Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την Άµπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; Άραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!

Πήγαινε κάτω 
+53
crazy
despina aek
Mrs.Christina
hiddenfantasy
T-NM-E-BD
pink
VLaSia =)
kristen(a)
evaki
patrick
Morena
Fotis333
Dr_Rena_Hale
ntinaki
iliana101
d@n@e twilight!
DEMONA CULLEN PATTINSON
AST
evi
Stellouko
Elki
CaBaaL
bluesea
twilight_hooked
linaki
~Rob-Patty~
edward_20
Ms Cullen
nasiatheslayer
emma cullen pattinson
ΕΡΗ
kanty
@Dark_Lord@
lila-->twi!ight<3
chris-cullen
April
maraki-twilightholic
Christy
kalkat
Darkbella
Rozali87
Lancelot
SilverMusk
WhiteQueen
Marilou
bedward__
magic princess
Alexadruby the vampire
Ειrιnι
Isabella21
maraki13_10
scarlet rose
ioannaki-twilightaddicted
57 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Christy
Twilight Human
Twilight Human
Christy


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 27
Τόπος : athenC
Αριθμός μηνυμάτων : 54
Registration date : 30/01/2009

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Μαρ 2009 - 14:10

ιοαννακι μυ συμφονο απολυτα μαζι συ .. αυτη η ζοη πυ κανυν πραγματικα δεν υπαρχει.. ειναι ονειρικη...ο εντουαρντ εναι υπερβολικααα καλοσ και εροτευμενοσ με την μπελλα...αν και στην αρχη μπορο να πο οτι ελεγα "σιγα μην γυρισει αυτοσ να κοιτα3ει ποια? την μπελλα " αλλα στην πορεια ο εντουαρντ φανηκε..δεν 3ερο τι..9εΟΣ ισοσ..ειναι τοοσο ρομαντικο ολο το στορυ τησ τενιασ..μακαρι να γινοντυσαν στ αλη9εια..αλλα δν μπορει καπου 9α υπαρχει ενασ εντουαρντ (μπορει και λιγο "παραμορφωμενοσ" για κα9ε μια μασ ..


για αυτοο..just wait for the best prince you ever dreamt Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 150320
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xristina3.hi5.com
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Μαρ 2009 - 17:41

Τελειο θεματακι! εδω θα βγαλω τα εσωψυχα μου!!!

Λοιπον καταρχην να πω οτι ειμαι κι εγω ερωτευμενη με τον Edward οσο επιτρεπεται σε μια fun δλδ για ολα οσα εχει πανω του. Για την ομορφια του, την ευγενεια του, το χαμογελο του, την προστασια του, την αγνοτητα του, την ανιδιοτελη αγαπη του για τη Bella και για ολα τα χαρισματα του και τις αδυναμιες του.

Μην ξεχναμε οτι ο Εντουαρτ φαινεται σε μας ο τελειος αντρας για ολες εμας τις κοινες θνητες, αλλα στην περιπτωση του εργου ειναι ο τελειος αντρας για τη Μπελα. Ουτε η Τζεσικα τον ερωτευετα ουτε η Αντζελα ουτε καμια αλλη οπως η Μπελα. Το λεω αυτο γτ η Στεφανι πιστευω οτι θελει να δωσει εμφαση οτι ο Εντ δεν ειναι το προτυπο αντρα που θα μαγευε ετσι κι αλλιως τη Μπελα αλλα η αδερφη ψυχη της, το αλλο της μισο. Αυτο πρεπει και εμεις να βρουμε και για την καθε μια ειναι διαφορετικο.

Οφειλω να παραδεχτω οτι εχω ερωτευτει κεραυνοβολα και εχω ζησει ενα "παραμυθι" κι εγω σε μικρη ηλικια(υπηρχε βεβαια η αποσταση) του οποιυ οι συνθηκες δεν εηταν ιδανικες αλλα τουλαχιστον ενιωσα ερωτευμενη και ευτυχισμενη. αυτη η ταινια με εχει στιγματισει γτ την επομενη μερα απο την προβολη που πηγα να δω ηρθε και το οριστικο τελος αυτης της σχεσης που δεν ηταν ακριβως σχεση αλλα υπηρχε εδω και πααααρα πολλα χρονια διοτι καταλαβα πως ειναι πολυ δυσκολο να αισθανονται οι αλλοι αυτο που αισθανεσαι εσυ και οταν δεν αιθανονται τοσα οσα εσυ ειναι πολυ σκληρο.

Μη σας ζαλιζω αλλο με τις προσωπικες μου ιστοριες lol ! Το θεμα ειναι οτι στην ηλικια που ειμαι εγω -και φανταζομαι αυτο ισχυει και για σας- δεν θα συμβιβαστω για κανενα λογο με τιποτα λιγοτερο απο αυτα που ζηταω και νομιζω πως μου αξιζουν. Ο Εντουαρτ ειναι προτυπο συντροφου για μενα αν εξαιρεσουμε τα κοφτερα του δοντια οχι μονο για την ομορφια του και τα χαρισματα του αλλα και για το απολυτο ταιριασμα του με τη γυναικα της ζωης του.

Αυτο το απολυτο ταιριασμα θα κυνηγησω κι εγω, αυτην την ελξη, κι ας μην αγγιζει την τελειοτατα οπως αυτο το θεικο πλασμα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
scarlet rose
The Volturi Princess
scarlet rose


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 37
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Αριθμός μηνυμάτων : 3603
Registration date : 16/01/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Influencing emotions

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 6 Μαρ 2009 - 21:46

maraki-twilightholic έγραψε:
Μην ξεχναμε οτι ο Εντουαρτ φαινεται σε μας ο τελειος αντρας για ολες εμας τις κοινες θνητες, αλλα στην περιπτωση του εργου ειναι ο τελειος αντρας για τη Μπελα. Ουτε η Τζεσικα τον ερωτευετα ουτε η Αντζελα ουτε καμια αλλη οπως η Μπελα. Το λεω αυτο γτ η Στεφανι πιστευω οτι θελει να δωσει εμφαση οτι ο Εντ δεν ειναι το προτυπο αντρα που θα μαγευε ετσι κι αλλιως τη Μπελα αλλα η αδερφη ψυχη της, το αλλο της μισο. Αυτο πρεπει και εμεις να βρουμε και για την καθε μια ειναι διαφορετικο.

Οφειλω να παραδεχτω οτι εχω ερωτευτει κεραυνοβολα και εχω ζησει ενα "παραμυθι" κι εγω σε μικρη ηλικια(υπηρχε βεβαια η αποσταση) του οποιυ οι συνθηκες δεν εηταν ιδανικες αλλα τουλαχιστον ενιωσα ερωτευμενη και ευτυχισμενη.

Μη σας ζαλιζω αλλο με τις προσωπικες μου ιστοριες lol ! Το θεμα ειναι οτι στην ηλικια που ειμαι εγω -και φανταζομαι αυτο ισχυει και για σας- δεν θα συμβιβαστω για κανενα λογο με τιποτα λιγοτερο απο αυτα που ζηταω και νομιζω πως μου αξιζουν. Ο Εντουαρτ ειναι προτυπο συντροφου για μενα αν εξαιρεσουμε τα κοφτερα του δοντια οχι μονο για την ομορφια του και τα χαρισματα του αλλα και για το απολυτο ταιριασμα του με τη γυναικα της ζωης του.

Αυτο το απολυτο ταιριασμα θα κυνηγησω κι εγω, αυτην την ελξη, κι ας μην αγγιζει την τελειοτατα οπως αυτο το θεικο πλασμα!

Πω!!!Πω!!!Σαν να ακουω τον εαυτο μου!!!!Καποια απο αυτα σημερα τα συζητουσα το μεσημερι με την κολλητη μου !!!Απιστευτο!!!!

Και εγω ακριβως της ιδιας αποψης ειμαι!!!Μοιραζομαστε την ιδια φιλοσοφια!!!Και οχι μονο...!!!Ερωτευτηκα και εγω καποτε πολυ!!!Και η χημεια ηταν πολυ δυνατη!!!Απιστευτα δυνατη!!!Και εξακολουθει να υπαρχει....οπως εξακολουθει να υπαρχει και η αποσταση που μας χωριζει!!!!Και μαντεψε...ουτε σε εμενα ηταν ιδανικες οι συνθηκες!!!

Σκορπιος και εσυ,ε???και μετα σου λενε μην τα πιστευεις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μαρ 2009 - 2:06

xaxaxa!!! Αληθεια ε??? Τί να πώ.....Χαιρομαι που με καταλαβαινεις λοιπον....Σκορπιος κι εγω ναι!! Κι εγω δεν τα πιστευω αλλα καποια πραγμτα ειναι κοινα φαινεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μαρ 2009 - 2:16

Εγω κριος ειμαι αλλα κ παλι συμφωνω μαζι σας!!! Ο σκοπος ειναι να βρουμε το δικό μας Εντουαρντ και να μην συμβιβαστουμε με κατι λιγότερο!!! Και αφου λέμε προσωπικες εμπειριες....μια συμβουλη: να μην την πατησετε και βολευτητε με τον δικό σας Τζεικομπ όπως παραλίγο να κανει η Μπελλα στη Νεα Σελήνη!!! Στο τελος πληγωνονται κ οι 2 μεριες!!!
Να περιμενετε τον Mr. Right οχι τον Mr. Right Now!!!! Οι φιλοι καλυτερα να παραμενουν φίλοι!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μαρ 2009 - 2:18

April έγραψε:
Εγω κριος ειμαι αλλα κ παλι συμφωνω μαζι σας!!! Ο σκοπος ειναι να βρουμε το δικό μας Εντουαρντ και να μην συμβιβαστουμε με κατι λιγότερο!!! Και αφου λέμε προσωπικες εμπειριες....μια συμβουλη: να μην την πατησετε και βολευτητε με τον δικό σας Τζεικομπ όπως παραλίγο να κανει η Μπελλα στη Νεα Σελήνη!!! Στο τελος πληγωνονται κ οι 2 μεριες!!!
Να περιμενετε τον Mr. Right οχι τον Mr. Right Now!!!! Οι φιλοι καλυτερα να παραμενουν φίλοι!!!!

+φωνω παρα πολυ!! και ειδικα το "Να περιμενετε τον Mr. Right οχι τον Mr. Right Now" τελεια ατακα.... :congrats:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
chris-cullen
New Moon Victim
New Moon Victim
chris-cullen


Θηλυκό Τόπος : Forks!!:)
Αριθμός μηνυμάτων : 138
Registration date : 31/01/2009

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μαρ 2009 - 9:48

καλα..κατ'αρχας να πω πως το ΤΟΠΙΚ ειναι τελειοοοοοοοοοοοο!!! Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 474941

βασικα εγω δν ειμουν ποτε ονειροπαρμενη ή περιμενα τον πριγκιπα και ολα τα σχετικα.....
ξερω...οτι ενας με τα χαρακτηριστικα τ Εντουαρντ ειναι απιθανο να βρεθει...ειναι απλο...δυστυχως τα αγορια γυρω μας ειναι ανθρωποι κοριτσια...εχουν ελλατωματα...
μπορουμε να βρουμε τν δικο μας Εντουαρντ που ομως δν μοιαζει μ τν πραγματικο..(π δνειναι πραγματικος δλδ..)αλλα να ειναι για μας οτι ειναι και ο εντ. στν μπελλα.....
δν ψαχνουμε τον τελειο...γτ μ αυτν τν προοπτικη δν θα τν βρουμε ποτε..!
βρισκουμε καποιον...και τον τελειοποιουμε με τν αγαπη μας....αυτο ειναι το καλυτερο.
και ας μην ειμαστε απετιτικες..γιατι """εχετε σκεφτει ποτε αν γι αυτους πληρουμε την μπελλα της δικιας τους φαντασιας..???????????"""

εγω συγκεκριμενα τα χω μ'ενα παιδι π γ μενα ειναι ΤΕΛΕΙΟΣ......
και μπορει να ακουστει καπως....αλλα δεν θα τον αφηνα για κανεναν ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ γτ αυτος ειναι ο δικος μ..και μπορει να ειμαι ερωτευμενη με τον εντ.....να εχω κλαψει κι εγω..να εχω κολλησει..αλλα δν παυει να μην ειναι πραγματικο..ειμαι απλα fun οπως ειπε και μια κοπελα παραπανω....ενω με το αγορι μ....ειμαι πραγματικα ερωτευμενη..εχει διαφορα...


εμμ....αυτα....κοριτσια υπαρχει εντουαρντ για ολες μας....απλα δν ειναι αυτο π φανταζομαστε...ολοι ειναι διαφορετικοι και με ελλατωματα αλλα γ την καθε μια μας ξεχωριστοι....

και....μην "ψαχνετε" τον δικο σας...δν προκειται να τν βρειτε "ψαχνοντας"..
τα ωραια συμβαινουν απο εκει που δεν τα περιμενεις.... Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μαρ 2009 - 9:58

chris-cullen έγραψε:
και....μην "ψαχνετε" τον δικο σας...δν προκειται να τν βρειτε "ψαχνοντας"..
τα ωραια συμβαινουν απο εκει που δεν τα περιμενεις.... Wink

Συμφωνώ απόλυτα με το ποστ σου αλλά περισσότερο σε αυτό το τελευταίο κομμάτι. Αν βγαίνετε έξω με το να έχετε στο μυαλό σας μόνο κάποια συγκεκριμένα στάνταρ και απορρίπτετε με ευκολία όποιον άνθρωπο συναντάτε αυτό δεν είναι ιδιαίτερα καλή τακτική. Επίσης η "ψύχωση" του να βρω τον τέλειο και πότε θα τον συναντήσω δεν βοηθάει καθόλου!

Πριν μερικά χρόνια, όταν ήμουν κι εγώ έφηβη, αντιμετώπιζα συνεχώς αυτού του είδους τα προβλήματα. Τον να βρω τον τέλειο τύπο και να κάνω την τέλεια σχέση μου είχε γίνει εμμονή. Έβγαινα έξω και σκεφτόμουν ότι η μοίρα μου επιφύλλασε κάποια έκπληξη κάθε φορά! Το αποτέλεσμα ήταν ή να μπλέκω με λάθος τύπους ή οι εξελίξεις να είναι δραματικές και απογοητευτικές.

Έτσι ήρθε μία εποχή στη ζωή μου που κατά κάποιο τρόπο σταμάτησα να ασχολούμαι με το άθλημα! Ή τέλος πάντων άρχισα να ασχολούμαι περισσότερο με άλλα πράγματα, να περνάω καλά και δεν έδινα τόση σημασία στο να βρω τον Mr perfect.

Όταν τελικά συνάντησα τον άντρα μου ήταν εντελώς τυχαίο και μοιραίο! Και δεν έδωσα καν σημασία! Μου άρεσε βέβαια αλλά δεν έκατσα να φτιάξω ολόκληρο fanfic (όπως έκανα κάθε άλλη φορά) με το πως θα είναι η υπόλοιπη ζωή μας, νυφικά, παιδιά και δεν συμμαζεύεται! lol!

Και κάπως έτσι προέκυψε ότι αυτός ο συγκεκριμένος είχε τον καλύτερο χαρακτήρα που είχα συναντήσει ποτέ. Ήταν ειλικρινής και έδειχνε αληθινό ενδιαφέρον. Είχα φτάσει στο σημείο να πιστεύω ότι μάλλον κάποια πλάκα μου έκαναν. Τέλος πάντων, η συνέχεια δεν έχει και πολύ σημασία. Μπορεί να μην είναι ο Mr perfect αλλά είναι ο κατάλληλος για εμένα. Γιατί μερικές φορές θα πρέπει να κοιτάμε και τον εαυτό μας στον καθρέφτη, όχι για να δούμε αν είμαστε ωραίες φυσικά, αλλά για να δούμε κατά πόσο είμαστε κι εμείς τα perfect girls.

Όπως και να το κάνουμε κι εμείς άνθρωποι είμαστε και έχουμε ελλατώματα φυσικά!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μαρ 2009 - 11:39

April έγραψε:
....μια συμβουλη: να μην την πατησετε και βολευτητε με τον δικό σας Τζεικομπ όπως παραλίγο να κανει η Μπελλα στη Νεα Σελήνη!!! Στο τελος πληγωνονται κ οι 2 μεριες!!!
Να περιμενετε τον Mr. Right οχι τον Mr. Right Now!!!! Οι φιλοι καλυτερα να παραμενουν φίλοι!!!!

Σωστή παρατήρηση! Δεν το είχα προσέξει αυτό το ποστ! :flowerblue:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
ioannaki-twilightaddicted
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
ioannaki-twilightaddicted


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 33
Τόπος : Athens
Αριθμός μηνυμάτων : 1251
Registration date : 02/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Physical Attacks

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 8 Μαρ 2009 - 20:52

April έγραψε:
Εγω κριος ειμαι αλλα κ παλι συμφωνω μαζι σας!!! Ο σκοπος ειναι να βρουμε το δικό μας Εντουαρντ και να μην συμβιβαστουμε με κατι λιγότερο!!! Και αφου λέμε προσωπικες εμπειριες....μια συμβουλη: να μην την πατησετε και βολευτητε με τον δικό σας Τζεικομπ όπως παραλίγο να κανει η Μπελλα στη Νεα Σελήνη!!! Στο τελος πληγωνονται κ οι 2 μεριες!!!
Να περιμενετε τον Mr. Right οχι τον Mr. Right Now!!!! Οι φιλοι καλυτερα να παραμενουν φίλοι!!!!

Εμενα ο καλυτερος μου φιλος αποδειχτηκε ο Mr.Right lol! !!!!Αλλα παρολα αυτα εχεις δικιο...συμφωνω!!Το να συμβιβαζεσαι απλα με κατι ενω σε περιμενει καποια στιγμη κατι πολυ καλυτερο δεν αξιζει σε καμια μας και μπορει να πληγωσει πολυ κοσμο!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lila-->twi!ight<3
Twilight Human
Twilight Human



Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 29
Τόπος : Πάτρα
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Registration date : 21/04/2009

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 22 Απρ 2009 - 22:07

ναι συμφωνω απολυτα!!!!

ειναι μια πολυ ρομαντικη ιστορια κ εγω πραγματικα συγκηνη8ηκα με τον τροπο που ο edward k η bella συνεργαζονταν.....
ολο αυτο το κλιμα........
εχει πολλα διδαγματα....
πρεπει να εισαι με αυτον που αγαπας και να κανεις οτιδηποτε για να κρατησεις αυτη τη σχεση... να σπας τα ορια και τουσ δεσμους!
ααααχ!!!!!!!!
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 620541
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@Dark_Lord@
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
@Dark_Lord@


Άντρας Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Μενίδι
Αριθμός μηνυμάτων : 2025
Registration date : 04/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2009 - 19:20

Ποια είναι η σχέση μου με το άλλο φύλλο μετά το Λυκόφως; Χάλια!! Θέλω την Άλις μου, ή μάλλον την Άσλευ!!! Λιώνω όταν την βλέπω!! Η κοπέλα είναι θεά!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrTwilightLegend
Alexadruby the vampire
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Alexadruby the vampire


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός μηνυμάτων : 839
Registration date : 31/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2009 - 20:37

Darkbella έγραψε:
Το ποσες φορες εχω αναρωτηθει που ειναι ο δικος μου Εντουαρντ ουτε εγω το ξερω.
Ειμαι μικρη ακομα το ξερω αλλα σαν ανυπομονο πλασμα που ειμαι δεν μπορω να περιμενω για πολυ.

Ουτε εμενα με ενδιαφερει να ειναι ο ρελιος αντρας. Το μονο που θελω ειναι απλα ενας ανθρωπος που να με αγαπαει οσο θα τον αγαπαω κι εγω και που θα νοιαζετε πραγματικα για εμενα και που θα με ακνει να ειμαι ευτυχισμενη και χαρουμενη!

Αλλα για την ωρα εχω μαθει να συμβιβαζομαι με αυτα που εχω. Και ας μου φαινονται ολοι χαλια μπροστα στον Εντουαρντ!


Και θα συμφωνησω και με WhiteQueen και με Scrletrose!

Και εγω συμφωνω απολυτα με οσα εχουν πει η WhiteQueen η Scrletrose... Αλλα οπως ειπε και η Darkbella δεν μπορω να σταματησω να αναρωτιεμαι που ειναι ο δικος μου Εντουαρτ... Το ξερω πως η ζωη δεν ειναι παραμυθι και κανενα αγορι δεν ειναι τελειο σαν τον Εντουαρτ αλλα τι να κανω που εγω θελω καποιον που να με κανει να νιωθω ξεχωριστη, μοναδικη... ? Για αυτο το λογο τα προσωπικα μου πανε απο το κακο στο χειροτερο... Βλεπετε εκτος απο το οτι ακομα να βρω το αλλο μου μισο εχω το προβλημα οτι ειμαι πολυ ντροπαλη... Δεν ειναι το καλητερο μου να παω να μηλισω σε ενα αγορι που μου αρεσει... Νιωθω το λαιμο μου να κλεινει και το στομαχι μου να δενεται κομπος... Αυτο κανει ακομα χειροτερα τα πραγματα και εμενα να παρακαλαω να βρεθεει καποιος Ενουαρτ στο δρομο μου... Για αυτο αν και συμφωνω απλυτα με οσα εχετε πει πως να τα εφαρμοσω οταν ειμαι εγω η ιδια αυτη που κατα καποιο τροπο διωχνω τα ονειρα μου και τους στοχους μου μακρια μου... ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
@Dark_Lord@
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
@Dark_Lord@


Άντρας Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Μενίδι
Αριθμός μηνυμάτων : 2025
Registration date : 04/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2009 - 22:44

Αχ που είναι η δική μου Άλις;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrTwilightLegend
kanty
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
kanty


Θηλυκό Τόπος : Ηράκλειο Κρήτης
Αριθμός μηνυμάτων : 992
Registration date : 23/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2009 - 23:37

@Dark_Lord@ έγραψε:
Αχ που είναι η δική μου Άλις;

στο Βανκουβερ!!! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2009 - 11:33

συμφωνω απολυτα με την WhiteQueen.και εγω τον δικο μου <<Εντουαρντ>>τον συναντησα καποια στιγμη που δεν το περιμενα.και μπορει να μην ειναι βρικολακας και να μην εχει ασημι βολβο αλλα εχει εκεινα τα ιδιαιτερα χαρακτηριστικα που για εμενα τον κανουν ξεχωριστο.αγαπαω τα ελλατωματα του και εκεινος τα δικα μου.πιστευω οτι για ολες υπαρχει κατι εκει εξω αρκει να μην γινεται εμμονη το να βρεθει ο Mr perfect.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
@Dark_Lord@
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
@Dark_Lord@


Άντρας Ζυγός
Ηλικία : 28
Τόπος : Μενίδι
Αριθμός μηνυμάτων : 2025
Registration date : 04/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2009 - 19:33

Δεν καταλαβαίνω τι λέτε αλλά εφακολουθώ να θέλω την Άλις!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/MrTwilightLegend
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2009 - 19:50

κοριτσια ειστε υπεροχες.....με συγκινησατε.....
η ασλευ σου ειναι εκει που ειναι και ο ρομπερτ μου.........
λοιπον.........
εγω ειμαι καλυτερη απ ολες σας σας το πα???(πλακα κανω)
δεν εχω σχεσεις με το αλλο φυλλο..........(και για να μην παρεξηγηθουμε δεν εννοω οτι εχω με το δικο μου φυλλο)
απλα δεν εχω σχεσεις..........
ειμαι free και ωραια........
η μαλλον υπερβολικα ρομαντικη...........
με βλεπω να κατανταω σαν τον εντ....
100 χρονων κ ακομα single.... lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
nasiatheslayer
The Denali Princess
nasiatheslayer


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 31
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 4477
Registration date : 03/12/2008

Forks Student Profile
Team: Denalis Denalis
Special ability Special ability: Mental electrical current

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2009 - 19:53

Εμμα μου κι εγω κάπως έτσι με βλέπω....
Είχα μεν μια σχση που ξεκίνησε κάπως σαν Bella/Jacob και οχι Bella/Edward...(ισως γι'υτό και να συμπαθως τον Τζεικ... Razz Rolling Eyes )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.youtube.com/user/nasiatheslayer0
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 10 Μάης 2009 - 16:53

Και εγω αυτο πιστευω!!!Πρεπει να βρουμε τον δικο μας Edward ή Alice,Dark Lord!!!Σε χαρακτηρα εννοουμε!!Που να ταιριαζουμε μαζι του οπως η Μπελλα με τον Εντουαρντ!!Η ο Τζασπερ με την Αλις!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
edward_20
New Moon Victim
New Moon Victim
edward_20


Άντρας Λέων
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 163
Registration date : 07/05/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 10 Μάης 2009 - 17:17

@Dark_Lord@ έγραψε:
Ποια είναι η σχέση μου με το άλλο φύλλο μετά το Λυκόφως; Χάλια!! Θέλω την Άλις μου, ή μάλλον την Άσλευ!!! Λιώνω όταν την βλέπω!! Η κοπέλα είναι θεά!!!

@Dark_Lord@ νομιζω οτι εχουμε ενα μικρο προβληματακι για το ποιος θα την παρει... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 10 Μάης 2009 - 17:19

Ενα μικρο.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
edward_20
New Moon Victim
New Moon Victim
edward_20


Άντρας Λέων
Ηλικία : 34
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 163
Registration date : 07/05/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 10 Μάης 2009 - 17:27

ioannaki-twilightaddicted έγραψε:
Για να καταλαβεις οταν ειχα δει την ταινια βγηκα απο τον κινηματογραφο σαν ζομπι!!!Ειχα συγκινηθει ,ενιωθα ταχυπαλμια και περπατουσα στο δρομο σαν ονειροπαρμενη!!!Για μια εβδομαδα ειχα υπαρξιακα προβληματα!!!
Η μανα μου βαρεθηκε να με βλεπει να περπαταω μες στο σπιτι και να βαριαναστεναζω!!!Δεν ειχα ορεξη να ασχοληθω με τιποτε αλλα περα απο τα βιβλια ,την ταινια και το φορουμ!!!Αυτα τα 3 με βαζαν στο κοσμο ενος παραμυθιου που πεθαινω για να το ζησω!!

ετσι ακριβως ειναι μια φιλι μου που ειδαμε την τεταρτη η την πεμπτη δεν θυμαμαι το twilight!!! Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Ms Cullen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 29
Τόπος : Kefalonia
Αριθμός μηνυμάτων : 1743
Registration date : 20/04/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 10 Μάης 2009 - 17:28

Ειναι η πρωτη εβδομαδα!!Μετα συνηθιζεις...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
~Rob-Patty~
New Moon Victim
New Moon Victim
~Rob-Patty~


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 33
Τόπος : 3καλα
Αριθμός μηνυμάτων : 259
Registration date : 14/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!   Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 17 Μάης 2009 - 22:35

scarlet rose έγραψε:
Κοιτα!!!Ειναι πολυ μεγαλο θεμα συζητησης!!!Και εγω χαζορομαντικη ειμαι και γιάυτο εχω κλεισει απο τωρα πρωτο τραπεζι ραφι !!!!

Για να καταλαβεις οταν ειχα δει την ταινια βγηκα απο τον κινηματογραφο σαν ζομπι!!!Ειχα συγκινηθει ,ενιωθα ταχυπαλμια και περπατουσα στο δρομο σαν ονειροπαρμενη!!!Για μια εβδομαδα ειχα υπαρξιακα προβληματα!!!Που παω?που βαδιζω?ποτε θα ερωτευτω?Θα βρω ποτε αυτο που ψαχνω?υπαρχει καποιος σαν τον Εντουαρντ?κλπ κλπ!!!

Μετα βρηκα το φορουμ και ηρεμησα καπως αλλα η αληθεια ειναι οτι εξακολουθουσα να συμπεριφερομαι σαν καταθλιπτικη!!Η μανα μου βαρεθηκε να με βλεπει να περπαταω μες στο σπιτι και να βαριαναστεναζω!!!Δεν ειχα ορεξη να ασχοληθω με τιποτε αλλα περα απο τα βιβλια ,την ταινια και το φορουμ!!!Αυτα τα 3 με βαζαν στο κοσμο ενος παραμυθιου που πεθαινω για να το ζησω!!!

Σταδιακα η καταθλιψη υποχωρησε!!!Πλεον εχω αποδεχτει την κατασταση μου!!!Περπαταω στον δρομο και ψαχνω να βρω εναν να μοιαζει στον ΡομπΕντουαρντ!!!Βλεπω παραξενα ονειρα με αυτον πρωταγωνιστη και παιρνω θαρρος για να συνεχισω!!!Ξερω οτι θα αργησω πολυ να ερωτευτω μετα τον οδοστρωτηρα ''Λυκοφως'' αλλα δεν με πειραζει γιατι τα καλυτερα αργουν να ερθουν!!!Πλεον ειμαι 100% σιγουρη οτι ξερω τι ακριβως ψαχνω και ειμαι διατεθειμενη να κανω τα παντα για να το βρω!!!Και θα το Βρω!!!Θα ΤΟΝ βρω!!!!


Με λενε Δημητρα και ...ναι...ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ!!!!



Καλά..έγραψες! Μπήκες ακριβώς στη ψυχολογία μου.. Είμαι 19 χρονων κ έχω σχεση 3 χρονια.. Αφού διάβασα το βιβλίο ένιωσα ξαφνικά ότι το αγόρι μου δεν μπορεί να ανταποκριθεί πλέον... Με επιασε καταθλιψη.. Διαβαζα μονο το βιβλιο κ με επιασαν κ εμενα υπαρξιακα προβλήματα... Σκεφτόμουν εγώ τι κάνω στη ζωή μου? Θα βρω ποτέ κάποιον που θα είναι για πάντα στο πλευρό μου...???? Αχ! Θα μπορεσω ποτε να το ξεπερασω όλο αυτό?? Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight! - Σελίδα 2 686606
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σχεσεις σας με το αλλο φυλο μετα το Twilight!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Meadow Confessions-
Μετάβαση σε: