Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 Edward Cullen VS Harry Potter

Πήγαινε κάτω 
+66
sisaki
Axilleas Cullen
mpellanti21
MyrtoCullen
$ofi@ + Edward
Rosemarie Cullen
Hollysort
Mrs.Christina
antrianna_black
SULPICIA-phoive
D.R.
Zafrina
ma.do
evac
Bella Cullen12
Wonder
ed<3
dimitroula-robsessed
<3<3Ms.Kolina<3
Lizzy Cullen
redbutterfly
magica
AnaroseCullen
pink
anastasia_1992
RafaelaVolturi
John Cullen
Ashley Greene
evi
MARIA SWAN CULLEN
dolores!!
RafaelaCullen
d@n@e twilight!
AST
Vera
evaki
ntinaki
natalitsa92
patrick
fafoula1234
christi_twilight
bluesea
twiligter
robert\'s girl
Connie Cullen
dreamofedward
hiddenfantasy
nasiatheslayer
M@rIa
ΕΡΗ
Ms Cullen
MiSs-->NtOuF*
DanaeCullen
BELLA MARIE
maraki13_10
maraki-twilightholic
Ειrιnι
edward's victim
WhiteQueen
emma cullen pattinson
SilverMusk
Darkbella
Alexadruby the vampire
Rozali87
Rozmari
April
70 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:48

στειλε τα links.....................pleaze............... Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 592681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 19:51

Daniel :

https://www.youtube.com/watch?v=GBbIlJ57_Ew

Στην αρχη μονο μετα ειναι ενα τρειλερ.
Μεταφραση ¨Γεια! Ονομαζομαι Daniel Radcliffe.


Rob :

https://www.youtube.com/watch?v=EyPm4w-rM84&feature=related


Δεν εβρισκα αυτο που ηθελα γα****! Εδω απλα λεει 2 λεξεις ολες κι ολες.
Το μισο youtube εψαξα...Τζιφος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 20:00

καλα εεεεεεεεεε........εχω μεινει αφωνη.......δεν υπαρχει αυτο το πραγμα..........δλδ δεν υφιστατε....................................χρειαζομαι απαρετητως valium!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! faint
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 20:00

https://www.youtube.com/watch?v=Doil2e2vDlA


Σε αυτο ειναι o Dan με την Emma και τον Rupert την εποχη της καμαρας με τα μυστικα!
Και μιλανε japanese! Τι γλυκουλια που ειναι!

Αν θελετε μεταφραση ενημερωστε!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 20:01

ευχαριστω παρα πολυ.............
απο το σοκ εχασα τους τροπους μου.......και δεν ευχαριστησα.........
θελω valium................δεν νιωθω καλα...........πεθαινω...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 20:25

Λοιπον δε συμφωνω ουτε εγω με το ποστ! Ο χαρι Ποτερ και η φιλοσοφικη λιθος ηταν το βιβλιο(σε ηλικια 12-13 περιπου) που με εκανε να καταλαβω οτι μπορεις να ψυχαγωγηθεις και να περασεις ευχαριστα την ωρα σου με ενα βιβλιο (πιο μικρη μισουσα το διαβασμα [περα απο κομικς)....επειτα διαβασα και το επομενο και δεν συνεχισα(λαθος μου)!
Ειναι πολυ καλογραμμενα και ενδιαφεροντα. Σχετικα με τις ταινιες εχω να πω απλα οτι τις εχω δει ολες στον κινηματογραφο μια φορα, 1-2 φορες σε dvd και αρκετες φορες στο σταρ που τις δειχνει. Ποτε μα ποτε ομως δεν μ αρεσε εστω και λιγο ο "Χαρι" !! Τον θεωρω λιγο εως πολυ φλωρακο και λιγο ασχημουλι! Οποτε καταλαβαινετε με ποιον επαθα την πλακα μ στο κυπελο της φωτιας!!!

ΑΑΑΑΑΑαχχχχχχχ Ρομπ.....!(αφορμη εψαχνα παλι να βογγηξω για τον ερωτα μου).... Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 150320 Τωρα περιμενωντας για την Χαραυγη λεω να διαβαδω το 6ο και το 7ο βιβλιο του χαρι και φυσικα αναμενω και την ταινια!

Δεν θεωρω συγκρισιμα ουτε τα βιβλια του χαρι με το λυκοφως ουτε τις ταινιες...Πιστευω επισης πως ο Χαρι ειναι λιγο πιο παιδικο...Το twilight το ερωτευτηκα κεραυνοβολα ενω το αλλο οχι...ειδικα το οτι περιεχει την ερωτικη ιστορια το εκανε ακαταμαχητο και φυσικα Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 98735 ο Ρομπ Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 98735 !!

Τελος (παλι πολλα ειπα) να πω οτι αυτο που υστερει το Twilight σε σχεση με το Χαρι Ποτερ ειναι οτι ειναι μονο 4 βιβλια!!!Ηθελα κι εδω 7!!!
Γιατι ρε Στεφανι ??
Γιατιιιι?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 20:30

γιατι ρε στεφανι ???
γιατι ????
συμφωνω με το μαρακι............ Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 945889
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki13_10
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
maraki13_10


Θηλυκό Ζυγός
Ηλικία : 30
Τόπος : Χανιά!
Αριθμός μηνυμάτων : 353
Registration date : 04/03/2009

Forks Student Profile
Team: Emmett - Rosalie Emmett - Rosalie
Special ability Special ability: See Through Lies

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 20:56

Και εγώ ήμουν από αυτούς που βλέπουν βιβλίο και αλλάζουν δρόμο...Ποτέ δεν μου αρεσε ιδιαίτερα το διάβασμα (λόγω του σχολείου) και έτσι ποτέ δεν αφιέρωνα τον ελεύθερο χρόνο μου στο να διαβάσω κάποιο βιβλίο...Αυτό άλλαξε με το Χαρι Ποτερ... Ήταν το πρώτο βιβλίο που διάβασα...Είχα ξετρελαθεί (και ακόμα μου αρέσει πάρα πολύ...) και με τα βιβλία και με τις ταινίες και πιστεύω πως αν δεν μου άρεσε τόσο το Χαρι Ποτερ δεν θα διάβαζα άλλα βιβλία...
Όσο για τον Daniel η αλήθεια είναι ότι μου άρεσε πολύ μέχρι και τη τρίτη ταινία Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 413121.Βέβαια όταν είδα την τέταρτη ταινία δεν τον πρόσεξα καθόλου...(Αυτό το κόλημα που έχω που όταν είναι στο οπτικό μου πεδίο ο Robert δεν παρατηρώ τίποτα άλλο από τότε είναι :blush: )
Πάντως (για να ξαναμπώ στο θέμα γιατί μάλλον βγήκα λίγο off topic) το Λυκόφως και το Χαρι Πότερ είναι τελείως διαφορετικά βιβλία και δεν μπορούν να συγριθούν...Το καθένα είναι ξεχωριστό για το είδος του και μαγεύει με διαφορετικό τρόπο τον αναγνώστη...
(όσο για τη Στέφανι θα έπρεπε να είχε βγάλει και αυτή 7 βιβλία...Εμάς δεν μας σκέφτηκε καθόλου;;Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 20:57

maraki-twilightholic έγραψε:


Τελος (παλι πολλα ειπα) να πω οτι αυτο που υστερει το Twilight σε σχεση με το Χαρι Ποτερ ειναι οτι ειναι μονο 4 βιβλια!!!Ηθελα κι εδω 7!!!
Γιατι ρε Στεφανι ??
Γιατιιιι?????


Κοιτα ειναι 7 τα βιβλια αφου υπαρχουν και 7 χρονια φοιτησης στο Hogwarts! Παραπανω βιβλια δεν υπαρχουν γιατι μετα δεν ειχε νοημα.

Ακριβως το ιδιο ειναι και με το Twilight. Μετα το 4ο βιβλιο θα αναγκαζοταν να επαναλαμβανει πολλα πραγματα. Απο κει και περα δεν υπαρχει και τιποτα "ουσιαστικο" να γραψει. Το να μας γραψει πως περνουσαν καθε μερα ο Eντουαρντ και η Μπελλα θα καταντουσε κουραστικο και ανουσιο.

Οποτε ο αριθμος 4 για το Twilight ειναι μεχρι εκει που τραβουσε η ιστορια. Μετα τελος.

Παντως εμενα δεν θα με χαλαγε ενα 5ο αλλα εχουμε και το Midnight Sun οποτε ειμαι ευχαριστημενη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SilverMusk
Golden Eyed Vampires
SilverMusk


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 44
Τόπος : Χαλκίδα
Αριθμός μηνυμάτων : 2205
Registration date : 14/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:09

Σκοτεινή μου πιστεύω πως υπάρχει το περιθώριο για ένα ακόμα μετα την Χαραυγή ίσως όχι αμέσως μα μετά από χρόνια.
Σπόιλερ:
Ας ελπίσουμε όμως πως ο καλός Θεούλης θα την φωτίσει και ίσως να τα συνεχίσει όλα και από την μεριά του Έντουαρντ... Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 691689 Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 691689 Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 691689
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:12

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:14

SilverMusk έγραψε:
Σκοτεινή μου πιστεύω πως υπάρχει το περιθώριο για ένα ακόμα μετα την Χαραυγή ίσως όχι αμέσως μα μετά από χρόνια.
Σπόιλερ:
Ας ελπίσουμε όμως πως ο καλός Θεούλης θα την φωτίσει και ίσως να τα συνεχίσει όλα και από την μεριά του Έντουαρντ... Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 691689 Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 691689 Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 691689


Το ειχα ξεχασει αυτο να σου πω την αληθεια!
Το σκεφτομουνα κι εγω και ελεγα μακαρι. Αλλα δεν το βλεπω. Αν και πολυ θα το ηθελα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:15

μακαρι silvermusk μου να τα συνεχισει η γυναικα ολα!!!!!!!δωστε στα κοριτσια τον εντουαρντ!!!!ας τα γραψει και της κανω εγω τα εξωφυλλα....σαν αυτο που εκανα για το μιντναιτ σαν(βλ αβαταρ)αρκει να τα κανει!!!!!!! Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
emma cullen pattinson
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
emma cullen pattinson


Θηλυκό Τόπος : Neverland!!!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 2339
Registration date : 13/03/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Project Thoughts

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:18

εσυ το εκανες.........................ειναι γαματο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 474941
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:18

Τουλαχιστον να εχουμε midnight sun βρε κοριτσια μου! ολοκληρωμενο και στα ελληνικααα(να ναι καλα η Νασια για την προσπαθεια)!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:19

''BELLA''MARIE P έγραψε:
μακαρι silvermusk μου να τα συνεχισει η γυναικα ολα!!!!!!!δωστε στα κοριτσια τον εντουαρντ!!!!ας τα γραψει και της κανω εγω τα εξωφυλλα....σαν αυτο που εκανα για το μιντναιτ σαν(βλ αβαταρ)αρκει να τα κανει!!!!!!! Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 4947


οντως τελειοοοο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:21

ναι εγω το εκανα.....σ αρεσει αληθεια emmaki μου?????ναι κανω γενικα γουολπειπερ κ.α.ναι τρια ζητω στη νασια για το μεταφραστικο της ταλεντο!!! Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:27

αληθεια σας αρεσει????θελω καποια στιγμη να ανεβασω και τα αλλα!!!εχω κανει ισα με καμια 20 αρια!!!ρωτηστε την april!!!!τα εχει δει ολα!!!!δωστε και σεις καμμια ιδεα για γουολπειπερ και το κανω αμεσως!!!!!η γνωμη σας μετραει!!!!! Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 4947
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Darkbella
Golden Eyed Vampires
Darkbella


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : ELFland
Αριθμός μηνυμάτων : 1464
Registration date : 27/11/2008

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:35

''BELLA''MARIE P έγραψε:
αληθεια σας αρεσει????θελω καποια στιγμη να ανεβασω και τα αλλα!!!εχω κανει ισα με καμια 20 αρια!!!ρωτηστε την april!!!!τα εχει δει ολα!!!!δωστε και σεις καμμια ιδεα για γουολπειπερ και το κανω αμεσως!!!!!η γνωμη σας μετραει!!!!! Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 4947


Θα ηταν πολυ ωραιο να τα μοιραστεις μαζι μας! Μπορεις να φτιαξεις ενα τοπικ στο Twilight Pics και να τα ποστερεις εκει!

Και επειδη βγηκαμε Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 41616 θα ηταν καλητερο να ξαναγυρισουμε στο θεμα μας!


Αχχ Dan! Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 432569

lol! lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:45

καλα δεν λεω ο daniel ειναι πολυ γοητευτικος αλλα ε,...πως να το κανουμε εχουμε μια ιδιεταιρη αδυναμια στον ρομπ!αχ!αλλα οντως αν συναγωνιζονταν η stephenie και η j.k rowling δεν θα ξεραμε τι να πρωτοδιαβασουμε!!!! Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 388681 μακαρι να γινοταν!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
maraki-twilightholic
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
maraki-twilightholic


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 34
Τόπος : Θεσσαλονικη
Αριθμός μηνυμάτων : 1047
Registration date : 12/02/2009

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠεμ 19 Μαρ 2009 - 21:55

τετοια ταλεντα να υπαρχουνε, βιβλια να γραφονται και εμεις να διαβαζουμε!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 29 Μαρ 2009 - 20:15

Παιδια η κοπελιτσα ειναι μπαζο-αθλια-αχρηστη! Τα βιβλια του Χαρι Ποτερ ειναι απαιχτα θεικα! Η Ροουλινγκ εχει τρομερη φαντασια και πολυ καλη περιγραφη. Η Μεγιερ τι εφτιαξε σε σχεση με τον κοσμο της Ροουλινγκ? ΤΙΠΟΤΑ. Για να πω την αληθεια μου το λυκοφως ηταν το βιβλιο που με βοηθησε να ξεκολλησω και να ξεχασω προς στιγμην την τεραστια πορωση που ειχα με το Χαρι Ποτερ αλλα συγγραφικα τα Χαρι Ποτερ ειναι απειρως καλυτερα!!!!!
Μην με παρεξηγησετε ειμαι τρελη και παλαβη φαν και για τα 2 αλλα τωρα που απεχω εδω και καιρο και απο τα 2 βιβλια εχω καταληξει στο οτι τα Χαρι Ποτερ εχουν κατι περισσοτερο....

Ισως βεβαια να μου αρεσει περισσοτερο επειδη ολα εγιναν οπως τα ηθελα χωρις μπασταρδοσκυλα να μπυ χαλανε τη ζαχαρενια μου αλλα τι να πει κανεις!



οσο για daniel vs rob.... εμφανισιακα διαλεγω rob στο θεμα του χαρακτηρα daniel!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MiSs-->NtOuF*
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
MiSs-->NtOuF*


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 31
Τόπος : Ρόδος
Αριθμός μηνυμάτων : 350
Registration date : 05/03/2009

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 29 Μαρ 2009 - 20:42

Βασικα ειναι που Χαρυ Ποττερ εχει και απειρα βιβλια,Σε σχεση με το Λυκοφως.Απο την αλλη βεβαια,τα 4 βιβλια της Στεφενη,δεν συγκρινονται με τιποτα με καποια απο τα βιβλια του Χαρυ.Της Στεφενη τα βιβλια τα συνδιαζουν...ολα.Δεν λεω...ωραιος και ο Χαρυ αλλα...Εντουαρντ Καλλεν Για μια ζωη! ας πουμε 30% Χαρυ και 70% η και οσο παει βασικα Εντουαρντ. Και σε χαρακτηρα και σε ομορφια Εντουαρντ παλι..καλος και ο Χαρυ αλλα...οπως εγραψαν και στο COSMOPOLITAN, "Σορρυ Χαρυ,Για Φετος Θελαμε Κατι Πιο Σεξυ..." lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Rozali87
Golden Eyed Vampires
Rozali87


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 2769
Registration date : 12/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 29 Μαρ 2009 - 22:23

MiSs-->NtOuF* έγραψε:
Βασικα ειναι που Χαρυ Ποττερ εχει και απειρα βιβλια,Σε σχεση με το Λυκοφως.Απο την αλλη βεβαια,τα 4 βιβλια της Στεφενη,δεν συγκρινονται με τιποτα με καποια απο τα βιβλια του Χαρυ.Της Στεφενη τα βιβλια τα συνδιαζουν...ολα.Δεν λεω...ωραιος και ο Χαρυ αλλα...Εντουαρντ Καλλεν Για μια ζωη! ας πουμε 30% Χαρυ και 70% η και οσο παει βασικα Εντουαρντ. Και σε χαρακτηρα και σε ομορφια Εντουαρντ παλι..καλος και ο Χαρυ αλλα...οπως εγραψαν και στο COSMOPOLITAN, "Σορρυ Χαρυ,Για Φετος Θελαμε Κατι Πιο Σεξυ..." lol!


Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DanaeCullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
DanaeCullen


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Αριθμός μηνυμάτων : 901
Registration date : 28/11/2008

Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Edward Cullen VS Harry Potter   Edward Cullen VS Harry Potter - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 29 Μαρ 2009 - 23:05

Ναι υπηρχαν κατι ζωα που αντι να κοιταξουν το θεμα της ταινιας κοιταξαν το θεικο μουτρακι το Ρομπ... και δεν τους κατηγορω τους ανθρωπους αντιθετα τους καταλαβαινω απολυτα αλλα κοπελια αφου πας να γραψεις ενα αρθρο κοιτα λιγο πιο περα απο τα μουτρα των πρωταγωνιστων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Edward Cullen VS Harry Potter
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 6Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» Harry Potter & The Goblet of Fire (2005)
» Team Edward or Team Jacob?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Meadow Confessions-
Μετάβαση σε: