Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Όνειρα θερινής νυκτός!

Πήγαινε κάτω 
+32
Drama Queen
dimitramd7
!~Twilighter~!
dolores!!
linaki
bluesea
Mrs Alice
MIKAELLA
BELLA22
April
sofakimpiskotaki
Darkbella
Lancelot
maraki-twilightholic
EternalQueen
twilightergirl
Alexadruby the vampire
Ειrιnι
Rozali87
Gωgω-Twilighter
LizCullen
scarlet rose
Princess
DanaeCullen
WhiteQueen
SilverMusk
nasiatheslayer
spunkransom
hobo
nessie
Neri
Vampire
36 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 15:46

Eμενα παλι η κολλητη μου τα εχει φτιαξει στο ονειρο της μαζι του και καθε βραδυ βλεπει συνεχεια του προηγουμενου ονειρου. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 558691
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 16:12

Vampire έγραψε:
Eμενα παλι η κολλητη μου τα εχει φτιαξει στο ονειρο της μαζι του και καθε βραδυ βλεπει συνεχεια του προηγουμενου ονειρου. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 558691

Αυτό δεν είναι όνειρο! Είναι "τα ατίθασα νιάτα" σε συνέχειες! giggle

Εγώ πάντως μία φορά τον είδα όλη κι όλη και ήταν ο Ρομπ ως Ρομπ! Δεν το έχω χάσει πολύ ακόμα φαίνεται... Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 921765
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 16:18

Eγω ειχα δει να καθεται στον καναπε μας και να τον παρακολουθω απο το δωματιο μου και ερχαιτε ο αδερφος μ και κατι μου λεει να με πειραξει και παει και του μιλαει και κλεινω την πορτα μου γρηγορα και επιασα γιατι για οτι ηρθε για το νεο ετος γιατι μιλουσαν αγγλικα.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 671170
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 16:21

Χαχαχχαα

Ότι να ΄ναι! Εγώ ήμουν η Μπέλα στα όνειρά μου, συνήθως!
Αλλά δεν θυμάμαι καθόλου τι γινόταν... :blush:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 16:22

Vampire έγραψε:
Eγω ειχα δει να καθεται στον καναπε μας και να τον παρακολουθω απο το δωματιο μου και ερχαιτε ο αδερφος μ και κατι μου λεει να με πειραξει και παει και του μιλαει και κλεινω την πορτα μου γρηγορα και επιασα γιατι για οτι ηρθε για το νεο ετος γιατι μιλουσαν αγγλικα.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 671170

Ομολογώ ότι μπερδεύτηκα λίγο από την περιγραφή αυτή. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 921765 Για να είμαι απόλυτα ειλικρινής αυτό δεν ήταν απλώς όνειρο, μοιάζει περισσότερο με επιστημονική φαντασία! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 271609

Για να πω την αλήθεια μου εγώ δεν θυμάμαι τι ακριβώς είδα. Αλλά τον Ρομπ μία χαρά τον θυμάμαι!

Και ανοίγω καινούρια ενότητα για όνειρα και ονειροκρίτες γιατί από αλλού ξεκινήσαμε και αλλού βρεθήκαμε πάλι! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 686606
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 16:41

Οντως τα εκανα σαλατα.
Απλως ειχαμε τον Ρομπ στον καναπε μας και ειπε στον αδερφο μου στα αγγλικα οτι ηρθε για το Νεο Ετος giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 16:54

Vampire έγραψε:
Οντως τα εκανα σαλατα.
Απλως ειχαμε τον Ρομπ στον καναπε μας και ειπε στον αδερφο μου στα αγγλικα οτι ηρθε για το Νεο Ετος giggle

Έτσι!

Κι ύστερα ήρθε ο Ρομπ ως άλλος ¶γιος - Βασίλης :santa: με κουραμπιέδες και μελομακάρονα! giggle giggle giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 16:58

Μακαριιιιιιιιι
Θα αρχισω να πιστευω στον Αγιο Μπιλη παλιιι giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 16:59

WhiteQueen έγραψε:


Έτσι!

Κι ύστερα ήρθε ο Ρομπ ως άλλος ¶γιος - Βασίλης :santa: με κουραμπιέδες και μελομακάρονα! giggle giggle giggle

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 274215

Χαχαχα
Τον φαντάζεσαι αγιο Βασίλη?
Νομίζω κάπου είδα μια τέτοια εικόνα! :scratch:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:04

Βασικά ο Ρομπ είναι τόσο γλυκούλης που μπορώ να τον φανταστώ από ¶γιο Βασίλη ως βαμπίρ και άλλα πολλά! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:05

Εκει οπου η φαντασια τελειωνει αρχιζει ο Ρομπ για βοηθημα Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 274215
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:05

Εγω παλι τον ειχα δει 1 φορα ντυμενο αγγελο με ασπρη μακρια ποδια φωτοστεφανο απο γιρλαντες και ασημενιο γκλιτερ στοι προσωπο... giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:06

danaecullen έγραψε:
Εγω παλι τον ειχα δει 1 φορα ντυμενο αγγελο με ασπρη μακρια ποδια φωτοστεφανο απο γιρλαντες και ασημενιο γκλιτερ στοι προσωπο... giggle




giggle
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:07

Οπως καταλαβαινεις υπαρχουν και χειροτερα... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:08

XD
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:09

Καλά αυτό μεγάλη ψευτιά!! Δεν ήταν αυτό που έψαχνα αλλά οκ...
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Sitonsantaslapanyday

Έτσι για να΄χουμε να ονειρευόμαστε.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 737142
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Th001sz19y


Και κάτι άσχετο...
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Twilightlol
lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:10

Παντως το ονειρο αυτο το ειχα δει το βραδυ που τελειωσα το βιβλιο, πριν καν μαθω πως θα τον παιξει ο Ρομπ τον Εντουαρντ... Ηταν την ιδια εποχη που επαιζε στην τηλεοραση μια διαφημηση ενος ΙΕΚ και ελεγε κατι για τεχνες και ειχε εναν τετοιο αγγελο μεσα... Επηρεαστηκα και απο τα τελευταια κεφαλαια του βιβλιου... πολυ θελει ο ανθρωπος...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:11

Αχ η 2η ειναι τελεια!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 737142 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 616544
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nessie
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
nessie


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 32
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 780
Registration date : 27/11/2008

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:13

nessie έγραψε:


Και κάτι άσχετο...
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Twilightlol
lol!

Εμένα αυτό με τρελαίνει! Έχει πολύ πλάκαα!!
χαχχαχα
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 868134 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 868134
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vampire
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
Vampire


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 568
Registration date : 26/12/2008

Forks Student Profile
Team:
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:14

Τι μου κανετεεεεεεεεεεε?
Και πρεπει να παω και αγγλικαααααα!


Παντως ανηπομονω να γραψουμε μια εκθεση στα επομενα κεφαλαια για μια ταινια νομιζω..


Ετοιμαστητε να γεμισω σελιδες.. Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 432569
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Princess
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Princess


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1097
Registration date : 02/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Future Telling

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:25

nessie έγραψε:


Και κάτι άσχετο...
Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Twilightlol
lol!

lol! lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Neri
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Neri


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 41
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 803
Registration date : 11/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 15 Ιαν 2009 - 17:50

lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 27 Ιαν 2009 - 16:53

Κοριτσια εβλεπα ωραιο ονειρο σημερα!!!!!!Λιγο...πονηρουτσικο,αλλα οχι πολυ!!! Embarassed
Εβλεπα οτι πηγαινα να δωσω εξετασεις για το πανεπιστημιο αλλα οταν τελειωσα ηταν βραδυ και περνωντας απο ενα θεοσκοτεινο στενο αισθανθηκα καποιον να με τραβαει προς τα πισω βιαια-δεν ηταν ο Εντουαρντ!Ηταν και καλα ενας αλλος βρυκολακας και ηθελε να με φαει!!Σε αυτο το σημειο εμφανιστηκε ο Εντουαρντ οπου διωχνει τον κακο και με παιρνει αγκαλια!!!! Embarassed Κοριτσια στον υπνο μου με φιλησε κιολας και εγω φοβομουν λιγακι γιατι τον εβλεπα πολυ ανετο και προβληματιζομουν πως και δεν ''διψαει''!!Μετα απο αυτο εμφανιστηκε μια φτερωτη κατσαριδα που προσπαθουσα να την διωξω-ακυρο Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 921765 -αλλα ο Εντουαρντ ηταν ακομα εκει αταραχος!!!Και ξαφνικα αλλαζει μορφη και γινεται ο Λουκας απο το One tree hill και αρχιζει να απαγγελει Σαιξπηρ!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 921765 Μετα απο αυτο το ονειρο εχω αρχιζει να προβληματιζομαι!!!κατι δεν παει καλα με το υποσεινηδητο μου!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 686606
Τι να πω?
Μαλλον ..."ο πεινασμενος , καρβελια ονειρευεται''!!!! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 150320 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 150320 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
LizCullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : Διπλα στον Edward....
Αριθμός μηνυμάτων : 2237
Registration date : 25/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 27 Ιαν 2009 - 17:02

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Σορρυ αλλα.... Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsaga.forumotion.net/forum.htm
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Όνειρα θερινής νυκτός!   Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 27 Ιαν 2009 - 17:11

Εγω απο το πρωι οταν σκεφτομαι το φιλι ειμαι ετσι.... Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 6512 Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 150320
Οταν σκεφτομαι τα υπολοιπα σκαω στα γελια!! lol! lol! lol! Όνειρα θερινής νυκτός! - Σελίδα 2 274215
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Όνειρα θερινής νυκτός!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Meadow Confessions-
Μετάβαση σε: