Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Mrs.Christina's Blog...!!!

Πήγαινε κάτω 
+20
vasia
robsten kiss
d@n@e twilight!
hlhtwilightmania
Connie Cullen
Niki Patt
T-NM-E-BD
Stella Sunlight
twilightsagaddicted
izzy cullen
xrysanthi
annia
peby
ed<3
Emy+Robert
robert\'s girl
Mrs.Christina
Nemesis Of Bellin
ROBELINA
despina aek
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 14:48

το διαβασα καπως στα γρηγορα αλλα ειναι τελειο....μαρεσει....

δεν εχω λογια... Shocked kiss Mrs.Christina's Blog...!!! 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 15:05

χριστινακιμου ποσοσ καιρος εχει περασει ?? ου ου!! καταπληκτικη η ιστορια σου αν και μικρη τα συναισθηματα ηταν τοσο εντονα που μου εκοψαν τα ποδια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 15:14

μολις το διαβασα αγαπακι

λοιπον κλασσικα εγω εχω αποριες:

ειναι ολοι βρικολακες?
η αλις μπορει να βλεπει το μελλον ή μονο ο τζασπερ και ο εντ εχουν τα χαρισματα τους?
ο στεφαν εχει καποιο χαρισμα??

αυτα απο αποριες!!!

μ αρεσει παρα πολυ ο τροπος γραφης σου|!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 15:20

Nemesis Of Bellin έγραψε:
μολις το διαβασα αγαπακι

λοιπον κλασσικα εγω εχω αποριες:

ειναι ολοι βρικολακες?
η αλις μπορει να βλεπει το μελλον ή μονο ο τζασπερ και ο εντ εχουν τα χαρισματα τους?
ο στεφαν εχει καποιο χαρισμα??

αυτα απο αποριες!!!

μ αρεσει παρα πολυ ο τροπος γραφης σου|!!!!!


Αγαπάκιιι!!!! Smile kiss Mrs.Christina's Blog...!!! 34442

Λοιπόν,

1. Εάν πας στην προηγούμενη σελίδα του τόπικ θα βρεις ουσιαστικά πολλές πληροφορίες για την ιστορία. Wink Έχω γράψει τα βασικά για να μην μπερδευτείτε.

2. Η ¶λις ναι μπορεί να βλέπει το μέλλον όπως επίσης ο Τζάσπερ και ο Έντουαρντ έχουν τα δικά τους γνωστά χαρίσματα.

3. Το χάρισμά του θα ανακοινωθεί με τον καιρό αλλά εφόσον ανήκει στην κατηγορία των ανθρώπων με χαρίσματα, έχει κάποια ιδιαίτερα χαρακτηριστικά. Όπως επίσης στην πορεία θα δούμε πως έχει ανεπτυγμένο ένστικτο και καταλαβαίνει τι νιώθει ο άλλος λόγω των γονιών του. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
robert\'s girl
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
robert\'s girl


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 400
Registration date : 24/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 17:47

Είναι πολύ ωραίο Χριστινά,ειλικρινά δεν υπάρχουν λόγια και είμαι σίγουρη πως για την μικρή έκταση του κεφαλαίου θα μας αποζημιώσεις με τα επόμενα κεφάλαια....
Πότε περίπου να περιμένουμε συνέχεια;;;;(χωρίς φυσικά να θέλω να σε πιέσω ....και με την ευκαιρία να σε ρωτήσω αν θα συνεχίσεις τις παλιές σου ιστορίες;;;Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 18:57

robert\'s girl έγραψε:
Είναι πολύ ωραίο Χριστινά,ειλικρινά δεν υπάρχουν λόγια και είμαι σίγουρη πως για την μικρή έκταση του κεφαλαίου θα μας αποζημιώσεις με τα επόμενα κεφάλαια....
Πότε περίπου να περιμένουμε συνέχεια;;;;(χωρίς φυσικά να θέλω να σε πιέσω ....και με την ευκαιρία να σε ρωτήσω αν θα συνεχίσεις τις παλιές σου ιστορίες;;;Wink

Χαίρομαι πολύ που σου άρεσε! Smile kiss

Χμμ... Όσο για την συνέχεια, σε λιγάκι μάλλον θα αρχίσω να την γράφω οπότε η πιο πιθανή και ταυτόχρονα κοντινή ημερομηνία είναι μέσα στο Σ/Κ. Wink Εάν όμως δεν προλάβω, αρχές τις επόμενης εβδομάδας σίγουρα. Mrs.Christina's Blog...!!! 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 20:17

αγαπακι kiss kiss

διαβασα και τον προλογο και εχω παλι απορια giggle giggle

εχεις διαβασει την μπριντα του παολο κοελο? γιατι καπως ετσι λεει και εκει για το αλλο μισο της ψυχης σου
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 21:33

Χριστινάκι!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 868134 Mrs.Christina's Blog...!!! 868134 Mrs.Christina's Blog...!!! 868134 Πού είσαι??? Mrs.Christina's Blog...!!! 868134 Mrs.Christina's Blog...!!! 868134 Mrs.Christina's Blog...!!! 868134
Επιτέλους επέστρεψε το ταλέντο μας!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 98735 Mrs.Christina's Blog...!!! 616544 Mrs.Christina's Blog...!!! 98735 Mrs.Christina's Blog...!!! 616544 Mrs.Christina's Blog...!!! 98735

Λοιπόν...θα αρχίσω με την εμφανιση του blog σου που λάτρεψα! Το φόντο, τα χρώματα, η φωτογραφία...όλα είναι υπέροχα! Mrs.Christina's Blog...!!! 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! 474941
Όσον αφορά την ιστορία... Mrs.Christina's Blog...!!! 480860 Πόσο μου έλειψε η γραφή σου??? Πόσο ήθελα να διαβάσω μετά από πολύ καιρό κάτι δικό σου??? Θεϊκή ιστορία! Mrs.Christina's Blog...!!! 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! 201917 Πού τα σκέφτηκες όοοοολα αυτά βρε Χριστινάκι? Μία και μία είναι κάθε πληροφορία σχετικά με τα χαρίσματα των ηρώων μας! Μπράβο! Mrs.Christina's Blog...!!! 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! 201917
Η πλοκή είναι θεϊκή, τέλεια, φανταστική! Τον λυπήθηκα πάρα πολύ τον Έντουαρντ που για 3 ζωές δεν μπόρεσε να είναι μαζί της! Η αποφασιστικότητά του στο τέλος μου άρεσε πολύ, περιμένω να δω πολλά από αυτόν που θα κάνει προκειμένου να' ναι μαζί της. Mrs.Christina's Blog...!!! 603117
Μπράβο Χριστίνα μου!huggie Εννοείται πως είναι ένα ακόμη καταπληκτικό φάνφικ από σένα που θα αγαπήσουμε όπως όλα τα υπόλοιπα. Το ότι γράφεις μοναδικά είναι αυτονόητο, δεδομένο, άρα θα πω μόνο πως περιμένω με ανυπομονησια τη συνέχεια και πως χαιρομαι πολυ που ξεκίνησες ιστορία! Mrs.Christina's Blog...!!! 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! 34442
Μόνο μην αγχωνεσαι να τα προλάβεις όλα! Εμείς εδώ θα είμαστε και θα αναμένουμε!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! 465227
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 21:48

Nemesis Of Bellin έγραψε:
αγαπακι kiss kiss

διαβασα και τον προλογο και εχω παλι απορια giggle giggle

εχεις διαβασει την μπριντα του παολο κοελο? γιατι καπως ετσι λεει και εκει για το αλλο μισο της ψυχης σου

Όχι... Μόνο το Η Βερόνικα αποφασίζει να πεθάνει έχω διαβάσει από Κοέλο..

Πες μου πως το έγραψα ίδιο... Mrs.Christina's Blog...!!! 6626
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Nemesis Of Bellin
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Nemesis Of Bellin


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 29
Τόπος : Night Castle
Αριθμός μηνυμάτων : 3549
Registration date : 09/08/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: Controling the Elements

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 22:51

οχι ιδιο απλα σε ολη την ιστορια λεει για τις αδερφες ψυχες και νομιζα οτι εκανες μια περιληψη με καποιες διαφορες....


φαντασου σε τι επιπεδο εχεις φτασει Mrs.Christina's Blog...!!! 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! 174341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 16 Φεβ 2011 - 22:59

Nemesis Of Bellin έγραψε:
οχι ιδιο απλα σε ολη την ιστορια λεει για τις αδερφες ψυχες και νομιζα οτι εκανες μια περιληψη με καποιες διαφορες....


φαντασου σε τι επιπεδο εχεις φτασει Mrs.Christina's Blog...!!! 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! 174341

Mrs.Christina's Blog...!!! 876749 Thanks αγαπάκι!! Mrs.Christina's Blog...!!! 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! 382268

Πάντως αλήθεια δεν το έχω διαβάσει.. :/ Για την ακρίβεια νόμιζα πως ο πρόλογος θα ήταν ό,τι πιο σκ**ά υπάρχει.. Razz Ήταν τελείως μια δική μου ιδέα για το πως θα έπρεπε πραγματικά να ήταν ο έρωτας... Mrs.Christina's Blog...!!! 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΠεμ 17 Φεβ 2011 - 23:38

Χριστινακι μου τι κανεις καρδια μου; huggie Ποσο καιρο εχουμε να τα πουμε;
Καλα ε τι να πω για την καινουρια σου ιστορια για αλλη μια φορα κατεπληξες και κερδισες τα πληθη lol! ....Ηταν φοβερη, ο πονος του Εντουαρντ για την απωλεια του αλλου του μισου,η αδρανεια του και ο φοβος του σε εξιταρουν!Ολα τα περιεγραψες με το σωστο συναισθημα Wink

Περιμενω κεφαλαιο απο οποιαδηποτε ιστορια σου.... Mrs.Christina's Blog...!!! 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! 465227
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 18:35

Πάει πολύς καιρός......... Mrs.Christina's Blog...!!! 876749 Mrs.Christina's Blog...!!! 413121
Όμως σιγά-σιγά επιστρέφω δριμύτερη μετά από μια σημαντική και στενάχωρη αλλαγή στην ζωή μου που, αν θέλετε, δεν μου "άφησε" χρόνο για πολλά πράγματα. Μερικοί από σας ξέρετε τον λόγο που κυριολεκτικά δεν με βρίσκετε καθόλου στο φόρουμ. ¶λλοι ξέρετε ένα μέρος της κατάστασης.
Anyway, κάνω μια καινούρια αρχή και φυσικά πως γίνεται καινούρια αρχή χωρίς καινούρια ιστορία; giggle lol! Αυτά που μου συνέβησαν τους τελευταίους μήνες με βγάζουν τώρα στην ζωή πιο ώριμη και πιο δυνατή και πιστέψτε με, με αυτή την ιστορία θα ασχοληθώ με πρόγραμμα, σύνεση και αφοσίωση.
Τσεκάρετε μερικά στοιχεία εδώ Wink --->http://christianemarie.blogspot.com/
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 19:31

Και φυσικά, ο Πρόλογος! Smile

http://christianemarie.blogspot.com/2011/04/dillema_12.html?zx=a8d2056f24c9c577

Ελπίζω να με στηρίξετε και να με βοηθήσετε όπως και με τις προηγούμενες ιστορίες μου. huggie Περιμένω με αγωνία τα σχόλιά σας. Mrs.Christina's Blog...!!! 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
peby
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
peby


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 28
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Registration date : 22/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 19:38

εννοειτε πως θα σε στηριξουμε!!!!αλλα εχω μια απορια,δεν θα συνχεισεις την ιστορια:love until the end???the island of hapinnes???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://robestenslife.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 19:43

Χριστινάκι you're back!!! kiss kiss kiss Και μάλιστα με καινούρια ιστορία!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 6512 Mrs.Christina's Blog...!!! 6512
Πω πω...τι πρόλογος? Mrs.Christina's Blog...!!! 558691 Απ' ότι κατάλαβα η πρωταγωνίστρια είναι ανάμεσα σε δύο άντρες...Ντέιμον και Έντουαρντ, την οποία διεκδικούν και οι δύο. Ο Ντέιμον τη φιλάει και ο Εντουαρντ παρατηρεί από μακριά... Mrs.Christina's Blog...!!! 773164
Υπέροχος πρόλογος Χριστινάκι! Mrs.Christina's Blog...!!! 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! 201917 Αναμένω τη συνέχεια!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 98735 Mrs.Christina's Blog...!!! 98735 Mrs.Christina's Blog...!!! 98735
Μπράβο, μπράβο, μπράβο!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 19:47

Κοίταξε peby μου, κάποια στιγμή στο μέλλον θα τελείωσουν όλες οι ιστορίες. Απλά αυτή τη στιγμή θέλω να αρχίσω από κάτι τελείως καινούριο με καθαρό μυαλό κ.τ.λ. Υπόσχομαι πως στο μέλλον(που ξέρεις, μπορεί και το καλοκαίρι. Είμαι απρόβλεπτη εγώ Wink ) θα τις τελειώσω. Είναι ιστορίες που αγαπάω πραγματικά απλά μου φέρνουν κακές αναμνήσεις. Mrs.Christina's Blog...!!! 413121
Οπότε, για την ώρα, θα ασχοληθώ μόνο με την ιστορία ονόματι Dillema Smile

Ερμιόνη μου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 274215 Mrs.Christina's Blog...!!! 34442 Μου έλειψες βρέι!! :') Μαζί με όληη την τρελοπαρέα! Wink Αλλά το καλοκαίρι θα τα σπάσουμε στο chat!! Mrs.Christina's Blog...!!! 868134
Σ'ευχαριστώ καρδιά μου!! Smile Πραγματικά με έκανες να χαμογελάσω! Mrs.Christina's Blog...!!! 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 19:52

Χριστινάκι μου, χάρηκα πολύ πολύ που επέστρεψες δριμύτερη!!! boogie boogie boogie
Ό,τι κι αν σε βαραίνει, να ξέρεις πως θα περάσει και προπάντων να πιστεύεις σ' αυτό. Wink Εξάλλου οι δυσκολίες είναι που μας κάνουν πιο σκληρούς και για την μετέπειτα ζωή μας. Mrs.Christina's Blog...!!! 34442
Χαχαχα!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 403120 Θα τα σπάσουμε!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! 98735 Mrs.Christina's Blog...!!! 884584
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
annia
New Moon Victim
New Moon Victim



Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 234
Registration date : 24/10/2010

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Project Thoughts

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 19:54

κοπελια εγραψεεεεεεεεεεεεεεεεεες τι να πω ...... ΘΕΑ
ελπιζω να μπει γρηγορα κεφαλαιο


τι μπαζο που ειναι αυτος ο ντειμον μου ερχετε να τον δειρω Evil or Very Mad

Mrs.Christina's Blog...!!! 626465


ή ο εντουαρντ
Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 20:05

χριστινακι παει πολυ καιρος !!!!!!!!! πιστευω οτι στεναχωρο να περασε !!!!!!!! καλη νεα αρχη σου ευχομαι ! οσο για την νεα σου ιστορια ξερεις οτι ειμαι τρελη θαυμαστρια των ιστοριων σου !!!! ο προλογος εκπληκτικος , και φαινεται τοσο ενδιαφερουσα η ιστορια ! ανυπομονω για την συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 20:16

πολυ με εξιταρει η νεα ιστορια...εχει πολυ ζουμι.....

Mrs.Christina's Blog...!!! 737646 back χριστινακι!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
peby
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
peby


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 28
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Registration date : 22/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 21:06

οκ!!!διαβασα και εγω τον προλογο!!!!μας περιμενουν ενδιαφεροντα κεφαλαια!!!!!εχω πολη αγωνια για συνεχεια!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! 536715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://robestenslife.blogspot.com/
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤρι 12 Απρ 2011 - 21:43

ενδιαφέρον πρόλογος
περιμένω με αγωνία να την διαβάσω huggie kiss huggie

ΥΓ
Παράθεση :
Αυτά που μου συνέβησαν τους τελευταίους μήνες με βγάζουν τώρα στην ζωή πιο ώριμη και πιο δυνατή και πιστέψτε με
χαίρομαι πάρα πολύ για σένα... αν και δεν ξέρω τι πέρασες... χαίρομαι που βγήκες νικήτρια... ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατή huggie Wink huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΤετ 13 Απρ 2011 - 15:20

xrysanthi έγραψε:
ενδιαφέρον πρόλογος
περιμένω με αγωνία να την διαβάσω huggie kiss huggie

ΥΓ
Παράθεση :
Αυτά που μου συνέβησαν τους τελευταίους μήνες με βγάζουν τώρα στην ζωή πιο ώριμη και πιο δυνατή και πιστέψτε με
χαίρομαι πάρα πολύ για σένα... αν και δεν ξέρω τι πέρασες... χαίρομαι που βγήκες νικήτρια... ότι δεν σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατή huggie Wink huggie

Σ'ευχαριστώ Χρυσάνθη! Mrs.Christina's Blog...!!! 98735 Πραγματικά είναι υπέροχο να ξέρεις πως κάπου εκεί έξω υπάρχουν μερικοί άνθρωποι που, ακόμα και χωρίς να σε γνωρίζουν από κοντά, σε νοιάζονται. Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! I_icon_minitimeΔευ 25 Απρ 2011 - 19:27

αγαπηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!1επεστρεψες!!!!!!!!!!!!!!!!!
η νεα ιστορια υπεροχη μου αρεσε πολυ πολυ πολυ πολυ!!!!!!!!!!!!!!!
καλα οτι γραφεις ειναι τελειο γενικα
και καλη ιδεα για μια καινουργια ιστορια!!!!!!!!!!!
αχ και μενα μου εχουν λειψει τα ξεφαντωματα στο τσατ τα ξενυχτια αχ!!!!!!!!!!!!


οσο για αυτα που παρασες...........ηξερα και στο χα πει πως εισαι δυνατη και οτι και αν γινει θα νικησεις!!!!!!!!!!!
love you κολλητουλα μου φιλιαααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Mrs.Christina's Blog...!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 5Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Geo's Blog!
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Sandra's Blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: