Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Mrs.Christina's Blog...!!!

Πήγαινε κάτω 
+20
vasia
robsten kiss
d@n@e twilight!
hlhtwilightmania
Connie Cullen
Niki Patt
T-NM-E-BD
Stella Sunlight
twilightsagaddicted
izzy cullen
xrysanthi
annia
peby
ed<3
Emy+Robert
robert\'s girl
Mrs.Christina
Nemesis Of Bellin
ROBELINA
despina aek
24 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
d@n@e twilight!
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
d@n@e twilight!


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Αθηνα,γλυκά νερά
Αριθμός μηνυμάτων : 1570
Registration date : 01/11/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 16:31

ποσο τελειο????πειτε μου ποσο!!!απαιτουμε καινουργιο κεφαλαια και γρηγορα!!!εμενα με εχει φαει η αγωνια θελω καινουργιο!!!μην μα κανεις να περιμενουμε πολυ!!!υπεροχο!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 17:46

Xριστινακι μου... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735 αγαπουλα μου χιλια συγνωμη
και απο μερους μου που δεν καταφερα να διαβασω μεχρι τωρα καποιες απο τις συνεχειες
σου... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 80711 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 80711 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 80711 Θα επανορθωσω και εγω αλλα τωρα τελευταια λογου
διαβασματος δεν μπαινω συχνα φορουμ!!!

Τι να πω για την καινουρια σου ιστορια πεσε μου;;; Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 480860 Οτι ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΥΠΕΡΟΧΗ
και ΦΟΒΕΡΗ; Το ΜΥΣΤΗΡΙΟ της παρακολουθησης στην αρχη...Οι επιθεσεις υστερα Shocked
Η διαφυγη της Μπελλας για να γλιτωση την ζωη της ''και που να ηξερε'' Rolling Eyes
Αυτα τα πρασινα ματια που ειδε στο τελος; Cool Ενταξει ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΣΤΗΝ ΤΑΛΕΝΤΑΡΑ ΣΟΥ Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 31995 !!!Καθαρογραμμενο ,με εξαισιες περιγραφες χωρις να σε κουραζουν...
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 465227 ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ 2ο κεφαλαιο...

Επισης θελω να σε ρωτησω κατι ασχετο!Επειδη εχεις ξεκινησει πολλες ιστοριες χωρις να εχουν τελειωποιηθει εχω μπερδευτει λιγο να διαβαζω κατι απο το καθενα Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 Ξερεις ποσο σε εκτιμω και ποσο μου αρεσει οτι και αν γραψεις γιατι ειναι ενα ''ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ'' αλλα δεν σου κρυβω οτι μου εχουν λειψει πολυ οι αλλες σου ιστοριες...Θα ηθελα να δω καποιο τελος απο αυτες... Neutral Neutral Μηπως πρεπει να τις παρεις με την σειρα αγαπη μου; huggie Να γραφεις ας πουμε τωρα αυτη που αρχισες μεχρι να την τελειωσεις!Βασικα δεν θελω να σε πιεζω δεν ειμαι απο αυτους τους τυπους Rolling Eyes και ξερω οτι η εμπνευση ερχεται εκει που δεν το περιμενεις ...Οτι σου ειπα ειναι με καλη προθεση αλλα και επειδη αγωνιω να δω με τις υπολοιπες ιστοριες τι γινεται.... kiss Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735

Ελπιζω να τα πουμε συντομα!!!
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 18:28

Σύζυγέ μου, φυσικά γι'αυτό με παντρεύτηκες, και όχι μόνο! Wink Είμαι 1 in a million!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 ¶ ρε Ιφιγένεια! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ, κοπελάρα μου!! kiss Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268


Ηλιάνα μου, σ'ευχαριστώ πολύ αγάπη μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Θα προσπαθήσω να μην αργήσω. Wink


Δανάη μου, σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια! huggie Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 630836


Και φυσικά, το Μαρινάκι μου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 274215 Ούτε να το συζητάς, καρδιά μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 730856 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Δεν σου επιτρέπω να ζητάς συγγνώμη! Razz kiss Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κι εσένα για το σχόλιό σου! Και επιτέλους, κάποιος βρέθηκε για να με βάλει στη θέση μου! lol! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 30231 Έχω ένα τέτοιο μπερδεματάκι κι εγώ, γιατί την μία μέρα γράφω κάτι που μου αρέσει και μετά την άλλη, με εμπνέει ένα τραγούδι, μια ταινία, ή ένα βιβλίο και θέλω να ασχοληθώ με κάτι καινούριο. Αλλά τέρμα, πρέπει επιτέλους να σταματήσω να είμαι τόσο απρόβλεπτη, αυθόρμητη και να βάλω μια τάξη όχι μόνο στις ιστορίες μου, αλλά και σε όλη μου την ζωή. Βλέπεις, είμαι αναποφάσιστο άτομο και πολλές φορές εκνευρίζομαι με τον εαυτό μου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 951556 Σίγουρα αυτό το καλοκαίρι θα ασχοληθώ με το Dillema και το The Prisoner of a Dark Knight. Wink Ύστερα, λέω να ξαναπιάσω το Bring Me Back to Life, γιατί την αγαπώ πολύ αυτή την ιστορία και την έχω αφήσει στο έλεός της. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 Eν καιρώ, λέω να ασχοληθώ και με το A Contract of Love.
Συμπέρασμα: Οι ιστορίες με τις οποίες θα ασχοληθώ όλο το καλοκαίρι θα είναι οι εξής: Dillema, The Prisoner of a Dark Knight, Bring Me Back to Life και A Contract of Love. Στο μεταξύ, από το τέλος Ιουνίου και μετά, θα έχετε πιο συχνά κεφάλαια. Wink

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Έτσι και σας ξανανακοινώσω πως αρχίζω με καινούρια ιστορία, πείτε μου πως δεν θα την διαβάσετε! Είναι ανάγκη! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 19:58

Mrs.Christina έγραψε:
Και φυσικά, το Μαρινάκι μου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 274215 Ούτε να το συζητάς, καρδιά μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 730856 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Δεν σου επιτρέπω να ζητάς συγγνώμη! Razz kiss Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κι εσένα για το σχόλιό σου! Και επιτέλους, κάποιος βρέθηκε για να με βάλει στη θέση μου! lol! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 30231 Έχω ένα τέτοιο μπερδεματάκι κι εγώ, γιατί την μία μέρα γράφω κάτι που μου αρέσει και μετά την άλλη, με εμπνέει ένα τραγούδι, μια ταινία, ή ένα βιβλίο και θέλω να ασχοληθώ με κάτι καινούριο. Αλλά τέρμα, πρέπει επιτέλους να σταματήσω να είμαι τόσο απρόβλεπτη, αυθόρμητη και να βάλω μια τάξη όχι μόνο στις ιστορίες μου, αλλά και σε όλη μου την ζωή. Βλέπεις, είμαι αναποφάσιστο άτομο και πολλές φορές εκνευρίζομαι με τον εαυτό μου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 951556 Σίγουρα αυτό το καλοκαίρι θα ασχοληθώ με το Dillema και το The Prisoner of a Dark Knight. Wink Ύστερα, λέω να ξαναπιάσω το Bring Me Back to Life, γιατί την αγαπώ πολύ αυτή την ιστορία και την έχω αφήσει στο έλεός της. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 Eν καιρώ, λέω να ασχοληθώ και με το A Contract of Love.
Συμπέρασμα: Οι ιστορίες με τις οποίες θα ασχοληθώ όλο το καλοκαίρι θα είναι οι εξής: Dillema, The Prisoner of a Dark Knight, Bring Me Back to Life και A Contract of Love. Στο μεταξύ, από το τέλος Ιουνίου και μετά, θα έχετε πιο συχνά κεφάλαια. Wink

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Έτσι και σας ξανανακοινώσω πως αρχίζω με καινούρια ιστορία, πείτε μου πως δεν θα την διαβάσετε! Είναι ανάγκη! lol!

Αχ Στελίτσα μου άστα και εγώ τα ίδια παθένω και μετά τρέχω και δεν φτάνω... δεν ξέρω απο που να αρχίσω και τι να τελειώσω πια... λες ότι θα μπορέσει ποτέ να αλλάξει αυτό σε μας Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

όπως και να έχει μια καινούργια έμπνευση πάντα αξίζει την προσπάθεια να την κρατήσεις για να δεις που θα σε οδηγήσει... μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις... όταν έρχεται η έμπνευση... πρώτα δοκίμαζε να δεις αν σε βγάζει σε κάποιο επιθυμητό τέλος... άνοιγε νέο γορντοφιλο και γράφε τα βασικά σημεία που θα καθορίζουν τους ήρωες και την κεντρική ιδέα και όταν νιώθει έτοιμο γι αυτό κάτσε και γράψτο... αν βλέπεις ότι δεν σε οδηγεί πουθενά άστο στην άκρη για κάποια άλλη στιγμή.... ξέρεις πόσα τέτοια κομμάτια έχω στον σκληρό μου???... εννοώ το μυαλό μου και όχι το πιτσι μου... για τα σενάρια μου έχω χώρο για τα υπόλοιπα καθόλου giggle giggle giggle πως τα καταφέρνω πάντα έτσι Razz


και τώρα πάμε για την ιστορία σου... πραγματικά δεν ξέρω τι να πω... αρχικά είναι στο στοιχείο μου... μυστήριο... φαντασία... δυναμισμός... και αγωνία
τα έχει όλα και πραγματικά θέλω να την απολαύσω περισσότερο... όσο και να αργήσει η συνέχεια ξέρω ότι δεν θα με απογοητεύσει... γι αυτό μην πιέζεσαι.

η γραφή σου έχει εξελιχθεί αρκετά και είναι τόσο καλή που μεταφέρεις ακριβός όλα τα συναισθήματα των ηρώων σου.
μπράβο σου Στελλίτσα μου... περιμένω με αγωνία την συνέχεια Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 20:13

Χριστινακι μου ειναι χαρα μου να σου συμπαραστεκομαι πολυ περρισσοτερο να ειμαι φιλη σου Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268

Με οποια ιστορια και να συνεχισεις θα ειναι τελειο χωρις αμφιβολια οπετε αναμενουμε συνεχεια
οσο για καινουργια ιστορια........δυσκολο να πουμε οχι αν αποφασισεις να την ανεβασεις Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 432569

Φιλιααααα!!!!!!!!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 21:13

xrysanthi έγραψε:
Mrs.Christina έγραψε:
Και φυσικά, το Μαρινάκι μου!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 274215 Ούτε να το συζητάς, καρδιά μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 730856 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Δεν σου επιτρέπω να ζητάς συγγνώμη! Razz kiss Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ κι εσένα για το σχόλιό σου! Και επιτέλους, κάποιος βρέθηκε για να με βάλει στη θέση μου! lol! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 30231 Έχω ένα τέτοιο μπερδεματάκι κι εγώ, γιατί την μία μέρα γράφω κάτι που μου αρέσει και μετά την άλλη, με εμπνέει ένα τραγούδι, μια ταινία, ή ένα βιβλίο και θέλω να ασχοληθώ με κάτι καινούριο. Αλλά τέρμα, πρέπει επιτέλους να σταματήσω να είμαι τόσο απρόβλεπτη, αυθόρμητη και να βάλω μια τάξη όχι μόνο στις ιστορίες μου, αλλά και σε όλη μου την ζωή. Βλέπεις, είμαι αναποφάσιστο άτομο και πολλές φορές εκνευρίζομαι με τον εαυτό μου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 951556 Σίγουρα αυτό το καλοκαίρι θα ασχοληθώ με το Dillema και το The Prisoner of a Dark Knight. Wink Ύστερα, λέω να ξαναπιάσω το Bring Me Back to Life, γιατί την αγαπώ πολύ αυτή την ιστορία και την έχω αφήσει στο έλεός της. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 Eν καιρώ, λέω να ασχοληθώ και με το A Contract of Love.
Συμπέρασμα: Οι ιστορίες με τις οποίες θα ασχοληθώ όλο το καλοκαίρι θα είναι οι εξής: Dillema, The Prisoner of a Dark Knight, Bring Me Back to Life και A Contract of Love. Στο μεταξύ, από το τέλος Ιουνίου και μετά, θα έχετε πιο συχνά κεφάλαια. Wink

ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ: Έτσι και σας ξανανακοινώσω πως αρχίζω με καινούρια ιστορία, πείτε μου πως δεν θα την διαβάσετε! Είναι ανάγκη! lol!

Αχ Στελίτσα μου άστα και εγώ τα ίδια παθένω και μετά τρέχω και δεν φτάνω... δεν ξέρω απο που να αρχίσω και τι να τελειώσω πια... λες ότι θα μπορέσει ποτέ να αλλάξει αυτό σε μας Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

όπως και να έχει μια καινούργια έμπνευση πάντα αξίζει την προσπάθεια να την κρατήσεις για να δεις που θα σε οδηγήσει... μια συμβουλή αν μου επιτρέπεις... όταν έρχεται η έμπνευση... πρώτα δοκίμαζε να δεις αν σε βγάζει σε κάποιο επιθυμητό τέλος... άνοιγε νέο γορντοφιλο και γράφε τα βασικά σημεία που θα καθορίζουν τους ήρωες και την κεντρική ιδέα και όταν νιώθει έτοιμο γι αυτό κάτσε και γράψτο... αν βλέπεις ότι δεν σε οδηγεί πουθενά άστο στην άκρη για κάποια άλλη στιγμή.... ξέρεις πόσα τέτοια κομμάτια έχω στον σκληρό μου???... εννοώ το μυαλό μου και όχι το πιτσι μου... για τα σενάρια μου έχω χώρο για τα υπόλοιπα καθόλου giggle giggle giggle πως τα καταφέρνω πάντα έτσι Razz


και τώρα πάμε για την ιστορία σου... πραγματικά δεν ξέρω τι να πω... αρχικά είναι στο στοιχείο μου... μυστήριο... φαντασία... δυναμισμός... και αγωνία
τα έχει όλα και πραγματικά θέλω να την απολαύσω περισσότερο... όσο και να αργήσει η συνέχεια ξέρω ότι δεν θα με απογοητεύσει... γι αυτό μην πιέζεσαι.

η γραφή σου έχει εξελιχθεί αρκετά και είναι τόσο καλή που μεταφέρεις ακριβός όλα τα συναισθήματα των ηρώων σου.
μπράβο σου Στελλίτσα μου... περιμένω με αγωνία την συνέχεια Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917

Εμμ... Με λένε Χριστίνα... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 giggle Χρυσάνθη, την στιγμή που είδα το σχόλιό σου νόμιζα πως ήμουν σε λάθος τόπικ! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Το κοίταζα... Το ξανακοίταζα... Ε λέω δεν μπορεί... Λάθος θα έκανε η κοπέλα, δεν φταίνε τα αλλήθωρα τα ματάκια μου. Razz Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442

¶σε βρε Χρυσάνθη μου, δεν πρόκειται να σταματήσει αυτό ποτέ... Neutral Η συμβουλή σου είναι πολύ χρήσιμη. Smile Δεν το είχα σκεφτεί. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 413121 Σ'ευχαριστώ, ψυχή μου! kiss Επίσης, σε ευχαριστώ για δεύτερη φορά για τα σχόλιά σου πάνω στην ιστορία μου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268 Πραγματικά, είναι ωραίο να μου υπενθιμίζει κάποιος κάθε φορά πως εξελίσσομαι. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 6512 Αυτός είναι και ο μεγαλύτερός μου φόβος. Εάν το ένα κεφάλαιό μου ήταν πολύ καλό και το επόμενο ήταν λιγότερο καλό, πραγματικά δεν θα το άντεχα. Θα ήμουν πολύ απογοητευμένη με τον εαυτό μου. Το ξέρω, λίγο υπερβολικό, αλλά είμαι τελειομανής και πεισματάρα. Και όταν κάνω κάτι στραβά, μπορώ ακόμα και σε κατάθλιψη να πέσω.
Επίσης να σε ενημερώσω πως συνεχίζω να διαβάζω την ιστορία σου. Έχω πορωθεί και σε λίγο φτάνω στο τέλος. Είναι πολλά τα κεφάλαια που έγραψες όσο έλειπα. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 21 Ιουν 2011 - 21:49

Mrs.Christina έγραψε:

Εμμ... Με λένε Χριστίνα... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 giggle Χρυσάνθη, την στιγμή που είδα το σχόλιό σου νόμιζα πως ήμουν σε λάθος τόπικ! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Το κοίταζα... Το ξανακοίταζα... Ε λέω δεν μπορεί... Λάθος θα έκανε η κοπέλα, δεν φταίνε τα αλλήθωρα τα ματάκια μου. Razz Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442

¶σε βρε Χρυσάνθη μου, δεν πρόκειται να σταματήσει αυτό ποτέ... Neutral Η συμβουλή σου είναι πολύ χρήσιμη. Smile Δεν το είχα σκεφτεί. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 413121 Σ'ευχαριστώ, ψυχή μου! kiss Επίσης, σε ευχαριστώ για δεύτερη φορά για τα σχόλιά σου πάνω στην ιστορία μου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268 Πραγματικά, είναι ωραίο να μου υπενθιμίζει κάποιος κάθε φορά πως εξελίσσομαι. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 6512 Αυτός είναι και ο μεγαλύτερός μου φόβος. Εάν το ένα κεφάλαιό μου ήταν πολύ καλό και το επόμενο ήταν λιγότερο καλό, πραγματικά δεν θα το άντεχα. Θα ήμουν πολύ απογοητευμένη με τον εαυτό μου. Το ξέρω, λίγο υπερβολικό, αλλά είμαι τελειομανής και πεισματάρα. Και όταν κάνω κάτι στραβά, μπορώ ακόμα και σε κατάθλιψη να πέσω.
Επίσης να σε ενημερώσω πως συνεχίζω να διαβάζω την ιστορία σου. Έχω πορωθεί και σε λίγο φτάνω στο τέλος. Είναι πολλά τα κεφάλαια που έγραψες όσο έλειπα. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120
ωωωω Χριστέ μου κάποιος να με μαζέψει δεν πάω καθόλου καλά
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120

αχχχχ καλά λένε "ου γαρ έρχεται μόνο του" πάει τελείωσε με χάνετε κορίτσιααααα
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120

και τώρα ας σοβαρευτούμε λίγο... γκουχου γκουχου.

Χριστινάκι μου γλυκό χαίρομαι που βοήθησα γιατί όπως είπα και πριν... και εγώ τα ίδια χάλια είμαι... δεν μπορώ να το χαλιναγωγήσω καθόλου... αφού λέω του άντρα μου... γιατί να μην υπάρχει ένα μικροτσιπς να το βάλω στον εγκέφαλο μου να καταγράφει ότι σκέφτομαι και να μου το βγάζει τυπωμένο και σε έτοιμη έκδοση Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120

αχουυυυ και που να σφίξουν οι ζέστες... αλλά πραγματικά για την πάθηση μου θα ήταν ότι έπρεπε... το μυαλό τρέχει με την ταχύτητα του φωτός τα χέρια όμως γ..... δεν υπακούνε... πως να τα συνδυάσω... και απο χρόνο???... έχω χάσει τον ύπνο μου για να γράφω και τώρα τα βλέπεις τα αποτελέσματα... δεν θυμάμαι ότι έχω απαντήσει... διαβάζω Χριστίνα γράφω Στέλλα... και που είσαι ακόμα... αν με ρωτήσεις όμως να σου πω οτιδήποτε για την ιστορία μου... θα σου γράψω τόμο ολόκληρο... δεν πάει άλλο ένα τρελογιατρό επειγόντως... με χάνετεεεεε Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120

να μην έχεις καθόλου ανασφάλεια καρδιά μου... η γραφή σου όχι μόνο είναι πάρα πολύ καλή και ευανάγνωστη αλλά και σε κάθε κεφάλαιο και πιο συγκροτημένη.

συνέχισε έτσι και μην μασάς μια... άκουμε και μένα... εγώ και αν είμαι τελειομανής... γι αυτό και δεν με ικανοποιεί ότι και να κάνω... αλλά στο τέλος λέω άστο καλό δες το ως άσκηση... που σε κάνει να τελειοποίησε Wink

να μην καταστρέφεις τίποτα απο ότι κάνεις για να μπορείς να βλέπεις τις ομοιότητες και της διαφορές για να σε βοηθάνε να καλυτερεύεις την γραφή σου Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 22 Ιουν 2011 - 10:45

xrysanthi έγραψε:
Mrs.Christina έγραψε:

Εμμ... Με λένε Χριστίνα... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 giggle Χρυσάνθη, την στιγμή που είδα το σχόλιό σου νόμιζα πως ήμουν σε λάθος τόπικ! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Το κοίταζα... Το ξανακοίταζα... Ε λέω δεν μπορεί... Λάθος θα έκανε η κοπέλα, δεν φταίνε τα αλλήθωρα τα ματάκια μου. Razz Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442

¶σε βρε Χρυσάνθη μου, δεν πρόκειται να σταματήσει αυτό ποτέ... Neutral Η συμβουλή σου είναι πολύ χρήσιμη. Smile Δεν το είχα σκεφτεί. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 413121 Σ'ευχαριστώ, ψυχή μου! kiss Επίσης, σε ευχαριστώ για δεύτερη φορά για τα σχόλιά σου πάνω στην ιστορία μου. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268 Πραγματικά, είναι ωραίο να μου υπενθιμίζει κάποιος κάθε φορά πως εξελίσσομαι. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 6512 Αυτός είναι και ο μεγαλύτερός μου φόβος. Εάν το ένα κεφάλαιό μου ήταν πολύ καλό και το επόμενο ήταν λιγότερο καλό, πραγματικά δεν θα το άντεχα. Θα ήμουν πολύ απογοητευμένη με τον εαυτό μου. Το ξέρω, λίγο υπερβολικό, αλλά είμαι τελειομανής και πεισματάρα. Και όταν κάνω κάτι στραβά, μπορώ ακόμα και σε κατάθλιψη να πέσω.
Επίσης να σε ενημερώσω πως συνεχίζω να διαβάζω την ιστορία σου. Έχω πορωθεί και σε λίγο φτάνω στο τέλος. Είναι πολλά τα κεφάλαια που έγραψες όσο έλειπα. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120
ωωωω Χριστέ μου κάποιος να με μαζέψει δεν πάω καθόλου καλά
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120

αχχχχ καλά λένε "ου γαρ έρχεται μόνο του" πάει τελείωσε με χάνετε κορίτσιααααα
Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120

και τώρα ας σοβαρευτούμε λίγο... γκουχου γκουχου.

Χριστινάκι μου γλυκό χαίρομαι που βοήθησα γιατί όπως είπα και πριν... και εγώ τα ίδια χάλια είμαι... δεν μπορώ να το χαλιναγωγήσω καθόλου... αφού λέω του άντρα μου... γιατί να μην υπάρχει ένα μικροτσιπς να το βάλω στον εγκέφαλο μου να καταγράφει ότι σκέφτομαι και να μου το βγάζει τυπωμένο και σε έτοιμη έκδοση Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120

αχουυυυ και που να σφίξουν οι ζέστες... αλλά πραγματικά για την πάθηση μου θα ήταν ότι έπρεπε... το μυαλό τρέχει με την ταχύτητα του φωτός τα χέρια όμως γ..... δεν υπακούνε... πως να τα συνδυάσω... και απο χρόνο???... έχω χάσει τον ύπνο μου για να γράφω και τώρα τα βλέπεις τα αποτελέσματα... δεν θυμάμαι ότι έχω απαντήσει... διαβάζω Χριστίνα γράφω Στέλλα... και που είσαι ακόμα... αν με ρωτήσεις όμως να σου πω οτιδήποτε για την ιστορία μου... θα σου γράψω τόμο ολόκληρο... δεν πάει άλλο ένα τρελογιατρό επειγόντως... με χάνετεεεεε Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120

να μην έχεις καθόλου ανασφάλεια καρδιά μου... η γραφή σου όχι μόνο είναι πάρα πολύ καλή και ευανάγνωστη αλλά και σε κάθε κεφάλαιο και πιο συγκροτημένη.

συνέχισε έτσι και μην μασάς μια... άκουμε και μένα... εγώ και αν είμαι τελειομανής... γι αυτό και δεν με ικανοποιεί ότι και να κάνω... αλλά στο τέλος λέω άστο καλό δες το ως άσκηση... που σε κάνει να τελειοποίησε Wink

να μην καταστρέφεις τίποτα απο ότι κάνεις για να μπορείς να βλέπεις τις ομοιότητες και της διαφορές για να σε βοηθάνε να καλυτερεύεις την γραφή σου Wink


Αυτό για το μικροτσιπ, το έχω σκεφτεί κι εγώ! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Όχι μόνο γιατί έχω πολύ έμπνευση, αλλά και γιατί μερικές φορές έχω έμπνευση αλλά βαριέμαι να καθίσω να γράψω. Razz Σ'ευχαριστώ πολύ Χρυσάνθη μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 403120 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουν 2011 - 15:35

Καλησπέρα, κορίτσια μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442

Θα ήθελα να σας πω πως είμαι σε πολύ καλό δρόμο με το 2ο Κεφάλαιο από το The Prisoner of a Dark Knight και θα ανεβεί ή σήμερα ή αύριο στα σίγουρα! Smile


Φιλάκια Πολλά! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
peby
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
peby


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 28
Τόπος : salonika
Αριθμός μηνυμάτων : 710
Registration date : 22/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουν 2011 - 15:36

τελεια!!!περιμενουμε την συνεχεια!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://robestenslife.blogspot.com/
Stella Sunlight
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Stella Sunlight


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 29
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 837
Registration date : 04/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Project Thoughts

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΔευ 27 Ιουν 2011 - 19:30

Χριστίνα μου τέλεια περιμένουμε συνέχεια απο την υπέροχη σου ιστορία.... study huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://stella-brokenheart-94.blogspot.com
Connie Cullen
Twilight Human
Twilight Human
Connie Cullen


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 30
Τόπος : Bristol, London, UK
Αριθμός μηνυμάτων : 95
Registration date : 23/07/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: See Through Lies

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΚυρ 31 Ιουλ 2011 - 17:36

Χριστίνα δεν έχω πρόσβαση γιατί λέει πως ενδέχεται να έχει περιεχόμενο για ενήλικες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.obythos09.blogspot.com
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 20:23

SURPRISE!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 6512 I'm Back!! Smile Μου λείψατε όλες τόσο πολύ! kiss Είστε ακόμα εκεί, περιμένωντας εμένα την απαράδεκτη;; Neutral Ελπίζω πως ναι, γιατί σας έχω καινούριο κεφάλαιο από το TPOADK Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 932365

Όσα και να πω, δεν μπορούν να εκφράσουν την ντροπή μου. Όσες συγγνώμες και να πω, δεν φτάνουν! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 Ήμουν διακοπές, έγιναν και κάποια πράγματα στην ζωή μου και δεν είχα ούτε χρόνο ούτε διάθεση για να κάτσω να γράψω. Θα έπρεπε να σας ειδοποιήσω, το ξέρω. Και ντρέπομαι τόσο πολύ! Embarassed

Το καινούριο κεφάλαιο είναι κοντά σας! ---> http://christianemarie.blogspot.com/2011/08/prisoner-of-dark-knight-2o.html Ελπίζω να σας αρέσει και να το ευχαριστηθείτε! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Καλή Ανάγνωση! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 20:46

χριστινακι μου μολις διαβασα την συνεχεια και θελω να σου ενα μεγαλο μπραβο.. Μου μετεφερες με ενα ιδιαιτερο τροπο μεσα απο την γραφη τα συνασιθήματα και των δυο .. Δεν θελω να πω τιποτα αλλο , δεν θελω να σχολιασω .. μια πληθωρα συναισθηματων με εχει καταβαλει ..και παλι συγχαρητηρια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 20:57

Φυσικα και θε επρεπε να ντρεπεσαι.... Embarassed Embarassed τστστστστστσ αισχος.... Wink

παρολαυτα ελπιζουμε να περασες ωραια στις διακοπες σου....οσο για το κεφαλαιο διαβασα και το πρωτο για να θυμηθω....πρεπει να πω οτι τον συμπονω τον εντουαρτ αλλα την λυπηθηκα τη μπελλα..την εχει κλεισμενη εκει μεσα και το κακο ειναι οτι η καημενη δεν ηξερε το γιατι...

τουλαχιστον ξερουμε οτι ο εντουαρτ την αγαπαει και αυτο μας καθυσυχαζει..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
robsten kiss
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
robsten kiss


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Ηρακλειο Κρητης
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 03/07/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 22:09

Μου ελειψε αυτη η ιστορια!!!Μπορει να εχεις ανεβασει μολις δυο κεφαλαια αλλα εχει γινει απο τις αγαπημενες μου ιστοριες!!! Smile
Η καημενη η Μπελλα προσπαθει να καταλαβει τι συμβαινει αλλα δεν καταφερνει και πολλα... Neutral Ο φοβος της και η θεληση της να φυγει επηρεαζουν τον Εντουαρντ,ομως ειναι δικαιολογημενη...!
Το σημαντικο ειναι οτι ο Εντουαρντ την αγαπαει πραγματικα και πιστευω πως η Μπελλα θα το καταλαβει συντομα...! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735
Ειναι παρα πολυ καλογραμμενη η ιστορια σου και ο τροπος που καταφερνεις να μου περνας τα συναισθηματα των ηρωων ειναι απισςτευτος...!
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Εχεις κανει καταπληκτικη δουλεια και σε αυτη την ιστορια αλλα και στις υπολοιπες!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 474941 Περιμενω με αγωνια τη συνεχεια!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vasia
New Moon Victim
New Moon Victim
vasia


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 27
Τόπος : Χαλκιδική
Αριθμός μηνυμάτων : 266
Registration date : 27/06/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤετ 3 Αυγ 2011 - 22:16

Χριστινάκι μου καλό Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 .... ελπίζω να πέρασες καλά στις διακοπούλες σου....
Με ξάφνιασε το κεφάλαιό σου... είχα ξεχάσει την ιστορία (είμαι απαράδεκτη το ξέρω Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 80711 ) και έκανα ένα φρεσκαρισματάκι και τη διάβασα ξανά.... Πολύ ωραίο κεφάλαιο.... Συνταρακτικό... Ανυπομονώ για τη συνέχεια.... Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 274215 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 4947 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 274215
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 12:47

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 201917 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 474941 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 474941

Πραγματικα δεν ξερω τι να πρωτοσχολιασω!!!!!!Εσυ παιδι μου κεντας!!!!!!!

Να ξεκινησω απο τις ενοτνες στιγμες που ειχαν οι δυο τους ....μεσα απο αυτες καταλαβαινεις ιδιαιτερα την αναγκη τον Εντουαρντ να αγαπησει και να αγαπηθει
Και η Μπελλα που φαινεται δυναμικος χαρακτηρας μπροστα στον ερωτα λυγιζει

ΟΙχαρακτηρες αναπτυχθηκαν πολυ σε αυτο το κεφαλαιο καΙ η Μπελλα και ο Εντουαρντ ειναι δικοι σου χαρακτηρες και δεν μοιαζουν με κανενα αλλο φανφικ η ιστορια
δημιουργησες κατι πολυ ομορφο και πρωτοτυπο!!!!!!
Οσο για τις περιγραφες σου ειναι τοσο ζωντανες και ζωηρες σαν εισαι και εσυ εκει!!!!!!!
Η τριτοπροσωπη αφηγηση σου παει γαντι και η πλοκη εχει δεσει τελεια!!!!!!
Οσο για την συνεχεια να την βαλεις γρηγορα για τι ανυπομονω να δω την επομενη μερα φανταζομαι το πρωτο φιλι δεν θα αργησει ετσι δεν ειναι?

Συγχαρητηρια κοριτσαρα μου!!!!!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ed<3
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ed<3


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 32
Τόπος : Φορκς!!!κ ακομα παρα περα...
Αριθμός μηνυμάτων : 3200
Registration date : 27/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 4 Αυγ 2011 - 23:09

Λοιπον Χριστινακι μου Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735 Χριστινακι μου Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735 Χριστινακι μου Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735 !!

Που χαθηκατε εσεις δεσποινις; Razz Razz Θελουμε να μας χαριζεται πιο συχνα αυτες
τις εξαιρετικες ιστοριες απο τα χερακια σας!!!Δεν σου κρυβω οτι αυτη η ιστορια
με τον σκοτεινο ιπποτη μου εχει κλεψει την καρδια Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 616544 πεθαινω να βλεπω τον Εντουαρντ
ετσι μια σκοτεινη φιγουρα που ομως μεσα του εχει αγαπη για ενα ατομο που το θυμαται
απο την ηλικια των 7 χρονων και ειναι απο τοτε αμετακλητα ερωτευμενος μαζι της Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 868134

Μου αρεσει αυτη η κτητικοτητα του Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 500229 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 500229 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 500229 ακομα και αν
δυσαρεστη αυτο την Μπελλα!Αλλο που δεν θα θελει και αυτη στο τελος...
Να την κλειδαμπαρωσει να μεινουνε και λιγακι μονη τους...Ξερεις τωρα εσυ Razz το ενα φερνει το αλλο Cool Cool Cool ....

Με αφηνεις αφωνη Shocked Shocked Shocked αλαλη Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 921765 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 921765 και οτι αλλο θες απο αυτη την ιστορια μου πεφτει και το σαγονι Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 558691 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 558691 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 558691 !!!Με ικανοποιησε απολυτα διαβαζοντας την...Γραφεις υπεροχα και εχεις τοση πολυ εμπνευση που θα επρεπε να την διοχετευεις πιο συχνα Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 καρδια μου!Το ξερω οτι ισως δεν προλαβαινεις αλλα στ'αληθεια νιωθω πολλες φορες οτι μου λειπουν οι ιστοριες σου, μου λειπει να διαβασω κατι απο το παρακατω Sad Sad μου λειπει το Χριστινακι μας!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 465227 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 465227

Τρελουλα μου ''ΕΣΚΙΣΕΣ'' Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998 Εγω θα ειμαι εδω και θα περιμενω συνεχεια!!! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 620541
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠαρ 5 Αυγ 2011 - 1:04

Aloha! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 6512 Κοριτσάκια μου, μόλις πρόλαβα να μελετήσω τα σχόλιά σας και έχω μείνει άφωνη! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 737142 Πραγματικά, είστε φοβερές όλες σας! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 577643 Με βοηθάτε τόσο πολύ! Σας ευχαριστώ! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268

Ελινάκι μου
, όπως πάντα από τις πρώτες, σ'ευχαριστώ απίστευτα πολύ! kiss Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο χαίρομαι που σου πέρασα αυτά τα συναισθήματα. Smile

Δεσποινάρα, πες τα! Ρίξε μπινελίκια! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 945889 Είμαι για σκότωμα! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για το σχόλιό σου, αγάπη μου! huggie

Robsten kiss μου, σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για τα καλά σου λόγια! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 174341 Πραγματικά με συγκινείς! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735

Βάσια μου, γλυκιά! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Ε μα φυσικά την ξέχασες, αφού εγώ η x2 απαράδεκτη ξέχασα να γράψω! Razz Δεν πειράζει, Βασιούκο μου! Εσύ να'σαι καλά! Smile Σ'ευχαριστώ κι εσένα για το σχόλιό σου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 465227

Γεωργίτσα μου, (έχω ξεχάσει τελείως το Μπέλλα Razz ) ψυχή μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Σε ΥΠΕΡευχαριστώ για όλα! kiss Πάντα θα το λέω, είσαι το στήριγμά μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268

Μαρίναααααααααα!!!!!!!!!!!
cry Με έκανες να κλάψω!!!!! Neutral Τι σχόλιο ήταν αυτό, βρε καρδιά μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 31995 Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 31995 Αι στο καλό, βραδιάτικα! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 876749 Sad Εγώ, δεν σου κρύβω πως το σχόλιό σου μου έχει κλέψει την καρδιά! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 150320 Razz Ναι, κι εγώ λατρεύω τον Darkward! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 616544 Σ'ευχαριστώ άπειρα πολύ για τα λόγια σου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442 Σου υπόσχομαι πως θα προσπαθήσω να ασχοληθώ περισσότερο με τις ιστορίες μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 630836 Κι εμένα μου λείπεις, κοριτσάρα μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 603117

Μια τελευταία φορά, σας ευχαριστώ όλες για την υποστήριξή σας και την αγάπη σας! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 382268

Until next time... Wink

Φιλάκια Πολλά! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 10 Νοε 2011 - 15:01

Καλησπέρα σε όλες σας! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 6512

Ναι, ναι, εγώ η βλαμμένη θυμήθηκα να πατήσω το πόδι μου σ'αυτό το φόρουμ μετά από συνεχόμενη απουσία και στήσημο! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 80711 Συγγνώμη, συγγνώμη και ξανά συγγνώμη!!! Η ζωή όμως τρέχει κι εγώ είχα μείνει λίγο πίσω, γι'αυτό πήρα τον χρόνο μου να βάλω ξανά στόχους με σκοπό να τους υλοποιήσω άμεσα και φυσικά να καθαρίσει λιγάκι το μυαλό μου.

Μου λείψατε ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ πολύ! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 577643 Όπως επίσης μου έλειψε και το γράψιμο. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 413121 Γι'αυτόν ακριβώς τον λόγο σας γράφω αυτό το μήνυμα, διότι, ΘΕΛΩ πραγματικά να ξαναμπώ σε πρόγραμμα κ.τ.λ. Απλώς δεν μπορώ να ανεβάζω καινούρια κεφάλαια τόσο συχνά όσο παλαιότερα καθώς όσο μεγαλώνουμε, οι υποχρεώσεις είναι και ανάλογες. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 592681

Απ'ότι φαίνεται θα ξεκινήσω με ένα καινούριο κεφάλαιο από το Dilemma και σίγουρα θα συνεχίσω με το The Prisoner of a Dark Knight! Έχω πραγματικά έμπνευση για αυτές τις 2 ιστορίες αυτό τον καιρό και θα προσπαθήσω άμεσα να ανεβάσω το κεφάλαιο! Wink

Ό,τι ερωτήσεις ή απορείες έχετε, φυσικά ρωτήστε με ελεύθερα! kiss

Φιλάκια Πολλά,
~Χριστίνα. Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΠεμ 10 Νοε 2011 - 15:03

χριστινακι μου ξερεις ποσο λατρευω τις ιστοριες σου!!!!!! να σαι σιγουρη οτι θα περιμενω με αγωνια νεο κεφαλαιο!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011 - 0:36

Καλησπέρα σε όλους!! kiss

Χθες το απόγευμα, είπα να ελέγξω τα σχόλια που έχετε αφήσει αρκετοί από εσάς στο blog μου και κατά την διάρκεια της αναζήτησής μου, έπεσα πάνω σε κάποια που με έκαναν να σκεφτώ σοβαρά. Τα σχόλια αυτά ήταν αναρτημένα στο 7ο Κεφάλαιο του Bring Me Back To Life και ένα έλεγε τα εξής:
Σπόιλερ:
Πραγματικά ευχαριστώ όποιον το έγραψε αυτό μέσα από την καρδιά μου! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 98735 Ναι, το να γράφω είναι μέσα στην ζωή μου και μάλιστα το μεγαλύτερο κεφάλαιό της! Smile

Κάπως έτσι λοιπόν, άνοιξα το Word πριν το καταλάβω και οι λέξεις κυλούσαν νεράκι! Και μέσα σε 1 μέρα, είχα έτοιμο το 8ο Κεφάλαιο το οποίο και έχει αναρτηθεί στο blog μου για όσους θέλουν να ξαναθυμηθούν αυτή την ιστορία! Wink

Παράλληλα, εγώ είχα ξεκινήσει ένα καινούριο κεφάλαιο από το Dilemma το οποίο θα ανεβεί σύντομα, όμως βλέπετε καμιά φορά έρχονται και τα απρόοπτα και ως γνωστή τρελάρα που είμαι, ανέβασα το λάθος κεφάλαιο. Razz

Περιμένω τα σχόλιά σας με τόση αγωνία όση δεν φαντάζεστε! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 6512 Απολαύστε το! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 34442

http://christianemarie.blogspot.com/2011/11/bring-me-back-to-life-8.html

Φιλάκια Πολλά! Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
i love edward 2
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
i love edward 2


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : N.Λεσβου
Αριθμός μηνυμάτων : 1266
Registration date : 08/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011 - 1:32

ειλικρινα χαιρομαι παρα πολυ που συνεχισες αυτη την ιστορια ειναι μια απο τις αγαπημενες μου ιστοριες εδω ο εντι ειναι τοσο ευαισθητος και τοσο αθωος ειναι απλα υπεροχος με γοητευει απιστευτα περιμενω με πολυ μεγαλη ανυπομονησια να δω πως θα εξελιχτει αυτη η ιστορια το κεφαλαιο ηταν παρα πολυ ωραιο τρυφερο και πολυ γλυκο και οι δυο νιωθουν κατι το οποιο ειναι αρκετα δυνατο πιστευω για να τους κρατησει μαζι αν και για τους δυο ειναι πρωτογνωρο και δεν ξερουν πως να το αντιμετωπισουν...μπραβο περιμενω με ανηπομονησια το επομενο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ROBELINA
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ROBELINA


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 5931
Registration date : 30/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Mrs.Christina's Blog...!!!   Mrs.Christina's Blog...!!! - Σελίδα 4 I_icon_minitimeΤρι 22 Νοε 2011 - 10:58

ειλικρεινα χαιρομαι τοσο πολυ που συνεχισες αυτη την ιστορια , ηταν παντα απο τις αγαπημενες μου!!!!!!!!! ενα ακομα υπεροχο κεφαλαιο απο τα μαγικα δ=σου χερακια , αυτη η ιστορια καθε φορα μου βγαζει τοσο δυνατα συναισθηματα, τοσο ομορφα και αγνα συνασιθηματα. οι ηρωες μας ειναι δυο ανθρωποι που τωρα γνωρισαν τον ερωτα και αυτο ειναι τοσο ομορφο απο μονο του . μου αρεσει αυτος ο εντ ειναι τοσοσ ευαοσθητος και ξετρελαθηκα που εκμυστηρευτηκε οτι ειναι η ελπιδα του και η τελετευαια σκηνηπου ητνα αγκαλιασμενοι , ηταν μια τοσ δυαντη σκηνη!!!!!!!! μπραβο σου χριστινακι μου εκανες καταπληκτικη δουλεια για ακομα μια φορα!!!!!!!!περιμενω με αγωνια οποιοδηποτε κεφαλαιο απο οπαιδηποτε ιστορια με αγωνια!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Mrs.Christina's Blog...!!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 4 από 5Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Geo's Blog!
» MariaCullenSalvatore blog....!!!
» Sandra's Blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations-
Μετάβαση σε: