Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Mrs.Christina's Blog...!!!

Πήγαινε κάτω 
+20
vasia
robsten kiss
d@n@e twilight!
hlhtwilightmania
Connie Cullen
Niki Patt
T-NM-E-BD
Stella Sunlight
twilightsagaddicted
izzy cullen
xrysanthi
annia
peby
ed<3
Emy+Robert
robert\'s girl
Mrs.Christina
Nemesis Of Bellin
ROBELINA
despina aek
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
twilightsagaddicted
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightsagaddicted


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 28
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 3767
Registration date : 07/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 27 Απρ 2011 - 14:25

Και ναι η Χριστίνα γύρισε.!!
Συζυγέ μου πόσο μου έλειψες..!?! lol!
Και σοβαρεύω...
από τον πρόλογο και μόνο έφαγα κόλημα με την καινούρια σου ιστορία.!!και επίσης θέλω να δώσω κι εγώ όι απλώς μια μπουνιά, να τον σπάσω στο ξύλο τον Ντέιμον....θα δουμε στη συνέχεια..! Twisted Evil
Και να πω κι εγω οτι αυτη η καινουρια αρχη στη ζωη σου ευχομαι να ειναι γεματη χαμογελα και ευτυχια γιατι πραγματικα το αξιζεις.....και πανω απο ολα χαιρομαι που επανηρθες δριμυτερη και αντιμετωπισες τα προβληματα σου με επιτυχια..!!ειμαι πραγματικα περηφανη για σενα ξεροντας ενα μερος της καταστασης..! huggie
και φυσικα το καλοκαιρι θα το καψουμε στο τσατ παλι.!!θα γινει χαμος..!! Smile Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 932365
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 27 Απρ 2011 - 15:05

Κοριτσάρες μου!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 4947 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 382268 Σας ευχαριστώ για την υποστήριξη με την καινούρια μου ιστορία!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 773164 Σας λατρεύω!!!
Σύζυγέ μου!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 403120 lol! Είσαι λεβεντιά!! Razz Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 31995 Με έκανες και γέλασα!! Smile huggie Καλά, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, πως θα τα σπάσουμε στο τσατ!!! Wink Έχει να πέσει γέλιο... Twisted Evil Σας ευχαριστώ και πάλι όλους!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 577643 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 28 Απρ 2011 - 16:48

Καλησπέρα σε όλους! Smile

Σας ενημερώνω πως το 1ο κεφάλαιο από την ιστορία μου Dillema έχει αναρτηθεί στο blog μου! --->http://christianemarie.blogspot.com/2011/04/dillema-k-1.html?zx=24f0527a37bdc038

Περιμένω με αγωνία τα σχόλιά σας!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 28 Απρ 2011 - 17:02

να μαι και εγω !!!!!!!!!!!!!! οπως παντα με αφησες με το στομα ανοιχτο !!!!!!!! τι ωραιες περιγραφες ,!!!!!! μου ειχαν λειψει αυτα!! πολυ δυναμικη ιστορια και αν απο το πρωτο κεφαλαιο αυτα εχουμε φανταζομαι την συνεχεια! εκπληκτικη δουλεια , συγχαρητηρια!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
annia
New Moon Victim
New Moon Victim



Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 234
Registration date : 24/10/2010

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Project Thoughts

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 28 Απρ 2011 - 19:44

ειναι πολυ ενδιαφερον και με τελια πλοκη...... Smile
καημενος εντι

περιμενω με αγωνια το επομενο κεφαλαιο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 28 Απρ 2011 - 20:47

αγαπη τελειο το πρωτο κεφαλαιο...της ηρθε κατακουτελα ο εντι της μπελλας..

δε τη βλεπω καλα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 0:15

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442
Ναι, η αλήθεια είναι πως η Μπέλλα από δω και πέρα θα περάσει πολλά. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
peby
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
peby


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 28
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Registration date : 22/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 0:41

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 837848 Εμεινα αφωνη απο το πρωτο μολις κεφαλαιο!!!!πραγματικα η ιστορια ειναι πολυ ενδιαφερουσα και αγωνιω για την συνεχεια.ο τροπος γραφης σου ειναι αξιοζηλευτος Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 480860 !!Εμενα κατι δεν μου κανει στο Ντειμον,η δε αδερφη του πολυ γλυκουλα φανηκε αλλα μαλλον στην συνεχεια θα φανει και πονηρη... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 691775 Ο τροπος με τον οποιο εγινε η γνωριμια μπελλα εντουαρτ πολυ πρωτοτυπος και με μαγεψε,αυτο το βλεμα οπως το φανταζομαι που ειχε ο εντι κρυβει πολλα,τροφη για να εξελιχθει η ιστορια και να προβληματιστει η Μπελλα!!!! Wink
Μου αρεσε παρα πολυ!!!περιμενουμε συνεχεια!!!!οσο γρηγοροτερα μπορεις,συγχαρητηρια κουκλιτσα μου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 536715
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://robestenslife.blogspot.com/
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 0:41

αχχχχχ αυτό θα πει έρωτας με την πρώτη ματιά faint faint faint
εκπληκτικό το πρώτο κεφάλαιο
περιμένω με αγωνία την συνέχεια
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941

Παράθεση :
Σ'ευχαριστώ Χρυσάνθη! Πραγματικά είναι υπέροχο να ξέρεις πως κάπου εκεί έξω υπάρχουν μερικοί άνθρωποι που, ακόμα και χωρίς να σε γνωρίζουν από κοντά, σε νοιάζονται.
huggie kiss huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
Stella Sunlight
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Stella Sunlight


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 837
Registration date : 04/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 0:50

Χριστινα μου.Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442

Πρωτον να σε συνχαρω που γραφεις αυτες τις υπεροχες ιστοριες σου.Εχεις ταλεντο και αυτο φενετε απο τη πρωτη ματια που διαβαζω τις ιστοριες σου οι περηγραφες σου ειναι καταπληκτικες βαζεις το αγνωστο να φανταστει αυτο που περηγραφειςMrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 432569 .Εχεις πολυ ωραιο λεξελογιο εμπλουτισμενο και Μπραβο σου.Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941

Ας μπουμε τωρα στο ψητο.Η καινουργια σου ιστορια που ονομαζεται Διλλημα.Διαβασα τον προλογο και το πρωτο κεφαλαιο που εβαλες.Εβαλες τον αγαπημενο μετα απο τον Εντουαρντ φυσηκα χαραχτηρα μου.Τον ΝτειμονMrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 98735 .Ο κουκλος,ο αλαζονας,μυστηριος Ντεμιον.

Ειναι υπεροχος χαραχτηρας ετσι πως το δημιουργησες ε Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941.Θελει την Μπελλα μονο δικη του.Στην αρχη του κεφαλαιου η Μπελλα με το δικιο της η κοπελα δεν ηθελε να ξανα εχει σχεση με τον Ντειμον επειδη την ειχε πληγωσει στο παρελθον.Που να αντισταθει ομως η καημενη μπροστα στον κουκλο.Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 6626 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 432315

Πηστευω πως ο Ντειμον νιωθει πραγματι συναισθηματα για την Μπελλα και το εχει μετανιωσει πραγματικα που την εχει πληγωσει.
Στην συνεχεια το σπιτι της Μπελλα και η επιλογη των ρουχων που διαλεξες ειναι υπεροχες το αυτοκινητο του Ντειμον ειναι απλα θεικο.Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 6626

Στο τελος με εστειλες στο παραδεισο η μαλλον στην κολαση;Κανει την ενφανηση του ο Εντουαρντ. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 432569.Η περηγραφη σου στα πρασινα ματια σου,στο προσωπο του ειναι απλα τελειες τον φανταζομουνα να καθεται το γλυκο μου στο τραπεζη και να μην βγαζει μηλια.Η Μπελλα παλι αν την εβλεπα μροστα μου θα την χαστουκιζα.Εχει μπροστα της τον Εντουρντ και προσπαθει να τον αποφυγει αλλα ο Εντουαρντ δεν το βαζει κατω. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941

Δεν θα πω τιποτα αλλο τα λογια ειναι περιττα.Η νεα σου ιστορια ειναι υπεροχη και συνεχησε ετσι δυναμηκα.

Χωρις να σε πιεσω ποτε θα εχουμε το επομενο κεφαλαιο; Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 876749
Τελος να σε συνχαρω ξανα για την καταπλικτηκη σου συγραφη και το ταλεντο σου.Συνεχησε ετσι μην το αφησεις..!!!huggie

Φιλλια Πολλα.Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998
Στελλα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stella-brokenheart-94.blogspot.com
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 1:47

Mrs.Christina έγραψε:
Καλησπέρα σε όλους! Smile

Σας ενημερώνω πως το 1ο κεφάλαιο από την ιστορία μου Dillema έχει αναρτηθεί στο blog μου! --->http://christianemarie.blogspot.com/2011/04/dillema-k-1.html?zx=24f0527a37bdc038

Περιμένω με αγωνία τα σχόλιά σας!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998

Ω ρε γλέντια!!!!!!!!!!!!!! Συγχαρητηρια!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 9:51

Κορίτσια πραγματικά τα σχόλιά σας ήταν ό,τι καλύτερο για να ξυπνήσει κάποιος το πρωί. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442 Μου φτιάξατε την μέρα πραγματικά! Smile

Δέσποινα μου, έχεις πέσει σε όλα μέσα Wink Όντως, καλά κάνει και κάτι δεν σου κάθεται καλά στον Ντέιμον και φυσικά, η Έμιλυ θα παίξει τον πραγματικό ρόλο της στην συνέχεια. Evil or Very Mad Πραγματικά σ'ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τα καλά σου λόγια!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 98735

Χρυσάνθη μου
, συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Αυτό θα πει έρωτας γενικότερα, διότι στις μέρες μας η πραγματική σημασία της λέξης έχει χάσει την ουσία της. Neutral Σ'ευχαριστώ κι εσένα τόσο μα τόσο πολύ! huggie

Στέλλα μου(Αιγοκερίνα μου Razz ), το σχόλιό σου είναι... WOW! faint Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 480860 Πραγματικά και μόνο το ότι κάθισες και ασχολήθηκες τόσο με την ιστορία μου με κάνει φοβερά χαρούμενη! Smile Βλέπω πως εκτός από το ίδιο ζώδιο, μοιραζόμαστε και τους ίδιους έρωτες. Razz Έντουαρντ και Ντέιμον. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 616544 Η αλήθεια είναι πως ο Ντέιμον αγαπάει την Μπέλλα, απλά μερικές φορές δεν το δείχνει όπως θα έπρεπε. Μετάνιωσε που την έχει πληγώσει στο παρελθόν, αλλά αυτό δεν σημαίνει πως δεν θα την ξαναπληγώσει στο μέλλον. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 413121 Σε ευχαριστώ κι εσένα πολύ πολύ πολύ γιατί μου έδωσες πολύ δύναμη και αυτοπεποίθηση με το σχόλιό σου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442 Το επόμενο κεφάλαιο θα προσπαθήσω να το έχω τελειώσει μέχρι την Πέμπτη ή Παρασκευή της επόμενης εβδομάδας Wink Είναι κάπως αργά ;

Για μια ακόμα φορά, σας ευχαριστώ όλους!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 876749
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 13:18

Ναι μαι και εγωωωω!!!!!!!
Λοιπον Χριστινακι μου τωρα θα σχολιασω!!!!!!!!!
Η ιστορια και η πλοκη ειναι απλα υπεροχες και η ιδεα τοης ιστοριας πολυ πρωτοτυπη
Αχ αυτες οι περιγραφες σου με αφησαν κοκκαλο για αλλη μια φορα

Ο χαρακτηρας του Ντειμον μουν αρεσει πολυ
ειναι διεκδικητικος ευθυς και δειχνει οτι θελει την Μπελλα
Η Μπελλα καταλαβαινω πως τον θελει και αυτην αλλα αφηνει να εννοειθει πως δεν ειναι και απολυτα ερωτευμενη μαζι του τον ποθει μεν αλλα τον αγαπαει?

Η εμφανιση του Εντουαρντ ο τροπος που την κοιτουσε
το γεγονος οτι οι ματιες τους διασταυρωνονταν
τι τελειο!!!!!!!!!!
απο τη μερια του ειναι ερωτας με την πρωτη ματια και φαινεται
τωρα καταλαβαινω πως η μπελλα θα τραβηξει πολλα ηδη απεδωσες τελεια τη συγχυση της
ανυπομονω για το επομενο κεφαλαιο!!!!!!!!!1
τελος φαινεται μια ωριμη ιστορια που θα εξελιχθει τελεια!!!!!!!!!!!1
τη λατρευω και αυτην!!!!!!!!

Μπραβο κοριτσαρα συνεχισε ετσι!!!!!!!!!!!1
huggie Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 274215 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Niki Patt
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Niki Patt


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 30
Τόπος : Robert's World!
Αριθμός μηνυμάτων : 2620
Registration date : 19/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 22:34

Αγαπουλα μου..... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 98735
Διαβασα κι εγω την ιστορια σου κι η αληθεια ειναι οτι μου αρεεεεεεεεεεεεεεσει παααααραααα πολυ...... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 620541 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 620541

Κοριτσακι μου ομορφο,οτι γραφεις ειναι υπεροχο. Ο τροπος που γραφεις ειναι μοναδικος και φυσικα η πλοκη της ιστοριας ειναι παρααααα πολυ ενδιαφερουσα!!!!! Wink Wink

Για να πω την αληθεια,ο Ντειμον δεν μου αρεσει προτιμω τον Στεφαν αλλα μπορει να με κανεις με την ιστορια σου να τον αγαπησω λιγακι. Embarassed

Υστερα,ειναι ο ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ...ενας και μοναδικος!!!
Ο τροπος που την κοιταζε..... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 150320 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 150320 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 150320
Αχχχ!!! δεν ξερω εγω αν θα αντεχα τετοιο μαγικο βλεμμα!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 185649

Παντως,ζηλευω και λιγο........ εμενα θα με κοιταξει ποτε καποιος τοσο εντονα?????? lol!

Ανυπομονω για τη συνεχεια καρδουλα μου!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 274215 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 274215

Μπραβο και παλι μπραβο μωρο μου..Εισαι ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightsagaddicted
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightsagaddicted


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 28
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 3767
Registration date : 07/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 29 Απρ 2011 - 23:05

Συζυγέ μου....εγραψες πάλι σύντροφε της ζωή μου..!!! lol!
καλα ε απαιχτο το 1ο κεφαλαιο..και ναι καλα το καταλαβα οτι εφαγα κολλημα με την ιστορια.. λοιπον να το παω πιο αναλυτικα...
πρωτος και καλυτερος φυσικα το μαναρι μας ο Εντουαρντ....αααχ φανταζομαι τη ματια που της εριξε και αποσυντονιζομαι τελειως..!!ε ρε γλεντια...εχει να γινει....
μετα η Μπελλα....μαλλον το σπιτι της Μπελλας που το λατρεψααα.!!να μου εκαναν κι εμενα τετοιο δωρο οι γονεις μου..!!Η Μπελλα γενικως μου φανηκε πολυ καλη σα χαρακτηρας και ατομο που γενικα αγαπει εντονα..αν παρουμε για παραδειγμα τον Ντειμον...που μετα απο οσα της εκανε δεχτηκε να ειναι μαζι του.
και αντε να σχολιασω και τον Ντειμον που συνεχιζω να μην τον παω σα χαρακτηρα...μου φαινεται λιγο fake η ολη μετανιωμενη συμπεριφορα του...επιζω να κανω λαθος...!
θα δουμε στη συνεχεια..!!
Μπραβο ρε αγαπη..!για αλλη μια φορα τα πηρες ολα και εφυγες..!! kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 30 Απρ 2011 - 9:48

Mπέλλα μου, σ'ευχαριστώ τόσο πολύ για το σχόλιό σου. huggie Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 98735 Όσο για το εάν η Μπέλλα δεν αγαπάει πραγματικά τον Ντέιμον πιστεύω πως τον αγαπάει απλά δεν έχει γνωρίσει ακόμα τι θα πει πραγματικός έρωτας. Wink

Νικόνι μου, σ'ευχαριστώ κι εσένα πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 174341 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 98735 Να σου πω την αλήθεια, το ήξερα από την αρχή πως οι περισσότεροι θα αγαπούσατε πιο πολύ τον Έντουαρντ. Όχι μόνο γιατί αυτός είναι ο πρώτος σας έρωτας. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 616544 Αλλά και γιατί ο χαρακτήρας του Ντέιμον στην σειρά TVD δεν αρέσει σε πολλούς, αλλά και γιατί εγώ τον Ντέιμον στην ιστορία τον κάνω πιο αλλαζόνα και πιο "άντρας ο πολλά βαρύς" από τον Έντουαρντ. Razz Βέβαια, και ο Έντουαρντ δεν είναι και τελείως λαπάς. Wink Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 500229

Σύζυγέ μου,( Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 403120 Αχ δεν μπορώ, κάθε φορά που το γράφεις ή το γράφω γελάω) σ'ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 98735 Όντως, η Μπέλλα αγαπάει έντονα και δίνεται σε ό,τι αγαπάει. Βέβαια θα τον παιδέψει λίγο τον καημένο τον Έντουαρντ. Rolling Eyes Ο χαρακτήρας του Ντέιμον θα ξεδιπλωθεί μπροστά σου με τον καιρό. Smile Το fake βέβαια, είναι must για έναν που είναι τόσο πλούσιος όσο ο Ντέιμον. Wink

Σας ευχαριστώ για άλλη μια φορά όλους για την στήριξή σας. Θα επανέλθω με το επόμενο κεφάλαιο από το Dillema την επόμενη εβδομάδα. Θα προσπαθήσω να το έχω αναρτήσει πριν το ΣΚ. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Stella Sunlight
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Stella Sunlight


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 837
Registration date : 04/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 30 Απρ 2011 - 11:56

Αιγοκερινα μουkiss ,περημενω το επομενο κεφαλαιο σου ακομα και τα ξημερωματα να το βαλεις εγω εδω ειμαι...... lol!.

Περημενω πως και πως να δω τον Ντειμον μαζι με τον Εντουαρντ να συνγκρουονται για την Μπελλα.Χαμος θα γινειTwisted Evil .Αν και πηστευω θα αργησει εκεινη η στιγμη ε; Sad Twisted Evil

Δεν λεω κατι αλλο περημενω με μεγαλη αγωνια την συνεχεια. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 835489

Πολλα Φιλλια.Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442 kiss

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stella-brokenheart-94.blogspot.com
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 30 Απρ 2011 - 19:20

Τετραγωνισμένο πιγούνι, χείλη που με ικέτευαν να τα φιλήσω και μαλλιά στο χρώμα του χρυσού που με παρακαλούσαν να τα χαϊδέψω.
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 480860 Χριστινάκι, μ' έστειλες!!! faint Μία φράση που λίγο πολύ όλες μας έχουμε πει για τον συγκεκριμένο... giggle (ονόματα δε λέμε, ανθρώπους δε θίγουμε Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 876749 )
Εκπληκτικό κεφάλαιο για πολλοστή φορά από σένα!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 388681 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 388681 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 201917
Αν πω...πως αυτός ο Ντέιμον δε μου γεμίζει το μάτι, θα θεωρηθώ "κακιά" ή ίσως προκατειλημμένη επειδή εμφανίστηκε κι ο Έντουαρντ? Rolling Eyes Δεν ξέρω γιατί, αλλά δεν με έπεισε πολύ με αυτά που είπε. Μου φαίνεται πως πίσω από αυτόν τον γλυκό, καλό άνδρα κρύβεται κάτι άλλο, που δεν έχει καμία σχέση με αυτό που τώρα δείχνει.
Η Μπέλα κατάλαβα πως με νύχια και με δόντια προσπαθούσε να του αντισταθεί, όμως εν τέλει λύγισε και πλέον κατέληξαν μαζί. Μπορεί να φταίει η ευαισθησία της ως γυναίκα, το γεγονός ότι ίσως είναι παρορμητική ή πιθανώς το ότι ο Ντέιμον έλεγε την αλήθεια και η ίδια καταλαβαίνοντάς το, ενέδωσε.
Για τον Έντουαρντ δεν έχω να πω κάτι...η περιγραφή του ήταν άκρως...breathtaking...Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 480860 ! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 40135
Ανυπομονώ για τη συνέχεια Χριστινάκι μου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 98735 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 98735 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 616544 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 616544 Μπράβο σου, εννοείται!!!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 465227 Συνέχισε έτσι!!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 5 Μάης 2011 - 16:29

Καλησπέρα σε όλους!!! Smile

Πρώτα απ'όλα, να σ'ευχαριστήσω Ερμιόνη μου για το σχόλιό σου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442 Μωρέ, σαν τον Έντουαρντ κανένας! giggle Η αλήθεια είναι πως ο Ντέιμον, δεν ξέρει τι του γίνεται. Razz Η Μπέλλα από την άλλη μεριά, είναι μια δυναμική, παρορμητική και πεισματάρα κοπέλα που έχει πέσει στην παγίδα του. Οπότε, γι'αυτό δεν ξεκολλάει. Wink

Δεύτερον, να σας ενημερώσω πως το 2ο κεφάλαιο από το Dillema έχει ανεβεί στο blog μου!! ---> http://christianemarie.blogspot.com/2011/05/dillema-2.html?zx=ab863c644bb0fb9c
Καλή Ανάγνωση! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 5 Μάης 2011 - 20:21

τελειο το κεφαλαιο χριστινακι μου...η μπελλα χανει τα αυγα και τα πασχαλια βλεπω...αλλα δε θελω να φανταστω τι θα γινει αμα μαθει αυτο το τελευταιο ο ντειμον....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Μάης 2011 - 15:23

Σ'ευχαριστώ Δεσποινάκι μου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 34442
Ναι, η αλήθεια είναι πως δεν θέλει να παραδεχτεί πως νιώθει κάτι... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Μάης 2011 - 16:02

‘Τι στο διάολο θέλεις από μένα;’, του φώναξα.

‘Εσένα’, ψιθύρισε με πειθώ.


Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 480860 Τέλειο κεφάλαιο Χριστινάκι! Όλο ήταν ένα κι ένα, με αποκορύφωμα όμως το τέλος. giggle Από πού την ξέρει την Μπέλα ο Έντουαρντ? Θα σκάσω! Γιατί δεν γίνεται με το που την είδε, να άρχισε αυτή την συμπεριφορά. Δε μένω τόσο στο ότι της είπε πως την θέλει Shocked , αλλά σε όλη του τη στάση απέναντί της. Φερόταν λες και είχε συμβεί κάτι στο παρελθόν μεταξύ τους και τώρα να συναντιούνται μετά από πολύ καιρό. Μπορώ να πω βέβαια, πως αυτό το μυστήριο του Έντουαρντ με εξιτάρει giggle! Η Μπέλα πιθανότατα να μη θέλει να παραδεχτεί τι νιώθει , καθώς και η συμπεριφορά της πρόδοσε λιγάκι την αμηχανία της μπροστά στον Έντουαρντ. Wink
Μπράβο σου Χριστίνα μου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941 Έχω πολλή αγωνία για τη συνέχεια!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 465227 Και πάλι ΜΠΡΑΒΟ! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Stella Sunlight
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Stella Sunlight


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 837
Registration date : 04/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Μάης 2011 - 17:34

Χριστινα μουMrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 835489 ....Πραγματικα εχω μεινη απο που να αρχησω.

Λοιπον απο την αρχη του κεφαλαιου ηταν απλα μαγευτικο.Αχχχχ...αυτος ο Εντουαρντ την βασανιζει την Μπελλα αλλα εκεινηξ μενει παντα σταθερη αν και απο την αρχη ενιωθε απο την πρωτη ματια οτι ο Εντουαρντ ειναι κατι διαφορετικο απο τον Ντειμον.Ανταγωνιζονται ο ενας με τον αλλον και αυτο τρελενει.

Το τανγκο με τον Ντειμον και την Μπελλα ηταν εκτος οριον.Η Μπελλα παρασυρθηκε στον παθος του χορου αν ο Ντειμον εβαλε λιγο το χερακι του.Ο Καλος μου γλυκος Ντειμον.boogie
Απο την αλλη πλευρα ο Εντουαρντ Shocked εβραζε στο ζουμι του βλεποντας τους να χορευουν ενας απο τους πιο αισθησιακους χορους.Εκει ηταν ολα τα λεφτα. evil_laugh

Στην διαδρομη προς το σπιτι της Μπελλα ολη η σκεψη της ηταν στον Εντουαρντ αν και δεν ηθελε να το παραδεχτει απο την αρχη ενιωσε αμεσως συναισθηματα για εκεινον.Ο Ντειμον εμεινε σιωπηλος,να πω την αληθεια εβαλες τους δυο αγαπημενους μου χαραχτηρες και δεν ξερω ποιον να διαλεξω πρωτη φορα μου συνβαινει κατι τετοιο.Shocked

Αλλα την πικρη αληθεια θα την πω τον λατρευω πιο πολυ τον Ντειμον σε αυτη την ιστορια απο τι τον Εντουαρντ.Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 876749

Το κεφαλαιο ηταν εκπληκτικο τα ειχες συνδιασει ολα.Παθος,αμφιβολια,καινουργια αισθηματα και το καλυτερο ζηλια.......Αυτο ειναι που θα εχουν κοινο ο Ντειμον και ο Εντουαρντ.

Τελος εχω να πω πως γελασα στο τελος που τον εβρισε η Μπελλα giggle ειχε πολυ γελιο αλλα στεναχωρηθηκα για τον Εντουαρντ που τον απερριψε η Μπελλα. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 872396 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 229597.Το κεφαλαιο οχι μονο μου αρεσε αλλα μου προκαλει την αγωνια για την συνεχεια αναμεσα στο ερωτηκο τριγωνο.Ντειμον,Μπελλα,Εντουαρντ.Ακομα δεν εχουμε δει τιποτα.... Twisted Evil faint

Χριστινα μου εσχισες σε αυτο το κεφαλαιο.Μπραβο σου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941

Χωρις να θελω να σε πιεσω ποτε θα εχουμε συνεχεια...; Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 876749 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 6626

Φιλακια Πολλα.
Στελλα. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stella-brokenheart-94.blogspot.com
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Μάης 2011 - 18:22

χριστινακι μοπυ τωρα διαβασα το δευετρο κεφαλαιο και εχω να σου πω οτι για ακομα μια φορα ηταν εξαιρετικο !!!!!! τον θελει δεν μπορει να το παραδεχετε απο την αλλη απορω πως ο ντειμον δεχτηκε τον εντουαρτ στην δουλεια και δη κοντα στην μπελλα?? ανυπομονω για την συνεχεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Μάης 2011 - 20:22

φοβερή συνέχεια ιδίως στο τέλος έριξα πολύ γέλιο

Σπόιλερ:

giggle giggle giggle giggle ε μααα πια μας τα έπρηξε... στήσε την στον τοίχο και δείξε της τι αξίζεις... το έπιασες το μπλαμπλαααα... giggle giggle giggle

φοβερή φοβερή μου άρεσε πάρα πολύ... περιμένω πως και πως την συνέχεια Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 2 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
 
Mrs.Christina's Blog...!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Geo's Blog!
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Sandra's Blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: