Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 WhiteQueen's Blog (3)

Πήγαινε κάτω 
+58
e+b
anna <3 rathbone
hiddenfantasy
ev@ki92
izzy cullen
emma cullen pattinson
bloody swan
annia
marialouiza
sandra21
xrysanthi
alice cullen!
nora
mR.Geo
RosalieFanpire
mpellanti21
pink
Deppy
Zafrina
lena
Kimberly
edward cullen
robert\'s girl
magica
Nemesis Of Bellin
April
ROBELINA
BELLA MARIE
T-NM-E-BD
LITSA0089
Stella Sunlight
peby
Bella Cullen12
ΕΡΗ
michelle
pretty witch
Emy+Robert
Lizzy Cullen
emerald eyes
annaval
VLaSia =)
ed<3
i love edward 2
Niki Patt
twilightsagaddicted
marina
evi
vikaki21
Connie Cullen
di1996
Fay1765
despina aek
WhiteQueen
Vera
Vampire love
daisyalicecullen
niki
elena29
62 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
xrysanthi
The Volturi
xrysanthi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 46
Τόπος : Αθήνα
Αριθμός μηνυμάτων : 8719
Registration date : 08/11/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Creating Illusions

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μάης 2011 - 20:58

εκπληκτικό κεφάλαιο με πολλά συναισθήματα

το μίσος δεν απέχει πολύ απο την αγάπη... και σε θέμα πάθους... το πάθος νικάει το μίσος... θα την πατήσουν άσχημα και οι δύο την βλέπω την δουλειά... μην σου πω ότι την έχουν πατήσει ήδη αλλά είναι πολύ εγωιστές για να το παραδεχθούν... εκπληκτικός ο τρόπος που η Μπ μας τον τύλιξε... ο Εντ περίμενε να του φερθεί όπως του φέρονταν όλες οι άλλες που πέρασαν απο την ζωή του... που το μόνο που ήθελαν απο εκείνον ήταν μόνο το κορμί του ή τα λεφτά του... αλλά όχι η Μπ μας... η Μπ μας έχει αξιοπρέπεια... έχει γερές βάσεις... δεν την νοιάζουν όλα αυτά... το μόνο που την νοιάζει είναι να τα έχει καλά με τον εαυτό της... και αυτό θα τον κερδίσει και θα τον λυγίσει... θα τον κάνει να σέρνετε στα πατώματα... όχι ότι δεν σέρνετε ήδη giggle giggle giggle

μπράβο Μαράκι μου... WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 474941 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 474941 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 474941 όλα τους τα συναισθήματα... τα πέρασες με έναν εκπληκτικό και μοναδικό τρόπο... είδαμε και απο τις δύο πλευρές... πτυχές του εαυτού τους που δεν περιμέναμε να έχουν... ιδίως απο τον Εντ... για να είμαι ειλικρινής ούτε ο ίδιο θα περίμενε ότι θα είχε... μόνο που πήγε και άλλαξε ρούχα... αυτό λέει πολλά... ένιωσε φτηνός... άρα τσίμπησε... όπως η Μπ μας ένιωσε ακριβός το ίδιο συναίσθημα και γι αυτό και κλείστηκε στο μπάνιο... αλλά εκείνη δεν λυγίζει... δεν την φοβάμαι... είναι δυνατός χαρακτήρας και θα βρει τον τρόπο να σταθεί γερά στα πόδια της.

έγραψες μόνο αυτό σου λέω WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 31995 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 31995 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 31995
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 620541 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 34442 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 98735 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 34442 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 620541
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://xrysanthi-fanfictions.blogspot.com/p/blog-page_10.html
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μάης 2011 - 22:16

πωπω δεν υπαρχει αυτο το κεφαλαιο μαιρη μου..νιωθω τη μπελλα ετοιμη να εκραγει αλλα κρατιεται καλα...για ποσο δεν ξερω.. Rolling Eyes Rolling Eyes
οσο για τον εντουαρτ νομιζω οτι ο τζασπερ του αναψε φυτιλιες με αυτα που του ειπε.....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΣαβ 7 Μάης 2011 - 23:44

Πω πω πω!!!!!!!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 480860 faint WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 507795 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 40135 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 200305 Ένα κεφάλαιο που τα είχε όλα! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 923478
Έντουαρντ...αχ Έντουαρντ! Γιατί είσαι τόσο αλαζόνας? Δεν μπορεί να παραδεχτεί ότι την πάτησε για τα καλά με την Μπέλα, γιατί πολύ απλά πιστεύει ότι αυτό θα τον μειώσει μιας και ο ίδιος δεν έχει δεθεί συναισθηματικά με γυναίκα, όπως φαίνεται. Αυτό που με εξοργίζει είναι ότι τα θέλει όλα δικά του και μάλιστα είναι και ανικανοποίητος. Θέλει να ευχαριστηθεί μέχρι τον έπακρον και ο άλλος να ταπεινωθεί όσο δεν πάει άλλο. Με την Μπέλα όμως, τουλάχιστον το δεύτερο, δεν το πετυχαίνει εξ ολοκλήρου, καθώς η ίδια καταφέρνει να του κρυφτεί. Η Μπέλα πάλι, "παραπονιέται" γι αυτό που συμβαίνει (εντελώς δικαιολογημένα), αλλά δεν θα έλεγα ότι δεν το απολαμβάνει κιόλας. giggle Τον θέλει πάρα πάρα πολύ, όχι μόνο σωματικά που είναι εμφανές. Πιστεύω πως βαθιά μέσα της ίσως τρέφει και άλλους είδους αισθήματα, τα οποία δεν παραδέχεται, διότι πιθανότατα να μην θέλει να σκέφτεται καν. Παρατηρήσαμε πως μόλις ήρθε ο ¶ντριαν, αμέσως έτρεξε πάνω του ανακουφισμένη και λυτρωμένη που επέστρεψε, όχι γιατί φοβαται τον Έντουαρντ και νιώθει ότι ο ¶ντριαν την προστατεύει, αλλά γιατί πιστεύει μάλλον ότι αν είναι κοντά της δεν θα παρασύρεται τόσο πολύ με τον Έντουαρντ. Αυτό εισέπραξα εγώ, δεν ξέρω αν είμαι σωστή βέβαια.Smile Όσον αφορά το τέλος...καθηλωτικό! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 558691 Η ¶λις Κάλεν είναι εδώ! Ο τρόπος της δεν μου άρεσε πολύ οφείλω να πω, καθώς θύμησε λιγάκι υπερόπτη Έντουαρντ giggle , αλλά περιμένω να δω πολλά στη συνέχεια!!!!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 6512 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 6512 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 6512
Ήταν ένα εκπληκτικό κεφάλαιο!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 201917 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 201917 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 201917 Μου άρεσε εννοείται πάρα πάρα πολύ!!!!!!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 474941 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 474941 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 474941 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για συνεχή φορά!!!!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 465227WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 465227WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 465227 Ανυπομονώ για τη συνέχεια, αλλά και για νέα σχετικά με το "Σιωπή Στο Σκοτάδι"!!!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
BELLA MARIE
Charlie's Daughter
BELLA MARIE


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 31
Τόπος : Thessalonike
Αριθμός μηνυμάτων : 17564
Registration date : 26/02/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΚυρ 8 Μάης 2011 - 17:12

Μαιρη μου αρχικα λεω ξεκινωντας πως ηταν ενα ακομη εκπληκτικο κεφαλαιο-που περιμεναμε εναγωνιως να τονισω...με εφαγε η Γιωτα...-

Λοιπον πιο συγκεκριμμενα λεω οτι :

Αγαπω τον τροπο που εκφραζεται ο Τζασπερ.

Ειναι μια νοτα λογικης, στην παραλογη εκφραση του Εντουαρντ. Ακους εκει... Ειναι τελειως φαλλοκρατικος ο τροπος που σκεφτεται, αλλα νομιζω οτι παιζει με την φλογα....(που λεει και ο Κουρκουλης) και στο τελος θα καει...

Ε ΡΕ ΠΡΟΦΗΤΗ ΤΖΑΣΠΕΡ!!

Μου αρεσει που αγχωνεται και στρεσαρεται ο Εντουαρντ... Ετσιι, να τον λουζει κρυος ιδρωτας θελω...

Θαυμαζω την αυθαδεια και την οξυδερκεια της Μπελλα. *(Μου μοιαζει τσαουσα, σαν εμενα ωρες ωρες... ΑΓΑΠΩ...)

Η αγαπημενη μου φραση!!!!

Σπόιλερ:

Ε το λεμονι ή μαλλον, η φρουτιερα λεμονιων ηταν το κατι αλλο...απαπαπαπαπα...........

Τελος, επιτελους ειδαμε και την Αλις....

Βλεπω καβγα Εντ-Τζας...
Σπόιλερ:

Αυτα απο μενα...Περιμενω συνεχεια....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΚυρ 8 Μάης 2011 - 23:14

Τέλειο το κεφάλαιακι Μαίρη μου καυτό και σκανδαλώδες όπως ακριβώς το περίμενα...

Η λεμονάδα ήταν -όπως πάντα- όλα τα λευτά και πολύ χορταστική.

Η συζήτηση Τζαζ. - Εντ. ήταν ότι έπρεπε για να ανάψει φωτιές στον κύριο Κάλλεν.
(να πω ότι δεν χάρηκα θα πω ψέματα.)Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Ρίχτου κορίτσι μου! Μην το λυπάσαι! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 507795 Θελω να τον λούσει κρύος ιδρώτας! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 185649

Όσο για την Μπέλα τι να πω! Αυτό το κορίτσι δεν παίζεται και με 2 κούκλους καιμε το κεφάλι ψηλά και γερά με τσαμπουκά! Cool

Και ναι!!!! Επιτέλους εμφανίστηκε η ¶λις! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 4947

Αν και απ' ότι μου φαίνεται δεν θα έχει και την καλύτερη σχέση με την Μπέλα -από τον τρόπο που της μίλησε το συμπεραίνω- πραγματικά, δεν έβλπεπα την ώρα να εμφανιστεί!boogie giggle

Α! Και για τον Θεό! Ας ζήσει ο Τζάσπερ!!! Τον λατρεύω σε αυτό το φανφίκ! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 616544 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 616544 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 616544

Αυτά από εμένα.
Για ακόμα μία φορά πολλά μπράβο Μαίρη μου! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 201917 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 201917 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 201917 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
panagiota
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
panagiota


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 15885
Registration date : 19/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability:

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΔευ 9 Μάης 2011 - 0:17

Στις διακοπές του Πάσχα ξεκίνησα να διαβάζω τις ιστορίες σου, χαλαρά είπα στην αρχή και μετά από λίγη ώρα διαπίστωσα ότι δεν ξεκολλούσα... Χάλασε κι ο υπολογιστής μου κι εκεί να δεις στεναχώρια.... Τις διάβασα όλες τις ιστορίες σου, μάλλον τις ξεκοκκάλισα πρέπει να πω. Περισσότερο, και με διαφορά από τα υπόλοιπα, μου άρεσε το 1920 αν και στην αρχή τρόμαξα από τις σκηνές σεξ που περιγράφεις. Λίγο ακόμα και θα κοκκίνιζα Embarassed Περιμένω εναγωνίως τις συνέχειες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΔευ 9 Μάης 2011 - 0:30

Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ. Ζητώ συγνώμη που δεν απάντησα νωρίτερα στα σχόλια σας αλλά ήταν αδύνατον. Πραγματικά σας ευχαριστώ, είναι πολύ σημαντική η υποστήριξη σας. WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 34442

Χαίρομαι που σας άρεσε η λεμονάδα αλλά ακόμα περισσότερο χαίρομαι επειδή κάτω από αυτή υπάρχουν κι άλλα βαθύτερα νοήματα και συναισθήματα που σας άγγιξαν.

Η Μπέλλα και ο Έντουαρντ έχουν δρόμο ακόμα μπροστά τους. Είναι πολύ εγωιστές και δυναμικοί και οι δύο. Για να δούμε που θα τους οδηγήσουν οι καταστάσεις σε συνδυασμό με αυτή την πρωτόγνωρη έλξη που νιώθουν ο ένας για τον άλλο.

Πιθανότατα θα ακολουθήσει ένα ακόμα κεφάλαιο DB το επόμενο ΣΚ και για τη συνέχεια θα πιάσω λίγο το 1920. Πιστεύω ότι θα επιστρέψω στους ρυθμούς μου από εδώ και πέρα και θα έχουμε ένα κεφάλαιο την εβδομάδα όπως συνήθως. Wink

Το ΣΣΣ έχει μπει στην τελική ευθεία. Είμαστε σχεδόν έτοιμοι και πιθανότατα μέχρι το τέλος του μήνα θα έχω τα αντίτυπα. Θα υπάρξουν πολλές εκπλήξεις σχετικά τις οποίες θα σας αποκαλύψω σταδιακά.
Θα ήθελα απλά να σας πω ότι σκοπεύουμε να ετοιμάσουμε μία συνέντευξη για τη συγγραφέα! (ναι, δηλαδή εμένα) Θέλω να απαντήσω σε ερωτήσεις σχετικά και περισσότερο θέλω να απαντήσω στις δικές σας ερωτήσεις. Γι αυτό ότι θέλετε να μάθετε θα ήθελα να ξεκινήσετε να ρωτάτε σε αυτό εδώ το τόπικ. Θα καταγράψουμε τις ερωτήσεις και θα απαντηθούν όλες (φτάνει να είναι ουσιαστικές ερωτήσεις). Για περισσότερες λεπτομέρειες θα κάνετε λίγη υπομονή. WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΔευ 9 Μάης 2011 - 0:52

Περιμενουμε και ανυπομονουμε..... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Fallen Angel
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
Fallen Angel


Θηλυκό Ταύρος
Ηλικία : 40
Τόπος : τεταρτο αστρερι...δεξια...καλα πας...καπου εκει θα με βρεις...!!
Αριθμός μηνυμάτων : 310
Registration date : 20/05/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΔευ 9 Μάης 2011 - 0:56

Αχχχ..!! Ναιιι...αντε να δουμε τι θα γινει στο τελος στο 1920...!!!

Μαρακι μου ηταν καταπληκτικο...!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 474941 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 474941

Συνεχισε να μας εκπλησεις οπως κανεις παντα...!!

Θα περιμενουμε κ τις εκπληξεις πως κ πως...!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 388681
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΔευ 9 Μάης 2011 - 0:58

Και φυσικα το αντιτυπο του ΣΣΣ.... WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 6512
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
izzy cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
izzy cullen


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 30
Τόπος : φορκς
Αριθμός μηνυμάτων : 1089
Registration date : 23/05/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΤρι 10 Μάης 2011 - 16:14

Μαρακι μου απο οτι καταλαβα θα εκδοσεις !!!!!!!!
χαιρομαι πολυ για αυτο!!!!!!Επιτελους ελπιζω να παει καλα!!!!!!
Διαβασα τη συνεχεια του 1920 και επαθα σοκ!!!δεν μπορουν να κανουν παιδι?ελπιζω να τα καταφερουν αλλα χαιρομαι αφανταστα που ο ερωτας τους καλα κρατει και περνανε τις δυσκολιες μαζι
πραγμα σπανιο στην σημερινη εποχη.....
οσο για το desire blossom το διαβασμα για το σχολειο δεν μου αφηνει ελευθερο χρονο και ετσι δεν το εχω διαβασει ακομα εχω διαβασει μονο δυο κεφαλαια τρελαινομαι για τον Εντ κακουλη μονο αυτο λεω ελπιζω να βρω χρονο και για τη συνεχεια συντομα!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 23:22

Κορίτσια, περιμένω τις ερωτήσεις σας για τη συνέντευξη για το ΣΣΣ. Δεν έχετε τίποτα να ρωτήσετε; Δεν θέλετε τίποτα να μάθετε; Αν δεν υπάρχει ενδιαφέρον η συνέντευξη δεν θα γίνει.

Αν δεν έχετε διαβάσει το τελευταίο μου ποστ το ξαναγράφω εδώ.

Θα γίνει μία συνέντευξη για το ΣΣΣ όπου θα απαντήσω σε ερωτήσεις - στις δικές σας ερωτήσεις. Μπορείτε να με ρωτήσετε ότι θέλετε σχετικά.

Σε αυτό το σημείο θέλω επίσης να σας ενημερώσω ότι ετοιμάζω νέο blog αποκλειστικά για το βιβλίο όπου πιστεύω ότι σε λίγες ημέρες θα είναι έτοιμο και θα δείτε εκεί πάρα πολλά πράγματα σε σχέση με την έκδοση του ΣΣΣ και όχι μόνο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Fay1765
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Fay1765


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 1516
Registration date : 04/06/2009

Forks Student Profile
Team: Volturi Volturi
Special ability Special ability: Creating Illusions

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 23:27

Α!Και βέβαια.

Ας αρχίσουμε με τα βασικά.Δεν ξέρω αν έχει γίνει ξανά αυτή η ερώτηση αλλά θα ήθελα να μάθω τι ήταν αυτό που σε ώθησε να γράψεις αυτή την ιστορία.Πώς την εμπνεύστηκες,αν υπήρξαν πραγματικές καταστάσεις που αποτύπωσες επάνω στο χαρτί και φυσικά τι ώρες έγραφες(αυτό παίζει ρόλο για μένα)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
annia
New Moon Victim
New Moon Victim



Θηλυκό Δίδυμος
Ηλικία : 26
Τόπος : αθηνα
Αριθμός μηνυμάτων : 234
Registration date : 24/10/2010

Forks Student Profile
Team: Switzerland
Special ability Special ability: Project Thoughts

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 23:27

εχω εγω μια απορια.... πως την σκεφτηκες αυτη την ιστορια ?
δηλαδη πως σου ηρθε η εμπνευση?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mrs.Christina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Mrs.Christina


Θηλυκό Αιγόκερως
Ηλικία : 30
Τόπος : Στον κόσμο των βιβλίων και της συγγραφής!!!
Αριθμός μηνυμάτων : 1682
Registration date : 02/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 23:34

Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω 1ον, από που παίρνεις έμπνευση και τι σε βοηθάει να γράφεις τόσο τέλεια 2ον, πόσες περίπου λέξεις γράφεις σε κάθε κεφάλαιο και πως γράφεις τόσο πολύ μέσα σε περίπου μια βδομάδα.
Αυτά... WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 34442
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.christianemarie.blogspot.com/
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 I_icon_minitimeΤετ 11 Μάης 2011 - 23:59

Κορίτσια μου αρέσουν οι ερωτήσεις που κάνετε! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 40 6512

Συνεχίστε! Razz

Θα απαντηθούν όλες!

-------

https://bellandedward.forumgreek.com/viewtopic.forum?t=1381
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
 
WhiteQueen's Blog (3)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 40 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 38, 39, 40
 Παρόμοια θέματα
-
» WhiteQueens Fanfic
» zoe's blog
» hhlhfanfictionland blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
Μετάβαση σε: