετησε ολη την κατασταση του θυματος για να πλησιασει τον Καρλαιλ. Και αυτο που εκανε πως δεν ηξερε τιποτα γι'αυτον πολυ με εκνευρισε.
Ελινακι μου και η καινουρια σου ιστορια ειναι υπεροχη περιμενω με μεγαλη αγωνια την συνεχεια elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 20:29

κοριτσια νομιζω για αρχη πηγα πολυ καλα , περασα τα συναισθηματα για την μπελλα που έπρεπε.. ειναι ακριβως αυτη που περιγραφεται , ειναι ικανη και μοχθηρη και σε καποιες φορες οπως λεει και η χρυσανθη γλοιωδης..(αν το ειπες χρυσανθη μονο σε αυτο το σημειο που να δεις στην συνεχεια)Εχετε δικιο ο καρλαιλ τι θελει μαζι της , αλλα αν χτυπησει η μοναξια μαζι τον ερωτα στο κεφαλι , παει χαλασε .. στην συνεχεια θα μαθετε ακριως τι εγινε μετην Μπελλα και σας υποσχομαι οτι θα μισησετε ακομα περισσοτερο την μπελλα ...σας ευχαριστω πολυ ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 21:35

εγώ είμαι σίγουρη γι αυτό... κάτι τέτοιες γυναίκες με κάνουν να λέω ότι γεννήθηκα λάθος φύλο μπλιαχχχχ πραγματικά τρελαίνομαι γιατί εξαιτίας του όλοι οι άντρες μας θεωρούν π...ς μέχρι αποδείξεως του εναντίων elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 592681 και η πλάκα είναι ότι δεν υπάρχει ούτε ένας άντρας που σε όλην του την ζωή να μην έχει γνωρίσει μία τέτοια γυναίκα ώστε να τον κάνει να γίνεις έστω και λίγο μισογύνης και αυτό είναι κάτι που με τρελαίνει... αυτοί είναι τυφλοί εμείς πληρώνουμε την νύφη elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 592681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 11 Οκτ 2011 - 21:39

α καταλαβα στην συνεεια θα φει το βριξιμο η μπελλα ... θα συμφωνησω απολυτα χρυσανθη μου οι αντρες καταληγουν να γνονται ετσι οπως γινονται μετα απο γνωριμιες τους με τετοιες γυναικες
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stella Sunlight
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Stella Sunlight


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 837
Registration date : 04/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 17 Οκτ 2011 - 14:31

Γεία σου Ελίνα μου.

Διάβασα το Damned Love και πραγματικά έμεινα άφωνη.

Ο πρόλογος που περιγράφεις για τους χαρακτήρες και τον σκοπό τους είναι πολύ ωραίος και για πρώτη φόρα συναντώ και διαβάσω μια Μπέλλα που είναι αδίσταχτη και πονηρή είναι μια άλλη όψη της Μπέλλας που διαβάζω Twisted Evil .Έκανες την διαφορά. Wink

Όσο για τον Καρλαιλ τον λυπάμαι πιστεύω πως θέλει να νιώσει λίγη αγάπη από κάποιον αλλά θα τον εκμεταλλευτέι.... Neutral

Υπόθεση της ιστορίας την λάτρεψα απο την αρχή.

Περιμένω επόμενο κεφάλαιο....!!!

Φιλιά Πολλά. kiss

Στέλλα. huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stella-brokenheart-94.blogspot.com
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 17 Οκτ 2011 - 19:20

στελλιτσα μου σε ευχαριστω , ελπιζω να μπει συντομα το επομενο κεφαλαιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Οκτ 2011 - 14:02

http://elinaki1993-elinakivonaparth.blogspot.com/2011/10/blog-post_18.html
μολις μπηκε το επομενο κεφαλαιο , κοριτσια ελπιζω να σας αρεσει ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Οκτ 2011 - 14:36

το σχεδιο μπηκε σε εφαρμογη αλλα μολις ειδε τον εντουαρτ τα εχασε.δεν την βλεπω καθολου καλα.θα τη βγαλει εξω απο τα νερα της.
περιμενω να δω τι θα γινει στη συνεχεια ελινακι μου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eleni 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
eleni 2


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : χαλκιδικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 04/03/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Οκτ 2011 - 19:40

Ελινακι μου τελειο κεφαλαιο μπραβο elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 λοιπον η Μπελλα τα ειχε στησει ολα απο την αρχη ωστε να κανει το θυμα. Καπως παρατολμο το σχεδιο της αλλα τον σκοπο της τον πετυχε Neutral
Σιγουρα δε θα περιμενε να συναντησει καποιον σαν τον Εντουαρντ evil_laugh και μολις ακουσε οτι θα παντρευτει την πειραξε. Ειναι ο μονος που μπορει να της χαλασει τα σχεδια.
Ελινα μου ανυπομονω για την συνεχεια elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Οκτ 2011 - 19:50

κοριτσακια μου χιλια ευχραιστω , χαιρομαι τοσο πολυ που σας αρεσε η αληθεια ειναι οτι αυτη η μπελλα ειναι δισταχτη και δεν ξερω κατα ποσο θα της σταθει εμποδιο ο εντ ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robsten kiss
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
robsten kiss


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 03/07/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Οκτ 2011 - 21:26

Καλα Ελινα μου εχεις κανει πολυ δυναμικη αρχη...!!!Ειναι πολλα υποσχομενη αυτη η ιστορια...!
Η Μπελλα μου σπαει ηδη τα νευρα,δεν τη μπορω...Οπως ειπες ειναι αδισταχτη και καπιως πρεπει να τη συμορφωσει...Το πως παιζει υην καλη και ευγενικη κοπελα ειναι εκνευριστικο...
Την δικαιολογω μονο στο θεμα του Εντουαρντ...Πως να μη τα χασει η κοπελα με το θεο που ειδε... elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 98735
Φυσικα τον εβαλε και αυτον στο ματι αλλα οχι για τωρα...
Εγω λυπαμαι τον καημενο τον Καρλαιλ...Δεν του αξιζει αυτη η συμπεριφορα,ουτε η Μπελλα... Sad
ΜΠΡΑΒΟ κοπελα μου!!!! elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 ΤΕΛΕΙΟ κεφαλαιο!!!Ανυπομονω για το επομενο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 18 Οκτ 2011 - 21:41

κατερινακι μου και ο καρλαιλ θελει και τα παθαινει , η μπελλα το παιχνιδι της παιζει και θα επαναλαβω αυτο που ειπα κια πριν , ουτε ο εντουαρτ θα την σταματησει, αυτο ειναι το μονο σιγουρο ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 29 Οκτ 2011 - 19:12

Κορίτσια μου θελω να ζητησω ενα μεγαλο συγνωμη γαι την καθυστερηση του κεφαλαιου , αλλα το πηγαινε ελα στην κορινθο στην σχολη , η κουραση αλλα και καποες διευθετησεις που εχω , με κανουν να αργω τα κεφαλαια .. θα ανεβαζω ή τουλαχιστον θα προσθαθω να ανεβαζω μια φορα την εβδομαδα ...
ενα ακομα κεφαλαιο σας περιμενει στο blog μου , σας παρακαλω μην με βρισετε , οτι και να διαβασετε ..
http://elinaki1993-elinakivonaparth.blogspot.com/2011/10/damned-love_29.html
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 29 Οκτ 2011 - 19:19

Μπράβο Ελινάκι μου καταπληκτικό... elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917

η ΜΠ έχει βάλει μπρος ολοταχώς και τίποτα δεν την σταματάει ή μήπως όχι ;;; Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
είμαι τρομερά περίεργη να δω τι έχει να πει ο ΕΝΤ στον γέρο giggle giggle giggle giggle

όσο για την σκηνή που βγήκε απο το μπάνιο μόνο με την πετσέτα όλα τα λεφτά δεν το συζητώ Wink boogie boogie boogie

περιμένω με αγωνία την συνέχεια huggie kiss kiss kiss huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 29 Οκτ 2011 - 19:21

σε ευχαριστω πολυ χρυσανθη μου ... ειναι αδισταχτη γυναικα , και γα να βοηθησω τιποτα δεν θα την σταματησει , ουτε ο εντ ,αλλα δεν εχει υπολογισει την καρδια ..μην το ξεχναμε αυτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
eleni 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
eleni 2


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : χαλκιδικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 04/03/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 29 Οκτ 2011 - 19:51

Ελινακι μου η Μπελλα ειναι τοσο κακια και απολυτα συγκεντρωμενη στον στοχο της, τον οποιο εν μερει τον πετυχε αφου ο Καρλαιλ εχει πεσει στα διχτυα της Evil or Very Mad την εχει βοηθησει μαλιστα και στην δουλεια της.
Ο Εντουαρντ τι να θελει να πει στον Καρλαιλ αραγε;
Ελινακι μου μπραβο elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 ανυπομονω για την συνεχεια elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 29 Οκτ 2011 - 20:04

σε ευχαριστω πολυ ελενακι μου , πιστευω να τελειωσω γρηγορα και να εχετε την επομενη εβδομαδα κεφαλαιο!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marina forever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
marina forever


Θηλυκό Τόπος : Mystic Falls
Αριθμός μηνυμάτων : 5838
Registration date : 01/01/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 29 Οκτ 2011 - 20:51

Καλα την μπελλα θελω να την σκοτωσω! elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 626465 ολους τους ανθρωπους τους εκμεταλευεται...ακομα και τον καρλαιλ! επεσε και αυτος ο χαζος στην παγιδα της.. Razz το σπιτι ειναι τελειοο! στο τελος μηπως ο εντουαρντ βρηκε πληροφοριες για την μπελλα?? Rolling Eyes

Τελειο κεφαλαιοο! elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 201917 Καταπληκτικη δουλεια ελινακι μου! huggie
Οποτε μπορεσεις βαλε το επομενο κεφαλαιο.... kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: elinakiwithlove blog   elinakiwithlove blog - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 29 Οκτ 2011 - 20:53

μαρινακι μου αν δεν εκμεταλλευτει τον καρλαιλ ποιον θα εκμεταλλευτει ??αλλωστε αυτον εχει βαλει στοχο ..σε ευχαριστω πολυ , στο επομενο οι εξελιξεις θα ειναι απροβλεπτες!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
elinakiwithlove blog
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 15Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Geo's Blog!
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Stella's blog.

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: