Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Edward Cullen VS Harry Potter

Πήγαινε κάτω 
+66
sisaki
Axilleas Cullen
mpellanti21
MyrtoCullen
$ofi@ + Edward
Rosemarie Cullen
Hollysort
Mrs.Christina
antrianna_black
SULPICIA-phoive
D.R.
Zafrina
ma.do
evac
Bella Cullen12
Wonder
ed<3
dimitroula-robsessed
<3<3Ms.Kolina<3
Lizzy Cullen
redbutterfly
magica
AnaroseCullen
pink
anastasia_1992
RafaelaVolturi
John Cullen
Ashley Greene
evi
MARIA SWAN CULLEN
dolores!!
RafaelaCullen
d@n@e twilight!
AST
Vera
evaki
ntinaki
natalitsa92
patrick
fafoula1234
christi_twilight
bluesea
twiligter
robert\'s girl
Connie Cullen
dreamofedward
hiddenfantasy
nasiatheslayer
M@rIa
ΕΡΗ
Ms Cullen
MiSs-->NtOuF*
DanaeCullen
BELLA MARIE
maraki13_10
maraki-twilightholic
Ειrιnι
edward's victim
WhiteQueen
emma cullen pattinson
SilverMusk
Darkbella
Alexadruby the vampire
Rozali87
Rozmari
April
70 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
April
Jasper's Queen
April


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 38
Τόπος : Korea!
Αριθμός μηνυμάτων : 3318
Registration date : 16/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 0:37

Edward Cullen VS Harry Potter 120316_std

Καταρχην να πω ότι προσωπικα δεν πεφτει θεμα συγκρισης!!! Αλλο το ένα άλλο το άλλο!!

Αλλά βρηκα ενα σχόλιο στο Internet και δεν ηξερα που αλλου να το ποσταρω! Κι εγω είμαι παραπάνω από το κανονικο κολλημενη με την τετραλογία αλλα η κοπέλα που εγραψε το παρακάτω σχόλιο το εχει κάψει τελειως! Μηπως τελικα βαδίζουμε σε άσχημο δρόμο???
lol! lol! lol!

Ok, I hate the Harry Potter books + Movies.
Sure, at first they were pretty awesome.
But when I started reading/saw Twilight I just let go of Harry Potter.
Many reasons.
Key: first sentence: harry potter. after the criticism: twilight!
1. Daniel Radcliffe? Oh, please! U-G-L-Y! Rob Pattinson? VERY HOT!!!!!!
2. Stupid story about WIZARDS which are all stupid. Very good story about a human girl who falls in love with a hot vampire.
3. "Voldemort! Aaaah I'm so scared!" "I'll do whatever it takes to make you safe again."
4. Totally fantasied world. REAL WORLD!!!! EXCEPT FOR THE VAMPIRES BUT TWILIGHT IS A TYPICAL STORY THAT HAS A POINT!!!!!!
5. Hogwarts. Forks High School. 6. "Secret Platform 9 and 3 quarters?" Stupid! There are no secret platforms that lead to a school that teaches you "abra-cadabra!"
Sorry, the list is so long...
Overall grade:
HARRY POTTER: NO STARS
TWILIGHT: INFINITI STARS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Καλα όταν διαβασα το νουμερο 4 (REAL WORLD!!!!), παραλιγο να πεσω απο την καρεκλα απο τα γελια! Θεωρει προφανως ότι ο Χαρι Ποτερ ειναι φαντασια και το Λυκοφως πραγματικοτητα!!!

Δε θα διαφωνησω βεβαια στους πρωταγωνιστες........αλλα κατα τ' αλλα μου φαινεται ότι υπερβάλλει λιγακι η κοπελια!!!!!!

Edward Cullen VS Harry Potter Harry-potter-edward-cullen

Edward Cullen VS Harry Potter Celebrity-pictures-pattinson-radcliffe-trust-me


Έχει επεξεργασθεί από τον/την April στις Κυρ 30 Μάης 2010 - 15:38, 1 φορά
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozmari
Golden Eyed Vampires
Rozmari


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 38
Τόπος : Αthens
Αριθμός μηνυμάτων : 1723
Registration date : 26/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 0:49

Εγω θα συμφωνησω με την κοπελα.
Δεν μ αρεσει ο Χαρυ και ουτε διαβασει τα βιβλια η να δω τις ταινιες στο σινεμα.DVD η TV εκει τα ειδα και δεν θυμαμαι ιδιαιτερα πολλα.
Σορρυ σε οσες λατρευουν και τον Χαρυ αλλα εμενα δεν με συγκινει σχεδον καθολου.
Οποτε βαδιζω με την κοπελα ναι εκτος απο το 4 μας κουφανε.Βρυκολακες..λυκοι...imprint...
πολεμιστες-πνευματα.Αυτα δεν ειναι καθολου real !!!!

αλλα εννοειτε

TWILIGHT
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 1:18

Εμένα τα βιβλιά του Χάρι είναι τα αγαπημένα μου ! Οι ταινίες οχι αλλά τα βιβλία είναι υπέροχα ( για μένα τουλάχιστον ) και η Ρόοουλινκ γράφει καταπλυκτικά !!!

¶σε που στο 4 παίζει και ο Rob !!!!

Οπότε δεν θα συμφωνήσω με την κοπέλα !!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexadruby the vampire
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Alexadruby the vampire


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός μηνυμάτων : 839
Registration date : 31/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 13:55

Rozali87 έγραψε:
Εμένα τα βιβλιά του Χάρι είναι τα αγαπημένα μου ! Οι ταινίες οχι αλλά τα βιβλία είναι υπέροχα ( για μένα τουλάχιστον ) και η Ρόοουλινκ γράφει καταπλυκτικά !!!

¶σε που στο 4 παίζει και ο Rob !!!!

Οπότε δεν θα συμφωνήσω με την κοπέλα !!

Θα συμφωνισω με την Rozali................................................
Τα βιβλια του Χαρυ Ποτερ μου αρεσαν πολυ αλλα οι ταινιες δεν μου αρεσαν και τοσο............
Εκτος απο την 4η οπου φυσικα παιζει ο Rob............................ Edward Cullen VS Harry Potter 616544 Edward Cullen VS Harry Potter 616544 Edward Cullen VS Harry Potter 616544
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 13:57

Ουτε εγω θα συμφωνησω με την κοπελα!

Για εμενα Ο Χαρυ ηταν η αρχη του κακου. Ηταν το πρωτο "μεταφυσικο" βιβλιο που διαβασα και απο τοτε εχω κολισει με οτιδιποτε out of the ordinary! Χαρις σε αυτον ειμαι τωρα εδω!
Για εμενα μοιραζονται την πρωτη θεση το Λυκοφως και ο Χαρυ!
Οι παλιες αγαπες ξεχνιουναι δυσκολα! Ποσο μαλλον οταν μεγαλωνεις με αυτες!


Για τις ταινιες δεν μπορω να πω οτι δεν μου αρεσαν. Ειχω και εκει μια αλλη μεγαλη αγαπη να πρωταγωνιστει!! (βλεπε Daniel Radcliffe)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Alexadruby the vampire
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Alexadruby the vampire


Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 31
Τόπος : Κέρκυρα
Αριθμός μηνυμάτων : 839
Registration date : 31/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 14:11

Darkbella έγραψε:

Για εμενα Ο Χαρυ ηταν η αρχη του κακου. Ηταν το πρωτο "μεταφυσικο" βιβλιο που διαβασα και απο τοτε εχω κολισει με οτιδιποτε out of the ordinary! Χαρις σε αυτον ειμαι τωρα εδω!
Οι παλιες αγαπες ξεχνιουναι δυσκολα! Ποσο μαλλον οταν μεγαλωνεις με αυτες!

Darkbella μπραβο σου.................................. Edward Cullen VS Harry Potter 474941 Edward Cullen VS Harry Potter 474941 Edward Cullen VS Harry Potter 474941 Edward Cullen VS Harry Potter 474941 Edward Cullen VS Harry Potter 474941 Edward Cullen VS Harry Potter 474941 Edward Cullen VS Harry Potter 474941
Το εθεσες πολυ ωραια......................... Ειδικα η τελευταια φραση μου αρεσε παρα πολυ.................... Και παλι μπραβο σου......................................
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://vampirediariesworld.vampire-legend.com/index.htm?sid=8086
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 14:14

Κορίτσια εμένα μου αρέσει πάρααααα πολύ ο Χάρρυ και δεν έχω διαβάσει τα βιβλία μόνο τις ταινίες έχω δει και περιττό να πω πια είναι η αγαπημένη μου (βλέπε παραπάνω ποστ). Το θέμα όμως είναι πως δεν συγκρίνω την μία με την άλλη με τίποτααααα, δεν υπάρχει κάτι για να συγκρίνω. Το μόνο κοινό που έχουν αυτά τα δύο σίκουελ είναι ότι είνια και τα δύο φανταστικά. Κατά τα άλλα το ένα μιλάει για την αιώνια μάχη μεταξύ του καλού και του κακού με μάγους, δράκους και γενικά ιπτάμενα όντα και το άλλο μιλάει για έρωτα είτε είναι φανταστικός, είτε δεν είναι. Ο έρωτας και η εύρεση του άλλου μισού, της αδερλής ψυχής, είναι ένα και το αυτό. Δεν νομίζω ότι συγκρίνονται αυτά τα δύο μεταξύ τους. Είναι άδικο αυτό, το ένα δεν έχει καμία σχέση με το άλλο. Στο μόνο που θα συμφωνήσω είναι ότι ο Ρόμπ είναι τόσο άντρας και τόσο HOTTTT καμία σχέση με τον Ντάνιελ, αυτόν τον βλέπω ακόμα σαν παιδί (αν και όσο μεγαλώνει ψηλώνει και ομορφαίνει Razz )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 14:26

Θα συμφωνησω με την Silvermusk!

Το Λυκοφως και ο Χαρυ Ποτερ σαν υποθεση δεν εχουν καμια σχεση! Ειναι απλα βιβλια καλογραμμενα που αγγιξαν τους αναγνωστες σε ολο τον κοσμο το καθενα με το δικο του διαφορετικο τροπο! Ολη αυτη η συγκριση που γινεται δεν εχει νοημα. Και τα δυο τα εχουμε αγαπησει και θα τα αγαπησουν και πολλοι αλλοι ακομα. Και τα δυο εχουν πουλησει εκατομυρια αντιτυπα παγκοσμιως και θα συνεχισουν να πουλανε. Και τα δυο εχουν κανει δυο ασημες νοικοκυρες διασημες εκατομυριουχους.

Οποτε αυτη η συγκριση που εχει αρχισει εδω και καμποσους μηνες ειναι ανουσια και για παιδακια που δεν ξερουν να ξεχωριζουν δυο τελειως διαφορετικους κοσμους! (Δεν θελω να θιξω καμοια απο εδω μεσα οποτε μην το παρετε στραβα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 15:06

για μενα ο χαρυ ηταν οτι ειναι τωρα το λυκοφως.....βασικα ημουν 4 χρονια in love with Dan......και φανταστητε οτι στο 4 σε ολες αρεσε ο Ρομπ και εγω τους ελεγα(μη με βρισετε) οτι δεν μ αρεσει κι οτι ειναι ασχημος(φανταστητε ποσο τυφλη ημουν απο τον ερωτα για τον Νταν.....)αν μου το ζητουσε θα πεθαινα γι αυτον...λολ!!!!!!!!!!ολο το δωματιο γεματο αφισες,μλουζες,αυτογραφα,φωτος.........αφηστε κυκλοφορουσα στο χωριο(διπλα στα Μαλλια που μαζευονται ολοι οι British....)και με κοιτουσαν ολοι με ανοιχτο το στομα και με δειχνανε...........λολ..............και ακουγα κατι σχολια απο τους αγγλους και γαμω..........της κακομοιρας....κι αλλα παρα πολλα........ολο το ηρακλειο το ηξερε .......λολ!!!!!!αφου πηγαινα σε μαγαζια στο κεντρο και με ρωτουσαν τι κανει ο Ντανιελ????
δεν επαψα να ειμαι fan Harry Potter(γιατι once a Gryffindor,always a Gryffindor)αλλα καμια σχεση με το τοτε.............τωρα ειμαι team edward μεχρι το κοκαλο,twilighter to the death και φυσικα i am unconditionally and irrevocably in love with Rob!!!!!!!!!φετος οι τουριστες θα βλεπουν τον Ρομπ στα μπλουζακια.......... Edward Cullen VS Harry Potter 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 15:20

Ήρθα κι εγώ να πω ότι εδώ γίνεται σύγκριση ανόμοιων πραγμάτων οπότε θεωρώ άσκοπη τη σύγκριση γενικότερα.

Παρ' όλο που είμαι λάτρης - κόβω φλέβες για Twilight δεν θα συμφωνήσω με το ποστ της κοπελιάς γιατί τα επιχειρήματα της είναι εντελώς άκυρα.

Εγώ προσωπικά τα βιβλία Χάρυ Πότερ δεν τα έχω διαβάσει αλλά είναι κάτι που σκοπεύω να το κάνω στο άμεσο μέλλον γιατί πραγματικά αξίζουν τον κόπο. Εν το μεταξύ όλοι που έχουν διαβάσει και τις δύο ιστορίες (Χάρυ Πότερ - Twilight) και κριτικοί, λένε για τη Ρόουλινγκ τα καλύτερα!
Όχι πως η Στέφενι δεν είναι καλή αλλά η Ρόουλινγκ είναι μάλλον πιο ώριμη σαν συγγραφέας.

Θέμα σύγκρισης των ιστοριών δεν τίθεται καν. Έχω δει όλες τις ταινίες του Χάρυ Πότερ και έχω περάσει καταπληκτικά, περιμένω πως και πως την επόμενη! Και μου αρέσουν πολύ και οι πρωταγωνιστές καθώς και η όλη ατμόσφαιρα της σχολής μαγείας!

Το Twilight πάλι με αγγίζει για άλλους λόγους σε πιο συναισθηματικό επίπεδο λόγω της ιστορίας αγάπης, μου κάνει καλύτερα σε σχέση με τη δική μου ψυχολογία. Αλλά thats all!

Προσωπικά τα βρίσκω και τα δύο αριστουργήματα και το καθένα έχει κάτι το δικό του και ιδιαίτερο να σου δώσει!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
edward's victim
New Moon Victim
New Moon Victim
edward's victim


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : giannena
Αριθμός μηνυμάτων : 143
Registration date : 21/02/2009

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 15:29

για μενα ο χαρυ ηταν τα πτωτα βιβλια που διαβασα και κολλησα ασχημα..δεν ξεχνιεται..η ιστορια ειναι απιστευτα καλογραμμενη..[και η μεταφραση επισης]..εκτος αυτου τα βιβλια δεν εχουν καμια σχεση..οι τροποι γραφης επισης ειναι διαφορετικοι...τ λυκοφως εχει μορφη ημερολογιου...
και για παραδειγμα στο χαρυ ποτερ δεν υπαρχει τοσο εντονο το ερωτικο στοιχειο..
για μενα ο ποτερ δεν ξεχνιεται..η ροουλινγκ εχτισε εναν καινουριο κοσμο απο την αρχη..και τα καταφερε θαυμασια...
δεν διαλεγω...ο ρομπ ειναι το παρον ο νταν το παρελθον..θα σας πω σε λιγα χρονακια..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
edward's victim
New Moon Victim
New Moon Victim
edward's victim


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 29
Τόπος : giannena
Αριθμός μηνυμάτων : 143
Registration date : 21/02/2009

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 15:33

WhiteQueen έγραψε:
Ήρθα κι εγώ να πω ότι εδώ γίνεται σύγκριση ανόμοιων πραγμάτων οπότε θεωρώ άσκοπη τη σύγκριση γενικότερα.

Παρ' όλο που είμαι λάτρης - κόβω φλέβες για Twilight δεν θα συμφωνήσω με το ποστ της κοπελιάς γιατί τα επιχειρήματα της είναι εντελώς άκυρα.

Εγώ προσωπικά τα βιβλία Χάρυ Πότερ δεν τα έχω διαβάσει αλλά είναι κάτι που σκοπεύω να το κάνω στο άμεσο μέλλον γιατί πραγματικά αξίζουν τον κόπο. Εν το μεταξύ όλοι που έχουν διαβάσει και τις δύο ιστορίες (Χάρυ Πότερ - Twilight) και κριτικοί, λένε για τη Ρόουλινγκ τα καλύτερα!
Όχι πως η Στέφενι δεν είναι καλή αλλά η Ρόουλινγκ είναι μάλλον πιο ώριμη σαν συγγραφέας.

Θέμα σύγκρισης των ιστοριών δεν τίθεται καν. Έχω δει όλες τις ταινίες του Χάρυ Πότερ και έχω περάσει καταπληκτικά, περιμένω πως και πως την επόμενη! Και μου αρέσουν πολύ και οι πρωταγωνιστές καθώς και η όλη ατμόσφαιρα της σχολής μαγείας!

Το Twilight πάλι με αγγίζει για άλλους λόγους σε πιο συναισθηματικό επίπεδο λόγω της ιστορίας αγάπης, μου κάνει καλύτερα σε σχέση με τη δική μου ψυχολογία. Αλλά thats all!

Προσωπικά τα βρίσκω και τα δύο αριστουργήματα και το καθένα έχει κάτι το δικό του και ιδιαίτερο να σου δώσει!
πιο πολυ δεν θα μπορουσα να συμφωνησω..η ροουλινγκ εκανε εναν κοσμο απο την αρχη και η στεφανι εβαλε μυθολογικα στοιχεια σε εναν φυσιολογικο κοσμο..
ειναι και οι 2 εκπληκτικες...δεν θα ηθελα ποτε να διαλεξω..τα βιβλια του χαρυ εχουν κιτρινισει απο το διαβασμα..ειναι κομματι μου οπως ειναι κ το λυκοφως....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 16:07

edward's victim έγραψε:
WhiteQueen έγραψε:
Ήρθα κι εγώ να πω ότι εδώ γίνεται σύγκριση ανόμοιων πραγμάτων οπότε θεωρώ άσκοπη τη σύγκριση γενικότερα.

Παρ' όλο που είμαι λάτρης - κόβω φλέβες για Twilight δεν θα συμφωνήσω με το ποστ της κοπελιάς γιατί τα επιχειρήματα της είναι εντελώς άκυρα.

Εγώ προσωπικά τα βιβλία Χάρυ Πότερ δεν τα έχω διαβάσει αλλά είναι κάτι που σκοπεύω να το κάνω στο άμεσο μέλλον γιατί πραγματικά αξίζουν τον κόπο. Εν το μεταξύ όλοι που έχουν διαβάσει και τις δύο ιστορίες (Χάρυ Πότερ - Twilight) και κριτικοί, λένε για τη Ρόουλινγκ τα καλύτερα!
Όχι πως η Στέφενι δεν είναι καλή αλλά η Ρόουλινγκ είναι μάλλον πιο ώριμη σαν συγγραφέας.

Θέμα σύγκρισης των ιστοριών δεν τίθεται καν. Έχω δει όλες τις ταινίες του Χάρυ Πότερ και έχω περάσει καταπληκτικά, περιμένω πως και πως την επόμενη! Και μου αρέσουν πολύ και οι πρωταγωνιστές καθώς και η όλη ατμόσφαιρα της σχολής μαγείας!

Το Twilight πάλι με αγγίζει για άλλους λόγους σε πιο συναισθηματικό επίπεδο λόγω της ιστορίας αγάπης, μου κάνει καλύτερα σε σχέση με τη δική μου ψυχολογία. Αλλά thats all!

Προσωπικά τα βρίσκω και τα δύο αριστουργήματα και το καθένα έχει κάτι το δικό του και ιδιαίτερο να σου δώσει!
πιο πολυ δεν θα μπορουσα να συμφωνησω..η ροουλινγκ εκανε εναν κοσμο απο την αρχη και η στεφανι εβαλε μυθολογικα στοιχεια σε εναν φυσιολογικο κοσμο..
ειναι και οι 2 εκπληκτικες...δεν θα ηθελα ποτε να διαλεξω..τα βιβλια του χαρυ εχουν κιτρινισει απο το διαβασμα..ειναι κομματι μου οπως ειναι κ το λυκοφως....

+φωνω απολυτα κοριτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!! study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozmari
Golden Eyed Vampires
Rozmari


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 38
Τόπος : Αthens
Αριθμός μηνυμάτων : 1723
Registration date : 26/01/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Playing in the New Moon Movie

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 16:44

Χα χα εχει πλακα να ειμαι το μαυρο προβατο του τοπικ!!!

Θελω απλα να ρωτησω την Σκοτεινη...μα καλα πως σου αρεσει ο Dan? Shocked Shocked :scratch: Μου την δινει ισως γι αυτο να μην πολυτρελενομαι για τις ταινιες

Μπορει τα βιβλια να ειναι καταπληκτικα δεν ξερω δεν τα εχω διαβασει αλλα για την ταινια
γενικα απο οτι εχω ακουσει καμμια σχεση με τα βιβλια την σκοτωσαν μου εχουν πει.
Στις ταινιες εμενα παντως η Ερμιονη μου αρεσει την παω...

και εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να τα συγκρινουμε αυτο με την συγκριση μαλλον εχει ξεκινησει επειδη στο 4 επαιζε και ο Rob αλλιως δεν θα γινοταν αυτο.Ετσι πιστευω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 16:49

Σκοτεινη????? lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:05

Rozmari έγραψε:
Χα χα εχει πλακα να ειμαι το μαυρο προβατο του τοπικ!!!

Θελω απλα να ρωτησω την Σκοτεινη...μα καλα πως σου αρεσει ο Dan? Shocked Shocked :scratch: Μου την δινει ισως γι αυτο να μην πολυτρελενομαι για τις ταινιες

Μπορει τα βιβλια να ειναι καταπληκτικα δεν ξερω δεν τα εχω διαβασει αλλα για την ταινια
γενικα απο οτι εχω ακουσει καμμια σχεση με τα βιβλια την σκοτωσαν μου εχουν πει.
Στις ταινιες εμενα παντως η Ερμιονη μου αρεσει την παω...

και εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να τα συγκρινουμε αυτο με την συγκριση μαλλον εχει ξεκινησει επειδη στο 4 επαιζε και ο Rob αλλιως δεν θα γινοταν αυτο.Ετσι πιστευω...


Kοιτα ο Dan ηταν ο πρωτος ηθοποιος που "ερωτευτικα". Ολες εκαναν σαν λυσασμενες για τον Brad (Pitt) και εγω για τον Dan! Ποτε δεν μου αρεσε ο Brad για να σου πω την αληθεια. Παντα εναντια στο ρευμα εγω!

Αλλα δεν ξερω ο Dan ειναι ακομα μια απο τις μεγαλες μου αγαπες. Και θα συνεχισει να ειναι. Εχει αυτο το στυλακι που εχει και ο Ρομπ (μην με φατε) και αυτη η αγγλικη του προφορα! Με τρελενει!
Τωρα απο εκει και περα μην ρωτας. Ξερεις το γουστο μου (το εχεις δει και live θα ελεγα) οποτε βγαλε συμπερασματα.



emma cullen pattinson έγραψε:
Σκοτεινη????? lol!

Εμ ναι το Σκοτεινη ειναι το "καλλιτεχνικο" μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:11

Darkbella έγραψε:
Rozmari έγραψε:
Χα χα εχει πλακα να ειμαι το μαυρο προβατο του τοπικ!!!

Θελω απλα να ρωτησω την Σκοτεινη...μα καλα πως σου αρεσει ο Dan? Shocked Shocked :scratch: Μου την δινει ισως γι αυτο να μην πολυτρελενομαι για τις ταινιες

Μπορει τα βιβλια να ειναι καταπληκτικα δεν ξερω δεν τα εχω διαβασει αλλα για την ταινια
γενικα απο οτι εχω ακουσει καμμια σχεση με τα βιβλια την σκοτωσαν μου εχουν πει.
Στις ταινιες εμενα παντως η Ερμιονη μου αρεσει την παω...

και εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να τα συγκρινουμε αυτο με την συγκριση μαλλον εχει ξεκινησει επειδη στο 4 επαιζε και ο Rob αλλιως δεν θα γινοταν αυτο.Ετσι πιστευω...


Kοιτα ο Dan ηταν ο πρωτος ηθοποιος που "ερωτευτικα". Ολες εκαναν σαν λυσασμενες για τον Brad (Pitt) και εγω για τον Dan! Ποτε δεν μου αρεσε ο Brad για να σου πω την αληθεια. Παντα εναντια στο ρευμα εγω!

Αλλα δεν ξερω ο Dan ειναι ακομα μια απο τις μεγαλες μου αγαπες. Και θα συνεχισει να ειναι. Εχει αυτο το στυλακι που εχει και ο Ρομπ (μην με φατε) και αυτη η αγγλικη του προφορα! Με τρελενει!
Τωρα απο εκει και περα μην ρωτας. Ξερεις το γουστο μου (το εχεις δει και live θα ελεγα) οποτε βγαλε συμπερασματα.



emma cullen pattinson έγραψε:
Σκοτεινη????? lol!

Εμ ναι το Σκοτεινη ειναι το "καλλιτεχνικο" μου!

θα συμφωνησω απολυτα,,,,
και απο οτι φαινεται εχουμε και τα ιδια γουστα.............................
και γαμω το σκοτεινη..........τα σπαει.............
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:11

Darkbella έγραψε:
Rozmari έγραψε:
Χα χα εχει πλακα να ειμαι το μαυρο προβατο του τοπικ!!!

Θελω απλα να ρωτησω την Σκοτεινη...μα καλα πως σου αρεσει ο Dan? Shocked Shocked :scratch: Μου την δινει ισως γι αυτο να μην πολυτρελενομαι για τις ταινιες

Μπορει τα βιβλια να ειναι καταπληκτικα δεν ξερω δεν τα εχω διαβασει αλλα για την ταινια
γενικα απο οτι εχω ακουσει καμμια σχεση με τα βιβλια την σκοτωσαν μου εχουν πει.
Στις ταινιες εμενα παντως η Ερμιονη μου αρεσει την παω...

και εχεις δικιο οτι δεν πρεπει να τα συγκρινουμε αυτο με την συγκριση μαλλον εχει ξεκινησει επειδη στο 4 επαιζε και ο Rob αλλιως δεν θα γινοταν αυτο.Ετσι πιστευω...


Kοιτα ο Dan ηταν ο πρωτος ηθοποιος που "ερωτευτικα". Ολες εκαναν σαν λυσασμενες για τον Brad (Pitt) και εγω για τον Dan! Ποτε δεν μου αρεσε ο Brad για να σου πω την αληθεια. Παντα εναντια στο ρευμα εγω!

Αλλα δεν ξερω ο Dan ειναι ακομα μια απο τις μεγαλες μου αγαπες. Και θα συνεχισει να ειναι. Εχει αυτο το στυλακι που εχει και ο Ρομπ (μην με φατε) και αυτη η αγγλικη του προφορα! Με τρελενει!
Τωρα απο εκει και περα μην ρωτας. Ξερεις το γουστο μου (το εχεις δει και live θα ελεγα) οποτε βγαλε συμπερασματα.



emma cullen pattinson έγραψε:
Σκοτεινη????? lol!

Εμ ναι το Σκοτεινη ειναι το "καλλιτεχνικο" μου!

Εγώ σε νιώθω παιδί μου! huggie

Ούτε κι εμένα μου άρεσε ποτέ ο Μπραντ Πητ τρελά. Όσο για τον Νταν μία χαρά είναι κι έτσι και μεγαλώσει και αυτός να δείτε! ¶μα πάρω για παράδειγμα τον Ρομπ ουοουουουου!!! Edward Cullen VS Harry Potter 4947

Για το θέμα Αγγλικής προφοράς δεν τίθεται καν θέμα! Γενικότερα οι ¶γγλοι ηθοποιοί είναι πολύ πιο σέξι από τον όποιο Αμερικάνο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:15

πες τα κοπελα μου..........πες τα.....αν και για την προφορα του Νταν ειναι πολυ χτυπητη λονδρεζικη....προτιμω του Ρομπ που ναι μεν ειναι κλασσικη μπιγμπενατη αλλα σε πιο λαιτ μορφη...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:25

O Dan εχει πολλες δυνατοτητες αλλαγης. Ειναι ακομα 19 χρονων Αν παραδειγματιστει και απο τον Ρομπ παει εγκεφαλικα Edward Cullen VS Harry Potter 432569

Και οι δυο εχουν μια προφορα!! Κολαση!!
Αχχ και ειδικα οταν μιλανε ιαπωνεζικα Edward Cullen VS Harry Potter 432569 Edward Cullen VS Harry Potter 432569
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:27

ιαπωνεζικα????????????????????????????????????????????????????????????????? faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:30

emma cullen pattinson έγραψε:
ιαπωνεζικα???????????????????????????????????????????????? faint


Ποιον απο τους δυο δεν εχεις ακουσει να σου στειλω λινκ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ειrιnι
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Ειrιnι


Θηλυκό Παρθένος
Ηλικία : 30
Τόπος : xalandri
Αριθμός μηνυμάτων : 407
Registration date : 18/01/2009

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:31

εγω κανεναν=/

στειλεεε^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:38

Παρ' όλο που λατρεύω την Ιαπωνική και εγώ προσωπικά τη θεωρώ πολύ σέξι γλώσσα (βλ. Ligth - L!) προτιμώ τον Ρομπ όταν μιλάει Γαλλικά! Edward Cullen VS Harry Potter 432569
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:47

ουτε εγω...............πεθαινω να τ ακουσω.........
και γαλλομαθης ο Ρομπ.........κι αυτο το θελω!!!!!!!!!!!!!pleazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Edward Cullen VS Harry Potter
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 6Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Harry Potter & The Goblet of Fire (2005)
» The Cullen Cars
» Team Edward or Team Jacob?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Meadow Confessions-
Μετάβαση σε: