Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Book 5: Spirit Bound

Πήγαινε κάτω 
+33
chrysabella
dark violet
valia 32
twilightFOREVER
Rosemarie Cullen
AspaKorth
marina
Stella Sunlight
Fallen Angel
scarlet rose
mariposa
Rozmari
Nantia Hale_Biers
sunrise
alice4ever1
sambrina
broken angel
maraki12
$ofi@ + Edward
marina forever
MIKAELLA
Kimberly
athina
hiddenfantasy
Zafrina
michelle
vikaki21
SilverMusk
WhiteQueen
ΕΡΗ
evi
mR.Geo
April
37 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 11 Σεπ 2010 - 14:51

έτσι είναι κάτι νιώθει και για τον Άντριαν, αυτό γίνεται να σου αρέσει κάποιος τρέλα και να μην σου δίνει σημασία και να τα φτιάχνεις με άλλον γιατί σου έδηξε αυτό που δεν σου δείχνει ο άλλος δεν είναι παράλογο μου έχει τύχει lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mR.Geo
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mR.Geo


Άντρας Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : City of Glass
Αριθμός μηνυμάτων : 2745
Registration date : 29/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 11 Σεπ 2010 - 14:59

ΕΡΗ έγραψε:
Τι βιβλιο και αυτο!!
Γεματο ανατροπες.Νομιζω οτι ειναι και το βιβλιο που μας διχασε περισσοτερο.
Με εκνευρισε η Ροουζ τρομερα.Η συμπεριφορα της πληγωνει και τους τρεις.
Οσο για τον Dimitri εγω τον καταλαβαινω απολυτα.
Οσο για το τελος δεν το σχολιαζω. evil_laugh
;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Τι εννοείς;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 11 Σεπ 2010 - 16:45

Αν εχεις διαβασει τα βιβλια θα καταλαβεις τι εννοω.Δεν μπορω να σου πω κατι αλλο γιατι θα σε σποιλεριασω αν και αν διαβασες τα σχολια σποιλεριαστηκες ηδη.

Μαρια εγω διαφωνω οταν αγαπας καποιον μπορεις να κανεις και λιγο υπομονη.Συμφωνω με την Ελενη.Περασε τοσα,εκανε τοσα πολλα και εδειξε μια ωριμοτητα σπανια για την Ροουζ και ξαφνικα τα κανει ολα μανταρα.Σιγουρα νιωθει καποια πραγματα για τον Αντριαν και γι αυτο το θεωρω ακομα περισσοτερο βλακεια.Ξερει οτι αν της πει ο Dimitri να γυρισει αυτη θα παει τρεχοντας και συνεχιζει να δινει ψευτικες ελπιδες στον καημενο τον Αντριαν.Ξεκαθαρισε την θεση σου πρωτα.Σιγουρα κανουν και οι 3 λαθη.Ο Antrian ηξερε απο την αρχη που εμπλεκε,η Ροουζ αντιδρα επιπολαια και ο Dimitri ειναι τοσο απογοητευμενος με τον εαυτο του που την διωχνει απο αγαπη.Εγω δεν τον κατηγορω.Τον καταλαβαινω απολυτα.

Απλα μπορουσε και αυτη να περιμενει λιγο περισσοτερο.Ακουσε τι ειπε στην Λιζα.
Τωρα τι να πω ισως να φταινε τα αγγλικα μου αλλα εγω καταλαβα οτι ηταν ξεκαθαρο το οτι γιατι το κανει αυτο.Οταν μιλαμε για μια τετοια αγαπη αξιζει να περιμενουμε.Δεν την φτυνει για καποια αλλη.Για πχ στο δευτερο βιβλιο την δικαιολογουσα οταν επαιζε με τον Μεισον η αν εκανε οτι ηθελε γιατι ο Dimitri οντως την εδιωχνε.Μπορει να το εκανε για καλο αλλα την εδιωχνε.Ενω τωρα η κατασταση ειναι διαφορετικη.Το κανει καθαρα απο τυψεις και οχι επειδη δεν νοιαζεται η θελει να την πληγωσει.Αισθανεται οτι την εχει πληγωσει και ντρεπεται για ολα.
Τωρα η Λιζα και για εμενα ειναι απαραδεχτη.Μου θυμιζει την Αννυ στην Καντυ.(τι θυμηθηκα παλι Rolling Eyes )
Αντι να ειναι διπλα στην φιλη της την πληγωνει.Και απο οτι καταλαβα στο 6 θα την πληγωσει περισσοτερο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 11 Σεπ 2010 - 17:05

Ναι κι εμένα μου τη σπάει η Λίζα ώρες, ώρες. Είναι αυτή η διαφορά των 'τάξεων' κατά κάποιο τρόπο μεταξύ νταμπίρ και μορόι νομίζω που εκ' των πραγμάτων η Λίζα γίνεται αντιπαθητική. Επίσης η Ρόουζ μία ζωή να προστατεύσει τη Λίζα, να μη τη πληγώσει κ.τ.λ. Τη Ρόουζ ποιος θα την προστατεύσει, ποιος θα σκεφτεί να μην την πληγώσει και να της σταθεί;

Για τον Άντριαν συμφωνώ, φταίει και ο ίδιος, ήξερε που πήγαινα να μπλέξει άρα τα ήθελε ο κ... του! Razz Άρα έχει και αυτός μερίδιο ευθύνης.

Τώρα για το θέμα Ντιμίτρι, στα πρώτα βιβλία την απέφευγε μεν αλλά ήταν ευγενικός. Αυτό που δεν μπορώ να ανεχτώ είναι πως τη διώχνει και δεν θέλει να τη δει. Αν δεχόταν τουλάχιστον να της μιλήσει, να της πει ότι χρειάζεται χρόνο, ή στην τελική να της ξεκαθάριζε αντρίκια όπως συνήθιζε να τον αφήσει και να ψάξει αλλού την τύχη της. Αντί γιαυτό ήταν όλο φύγε και φύγε και μου την έσπασε ακόμα πιο πολύ που είπε στη Λίζα πες της να φύγει. Ε... εκεί έγινα Τούρκος ρε παιδιά! Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 872396

Και μετά πήγε στο κελί του και έκλαιγε και δερνόταν και αυτός πάλι απόμακρος. Δεν είναι μόνο ότι δεν θέλει να είναι μαζί της, δεν θέλει καν να τη βλέπει και να μιλάνε. Το καταλαβαίνω ότι μπορεί να υποφέρει από την παρουσία της αλλά και αυτή υποφέρει ρε παιδιά και πέρασε τόσα για χάρη του, ε νομίζω πως είχε δίκιο όταν του φώναξε μέσα στα μούτρα ότι της 'χρωστούσε'!

Και στην τελική μιας και είμαι γυναίκα με την ηρωίδα θα ταυτιστώ. Μπορεί να καιγόμουν για τον Ντιμίτρι αλλά άμα είχα έναν παίδαρο που ψιλογούσταρα να πέφτει στα πόδια μου μπορεί να το έπαιρνα και λίγο επιπόλαια και να προσπαθούσα να πνίξω τον καημό μου. Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 691775 Απολύτως ανθρώπινο!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Σεπ 2010 - 4:57

Εμενα προσωπικα δεν με πειραζει....Εκεινη την ωρα το εκανε για να ξεσπασει και ευτυχως το κακο δεν εγινε οπως και δεν νομιζω να γινει....Μπορει να γινει οτι θελει στο 6 να ερθει ο κοσμος αναποδα αλλα στο τελος την θελω με τον Ντιμιτρι....Οπως και να το κανουμε το απολυτο ξεπερναει το σιγουρο και ασφαλες....Δεν λεω πως ο Αντριαν δεν την αγαπαει η οτι δεν εχει αισθηματα για αυτον αλλα ο Ντιμιτρι οπως προαναφερθηκε ειναι το Α και το Ω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
michelle
New Moon Victim
New Moon Victim
michelle


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 250
Registration date : 24/06/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Οκτ 2010 - 18:11

Λοιπόν παιδιά, εγώ τώρα θα κάνω τον δικηγόρο και των τριών!

Και θα πω το εξής: Ναι, όντως η Ρόουζ έτρεξε στον Άντριαν αμέσως μόλις την έδιωξε ο Ντιμίτρι. ΑΛΛΑ αυτό το έκανε επειδή ο Ντιμίτρι της είπε ότι δεν την αγαπάει πια. Αν την έδιωχνε όπως τις προηγούμενες φορές, είμαι σίγουρη ότι και εκείνη θα συνέχιζε να προσπαθεί να τον πείσει. Όμως τον πίστεψε! Sad (Πραγματικό αυτό το σημείο είναι εντελώς Έντουαρντ-Μπέλλα στη Νέα Σελήνη).

Ο δε Ντιμίτρι, ο καημένος, δεν αισθάνεται απλώς τύψεις γιατί ήθελε να την κάνει Στριγκόι. Από ένα σημείο και μετά ο στόχος του ήταν να την σκοτώσει. Και αυτό είναι που δεν μπορεί να συγχωρήσει στον εαυτό του, το ότι έφτασε στο τσακ να στείλει στον άλλο κόσμο το πρόσωπο που αγαπάει περισσότερο από ο,τιδήποτε. Οπότε υψώνει τον τοίχο ανάμεσά τους... (Βέβαια αυτός ο τοίχος ραγίζει όταν βλέπει τον λαιμό της Ρόουζ -όλα τα λεφτά αυτή η σκηνή!- αλλά έπρεπε να ζηλέψει και αυτός λιγάκι Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 413121 )

Για τον Άντριαν τι να πω; Είναι τόσο καλός και γλυκός και μπορεί να περιμένει και να περιμένει, αλλά μάλλον θα πρέπει να πάει παρακάτω και αυτή τη στιγμή η μόνη διαθέσιμη που μου έρχεται στο μυαλό είναι η Μία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Οκτ 2010 - 11:27

Και εγω την Μια σκεφτομουνα για να σου πω την αληθεια.
Η μονη διαθεση και εχει αλλαξει και προς το καλυτερο. Razz
Δεν θελω να τον δω μονο του σε καμια περιπτωση!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michelle
New Moon Victim
New Moon Victim
michelle


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 250
Registration date : 24/06/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 5 Οκτ 2010 - 23:28

Μου ήρθε μια φλασιά τώρα: Αν η Ελίζα έχει τελικά αδερφή, τότε έχουμε άλλη μια υποψήφια για τον Άντριαν! Cool

Έρη μου και εγώ πάντως συμφωνώ ο Άντριαν πρέπει να αποκατασταθεί πάση θυσία! Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Οκτ 2010 - 0:20

Ναι αυτο ειναι σιγουρο....και να πληγωθει οσο το δυνατον λιγοτερο αν η Ροουζ μενει τλκ με τον Ντιμιτρι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
mR.Geo
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mR.Geo


Άντρας Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : City of Glass
Αριθμός μηνυμάτων : 2745
Registration date : 29/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Οκτ 2010 - 20:14

michelle έγραψε:
Μου ήρθε μια φλασιά τώρα: Αν η Ελίζα έχει τελικά αδερφή, τότε έχουμε άλλη μια υποψήφια για τον Άντριαν! Cool

Έρη μου και εγώ πάντως συμφωνώ ο Άντριαν πρέπει να αποκατασταθεί πάση θυσία! Wink
Αν σου πω σκέφτομαι πως μπορεί να γίνει ομοφυλλόφυλος;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 7 Οκτ 2010 - 1:03

Μην το παρα^%@# το θεμα....Σιγα μην αλλαξει τωρα στα πισω πισω....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Επισκέπτ
Επισκέπτης




Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 9 Οκτ 2010 - 20:26

ανυπομωνω να το διαβασω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Zafrina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Zafrina


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 2311
Registration date : 05/05/2009

Forks Student Profile
Team: Amazonians Amazonians
Special ability Special ability: Project Thoughts

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Νοε 2010 - 11:45

Εγω τωρα το ξεκινησα το 5ο..Ειναι πολυ καλο.... Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Νοε 2010 - 12:17

Αχ ναι... Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 616544 Και το πέμπτο και το τέταρτο!

Ντιμίτρι!!!! Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 6512

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Zafrina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Zafrina


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Πατρα
Αριθμός μηνυμάτων : 2311
Registration date : 05/05/2009

Forks Student Profile
Team: Amazonians Amazonians
Special ability Special ability: Project Thoughts

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Νοε 2010 - 12:20

WhiteQueen έγραψε:
Αχ ναι... Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 616544 Και το πέμπτο και το τέταρτο!

Ντιμίτρι!!!! Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 6512


Συμφωνω...αν και με ολα αυτα που εχει κανει λογικο ειναι να αλλαξεις team αλλα οχι.Ειναι σταθερη αξια...
Ανυπομονω να τελειωσω και το 5ο!!!! Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Νοε 2010 - 12:55

Team δεν αλλαζουμε οτι και αν κανει!!
Εξαλλου εγω το εχω ξαναπει τον καταλαβαινω απολυτα!!
Ειναι μοναδικος και ας κανει τα λαθακια του!!
Απλα λατρευουμε και Αντριαν!!! Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 737142
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hiddenfantasy
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hiddenfantasy


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Where the fairytale begins......
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 23/05/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Νοε 2010 - 13:10

WhiteQueen έγραψε:
Εγώ πραγματικά δεν το βρίσκω κατακριταίο αυτό που έκανε η Ρόουζ. Δεν προσπαθώ να τη δικαιολογήσω, απλά τη καταλαβαίνω.

Μερικές φορές έχεις ανάγκη από κάτι, από ενδιαφέρον και στήριξη ειδικότερα όταν ο άλλος σε φτύνει. Και ο Άντριαν το προσέφερε με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

Όσο για αυτά που είδε μέσα από τον δεσμό... έχω την αίσθηση ότι ο Ντιμίτρι δεν ήταν απόλυτα ξεκάθαρος, εκτός αν φταίει ότι διάβαζα στα αγγλικά και δεν κατάλαβα εγώ καλά τι ήθελε να πει.

Επίσης όλο τη Λίζα ζήταγε και ακόμα και η ίδια η Λίζα μου την έσπασε σε αυτό το θέμα σε σχέση με τη Ρόουζ. Είναι κουραστικό όλοι να το παίζουν ώριμοι και υπεύθυνοι και να σου τη λένε συνέχεια ότι εσύ δεν είσαι... και ακόμα και αν είναι αλήθεια, η Λίζα θα έπρεπε για εμένα να σταθεί περισσότερο στη Ρόουζ σε σχέση με το θέμα του Ντιμίτρι, ήξερε πόσο πονάει.

Και αυτά τα 'φύγε' του Ντιμίτρι, και πες της να φύγει... Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 872396 Τι μας λες ρε φίλε; Που περάσαμε γη και ουρανό για να σε βρούμε, που στο κάτω, κάτω δική της ιδέα ήταν να τον σώσει και ρίσκαρε τα πάντα για να το κάνει που θα μας πεις και φύγε... και μόνο πεισματικά να το πάρεις και εγωιστικά ρε παιδιά ο Ντιμίτρι το παράχεσε και δεν του το συγχωρώ όσο και να υποφέρει...


Συμφωνώ μαζί σου... εδώ κόνεψε να πεθάνει γι αυτόν... και αυτός τίποτα... τα νευρά μου... έχει τύψεις ok το καταλαβαίνω άλλα ρε φίλε για έλα λίγο στη θέση τής.. τι πέρασε... έβαλε τη Ζωή τής σε κίνδυνο και όχι Μονό για να τον σώσει και αυτός εκεί.." φύγε" και" Φύγε"... και καλά έκανε και είναι με τον Άντριαν... είναι τόσο κάλος και γλυκός μαζί τής...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.net/
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Νοε 2010 - 16:47

Ειναι ολα αυτα ο Αντριαν κι αλλα τοσα.....Αλλα ο Ντιμιτρι ειναι ο ΝΤΙΜΙΤΡΙ.....Αυτον αγαπαει και με αυτον πρεπει να μεινει.....Λιγοτερο απο ενας μηνας για το 6...Εκει να κριθουνε ολα.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
athina
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
athina


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 27
Τόπος : germany
Αριθμός μηνυμάτων : 669
Registration date : 29/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Νοε 2010 - 17:12

Συγκεκρημενα ειναι 25 μερες, 6 ωρες, 53 λεπτα και 53 δευτερολεπτα, 52...51...50...49...48- οκ το πιασατε Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 11 Νοε 2010 - 17:19

Πολυ καλα.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
mR.Geo
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mR.Geo


Άντρας Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : City of Glass
Αριθμός μηνυμάτων : 2745
Registration date : 29/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 23 Δεκ 2010 - 0:48

Προηγούμενο ποστ μου, σε spoiler:


Σπόιλερ:





Nέο: Thoughts of Victor vanished from Lissa's mind. Lissa gave me a
quick hug. "Good luck," she whispered. "Not that you need it."

Για κάποιο λόγο, λατρεψα αυτή την παράγραφο! Ίσως επειδή την κατάλαβα ;ρ
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kimberly
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Kimberly


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4678
Registration date : 24/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Δεκ 2010 - 2:34

αργει να βγει αυτο??????? Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 686606 Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 686606 Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 686606
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mR.Geo
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mR.Geo


Άντρας Λέων
Ηλικία : 26
Τόπος : City of Glass
Αριθμός μηνυμάτων : 2745
Registration date : 29/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Controling the Elements

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Δεκ 2010 - 7:09

Πέμπτο: Μάρτιο
Έκτο: Μάιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kimberly
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Kimberly


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 4678
Registration date : 24/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Δεκ 2010 - 10:28

mR.Geo έγραψε:
Πέμπτο: Μάρτιο
Έκτο: Μάιο

αργειιιιιιιιιιιιι cry cry cry cry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Book 5: Spirit Bound   Book 5: Spirit Bound - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 31 Δεκ 2010 - 10:45

Μακαρι να τα βγαλουν οντως τοτε...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
 
Book 5: Spirit Bound
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 13Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Book 2: Frostbite
» Host - The Book
» Book 4: Blood Promise

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Vampires A-Z :: Vampire Academy-
Μετάβαση σε: