Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 And so the lambs fell in love with...Twilight

Πήγαινε κάτω 
+249
Mental Shield
nana mplak
Teodan
i love edward 2
ROBELINA
Bella Marie Swan
bReakDowN-Mark
kati
Nantia Hale_Biers
Emy+Robert
niki
breathless
*evdokia*
marina forever
Rosemarie Cullen
Anactaciaa_Rosetta Cullen
marina
Bellsten
Marzaki Cullen
Vivaki Cullen
ElpidoulaPattinson
!!!twilight!!!
LITSA0089
jennypara
Mrs.Christina
mpellanti21
esme
aLmOsT_nOrMaL
di1996
Evaline
despina aek
Izabella Swan
ed<3
anastasia_1992
gwgwka
twilightsagaddicted
<3<3Ms.Kolina<3
Wonder
MyrtoCullen
AliceK
Lizzy Cullen
AnaroseCullen
Afelop
evi
swan
athina
Drama Queen
vikaki21
gossamer
pink
αντα
Bella Cullen12
Rob+MJ4ever!!
kristen(a)
Deppy
lykofotaki
princesskitty
d@n@e twilight!
renaki
roberta
Bella_Cullen22
Arianna
Mary Alice Brandon
mimigk
ntinaki
NukeFan
DEMONA CULLEN PATTINSON
Vampi
mR.Geo
John Cullen
stupid lumb
liaki
twilight girl
AST
Siaki_J
sof
Μαργαριτα
Ashley Greene
RafaelaVolturi
patrick
tina cullen
RafaelaCullen
T-NM-E-BD
~!Cristi!~
Lunna Cullen
konstantia
crazy
evaki
riana_vampoula
Strider
Jasper Hale
Renesmi
Εστελλα Καλεν
XENIA BLACK
Eclipse_alex
Cullen
pretty witch
Bella-Edward-Renesmee
freakyannie
BellaNessieSwan
Morena
Nemesis Of Bellin
Edbel
fafoula1234
OnirodamastHs
lena
robert 4ever
NICKY
vampiroula
mariap
kollhmenh
Natali Cullen
sofaki 95 edward 4ever
..::Rikku::..
christi_twilight
bluesea
litsaki_kourkoubinaki
VLaSia =)
volturi girl
linaki
demi
jenaki
Mrs.Cullen
Sloorp
team edward
twiligter
dreamofedward
LaDy_SoVeReigN
silenceprincess
Odelle
Fotis333
Flyingdutchman
breeze of wolf
twilightFOREVER
Connie Cullen
SpunK RansoM
thomi
alicecullen27
ren4itoy
Georgia P. C
elli
Renesmee C.
michelle
twilightaholic#1
bloody swan
lena_123
BigFanOfTwilight
Edward_ Breaking_ Dawn
Efst@thi@
sweetie
birdwatcher
ko0tso0
Fay1765
JuStleNe
twilightergirl
dolores!!
Fotini
nantiaki_twilight 4 ever
ice#fire
vampyra
maritca
mpourbi
hiddenfantasy
Melia
twilightaholic#
ChristinaCulen
ViolettaCullen18
kanty
edward_20
an8i
Melodie
Moonlight
bella_edward
butterfly
TZENIPAN
!~Twilighter~!
M@rIa
lila-->twi!ight<3
angepsi
Rosalie Hale
Ms Cullen
bedward__
mikulia
ΕΡΗ
smaragda
MIKAELLA
xrisa_twilight
anthian9
sunrise
emma cullen pattinson
edward's victim
ioannaki-twilightaddicted
sofakimpiskotaki
kikina
Isabella16
Isabella21
maraki-twilightholic
MiSs-->NtOuF*
BELLA22
maraki13_10
BELLA MARIE
Lion's_Lamb
Kikitsa_twilight
Marilou
chris-cullen
Vasiliki_Luvs_Vampires
Dorian_Grey
magic princess
.::Ελευθερία::.
April
Lancelot
natalia
Stella
kalkat
EternalQueen
Raven
Edward_Andreas
annabell
DEVille
LizCullen
Alexadruby the vampire
Christy
akaliakoukou
lionandlamp
RedRose13
SilverMusk
scarlet rose
emerald eyes
Ειrιnι
twilightmaniac
Rozali87
vantela
hobo
Gωgω-Twilighter
Neri
Crimson Beauty...
k_katerina
Princess
olympia-Mikel-Robert
Nancuko
tatufun
Vampire
spunkransom
Dimitra_Ony_Edward
nasiatheslayer
Darkbella
nessie
DanaeCullen
WhiteQueen
253 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
marina forever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
marina forever


Θηλυκό Τόπος : Mystic Falls
Αριθμός μηνυμάτων : 5838
Registration date : 01/01/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΔευ 10 Ιαν 2011 - 19:29

ααααα
εγω εχω δει το λυκοφως, νεα σεληνη στο ιντερνετ .......
ειναι πολυ ωραια ..... And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 620541 And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 620541
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011 - 18:14

Εγώ ξεκίνησα με την ταινία... είχα δει το trailer στη τηλεώραση και μου άρεσε πολύ και
το είχα δείξει στην μεγαλύτερη αδερφή μου... ε... μετά πήρα πολύ καλούς βαθμούς στο τρίμηνο... ήταν και χριστούγεννα και μου λέει άντε να σε πάω να το δεις....
Μου άρεσε πάρα πολύ η ταινία και μετά που γύρησα στο σχολείο από τις διακοπές η διπλανή μου
είχε δει και εκείνη την ταινία και αρχίσαμε να το συζητάμε και έτσι ανακάλυψα πόσο πολύ μου άρεσε....! Μου είπε ότι υπήρχαν βιβλία και τα σχετικά και μετά από λίγο καιρό ψάχνοντας το Μ.S.
σε μετάφραση βρήκα το φόρουν και κόλλησα ακόμα πιο πολύ.!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011 - 20:17

Χαίρομαι πολύ που ξεκίνησε να σας αρέσει το "Λυκόφως" όταν πρωτοβγήκε. Εγώ πάλι...είμαι σχετικά καινούρια. "Κόλλησα" πριν...περίπου εννιά μήνες. Για την ακρίβεια, μία εβδομάδα πριν την πρεμιέρα της Έκλειψης στις 30 Ιουνίου. Μέχρι τότε, το είχα ακουστά, αλλά δεν έμπαινα στη διαδικασία να να μάθω γι αυτό. Μια φίλη μου επέμενε να πάμε να δούμε την Έκλειψη στους κινηματογράφους και έπειτα από πολλή πίεση συμφώνησα, αλλά αφού έβλεπα πρώτα τις δύο πρώτες ταινίες. Χωρίς να ξέρω πολλά για την πλοκή, είδα το Twilight. Η σκηνή που ο Έντουαρντ μπαίνει, ήταν...αυτή που με μάγεψε.And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 603117
Είδα και το New Moon (νόμιζα πως πραγματικά θα την άφηνε!!!!!!!!And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 206202 ) και στη συνέχεια, σαν τρελαμένη ΦΑΝ , έψαχνα απεγνωσμένα, μία μέρα πριν την πρεμιέρα, εισητήρια. Έπειτα έψαξα για διάφορες πληροφορίες, διάβαζα σιγά-σιγά τα βιβλία και βρήκα τυχαία το φόρουμ το καλοκαίρι και η "τρέλα" μου ήρθε κι έδεσε! giggle
Έχασα πράγματι πολλά όλον τον καιρό που δεν ασχολούμουν, αλλά πλέον φροντίζω να κερδίσω όλον τον χαμένο χρόνο. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΣαβ 19 Μαρ 2011 - 20:27

Εγω κολλησα την εβδομαδα που βγηκε το λυκοφως στους κινηματογραφους....Κρατηθηκα και δεν ειδα την ταινια για να διαβασω πρωτα το βιβλιο....Μεσα σε τεσσερις μερες ειχα τελειωσει λυκοφως νεα σεληνη και ειχα αρχισει εκλειψη στα αγγλικα....Επειτα πηγα και ειδα και την ταινια....την συνεχεια την ξερεται.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Nantia Hale_Biers
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nantia Hale_Biers


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Singapore
Αριθμός μηνυμάτων : 1764
Registration date : 08/03/2010

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Creating Illusions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΚυρ 20 Μαρ 2011 - 0:38

εγω ειχα δει το τρειλερ στην τηελοραση τοτε που παιζοταν στους κινηματογραφους το Λυκοφως.
ε λεω ωραιο φαινετε κουκλος και το παλικαρι να παεμ να το δουμε!επεφτε και προτοχρονια
το λεω σςτην ξαδερφη μου και ταχα μου λεει το ειδαν κατι φιλες της στο ιντερνετ και δεν ειναι καλο.
οκ λεω το αφησα το ξεχασα..
επειτα ημουν στο βιντεοκλαμπ το Πασχα του 2009 και κοιτουσα ταινιες..βελπω Λυκοφως!!αααα λεω αυτο που ηθελα να δω για να το παρω να δω τι κομματι ειναι και του λογου του.
οκ το παιρνα παω σπιτι το βλεπω,ε αυτο ηταν
ΚΟΛΗΣΑ!!!!!!την αλλη μερα πηγα και πηρα Νεα σεληνη και Εκλειψη,τα διαβαζω μεσα σε μια εβδομαδα.εψαχνα στο ινετρνετ περνω τον Σεπτεμβρι οτυ 2009 η Χαραυγη στα βιβλιοπωλεια την παιρνω και αυτη αμεσως μετα βλεπω νεα σεληνη πρεμιερα 20 Νοεμβριου ΤΡΕΧΩΩΩΩ να το δω το βλεπω περιμενω πως και πως για την Εκλειψη,βλεπω και την εκλειψη και τωρα μπορω πλεον να δηλωσω οτι ειμαι twilightaddicted επι 2,5 χρονια.......οκ καλα παμε. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://antallaksetokiesu.forumgreek.com/forum.htm
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΚυρ 20 Μαρ 2011 - 1:03

Νομιζω πως γενικως την εχουμε ασχημα μιας και ειναι κολλημα που κραταει μια ζωη.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
kati
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kati


Θηλυκό Τόπος : Everywhere & nowhere...
Αριθμός μηνυμάτων : 11602
Registration date : 23/05/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΔευ 23 Μάης 2011 - 22:34

Εγώ κόλλησα απλά επειδή είδα την ταινία στην τηλεόραση. Είμαι fresh meat στο forum και σε όλη την κατάσταση. Στην αρχή νόμιζα ότι απλά οι γύρω μου είχαν σεληνιαστεί με τον ηθοποιό (που δε θεωρώ και πολύ όμορφο, plz don't shoot) και έλεγα μα γιατί..ένας λύκος και ένα vampire θέλουν την ίδια κοπέλα. Αλλά δεν έμπαινα και στον κόπο να δω καμία από τις ταινίες. Όταν είδα την ταινία όμως πριν μια εβδομάδα, η απόδοση των ηθοποιών του feeling, οι στιχομυθίες και οι σκέψεις μου σε διάφορα που έκανε το αγόρι μου σε εμένα, αυτό ήταν. Κόλλησα και χάζεψα ( και εδώ να σημειώσω πως λόγω της απόδοσης της ηθοποιίας του Robert Pattinson θεωρώ πως μας αρέσει πιο πολύ - μιλάω περισσότερο για εμένα- ) Δε ξέρω πόσο καιρό θα κρατήσει αλλά έχω την εντύπωση πολύ. Είναι η 2η ταινία που βλέπω και με κάνει λόγω ρομαντισμού να τη σκέφτομαι και να κολλάω, αν και για την 1η που είχα δει το σκεφτόμουν πολύ καιρό αλλά δεν είχα γραφτεί σε forum. Ίσως με αυτό να κόλλησα επειδή όσα λέγονταν και σκεφτόντουσαν οι ηθοποιοί να τα έχουμε σκεφτεί και εμείς για τους ανθρώπους που αγαπάμε, αλλά σε τελείως διαφορετικές καταστάσεις.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την kati στις Τρι 26 Ιουλ 2011 - 14:23, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bReakDowN-Mark
Twilight Human
Twilight Human
bReakDowN-Mark


Άντρας Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Forks(in my mind)
Αριθμός μηνυμάτων : 21
Registration date : 29/06/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΤετ 29 Ιουν 2011 - 14:27

εγω θυμαμαι οταν πρωτοβγηκε το βιβλιο το ειχε παρει μια συμμαθητρια μου και της ειπα να μου το δανεισει αλλα ξεχαστηκε κι πηγα και το αγορασα μιας και μας ειχε τρελανει ολους αλλα πρωτα ειδα την ταινια και μετα διαβασα το βιβλιο και καπως ετσι βρηκα κι εγω το Λυκοφως...μου αρεσε αμεσως
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bella Marie Swan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bella Marie Swan


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Registration date : 05/09/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΤρι 26 Ιουλ 2011 - 12:22

Τον περασμένο Σεπτέμβρη αγόρασα από περιέργεια το Λυκόφως.Το λάτρεψα,χωρίς υπερβολές.Έτσι,Ιούνιο-Ιούλιο 2011 πήρα και τα υπόλοιπα βιβλία μαζεμένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://instagram.com/eva_filippa
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΤρι 26 Ιουλ 2011 - 12:34

εγω τυχαια το ειδα .. Είχα παρει ταινιες να δω ενα βραδυ και αναμεσα σε αυτα ηταν το λυκοφως .. Μόλις το ειδα το λατρεψα , αλλα πιο πλυ λατρεψα τον ρομπ και ετσι την επομενη ημερα πηγα και εψαξα για αυτον .. απο τοτε δεν μου εχει ξεφυγει τιποτα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΤρι 26 Ιουλ 2011 - 13:01

εγω ειχα δει το τρειλερ στην τηλεοραση και μου ειχε κανει αισθηση ο ρομπ...καθε φορα ελεγα τι κουκλος ειναι αυτος....ετσι οταν μια γνωστη μου το κατεβασε το πηρε η κολλητη μου να το δουμε γιατι εδω δεν εχουμε σινεμα...αυτο ηταν μολις το ειδαμε το λατρεψα...εωαξα παντου για να βρω την συνεχεια και τοτε βρηκα και τα βιβλια...πηρα το λυκοφως και σε μια- δυο μερες το τελειωσα η νεα σεληνη ειχε ηδη βγει και την πηρα αμεσως....εκει επαθα το σοκ οταν ειδα οτι ο εντι εφυγε δεν μπορουσα να το πιστεψω το ξεκινησα 7η ωρα το απογευμα ακι δεν μπορουσα να το αφησω απο τα χερια μου σε καθε σελιδα εψαχνα τον εντι ποτε θα ερθει ετσι 3 η ωρα το βραδυ το ειχα διαβασει ολο.... Razz μετα η αναμονη για την εκλειψη και ειδικα για χαραυγη ηταν βασανιστικη ειχα δει το λυκοφως πανω απο 30 φορες και ειχα διαβασει τα βιβλια αλλες τοσες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marina forever
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
marina forever


Θηλυκό Τόπος : Mystic Falls
Αριθμός μηνυμάτων : 5838
Registration date : 01/01/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΤρι 26 Ιουλ 2011 - 13:32

εμενα με κολλησε η κολλητη μου...μου ελεγε αντε να παμενα δουμε το λυκοφως,και επειδη δεν μπορουσα αλλιως ( ειναι πολυ καταπιεστικη) πηγαμε και το νικιασαμε...καλα αγριο κολλημα επαθα απο την πρωτη φορα!!...παντα οταν παιζει στο nova την νεα σεληνη ή την εκλειψη την παιρνω τηλεφωνο να ερθει να το δουμε μαζι!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Bella Marie Swan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bella Marie Swan


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Registration date : 05/09/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΤρι 16 Αυγ 2011 - 17:34

Το περασμένο καλοκαίρι,είχα πάει στο video club να νοικιάσω μια ταινία. Εκεί που έψαχνα,βλέπω μπροστά μου την Νέα Σελήνη.Λέω "Δεν την παίρνω,να δω πως είναι;".Έπαθα ΤΟ ΣΟΚ όταν είδα τον Τζέικομπ.Έτσι,αποφάσισα να διαβάσω τα βιβλία.Πήρα το Λυκόφως τον περασμένο Σεπτέμβρη.(του 2010)Το καθυστέρησα λίγο,γιατί είχα μαθήματα και δεν προλάβαινα.Αυτό το καλοκαίρι όμως είπα να τελειώσω την τετραλογία.Έτσι πήρα Νέα Σελήνη,Έκλειψη και Χαραυγή και πέρασα το καλοκαίρι μου παρέα με την Μπέλλα,τον Έντουαρντ και τον Τζέικ!

This is my story!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://instagram.com/eva_filippa
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 21:35

Είναι μεγάλη ιστορία και την έχω αναφέρει πιο παλία...το μόνο σίγουρο είναι ότι ο έρωτας με τη συγκεκριμένη ιστορία ούτε και εγώ κατάλαβα από που μου ήρθε.... geek Razz geek Razz lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teodan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Teodan


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4153
Registration date : 25/05/2011

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 21:41

Εγώ είχα δει τη Νέα Σελήνη και την Έκλειψη στον κινηματογράφο μετά από τρελή επιμονή μιας φίλης μου να πάμε στη πρεμιέρα τους.Για να είμαι ειλικρινής δε μου άρεσαν καθόλου και τα κορόιδευα.Πριν λίγο καιρόόμως ,νομίζω στο σταρ,είχε το Λυκόφως και σκέφτηκα ότι αφού είδα και τα άλλα γιατί να μη παρακολουθήσω και αυτό;Ε τότε ήταν που ερωτεύτηκα το Σάγκα.Κεραυνοβόλος έρωτας. And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 737142
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 21:43

dan έγραψε:
Εγώ είχα δει τη Νέα Σελήνη και την Έκλειψη στον κινηματογράφο μετά από τρελή επιμονή μιας φίλης μου να πάμε στη πρεμιέρα τους.Για να είμαι ειλικρινής δε μου άρεσαν καθόλου και τα κορόιδευα.Πριν λίγο καιρόόμως ,νομίζω στο σταρ,είχε το Λυκόφως και σκέφτηκα ότι αφού είδα και τα άλλα γιατί να μη παρακολουθήσω και αυτό;Ε τότε ήταν που ερωτεύτηκα το Σάγκα.Κεραυνοβόλος έρωτας. And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 737142

Δεν είσαι καθόλου ανάποδος άνθρωπος....και νόμιζα πως μόνο εγώ διαβάζω τα περιοδικά και τις εφημερίδες από πίσω προς τα εμπρός... huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teodan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Teodan


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4153
Registration date : 25/05/2011

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 21:51

Τα βιβλία μου αρέσει να τα διαβάζω με την κανονική τους σειρά.Αλλά οι εφημερίδες και τα περιοδικά έχουν όλα τα καλά τελευταία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 21:54

dan έγραψε:
Τα βιβλία μου αρέσει να τα διαβάζω με την κανονική τους σειρά.Αλλά οι εφημερίδες και τα περιοδικά έχουν όλα τα καλά τελευταία...


Δικιά μου είσαι εσύ... huggie huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nana mplak
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
nana mplak


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 26
Τόπος : Hrakleio, Kritis
Αριθμός μηνυμάτων : 336
Registration date : 04/05/2011

Forks Student Profile
Team: Wolves
Special ability Special ability: Mind Reading

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 21:56

dan έγραψε:
Εγώ είχα δει τη Νέα Σελήνη και την Έκλειψη στον κινηματογράφο μετά από τρελή επιμονή μιας φίλης μου να πάμε στη πρεμιέρα τους.Για να είμαι ειλικρινής δε μου άρεσαν καθόλου και τα κορόιδευα.Πριν λίγο καιρόόμως ,νομίζω στο σταρ,είχε το Λυκόφως και σκέφτηκα ότι αφού είδα και τα άλλα γιατί να μη παρακολουθήσω και αυτό;Ε τότε ήταν που ερωτεύτηκα το Σάγκα.Κεραυνοβόλος έρωτας. And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 737142


Και εγώ το ίδιο ακριβώς έπαθα... lol! κορόιδευα τις φίλες μου που είχαν φάει κόλλημα και τελικά κόλλησα και εγώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teodan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Teodan


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4153
Registration date : 25/05/2011

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 21:57

T-NM-E-BD έγραψε:
dan έγραψε:
Τα βιβλία μου αρέσει να τα διαβάζω με την κανονική τους σειρά.Αλλά οι εφημερίδες και τα περιοδικά έχουν όλα τα καλά τελευταία...


Δικιά μου είσαι εσύ... huggie huggie

Δικός σου...

Και εγώ το ίδιο ακριβώς έπαθα... lol! κορόιδευα τις φίλες μου που είχαν φάει κόλλημα και τελικά κόλλησα και εγώ!

Αρκετοί την πατάν έτσι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 22:06

dan έγραψε:
T-NM-E-BD έγραψε:
dan έγραψε:
Τα βιβλία μου αρέσει να τα διαβάζω με την κανονική τους σειρά.Αλλά οι εφημερίδες και τα περιοδικά έχουν όλα τα καλά τελευταία...


Δικιά μου είσαι εσύ... huggie huggie

Δικός σου...

Και εγώ το ίδιο ακριβώς έπαθα... lol! κορόιδευα τις φίλες μου που είχαν φάει κόλλημα και τελικά κόλλησα και εγώ!

Αρκετοί την πατάν έτσι...


Ουπς σορι αγόρι είσαι ε? Καλά λένε λοιπόν μη κάνεις ςστους άλλους ότι δε θες να σου κάνουν lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Teodan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Teodan


Άντρας Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4153
Registration date : 25/05/2011

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΠεμ 18 Αυγ 2011 - 22:08

Ναι...Δεν πειράζει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mental Shield
New Moon Victim
New Moon Victim
Mental Shield


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 102
Τόπος : Paris
Αριθμός μηνυμάτων : 265
Registration date : 13/09/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΣαβ 19 Νοε 2011 - 20:36

Το 2009 έβλεπα κάτι διαφημιστικά στο fb που μιλούσαν για τους Cullen και "ποιος από αυτούς θα ήθελες να είσαι"...Με τσάντιζε που δεν καταλάβαινα σε τι αναφέρεται....έψαξα και βρήκα. Ρώτησα την ανηψιά μου που ήταν τρελή και παλαβή και από τις περιγραφές τις έδειξα ένα συγκρατημένο ενδιαφέρον και ζήτησα να διαβάσω το πρώτο βιβλίο....ε, αυτό ήταν...τα υπόλοιπα τα φαντάζεστε...!!!Σήμερα είμαι 1000 φορές πιο φανατική, πιο παθιασμένη από αυτήν! Ζω στον πραγματικό κόσμο και παράλληλα στον κόσμο Twilight. Φέτος ήθελα να γιορτάσω στα γεννέθλια της Bella και έτσι έκανα την εγγραφή μου στο forum την ημέρα αυτή!!!!!!!! Εννοείται δεν σηκώνω κουβέντα και αδιαφορώ, όταν γίνονται αρνητικά σχόλια σχετικά με την ενασχόλησή μου με τα βιβλία και τις ταινίες. Ας τους να λένε!!!Ας τους να κράζουν!!!!! Απλά δεν υπάρχει ούτε πρόκειται να υπάρξη τέτοια ιστορία!!!!!!!!

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 98735 And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 98735 And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bellarenesmi
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 08/07/2011

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011 - 1:08

ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΤΟ ΣΥΝΗΘΕΙΟ ΝΑ ΖΗΤΑΩ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΣΥΓΓΕΝΗ ΜΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΝΕΕΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΩ.ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΝΗΤΗ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΒΡΙΚΟΛΑΚΑ ΠΟΥ ΑΓΑΠΙΟΥΝΤΑΙ.ΧΩΡΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΙΔΙΑΤΕΡΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΜΑΖΕΨΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΣΥΝΙΘΙΖΑΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΣΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ.ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΗΣ ΛΥΚΟΦΩΣ.ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΤΑΙΝΙΑ ΡΟΜΑΝΤΙΚΗ ΜΕΝ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΠΡΩΣΟΠΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΤΗΣ ΤΑΙΝΙΑΣ ΗΤΑΝ ΜΟΥΝΤΑ (ΒΛΕΠΕΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΑΓΑΠΗΣΕΙ ΤΟ ΦΟΡΚΣ ΤΟΤΕ)ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.........ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.ΘΥΜΑΜΑΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΕ ΕΝΑ VIDEO CLUB ΤΟΤΕ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΤΟ ΤΡΕΙΛΕΡ ΟΠΟΥ Ο ΤΖΕΙΚΟΜΠ ΠΗΔΑΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΕΛΛΑ Κ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΝΕΤΑΙ ΣΕ ΛΥΚΟΣ.ΟΤΑΝ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΔΕΝΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ,ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΟΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΕΤΣΙ ΕΝΑΝ ΧΡΟΝΟ ΜΕΤΑ ΜΑΖΕΨΑ ΤΙΣ ΦΙΛΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΓΟΡΙΑ ΦΕΡΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΙΝΑΜΕ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΑΡΕΑ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΓΟΡΙΑ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΑΝΑΓΑΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΜΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΜΙΑ ΤΑΙΝΙΑ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΑΝΕΒΑΖΑΝ ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΚΑΤΕΒΑΖΑΝ.ΚΑΙ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΕΚΛΕΙΨΗ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ.ΤΟΤΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΘΗΚΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΟΤΙ ΠΡΟΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΒΙΒΛΙΑ(ΩΣ ΤΟΤΕ ΤΟ ΑΓΝΟΟΥΣΑ)ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΚΑΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ.ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΠΟΥ ΑΚΟΥΜΠΗΣΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ Η ΧΑΡΑΥΓΗ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΙΑΣ ΦΙΛΗΣ ΤΗΣ ΞΑΔΕΡΦΗΣ ΜΟΥ.ΕΡΙΞΑ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΗΡΕ.ΟΜΩΣ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΩ ΟΛΟ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΜΟΘ ΜΟΘ ΤΟ ΕΚΑΝΑΝ ΔΩΡΟ.ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΠΙ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΕΚΑΝΑ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΑ.ΜΕΤΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΜΕΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΒΡΙΣΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΑ ΝΑ ΤΟ ΔΙΑΒΑΖΩ ΩΣΠΟΥ ΜΕΣΑ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΛΟ.ΟΣΟ ΕΦΤΑΝΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΒΙΒΛΙΟΥ ΤΟΣΟ ΓΥΡΝΑΓΑ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΥΧΑΙΑ ΛΕΞΕΙΣ.Η ΦΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΕΞΑΨΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ΩΣΠΟΥ ΝΑ ΦΤΑΣΩ ΩΣ ΕΚΕΙ ΗΤΑΝ Η ΦΡΑΣΗ ΤΗΣ ΖΑΦΡΙΝΑ.<ΜΠΕΛΛΑ ΔΕΣ ΠΟΣΟΥΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΒΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΣΠΙΔΑ ΣΟΥ>ΑΝΥΠΟΜΟΝΟΥΣΑ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΝ ΟΙ ΣΕΛΙΔΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑ8Ω ΤΙ ΗΤΑΝ Η ΑΣΠΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙ ΣΧΕΣΗ ΕΙΧΕ Η ΜΠΕΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ.ΩΣΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΟΛΛΗΣΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΕΠΟΣ ΑΥΤΟ.ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΑΛΛΑ ΒΙΒΛΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΠΩΣ ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΟΜΩΣ ΕΚΑΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΛΑΘΟΣ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΦΙΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΧΑΝ ΠΑΕΙ ΔΩΡΟ ΤΟ ΛΥΚΟΦΩΣ ΠΟΛΥ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.ΕΤΣΙ ΑΡΧΙΖΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΛΙΓΕΣ ΣΕΙΡΕΣ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΓΕΥΤΗΚΑ.ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ.ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΑ ΔΑΣΗ ΤΟΥ ΦΟΡΚΣ.ΛΑΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΑΛΙΣ.ΓΝΩΡΙΣΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟΝ ΤΣΑΡΛΙ.ΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΝ.ΣΥΜΠΑΘΗΣΑ ΤΟΝ ΤΖΕΙΚΟΜΠ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΗΣΑ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΡΩΤΕΥΤΗΚΑ ΤΟΝ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΣΑ ΤΗΝ ΜΠΕΛΛΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΟΥ ΗΡΩΙΔΑ.SO THE LION FELL IN LOVE WITH TWILIGHT Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: And so the lambs fell in love with...Twilight   And so the lambs fell in love with...Twilight - Σελίδα 36 I_icon_minitimeΚυρ 20 Νοε 2011 - 1:44

Καλησπερα και καλως ηλθες στο φορουμ μας!

Χαιρομαστε που σε εχουμε μαζι μας!

Ελπιζουμε να περνας εξαιρετικα!

Να σε ενημερωσω ωστοσο, οτι το να γραφουμε με κεφαλαια γραμματα καλο ειναι να αποφευγεται, καθως στο διαδικτυο ειναι σαν να φωναζουμε προς τους συνομιλητες μας. Θα σε παρακαλουσα λοιπον θερμα να μην χρησιμοποιεις κεφαλαια γραμματα!

Σου ευχομαι καλη συνεχεια και για οτι χρειαστεις ειμαι εδω και μπορεις να μου απευθυνθεις με προσωπικο μηνυμα!

Bella Marie.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
And so the lambs fell in love with...Twilight
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 36 από 37Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Favorite Quotes
» I love the way you lie..
» I'm not a bad person, I'm just one in love

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Volterra's Court :: Biology Lab-
Μετάβαση σε: