Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Όνειρα θερινής νυκτός!

Πήγαινε κάτω 
+32
Drama Queen
dimitramd7
!~Twilighter~!
dolores!!
linaki
bluesea
Mrs Alice
MIKAELLA
BELLA22
April
sofakimpiskotaki
Darkbella
Lancelot
maraki-twilightholic
EternalQueen
twilightergirl
Alexadruby the vampire
Ειrιnι
Rozali87
Gωgω-Twilighter
LizCullen
scarlet rose
Princess
DanaeCullen
WhiteQueen
SilverMusk
nasiatheslayer
spunkransom
hobo
nessie
Neri
Vampire
36 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 25 Φεβ 2009 - 18:24

Δημητρα κορυφαια ονειρα!
Ειδικα το 2ο! giggle

Εγω γιατι να μην μπορω να τα θυμηθω μου λετε?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 25 Φεβ 2009 - 18:35

Βασικα λενε οτι οταν εισαι πολυ κουρασμενος δεν τα θυμασαι τα ονειρα που βλεπεις!!!Μπορει γι'αυτο να τα ξεχνας!!!

Εγω και να θελα να τα ξεχασω δεν γινεται!!!Ειδικα οταν βλεπω τον Εντουαρντ ξυπναω το πρωι με μια ηλιθια χαζοχαρουμενη εκφραση στο προσωπο....!!! :hearteyes:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 25 Φεβ 2009 - 18:57

Ναι το εχω ακουσει. Και συνηθως εγω πεφτω πτωμα για υπνο!

Αχχ θελω κι εγω ονειρο με τον Εντουαρντ! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 616544
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειrιnι
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Ειrιnι


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 30
Τόπος : xalandri
Αριθμός μηνυμάτων : 407
Registration date : 18/01/2009

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 25 Φεβ 2009 - 19:13

εγω οταν βλεπω ονειρα καπου υπαρχει ο εντουαρντ αλλα ενας τελειος δικος μου εντουαρντ ... γενικα ολο το αγχος και το μπερδεμα που εχω αυτη την περιοδο βγαινει στα ονειρα..

ασε scarlet οταν ξυπνισα εκλεγα και εγω στην πραγματικοτητα
.εκλεγες παρα πολυ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 25 Φεβ 2009 - 20:21

Ειrιnι έγραψε:
εγω οταν βλεπω ονειρα καπου υπαρχει ο εντουαρντ αλλα ενας τελειος δικος μου εντουαρντ ... γενικα ολο το αγχος και το μπερδεμα που εχω αυτη την περιοδο βγαινει στα ονειρα..

ασε scarlet οταν ξυπνισα εκλεγα και εγω στην πραγματικοτητα
.εκλεγες παρα πολυ..

To κλαμα λενε οτι ειναι ευτυχια!!!Λες να μου τυχει τιποτα καλο?
Παντως ειχε πολυ πλακα που μας ειδες ολους μαζι!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexadruby the vampire
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Alexadruby the vampire


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός μηνυμάτων : 839
Registration date : 31/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μαρ 2009 - 13:49

Rozali87 έγραψε:
Εχτες το βράδυ είδα οτι είμουν στο σχολείο...ελιχαμε μαθηματικά και βαριόμουν και ξαφνικά χτυπάει η πόρτα και εμφανίζετε ο Rob με βιβλία στο χέρι...ο καθηγητής είπε οτι είναι καινούριος μαθητης και εκείνος έκατσε ακριβώς μπροστά μου με έναν άσχετο!! Εγω να έχω μείνει μαλ***ς και η διπλανή μου να με ρωτάει τι έπαθες ?? Τον είχα μπροστά μου και τα μαλλάκια του ανακατεμένα να μυρίζουν υπέροχα .....ήθελα να απλώσω και να τα χαιδέψω...αχ θέε μου !!
Χτυπάι το κουδούνι πάω να σηκωθώ και τα βιβία μου πέφτουν στο πάτωμα ....πριν προλάβω τα έχει μαζέψει ...γυρνάει με κοιτάει με τα χρυσαφιά του μάτια ( εγω παγωμένη να τον κοιτάζω ) και μου λέει ορίστε δείνοντάς μου τα βιβλία. Ευχαριστώ του λέω με δυσκολία !! Απλώνει το χέρι και μου λέει Edward...πιάνω το χέρι του που ήταν παγωμένο και τον κοιτάω χωρίς να μιλάω σαν υπνοτισμένη....μου λέει είσαι καλά ?? Και κει χτυπάει το άτιμο το σταθερο και ξυπνάω !!
Ε ρε σπάστι.......!!!!!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 872396

Αχ τι υπεροχο ονειρο ειναι αυτο Rozali87 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φανταστικο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αχ μακαρι να τον ειχα και εγω συμμαθητη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
Alexadruby the vampire
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Alexadruby the vampire


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός μηνυμάτων : 839
Registration date : 31/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μαρ 2009 - 13:58

scarlet rose έγραψε:


1)Εβλεπα οτι με ειχε πιασει ο Τζειμς και δεν θα με σκοτωνε μεχρι να ερθει ο Εντ για να με βρει και να ειναι μπροστα στον θανατο μου για να ξεκινησει βεντετα!!!Εγω το εσκασα καποια στιγμη και δυστυχως με ξαναβρηκε και φοβομουν οτι θα φαω το ξυλο της αρκουδας επειδη τον ειχα νευριασει!!!Αρχισα λοιπον να του κανω τα γλυκα ματακια και να του ζηταω να με κανει βρυκολακα για να ζησουμε μαζι σαν ζευγαρι!!!Αρχικα δεν τσιμπησε,αργοτερα ομως του αρεσε η ιδεα αλλα δεν ηθελε να με δαγκωσει μεχρι να ερθει ο Εντ!!Ηθελε να πληγωσει τον Εντουαρντ και να του αποδειξει οτι ειναι καλυτερος απο εκεινον!!Εγω παλι ηθελα να με κανει βρυκολακα για να τον σκοτωσω χωρις να κινδυνεψει ο Εντουαρντ!!!Τελικα ηρθε ο Εντ ,παλεψαν,νικησε ,τον σκοτωσε και φυγαμε χωρις να με δαγκωσει κανενας!!

2)Ημουν παντρεμενη με τον Εντουαρντ και ηθελα να τον αποπλανησω !!!Αυτος ειχε βγει στο μπαλκονι,εγω φοβομουν να μην πεσει ,αυτος γελουσε και εγω του εκενα γλυκες για να ερθει στο δωματιο!!!Δυστυχως ξυπνησα πανω στο καλυτερο!!!

3)Σημερα εβλεπα οτι ημουν εγκυος με το παιδι του Εντουαρντ αλλα στον πρωτο μηνα εγκυμοσυνης!Ημουν και εγω βρυκολακας και ζουσαμε στα Γιαννενα και χαιρομουν που ημουν εξω την ωρα που χιονιζε και δεν ενιωθα κρυο!!!Ημουν πολυ ευτυχισμενη!!!Στην πολη εμφανιζεται καποιος που ελεγε οτι ηταν βαμπιρ ,αλλα στην πραγματικοτητα δεν ηταν!!Ηξερα οτι θα ερχοντουσαν οι Βολτουρι να τον σκοτωσουν και ετρεξα να προειδοποιησω εναν ξαδερφο μου να προσεχει και να μην κυκλοφορει βραδυ!!!Ο ξαδερφος μου δεν με αναγνωρισε αρχικα λογω μεταμορφωσης και εγω προσπαθουσα να του πω οτι στην πολη κυκλοφορουν ''σκοτεινα'' πλασματα και οτι ημουν και εγω ενα απο αυτα!!!Και εκεινη την στιγμη βλεπω εναν γνωστο μου,τον φωναζω ,σταματαει αλλα δεν γυριζει!!!Αρχιζει και τρεχει κλαιγοντας και εγω τον ακολουθω!!!Τον χανω και συνειδητοποιω οτι βρισκομαι εξω απο την πολη σε πολυ σκοτεινο σημειο !!!Φοβαμαι οτι θα εμφανιστουν οι Βολτουρι και αρχιζω και τρεχω!!!Μετα ακολουθησε αλλο ονειρο ανευ σημασιας...!!!



Βλεπω scarlet rose αρχισες να βλεπεις επειτελους τα ονειρα που ηθελες !!!!!!!!!!!!
Πολυ χαιρομαι !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 4947
Πως τα καταφερες ??? Ακολουθησες την συνταγη που σου εδωσα ??? Wink Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μαρ 2009 - 20:01

Alexadruby the vampire έγραψε:
Rozali87 έγραψε:
Εχτες το βράδυ είδα οτι είμουν στο σχολείο...ελιχαμε μαθηματικά και βαριόμουν και ξαφνικά χτυπάει η πόρτα και εμφανίζετε ο Rob με βιβλία στο χέρι...ο καθηγητής είπε οτι είναι καινούριος μαθητης και εκείνος έκατσε ακριβώς μπροστά μου με έναν άσχετο!! Εγω να έχω μείνει μαλ***ς και η διπλανή μου να με ρωτάει τι έπαθες ?? Τον είχα μπροστά μου και τα μαλλάκια του ανακατεμένα να μυρίζουν υπέροχα .....ήθελα να απλώσω και να τα χαιδέψω...αχ θέε μου !!
Χτυπάι το κουδούνι πάω να σηκωθώ και τα βιβία μου πέφτουν στο πάτωμα ....πριν προλάβω τα έχει μαζέψει ...γυρνάει με κοιτάει με τα χρυσαφιά του μάτια ( εγω παγωμένη να τον κοιτάζω ) και μου λέει ορίστε δείνοντάς μου τα βιβλία. Ευχαριστώ του λέω με δυσκολία !! Απλώνει το χέρι και μου λέει Edward...πιάνω το χέρι του που ήταν παγωμένο και τον κοιτάω χωρίς να μιλάω σαν υπνοτισμένη....μου λέει είσαι καλά ?? Και κει χτυπάει το άτιμο το σταθερο και ξυπνάω !!
Ε ρε σπάστι.......!!!!!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 872396

Αχ τι υπεροχο ονειρο ειναι αυτο Rozali87 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Φανταστικο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αχ μακαρι να τον ειχα και εγω συμμαθητη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320

Μακάρι .......να έβλαιπα και την συνέχια !!! giggle giggle giggle giggle
Ελπίζω σε ένα θάυμα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexadruby the vampire
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Alexadruby the vampire


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός μηνυμάτων : 839
Registration date : 31/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μαρ 2009 - 20:17

Kαι εγω !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Αν δεις την συναιχεια να μας την πεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 691689
Μην μας ξεχασεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΚυρ 1 Μαρ 2009 - 22:49

Μακάρι να την δω και υπόσχωμαι να την ποστάρω αμέσως !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofakimpiskotaki
Twilight Human
Twilight Human
sofakimpiskotaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 11
Registration date : 20/03/2009

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 1 Απρ 2009 - 19:54

παιδια ειδα το πιο περιεργο ονειρο που εχω δει εδω και πολυ καιρο.Γενικως μετα το λυκοφως εχω δει καποια ονειρα αλλα τιποτα σαν κ αυτο.Σας παρακαλω συμβουλεψτε με για το τι μπορει να συμαινει...(αν βεβαια μπορεσετε) εχω κατι στο μυαλο μου αλλα πρωτα θελω να ακουσω εσας.
Λοιπον το ονειρο αρχιζε καπως ετσι.
ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΠΕΛΛΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ.ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΟΛΟΙ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ.ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝΙΚΑ ΚΑΠΩΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΘΕΥΤΙΚΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΡΙΚΟΛΑΚΕΣ,ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΒΡΙΚΟΛΑΚΑΣ.ΕΤΣΙ ΜΠΗΚΑ Σ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΠΕΝΟΥΣΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙ ΚΑΡΦΩΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΠΙΟ ΜΕΣΑ ΟΠΟΥ ΚΟΘΟΝΤΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΥΚΑΝΘΡΟΠΩΣ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΡΘΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕΣ'ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΠΣΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΙΣΧΥΟΥΝ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΚΡΗΣΩ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣ ΣΤΗ ΠΑΛΑΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΑ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑ ΑΜΙΛΙΤΟΣ ΩΣΠΟΥ ΤΟΥ ΤΣΙΜΠΙΣΑ ΑΠΑΛΑ ΤΟΝ ΚΑΡΠΟ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΤΡΩΣΕ ΣΗΚΩΣΑ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙΤΟΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑ ΜΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΑΓΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΑΤΑΝΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΜΟΛΕΓΟ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΕΦΕΥΓΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΩ.ΚΟΚΑΛΟΜΕΝΗ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΑΛΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΑΩ
ΦΕΥΓΟΥΜΕ??
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ.
ΚΑΘΩΣ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΒΑΛΙΣΤΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΩΣΠΟΥ....ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ.
<<ΑΛΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ?>>
<<ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΠΙΣΩ, ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ>>
<<ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ>>
<<ΓΙΑΤΙ>>
<<ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΛΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ.Ο ΕΝΤΟΥΑΡΤ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΛΟΣ ΤΟΣΟ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΠΙΑ.ΞΕΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ.>>
<< ΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝΝ ΤΖΑΣΠΕΡ>>
<<ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ??ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΩ?>>
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΤΟ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ.ΠΛΗΣΙΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΤΗ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.ΕΙΔΑ ΤΑ 3 ΒΙΒΛΙΑ(ΛΥΚΟΦΩΣ-ΕΚΛΕΙΨΗ-ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ) ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.
Η ΑΛΙΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΕΦΥΓΕ.(ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΛ ΚΑΘΑΡΑ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ)ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ.ΓΥΡΙΣΑ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΦΑΚΕΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΑ.
πειτε μου τι νομιζεται οτι θελει να πει το ονειρο το ειδα πριν απο 1 βρομαδα περιπου...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 1 Απρ 2009 - 20:19

Αχ, ξυπνησες στο καλυτερο!!!! Τι εγινε τελικα??? Φυγατε?? Τον αφησες πισω τον εντουαρντ?? Κ τι ρολο επειζαν τα βιβλια?? Μου μυριζει Fan Fiction.............

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 274215
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA22
New Moon Victim
New Moon Victim
BELLA22


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 275
Registration date : 06/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 1 Απρ 2009 - 21:10

κοριτσια εγω οσες φορες εχω δει τον Εντ στον υπνο μου παντα με φιλαει και μου κοβετε η ανασα και με ξυπναει ο δικος μου γιατι νομιζει οτι εχω παθει κατι!!!το μονο καλο ειναι οτι προλαβαινει να με φιλισει !!!!!αλλα αυτο με την ανασα πρεπει να κανω κατι για να συνεχισει το ονειρο!!!και ειναι παντα τοσο γλυκος και τρυφερος Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MIKAELLA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
MIKAELLA


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : chichester
Αριθμός μηνυμάτων : 981
Registration date : 24/02/2009

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability:

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 1 Απρ 2009 - 21:11

AX ΕΓΩ ΚΟΠΙΚΑ ΣΤΟ ΠΙΟ ΚΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΕΝ ΗΤΑΝ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΤΟΙΚΜΟΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΕ ΑΛΛΟ ΟΝΕΙΡΟ ΟΤΙ ΓΡΑΦΩ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΚΑΘΕΤΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Ο ΕΝΤ ΚΑΙ ΑΝΤΙ Ν ΓΡΑΦΩ ΤΟΝ ΚΟΙΤΑΖΑ ....ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΚΟΠΙΚΕ ΓΤ ΗΔΑ ΑΠΟΤΟΜΑ ΟΤΙ ΖΕΡΟΣΑ ΣΤΟ ΤΕΣΤ.... :face: ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΗΙΗΙ...ΝΑΝΕ ΣΗΜΑΔΙ?ΓΤ ΑΥΡΙΟ ΟΝΤΟΣ ΓΡΑΦΩ ΤΕΣΤ :alien: ΛΕΤΕ ΝΑ Μ ΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sofakimpiskotaki
Twilight Human
Twilight Human
sofakimpiskotaki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 11
Registration date : 20/03/2009

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΠεμ 2 Απρ 2009 - 19:22

αχ April ηταν πολυ περιεργο ονειρο.βασικα τον εντ δεν τον ειδα πουθενα στο ονειρο μου...
Με τα βιβλια ουτε κ εγω ξερω τι ρολο παιζουν,απ τη μια εβλεπα τα βιβλια στο πατωμα,και απ την αλλη μιλουσα για τον εντ...και το ποσο σημαντικος ειναι για μενα.
Ουτε ξερω αμα εφυγα ή αν τελικα το εγραψα το γραμμα.
Αλλα γιατι νομιζω οτι αν οντως το ειχα γραψει θα ηταν γραμμα αποχαιρετισμου?
Ισως γι αυτο και να ξυπνησα...γιατι δεν ηθελα να το ανοιξει καποιος...
Για το fanfiction τι ενοεις αληθεια???
ειναι τοσο επιστημονικης φαντασιας ονειρο μεχρι εκει που δεν παει???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs Alice
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs Alice


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 36
Τόπος : Αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1006
Registration date : 21/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2009 - 0:31

Rozali87 έγραψε:
Εχτες το βράδυ είδα οτι είμουν στο σχολείο...ελιχαμε μαθηματικά και βαριόμουν και ξαφνικά χτυπάει η πόρτα και εμφανίζετε ο Rob με βιβλία στο χέρι...ο καθηγητής είπε οτι είναι καινούριος μαθητης και εκείνος έκατσε ακριβώς μπροστά μου με έναν άσχετο!! Εγω να έχω μείνει μαλ***ς και η διπλανή μου να με ρωτάει τι έπαθες ?? Τον είχα μπροστά μου και τα μαλλάκια του ανακατεμένα να μυρίζουν υπέροχα .....ήθελα να απλώσω και να τα χαιδέψω...αχ θέε μου !!
Χτυπάι το κουδούνι πάω να σηκωθώ και τα βιβία μου πέφτουν στο πάτωμα ....πριν προλάβω τα έχει μαζέψει ...γυρνάει με κοιτάει με τα χρυσαφιά του μάτια ( εγω παγωμένη να τον κοιτάζω ) και μου λέει ορίστε δείνοντάς μου τα βιβλία. Ευχαριστώ του λέω με δυσκολία !! Απλώνει το χέρι και μου λέει Edward...πιάνω το χέρι του που ήταν παγωμένο και τον κοιτάω χωρίς να μιλάω σαν υπνοτισμένη....μου λέει είσαι καλά ?? Και κει χτυπάει το άτιμο το σταθερο και ξυπνάω !!
Ε ρε σπάστι.......!!!!!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 872396
Τελειο!!!Πολυ θα ηθελα να εβλεπα κι εγω τετοια ονειρα! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320
Αλλα εχω δει μονο δυο και δυστυχως κανενα δεν ηταν με τον Εντουαρντ!
Στο πρωτο ειχα δει την αγελη να μεταμορφωνεται,πολυ περιεργο αν σκεφτει κανεις οτι δεν συμπαθω τους λυκους! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 474260 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 474260
Το δευτερο και πιο προσφατο ηταν τελειως τρελο!
Ημουν λεει στην πρεμιερα της ταινιας πρωτη σειρα μαζι με ολους τους ηθοποιους
και την Στεφανι!Δεν φανταζεστε τι χαρα που εκανα μεσα στον υπνο μου! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 4947
Δυστυχως ο μονος που ειδα ηταν ο Τειλορ ο οποιος συνεχεια χαμογελουσε!
Μετα λεει ημουν στο ιδιο ξενοδοχειο με την Στεφανι και συναντηθηκαμε
στον διαδρομο και μου ζητησε να πω σε κατι Ελληνες που εμεναν
εκει να κανουν ησυχια για να γραψει,
κι εγω πηγα και τους στολισα και εκεινη δεν καταλαβαινε γρι!
Στο τελος μου εδωσε συμφουλες για την μπλουζα που φορουσα!
''Μα καλα...''σκεφτηκα μεσα στον υπνο μου''εκτος απο συγγραφεας ειναι και μοδιστρα''; lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/forum.htm
bluesea
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
bluesea


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 300
Registration date : 20/08/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2009 - 2:16

sofakimpiskotaki έγραψε:
παιδια ειδα το πιο περιεργο ονειρο που εχω δει εδω και πολυ καιρο.Γενικως μετα το λυκοφως εχω δει καποια ονειρα αλλα τιποτα σαν κ αυτο.Σας παρακαλω συμβουλεψτε με για το τι μπορει να συμαινει...(αν βεβαια μπορεσετε) εχω κατι στο μυαλο μου αλλα πρωτα θελω να ακουσω εσας.
Λοιπον το ονειρο αρχιζε καπως ετσι.
ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΤΑ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΗΣ ΜΠΕΛΛΑ ΚΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΤΩΡΑ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ.ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΕ ΕΝΑ ΔΩΜΑΤΙΟ ΟΠΟΥ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΟΛΟΙ ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ.ΗΜΟΥΝ Κ ΕΓΩ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΑΝΙΚΑ ΚΑΠΩΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ, ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΑΘΕΥΤΙΚΕ ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟΥΣ ΒΡΙΚΟΛΑΚΕΣ,ΟΤΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΒΡΙΚΟΛΑΚΑΣ.ΕΤΣΙ ΜΠΗΚΑ Σ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΟΙ ΜΑΖΕΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΠΕΝΟΥΣΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙ ΚΑΡΦΩΜΕΝΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΠΡΟΧΩΡΗΣΑ ΠΙΟ ΜΕΣΑ ΟΠΟΥ ΚΟΘΟΝΤΑΝ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΥΚΑΝΘΡΟΠΩΣ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΗΡΘΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΜΕΣ'ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΕΠΣΑΧΝΕ ΝΑ ΒΡΕΙ ΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΙΣΧΥΟΥΝ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΤΙΚΡΗΣΩ ΕΤΣΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΜΕΣ ΣΤΗ ΠΑΛΑΜΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΑ.ΕΚΕΙΝΟΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑ ΑΜΙΛΙΤΟΣ ΩΣΠΟΥ ΤΟΥ ΤΣΙΜΠΙΣΑ ΑΠΑΛΑ ΤΟΝ ΚΑΡΠΟ.ΞΑΦΝΙΚΑ ΠΕΤΡΩΣΕ ΣΗΚΩΣΑ ΤΟ ΒΛΕΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙΤΟΝ ΕΙΔΑ ΝΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑ ΜΕΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΑΓΡΙΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΑΤΑΝΙΚΟ ΜΕΓΑΛΟ ΧΑΜΟΛΕΓΟ ΑΡΠΑΞΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ ΕΦΕΥΓΕ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΑΖΙ ΜΕΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΩ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΩ.ΚΟΚΑΛΟΜΕΝΗ ΠΗΓΑ ΣΠΙΤΙ ΟΠΟΥ ΕΙΔΑ ΤΗΝ ΑΛΙΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΒΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΤΗ ΡΩΤΑΩ
ΦΕΥΓΟΥΜΕ??
ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ.
ΚΑΘΩΣ ΜΟΥ ΜΙΛΟΥΣΕ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΩ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΒΑΛΙΣΤΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΕΚΕΙ ΩΣΠΟΥ....ΓΥΡΙΣΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ.
<<ΑΛΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ?ΠΟΥ ΤΑ ΕΒΑΛΕΣ?>>
<<ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΠΙΣΩ, ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΗΣΕΙΣ>>
<<ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ>>
<<ΓΙΑΤΙ>>
<<ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΑΛΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΝ.Ο ΕΝΤΟΥΑΡΤ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΚΟΜΜΑΤΙ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΙΔΑ.ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΥΠΕΡΟΧΟΣ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΙΚΟΣ ΚΑΛΟΣ ΤΟΣΟ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΠΙΑ.ΞΕΣ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΤΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ.>>
<< ΝΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΙΩΘΩ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟΝΝ ΤΖΑΣΠΕΡ>>
<<ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ??ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΛΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΤΗΣΩ?>>
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗΣ ΤΟ ΣΙΔΕΡΕΝΙΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΠΟΥ ΥΠΗΡΧΕ.ΠΛΗΣΙΑΣΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΚΑΘΙΣΑ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΤΗ ΣΤΟ ΤΟΙΧΟ ΚΡΑΤΩΝΤΑΣ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΕ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ...ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ.ΕΙΔΑ ΤΑ 3 ΒΙΒΛΙΑ(ΛΥΚΟΦΩΣ-ΕΚΛΕΙΨΗ-ΝΕΑ ΣΕΛΗΝΗ) ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ.
Η ΑΛΙΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΕ ΓΥΡΙΣΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ Κ ΕΦΥΓΕ.(ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΛ ΚΑΘΑΡΑ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΜΟΥ)ΣΗΚΩΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΙΠΑ..ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΕΝΑ ΓΡΑΜΜΑ...ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕ.ΓΥΡΙΣΑ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΦΑΚΕΛΟ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΦΥΓΑ.
πειτε μου τι νομιζεται οτι θελει να πει το ονειρο το ειδα πριν απο 1 βρομαδα περιπου...


μήπως απλά έχεις επηρεαστεί και κολήσει τόσο με τα βιβλία και γενικά με όλη αυτή την ιστορία και το υποσεινηδητό σου προσπαθεί να σου δώσει κάποιες ενδείξεις ωστε να χαλαρώσεις λίγο;
ξέρεις θέλοντας ο οργανισμός μας να μας προστατέψει χρησιμοποιεί περίεργα μέσα.
σκέψου πάντως τη πιθανότητα αποτοξίνωσης!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
linaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
linaki


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : athenes
Αριθμός μηνυμάτων : 938
Registration date : 28/07/2009

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Future Telling

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΠαρ 11 Σεπ 2009 - 14:50

γεια σασ!!
λοιπον θα σασ πω και εγω τι ειδα στον υπνο μου..
ηταν λεει η μερα που εβγενε το new moon
κ εννοειται οτι ειχα παει με τισ φιλεσ μου κλπ. και αρχιζει η ταιναι κ ηταν μια μαπααα..
ποπο απογοητευση..

ενα εχω να σασ πω..
τα ονειρα μου ειναι πολυ παραξενα..
δεν παιζει να ισχυει ομωσ αυτο γιατι μονο κ μονο που βασιζετε στο βιβλιο... καταλαβατε..
τι λαχταρα που πηρα παντωσ..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolores!!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
dolores!!


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 33
Τόπος : οπου ειναι κι ο ΡΟΜΠ!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2245
Registration date : 03/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΠαρ 11 Σεπ 2009 - 15:45

γεια σας!κι εγω εχω δει τον ΘΕΟ ΡΟΜΠ στον υπνο μου!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 98735 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 98735 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 98735
2 φορες!!!θα γραψω την μια!!!!το πιο υπεροχο ονειρο που εχω δει!!!!αχχχχχχ!!!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320
λοιπον...ητανε βραδυ,πολυ αργα και λεει πως ημουνα με την παρεα μου στην Χαλκιδα(σημειωτεον...δν εχω παει ποτε)και καθομασταν στα σκαλια μιας εκκλησιας!!!και ξαφνικα
τον βλεπω να ερχεται με την παρεα του προς το μερος μας!!!!φυσικα σηκωσα το βλεμμα μου και τον κοιτουσα σαν αποχαυνωμενο!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 λοιπον συστηθηκαν ολοι
και καθησανε μαζι μας!!!ξαφνικα σηκωνετε ο ΡΟΜΠ ερχεται μπροστα μου τενιωνει το χερι και μου λεει ΡΟΜΠΕΡΤ!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 εμεινα παγωτο!!!! Shocked Shocked Shocked και φυσικα εδωσα το χερι μου και ειπα το ονομα μου!!!!μετα απο λιγο μου λεει χαμογελωντας...(κοριτσια το θυμαμαι και τρελενομαι!!! faint faint faint )θελεις να κατσουμε μονοι μας λιγο πιο περα?φυσικα εγω ειπα ναι με τρελλο ενθουσιασμο!!(εμ τι θα λεγα θα μου πητε!!!!)
καθησαμε μονοι και μιλουσαμε για διαφορα!!!!μαθαιναμε ο ενας τον αλλον!!!και παλι χαμογελωντας μου λεει!!!θελεις να παμε οι 2 μας για ενα ποτακι?και μου χαιδεψε το μαγουλο!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 620541 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 620541 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 620541 εγω η λησσαρα ειπα με ενθουσιασμο τσιριζοντας!!!ΦΥΣΙΚΑ!!!(αν ελεγα οχι θα ηταν το αφυσικο)!!!μπηκαμε στο αυτοκινητο του που ηταν κοκκινο και ξεκινησαμε!!!εγω 1 κοιτουσα εξω μια αυτον!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 και μου χαμογελασε μου επιασε τοοοοοοσο γλυκα το χερι!!!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 Αχ!!!και μετα.....ΤΕΛΕΙΩΣΕ!!! cry cry cry ΑΧ!!!Ηταν το πιο υπεροχο ονειρο!!!!δν το αλλαζω με ΤΙΠΟΤΑ!Κηταν σαν να το ζουσα στ'αληθεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
!~Twilighter~!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
!~Twilighter~!


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 30
Τόπος : εδώ εκεί, παραπέρα...
Αριθμός μηνυμάτων : 1162
Registration date : 22/04/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: See Through Lies

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΠαρ 11 Σεπ 2009 - 15:55

Πωπω dolores.. Πολύ τέλειο.. Μου θυμίζει την ιστορία μου.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 334688 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 616544 Δήμητρα (scarlet rose) τα όνειρά σου με τον Rob (ή γενικά Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_razz ), δεν παίζονται..!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 459787 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 536715

Και τώρα τα όνειρα που με έκαναν να μείνω έτσι: Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 558691 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 558691 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 558691
scarlet rose έγραψε:
Κοριτσια εβλεπα ωραιο ονειρο σημερα!!!!!!Λιγο...πονηρουτσικο,αλλα οχι πολυ!!! Embarassed
Εβλεπα
οτι πηγαινα να δωσω εξετασεις για το πανεπιστημιο αλλα οταν τελειωσα
ηταν βραδυ και περνωντας απο ενα θεοσκοτεινο στενο αισθανθηκα καποιον
να με τραβαει προς τα πισω βιαια-δεν ηταν ο Εντουαρντ!Ηταν και καλα
ενας αλλος βρυκολακας και ηθελε να με φαει!!Σε αυτο το σημειο
εμφανιστηκε ο Εντουαρντ οπου διωχνει τον κακο και με παιρνει
αγκαλια!!!! Embarassed
Κοριτσια στον υπνο μου με φιλησε κιολας και εγω φοβομουν λιγακι γιατι
τον εβλεπα πολυ ανετο και προβληματιζομουν πως και δεν ''διψαει''!!Μετα
απο αυτο εμφανιστηκε μια φτερωτη κατσαριδα που προσπαθουσα να την
διωξω-ακυρο Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 921765
-αλλα ο Εντουαρντ ηταν ακομα εκει αταραχος!!!Και ξαφνικα αλλαζει μορφη
και γινεται ο Λουκας απο το One tree hill και αρχιζει να απαγγελει
Σαιξπηρ!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 921765 Μετα απο αυτο το ονειρο εχω αρχιζει να προβληματιζομαι!!!κατι δεν παει καλα με το υποσεινηδητο μου!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 686606
Τι να πω?
Μαλλον ..."ο πεινασμενος , καρβελια ονειρευεται''!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320


Αυτό ειδικά..!! Με έκανε να πέσω από την καρέκλα από τα γέλια σ αυτό με την κατσαρίδα.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 403120 Αλλά αυτό με τον Edward και τον Lucas ήταν.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569


Alexadruby the vampire έγραψε:


Μην ανοισηχεις καθολου !!!!!!!!!!!!!!!
Δεν ακουγεσαι καθολου τρελη !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ολες πανω κατω τα ιδια ονειρα βλεπουμε !!!!!!!!!!!!!!!!
Εγω ειδα χτες το βραδυ οτι ημουν με τον Edward παντρεμενοι και βρικολακες και ειχαμε και κορη !!!!!
Σε μια φαση ηρθε ο Τζεικ και μου λεει πως θελει την κορη μου μιας και εγω τελικα ειμαι με τον Edward !!!!!!!! Οτι δεν ειναι δικαιο αυτος να μεινει μονος του !!!!!!! Οτι θελει συντροφια !!!!! Φυσικα εγω τα πειρα και του ειπα οτι αν θελει συντροφια να παει αλλου και να αφησει την κορη μου ησυχη !!!!!!!!! Αλλα αυτος εκει πισμα !!!!!!!
Τοτε εγω ετιμαστηκα του ορμησω για να τον δαγκωσω αλλα με επιασε ο Edward και ειπε να ηρεμισω και οτι δεν αξιζει να γεμισω το στομα μου με το αιμα του !!!!!!!!!!!!!!!!!! Στο τελος ο Τζεικ εφυγε χωρις την κορη μου !!!!!!!

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Αλεξάνδρα πρέπει να ήταν σημάδι για
Σπόιλερ:

Δεν εξηγήται αλλιώς..

DanaeCullen έγραψε:
WhiteQueen αν χρειαζεσαι εσυ ειδικο εμενα μονο η ασπρη (ρομπ)α μου λειπει... (----> τι σου λεγα...)
Μετα απο το χτεσινοβραδινο μου ονειρο ειλικρινα νομιζω πως τα χω χαμενα...


Ειδα
λοιπον οτι η Μπελλα-Κριστεν(βασικα ηταν μια μιξη της Κριστεν και της
Μπελλας της φαντασιας μου), Ο Εντουαρντ-Ρομπ και γενικα ολοι οι Καλεν
ειχαν οδηγηθει απο εμενα σε μια παραλληλη διασταση, δηλαδη τι παραλληλη
διασταση στον κοσμο μας, που ειναι βιβλιο. Εγω τους εξηγησα για την
επιτυχια των βιβλιων και τους ειπα και για το midnight sun. (σημειωση ο
Εμμετ καπου αστειευτηκε και ειπε στον Εντουαρντ κατι σε στυλ κοιτα ολοι
ξερουν τι σκεφτεται η Μπελλα-αλλα δεν θυμαμαι την ακριβη φραση.) Καπου
εδω εμφανιζεται μια φιλη μου και αρχιζουμε να μιλαμε για τα βιβλια ενω
οι Καλεν μας κοιτανε σαστισμενοι. Καθως μιλουσαμε ειπα εγω οτι η πιο
συγκινητικη στιγμη του βιβλιου ηταν στην νεα σεληνη οταν αφησε ο
Εντουαρντ τη Μπελλα κ εκεινη μου απαντησε πως η πιο συγκινητικη στιγμη
ηταν στην Εκλειψη οταν η Μπελλα ανακοινωσε στον Εντουαρντ οτι διαλεγει
τον Τζεηκομπ και της λεω εγς τι???? και βγαζει το βιβλιο παει στο τελος
και διαβασε ενα κομματι που η Μπελλα ελεγε στον Εντουαρνυ για την
αποφαση της κ ο Εντουαρντ την αγκαλιασε χωρις να πει τιποτα και της
ειπε πως θα του λειψει και μετα εφυγε! Τοτε η Μπελλα ειπε πως τωρα
αρχιζε η νεα της ζωη με τον Τζεηκομπ. Οι Καλεν και η Μπελλα κοιτουσαν
με γουρλωμενα ματια και λεει ο Εντουαρντ σε εκεινο το σημειο ο Τζεηκομπ
πως αντεδρασε και του απαντησε η φιλη μου δεν ξερουμε γιατι το βιβλιο
ειναι γραμμενο για να πει την ιστορια της Μπελλα και του Εντουαρντ. Και
μετα ειπε η φιλη μου πως αυτο που θα διαβαζε στην συνεχεια ηταν το πιο
συγκινητικο μερος του βιβλιου. Κ αρχισε να διαβαζει τις σκεψεις του
Εντουαρντ και θυμαμαι εκλαιγα εγω. Το μονο που θυμαμαι απο τις σκεψεις
του Εντουαρντ ηταν η τελευταια γραμμη που ελεγε κατι σε στυλ ''ετρεχα
με ολη μου τη δυναμη μη ξερωντας η νοιαζοντας που παω ωσπου εφτασα στο
τελος και αφησα τις σκιες να με τυλιξουν'' και τοτε ακουστηκε η
στριγκλια της ¶λις και χωρις να δουμε προσωπο εμφανιστηκε μπροστα μας
το λογοτυπο του twilight.



Χρειαζομαι βοηθεια.

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_eek ΤΕΛΕΙΟ..!! ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΥΠΕΡΟΧΟ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ..!! Wow.. Λες και περιμένουμε με αγωνία μια ταινία/σειρά και μας κόβουν στο καλύτερο.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 16320

Rozali87 έγραψε:
Εχτες το βράδυ είδα οτι είμουν στο σχολείο...ελιχαμε
μαθηματικά και βαριόμουν και ξαφνικά χτυπάει η πόρτα και εμφανίζετε ο
Rob με βιβλία στο χέρι...ο καθηγητής είπε οτι είναι καινούριος μαθητης
και εκείνος έκατσε ακριβώς μπροστά μου με έναν άσχετο!! Εγω να έχω
μείνει μαλ***ς και η διπλανή μου να με ρωτάει τι έπαθες ?? Τον είχα
μπροστά μου και τα μαλλάκια του ανακατεμένα να μυρίζουν υπέροχα
.....ήθελα να απλώσω και να τα χαιδέψω...αχ θέε μου !!
Χτυπάι το
κουδούνι πάω να σηκωθώ και τα βιβία μου πέφτουν στο πάτωμα ....πριν
προλάβω τα έχει μαζέψει ...γυρνάει με κοιτάει με τα χρυσαφιά του μάτια
( εγω παγωμένη να τον κοιτάζω ) και μου λέει ορίστε δείνοντάς μου τα
βιβλία. Ευχαριστώ του λέω με δυσκολία !! Απλώνει το χέρι και μου λέει
Edward...πιάνω το χέρι του που ήταν παγωμένο και τον κοιτάω χωρίς να
μιλάω σαν υπνοτισμένη....μου λέει είσαι καλά ?? Και κει χτυπάει το
άτιμο το σταθερο και ξυπνάω !!
Ε ρε σπάστι.......!!!!!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 872396

Πωπω Rosalie87.. Θέλω κι εγώ τέτοιο όνειρο..!! Κρίμα που δεν συνεχιζόταν.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_sad Σπαστικό.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 592681 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 592681


Λοιπόν.. Ωρα να πω κι εγώ τι όνειρο είχα δει.. (το μοναδικό όνειρο που θυμάμαι.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_razz Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_sad )

Ηταν την περίοδο που διάβαζα το New Moon. Ημουν, υποτίθεται, σε μια γιορτή (νομίζω) και άκουγα μουσική από το mp4 ( Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 686606 ), το οποίο ήταν και μαγνητοφωνάκι.. Ξαφνικά, μπαίνω σε ένα αυτοκίνητο και βλέπω τον Rob και τον Taylor να κάθονται πίσω και την Kristen μπροστά, στη θέση του συνοδηγού.. Εγώ καθόμουν πίσω και έπαιζα το ρόλο του paparazzi.. Σε κάποια στιγμή, καθώς μιλούσα με μια φίλη μου στο mp4 (πως γίνεται ένα mp4 να είναι ΚΑΙ κινητό, ΚΑΙ μαγνητοφωνάκι.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 80784 ) λέγοντάς της για τα κατορθώματά μου.. καταλαβαίνω ότι κάθομαι δίπλα στον Taylor, και ότι με κρατάνε και ο Taylor και ο Rob από το χέρι (πως γίνεται τώρα αυτό, δεν ξέρω.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 686606 ) Ξαφνικά, σταματάει το αυτοκίνητο και βλέπω ότι από τα Τρίκαλα, βρεθ'ηκαμε σε μια περιοχή με πολλά κτίρια, που υποτίθεται ότι ηταν τα πανεπιστήμια της Θεσσαλονίκης.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 686606 .. Τέλοσπαντων. Βγαίνοντας από το αυτοκίνητο, βλέπω τον Rob να κάθεται σε μια γωνιά και να ανάβει τσιγάρο.. Τον κοίταξα σαστισμένη (δεν ήξερα τότε ότι καπνίζει) και τότε σηκώθηκε, μεταμορφώθηκε σε έναν που ήθελα παλιά (και τον θέλω κατά καιρούς Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 80784 ) και έφυγε, χωρίς να πει ούτε ένα αντίο.. Γυρίζω στον Taylor, (ο οποίος με είχε αγκαλιά απότι θυμάμαι Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_rolleyes ) και του λέω με δάκρυα στα μάτια: ''Θα γυρίσει..?'' και μου λέει: ''Ναι, θα γυρίσει''.. Τότε ξύπνησα με δάκρυα στα μάτια και άρχισα να κλαίω..

Θυμάμαι ήταν την περίοδο που ο Edward είχε φύγει στο New Moon.. Wow.. Σημάδι ότι θα γυρνούσε.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 80784 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 686606 Το πιο τέλειο όνειρο που έχω δει με Twilight.. Εχω δει και άλλα, αλλά δεν τα θυμάμαι.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_sad Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_sad


Sorry για το ΤΕΡΑΣΤΙΟ ποστ.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_redface Τα είδα μαζεμένα και μου άρεσαν.. (τα όνειρα των κοριτσιών Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Icon_redface )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dimitramd7
Twilight Human
Twilight Human
dimitramd7


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 34
Τόπος : Από κάπου...
Αριθμός μηνυμάτων : 49
Registration date : 27/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Sweet Dreams..!!!Όνειραααα!!!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΤετ 13 Ιαν 2010 - 0:52

Γεια σε όλους..Λοιπόν παιδιά, πήρα αφορμή για να ανοίξω το συγκεκριμένο topic, από ένα όνειρο που είδα μόλις εχθές το βράδυ, πoυ είχε σχέση φυσικά με το Twilight(με τί άλλο?!?!).. Smile kiss ...Ακούστε λοιπόν τί είδα..Ήμουν εγώ και καλά στο Φορκς..Δηλάδη μέσα στην ταινία..Πήγαινα λοιπόν στο σχολείο που πάει η Μπέλα φυσικα και ο Εντουαρτ και ήμουν λέει κολλητη με τον Εντ(Φυσίκα..!!!!) δλδ ήξερα ότι είναι βρικόλακας και τα σχετικα lol! ..Μπαίνω λοιπόν στο σχολείο στην αίθουσα του φαγητού και είναι εκεί ο Εντ Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 480860 , με βλεπεί και ερχεται μ αγκαλιαζει και με φιλάει( Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 6512 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 6512 ), φιλικά πάντα(Δυστυχως!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 271609 ), και καθόμαστε μαζί για να φάμέ(εγώ βασικά!!)..Η Μπέλα δεν είχε έρθει ακόμα και μάλιστα τον ρώτησα που ήταν αλλά δεν θύμαμαι τί μου απάντησε..Είμασταν και με εκείνη πολύ καλές φίλες..Μέτα απο λίγο έρχεται και η Μπέλα με φίλησε σταυρωτά, φίλησε και τον Εντ(οχι σταυρωτά!!) και κάθισε μαζί μας..Για κάποιο λόγο μαλώσανε και ήμουν μπρόστα και προσπάθουσα να τους ηρεμήσω αλλά η Μπέλα σηκώθηκε και εφυγε..(Δεν θυμάμαι γτ μαλώσανε)..Έμεινα εγώ με τον Εντ και ένιωθα άσχημα μώρε για την Μπέλα οπώς και ο Εντ(το έβλεπα στο προσώπο του, γτ ήμουν και καλα πολύ καλή φίλη του και τον ηξερα πολυ καλα lol! )..Έτσι του είπα ότι πάω να βρώ τη Μπέλα και να βγει εξώ σε λιγάκι..Πάω εγω την βρίσκω και δεν ήταν καλά..Δακρύα εσταζαν από τα μάτια της..Της είπα ότι είνα πολύ χαζή που κλαίει και ότι ο Εντ την αγαπάει όσο τπτ στο κόσμο και την αγκάλιασα..Μέτα απο λίγο βγήκε ο Εντ όπως του είπα, της ψυθήρισα να μείνει και να ηρεμήσει και απομακρύνθηκα..Πήγα προς το μέρος της Αλις που είχε βγεί μάζι με τον Εντ απο την αίθουσα..Τους είδαμε που τα ξαναβρήκαν με την Αλις και γέλουσαμε λέγοντας ότι δεν είναι δυνατον να μην τα ξαναβρούνε lol! ..Μέτα ήρθαν προς το μέρος μας και πήγαμε για μαθημα..Και μετα Ξυπνησααααα cry cry Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 206202 ... Έχω δει και αλλο ένα παλαιότερα αλλά δεν θύμαμαι τπτ..Λοιπόν εσείς έχεται δει κάποιο όνειρο με κάποιον απο τους πρωταγωνιστες του Twilight??Aν ναι μοιραστείτε το μαζί μας..Θα είναι τέλειο!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 616544 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 98735 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 174341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Drama Queen
Twilight Human
Twilight Human
Drama Queen


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Registration date : 24/01/2010

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Creating Illusions

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΣαβ 13 Φεβ 2010 - 20:02

Ευτυχώς είμαι αρκετά τυχερή και έχω ονειρευτεί τον Robert -Edward αρκετές φορές boogie

Ένα από τα καλύτερα ήταν όταν είδα ότι ήμουν το μήλον της έριδος μεταξύ Edward και Jacob...Όλα τα λεφτά! giggle Και από εκεί βγήκε το slogan που έχω στο μπλουζάκι μου...
Team Edward... no
Team Jacob...no
Team Threesome...Yes!!!
WHY CHOOSE???


Και χτες το βράδυ, είδα ότι τα είχα με τον Carlisle ο οποίος ήταν καθηγητής μου και με ποθούσε σφόδρα και εγώ το ίδιο φυσικά! Μια χαρά ο daddy κορίτσια...Μιλάμε για πολύ πάθος... Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 737142
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolores!!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
dolores!!


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 33
Τόπος : οπου ειναι κι ο ΡΟΜΠ!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2245
Registration date : 03/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΣαβ 13 Φεβ 2010 - 20:38

λοιπον παιδια εγω τις προαλλες ειδα 1 καταπληκτικο ονειρο!μακατι να το βλεπατε ολες! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 150320 μπηκα σ ενα κλαμπ με τις φιλες μου και σε 1 καναπε καθοταν μονος του ο βρετανος με ανοιχτα τα ποδια.... Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 432569 φορουσα 1 μαυρο υπεροχο φορεμα!χωρις να πω τπτ πηγα κ καθησα επανω του κι αρχισαμε να φιλιομαστε με πολυ παθος! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 40135 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 40135 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 40135 με αγγιζε πολυ....καπως!ας μην επεκταθω!θα με κοψει το ραδιοτηλεοπτικο! lol! lol! lol! αχ ηταν τοσο ζωντανο!μου χουν πει οτι συχνα τα βραδια παραμιλαω το ονομα του!ειναι αρρωστημενο το ξερω αλλα Ρομπερτ ειναι αυτος! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 603117
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evaki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
evaki


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Τόπος : βέροια
Αριθμός μηνυμάτων : 2003
Registration date : 27/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΣαβ 13 Φεβ 2010 - 20:39

ποπο τέλειο όνειρο!!!!
σου έυχομαι να πραγματοποιηθεί!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dolores!!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
dolores!!


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 33
Τόπος : οπου ειναι κι ο ΡΟΜΠ!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2245
Registration date : 03/06/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 I_icon_minitimeΣαβ 13 Φεβ 2010 - 20:42

evaki έγραψε:
ποπο τέλειο όνειρο!!!!
σου έυχομαι να πραγματοποιηθεί!!
αχ πραγματικα σ ευχαριστω παρα πολυ γλυκια μου! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 34442 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 34442 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 8 34442
κι εγω το ευχομαι! giggle giggle giggle κ μακαρι να πραγματοποιηθει κ σε σενα! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όνειρα θερινής νυκτός!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 8 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Meadow Confessions-
Μετάβαση σε: