Bella And Edward
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.



 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηΑναζήτησηLatest imagesΣύνδεσηΕγγραφή
Η συνέχεια της διάσημης σειράς βιβλίων έρχεται στα βιβλιοπωλεία στις 4 Αυγούστου με τίτλο «Midnight Sun» και αφηγείται την ιστορία του «Λυκόφωτος» από την πλευρά του Edward Cullen.
Πρόσφατα Θέματα
» Ashley's Greene blog
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 17 Μαρ 2023 - 15:11 από Marzaki Cullen

» Τι ακουτε αυτη την στιγμη;
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 4 Ιουν 2021 - 15:08 από April

» Bella And Edward - 11 χρόνια μετά
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 6 Ιαν 2021 - 20:34 από Marzaki Cullen

» Συζήτηση για το Midnight Sun
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 13 Δεκ 2020 - 17:38 από Katrin

» Robert Pattinson
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 7 Σεπ 2020 - 21:40 από $ofi@ + Edward

» Infernal Devices - Κουρδιστός 'Αγγελος
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 8 Μάης 2020 - 1:03 από evi

» Wallpapers by twins
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 4 Μάης 2020 - 13:25 από Zafrina

» Twilight the movie
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 3 Μάης 2020 - 12:07 από hiddenfantasy

» Vampire Diaries - TV Series
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 13 Απρ 2020 - 12:11 από Zafrina

» New Moon the movie
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΠαρ 10 Απρ 2020 - 12:49 από Zafrina

Παρόμοια θέματα
Quote of the Week
"Bella is with Edward. She's a part of this family, and we protect our family."

Carlisle Cullen, Twilight
Character of the Week
Rosalie Lillian Hale

(born 1915 in Rochester, New York) is a member of the Olympic coven.

She is the wife of Emmett Cullen and the adoptive daughter of Carlisle and Esme Cullen, as well as the adoptive sister of Jasper Hale (in Forks, she and Jasper pretend to be twins), Alice, and Edward Cullen.

Rosalie is the adoptive sister-in-law of Bella Swan and adoptive aunt of Renesmee Cullen, as well as the ex-fiancée of Royce King II.
Μάης 2024
ΔευΤριΤετΠεμΠαρΣαβΚυρ
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
ΗμερολόγιοΗμερολόγιο
Bella & Edward Playlist
Το μαργαριτάρι της Ροδεσίας

Στο κατώφλι µιας νέας εποχής για τη Ροδεσία, η Μάντριγκαλ, έχοντας χάσει τον άντρα της λίγες µονάχα ώρες µετά τον γάµο τους, θρήνησε βαθιά την απώλειά του και αποφάσισε να ζήσει µε τη θύµησή του. Όµως δεν φαντάστηκε ποτέ πως θα της ζητούσαν να πάρει τη θέση της συζύγου του βασιλιά.

Ο βασιλιάς Έντουαρντ, αφού γνώρισε την απόλυτη ευτυχία δίπλα στη γυναίκα που λάτρεψε όσο καµία, την ¶µπερλιν, δέχτηκε το σκληρότερο χτύπηµα της µοίρας όταν εκείνη πέθανε πριν προλάβει να φέρει στον κόσµο το παιδί τους. Ωστόσο, προκειµένου ν' ανταποκριθεί στα βασιλικά του καθήκοντα και να χαρίσει έναν διάδοχο στη Ροδεσία, είναι υποχρεωµένος να παντρευτεί ξανά και απ' όλες τις υποψήφιες επιλέγει τη Μάντριγκαλ.

Μήπως όµως το όνοµα της νέας του συζύγου κουβαλά µια σκοτεινή µοίρα; ¶ραγε υπάρχει ελπίδα να αλλάξει το πεπρωµένο; Θα καταφέρει η Μάντριγκαλ να ξυπνήσει την αγάπη στην καρδιά του άντρα και βασιλιά της; Κι εκείνος θα είναι σε θέση να αναγνωρίσει και να αποδεχτεί τα αισθήµατά του πριν χάσει τα πάντα για άλλη µια φορά;

Συγγραφέας ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
Εκδότης ΩΚΕΑΝΙΔΑ


 

 WhiteQueen's Blog (3)

Πήγαινε κάτω 
+58
e+b
anna <3 rathbone
hiddenfantasy
ev@ki92
izzy cullen
emma cullen pattinson
bloody swan
annia
marialouiza
sandra21
xrysanthi
alice cullen!
nora
mR.Geo
RosalieFanpire
mpellanti21
pink
Deppy
Zafrina
lena
Kimberly
edward cullen
robert\'s girl
magica
Nemesis Of Bellin
April
ROBELINA
BELLA MARIE
T-NM-E-BD
LITSA0089
Stella Sunlight
peby
Bella Cullen12
ΕΡΗ
michelle
pretty witch
Emy+Robert
Lizzy Cullen
emerald eyes
annaval
VLaSia =)
ed<3
i love edward 2
Niki Patt
twilightsagaddicted
marina
evi
vikaki21
Connie Cullen
di1996
Fay1765
despina aek
WhiteQueen
Vera
Vampire love
daisyalicecullen
niki
elena29
62 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
VLaSia =)
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
VLaSia =)


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 1653
Registration date : 19/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: See Through Lies

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Σεπ 2010 - 19:16

αχ μη με κράξετε, αλλα εγώ τώρα ολοκλήρωσα το 1920.
για την ακρίβεια, εχθές το βραδυ διάβασα και τα 2 κεφαλαια που είχα αφήσει... έλειπα toooooooso καιρό και έχω χάσει τον μπούσουλα.
ξέρω ότι είστε εντελώς σε κλίμα sitd αλλα μπορώ να ρωτήσω κάτι σχετικά με το 1920?
γιατί η bella και γενικά όλοι αντέδρασαν τόσο άσχημα (ειδικά η bella έβαλε τα κλάματα...) με την φυγή της alice??? ήταν τόσο ντροπιαστικό να είσαι με κάποιον χωρίς να είσαι παντρεμένος? μα να μου πεις και η bella κρυφά έκανε ότι έκανε με τον edward προ γάμου...
θέλω να γράψω περισσότερα αλλα δεν έχει ελληνικούς χαρακτήρες το pc και είμαι στον μετατροπέα greeklish-το-greek.
αυτό που θέλω να πω είναι πως... Μαρία... είναι πραγματικά υπέροχο το 1920! και μάλλον πρέπει να ξεκινήσω το sitd γιατί ακούω πολύ πολύ καλά λόγια...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.xat.com/Lost_Empeire
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Σεπ 2010 - 19:51

εννοιται πως πρεπει να το ξεκινησεις..!
Ειναι τελειο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Σεπ 2010 - 20:12

Παιδιά, μπαίνω μόνο για να σας πω ότι όντως το κεφάλαιο θα ανέβει σήμερα αλλά αργότερα. Ζητώ συγνώμη αλλά έχω πραγματικά πρόβλημα αυτή τη στιγμή και δεν μπορώ να το ανεβάσω. Αργότερα αργά το βραδάκι λοιπόν. WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
niki
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
niki


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 28
Τόπος : Κορινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 2465
Registration date : 07/08/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Σεπ 2010 - 20:22

Μαρακι μου δεν υπαρχει θεμα...! βαλτο οποτε μπορεις εσυ!
huggie
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marina
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
marina


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Τόπος : κόρινθος
Αριθμός μηνυμάτων : 3084
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Inflict Pain with Thoughs

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΚυρ 26 Σεπ 2010 - 22:15

Αχ θέλω να ξέρεις ότι δε θέλω να σε πιέσω. Ξέρω πόσο δύσκολο είναι απλά πρέπει να ρωτήσω!
Θα συνεχίσεις το 1920??? Όσο κι αν μου αρέσει το Σιωπή στο Σκοτάδι έχω τρελό κόλλημα με το 1920!!!! Ανυπομονώ τόσο πολύ να δω τη θα γίνει στη συνέχεια αυτής της ιστορίας!!!!!!!!!!!!!11
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
annaval
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
annaval


Θηλυκό Τόπος : ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Αριθμός μηνυμάτων : 701
Registration date : 27/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 0:02

Τρωμε τα νυχια μας.........περιμενουμε!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 551700
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 0:50

Το ξέρω είμαι απαράδεκτη... ζητώ πραγματικά συγνώμη. Όσοι είστε ακόμα εδώ και αντέχετε μπορείτε να το διαβάσετε. Για τους υπόλοιπους αύριο φαντάζομαι.

http://jokastia.blogspot.com/2010/09/silence-in-dark-16.html

Καλή ανάγνωση.

Για το 1920, έχω πει ότι θα συνεχίσω με αυτό, τουλάχιστον με τρία κεφάλαια αλλά προς το παρόν γράφω μία μίνι ιστορία σε τρία μέρη της οποίας το πρώτο μέρος θα διαβάσετε στο περιοδικό μας! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
emerald eyes
Golden Eyed Vampires
emerald eyes


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 37
Τόπος : 9 cycles of hell
Αριθμός μηνυμάτων : 2461
Registration date : 18/01/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 0:56

Μαίρη μου μην ανησυχείς.
Είμαι σίγουρη πως τα παιδιά θα αντέξουν να διαβάσουν το νέο κεφάλαιο τη Δευτέρα το μεσημέρι.
Τι καλύτερο μετά από μία δύσκολη μέρα στο σχολείο ή στη δουλειά για τους περισσότερους;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vera
New Moon Victim
New Moon Victim
Vera


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Registration date : 10/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 7:26

Πολυ ωραιο μεταβατικο κεφαλαιο και με παρα πολλα συναισθηματα!ο τροπος που ο Εντουαρτ εκφραζει αφοβα τα αισθηματα του ειναι τελειος,ιδιαιτερα τις στιγμες που και η Μπελλα θελει να τα εκφρασει αλλα φοβαται και την προλαβαινει!Επισης η στιγμη που μιλουσαν στο τηλεφωνο ηταν πολυ γλυκια..ο τροπος που ο Εντουαρτ προσπαθουσε να κανει την Μπελλα να τον νιωσει πιο κοντα της..η προσπαθεια του να την κρατησει εστω και λιγα δευτερολεπτα παραπανω μαζι του..η φλογα της ζηλειας για τον αγνωστο Ντανιελ και η επιθυμια του να μαθει το ρολο του στην ζωη της...πραγματικα ηταν ενα απο τα elite κεφαλαια της ιστοριας!Αξιζε και με το παραπανω η λιγη υπομονη!Μπραβο Μαιρη!!!!!
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 31995
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
despina aek
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
despina aek


Θηλυκό Λέων
Ηλικία : 36
Τόπος : ρεθυμνο
Αριθμός μηνυμάτων : 2200
Registration date : 25/04/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 12:11

τελειο το νεο κεφαλαιο....τοσα συναισθυματα και η μπελλα τοσο διστακτικη.
τελικα μεσα απο αυτο το κεφαλαιο καταλαβαινεις για μια ακομα φορα οτι το αιμα νερο δε γινεται....μισουσε τους γονεις της αλλα μετα τα τελευταια νεα που της ειπε ο καρλαιλ βλεπεις οτι ποναει για τους γονεις της....

μαιρη μου ανυπομονω για τη στιγμη που επιτελους θα πει στον εντουαρτ για το ντανιελ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
evi
The Volturi
evi


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Neverland..Hogwarts...Idris....
Αριθμός μηνυμάτων : 64746
Registration date : 16/10/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 13:36

Φαντατικο το κεφαλαιο για ακομη μια φορα... WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 31995 Ελπιζω η Μπελλα να αφησει την διστακτικοτητα συντομα πισω της ωστε ο Εντουαρντ να μαθει για τον Ντανιελ.... Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.stixoi.info/stixoi.php?info=MyStixoi&gr=poems&
Lizzy Cullen
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Lizzy Cullen


Θηλυκό Sagittarius
Ηλικία : 28
Τόπος : Camp Half Blood
Αριθμός μηνυμάτων : 5908
Registration date : 22/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Controling the Elements

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 18:30

Οντως, κατι.......γλυκο και ρομαντικο μετα απο μια κουραστικη μερα...... Μου αρεσαν ολες οι σκηνες με τον καρλάιλ και αυτη η τελευταια. Που ηταν και οι δυο τους ξαπλωμενοι με κλειστα τα ματια.

Και αντε πια, αυτη η Μπέλλα!!!! Πες του το βρε παιδι μου!!! Δεν βαρεθηκε πια να ζει μεσα στα μυστικα και στα ψεματα και στις μισες αληθειες?????
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vikaki21
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
vikaki21


Θηλυκό Τόπος : Όπου φύσaει ο άνεμος
Αριθμός μηνυμάτων : 2263
Registration date : 09/01/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 18:46

λατρευω αυτη την ιστορια WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 150320 ηταν υπέροχο κεφαλαίο WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 201917 όπως πάντα, και όπως πάντα θέλω κΆαλλο cry
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Emy+Robert
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
Emy+Robert


Θηλυκό Υδροχόος
Ηλικία : 29
Αριθμός μηνυμάτων : 4680
Registration date : 22/08/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 20:43

Μαρία...έχω να σου πω ότι...πραγματικά έχεις αυτό το "χάρισμα"....Smile Smile Smile
Και όσο για το πάθος και την απεριόριστη φαντασία..........είναι τα χαρακτηριστικά που αδιαμφισβήτητα έχεις!!!WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 474941 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 474941 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 474941
Διαβάζω σιγά-σιγά το "Silence in the Dark" και πραγματικά έχω συγκλονιστεί.....Με έχει καθηλώσει τόσο το θέμα όσο και ο τρόπος γραφής σου...!!!
Στ'αλήθεια νιώθω αυτά που λέω...... Η ιστορία είναι απερίγραπτη!!!WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 868134 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 868134 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 868134
Δε νομίζω το "Συγχαρητήρια" να είναι αρκετό και αντάξιο του έργου σου!!! Είσαι η καλύτερη συγγραφέας!!! Βάζεις τα γυαλιά σε πολλούς που "λέγονται" συγγραφείς!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 201917 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 388681 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 201917 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 388681 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 201917
WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 6512 boogie boogie WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 6512 !!!Συγχαρητήρια!!! boogie WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 6512 boogie WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 6512 boogie


-Κάπου διάβασα ότι θα εκδώσεις βιβλίο ή μου φαίνεται???-
Σε παρακαλώωω... WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 551700 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 551700 WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 551700 αν το κάνεις...ενημέρωσέ μας!!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 906998

Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 22:35

Καλησπέρα σε όλους, ο ενικός δεν με πειράζει καθόλου και μόλις κατάφερα να διαβάσω επιτέλους τα σχόλια σας. WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 413121

Παιδιά σας ευχαριστώ πάρα πολύ, να ξέρετε γενικά ότι αυτό το κεφάλαιο πλήρωσε πάρα μα πάρα πολλές αμαρτίες... γράφτηκε κάτω από εξωφρενικές συνθήκες και όσον αφορά το θέμα της πλοκής μπορεί να σας φαίνεται πως υπάρχει μία στασιμότητα, μπορεί ίσως και να σας έχει κουράσει το ότι η Μπέλλα δεν λέει την αλήθεια αλλά αυτός είναι ο τρόπος που έχω σκεφτεί τα πράγματα και έχω ένα συγκεκριμένο πλάνο μέσα στο μυαλό μου για την εξέλιξη της ιστορίας.

Νομίζω ότι έτσι κι αλλιώς θα υπάρξουν ανατροπές στα επόμενα κεφάλαι. Wink

Τώρα για τη συνέχεια θα ακολουθήσει η μίνι ιστορία που σας έχω υποσχεθεί όπου το πρώτο μέρος της θα το βρείτε στο περιοδικό μας και μετά 1920! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
pretty witch
Breaking Dawn Newborn
Breaking Dawn Newborn
pretty witch


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη
Αριθμός μηνυμάτων : 518
Registration date : 11/06/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Controling the Elements

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 22:48

εγω προσωπικα δε μπορω να πω οτι με κουρασε η κατι τετοιο...απλως είμαι λίγο ανυπομονη!! πραγματικα το ευχαριστήθηκα το κεφάλαιο...με το που είδα οτι ανέβηκε τα χείλια μου έφτασαν μεχρι τα αυτια! Smile ....πήρα γέρη δόση οπότε τώρα περιμένω με αγωνία για το 1920! και εννοειται πως θα διαβασω την μινι ιστορια σου!! ότι γραφεις εσυ είναι άξιο για διάβασμα και πιστευω οτι αυτη η μινι ιστορια θα είναι άλλη μια έκπληξη απο τα χεράκια σου! kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
michelle
New Moon Victim
New Moon Victim
michelle


Θηλυκό Καρκίνος
Ηλικία : 43
Αριθμός μηνυμάτων : 250
Registration date : 24/06/2009

Forks Student Profile
Team: Jasper - Alice Jasper - Alice
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΔευ 27 Σεπ 2010 - 23:45

Καθόλου κουραστικό! Ίσα ίσα που έτσι το απολαμβάνει κανείς περισσότερο! Φαντάζεστε να δάγκωνε ο Έντουαρντ την Μπέλλα στο τέλος του Twilight;;;

Λοιπόν, είναι φοβερή η δύναμη που κρύβουν κάποιες απλές λέξεις και τα συναισθήματα που δημιουργούν! Πώς να μην γίνεις ένα με το πάτωμα όταν ακούς τον άνθρωπο που αγαπάς να ομολογεί: "Η πρώτη εικόνα που βλέπω όταν κλείνω τα μάτια μου είναι το πρόσωπό σου" (Ο καημενούλης ο Έντουαρντ έχει δαγκώσει άσχημα τη λαμαρίνα...WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 98735 )

Μμμ... Τα λεμόνια είναι υπέροχα, αλλά όταν υπάρχει και αυτή η άλλη διάσταση, όλα είναι τόσο πιο τέλεια και ολοκληρωμένα! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 150320

Θα περιμένουμε με λαχτάρα τις ανατροπές!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vera
New Moon Victim
New Moon Victim
Vera


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Registration date : 10/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 28 Σεπ 2010 - 16:07

Συμφωνω με τα παιδια απο πανω!Μπορει να μην προχωρισε πολυ η υποθεση αλλα τα συναισθηματα που μας "περασες" μεσα απο το κεφαλαιο ηταν κατα την αποψη μου εξισου σημαντικα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΕΡΗ
The Volturi
ΕΡΗ


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 6673
Registration date : 03/03/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Influencing emotions

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 28 Σεπ 2010 - 22:43

Εγω παλι νομιζω οτι η υποθεση προχωρα αργα και σταθερα.Πρεπει να περασουν απο ολα τα σταδια και σιγα σιγα θα αποκαλυφθει και αυτο.Εγω δεν βιαζομαι καθολου.Εξαλλου δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα αυτη η ομολογηση χρειαζεται αρκετη ψυχολογικη δυναμη.Ξερει οτι απο την στιγμη που θα γινει η αποκαλυψη δεν υπαρχει επιστροφη,θα πρεπει να υποστει τις συνεπειες.Ειτε αυτες ειναι καλες ειτε κακες.Ποιος λοιπον την αδικει που το καθυστερει?
Και εγω το ιδιο θα εκανα.Θα προσπαθουσα να χαρω τις λιγες στιγμες ευτυχιας.Και μην ξεχνατε οτι η Μπελλα δεν εχει η ιδια αποδεχθει το παρελθον της ακομα οποτε αισθανεται ασχημα γι αυτο και αυτο ειναι αρκετο απο μονο του.
Ηταν ενα ακομα ωραιο κεφαλαιο.Ο Εντουαρντ ηταν και παλι συγκλονιστικος.
Ο τροπος που εκδηλωνει τα συναισθηματα του ειναι απεριγραπτος.Σε κανει να πεφτεις στα πατωματα.Μια του λεξη και λιωνουμε! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 40135
Η Μπελλα ειναι πιο κλειστη αλλα εχει τους λογους της.Νομιζω ομως οτι αυτο το ξαφνικο τηλεφωνημα ελεγε πολλα.
Περιμενω με αγωνια την συνεχεια!!!!!!!
Και φυσικα περιμενω με την ιδια λαχταρα και την καινουργια ιστορια αλλα και την συνεχεια του 1920!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤρι 28 Σεπ 2010 - 23:34

Ευχαριστώ πολύ παιδιά, χαίρομαι που σας αρέσει η ιστορία και ο τρόπος που αυτή εξελίσεται. Όπως είπα και πιο πάνω τα επόμενα κεφάλαια στο ΣΣΣ θα είναι πιστεύω πιο ενδιαφέροντα.

Για τη συνέχεια μία αλλαγή και μετά 1920! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 906998
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
daisyalicecullen
Eclipse Bitten
Eclipse Bitten
daisyalicecullen


Θηλυκό Σκορπιός
Ηλικία : 28
Τόπος : London <3
Αριθμός μηνυμάτων : 373
Registration date : 01/06/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Mind Reading

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Σεπ 2010 - 0:37

τι εννοεις μια αλλαγη??θα βαλεις αλλη ιστορια???το ΣΣΣ υπεροχο!!!!δεν εχω λογια να το περιγραψω!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 474941 kiss
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Vera
New Moon Victim
New Moon Victim
Vera


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Registration date : 10/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Σεπ 2010 - 7:49

Μαρακι ποτε θα βγει το περιοδικο με την ιστορια σου?(στην portal βλεπω μονο 3) study
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
WhiteQueen
Edward's Queen
WhiteQueen


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 45
Τόπος : Sagaland!
Αριθμός μηνυμάτων : 8830
Registration date : 14/09/2008

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Shield Against Mental Attacks

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Σεπ 2010 - 9:12

Η μίνι ιστορία που γράφω αυτές τις ημέρες αποτελείται από τρία μέρη και έναν επίλογο. Το πρώτο μέρος αυτής θα το βρείτε στο νέο τεύχος του περιοδικού μας που θα ακολουθήσει σε λίγες ημέρες και μετά όλα τα υπόλοιπα σταδιακά στο blog μου. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.jokastia.blogspot.com
Vera
New Moon Victim
New Moon Victim
Vera


Θηλυκό Ιχθύς
Ηλικία : 32
Τόπος : Πειραιάς
Αριθμός μηνυμάτων : 114
Registration date : 10/12/2009

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Σεπ 2010 - 9:13

Οκ ευχαριστω!!! Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
twilightsagaddicted
Midnight Sun Vampire
Midnight Sun Vampire
twilightsagaddicted


Θηλυκό Κριός
Ηλικία : 28
Τόπος : Λάρισα
Αριθμός μηνυμάτων : 3767
Registration date : 07/03/2010

Forks Student Profile
Team: Edward - Bella Edward - Bella
Special ability Special ability: Future Telling

WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: WhiteQueen's Blog (3)   WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 I_icon_minitimeΤετ 29 Σεπ 2010 - 15:38

λοιπον μαρια μ τωρα αξιωθηκα να διαβσω κι εγω την συνεχεια..
λοιπον.:απλα καταπληκτικη και αξιζε και μ τ παραπανω που περιμεναμε...
αυτες οι συζητησεις με τον καρλαιλ μας εμαθαν κτ περισσοτερο για την μπελλα και τη ζωη πριν αλλα και τωρα στ φορκς.!πραγματικα πολυ ενδιαφερουσες...
επισης εχουμε και πλεον το ζευγαρι αλις τζασπερ..που παιζουν και μαλλον θα συνεχισουν να παιζουν σημαντικο ρολο και ειναι και απο τ αγαπημενα μ ζευγαρια οποτε πολυ χαρηκα με την αναμενομενη καταληξη τους!
τωρα στους βασικους πρωταγωνιστες +φωνω οτι κι εμενα μερικα απο αυτα που ελεγε ο εντουαρντ με σκοτωσαν.!!αχχ.! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 150320 ειδικα η σκηνη που εχει ξαπλωσει στ γρασιδι και τη σκεφτεται και της λεει καληνυχτα...πεθαινω.!!
τωρα την μπελλα την καταλαβαινω απολυτα και γτ στ συγκεκριμενο κεφαλαιο επελεξε να παει στ σπιτι της παρα την εξαιρετικα δελεαστικη προταση του εντ..μετα απο ολα αυτα που εγιναν ηθελε ν δει το παιδι της...απολυτα λογικο τ ειχε αναγκη..!η σκηνη μητερας παιδιου πολυ στοργικη μου αρεσε πολυ..!!και τ γεγονος οτι δισταζει και δν του λεει ακομη την αληθεια απολυτα λογικο..δν ειναι και λγ αυτο που θα του πει...αλλαζει ολοκληροςο κοσμος τους μ την αποκαλυψη αυτη..οποτε περιμενουμε με ανυπομονησια.!
σορρυ για το μεγαλο ποστ αλλα πραγματικα ητα ενα εξαιρετικο κεφαλαιο.!!!!!
για αλλη μια φορα μπραβο.!!!! WhiteQueen's Blog (3) - Σελίδα 2 201917
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
WhiteQueen's Blog (3)
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 40Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Επόμενο
 Παρόμοια θέματα
-
» WhiteQueens Fanfic
» zoe's blog
» hhlhfanfictionland blog

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Bella And Edward :: Midnight Inspirations :: WhiteQueen's Desk-
Μετάβαση σε: