Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!

Πήγαινε κάτω 
+53
crazy
despina aek
Mrs.Christina
hiddenfantasy
T-NM-E-BD
pink
VLaSia =)
kristen(a)
evaki
patrick
Morena
Fotis333
Dr_Rena_Hale
ntinaki
iliana101
d@n@e twilight!
DEMONA CULLEN PATTINSON
AST
evi
Stellouko
Elki
CaBaaL
bluesea
twilight_hooked
linaki
~Rob-Patty~
edward_20
Ms Cullen
nasiatheslayer
emma cullen pattinson
ΕΡΗ
kanty
@Dark_Lord@
lila-->twi!ight<3
chris-cullen
April
maraki-twilightholic
Christy
kalkat
Darkbella
Rozali87
Lancelot
SilverMusk
WhiteQueen
Marilou
bedward__
magic princess
Alexadruby the vampire
Ειrιnι
Isabella21
maraki13_10
scarlet rose
ioannaki-twilightaddicted
57 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
T-NM-E-BD
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
T-NM-E-BD


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 35
Τόπος : Αθανιστάν!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2274
Registration date : 03/09/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 1:12

Και ψαχνω ψαχνω ψαχνω μες τη ψυχη μου ψαχνω...που λεει και η Βισση
Εντουαρτ η κάτι παρομοιο στο χαρακτηρα παντα δεν βρίσκω
ειμαι21,5 αρα κοιταω 20 -27 ειμαι ομως φοιτητρια αρα περιορίζομαι στους μεχρι και 24
τι να πω ολοι κοιτανε πως να σε ριξουν Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 432315 δε λεω καποιες φορές μπορει να ψαχνεις απλα αυτό αλλα δεν ειναι ΜΟΝΟ αυτό..σε συζητησεις που εχω κάνει οι περισσότεροι υποστηριζουν
οτι αυτή η φαση δεν υπαρχει σε αυτές τις ηλικιες στιην εποχήμας..Ψαχνουν αλλα και 1α απο ολα τον εαυτό τους τι θα κανουν με τη σχολή που θα βρουν λεφτα για αμαξι διακοπες και τα συναφλη εδω δεν μπορουν να τα βρουνε με τον εαυτό τους τις κοπελες τους θα στηρίξουν?
Σορι αγόρια αλλά ειμαι φοιτητρια 2,5 χρονια τωρα και αυτό βλεπω..ή εμεις θα κοιταμε μεγαλύτερους ή εσεις θα προσπαθησετε να αλλαξετυε λιγο ας μην ειστε τοσο παιδακια
ή θα συμβιβαστουμε και θα κανουμε τα στραβα ματια εμειις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 3:28


Τ-ΝΜ-Ε-BD αυτα που γραφεις ειναι πολυ σωστα !!Δυστυχως επικρατει ρηχοτητα στις νεαρες ηλικιες!!!Για να ειμαι ομως ειλικρινης δεν φταινε μονο τα αγορια!!!Εχουν χαλασει και οι κοπελες!!!Ειναι πολλες που θελους μια σχεση της πλακας για να περνανε καλα!!Ξερεις ποσες και και-καλα-φιλες-μου μου εχουν πει στο παρελθον ''Γιατι εισαι μονη σου ρε Μητσο ???Γιατι τους απορριπτεις χωρις δευτερη σκεψη????Βρες ενα νοστιμο αγορακι να περνας καλα''!!!!Αντε εγω τωρα να τους εξηγησω οτι αυτο που υπαρχει αναμεσα στα ποδια μας δεν ειναι για ευρεια χρηση...και οτι ειμαστε ανθρωποι...με συναισθηματα....οχι ζωα....κλπ κλπ !!!Καταλαβες???Οποτε γιατι να αλλαξει ενα αγορι οταν ακομα και ετσι οπως ειναι επιπολαιος μπορει να βρει ανετα αυτο που θελει???Αλλαζουν μονο οταν βαριουνται την επιπολαιοτητα ...δηλαδη οταν μεγαλωνουν λιγο και εχουν μπουχτησει απο την φτηνια ή οταν βρεθει καποια που θα την ερωτευτουν πραγματικα και θα τους φερει τα πανω κατω!!

Υπομονη κοριτσια ...υπομονη ....!!!Αφου παντρευτηκε η Καρι τον Mr Big....ολα γινονται και ολοι καποια στιγμη σοβαρευουν!!!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την scarlet rose στις Σαβ 26 Ιουν 2010 - 16:11, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hiddenfantasy
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
hiddenfantasy


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 36
Τόπος : Where the fairytale begins......
Αριθμός μηνυμάτων : 1204
Registration date : 23/05/2009

Forks Student Profile
Team: Egyptians Egyptians
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 8:35

scarlet rose έγραψε:

Τ-ΝΜ-Ε-BD αυτα που γραφεις ειναι πολυ σωστα !!Δυστυχως επικρατει ρηχοτητα στις νεαρες ηλικιες!!!Για να ειμαι ομως ειλικρινης δεν φταινε μονο τα αγορια!!!Εχουν χαλασει και οι κοπελες!!!Ειναι πολλες που θελους μια σχεση της πλακας για να περνανε καλα!!Ξερεις ποσες και και-καλα-φιλες-μου μου εχουν πει στο παρελθον ''Γιατι εισαι μονη σου ρε Μητσο ???Γιατι τους απορριπτεις χωρις δευτερη σκεψη????Βρες ενα νοστιμο αγορακι να περνας καλα''!!!!Αντε εγω τωρα να τους εξηγησω οτι αυτο που υπαρχει αναμεσα στα ποδια μας δεν ειναι για ευρεια χρηση...και οτι ειμαστε ανθρωποι...με συναισθηματα....οχι ζωα....κλπ κλπ !!!Καταλαβες???Οποτε γιατι να αλλαξει ενα αγορι οταν ακομα και ετσι οπως ειναι επιπολαιος μπορει να βρει ανετα αυτο που θελει???Αλλαζουν μονο οταν βαριουνται την επιπολαιοτητα ...δηλαδη οταν μεγαλωνουν λιγο και εχουν μπουχτησει απο την φτηνια ή οταν βρεθει καποια που θα την ερωτευτουν πραγματικα και θα τους φερει τα πανω κατω!!

Υπομονη κοριτσια ...υπομονη ....!!!Αφου παντρευτηκε η Καρι τον Mr Big....ολα γινονται και ολοι καποια στιγμη σοβαρευουν!!!

Συμφωνω...οταν ειναι να ερθει κατι θα ερθει....δεν χρειαζεται να δινεις εξηγησεις σε κανεναν απο τη στιγμη που δεν θα καταλαβει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.net/
pink
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
pink


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 32
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Registration date : 20/01/2010

Forks Student Profile
Team: Carlisle - Esme Carlisle - Esme
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 9:27

scarlet rose έγραψε:

Τ-ΝΜ-Ε-BD αυτα που γραφεις ειναι πολυ σωστα !!Δυστυχως επικρατει ρηχοτητα στις νεαρες ηλικιες!!!Για να ειμαι ομως ειλικρινης δεν φταινε μονο τα αγορια!!!Εχουν χαλασει και οι κοπελες!!!Ειναι πολλες που θελους μια σχεση της πλακας για να περνανε καλα!!Ξερεις ποσες και και-καλα-φιλες-μου μου εχουν πει στο παρελθον ''Γιατι εισαι μονη σου ρε Μητσο ???Γιατι τους απορριπτεις χωρις δευτερη σκεψη????Βρες ενα νοστιμο αγορακι να περνας καλα''!!!!Αντε εγω τωρα να τους εξηγησω οτι αυτο που υπαρχει αναμεσα στα ποδια μας δεν ειναι για ευρεια χρηση...και οτι ειμαστε ανθρωποι...με συναισθηματα....οχι ζωα....κλπ κλπ !!!Καταλαβες???Οποτε γιατι να αλλαξει ενα αγορι οταν ακομα και ετσι οπως ειναι επιπολαιος μπορει να βρει ανετα αυτο που θελει???Αλλαζουν μονο οταν βαριουνται την επιπολαιοτητα ...δηλαδη οταν μεγαλωνουν λιγο και εχουν μπουχτησει απο την φτηνια ή οταν βρεθει καποια που θα την ερωτευτουν πραγματικα και θα τους φερει τα πανω κατω!!

Υπομονη κοριτσια ...υπομονη ....!!!Αφου παντρευτηκε η Καρι τον Mr Big....ολα γινονται και ολοι καποια στιγμη σοβαρευουν!!!


πωπω δικιο εχεις!!! εμενα στο σχολειο να φανταστεις πριν 3 χρονια η "φιλη" μου με λυποταν γιατι δεν ειχα αγορι το πιστευεις λες και ημουν καμια γρια 80 χρονων και μονη!!! Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 921765 τελικα τα εφτιαξα με καποιον που ηταν φιλος μου αλλα τελικα καταλαβα πως ημουν επιπολαιη και δεν το εκανα για μενα αλλα για να με παρατησει η "φιλη" μου να μου λεει οτι ειμαι μπακουρι!!! αφηστε τα να δειτε πως επιρρεαζομαστε!!! και πληγωσα και τον κακομοιρη που του αρεσα πολυ και ολο μαζι μου ηθελε να ειναι! και ηταν τοσο γλυκος αλλα οταν δεν υπαρχει καπνος δεν υπαρχει και φωτια και του ειπα ψεμματα για να τον παρατησω γιατι δεν ηθελα να του πω οτι δεν μου αρεσε καθολου γιατι ηταν φιλος μου και ενιωθα ασχημα αλλα μετα ενιωθα ασχημα και γιατι του ειπα ψεμματα!!! αφηστε τα δυσκολες καταστασεις!!!! αλλα να δειτε πως επιρρεαζομαστε απο αλλους! αυτο κοριτσια δλδ το να αφησεις την ανεξαρτησια που σου δινει η ελευθερια ειναι πολυ δυσκολο πραγμα να αφησεις! γιατι καθομαι πολλες φορες και σκεφτομαι οτι αν θα εχω σχεση θα πρεπει να του δινω ρεπορτο τι κανω και που παω οπως και εκεινος σε εμενα γιατι ετσι ειναι το σωστο αλλα δεν νομιζω να μπορω να το κανω αυτο! αγχωνομαι και μονο στην σκεψη! επομενως.... δεν ξερω τι θα ξημερωσει αυριο αλλα γι' αυτο μου αρεσει η ζωη γιατι ειναι γεματη εκπληξεις..... δεν ξερουμε τι θας μας ξημερωσει.... ετσι??? Smile Smile Smile Smile Smile Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 11 Ιουν 2010 - 9:49

Παιδιά, εγώ όσο και να φαίνεται περίεργο για την ηλικία μου, έχω βρει καποιον(με τον οποίο είμαι μαζί από πέρυσι, αλλά με αγαπάει από τότε που είμασταν 9 χρονών) που ξέρει να αγαπάει.Μερικές φορές φοβάμαι μην τον πληγώσω εγώ αντί για εκείνος εμένα. Neutral Παιδιά ζω ένα παραμύθι...Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 98735Πάντα έλεγα πως αληθινός έρωτας δεν υπάρχει από τόση μικρή ηλικία...Αλλά έκανα λάθος!Τον είχα από μωρό μπροστά μου, είμασταν κολλητοί, και καταλήξαμε μαζί!Ότι λέω εγώ πάντα είναι σωστό για'κείνον(οκ μερικές φορές καταντάει βλακεία λίγο γιατί είναι σαν να μην έχει δική του άποψη και συνέχεια με υποστηρίζει), μαλώνουμε για χαζά και πάντα ξέρει τι να πει την κατάλληλη στιγμή...Είναι το μόνο άτομο που με κάνει να κοκκινίζω και με κάνει να νιώθω αγαπητή...Οκ, μπορεί να μην κρατήσει για πάντα η σχέση αυτή, αλλά τουλάχιστον θα έχω ζ'ησει κάτι ωραίο και αγνό...Από την άλλη όμως λέω:Πως γίνεται να πληγώνεις κάποιον σχεδόν κάθε μέρα(όχι τώρα πια γιατί είμαστε μαζί), να είσαι με άλλα αγόρια και να πληγώνεται, να μην του έδινες σημασία και ακόμα να σε αγαπάει?? Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 876749 Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 17 Ιουν 2010 - 12:23

εγω προσωπικα απο τοτε που αρχισα με το Twilight εχω το θεμα που εχετε ολες.αλλα θα πρεπει να ξερουμε εαν θελουμε να ζουμε στην πραγματικοτητα οτι τελοιοι ανθρωποι δεν υπαρχουν.το θεμα ειναι στη ζωη σου να ψαχνεις να βρεις αυτον που θα σε κανει να τον θελεις και μετα απο πολυ καιρο.γιατι οταν θα φυγει ο ερωτας πρεπει να μεινει η αγαπη,και αν δεν υπαρχει αυτο τοτε καταλαβαινεις οτι δεν υπαρχει τιποτα.και το σημαντικοτερο ειναι να εισαι με καποιον επειδη το θελεις εσυ και οχι για να μην λενε οτι εισαι μονος σου.τον ανθρωπο που θα τον αγαπησεις μπορει να τον βρεις στα 18 αλλα μπορει να τον βρεις και στα 30 δεν παιζει ρολο αυτο.γι αυτο να κανετε σωστες επιλογες. kiss kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bluesea
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
bluesea


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 300
Registration date : 20/08/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 18 Ιουν 2010 - 1:29

Συμφωνω με όσα έχουν λεχθει (ότι τα αγορια ειναι επιπόλαια, ότι οι γυναικες αρχισαμε να αναζηταμε τη μια νυχτα). όμως πού θα παέι αυτη η κατασταση;
Ειμαι μόνη μου 2,5 χρονια από επιλογή. Δε θελω να κανω σχεση για το "θεα Αθηναι". ομως κουραστηκα. Μου έλειψε η ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΟΤΗΤΑ.

πού χαθηκαν τα συναισθηματα; Η ειλικρινεια;

Δε νομιζω ότι φταινε τα συγκεκριμενα βιβλια. Αυτα απλώς ήταν η αφορμη για να βγουν οι ελλειψεις και οι αναγκες στην επιφάνεια.

Αν δεν αλλάξουμε εμεις, δε θα αλλαξει τίποτα..........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
crazy
Twilight Human
Twilight Human
crazy


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 32
Τόπος : πορτο ραφτη,αττικη
Αριθμός μηνυμάτων : 44
Registration date : 16/10/2009

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 26 Ιουν 2010 - 23:31

Γεια σας και απο εμενα!!!!!

Η σχεση μου με το αλλο φυλο,νομιζω οτι εγινε λιγο πιο ιδιαιτερη απο οτι ηταν!
Τι εννοω?
Ποτε δεν ημουν κοριτσι που πιστευε στον πριγκηπα των ονειρων κτλ και ουτε πιστευω σ'αυτα μεχρι και τωρα,αν και ειμαι ρομαντικο ατομο...Δεν πιστευα οτι δεν υπαρχουν παιδια που να ειναι καλα και να ξερουν να φερονται σωστα σε μια κοπελα(φυσικα συνειδητοποιησα οτι κανω λαθος)!!!!

Ετυχε ομως στις αρχες του χρονου,να γνωρισω καποιο παιδι που ηταν 2 χρονια μεγαλυτερος απο εμενα και ενιωθα παρα πολυ ωραια μαζι του γιατι ηταν πολυ ρομαντικος και τοσο πολυ γλυκος μαζι μου,τοσο πολυ που πραγματικα ενιωθα οτι πετουσα καθημερινα και ζουσα κατι εξωπραγματικο.Ηταν καπως σαν τον δικο μου edward!!!!Ηταν τοσο ωραιο ολο αυτο οσο και η σχεση του edward και της bella(ετσι το ταυτησα εγω)...Αν και τωρα δεν ειμαστε μαζι(μονο και μονο λογο αποστασης),καταλαβα ομως οτι,καλα παιδια υπαρχουν εκει εξω...Για καθε μια απο εμας κοριτσια,υπαρχει ενας δικος μας edward,απλα οταν θα ειναι η σωστη στιγμη θα εμφανιστη στην ζωη μας!!!

Το συμπερασμα ειναι οτι τα βιβλια και η ταινια με εκαναν λιγο πιο ρομαντικη απο οτι ημουν και με εκαναν να μην βλεπω τα αγορια μονο απο την αναισθητη πλευρα τους,αλλα και απο την ευαισθητη και καλη τους....

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bluesea
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
bluesea


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 300
Registration date : 20/08/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤετ 7 Ιουλ 2010 - 17:28

και σε αυτό το συμπέρασμα να παραμεινεις.
όλοι εχουμε δύο πλευρες. ανάλογα με το άτομο που είναι απεναντι μας αντιδρούμε και συμπεριφερόμαστε διαφορετικά.
Κάπου εκει εξω υπάρχει ο καταλληλος για μας. ΑΝ δε φοράμε παρωπίδες σίγουρα καπου θα τον πετύχουμε.
και τότε θα ζήσουμε τη δικη μας ρομαντικη ιστορία.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
demi cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
demi cullen


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 33
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 2219
Registration date : 03/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΣαβ 2 Οκτ 2010 - 23:16

αχ παιδια δεν ξερω εσεισ αλλα εγω απο τοτε που ειδα ολο το twilight saga εχω γινει πιο απαιτητικη σε αυτα που ψαχνω αλλα φυσικα τοσο τελειοι αντρεσ δεν υπαρχουν και θελοντασ και μη επανερχομαι στη πραγμαιτικοτητ πολυ γρηγορα και λεω αρε ρε γα..το γιατι να μη υπαρχουν τετοιεσ σχεσεισ ποια μεταξυ των 2φυλων και αν υπαρχουν ειναι πολυ σπανιεσ και οποιοσ τη εχει βρει πρεπει νιωθει φανταστικα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
marina


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Τόπος : κόρινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 3084
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΚυρ 3 Οκτ 2010 - 0:43

Δεν υπάρχουν τέλειοι άνθρωποι. Μόνο άνθρωποι που αγαπάμε πολύ! Δεν άλλαξε τίποτα μετά το Λυκόφως. Ο Έντουαρντ είναι ένας εξωφρενικά τέλειος χαρακτήρας και κάτι τέτοιο δεν υπάρχει. Δεν έχει ψεγάδια ή ελαττώματα. Δεν έχω γίνει επιλεκτική ούτε ψάχνω το τέλειο,γιατί ούτε εγώ,ούτε κανένας άλλος δεν είναι τέλειος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Kornilia PattinsonCullen
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Kornilia PattinsonCullen


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 27
Τόπος : With MY Edward
Αριθμός μηνυμάτων : 309
Registration date : 07/03/2011

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 0:00

Εγώ από τότε που είδα το Λυκόφως έψαχνα έναν Έντουαρντ. Δε νομίζω οτι θα βρω κάποιον που θα είναι σαν τον Έντουαρντ αλλά προσπαθω. Είμαι πολύ ερωτευμένη με τον κολλητό μου αλλά δε μου έχει δείξει οτι νιώθει το ίδιο οπότε δε ξέρω τι να κάνω Neutral
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://twilightsagaforum.forumgreek.com/
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠεμ 30 Ιουν 2011 - 0:03

Ουτε καν να το σκεφτεσαι δεν πρεπει...αυτα ερχονται απο μονα τους......Οσο για τις σχεσεις αναμεσα σε κολλητους ειναι πολυ επικινδυνες...πιστεψε με ξερω απο πρωτο χερι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Bella Marie Swan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bella Marie Swan


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Registration date : 05/09/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 6 Σεπ 2011 - 13:32

scarlet rose έγραψε:
Κοιτα!!!Ειναι πολυ μεγαλο θεμα συζητησης!!!Και εγω χαζορομαντικη ειμαι και γιάυτο εχω κλεισει απο τωρα πρωτο τραπεζι ραφι !!!!
Αυτό με το ράφι είχε πολλή πλάκα!

Λοιπόν...
Αφότου διάβασα το Λυκόφως,άρχισα να ψάχνω κάποια ευγενική,ρομαντική ψυχή,που να λατρεύει τις βόλτες στο φεγγαρόφωτο και να αντέχει την εμμονή μου με το Twilight και το διάβασμα.Δεν την έχω βρει ακόμα,αλλά ευελπιστώ να γίνει σύντομα.
Αν και κάτι τέτοιο ψάχνω,σε στυλ Έντουαρντ... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://instagram.com/eva_filippa
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 6 Σεπ 2011 - 14:04

Μικρη εισαι ακομη...μην βιαζεσαι...θα ερθουν ολα στην ωρα τους.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Bella Marie Swan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bella Marie Swan


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Registration date : 05/09/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 6 Σεπ 2011 - 14:09

Κάθε πράγμα στον καιρό του... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://instagram.com/eva_filippa
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 6 Σεπ 2011 - 14:10

Ετσι ειναι και το σωστο... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Bella Marie Swan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bella Marie Swan


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Registration date : 05/09/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 6 Σεπ 2011 - 14:13

Πάντως,δεν θα με χάλαγε να έβρισκα την αδερφή ψυχή μου! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://instagram.com/eva_filippa
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΤρι 6 Σεπ 2011 - 14:15

Να βρεις την αδερφη ψυχη σου απο τοσο μικρη ειναι λιγο δυσκολο....εδω εγω ειμαι με το αγορι μου εδω και τοσα χρονια και ενω τον αγαπαω παρα πολυ δεν νομιζω πως ειναι η αδερφη ψυχη μου...αμφιβαλλω κι ολας αν υπαρχει κατι τετοιο....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Bella Marie Swan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bella Marie Swan


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Registration date : 05/09/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 9 Σεπ 2011 - 19:11

Κάποτε θα την βρω,όμως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://instagram.com/eva_filippa
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 9 Σεπ 2011 - 19:53

Στο ευχομαι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Bella Marie Swan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bella Marie Swan


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Registration date : 05/09/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 9 Σεπ 2011 - 19:55

Ευχαριστώ!
Μέχρι τότε,φαντάζομαι έναν με το χαρακτήρα του Έντουαρντ και την εμφάνιση του Τζέικομπ.Δύο σε ένα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://instagram.com/eva_filippa
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 9 Σεπ 2011 - 19:57

Εγω προτειμω σε εμφανιση του Εντουαρντ....Ειδικα με τα ματια του...παντοτε με τραβουσαν περισσοτερο τα ανοιχτοχρωμα ματια...ειδικα τα πρασινα...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Bella Marie Swan
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Bella Marie Swan


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : Στα δάση του Φορκς,με την υπέροχη πρασινάδα!
Αριθμός μηνυμάτων : 3826
Registration date : 05/09/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 9 Σεπ 2011 - 20:01

Καλά,τα πράσινα μάτια είναι υπέροχα-η δεύτερη εναλλακτική μου αν δεν βρω καστανομάτη- αλλά τα καστανά είναι καταστροφικά ωραία...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://instagram.com/eva_filippa
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 5 I_icon_minitimeΠαρ 9 Σεπ 2011 - 20:10

Εξαρταται απο το χρωμα...και του τι σου βγαζουν οταν τα κοιτας...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
 
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 5 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Meadow Confessions-
Μετάβαση σε: