Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
    Quote of the Week
    "Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

    Carlisle Cullen, Twilight
    Character of the Week
    Rosalie Lillian Hale

    (born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

    She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

    Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
    Μάης 2024
    ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
      12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
    Bella & Edward Playlist
    Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

    Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

    Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

    Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

    Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
    Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


     

     Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??

    Πήγαινε κάτω 
    +72
    EliRose
    Crystal,Sasa
    desi
    dark violet
    maria_likofos
    ms. teylor lautner
    eternity
    tasos
    Mental Shield
    Teodan
    BELLA MARIE
    bellarenesmi
    Bella Marie Swan
    eleanna
    bReakDowN-Mark
    Aleera
    Kornilia PattinsonCullen
    Bitten Pillows
    Rosemarie Cullen
    WeepingWillow
    sisaki
    $ofi@ + Edward
    evac
    Doris
    Renesmee Charlie Swan
    twilightsagaddicted
    kristeng7
    Niki Patt
    ViCtOria-HuMaN
    i love edward 2
    dmant89
    twi-Lydia Evans
    @Dark_Lord@
    Vera
    Phantom of the Vampires
    libra
    anastasia_1992
    AnaroseCullen
    twilightFOREVER
    ma.do
    edward17
    pink
    Edwart
    nantiaki_twilight 4 ever
    Bella Cullen12
    marialouiza
    Lizzy Cullen
    Bella07
    ΠΗΝΕΛΟΠΗ
    redbutterfly
    MIKAELLA
    d@n@e twilight!
    Vampire love
    *evdokia*
    April
    elsa
    a.aggelina
    Ms Cullen
    robert\'s girl
    ntinaki
    Vampi
    Isabella_Cullen
    maro
    Morena
    team edward
    evi
    evaki
    kristen(a)
    T-NM-E-BD
    Ashley Greene
    christi_twilight
    BellaNessieSwan
    76 απαντήσεις
    Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
    ΣυγγραφέαςΜήνυμα
    Vampi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Vampi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κρητη
    Αριθμός μηνυμάτων : 71
    Registration date : 23/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 29 Δεκ 2009 - 10:11

    ηταν οντως υπεροχο!!!!!!εγω το διαβαζω για 3η φορα το ιδιο και ειναι σαν να το διαβαζω απο την αρχη...... Embarassed
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    robert\'s girl
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    robert\'s girl


    Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 400
    Registration date : 24/03/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 29 Δεκ 2009 - 12:24

    Ήταν όντως καταπληκτικό !!!
    Είναι ή η 4 ή η 5 φορά που το διαβάζω και αισθάνομαι ακόμη και τώρα την ίδια ανατριχίλα , την ίδια αγωνία την ίδια συγκίνηση που αισθάνθηκα την 1 φορά....!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Ms Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Ms Cullen


    Θηλυκό Ιχθύς
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Kefalonia
    Αριθμός μηνυμάτων : 1743
    Registration date : 20/04/2009

    Forks Student Profile
    Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
    Special ability Special ability: Future Telling

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 29 Δεκ 2009 - 12:38

    Να το εξηγησω πληρως............μετα απο το τρομερο ξενυχτι(δοξα τω θεω ηταν χριστουγεννα και δεν ειχα σχολειο),κοιμηθηκα γυρω στις 3 πανω στο βιβλιο.Σηκωθηκα στις 7 και ξαναξεκινησα.Με το που το τελειωσα λεω..........μα που στο καλο ειναι η Νεα Σεληνη?Και ετρεξα στα βιβλιοπωλεια.Αλλα η χαρα και η αγαλλιαση που ενιωθα την πρωτη φορα ειναι ειναι ιδια με τωρα που το διαβαζω για τριακοστη δευτερη.Παντα ετσι δεν θα ειναι?Και εκατο φορες να το διαβασουμε,σε οτι γλωσσα και να το διαβασουμε(εγω μεχρι στιγμης αγγλικα και ισπανικα εκτος απο ελληνικα) η μαγεια του θα ειναι παντα η ιδια!(Σορρυ για το μακροσκελες ποστ!!!!Αλλα οι mod kai oi admin μας με εχουν συνηθισει. lol! )
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    a.aggelina
    Twilight Human
    Twilight Human
    a.aggelina


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Λεχούρι !
    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Registration date : 02/01/2010

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιαν 2010 - 23:41

    Είναι απλό........... "ερωτεύτηκα" τον Έντουαρντ !! Ζήλευα όλα αυτά που μπορούσε και προσέφερε στην Μπέλλα...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    elsa
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    elsa


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 31
    Τόπος : Forks
    Αριθμός μηνυμάτων : 113
    Registration date : 06/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιαν 2010 - 23:43

    Ερωτεύθηκα τον Edward! Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 603117
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    April
    Jasper's Queen
    April


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Korea!
    Αριθμός μηνυμάτων : 3318
    Registration date : 16/02/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιαν 2010 - 23:49

    a.aggelina έγραψε:
    Είναι απλό........... "ερωτεύτηκα" τον Έντουαρντ !! Ζήλευα όλα αυτά που μπορούσε και προσέφερε στην Μπέλλα...

    Με τη ζηλεια θα μεινουμε!!!!

    Μηπως να αφηνα το παραθυρο μ ανοιχτο το βραδυ??? Θα ειχε αποτελεσμα???

    Εγω παλι αρχικα ταυτιστηκα πολυ με την Μπελλα πιο πολυ απο καθε αλλη λογοτεχνικη ηρωιδα.......αν και μετα απο το κεφαλαιο με την ομαδα αιματος ο Εντουαρντ σε κανει να παραμιλας!!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    a.aggelina
    Twilight Human
    Twilight Human
    a.aggelina


    Θηλυκό Κριός
    Ηλικία : 38
    Τόπος : Λεχούρι !
    Αριθμός μηνυμάτων : 27
    Registration date : 02/01/2010

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Ιαν 2010 - 23:55

    April έγραψε:
    Μηπως να αφηνα το παραθυρο μ ανοιχτο το βραδυ??? Θα ειχε αποτελεσμα???

    Κ αν σου κάτσει ??? !!!!!! Η may μια φορά δεμένη είναι Smile Smile
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Vampi
    Twilight Human
    Twilight Human
    Vampi


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 29
    Τόπος : κρητη
    Αριθμός μηνυμάτων : 71
    Registration date : 23/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Ιαν 2010 - 19:11

    υπεροχα. faint
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    *evdokia*
    Twilight Human
    Twilight Human
    *evdokia*


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Ξάνθη
    Αριθμός μηνυμάτων : 85
    Registration date : 07/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Switzerland
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Ιαν 2010 - 20:42

    εγω ειχα δει την ταινια πριν να το διαβασω και ξετρελαθηκα με την ταινια αλλα δεν ηξερα οτι ηταν βιβλιο... Μετα απο ενα διαστημα με επιασε μια μανια(δοξα το θεο μου ξαναεφυγε) νε διαβασω οτι βιβλιο πεσει στα χερια μου... ακομα και της μαμας μου...!@#$%!
    Ε και διαβασα και το λυκοφως... τοτε μου εφυγαν ολες οι μανειες... ηθελα μονο λυκοφως!!!
    Προσπαθησα (δεν τα καταφερα..) να μην διαβασω την νεα σεληνη για να εχω το αγχος της ταινιας επειδη μου την σπαει να ξερω το τελος της ταινιας που βλεπω...
    Μεχρι να βγει η νεα σεληνη ειχα διαβασει και το κεφαλαια του midnight sun απο το forum μας!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Vampire love
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    Vampire love


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 34
    Τόπος : Λεπτοκαρυά Πιερίας-Θεσσαλονίκη
    Αριθμός μηνυμάτων : 170
    Registration date : 12/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Ιαν 2010 - 21:13

    Εγώ παιδιά είδα την ταινία,μάλιστα άκουγα συνεχώς για αυτήν,φίλες μου γίνονταν θαυμάστριες της ταινίας στο facebook αλλά τελικά έπεσε στα χέρια μου στα τέλη Ιανουαρίου...ε αυτό ήταν!!!Δεν θυμάμαι πόσες φορές είδα την ταινία,πάνω απο 20 σίγουρα..το μόνο που ξέρω είναι οτι ξέρω σχεδόν όλα τα λόγια απ'έξω!!Μετά κατάλαβα ότι υπάρχουν βιβλία!!!Αγόρασα την Νέα Σελήνη και μετα περίμενα υπομονετικά μέχρι τον Μάρτιο για να βγεί και η Έκλειψη..για την Χαραυγή δεν άντεξα,το βρήκα το βιβλίο ολόκληρο σε μία σελίδα στα αγγλικά,το κατέβασα και άρχισα να διαβάζω..είχα τρελαθεί,διάβαζα σχεδόν όλη μέρα μέχρι που τα μάτια μου έγιναν πραγματικά σαν βρικόλακα lol!
    Τελικά μετά απο αρκετό μάλωμα με την μαμά μου,εκτύπωσα 810 σελίδες του Breaking Dawn και δεν χόρτασα να το διαβάζω μέχρι το καλοκαίρι,τόσο κόλλημα καλέ!!
    Η αλήθεια είναι όμως ότι το βιβλίο Λυκόφως δεν το διάβασα....λέτε να το πάρω??
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    d@n@e twilight!
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    d@n@e twilight!


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
    Αριθμός μηνυμάτων : 1570
    Registration date : 01/11/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Ιαν 2010 - 21:34

    ειμαι ανθρωπος που λατρευει τα βιβλια.Ειδικα οταν εχω απλετο χρονο που με χανεις που με βρησκεις ειμαι με ενα βιβλιο στο χερι!!!!και ετσι μπορω να πω οτι μπορω πλεον να ξεχωρισω το ποιοτηκο,το καλο και το αδιαφορο βιβλιο.Οταν ομως διαβασα το πρωτο βιβλιο ξετρελαθηκα!!!!το καθενα του με ωθουσε να διαβασω το επομενο.Η Στεφανι καταφερνει να μεσα απο εξερετικες περιγραφες και καταστασεις να αποδωσει υπερβολικα εντονα οποιοδηποτε συναισθημα θελησει!!!Αυτος ηταν ο κυριος λογος που με τραβηξαν τα βιβλια.Επειτα αυτη η γυναικα εχει τοση φαντασια και τρομερο ταλεντο σε αυτο που κανει!!!Πραγματικα προσκινω!!!!κανεις δεν θα μπορεσει να αντιγραψει τις ιδεες τις ή να τις πλησιασει εστω και λιγο.

    Η συγκινηση και τα αναμεικτα συνεσθηματα που ενιωθα διαβαζωντας καθε σελιδα του λυκοφωτος,αλλα και των υπολοιπων βιβλιων δεν περιγραφεται!!!δεν εχω ξαναρουφιξει,στην κυριολεξια,κανενα αλλο βιβλιο ετσι!!!Ειχα τρελαθει διαβαζα μανιωδως!!!

    Και εγω ξακωνωμουν με τους γονεις μου γιατι ειχα παραμελησει παρα πολυ τα μαθηματα μου.Αλλα δεν μπορουσα να σταματησω!!!

    Το υπεροχο ειναι πως νιωθω τα ιδια πραγματα,τα ιδια συναισθηματα που ενισα την πρωτη φορα που τα διαβασα,καθε φορα που τα διαβαζω!!!

    Ελπιζω να μην σας κουρασα,αλλα κακα τα ψεματα αυτα νιωθω εγω...και ισως να χρειαζομουν πολυ παραπανω χρονο και χωρο για να το περιγραψω καλυτερα!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    kristen(a)
    Twilight Human
    Twilight Human
    kristen(a)


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Iraklio
    Αριθμός μηνυμάτων : 96
    Registration date : 04/12/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Ιαν 2010 - 22:47

    χαχαχα εγω ειμαι το αντιθετο απο εσενα Δαναη εβλεπα βιβλιο ανω τον 200 σελιδων κ με επιανε ιλιγγος.....Δεν ηθελα ουτε να τα βλεπω τα βιβλια αλλα απο τοτε που διαβασα το Λυκοφως δεν με νοιαζει οσεσ σελιδεσ κ ναναι ενα βιβλιο....Τεσπα λοιπον εγω τν 1 φορα που το διαβασα ητανε μεσα σε μια μερα..Δεν καταλαβα πως περασε η ωρα και εκει που καθομουνα κ ελιαζε ο ηλιος καποια στιγμη ανοιγω τν κουρτινα και...νυχτα...Βεβαια δν ειχα ανοιξει σχολικο βιβλιο...Εμεινα με ανοιχτο το στομα οταν καταλαβα πως ειχα τελιωσει τ βιβλιο...Με ειχε συνεπαρει το βιβλιο τοοοσο πολυ και μετα οταν το σταματουσα απλα δεν ζουσα ειχα και εχω μπερδεψει τν ζωη μου.....Νομιζω πως ζω μονο με το λυκοφως και οτι δεν ζω με τν κανονικη μου ζωη...!!!!! Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 150320
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    MIKAELLA
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    MIKAELLA


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 30
    Τόπος : chichester
    Αριθμός μηνυμάτων : 981
    Registration date : 24/02/2009

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 20 Ιαν 2010 - 23:22

    ποτε δεν ειμουν των βιβλιων εβλεπα βιβλιο και αμα δεν ειχε εικονεσ δν εμπαινα καν στον κοπο πηρα το twilight καλοκαιρι αλλα βαριομουν να διαβασω στισ γιορτεσ το διαβασα λοιπων περσι καλα επαθα την πλακα μοθ κολλημα στο φουλ περιττο να πω οτι απο ττ εχα κολληση με τα βιβλια γεμοσα την βιβλιοθηκη μου βιβλια το λυκοφως ηταν το κατι αλλο καθε βιβλιο σε τραβουσε ολο και πιο πολυ για το επομενο...μεχρι που δυστιχος τελειωσε Sad και οπωσ ειχα δεθει με το βιβλιο στο τελος απλα κενο ουτε λυπη ουτε χαρα μεχρι που απλα λυπομουν που δεν υπηρχε συνεχεια κατι να σε κρατα σε αναμωνει καποιους μηνες και χαρα με την μπελλα και εντουαρντ και γνκ το λυκοφως...τι να πω το λυκοφως μου αλλαξε τα φωτα lol! Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 150320
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    redbutterfly
    New Moon Victim
    New Moon Victim
    redbutterfly


    Θηλυκό Αιγόκερως
    Ηλικία : 35
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 290
    Registration date : 28/11/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: See Through Lies

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 21 Ιαν 2010 - 1:00

    λοιπον εμενα μου ελεγαν συνεχεια για την ταινια αλλα δεν την ειχα δει, εκατσα λοιπον ενα Σαββατο απογευμα να την δω. αυτο ηταν. την ξαναειδα το βραδυ πριν παω για δουλεια, στην δουλεια εψαχνα στο ιντερνετ και ανακαλυψα οτι ειναι βιβλιο, την κυριακη ξαναειδα την ταινια 2 φορες και το βραδυ στη δουλεια αρχιζα να διαβαζω στα αγγλικα το 1 βιβλιο γιατι δεν μπορουσα ν το αγορασω λογω μερας. την δευτερα το πρωι αντι να κοιμηθω πηγα και αγορασα το βιβλιο το οποιο το τελειωσα μεσα σε 4 ωρες. την πρωτη φορα που το διαβασα ανατριχιασα μουδιασε το κεφαλι μου και γελουσα σαν χαζοχαρουμενο. και πιστεψτε με εχω διαβασει ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ βιβλια, ειμαι μια γνησια βιβλιοφάγος. τελικα εχω διαβασει ολα τα βιβλια 4 φορες στα ελληνικα και 2 φορες στα αγγλικα μεχρι τωρα, εχω δει την 1 ταινια 10 φορες (μετρημενες) και την 2 την εχω δει 5 φορες. μεχρι τωρα ολα αυτα........ γιατι ακομα διαβαζω και βλεπω τις ιδιες ταινιες. ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..... Shocked
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΠΗΝΕΛΟΠΗ
    Twilight Human
    Twilight Human
    ΠΗΝΕΛΟΠΗ


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Registration date : 21/10/2009

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2010 - 21:05

    ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ, ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΤΑΙΝΙΕΣ ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ!ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΤΟ TWILIGHT KAI TO BREAKING DAWN!TA ΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ 5 ΜΕ 6 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ ΚΑΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ, ΩΣΤΟΣΟ ΘΑ ΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ MIDNIGHT SUN!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Bella07
    Eclipse Bitten
    Eclipse Bitten
    Bella07


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 46
    Τόπος : Κρητη
    Αριθμός μηνυμάτων : 435
    Registration date : 13/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2010 - 21:29

    Εγω ειδα πρωτα τη ταινια περσι το Δεκεμβρη μου αρεσε παρα πολυ,και ψαχνω στο ιντερνετ και βρησκω για το λυκοφως και τη νεα σεληνη,τα παραγγελνω και μου φερνουν και την εκληψη μαζι,τα διαβασα σε τεσσερις μερες.Και τα εχω διαβασει μπορει και 10 φορες το καθενα.Ακομα νιωθω δεος οταν τα διαβαζω.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    ΠΗΝΕΛΟΠΗ
    Twilight Human
    Twilight Human
    ΠΗΝΕΛΟΠΗ


    Θηλυκό Ζυγός
    Ηλικία : 37
    Τόπος : ΑΘΗΝΑ
    Αριθμός μηνυμάτων : 5
    Registration date : 21/10/2009

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2010 - 21:38

    ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΔΗΛΑΔΗ!!!10 ΦΟΡΕΣ Ε?ΟΥΑΟΥ ΙΣΩΣ ΣΕ ΚΑΝΑ 6 ΜΗΝΟ ΝΑ ΛΕΩ ΤΟ ΙΔΙΟ....
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Lizzy Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Lizzy Cullen


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Camp Half Blood
    Αριθμός μηνυμάτων : 5908
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2010 - 22:35

    Οταν το τελειωσα ηθελα να το ξαναδιαβασω και να το ξαναδιαβασω και ξανα και ξανα και ξανα αλλά είχα και την Νεα Σελήνη σαν πειρασμο... Εμεινα να τα κοιτάω στην αρχη σαν χαζό. "ΤΕΛΕΙΩΣΕ??" "ΜΑ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ!!!!" Κατι τετοια μουρμουριζα και μετά επεσα με τα μούτρα στην νεα σελήνη και στο Μidnight Sun.
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Lizzy Cullen
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Lizzy Cullen


    Θηλυκό Sagittarius
    Ηλικία : 28
    Τόπος : Camp Half Blood
    Αριθμός μηνυμάτων : 5908
    Registration date : 22/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 25 Ιαν 2010 - 22:39

    Μονο 10??? Εγω τουλάχιστον 50 φορες! Και δεν υπερβαλλω! Μονο την χαραυγη επειδη βγηκε προσφατα την εχω διαβασει μόνο 2 στα αγγλικά και 2 στα ελληνικά Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 773164 Θελω να το ξαναδιαβασω να το απολαυσω αλλά δεν προλαβαινω με το σχολειο...
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    marialouiza
    Twilight Human
    Twilight Human
    marialouiza


    Θηλυκό Παρθένος
    Ηλικία : 40
    Τόπος : aigio
    Αριθμός μηνυμάτων : 23
    Registration date : 17/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Mind Reading

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 26 Ιαν 2010 - 1:08

    ΕΓΩ ΑΓΩΡΑΣΑ ΤΟ ΛΥΚΟΦΩΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΕΙΧΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΕΛΕΙΩΣΗ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΘΙΚΑ ΗΤΑΝ ΜΕΛΑΓΧΟΛΙΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΚΑΙ ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΕ..!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Bella Cullen12
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    Bella Cullen12


    Θηλυκό Τόπος : Αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 1018
    Registration date : 02/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 30 Ιαν 2010 - 11:30

    Το συαίσθημα δεν περιγράφεται, αν και ένιωθα και λίγο κατάθλιψη όταν ήμουν μακριά του και ένιωθα το στομάχι μου να σφίγγεται....Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη που είμαι φαν αυτής της σειράς!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    nantiaki_twilight 4 ever
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    nantiaki_twilight 4 ever


    Θηλυκό Καρκίνος
    Ηλικία : 29
    Τόπος : Verona, Italy
    Αριθμός μηνυμάτων : 809
    Registration date : 28/05/2009

    Forks Student Profile
    Team: Edward - Bella Edward - Bella
    Special ability Special ability: Creating Illusions

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 30 Ιαν 2010 - 12:20

    Απιστευτη συγκινηση,ζηλια και ενα βημα πριν την καταθλιψη!!!!
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    Edwart
    Twilight Human
    Twilight Human
    Edwart


    Θηλυκό Δίδυμος
    Ηλικία : 30
    Τόπος : Κατερινη
    Αριθμός μηνυμάτων : 75
    Registration date : 07/01/2010

    Forks Student Profile
    Team:
    Special ability Special ability:

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 24 Φεβ 2010 - 11:56

    δεν υπαρχουν λογια να το περιγραψω Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 150320 θελω κι εγω μια τοσο μεγαλη αγαπη... Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 465227
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    pink
    Midnight Sun Vampire
    Midnight Sun Vampire
    pink


    Θηλυκό Λέων
    Ηλικία : 32
    Τόπος : αθηνα
    Αριθμός μηνυμάτων : 1257
    Registration date : 20/01/2010

    Forks Student Profile
    Team: Carlisle - Esme Carlisle - Esme
    Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 24 Φεβ 2010 - 12:35

    τι να πω... ενιωσα πολλα συναισθηματα οταν πρωτοδιαβασα το βιβλιο του λυκοφωτος... αχ αχ αχ... πρωτα απο ολα ενιωσα μια βαθια λυπη για την μπελλα γιατι θα πηγαινε σε μια μικρη πολη που δεν της αρεσε καθολου μονο και μονο για να κανει ευτυχισμενη την μητερα της.... (αλλα επειδη ειχα δει πρωτα την ταινια ελεγα ταυτοχρονα απο μεσα μου ''και που να ηξερες ποιον θα γνωριζες? τον αντρα της ζωης σου!!!'') επειτα ενιωσα εναν εκνευρισμο γιατι της φερονταν τοσο ασχημα στην αρχη ο εντουαρτ... μετα εναν θαυμασμο που την εσωσε απο το ατυχημα αλλα και απο τους βιαστες της... καλα εκει αλιωσα.. (μακαρι να υπηρχαν τετοιοι αντρες!!!!) επειτα μια χαρα και ανακουφηση γιατι η μπελλα ηταν πλεον χαρουμενη και ευδιαθετη που εμενε με τον πατερα της στο φορκς... στην συνεχεια ενιωσα μια συμπονια για τον κακομοιρη τον εντουαρτ που αγαπουσε ως τα βαθη της υπαρξης του την μπελλα αλλα ταυτοχρονα φοβοταν οτι θα της κανει κακο αν βρισκεται κοντα της... μετα τρομο γιατι ο τζειμς την ειχε παγιδευσει σαν ποντικι μες στην φακα... επειτα λιγο εκνευρισμο και σιναμα μια κατανοηση για τον πονο του γιατι ο εντουαρτ την αγαπουσε τοσο πολυ που ηθελε να την αφησει να παει στο φοινιξ με την μαμα της για να την προστατεψει απο τον ιδιο και ολα τα οντα που συνομωτουν για να της κανουν κακο... στο τελος μια απιστευτη χαρα γιατι πηγαν στο χορο μαζι και υποσχεθηκαν να μεινουν για παντα μαζι!!!(ασχετο αν μετα ο εντουαρτ την παρατησε!!! καλα ενα βρισιδη που εφαγε εκει!!!! Evil or Very Mad )
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
    edward17
    Twilight Human
    Twilight Human
    edward17


    Θηλυκό Υδροχόος
    Ηλικία : 37
    Αριθμός μηνυμάτων : 25
    Registration date : 17/02/2010

    Forks Student Profile
    Team: Carlisle - Esme Carlisle - Esme
    Special ability Special ability: Controling the Elements

    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 Empty
    ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??   Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 24 Φεβ 2010 - 15:50

    study Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 691775 Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 558691 περιεργος,κατανοηση ειδικα οταν διαβασα το midnght sun......και μου ερχετε στο μυαλο το οι αντρες δεν υπαρχουν πια τους πατισε το τρενο lol!..........απλα ειναι θεος....καθολου εγωιστης, ανιδιοτελης..στοργικος ρομαντικος κ πολλα πολλα αλλα..αν συνεχιζα θα εβγαινε ολοκληρο κατεβατο Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 480860 Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!?? - Σελίδα 2 603117
    Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
     
    Πώς νοιώσατε όταν πρωτοδιαβάσατε το Λυκόφως!!??
    Επιστροφή στην κορυφή 
    Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
     Παρόμοια θέματα
    -

    Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
    Bella And Edward :: The Twilight Saga - Τα Βιβλία-
    Μετάβαση σε: