Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Mrs.Christina's Blog...!!!

Πήγαινε κάτω 
+20
vasia
robsten kiss
d@n@e twilight!
hlhtwilightmania
Connie Cullen
Niki Patt
T-NM-E-BD
Stella Sunlight
twilightsagaddicted
izzy cullen
xrysanthi
annia
peby
ed<3
Emy+Robert
robert\'s girl
Mrs.Christina
Nemesis Of Bellin
ROBELINA
despina aek
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011 - 13:25

Έτσι νιώθω.... δε ξθε΄ρω γιατί... ( με εστειλες κοπελιά! ) Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 620541 :big Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 620541 heart:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011 - 14:13

αχ τι καλα.και νουριο κεφαλαιο απο αυτη την ιστορια.μου ελειψε.και εσυ μου ελειψες χριστινακι μου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 620541
πολυ ωραιο κεφαλαιο.αυτος ο εντουαρτ ειναι τοσο γλυκας.πεθαινω.
απλα ετσι νιωθει.γιατι τον βασανιζεις??????
φυσικα περιμενουμε το επομενο κεφαλαιο το οποιο ελπιζουμε να μην αργησει τοοοσο πολυ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robsten kiss
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
robsten kiss


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 03/07/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011 - 22:28

Λοιπον αρχικα εχω να σου πω οτι το Bring me back to life ειναι μια απο τις αγαπημενες μου ιστοριες...!Πραγματικα με τραβηξε απο το πρωτο κεφαλαιο και εχω κολησει απιστευτα,αρα φανταζεσαι ποσο πολυ ανυπομονουσα για ενα κεφαλαιο...!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 98735

Το σημερινο κεφαλαιο,οπως και ολα τα αλλα ηταν εξαιρετικο!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 201917
Ο Εντουαρντ ηταν για μια ακομη φορα απλα υπεροχος...! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 150320 Το ποσο εχω αγαπησει αυτο το χαρακτηρα δεν περιγραφεται...!Καθε φορα που βλεπει τη Μπελλα ειναι και καλυτερα και φυσικα της εδειξε ποσο σημαντικη ειναι γι αυτον...!Δεν θελει να ειναι λυπημενη και γενικα με κανει να νιωθω οτι αν εβγαιναν μαζι στον εξω κοσμο θα εφτανε στα ακρα για οτι αφορα εκεινη...!Την εχει ερωτευτει και προσπαθει να καταλαβει πως ειναι ο ερωτας για να δει αν οντως συμβαινει αυτο...!Και εκεινη ομως αρχιζει να νιωθει κατι παραπανω για εκεινον...!
Η τελευταια σκηνη ηταν τελεια...!Ξεκινησαν να φανερωνουν πως νιωθουν και μηπως υπαρχει περιπτωση να γινει κατι παραπανω απο την αγκαλια??? Smile
Περιμενω με τεραστια αγωνια τη συνεχεια...!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 3 Δεκ 2011 - 20:42

Χριστινακι μου!!!!Να μαι λοιπον το πσο λατρευω αυτην την ιστορια το ξερεις!!!



Και τότε, ότι περίμενα για όλη μου την ζωή πραγματοποιήθηκε. Ένιωθα δύο ζεστά μπράτσα να κυκλώνουν την λεπτοκαμωμένη μέση μου και πια δεν ήμουν μόνη. Δύο άνθρωποι που είχαν περάσει πολλά, είχαν ενώσει τις δυνάμεις τους. Και ναι, τώρα, μέσα στην αγκαλιά αυτού του άντρα, ένιωθα πιο δυνατή από ποτέ. Ένιωθα την αναπνοή του στο σβέρκο μου και τρίχες στα μπράτσα μου ανασηκώθηκαν. Πέρασα κι εγώ τα χέρια μου γύρω από τον λαιμό του και τον έφερα πιο κοντά μου. Στήθος με στήθος… Νόμιζα πως τον άκουσα να βγάζει ένα μικρό βογγητό αλλά δεν ήμουν σίγουρη. Και τα χέρια του με πίεσαν πιο πολύ πάνω του λες και ήθελε να σιγουρευτεί πως ήμουν αληθινή. Ναι, αγάπη μου, ήθελα να του πω, είμαι εδώ…

Αυτο το κομματι πιστευω τα λεει ολα γιαυτουσ τους δυο!!!!!
το κεφαλαιο ηταν υπεροχο και χαιρομαι που επιτελους αρχιζουν να ρχονται πιο κοντα και να ανακαλυπτουν τα συναιασθηματα τους!!!!

Η μπελλα εχει υπεροχο χαρακτηρα που συνδυαζει το δυναμισμο με την ευαισθησια εχει περασει και αυτη πολλα και δινει στον Εντ τη δυναμη να ξεπερασει οτι εχει περασει και αυτος!

Οσο για τον Εντ ειαι ο πιο τελειος και ο πιο γλυκος Εντ που υπαρχει τον λατρευω και θελω και εγω να τον αγκαλιασω!!Ειναι ερωτευμενος με την Μπελλα και αυτο ειναι Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 31995 ενα πολυ πρωτογνωρο και δυνατο συναισθημα για καποιον που Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 174341 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 174341 ζουσε μονος τοσο καιρο


Κοριτσαρα μ αυτο το φανφικειναι πολυ ιδιαιτερο γιατι εχεις βαλει την προσωπικη σου σφραγιδα τον μοναδιξκο τροπο γραφης σου και εχεις φτιαξει ενα μικρο πρωτοτυπο και πανεμορφο αριστουργημα!

Πρεπει οπωσδηποτε να το συνεχισεις μεχρι τελους και περιμενω το Χριστουγεννιατικο κεφαλαιο να ειναι αυτο με τα πυροτεχνηματα που σχεδιαζαμε ενα βραδυ μιλωντας στο τσατ του φοροθμ μεχρι αργα! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 906998 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 174341
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariettoula1996
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mariettoula1996


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 5149
Registration date : 04/01/2012

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 25 Μαρ 2012 - 14:18

Γεια σου Χριστίνα μου ...έμπαινα στο Blog σου εδώ και λίγο καιρό και έχω διαβάσει όλες σου τις ιστορίες ...είναι πολύ καλές ...μόλις τώρα είδα το νέα κεφάλαιο από μία από τις αγαπημένες μου ιστορίες και άρχισα να το διαβάζω ...μόλις το τελειώσω θα σου πω την γνώμη μου αν και πιστεύω ότι θα είναι το ίδιο εκπληκτικό με τα υπόλοιπα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 7 Απρ 2012 - 15:52

I'm back to stay Wink

Δεν το πιστεύω πως μετά από τόσο καιρό επιτέλους, ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ, βρίσκομαι σε θέση να μπορώ να γράψω ξανά! Είναι μαγικό αυτό που νιώθω αυτή τη στιγμή! Είναι σαν να ξαναβρίσκω την ψυχή μου! Μου έχετε λείψει όλοι όσο δεν μπορείτε να φανταστείτε! Σας ευχαριστώ άπειρα για την υπομονή σας, γιατί πραγματικά ντρέπομαι... Όσοι όμως έχετε βρεθεί στην ηλικία μου με καταλαβαίνετε πιστεύω. Και όσοι όχι ακόμα, θα με καταλάβετε όταν γίνετε 18.

Φέτος δίνω Πανελλήνιες εξετάσεις και το πρόγραμμά μου είναι απίστευτα πιεσμένο, ώστε να έχω χρόνο όχι μόνο να γράψω, αλλά να βγω μια βόλτα έξω να ξεσκάσω βρε παιδί μου... Πρωί σχολείο, μεσημέρι διάβασμα, απόγευμα φροντιστήριο, βράδυ ξανά διάβασμα και ΕΑΝ τύχει κανά ΣΚ βγαίνω έξω.

Είναι όμως Πάσχα και πρέπει κι εγώ να χαλαρώσω λίγο. Οπότε, ήρθα για να μείνω! Παρόλο που οι εξετάσεις πλησιάζουν, νομίζω πως εάν γράφω εντατικά θα είμαι πιο ξεκούραστη και δεν θα νιώθω σαν κάτι να λείπει. Το θέμα είναι όμως πως πρέπει να ξεκαθαριστούν κάποια πράγματα, έτσι ώστε να κάνω μια καλή αρχή. 2 ιστορίες μου διαγράφονται οριστικά, 7 μπαίνουν στην άκρη για αργότερα και αυτές με τις οποίες θα ασχοληθώ στο άμεσο μέλλον είναι 4. Δηλαδή:

Οι ιστορίες που διαγράφονται οριστικά είναι οι εξής: The Island of Happiness, Forbidden Love.

Οι ιστορίες που μπαίνουν στην άκρη για αργότερα είναι οι εξής: Breaking The Silence With Love, Love Me Until The End, Unforgotten Love, A Contract of Love, Living A Lie, My Soulmate, Don't Forget Me. (Όποιος θελήσει να αποκτήσει κάποιο κεφάλαιο από αυτές τις ιστορίες, μπορεί να επικοινωνήσει μαζί μου στο e-mail: zuzuna4ever@hotmail.com. Θα παρακαλούσα να μου παραθέσει τον λόγο για τον οποίο τα θέλει, για να μην υπάρξουν παρεξηγήσεις).


¶ρα, οι ιστορίες με τις οποίες θα ασχοληθώ αυτόν τον καιρό είναι οι εξής: The Prisoner of a Dark Knight, Bring Me Back to Life, Dilemma και Now, I Know... . Αυτές τις ημέρες θα ανεβάσω ένα κεφάλαιο από την τελευταία ιστορία και αμέσως μετά από την πρώτη.

Λυπάμαι πραγματικά εάν απογοητεύω κάποιον, όμως καταλαβαίνετε πως μαζεύτηκαν πολλές υποχρεώσεις μαζί και πρέπει να μπει μια τάξη. Σας ευχαριστώ για την αγάπη σας, την υπομονή σας και την κατανόησή σας. Σας λατρεύω! <3

Mέχρι την επόμενη φορά,
Φιλάκια Πολλά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 29 Απρ 2012 - 2:22

Καλημέρα σε όλους! kiss

Το δέυτερο κεφάλαιο από την ιστορία "Now, I Know..." είναι στην διάθεσή σας! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 6512 --->http://christianemarie.blogspot.com/2012/04/now-i-know-2.html

Ελπίζω να το απολαύσετε και να σας αρέσει! Wink

Περιμένω με ανυπομονυσία τις εντυπώσεις σας! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 274215

Φιλάκια Πολλά,
-Χριστίνα. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 29 Απρ 2012 - 3:42

ειλικρινά προσκυνώ... δεν ξέρω τι να πρωτοσχολιάσω.. η καρδιά μου ακόμα χτυπάει σαν τρελή από την αγωνία μου για την κακόμοιρη την ΜΠ... Μπράβο Στελλίτσα μου έσκισες για άλλη μια φορά, το στόρι είναι πολλά υποσχόμενο και δεν σου κρύβω ότι θέλω το επόμενο σήμερα κιόλας χωρίς πλάκα.... φιλάκια πολλά πολλά και θα περιμένω με αγωνία την συνέχεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 29 Απρ 2012 - 12:22

καλα χριστινακι θεικο , εκπληκτικο δεν υπηρχε απλα !! η συναντηση τους επεισοδιακη και ο εντ πως ενω στην αχρη ηταν αποτομος μετα ηρεμησε !! του αρεσε το μονο σιγουρο!! τελειο κεφαλαιο και ανυπομονω να μπει το επομενο κεφαλαιο συντομα!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mariettoula1996
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mariettoula1996


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 5149
Registration date : 04/01/2012

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 2 Μάης 2012 - 18:58

φανταστικό κεφάλαιο αν και ψιλομπερδεύτηκα ,το δεύτερο κεφάλαιο ήταν η συνέχεια της ιστορίας που έλεγε ο Έντουαρντ στην Έσμε ???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ellen
Twilight Human
Twilight Human
ellen


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 29
Τόπος : Thessaloniki
Αριθμός μηνυμάτων : 58
Registration date : 16/04/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 3 Μάης 2012 - 19:07

Μολις διαβασα ολες τις ιστοριες σου. Ειναι ολεσ τελειες. Αλλα εχω απορια αν θα συνεχισεις το Bring me back to life Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 551700
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 6 Μάης 2012 - 23:02

Σας ευχαριστώ πάααρα πολύ, κοριτσάρες μου για τα σχόλιά σας! kiss

Χρυσάνθη μου, σ'ευχαριστώ άπειρα για το σχόλιό σου. Η συνεχή σου αφοσίωση σε αυτά πυ γράφω είναι πραγματικά πολύτιμη! huggie

Ελινάκι μου, σ'ευχαριστώ πολύ πολύ κι εσένα για το σχόλιό σου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 34442 Και πάνω απ'όλα σ'ευχαριστώ για το γεγονός πως είσαι πάντα εδώ! Smile

Μαριέττα μου, σ'ευχαριστώ πολύ κι εσένα! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 98735 Όχι, το 1ο κεφάλαιο είναι αρχικά το τι γίνεται στο παρόν και συνεχίζει με την ιστορία που διηγείται ο Έντ στην μητέρα του. Το 2ο Κεφάλαιο αφορά το παρελθόν, με την πρώτη συνάντηση Μπέλλα-Έντουαρντ και είναι πλ πιο πρίν από το συμβάν που περιγράφεται στο 1ο κεφάλαιο στο μπαρ! Wink

Ellen μου, σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! huggie Όπως γράφω και στην αρχή της παρούσας σελίδας, το Bring Me Back To Life είναι μέσα στις ιστορίες με τις οποίες θα σχοληθώ εντατικότερα μέσα στο καλοκαίρι! Wink

Until next time,
Kisses! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
mariettoula1996
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
mariettoula1996


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 27
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 5149
Registration date : 04/01/2012

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 7 Μάης 2012 - 23:57

Mrs.Christina έγραψε:


Μαριέττα μου, σ'ευχαριστώ πολύ κι εσένα! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 98735 Όχι, το 1ο κεφάλαιο είναι αρχικά το τι γίνεται στο παρόν και συνεχίζει με την ιστορία που διηγείται ο Έντ στην μητέρα του. Το 2ο Κεφάλαιο αφορά το παρελθόν, με την πρώτη συνάντηση Μπέλλα-Έντουαρντ και είναι πλ πιο πρίν από το συμβάν που περιγράφεται στο 1ο κεφάλαιο στο μπαρ! Wink


οκ Χριστίνα μου !!σε ευχαριστώ για την βοήθεια !! Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 26 Απρ 2013 - 22:18

Καλησπέρα σε όλους σας! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 6512

Πάει σχεδόν ένας χρόνος από τότε που πόσταρα όχι μόνο μήνυμα εδώ, αλλά και καινούριο κεφάλαιο. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 413121 Μου έχετε λείψει όλοι άπειρααα! huggie Μερικοί από εσάς με ξέρουν ήδη και με θυμούνται, άλλοι με ξέρουν αλλά δεν με θυμούνται, ενώ άλλοι δεν έχουν γνωρίσει τις ιστορίες μου. Καλοσορίζω όλα τα καινούρια μέλη της παρέας! Smile

Λοιπόν, μετά από σχεδόν ένα χρόνο, έχω ποστάρει το 2ο Κεφάλαιο της ιστορίας "Now, I Know..." εδώ---> http://christianemarie.blogspot.gr/2013/04/now-i-know-2.html Για όσους παλιούς, αλλά και καινούριους αναγνώστες έχουν όρεξη να τη διαβάσουν, πρέπει να επισημάνω πως έχουν γίνει κάποιες μικροαλλαγές στο περιεχόμενο. Οπότε, γι'αυτούς που την ξέρουν την ιστορία, αλλά φυσικά δεν νομίζω να την θυμούνται, συνιστώ να την ξεκινήσουν από την αρχή. Wink
Το πρώτο κεφάλαιο βρίσκεται εδώ---> http://christianemarie.blogspot.gr/2012/04/now-i-know-2.html

Περιμένω τα σχόλιά σας. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 932365 Φιλιά Πολλά! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
AspaKorth
The Volturi
AspaKorth


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 42
Τόπος : Γιαννενα
Αριθμός μηνυμάτων : 8796
Registration date : 08/09/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 26 Απρ 2013 - 22:22

Γεια σου κουκλιτσα καλως ηλθες κ παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 29 Απρ 2013 - 14:04

Σ'ευχαριστώ πολύυυ!! huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
 
Mrs.Christina's Blog...!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5
 Παρόμοια θέματα
-
» Geo's Blog!
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Sandra's Blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: